když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Březen 2013

Totgeliebt ♥

30. března 2013 v 20:30 | Evil Industries |  >Tokio Hotel
*****
jooo.. byla jsem smrtelně zamilovaná :) ale do tý písničky jsem pořád ♥
*****

sny

30. března 2013 v 3:50 | Evil Industries |  >Má duše
dneska se mi zase zdál kardinální sen.. fakt.. no.. oni byly asi tři nebo čtyři.. ale ten poslední stál za zapsání.. já to asi do zejtra zapomenu a budu přemejšlet nad další debilitou, co mi do tý hlavy vlezla.. to jsem přijela do Slavic.. s maminou.. a Pepíkem.. byla tam babi, děda, teta Hana a nějakej neznámej pes.. vlčák.. a na místě, kde je dlažba a ohniště, byl bazén.. spíš jezírko.. veliký.. a já se do něj chtěla jít koupat.. a v tom jsem si všimla, že z toho jezírka vylezla želva :D
*****
tak jsem to šla zkoumat blíž a to z toho jezírka vylejzala kočka :D a pak další :D a pak pes a ty vole pak snad medvěd, nebo co to bylo :D a já tam stála a čuměla a pak jsem se naštěstí probudila.. jo.. dementní sny.. značí, že mi hrabe a že už chci do Slavic a aby už bylo teplo a né bílo jako včera x)) celý dny se tu se zvířátkem válím a děláme samý užitečlný věci.. dneska jsme se dívali na A-Z kvíz a na Volejte věštce :D
*****
Kulíšek chtěl, abych mu vyprávěla.. jako o sobě.. a o to období od mých 14ti až 17ti, ale ještě jsme se k tomu nedostali a dneska na to snad taky nedojde.. zvířátko mi tady už takmer usíná, ale už zapíná zase telku, budou zase dávat nějaký výživný kecy :D a pak se uvidí.. jestli budu moct vyprávět, i když mi to bude příjemný jak klarinet v prdeli.. to je fakt.. nojoooo.. ale teď už zase jede Volejte věštce :D achjo.. lidi jsou fakt dementi :D tak pa zatím x))

demence některých lidí xD

30. března 2013 v 3:40 | Evil Industries |  >Různé
*****
při tom jsme s Kulíškem dneska umřeli :D

já se na to víte co

26. března 2013 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
je mi divně.. celej den mimo.. nic se mi nechce.. do tý knížky čumím jako kretén.. nic nechápu.. akorát na mě jdou dementní záchvaty.. takový ty stavy, jako jsem měla u maturity.. že se mi prostě chtělo se zvednout a jít pryč.. jen tak.. a jít na náměstí a tam si koupit točenou zmrzlinu a pak čekat na první autobus domů.. mám toho plnou hlavu.. těch debilních myšlenek.. a nemůžu se soustředit na nic jinýho a řešení "globálních" problémů mě ještě navíc dovede nasrat.. potřebuju klid.. úplnej.. zavřít se sama.. vysrat se na všechno.. jo.. snažím se.. ale ono to jaxi nejde.. fakt bezva..
*****
snažila jsem se nějak pohnout s problematikou "doučování matiky".. ale tady holt nikdo není.. hmm.. a co sama.. učitel na matiku doučování neposkytuje.. tak smůla.. jak jsem měla ten nápad s mojí učitelkou ze základky, tak to je taky smůla, protože jsem se dívala na web konviktu a jaxi už není na seznamu pedagogickýho sboru.. no úžasný ty vole.. fakt mega.. takže další nápad ztroskotal.. z tý učebnice se to sama nenaučím.. nevím.. bude to další neúspěch a jenom to, že to budu kurva zažívat znova, mě děsí..
*****
dneska jsem usnula tak, že jsem zaspala maminy odchod v 5:20, takže bylo asi tak pět.. a probudila jsem se v 6:20, kdy se mamina zase vracela s tím, že si tu zapomněla mobil.. tak jsem vstala a šla jsem něco zbaštit.. pak jsem čučela jak kretén z vokna a zjistila jsem, že je tam úplně bílo zase.. tak jsem se chvíli dívala.. zakopla jsem o Damouše, zkontrolovala jsem, jestli myšičky dýchají a šla jsem si zase lehnout.. usnula jsem asi v osm a pak jsem se probrala v jednu nebo kdy.. normálka no x))
*****
jsem se teď hezky naložila do vaničky a teď půjdu na lov nějakýho papání a pak povalim na spaní.. musím se snažít usnout co nejdřív.. x)) no.. já nevim, co mám říkat.. mám hlavu plnou sraček.. to ani nejde napsat.. tak papa x))
*****

