když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Únor 2013

na hovno

28. února 2013 v 22:10 | Evil Industries |  >Má duše
zase a opět.. jo.. dneska jsem byla v Ag.. ale jelikož z důsledku naprosté nepochopenosti, že jdu spát v půl třetí ráno, protože v osm vstávám, jsem se opět kráááásně vyspala.. bolí mě hlava.. je mi naprosto úžasně.. jela jsem do toho Ag.. šla jsem k babi.. ta se mnou hned šla do tý fabriky.. ty vole.. než my to našly.. to bych sama fakt nenašla.. a na hovno prostě.. co říkat.. že zrovna nabrali brigádníky.. a zase nic není.. mooooožná že za dva tejdny bude místo na tejden brigády.. krása.. takže na hovno.. ty vole.. takovýho smrady.. samý kari s tunou sraček jsem tam cejtila :D a to jenom v kanclu.. naštěstí tam mají respirátory prej.. tak to tam snad nebude tak hrozný.. hmm.. ale o tom budu uvažovat, až by se ozvali, že jo.. dala jsem jim číslo, tak se můžou ozvat x))
*****
no.. dlouho jsme tam nebyly.. babi si zase sebrala v kasárnách nějakej obrovskej klacek (hroznej červotoč), topí petrama.. no.. tak jsme si to valily zpátky.. pak cestou jsem si vzpomněla, že má dneska teta Hana padesátku.. tak jsem jí skočila do dárkovýho koupit bombonieru alespoň.. zastavila jsem se na chvíli.. babi čekala venku s tou svojí kládou :D pak jí naládovala do sklepa a šly jsme k ní.. tam jsem skočila nahoru a babi mi dala před voči ten článek z časáku, proč mi je asi tak, jak mi je.. hm.. novinky :D hořčík, selen, železo, vitamíny.. bla bla.. no.. tak jsem si při tý příležitosti skočila pro ty výsledky.. x)) achich achich.. x))
*****
tak jsem tam vlezla.. a na chodbě na ústavu potkám sousedku od tý uřvaný holky, co furt ječí a nenechá mě spát.. tak jsme se pozdravily.. a já si šla pro ty výsledky.. čekala jsem tam.. no.. nebylo to tak hrozný to čekání.. a ona mi teda řekla, že mi chybí úplně všechno, ale že se mám cpát vitamínama v ovocný a zeleninový formě.. tak jsem jí řekla, že kdyby viděla, kolik zeleniny a ovoce sežeru, tak mi to ani neuvěří.. tak koukala chudák :D :D a řekla, že taky neví, čím to je.. ukázala jsem jí ten můj vypelíchanej pruh na hlavě (úúúchvatnéééé vskutku) a tak koukala.. a doporučila mi sypat selen.. a že prej pivo vážně pomáhá.. a že hned jak porostou kopřivy, tak kopřivy.. no.. ale ten selen.. ten je v šamponech.. tak jsem šla do lékárny a koupila jsem si třicítku selenu.. šedesát korun ještě ujde.. žrala jsem drijáky za tisícovku (to ale cálovala pojišťovna naštěstí)..
*****
jo.. cestou od doktorky jsem na chodbě zase narazila na sousedku s dementní holkou.. a zastavila mě a prej: "můžu se vás na něco zeptat? vy se zabýváte magií?" "jéééé.. to ani ne.. jenom tak malinko.. ale spíš tím, co se dá prokázat.." "noo.. já se ptám, protože já se o to docela zajímám a jednou jsem si na chodbě všimla toho, co máte na krku.. tak mě napadlo, že na to možná věříte.." "jooo.. pentááááč.. ztělesnění pěti živlů.. jo.. tak na živly teda sakra věřím" :D no.. potom jsme se rozloučily a já mazala pro ten selen a pak honem k babi.. ty vole.. tak se mě babi ptala, co a jak.. když jsem jí řekla, že mám zvýšenej cholesterol, tak na mě čučela jak kdybych se změnila v bárbínu.. ty vole :D cejtim prostě, že mi je celkově na hovno no.. tak někde vyhrabu krabičku s hořčíkem.. nevim, kde to je.. a pak budu ještě sypat ten selen.. a budu žrát hooooodně ovoce a zeleniny.. ještě víc, jak doposud.. což teda nepobírám, že se to ve mě neudrží..
*****
demence.. když ani doktorka neví co.. to bych si měla asi zajít někam k odborníkovi ne.. prostě zjistit, proč si to moje zkurvený tělo nevezme žádný živiny, vitamíny a prostě nic.. to je na hovno.. fakt že jo.. no.. potom jsem byla ještě u babi.. dala mi papání.. pak jsme kecaly.. rozhodovala jsem se ještě s tim sérem.. ale seru na to.. prej ten selen by měl bejt ještě lepší.. tak uvidim no.. babi mi chtěla prej udělat radost a udělala mi ovocný knedlíky :D ty vole :D já je měla včera!!! :D ale borůvkový :D babi dělala jahodový.. no já se poseru to je děsná telepatie s tou maminou :D babi mi nabalila mňaminky, voňavej sprcháč a tak dále.. zase plnej pytel :D pak jsem šla na bus.. měla jsem to za chvíli akorát.. já se cejtila zase na chvíli jako v šestnácti :D když jsem šla prostě v Ag na ten busák :D :D zase jsem měla černě zmalovaný voči :D bavilo mě to :D fakt že jo :D hezkej pocit :)
*****
ta cesta na busák byla z celýho dne nejlepší :) pak jsem přijela domů.. no.. a zase za pc.. snažím se tu koukat na starý epizody.. nostalgie :) jéééé :D ale nějak mi to moc nejde.. protože zvířátko nechápe, když mu neodepíšu do dvou minut.. epizoda trvá pět minut maximálně.. no já nic neříkám.. zejtra je březen.. super.. to abych začala chodit na to doučování na matiku.. ale fakt už úplně.. prej učitel na matiku doučuje letošní maturanty, tak prej můžeme chodit na doučování s nima.. tak snad to vyjde.. a jo kurva! budu kvůli tomu jezdit do Planý.. tohle dělám jenom a jenom pro sebe.. na to se nemůžu vysrat.. je to pro mě důležitý.. protože matiku nechápu ani malinko.. ale fakt ne.. no nic.. co mám ještě psát.. sežrala jsem vajíčka :D dvě.. na měkko.. no.. spíš na tvrdo.. kurva.. cholesteroooool :D no.. ještě něco sezobnu a pak se podívám na povídku a půjdu hajat :) tak papa :)

jooooo a taky jsem se nedověděla, co si myslí Jaruška o písničkách TH co jsem dala do těch odkazů :P