ach sejtne

25. března 2013 v 23:20 | Evil Industries |  >Má duše
joooo.. co se dneska dělo? no.. nevim ani, v kolik jsem to zapíchla, ale zase to byl stejnej scénář.. psala jsem si se zvířátkem.. čučela jsem, co je kde po netu novýho.. psala jsem povídku.. čučela doblba.. jo.. zabejvala jsem se chvíli těma svýma vzpomínkama, ale fakt jsem toho radši nechala.. zase jsem přemejšlela, že o tom něco sepíšu.. ale fakt na to seru.. nebyla bych toho schopná a navíc jsou věci, který na internet fakt nepatří.. co je komu do toho, že jo.. píšu si sem deník nebo co to vůbec je, ale fakt mám právo na soukromí.. jako každej.. howgh x))
*****
čuměla jsem zase do povídky, jako bych to viděla poprví v životě.. no.. takhle je to ale pokaždý.. nu což naděláme.. ty vole.. dneska to bylo fakt super probuzení :D jsem myslela, že tu maminu zastřelim :D snažím se usnout, když mamina odešla do práce (5:20) a asi v šest jsem usnula no :D myslim.. nevim.. nekoukala jsem se na hodiny.. fakt ne.. poslouchala jsem zase písničky.. a pak jsem to prostě vypla a nastavila si budík na dvanáctou.. fajn.. pak mě vzbudil kravál od vedle.. jooo.. dětičky vstávají do školy.. to víte.. a panelem se nese každej prd.. tak jsem usnula zase až bylo trochu ticho.. někdy ve třičtvrtě na osm.. pak mě vzbudil budík, kterej jsem měla na dvanáctou.. posunula jsem to na půl jedný :D pak na jednu a pak na půl druhou :D a v mým zrovna usnutí mi volá mamina :D jestli s ní jedu do Ag a ona hned, že asi ne, že slyší, že mě zrovna vzbudila :D a já jí teda řekla, že asi nepojedu a típla jsem to..
*****
ale jak já se toho mobilu lekla, tak jsem nemohla hned usnout.. chvíli jsem ležela v pelechu a pak jsem se koukla na mobil.. hmmm.. bylo čtvrt na dvě ne :D a já se rozhodla.. ano správně :D že do toho Stříbra pojedu :D magor no :D tak jsem si vstala.. zapla jsem počítač :D hned napsalo zvířátko.. já si přečetla co je tu novýho, zapla si písničku, začala se oblíkat, vyčistila jsem si zuby a už jsem se konečně chystala odejít, když mi zazvonil mobil a volá mi ou tů ne :D zase zkurvený kecy, abych přešla na ten jejich zasranej paušál.. jsem jí řekla, že musim na autobus :D tak jsem to típla, odepsala Kulíškovi, vypla počítač, narazila si na mastnou palici čepici, oblíkla si mikinu a mazala jsem :D
*****
měla jsem to akorát.. jako obvykle :D mamina vytlemená, že jsem to stihla :D samozřejmě, že mi stále dobře hrabe hele :D tak jsme v Ag pochodovaly rychlejším tempem :D já to jinak ani neumím.. chodim prostě rychle no :D a mamina za mnou musí běžet :D ale dneska byla taková zkurvená kosa a vítr, že to fakt jinak nešlo :D tak jsme se stavily u tety.. tam jsme pokecaly na trochu dýl no :D a že by chtěla k nám přijet na návštěvu.. tak snad přijede :)
*****
Robinek měl už dva roky =-O to čumim, jak ten čas letí.. to je můj synoveček :) nebo co to vůbec je moje, když je to díťátko sestřenky.. potom jsme se s maminou stavily pro žehlící prkno.. a pro váhu.. jako na vážení papání.. protože se taky nemůže všechno dělat z hrníčkových receptů, že jo.. tak máme hezký prkno s kytičkama :D a váhu taky máme :D mističkovou :) do tří kil :) pak jsem s tím prknem čekala před krámem, kde mamina kupovala hrníček pro svojí kolegyni z práce, který dneska nechtěně rozbila hrneček, i když jí výslovně zakázala, aby jí něco kupovala :D málem mě to i s tím prknem odneslo :D ale ten hlod na tom hrníčku :D "Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a máš dva dny volna" :D :D stavila jsem se taky v knihkupectví pro tu matiku.. ty vole.. tři stovky ta knížka stála.. jo.. nemám čumět na levneknihy.cz, kde byla za 180 že jo.. no co se dá dělat.. snad mi to k něčemu bude.. ale nevim no.. jenom jsem to otevřela a zděšeně jsem to zavřela :D asi se na to budu muset teprve psychicky připravit.. pak jsme se taky stavily u Terky, protože ten krám s tím prknem je hned naproti.. tak koukala, že mě konečně vidí a tak jsem se ptala, jestli jí bylo vyřízeno, že jsem za ní byla a ona si měla dovolenou.. jo.. bylo to vyřízeno :D tak jsme tam byly na skok a šly jsme k babi..
*****
babi napekla pět druhů cukroví na Velikonoce :) linecký malovaný.. vajíčka, kuřátka, zajíčky, čtyřlístky :) malinký vykrajovaný kravinky, nahoře s pravým marcipánem :) a taky nějaký hrozně moc dobrý kuličky prej podle nějakýho novýho receptu.. no to vám je žrádlo :D a dostala jsem pomlázku :D jako dobrůtky :) jsem na sladký hrozně no co mám dělat :D tak jsem dostala dvě kindervajíčka a mamina mě nenechala ani to jedno dojíst a musela jsem rozbalit i to druhý, aby viděla, co tam je za hračku :D no mám motorku :D ale ta je bomba :D a pak nějakou kravinku ještě :D pak jsem dostala čokoládovýho zajíce, kus pravýho marcipánu v hořký čokoládě (ten fakt miluju :)) a ještě nějaký blbosti :D pak jsem ještě dostala Big Shocka :D toho jsem otevřela hned a k tomu mi babi udělala zelenej čaj, aby mi to nesnížilo tlak :D jo.. ten taurín mi fakt nedělá dobře.. takže k energeťáku holt ještě pořádnýho smrťáka :D
*****
babi nás nakrmila.. pokecaly jsme.. mamina babi oznámila, že jsem se zase zbláznila do Tokio Hotel a že mi hrabe (chytla jsem u babi asi dva záchvaty smíchu, ale proč, to fakt nevim hele :D) a tak jsme se bavily, kecaly, papaly :D a pak jsme musely zase zdrhat na bus.. to jsem nesla svůj pytel :D pak v tašce tu váhu a ještě tu bednu s cukrovím.. to teta mamině říkala, aby babi dala i její cukroví mamině, protože bude na Velikonoce u nás :) tak jsme měly dvě várky :D jo.. a od babi jsem si ještě odnesla další mojí berušku :D balon :D takovej malinkej :D prostě mičuda, ale je to jako beruška :D Máša si s ním hrála, ale ta by ho za chvíli rozhryzala, ta taky zlikviduje všechno :D
*****
co potom.. jo.. maminu to málem s tím prknem při cestě na busák odneslo.. zima jako kráva.. a vítr ještě horší.. no úděsný.. bus ještě přijel pozdě.. super no.. jo.. rozkošný lezení s tím prknem do busu hele :D potom jsem si konečně zapla písničky z mobilu.. měla jsem celou dobu sluchátka v uších, ale neměla jsem to zapnutý.. prostě ještě taková pojistka, aby mi nefoukalo pod čepici :D a ono to je fajn hele :D pak jsem si pustila svoje milovaný písničky.. a došla řada na Ich bin nich' Ich jo :D ta se mi prostě nikdy neomrzí :) pořád jedna z nejhezčích :) tak mi mamina ukradla jedno sluchátko a poslouchala se mnou :D a pak jsem jí oznámila, že to je jedna z prvních písniček.. a že jí nazpíval, když mu bylo 13 a napsal, když mu bylo 8 :D :D jo.. to jsem se taky dověděla nedavno :D
*****
joooo.. to jsem to ještě chtěla psát.. Mišička moje malinkatá má něco s ouškem.. klepe hlavičkou a furt se drbe a z toho ouška mu teče nějakej humus.. ale jak to furt drbe, tak si to akorát rozdrápal.. a když na něj šáhnu, tak děsně vříská.. tak jsem mu to alespoň vytřela Opthanolem, ale nevim no.. teď mu to brácha líže, tak snad se z toho neposere.. nevim co jinak s tím no.. kdyby to bylo horší, tak myšička povalí na veterinu.. no ty vole.. a furt mu to blemcá.. a myšička vříská.. achjo.. to bude noc.. no.. v mým případě spíš ráno x))
*****
co mám ještě říkat.. píšu si se zvířátkem, jenom co jsem přijela.. otevřela jsem povídku a stejně jako včera na to jenom tupě zírám a opět jsem nenapsala ani písmenko x)) se z toho taky poseru.. jenom mi tam svítí číslo 34. a pod tím prázdnej list.. no.. to je zajímavý fakt :D to nemá cenu to dávat na blog :D seru se s tím a nakonec si to stejně skoro nikdo nepřečte :D a Jaruško ty mě neštvi :D udělej následující věc :D zakrej si ty černý vlasy a chvíli se na tu fotku dívej :D achjo.. já jdu už.. tak papa :)
*****