co psát

28. února 2013 v 0:40 | Evil Industries |  >Má duše
je mi zle.. na hovno.. v jedenáct jsem se šla naložit do naší pidi vaničky.. ještě teď vydechuju páru.. to jsem tomu zase dala.. ale máme novou sůl.. na nervy.. s levandulí.. no.. nějak to nepomáhá, hele :D ale.. no.. tak.. seru na všechno.. radši.. jenom by mě zajímalo takových věcí, ale zjistit si je už musím sama.. je to na hovno.. dneska jsem se ještě nostalgicky rozplývala nad včerejším článkem.. říkala jsem mamině, co jsem sepisovala.. a ona hned napodobila ten můj dementní výraz v Sazka aréně :D no coment radši jo :D dneska jsem tu měla fetovací den hele :D mám tu nějaký kartonový kolečka.. ani nevím už, z čeho to bylo.. ale já jsem na takovej bordel úchyl.. třeba ráda praskám praskací pytlíky s těma bublinkama :D no.. tak ty kolečka jsem vzala a nalakovala jsem je :D mám šedivý, fialový, červený, perleťově petrolejový a ještě třpytící světle šedivý :D hračička, já vím..
*****
dobře jsem se toho nafetovala.. hlavička se motala.. vysmátá jak lečo.. zhulená z laků :D myši z toho smradu vylezly z baráku.. pak jsem tu hodinu větrala, když jsem vypadla na večeři :D jooo.. kolečka mi straší na kopírce.. teď nevim, co s nima :D co jsem ještě přes den dělala.. jo.. s maminou jsem při papání čuměla na Ó.. proto tady je ta písnička.. ještě jsem si napsala jednu.. jo.. zejtra do Ag.. na procházku.. ty vole.. to bude zajímací fakt.. nechce se mi nikam.. vůbec nikam.. pojedu ráno.. stavím se u babi.. ta půjde se mnou.. až do kasáren.. zeptat se na práci.. Lenka z Vlčáku tam dělá.. už není ve Vlčáku.. všichni si to pochvalujou.. prej je to pěkná práce.. dělá se tam s kořením :) tak uvidím no.. třeba to vyjde.. třeba ne..
*****
psala mi ještě Terezka z nástavby, že co a jak.. a že kdy si konečně dáme to rande.. a tak jsem jí psala, že zejtra do toho Ag jedu a o tý práci.. tak se jí taky zeptám, jestli by tam nebylo místo i pro ní.. snad to vyjde.. prej nabírají teď hodně.. tak abych zase nepřilítla s křížkem po funuse.. jak to umím.. a jak na to mám štěstí v poslední době.. no.. tak budeme věřit.. a doufám, že budu do jedný už v pelechu.. musim.. jinak se nevypreparuju ven.. jsem byla včera zase vzhůru do pěti.. a já furt očekávala konečně ten maminy budík ve 4:20 a vono ticho :D to jsem vypla pc, aby mě mamina nezjebala, že ještě nechrápu.. tak jsem si lehla.. čumim do stropu.. a čekám.. podívám se po chvíli na mobil a už bylo 4:40.. hmm.. divný.. že bych to neslyšela.. ale za dveřima skrz sklo jsem neviděla, že by se v kuchyni svítilo.. a pak v pět jsem viděla světlo.. a slyšela jsem kravál.. a v 5:20 už mamina třískla s dveřima :D trochu zaspala no :D
*****
jak pak přišla z práce, tak hned na mě: "ty vole jsem dneska zaspala ne :D ta píča (budík) nezvonila" :D :D "no já vim, jsem čuměla, že už je po pátý a furt je všude tma" :D :D a fakt už jsem měla tiky, že jí půjdu vzbudit :D teď ale budu muset sundat ručník z palice a něco s tou hlavou udělat.. ale nevim co.. asi půjdu spát s mokrýma vlasama.. nechce se mi bejt zejtra za berana.. fén je daleko a dělá kravál.. a topení vychládá.. a topit začínají ve dvě.. super :D tak já mizím.. papa :)

Little Mix - DNA

27. února 2013 v 18:20 | Evil Industries |  >Taneční
*****
to jsme dneska slyšely s maminou na Ó.. zajímací :)

TH 2005 - 2013

27. února 2013 v 0:30 | Evil Industries |  >Úvahy na téma...
(hore je fotomontáž jedný kresby, kterou jsem měla hrooozně dlouhou dobu u postele)
*****
tady je to krásně popsaný celý na wiki.. tak tím asi začít jako se čtením :)
*****
jou.. asi se k tomu vážně dokopu.. samozřejmě, jen kvůli Jarušce :) sama bych se nikdy nedohrabala.. tenhle článek se chystám napsat už hrozně dlouho.. ale podívejte se, jak dlouho mi trvalo, než jsem se odhodlala trochu popsat můj zážitek ze Sazka arény.. x)) ten doporučuji přečíst.. samozřejmě, aby si ho Jaruška přečetla.. aby věděla, vo co go :) tak.. fajn.. koukala jsem na svoje starý fotky v počítači.. je to fajné.. budeme hezky pomaloučku, polehoučku skládat článek.. začínám psát teď, kdy za chvíli začnou dávat zprávy na Nově.. takže je půl osmý.. 26. února 2013 k tomu x))
*****
Jaruško přečíst.. a pak můžeš pokračovat dál :P ok? ok.. jo.. tož to jsme jednou s maminou lezly do krámu blízko nerudovky, kde jsme nakupovaly.. bylo to po povánoční návštěvě u babi, na konci roku 2005.. to jsme tam vlezly.. a po nakoupení jsme šly do fronty ke kase.. a tam stál stojan s časákama.. mamina se na mě podívala a zeptala se, jestli nechci něco koupit.. většinou jsem čapla nějaký mega monstrózní lízátko od pokladny, ale tentokrát mě to nevím proč táhlo k tomu stojanu s časopisama.. Bravíček jsem v tý době měla doma asi tři kousky.. moc mě to nebralo.. šoubyznys.. kdepak.. tak jsem se tam tak motala a to mi do očí padl žlutej titulek: "Rozpad Green Day" přečetla jsem to nahlas.. a mamina to uslyšela.. přilítla ke mě a prej:" COŽE???!!!" a to Bravo čapla a hodila ho do košíku :D tak fajn.. doma jsem ho hned čapla a nalistovala hlavní článek o GD.. ale ne.. byly to klasický řeči o tom, že měli úvahy o nějakým rozchodu a konci kapely.. klasický titulky bulváru, že.. i v mých 14ti letech jsem to věděla :D
*****
pak mamina prohlížela časák.. a já s ním pak zdrhla do pokoje.. a začala jsem si ho pomalu a nezaujatě prohlížet od první stránky.. pomyslela jsem si, co na tom ta Kikina má.. jako moje tehdejší nejlepší kamarádka od vedle ze vchodu.. o dva roky mladší, jako já.. měla Bravíček doma snad tucet.. a pořád to žrala.. tak jsem taky chtěla zjistit, co je to teda zač.. nic moc.. pořád nic moc.. listovala jsem si dál.. hmmm.. hehe.. no.. tak asi nic.. a pak.. o kurva.. "nováčci ve světě šoubyznisu" ??? no to se podívejme.. na předposlední stránce vyfocený dvě kapely.. nějací slizáci US5.. no humus.. a pak nějací Tokio Hotel.. hned jsem se nemohla odtrhnout od těch uhrančivých očí tý divný holky s černou patkou přes půl obličeje.. "ty vole to je divná holka!" vyjekla jsem hned jak jsem se na ní podívala.. no to fakt že jo.. hmmm.. Tokio Hotel.. zajímavé.. to bude nějakej japan rock, ne? to mě moc nebere.. pak mě čekala v Bravíčku ještě jedna stránka a konec..
*****
*****
(jo kurva.. dneska jsem si zase nehodlala ustlat :D)
pak jsem asi za tejden to Bravíčko otevřela znova (4/1/2006 jsem se oficiálně zbláznila do TH a do tý divný holky :D).. "no to mě poser.. ta divná holka se jmenuje Bill..... Bill??!!! to je kluk?!! takovej divnej kluk jo?" a pak to byl tejden, kdy jsem vstávala na Eso, co dávali na nově v sobotu a po něm mě čekal T-music chart na primě.. tak jsem se dívala.. jou.. blá blá blá.. sračky.. sračky.. nelíbí nelíbí.. a tady máme novinku.. chlapecké skupiny.. blá blá blá.. hromada keců.. první singl.. s názvem Durch den Monsun.. ok.. čučela jsem s otevřenou hubou.. "MAMINO!!!! MÁMÍNOOOOOOOOO!!! POMOOOOOOOOC!!! MÁMÍÍÍ!!" :D "no co ječíš, prdlouši? co to je? to je hezký.." "CÉDÉČKO!" "cože?" "já chci jejich cédéčkooooo prosíííím!!! bééhéééhééé!!!" :D vidim jak dneska :D škoda, že jsem na jůťjub nenašla celý oficiální video.. ale kdo by ho neznal, že jo.. tak tady je zprzněný, že je z půlky řízlý tou anglickou verzí..
*****
překlad s textem tu.. by se mi to sem snad do toho článku ani nevešlo :D :D jooo.. pak byla na řadě další písnička Schrei.. ze stejnojmennýho alba.. jooo.. ta se hrála teď na těch Mirovo narozkách :D mezi hromadou písniček z devadesátých let začne hrát tohle :D no já z něj byla mrtvá :D jo.. klid už :D jenom se Jaruško podívej, jakej v tom klipu udělali bordel :D ale stejně to bylo skladiště určený k demolici, tak tomu malinko pomohli :D jooooo.. a pak další písnička byla Rette mich? asi jo :D to zrovna začal Bibi mutovat, když se ten klip natáčel.. :D komm und rette mich.. ich verbrene innerlich... jo.. zase je ten klip useklej.. ale za to nemůžu, že jsou na yt kreténi.. x)) achjo.. no.. a co bylo za další písničku? no já nevim.. ale nejradši z celýho tutoho prvního alba mám Ich bin nich Ich wenn du nich.. bei mir biiiiiiist bin Ich allein..... joo :D na albu Schrei je dvanáct písniček.. a tahle je šestá a nejhezčí :D
*****
když jsem si to cd poprví pustila a začalo hrát tohle, tak jsem začala hrozně ječet :D pustila jsem si to ještě asi desetkrát a pak jsem letěla za maminou, že to prostě musí slyšet :D vysmátá jak máčo :D taky se jí to líbilo :D jáhahá :D tak jsem se kochala s novým přírustkem mezi cédéčkama a za tu dobu jsem ho krásně podrápala, i když se k cédéčkům takovýho formátu chovám hodně slušně.. ale to moje pošahaný rádio to cd brzdilo dost drastickým způsobem.. no.. už mlčim :D co dál.. hmmm.. potom byl další klip.. Der Letze Tag :D joooo.. rok 2006 :D a tím poslední singl z prvního cd :D
*****
pak bylo velký očekávání na další album Zimmer 483.. to se čtyři hovádka uklidili na Maledivy nebo kam a tam tvořili skoro celý tohle album.. no sakra.. :D já se málem posrala.. a první singl Über Ende der Welt oslovil i hluchýho Otepa :D no fakt.. můj discman Šišoun zaplatil životem.. Šišoun se jmenoval proto, že byl šišatej :D ale byl na kulatý cédéčka :D no.. Otep řádil na zahradě a lítal se Šišounem po zahradě a pařil zrovna na tuhle písničku.. chudinka.. malinkatej.. šišatej.. CD vyletělo na trávu.. podrápaný.. naštěstí to bylo ještě cd přepálený, než jsem dostala originál :D od toho zmetka jednoho.. joooo.. potom byl klip Spring nicht a to jsem byla už úplně mrtvá :D jsem to vořvala.. celá já.. ale mě se při tom poslechu chce řvát ještě teď :D to je u mě normální :D aaaaaaaa.. pomoc.. es bring mich um.. neee.. to je zase jiná písnička, ale je to k věci :) to sice není singl a není na tu písničku klip.. je třetí na albu 483.. krásná písnička.. :) Tötgeliebt :)
*****
potom přišlo jedno z nejkrásnějších výtvorů.. jeeee.. jak twincestní :D a z týhle písničky se zbláznila i mamina a dokonce i moje babi.. An deiner Seite (Ich bin Da) klip vytvořenej ze záběrů z celýho turné.. začátek je záběr ze Sazka arény, kde jsem taky byla :D to je hrozně moc krásná písníčka :) úplně nejvíc :) akorát že zmrdi z youtube ho asi smazali zmetci!!! tak tady je záběr z koncertu z Oberhausenu z roku 2007 :) hezčí živě než na cd :) to je tak krásná písnička :) text tu :) jooo.. a co přišlo potom? heeeeee :D že by další album? noo.. ještě předtím ale vyšel singl z cd An deiner Seite.. 1000 Meere a to je vám taky takhle úžasný :D a úplně suprově vymyšlenej klip :) jééééé.. a co bylo potom.. já v tom mám sama bordel :D už je toho moc :D 17 klipů.. ani je tu všechny nemám :D ty vole :D potom vyšla anglická verze Spring nicht - Don't jump.. jo.. říká wikipedie..
*****
v roce 2009 vyšel singl z nejnovějšího alba Humanoid, která se jmenuje Automatisch a v česku vyšlo to anbum jenom in english.. jsem myslela, že se poseru.. není nad němčinu.. kurva fix :D jooo.. a to už je kurvakrásný :D naštěstí se už skoro téměř blížím na konec singlů :D teda si myslím :D ještě dva klipy.. jo.. který skoro neznám :D Lass uns Laufen.. ale jo znám :D ale klip ne.. a ten nemůžu na yt najít v pořádný kvalitě.. jooo.. a pak ještě poslední singl Dark side of the sun.. zajímalo by mě, jestli je ta písnička i auf deutsch.. kurva.. já tu jako zrovna objevim, že byli TH v roce 2010 v nějaký Tesla aréně.. jo.. na to si vzpomínám.. byla jsem velice nasralinkaná.. protože jsem neměla s kým jet a sama bych nemohla.. protože ani nevím, kde Tesla aréna je.. jo.. v Praze že jo.. hovno.. to by jeden neřekl.. jo.. to chce klid.. pak poslední klip Dark Side of the Sun.. joooo.. temná strana slunce.. no ok.. :D ale já to chci auf deutsch!!! :D jéééé :D ne.. vůbec se nezměnili.. kromě zjevu ničím.. :D
*****
tak jsme na konci diskografie.. chtělo by to asi nějaký fotky co.. ale to je vidět ty změny i podle klipů, ne? nojo.. tak co mám ještě psát.. nevim.. asi že už by to chtělo další album a že aby moc neměnili styl.. protože Humanoid je teda hooodně velkej posun od toho, co hráli předtím.. ale nevadí :D jooo.. ještě musim vytáhnout znovu mojí nejoblíbenější písničku z Humanoida :D no je to samozřejmě Cizinec, co je tady naposledy :P to je nejvíc ta písnička :) jo.. a ještě něco malinko ze získaných ocenění, který si nahrábli po celý kouli zemský jako desky získaný :P různý.. jako třeba Comet, Golden Camera atd atd.. já nevim, jak se to všechno jmenuje.. dřív to všechno měli nacpaný ve zkušebně.. teď na to maj asi hangár :D :D jooo.. a taky byli dvojčata porotci v německý verzi Superstar :D Bibi už s tim odbarveným kohoutem.. achjo.. vypadá jak pako :D
59x platina
89x zlato
+ přes 90 dalších ocenění
šikovný kluci co :D
tak já už mlčím :P
*****
hele.. fotky tu budu dávat od roku 2001 do dneška jo :D bez komentáře.. já už nevim, co mám psát :D asi to, že vlastním tucet plakátů (starých), knížku Křič, jak jen dokážeš, kurevsky těžkou bednu s Bravíčkama :D a... a mojí sbírku těch kulatých plastových věcí s duhou sem přidám zejtra.. protože některý ty cédéčka má mamina a ta už spí :D všechno originály hele :D tak já valim.. :) papa :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
och sejtne.. co k tomu dodat.. měl by se znovu obarvit na černo a taky se oholit :D a Tomovi taky pořídíme holící strojek.. no ty vole.. zrovna je 3:17 a já tenhle článek KONEČNĚ dopsala :D tak já mažu.. :D papapa
*****
na závěr moje sbírka CD :)
*****