Rewind

25. března 2013 v 22:10 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
další hit z Ó :) podobná jedný písničce, co se nám s maminou hrozně líbí, ale takovej malej detajl je, že nevim, jak se jmenuje a ani od koho je no :D to je fuk :D tohle je taky hezký :)

titulek

25. března 2013 v 0:20 | Evil Industries |  >Má duše
není titulek.. a nebude.. seru na to :D já mám dneska dost pošahanou náladu.. včera jsem se tu rozbulela jak dement a dneska mám výtlem od rána.. no.. od odpoledne.. x)) no ale dneska to vám byl budíček, že jsem se málem posrala x)) a hned budíček na druhou hele.. nejdřív začla sousedka asi v osm.. řvaly jí na plný koule písničky, který jsem si já pouštěla včera.. Pink.. Just give me a reason a pak Try :D ty vole.. zabila holka.. a pak když už přestala diskotéka a já zase konečně usnula, přišel další budíček a to kurva nevim, co to bylo :D ale asi sousedi nade mnou bourali byt :D znělo to tak :D a furt jako když škrábete omítku :D no já se z toho málem posrala :D ale taky jsem to po nějaký době zaspala :D no děsný :D
*****
pak mě přišla budit mamina.. tak jsem hned začala řvát, že jsem vzhůru od osmi :D vzpomněla jsem si akorát na včerejší malinkej záchvateček a radši jsem se snažila odvést myšlenky někam do pryč.. no.. nevim :D celej den jsem vyplesklá a jevím se tu jak naprostej idiot.. fakt.. čumim do blba.. no.. to by nebyla novinka.. ale dneska při večeři ty vole :D jsem dřepěla s maminou u Ó (jediná stanice se Zoomem, co smí hrát, když jsem v obejváku JÁ) a čučela jsem.. zapisovala jsem si písničky, co se mi líbily.. a mamina, co tak divně čumim.. (nevim, co na mě viděla, no přemejšlela jsem) a pak jsem z ničeho nic chytla brutální výtlem :D ale fakt to bylo moc :D mamina ze mě nemohla :D já ze sebe taky ne :D pak začaly hrát sračky a tak jsem si dala sprchu a vypadla jsem zpátky ke kompu.. no.. obvykle náročnej den ty vole x)) achjo..
*****
Pájo :D nedíváš se někdy na DSDS (Deutsche such den Superstar)? :D no.. kdybych se tak blbě neptala že jo :D jo.. zvířátko zrovna teď znovuobjevil u tebe ty fotky z Prahe :D :D jinak.. celej den tu zapejkám u tý svý mňůzik a mám náladu jak na horský dráze.. no to tu dlouho nebylo ty vole.. naposledy včera.. přilezu si do obejváku.. mamina na mě čučí.. a na její otázku: "co je?" chytnu záchvat smíchu.. no.. pak usoudila, že mi znovu hráblo a nechala to bejt.. jo.. to má recht.. hráblo mi :D taky to je asi způsobený tím, že tu mám v poslední době věčně nakvartýrovanýho Damouše.. ty vole x)) bych vám to zvíře přála mít někdy doma :D na dvě hodiny by stačilo hele :D :D
*****
*****
tváří se tu jak dežo, ale to už k němu patří.. tak jsem ho tam nechala a pak jsem jeho i maminu zavřela na balkoně, protože mi sem šla zima :D pak jsem se podívala, jak myšičky rozkošný sežraly skoro celou chaloupku x))
*****
*****
a pak tady ten můj cuchel na hlavě :D
*****
*****
joooo.. co mám říkat ty vole.. fakt nevim.. že mě to unavuje? všechno x)) jo.. kdybych si ty vlasy zase dokurvila tím, že bych to vostříhala, sestříhala a měla zase každej vlas jinak dlouhej, tak si to ani do gumičky normálně nedám, natož to takhle zamotat.. drží to.. ale asi se to fakt hodí jenom do tý sprchy, abych to nemusela denně mejt x)) na to ty vlasy fakt rostlý nejsou.. a denně je naštěstí už mejt nemusím.. jsem ráda, že je to zase dlouhý.. po pár letech.. prostě to dám do drcku, do copánků, pod čepici se to dá schovat, když mě to sere :D můžu to mít hezky do xichtu, když mě něco přes den sere a nechci, aby na mě někdo čuměl.. je to príííma :D
*****
hele.. blonďákovo bráška taky vypadá malinko jinak Jaruško :D není to dredatý :D teda skoro.. ten mě tuhle dojal, jak říkal, jak mu hrozně chybí obyčejnej chleba :D jo.. z toho by mi mrdlo.. já chleba žeru denně.. když ho nemám, jsem nervózní :D nojo.. ale kde v americe vzít normální chleba a ne jenom takový to nadejchaný bílý cosi, že.. fakt by mě do toho Kolína nebavilo každej tejden lítat na jeden večer a pak letět zase zpátky.. fakt ne :D
*****
*****
a koukej, jak je každej jinej :D a naštěstí se neshodnou jenom v tom xichtíku, ale oba mají rádi Depešáky :D to jim schvaluju no :D ty žeru od druhý třídy asi :D
*****
*****
no já mizim radši :D hrabe mi.. :D a je mi fajn :D papa :P

I could be the one (Nicktim)

24. března 2013 v 23:10 | Evil Industries |  >Taneční
*****
no ten klip je moc :D hlavně ten konec :D co říká do toho telefonu :D "dva věnečky a jednu rakvičku" :D to se z toho mamina dneska složila smíchy :D a já taky :D

achichouvej

23. března 2013 v 22:40 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. furt poslouchám ty samý vymejvárny.. dneska mě mamina jenom dvakrá budila s tím, že mi stydne polívka.. x)) nojo.. spinkalo se mi nějak dobře no.. zase mi fb nechce odesílat zprávy.. zvířátko tu je.. není.. je.. není.. pak asi já vypnu pc a zvířátko zrovna přijde.. no.. vypadá to tak.. dneska jsem tu zkoumala dalších pár fotek.. jo.. ty komentáře jsou k neuvěření :D hele.. mě můžete věřit, když něco o TH napíšu :D přece jenom je to už trochu dýl, co jsem se o ně začala zajímat.. (jo vole.. bylo mi 14)..
*****
dneska jsem se dověděla smutnou novinu.. jenom nevim.. nechce se mi tomu věřit.. fakt, že ne hele.. My Chemical Romance ukončili tvorbu (???!!!!).. nebudou už hrát.. ani žádný CD není v očekávání.. a ukončili to proto, že si prostě myslí, že je čas na konec.. no to mě poser.. nevěřím tomu asi stejně jako včera jsem nevěřila tomu, že Vladimír Čech umřel.. ty vole.. 61 let.. zrovna na tý Telce, co nám nejde naladit dávají ty starý a první díly Chcete být milionářem.. občas si myslím, že mi fakt jenom hrabe.. ale ty MCR mě tak vykolejili, že jsem zapomněla i psát.. celej den tu mám zase otevřenou povídku.. a píšu.. se z toho taky zjevim co nevidět..
*****
ale jedna dobrá zpráva.. konečně jsem se dokopala k tomu, abych to myším vykydala.. tak jsem jim tam nasypala ty jejich válečky.. a trochu hoblin, aby měli co nosit, válečky jsou na ně moc těžký.. v tom hrabou a zní to, jakoby přehazovaly šutry.. vykoupala jsem myšičky.. tak jsou z nich zase chundelatý kuličky.. teď zrovna likvidujou svůj rozhryzanej barák.. jo.. dřevěnou chaloupku.. ve který spinkala celá generace mých tehdejších křečků x)) tu nehryzala ani Mišišta a to byl hroznej datel (medvědí křeček).. jo.. narazila jsem na pár dnů starou fotku "toho zmalovanýho "kluka" " jenom aby někdo neměl dementní kecy, že je to holka a podobné žvásty.. já jsem pořád na takový řeči trochu přecitlivělá.. přeci jenom jsem ho milovala tři roky.. (zajímalo by mě, kam mu ten Tom zase čumí :D)