Alien ♥

26. února 2013 v 0:30 | Evil Industries |  >Tokio Hotel
*****
jestli mi do týhle písničky někdo cekne, tak dostane pjestí.. do tý jsme se s maminou zamilovaly :D víte, že mi mamina to CD přinesla druhej den po tom, co vyšlo v ČR a to druhej den proto, že ten první den nebylo už k sehnání? :D :D nojo.. já už padám.. jsme šli spát taky ve tři nebo ve čtyři a budíček jsme měli něco kolem osmý.. a pak znova a znova a znova.. Kulíškovo teta si myslela, že chceme stihnout autobus nějakej co jede v sedm ráno nebo co.. no.. to sotva.. fakt jsem se perfektně vyspala, vám povím :D tak já mizím..
*****
všechny jedy jsem už vyzkoušel
a teď mě nech volným
lehnu si do záře
vzhlédnu k obloze
a uslyším tvůj hlas

Mitternacht

25. února 2013 v 22:20 | Evil Industries |  >To nej
*****
dneska po šestý jsem se vrátila od Kulíška.. a hned jsem se musela pokochat s nalezenýma parfémama :D mamina totiž hledala cédéčko Pink.. a já jí říkala, že cédéčka mám v kartonový krabici pod těma umělýma krabicema.. tak že je musí sundat a pak ty cd tam najde.. nééé.. nenašla ne :D ale místo toho narazila v tom bordelu na moje parfémy :D hovno :D moje Orionkaaaaaaaaaa ♥

za Kulíškem

22. února 2013 v 18:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. a jedu do Planý.. byla jsem v Ag.. u babi.. a mám dvd Frekvenci!!!! ♥ teď si tu ještě dobaluju hami od babi a mažu na bus.. tak papa.. snad ještě napíšu během vejkendu.. záleží na netu od sousedů :D tak papa :)

nic se mi nechce

22. února 2013 v 1:30 | Evil Industries |  >Má duše
chce se mi jít tak maximálně do Slavic.. zkusit napsat další kapitolu do povídky.. chci vědět, co bude dál.. jak v povídce, tak celkově.. to by mě vážně zajímalo hele :D a taky, jestli to poseru, tak kdo to za mě dopíše x)) dneska jsem nic moc nedělala.. jenom jsem zapejkala do tý písničky.. no ty vole :D jsem si jí dneska musela vytisknout.. a jelikož mi to nešlo z karaoketextů zkopírovat, tak jsem to teď přepisovala :D sloka, tabulátor, přeložená sloka.. entr.. další sloka.. tabulátor.. přeložená sloka.. entr :D a takhle celou písničku :D jinak se mi to rozhází a letí to o řádku nebo o dva.. a nebo je to cik cak a z toho by mi mrdlo.. mi to udělalo asi třikrát, než jsem se to teda rozhodla přepsat :D
*****
přepsala, udělala nadpis.. vytiskla.. a taky jsem si vzala jedny desky, vyndala z nich jednu starou povídku (ne mojí) a spojila jí s jinou povídkou (taky ne mojí).. abych měla další desky :D pak jsem našla mezi učením fólie.. ty vole.. v hrozným stavu :D z přelámaný a přeskládaný :D snad se časem vyžehlí :D protože já mám matný a ty se hrozně mačkaj :D tak jsem si tam hned tu písničku šoupla a ještě jsem si tak šoupla Musíš si věřit :) posbírám si další písničky, co se mi zase budou líbit a budu se je chtít naučit :) já si totiž u počáku ráda békám s písničkou a nebaví mě čučet na karaoketexty, když mi zrovna píše Kulíšek a když mu chci odepsat, tak do toho textu nemůžu čumět :D no.. ale já to stejně zase skoro umim :D angličtina je lehká na naučení :) s němčinou je to hodně zlý :D to mi jedna písnička trvala se naučit asi dva měsíce :D a umim jí do dneška :D
*****
joooo.. a mám kurvanovinku :D a já se z toho taky málem posrala :D mamina přišla z práce.. a prej že si tu písničku poslechla a že je hrozně krásná a že teda čuměla :D a že hned poznala, že jsou to TH :D ani se nemusela dívat do třísky na název :D a pak mi taky přinesla tu úžasnou zprávu :D prej jí volala babi.. tak říkala, jak vypadá situace a ta potopa tam.. mamina tam zejtra jede.. já nevim, já asi nejedu.. odpoledne jedu za zvířátkem.. tak bych to nestíhala.. no.. a babi se teda jakože šla zeptat do knihkupectví.. a víte, jak jsem tam byla se zeptat, jestli mi už vyšla ŠN a jestli nemají Frekvenci dvd? tak se tam babi šla zeptat a už to dvd má pro mě doma!!! :D :D :D já myslela, že se poseru :D mám radost úplně neskutečnou!!! :D:D
*****
co je ještě za novinky? no.. nic moc.. písnička vytisklá.. založená :D ještě si najdu nějaký texty, co se mi tu válí a založím je taky.. a pak se budeme na ten text dívat, když to bude hrát :D jééé.. mám dojem, že si to ještě nikdo nepustil.. vaše smůla :D zrovna si píšu s Kulíškem.. tak uvidím zejtra, v kolik za zvířátkem pojedu.. teď si půjdu ještě něco malýho možná ulovit a ještě se podívám, co se děje v povídce.. a pak spinkat :) tak mizím.. papa :)

OxOxO

20. února 2013 v 21:50 | Evil Industries |  >Má duše
no fakt nevim o žádným titulku.. teď mi tu hraje ta písnička furt dokola.. kurva to to musí bejt tak krásný? z toho mám zimomrievky aaa :D but all i feel is.... straaaaangeeeee jéé :D no.. tak se uklidníme :D a budeme přemejšlet, co se dělo dneska.. no zase napadal ten bílej mrd.. to je asi jediná novinka.. a taky vyšla povídka.. a co ještě.. se zvířátkem si píšeme.. s Terezkou (kamarádka ze školy) jsme si dneska nenapsaly.. tak nevím, jak to bude s naším rande.. uvidíme ještě zejtra.. mě je stejně furt na prd, tak by se mi moc nikam jezdit nechtělo.. ty jo.. ale jak já se z Černobylu dostanu do tý řitě, kde bydlí? no.. :D do Ag a pak z Ag no :D jinak nevim.. nebo si dát rande někde jinde :D
*****
to se ještě musíme domluvit.. holt to teď nevyšlo.. co se tady celej den děje? no fakt nic moc.. zvířátko na chatu zažranej do obrázků.. já zažraná teď do tý písničky :D a do povídky.. přemejšlim, proč mě furt bolí ta hlava.. a furt na tom samým místě.. jsem si patlala na čelo v pět ráno tygří mast, jak jsem se z toho málem posrala.. a nic.. jenom mě k tomu navíc pálely oči.. ale nakonec jsem usnula.. až zase mamina odešla do práce a poté jsem vyhodila myši na chodbu.. tak jsem usnula.. a chrněla jsem do jedný :D pak jsem si udělala zase polívku a psala si se zvířátkem.. odpoledne jsem čučela s maminou na zoom.. přišel na oběd Pepík.. tak se pokecalo.. koupil si nějaký divný aroma na bojlís (nevim, ja se to píše).. prostě ta návnada na ryby.. a sehnal i něco přímo na amury.. něco krásně vonělo.. ale něco příšerně smrdělo :D pak jsem si čuchla jenom jak se správně k aroma čuchá.. a vonělo to po vanilce a pak po jahodách.. a mamina si k tomu čuchla zblízka a vlítl jí ten prášek do nosu a ještě teď cejtí jahody :D :D
*****
já si pak zase zalezla, až mi skončil dokument a čučela jsem tady.. a to jsem našla tu písničku :D asi se z toho poseru :D teď půjdu obhlídnout, co se děje v povídce, abych věděla, co se tam asi bude dít.. :D no.. a tak se mažte podívat, co se tam děje teď :D já mizím si písat se zvířátkem :) papa :)

Strange

20. února 2013 v 19:00 | Evil Industries |  >Tokio Hotel
*****
to je ale vážně kurevsky krásný ♥ jééé :D že jsem na to nepřišla dřív :P co dodat.. budou pořád hrát krásně :) z toho se mamina posere, až jí to pustim :D

Žádny problém, žádne stresy, fotbal, Ronaldhino, Messi......

19. února 2013 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
...mě tu může drbnout asi.. mám v piči x)) achjo.. ty vole to je zase moje nálada trošičku pojebkaná.. se na to vyseru taky.. jsem se dneska vykýblovala něco po dvanáctý.. zase dokurvený sny.. furt to samý.. achjo.. nehoráznost.. jsem byla na návštěvě u kámošky.. u Kamči z hotelovky.. ty vole.. jo!! vzpomněla jsem si, co se mi zdálo :D prima no.. ale netuším, kde to bylo.. fakt ne.. no.. to je jedno.. jsem si vstala.. klasika.. zapnu pc, zaleju polívku (samozřejmě z pytlíku, to je nejrychlejší snídaňooběd).. zjistim, že mě bolí hlava jako kráva, ještě víc, jako včera.. ale Kulíšek mi přinese Saridon a ještě ten den ho všechen zlikviduje.. tak jsem hrábla a krabička prázdná.. a v noci se mi už zvedat nechtělo.. to je tak, když se zaspí bolest hlavy.. se probudim a myslim, že mám místo kebule střep x)) achjo.. tak mi to přestalo asi za dvě hodiny.. trochu.. jo.. Nurofen rapid.. pomáhá mi většinou do deseti minut.. ale když si ho vezmu hned x)) no.. to je fuk..
*****
tak jsem se nějak pomalinku vyprepárovávala z pokoje.. sežrala jsem polívku, čučela na net.. přemejšlela nad píčovinama.. vyčistila jsem si tesáky, natupírovala si vlasy :D aby mě do tý práce vzali, abych nabudila děs trochu.. po dlouhý době jsem se namalovala.. černej uhel a řasenka.. stačí.. :D a jako za starých časů jsem v podobě zombie vylezla do toho zkurvenýho marastu.. zrovna jsem byla na odchodu, když se vrátila mamina.. tak jsem letěla.. zimaaaa.. jako kráva.. chcalo.. vítr neskutečnej.. ale na ty natupírovaný vlasy jsem si fakt nemohla nic narazit.. tak mi málem upadly uši.. dala jsem si ale sluchátka, tak mi do nich nenafoukalo :D vlítla jsem do EMZ.. měla jsem to akorát.. už na mě mávala šéfová z okna.. tak mi odbzučela, napochodovala jsem tam.. dostala jsem penízky.. zeptala jsem se, jak to vidí.. a prej teď nic.. vůbec nic.. no.. to je fakt potěšitelný.. a dělat nic nemůžu.. jsem pod dohodou.. achjo.. no nic.. tak příště no..
*****
sbalila jsem si ty svoje miliony a letěla jsem zase zpátky.. furt si pouštím do hlavy tu samou písničku.. nojo.. celá já.. domů jsem přilezla totálně zmrzlá.. ale přežila jsem to.. pak jsem se prostě slíkla, po cestě mi padala sukně, tak jsem jí stejně měla na půl žerdi.. po cestě jsem vyděsila jenom dva důchodce.. jaká škoda.. nikdo jinej kolem nebyl.. se nedivim, když je takový kráááásný počasí.. ty vole.. jak mě to sere x)) tak jsem zvědavá jenom, kdy se mi uctivě ozvou x)) ty vole.. fakt padám na držku z tohohle.. mi mrdne ještě víc snad.. nenávidím svoje zajebaný vzpomínky.. fakt.. úplně hrozně nenávidim.. na blití mi je.. z toho všeho.. jaká já jsem byla píča.. fakt.. konec tohle.. potřebuju opět rozmačkat Kulíška..
*****
před útěkem do sprchy jsem si tady četla zpětně povídku.. no.. ty vole.. to jsem tomu dala.. to bych nešoupala žádnýmu lidu, co se vyzná v psaní.. se to bojim dát přečíst vlastní mámě ty vole.. a ta moc dobře ví, že jsem psala twincest :D a občas docela vostrej O:-).. ale tohle je prostě psychopatický.. jsem to mamině tak trochu naznačila a ta mi v klidu řekla, že ví dávno, že jsem psychouš, tak že s tim počítá.. no tězaraženýprdy :D no.. jinak.. zejtra ještě na blog přibyde 29. díl.. to je snad vidno v menu.. a dál fakt nevim.. nevim, co bude.. nevim no.. na to musim ještě přijít.. jestli bude mazung, nebo nebude mazung..
*****
u babi jak byla potopa, tak to nebyl odpad ale nějaký trubky ve zdi.. tak se to opraví.. je to tam prej celý rozkopaný.. babi na nervy.. voda odpojená, že jo.. a ještě takovej starověkej prvorepublikovej barák.. achjo.. snad to bude dobrý no.. pomoct prej s ničím nechce.. no my víme svý.. potřebovala by pomoct, ale prostě si o to neřekne.. to je klasika.. a mamina je po ní.. každej den jsem mamině říkala, aby mi tady nechávala na lince stručně (tři věty) napsanej recept na jídlo.. jako co uvařit.. neeee.. za celou dobu jsem nenašla ani jeden lísteček.. nic.. pak má nervy, že přijde z práce a zase vařit.. a přitom není schopná ten lísteček napsat.. já si to sama z prstu nevycucám.. umim pár jídel a kdo by chtěl furt dokola žrát guláš, řízky nebo kuře že jo x)) no.. francouzský brambory taky umim no.. ale mě to nebaví.. fakt ne.. umim víc jídel.. ale nikdy mě nic nenapadne.. otevřu lednici a píču vidim, i když tam je tuna žrádla.. celá já x))
*****
no nic.. já mažu ještě něco ulovit.. je mi blbě.. nervově a i celkově.. ale mrdam na to.. nehodlám to ještě něčím zhoršovat :D tak si jdu něco chytit.. při nejhorším chytim Damouše.. ale ten je už prošlej, podle toho, jak smrdí :D tak papa