*****
*****
když jsem si na to tak vzpomněla, tak na mě šly akorát chmury.. Kulíšek můj malinkej mě ale uklidnil, že si z toho nemusím nic dělat, že jsem nebyla jediná, že zmagořil i zbytek světa, než jednu puberťačku z Černošína.. no.. tehdy ještě ze Stříbra.. kurva.. 14 mi bylo.. a trvalo to do mých 17ti.. Kulíšek se mě na to ptal a prej, že mu o tom někdy budu vyprávět.. víte, že ani po těch letech toho nejsem schopná? prostě se ve mě všechno sevře, chce se mi začít bulet a hotovo.. na to to až moc bolelo, abych o tom byla schopná mluvit nahlas.. kdyby to šlo ovládnout, tak do toho nikdy nespadnu.. ale s tím už se nedá dělat nic.. :) pořád pro mě bude ten nejlepší zpěvák, jakýho jsem kdy slyšela.. (k mému štěstí i naživo :)) a tím to prostě hasne.. je mi i jedno, jestli se nějakým způsobem změnil jeho zjev (změnil a kurevsky hodně, neholí se, nelíčí a nebarví a chodí oblíkanej jak santus).. ale co mi dal v těch svých textech, to mi prostě už zůstane :) básník no :D
*****
přemýšlím zrovna, že si po sprše buď udělám špagety, nebo spíš ty těstoviny s tou dobrou smetanovou omáčkou.. víte.. ty pytlíčky.. Amore Mio :) to je mňamka :D ale největší děs je, kolik toho tam je.. na jednu porci toho je moc a na dvě zase málo :D a skladovat to nejde že jo.. když se to uvaří, tak se to musí hned sníst.. no.. tak já ještě chvíli počkám.. holt budu vařit o půlnoci :D co mám dělat :D před hodinou jsem do sebe narvala dva krajíce chleba s máslem, rajčetem a paprikou.. jo.. to je hami :D já se vám vyseru na nějakej salám nebo sejra :D já mám chleba nejradši takhle :D nebo pak s řízkem nebo s máslem a čerstvým hráškem :)
*****
teď povalím asi na návštěvu sprchy.. a pak se pustím do vaření.. to by ze mě měla maminka radost, kdyby věděla, že takhle po nocích vyvařuju na našem elektrickým sporáku :D no ale já zase nesvítím, že jo :D no tak ten můj halogen ani tak nežere.. a svítím vždycky jenom jednou koulí.. jenom když něco hledám, tak rozsvítím všechny :D ale to je pak světla, že mi z toho slejzaj vlasy :D teda.. ten zbytek co na tý hlavě mám :D joooo.. tak dost keců.. zase začím mlít kraviny, je čas na to odejít :D tak padám papa :)