Moje nejoblíbejší reklama v HD

19. února 2013 v 20:00 | Evil Industries |  >Různé
*****
jo.. vim, že už jí tady mám.. ale tady jsem jí našla v HD a ještě navíc s tou originální písničkou, která byla v tý reklamě.. :)

Carrie

18. února 2013 v 22:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
problémy 21. století? neumí se udělat pořádná hudba.. jako tomu bylo v osmdesátých a devadesátých letech.. achjo.. tak můžeme jenom vzpomínat.. ale stejně.. tyhle písničky jsou nesmrtelný :) jo.. rubrika "taneční" ale patří tam holt i 80tý léta :) zbožňuju :)

zase to, co jsem chtěla, není

18. února 2013 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
no ale úplně.. no ty vole se na to fakt vykakám už.. probral mě dementní sen asi v osm ráno.. to jsem to ještě zapíchla.. v půl desátý nebo v kolik začal neskutečnej kravál, tak jsem myslela, že mám po spaní, ale kupodivu jsem ještě zabrala.. přišlo mi, že si nějací sousedi nechávají dělat nový okna, tak to nemělo cenu řešit.. pak jsem vstala někdy v půl jedenáctý nebo v jedenáct.. ani nevim.. ale sežrala jsem polívku, učesala se, oblíkla, vyčistila tesáky, vzala si pásku a mazala do EMZ.. stihla jsem tam bejt tři minuty před dvanáctou, takže to bylo ještě dopoledne :D fajn.. šéfová tam byla.. jupííí.. byla jsem ráda.. a pak mi ten xicht zase povadl, když mi oznámila, že zejtra se má túra bude konat znova.. přijela chvíli předtím, než jsem přišla a jenom stihla zjistit, že v kase na fabrice nemá skoro ani vindru, tak mi penízky dát nemůže.. jsem myslela, že se poseru :D zejtra tam jdu znova.. no hezký no :D
*****
jsem se na to vysrala, tak jsem si alespoň chtěla udělat radost, k čemuž mi postačí plechovka Monstera v ruce, hopík nebo lízátko.. jsem to já nenáročné dítko, což? :D tak jsem si to napochodovala do večerky.. ty vole.. a po žlutým M na černým podkladu nikde ani památky.. vlezu do chlaďáku a taky ne.. tak jsem čapla origoš zelenej.. a alespoň mi spravilo náladu zjištění, že ho o čtyři koruny zlevnili.. aspoň něco.. pak jsem padala se všema těmahle zprávama do Ri-Vaje za maminou.. a tam jsem se pak málem pochcala smíchy :D ale to byla mrtvá celá přední dílna, kde dělá mamina.. :D ne to nešlo :D
*****
jsem prostě zase oxidovala u maminy mašiny a kecaly jsme prostě s těma ženskýma.. vždycky přijde Eva s nějakým vtipem a všichni mrtví :D tak jsem jim taky řekla jeden :D a zase se tam válely v teviru :D :D no já se z toho taky včera málem pochcala :D krátkej.. trochu rasistickej, ale úplně suprovej :D pro ty, co nejsou tak příšerně zaujatí teda :D "můj humor je tak černej, že bych ho hned šel poslat sbírat bavlnu" :D :D :D si z toho taky málem uchcaly :D ale pak tam napochodoval za maminou šéf a už jí začal dirigovat, jestli tohle tohle a tamto taky jestli stihne.. a mamina tam zavalená pytlema.. ty vole.. chudák.. a dá jí za to hovno jo x)) mamina se na něj podívala, pak se koukla na ty pytle, znova na něj a jenom řekla: "hm.." a pak jenom zjistila, že tu práci, co měla ještě udělat, tak jí na to chyběly fáborky.. víte, takový ty cedulky, jak máte na tričku a škrábou vás do krku.. tak tyhle.. tak je šel šéf hledat.. pak tam přiletěl znova a řekl: "hmmm.. nemáme.. noooooo.... hmmm.." zase odešel.. za chvíli zase přiletěl: "tak nic.." :D a zase odpochodoval :D
*****
kdyby jí za to dal alespoň zaplaceno, tak nic neříkám.. pak tam přišla šéfová :D to jsem si fakt málem stříkla :D se tam bavila s tou Evou a se Zuzkou (vyrábí bižuterii) o náušnicích.. a že už brzo budou Velikonoce, tak jestli by jí nemohla Zuzka udělat nějakej velikonoční motiv a bavila se o tom i s tou Evou a s maminou.. a pak jestli chceme taky nějaký naušnice.. tak jsem jí oznámila, že nemám píchlý uši a že naušnice fakt nechci, že nepotřebuju svoje uši vystavovat, proto mám přes ně furt vlasy :D přijdou mi velký no :D tak ke mě přišla a prej: "ukááááž.. no týýý joooo!! podívejte, jaký má malinký ouška! a prej že má velký! jéééé a vona je má i stejný!!" :D to STEJNÝ mě rozsekalo :D jsem se začala tlemit :D to mám mít každý ucho jiný? :D jsem se jí na to zeptala a vona prej: "no tak já mám třeba každý ucho jiný, že jo.." :D pak odešla a ty tam všichni v křeči z toho :D :D přišla ke mě Eva a prej: "ukááááž, já se taky podívám, jestli máš obě stejný" :D :D neeee :D
*****
mamina došila dva pytle a pak se na to vybodla a začalo se uklízet.. samozřejmě všechen prach foukala na mě :D to teviro je úchvatný na mých černých hadrech :D ty vole.. zimu tam jak jak v morně.. jsem myslela, že mi prdel umrzne.. :D pak jsme šly s maminou do šatny a tam mi dala ze skříňky prázdný flakonky od parfémů.. pak se převlíkla, učesala a valilo se do krámu a pak domů.. zase jsem si vzala lízátka :D Monstera už jsem měla.. tak to bylo v cajku :D pak domů.. ohřála se svíčková ze včerejška a pak jsem chvíli koukala na Zoom.. dávali zrovna jak pomáhají nemocným koalám.. takový míšánci.. pak přišel Pepík.. to jsme ho ještě potkaly, když jsme si to hasily z krámu.. a pak za chvíli přišel k nám.. taky dostal hamání.. a pak jsem si po chvíli koukání a po čajování zalezla.. ještě jsem chtěla něco psát do povídky.. ani nevím, kolik jsem toho napsala.. moc ne.. x))
*****
tak já už valim.. jdu se dívat ještě na nějaký hříčky přírody.. hledat, co všechno běhá po světě :) viděla jsem na videu miminko pásovce a to je tak rozkošný, až to není možný :) brala bych ho domů :) ty moje myši likvidujou všechno, co se dá.. úplně to celý sežerou, potvory.. x)) tak jo.. podívám se na hezký obrázky, podívám se do povídky, pustim si hezkou hudbu a pak se půjde hajat :) spala jsem teď hodinu, ale to je fuk :) tak papa :)

soví miminko ♥

18. února 2013 v 21:00 | Evil Industries |  >Různé
*****
posílala jsem Kulíškovi :) no.. tohle sice není kulíšek nejmenší, ale je to stejně rozkošný :) a jak píská :) jak to moje zvířátko :D :)

zejtra další návštěva EMZ

17. února 2013 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
hmm.. spíš si tam jdu pro vejslužku.. a další naděje v tom nevidim.. to je fuk.. jsem si tu zrovna teď četla zpětně články pomaturitních radostí.. no super.. a matika mě čeká znova.. jéééé.. hm.. kurva.. no to je jedno.. jsem na tom pořád stejně, tak co mám dělat.. pff.. v hlavě mi zní furt ta samá písnička.. furt ty samý slova.. už dneska po čtvrtý nebo po pátý stahuju Absurdistána.. dvakrát to nešlo spustit.. dvakrát se to nestáhlo celý, aniž bych o tom věděla.. prostě vypadne na vteřinu net a pak se to tváří, jako stažený.. no to se z toho fakt asi poseru.. večeři jsem měla po šestý.. šla jsem se rochnit do vaničky.. předtím jsem poslouchala tydýty v Superstar.. nechápu, že tu maminu to ještě baví sledovat..
*****
na nic jsem nepřišla.. do povídky zase pár řádků jsem vyplodila.. nevím vůbec, jak to bude dál.. jo.. to kdybych věděla.. ty vole.. zajímavý.. a ještě to asi bude zajímavý.. a fakt přemejšlim nad tím stažením z blogu.. anooooo.. a právě teď (23:20) se mi opět zatvářil stahovanej soubor jako stažený.. och.. jaká to píčovina, když mi to ukazovalo, že se to bude stahovat ještě hodinu nejmíň.. kurva.. a už na to seru.. tohle je po pátý.. tak uvidim hovno.. zkurvenina ten internet.. ulož.to by si mělo změnit adresu na neuložíš.to.. aaaaaa.. zrovna mi na fb přišla pozvánka od Mira na jeho narozeniny.. vidíte.. nebejt fuckingbooku, tak ani nevim, kdy ty narozky má.. ale pamatuju si jeho loňský výroky.. celej tejden: "hele.. budu mít narozky, co mi přineseš?" :D :D achjo :D
*****
za celej den čumění do povídky.. asi tři řádky textu.. jáhahááá.. to nemá cenu to házet na takovou zkurveninu, jako je internet.. neee.. ale já furt doufám, že se najde někdo, kdo se k tomu vyjádří jako čtenář k dílu.. ale škoda no.. moje bývalá čtenářka už nečte.. neblogaří.. je to škoda.. jááááááááááááááááááá se na to asi vyseru :D jo.. ok.. klid.. asi mi zase stíhá infarkt.. ještě že mě už nesere horká brambora v krku hele.. teď mi začalo z ničeho nic hořet ucho.. :D nevim.. asi nervy.. to je v cajku.. ještě se může přidat tik ve voku a bude to dokonalý.. tak já si sundám mokrej ručník z palice.. učešu těch pár chlupů a půjdu lovit něco malýho do kuchyně.. zejtra mě čeká procházka do EMZ, se zastávkou ve večerce pro Monstera ŽLUTÝHO a s další zastávkou u maminy v Ri-Vaji.. jo.. tak mizim.. papa

Mysteria

17. února 2013 v 3:30 | Evil Industries |  >To nej
*****
divini sacri
occultum habet
arcanus obscur
divini sacri
*****
furt to slyšim v hlavě.. mi z toho asi šibne.. :) no a už fakt mažu do hajan..

demence na entou

16. února 2013 v 22:30 | Evil Industries |  >Má duše
*****
ten zasranej profil nejde neustále změnit.. uložit.. nic.. demence.. na zabití.. podle jejich informací je všechno v pořádku.. joooo.. hovno, velevážení.. nejde to.. prostě to nefunguje.. hotovo.. seru na to.. tady je zbytečný něco po někom chtít.. jo.. proč vůbec píšu.. nevim.. koukala jsem na nějakou rozkrájenou pohádku na youtube a teď nevim, co mám dělat.. chtěla jsem si uvařit špagety, ale teď už se mi nechce.. mamina šla na mysliveckej ples.. zase tam bude za největší kočku.. má na sobě šaty, jaký měla na mým maturáku :) odešla před osmou.. nevím, jak dlouho to může trvat, ale hlavně, aby si to užila.. nějak neměla náladu, tak snad to bude v pohodě.. já tu dřepim.. přemejšlím, co by.. ale Obi je nejbližší v Plzni a tam se mi jet nechce.. achjo.. nuda.. horko.. zima.. dementním způsobem mě tlačí v krku.. stalo se vám, že vám zaskočila celá horká brambora ne.. tak tohle cejtim v krku ještě furt.. no.. je to úúúúžasný.. nevim co s tim x))
*****
už jsme s maminou doufaly, že se mi moje tasemnice dere ven.. škoda, že druhou stranou.. hm.. tak nic.. zase nějakej mor.. to mi akorát chybělo k dokonalosti.. celej den zase nic.. mamina mě budila klasicky na oběd.. klasicky dementní sen.. dva sny.. o velkým míči.. takovej ten gymnastickej.. mám ho tady.. ale tenhle byl jinej.. a píchl se mi.. v tom snu.. no.. já takhle o jeden míč přišla.. ale to je na dlouhý vyprávění.. na to se můžu vysrat.. na základce jsem na to psala slohovku.. neptejte se na detajly, je to moc složitý.. a čtenářka Jaruška obvykle z článku vytáhne tu nejjednodušší věc k okomentování, tak je to jedno :D jo.. já jsem normálně bezradná.. Hellsing má jenom 13 kapitol!! proč mi to kurva nikdo neřekl? na co se teď mám dívat? achjo.. takovej krásnej seriál..
*****
teď tu lezu po yt a hovno hovno slavný soude.. ty lidi tam neumí dávat pořádný filmy.. a když už se tam narazí na něco pořádnýho, tak jsem to už dávno s Kulíškem viděla.. napadlo mě ještě si pustit nějakej stokrát shlídnutej seriál.. ale vůbec mě nenapadá jakej.. je to v kelu.. jsem se maminy ptala na typ, na nějakej film, když odcházela.. neřekla mi nic a zmizela za dveřima.. hmm.. super.. do povídky jsem napsala odstavec a jsem z toho velice vyřízená.. asi chcípnu z toho, jak je to těžký psaní.. do hajzlu.. ale co.. dělám si to sama.. přemejšlím nad tím, že povídku stáhnu z blogu, pořádně to přepracuju a spíš po nějakým dopsání a pořádným předělání to šoupnu někomu, kdo tomu rozumí, aby mi řekl svůj profesionální názor a třeba mi to dal svázat.. to by se hodilo.. takhle mi to leží jenom v počítači a nevim no.. pokus to dát na blog byl poněkud nešťastný.. x))
*****
na to je ta povídka pro mě moc, aby na to čučelo několik lidí a neřeklo k tomu ani popel.. a když už teda ten nějakej popel řeknou, tak se stejně nic nedozvím.. nojo.. ještě se dovědět, kam zajít na degustaci že jo.. achjo.. na stole se mi válí paměťová karta.. dala jsem mamině na ples foťák, aby mohla fotit.. karty mám dvě, tak jsem si tu náhradní nechala tady.. tak snad něco vyfotí.. hezky jsem jí ukázala pár režimů s bleskem, bez blesku, automat a kde se to zapíná a přepíná do normálního režimu z režimu prohlížení.. rád se seká, bestie.. tak snad mamina nafotí v pohodě a nezačne panikařit při prvním seknutí.. to stačí pak jenom vyndat baterky a pak znovu zapnout..to jsem jí taky říkala.. tak uvidíme..
*****
jdu udělat znovu průzkum do lednice a pak nevím.. zkusím se ještě porozhlídnout, jestli se na netu neválí něco koukatelnýho, když mi jedno dvd prostě nejde spustit a ne a ne a ne kurva x)) tak jo.. papa zatim.. x))

zase doma

15. února 2013 v 23:20 | Evil Industries |  >Má duše
jo.. tak dneska jsem přijela od mýho zvířátka.. dneska jsme se dostali z pelíšku dřív.. abych stihla bus.. ale jinak jsem byla kupodivu vzhůru už v deset nebo v kolik.. jo.. je vidět, že se šlo spinkat brzo.. hele.. věděli jste, že ve dvě ráno dávají AZ kvíz? :D :D poskytovatel netu z vedlejší bytovky měl asi výpadek dodávky :D tak se nemohlo surfovat po netu.. tak se čučelo na tv.. což je věc, kterou provozuji asi od tý doby, co začal vysílat ZOOM :D jinak jsem se chtěla dívat na to moje anime.. ale tak malinko to selhalo.. stáhlo se pár filmů.. tak jsme se dívali na ně.. a pak když net krachl, tak byla na řadě bedna.. plná kravin.. vysílání spěje rovnou do absurdistánu.. píčovina vedle ještě větší píčoviny.. ty vole.. to snad ne..
*****
ty jo.. ten Hellsing je vážně hezkej seriál :) sice díly mají jenom kolem dvaceti minut, ale pokaždý to stojí za to :) zrovna jsem dokoukala devátej díl :) fakt hezký :) jo jinak.. mé prosby na blog.cz o nefunkčnosti mého blogového profilu jsou asi k hovnu.. jelikož mi to stále nefunguje a oni mi tvrdí, že je to v pořádku.. hm.. není to v pořádku.. pořád změny nelze uložit a bla bla bla.. ty vole.. tak já nevim.. je to v prdeli celý.. dneska se taky fakt nic nedělo.. pak jsme šli hezky na busák.. pomačkala jsem ještě před busem zvířátko moje a tam nějací dva chlapi dřepící vepředu v busu se vyklonili ven a prej: "jéééé já chci takyyyyy!!" :D ty vole :D
*****
tak pak mi zvířátko běželo domů.. po cestě ho nikdo neulovil.. protože teď už mi píše z Košíkovo profilu, že jsou v Tipáči :D hodný zvířátko.. hezky do hospody beze mě :) mě už to tam nedělá dobře.. jo.. a dneska a včera mám asi infarkt.. nebo nějakej divnej mor.. mám ale spíš podezření, že jsem se předávkovala kofejnem.. nojo.. stane se.. včera jsem vychlastala asi čtyři černý indický čaje.. a v noci jsem do sebe nalila zelenýho monstera.. nesmim se divit no.. ale to mi bylo blbě i včera.. ale nevim, jestli zrovna z černýho čaje.. ty vole.. taky se toho moc normálního nesnědlo :D tuna hranolek, k tomu smaženej obalenej hermelín.. pak zase hranolky.. s tunou kečupu a toho bílýho svince.. a pak rohlíčky obalený ve vajíčku a osmažený (můj vynález!!! je to dobrý jako hovado :D).. samý lepší nekalorický lahůdky.. (podle toho taky s Kulíškem vypadáme, že jo :D :D) no.. tak to bude asi tim.. protože tlak máme oba nízkej.. dneska jsme si ho měřili..
*****
kurva.. mám podezření, že mám vysokej cholesterol.. x)) i když nemám ani padesát kilo, tak ho můžu mít.. protože u nás se vážně nejí zdravě.. jako ty moje vajíčka na měkko s čerstvým chlebem ve tři ráno je taky pecka :D nojono.. tak holt na něco chcípnout musim.. jo.. fajn.. už mlčim.. x)) po příjezdu do Černobylu jsem skočila domů a pak honem do EMZ.. ty vole.. a já mlátim na personální.. nic.. slyšela jsem nějakej bordel nahoře.. tak jsem čekala.. myslela jsem, že určtiě budou nahoře.. nikoho jsem se ale nedočkala.. vedení je v kanclu do dvou.. a bylo třičtvrtě.. dřív to nešlo, když bus přijíždí v půl x)) a dneska 15týho.. poslední den, co si vyzvednout vejplatu.. super.. úchvatný.. tak tam byla nějaká ženská a co chci.. no.. chtěla jsem vedení.. a tak mě odkázala nahoru na mzdový.. kurva.. ale já nejsem zaměstnanec, co bych tam dělala.. no.. ale napochodovala jsem tam.. co kdyby že jo.. tam mi bylo oznámeno, že má vedení dovolenou.. a že mojí vejplatu má šéfová u sebe.. parááááááda x)) takže ona má celej tejden nejspíš dovolenou.. tak bych si ani nepomohla, kdybych byla doma a ne u zvířátka.. x)) ty vole.. tak mi to snad musí vyplatit ne? no snad jo.. to bych se asi vodstřelila x))
*****
naletim tam holt v pondělí a RÁNO.. ještě abych stihla pak maminu při svačině.. takže abych už v půl jedenáctý byla v Ri-Vaji.. jo.. to půjde.. achjo to mě sere tohle.. x)) tak jsem šla z EMZ domů.. potkala jsem na cestě Ivču.. se mě zeptala, že jestli jdu za maminou.. tak jsem se jí zeptala, jestli ještě v práci je.. a prej když si pohnu, tak jí stihnu.. tak fajn.. šla jsem a když jsem zatočila na dvůr, tak mamina šla zrovna ze dveří.. tak jsem jí to za horka řekla.. ty vole.. tak se mě zeptala, jestli v Planý v pohodě a tak.. jo.. v cajku.. tak teď se naláduju ještě nudlema.. usušim hlavu u topení.. podívám se ještě na jeden díl Hellsinga a půjdu do hajan.. pak mě mamina vzbudí zejtra :D tak mizim.. papa :)

u Kulíška

13. února 2013 v 15:50 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. včera jsem jela do Planý.. vyhlížela jsem Kulíška na autobusáku, ale nebyl tam, tak jsem ještě chviličku čekala, ale byla mi zima, jak jsem stála na místě, tak jsem se na to vybodla a šla jsem ke Kulíškovo tátovi sama.. když už jsem byla u Kulíškovo vchodu, tak jsem potkala souseda a chtěl mi otevřít, ale já mu řekla, že budu radši venku a vyhlížet.. tak za chvíli zvířátko moje malý přišlo.. nechápu, že jsme se nepotkali.. ale to je fuk.. šli jsme nahoru.. do tepla.. plánská kotelna jde do kopru, ale dneska tu je teploučko.. včera moc nebylo..
*****
jinak.. zase jsem dostala telefonát od neznámýho čísla.. ale tentokrát to bylo jedno krátký zazvonění.. ono to je fuk, já tyhle zmetky nezvedám.. určitě to byli benga.. ale co by po mě mohli chtít.. maj smůlu.. já jsem u zvířátka.. dám mamině jenom vědět, že jsem přežila noc a že se vracim v pátek.. hm.. ale to jsem jí říkala.. to je fuk.. myslím, že mě stejně neposlouchala.. nikdy mě neposlouchá pořádně.. a v posledních dnech mě neposlouchá vůbec.. to není moje chyba.. x))
*****
venku je hnusně.. tak se nám ani nikam nechce.. já se vypreparovávala z pelíšku a zvířátko mezitím skočil pro papání do krámu.. tak jdeme papat.. :) tak jo.. dneska se možná podíváme na jeden díl Hellsinga :D Kulíšek bude určitě čekat úchylárny, jako ve většině anime, ale to má holt smůlu no :D tak já padám.. jde se papat :)