Just give me a reason

23. března 2013 v 20:20 | Evil Industries |  >To nej
*****
no ta je úplně úžasná :) tady má Pink krásně udělaný vlasy :) ale ten její méďa mě děsí :D vás ne? :D

nic po druhé

23. března 2013 v 0:50 | Evil Industries |  >Má duše
nic novýho.. fakt nemám tušení, co psát.. píšu povídku.. furt.. jebe mi z toho.. mamina nechápe moje nepřítomný výrazy.. pak když slyší kravál z pokoje, tak sem vleze.. a dneska to byla asi dobrá diskotéka pro sousedy :D začala mi tu vyřvávat samozřejmě hromada písniček od TH.. potom do toho ta krásná písnička Životy.. nechtěla jsem ale zase řvát, tak jsem si pustila další hit.. a to další písničku, kterou jsem sem jebla nedavno.. Zero Gravity.. ta mi tady taky hraje furt dokola.. pak jsem si pustila Pink :D tu její novou.. Just give me a reason.. ta je úplně suprová :D ale v tom klipu mě děsí ten její méďa v posteli.. fakt že jo..
*****
no.. pak jsem klikla na další písničku od Kerli.. jo.. Walking on air.. jak má z lednice požár a z trouby mrazírnu.. no.. všechno je tam tak malinko obráceně :D
*****
*****
a zrovna teď jsem hledala na netu nějaký zmínky o TH.. ale nikde nic hele :D parchanti si furt hoví v L.A. a na poloostrov Evropa se asi jen tak nevrátí.. nojo.. nezbejvá než čekat na zmínky o novým CD, který je zhruba naplánovaný na podzim (to ale tvrdí "někdo na netu" tak nevim).. joooo pobavil mě článek o jejich rozpadu.. fakt vtipný jsem se alespoň dneska něčemu zasmála :D víte kurva jak je svět velkej? :D to než to obletí celý dokola, tak to taky chvíli potrvá.. mám dojem, že asi další rok.. nebo dva? no fajn.. ale jestli tady v ČR nevyjde zase CD v němčině, tak ať si mě nepřejou x)) celej další rok jsem dohledávala písničky v němčině na netu.. a některý jsem ještě ani dneska nenašla x))
*****
ty vole.. bych se z toho taky posrala :D jo.. teď, když se ze mě téměř po třech letech nevědomosti o TH zase stává jedna z Aliens, tak mi to dost leze na nervy :D všechny písničky znám nazpaměť.. ale ne.. nechtějte slyšet mojí příšernou němčinu :D i když se teda snažim zpívat, když mě nikdo neslyší.. ale když mi to tady řve na plný koule a k tomu hulákám do repráků, tak si fákt nevšimnu, že tu už mamina půl hodiny stojí a říká mi po stopadesátý prvý, že mi stydne polívka x)) no já TH nepřerušuju.. jenom když mi Kulíšek volá.. jinak si vždycky hezky počkám, až ta písnička dohraje a pak se teda teprve hodlám zvednout :D
*****
jo.. dneska asi půjdu do pelechu dřív.. ale to říkám vždycky a nakonec jdu zase chrápat až když začnou řvát ptáci :D a prosvítá mi světlo skrz žaluzie.. no.. to se pak fakt dobře usíná.. no já se poseru v létě, fakt, že jo.. jako by nestačilo, že už je dávno po Hromnicích a je ráno brzo světlo.. to mě fakt zabije :D a moje dementní sny mě už taky pěkně serou.. asi bych měla zase něco začít sypat, abych si to nepamatovala x)) jo!! a ty zkurvený reklamy na yt taky x)) z toho by se jeden posral.. jakoby nestačilo, že i na Zoomu dávají dementní reklamy, který tam nemaj co dělat.. no.. tak nic.. já si tu budu hezky poslouchat to, co tady mám naházený jako naposledy a budu ještě aspoň hodinu čumět doblba, než se rozhoupu a napíšu do tý mojí slavný povídky zase nějaký písmeno.. x)) asi bych s tim měla seknout.. v poslední době mě to jaxi vysiluje x)) psychicky, samozřejmě.. no.. tak já padám.. papa
*****
jo.. a pro Jarušku, aby měla na co koukat :P
*****
*****
typický vesnický burani, že jo :D

World Behind My Wall

21. března 2013 v 19:00 | Evil Industries |  >Tokio Hotel
*****
jsem se vzbudila zase někdy v půl druhý odpoledne, zjistila jsem, že je mamina doma od desíti a v hlavě mi tohle hrálo a ještě furt hraje.. v němčině k nenalezení.. ale z toho klipu nemůžu.. furt stejný puberťáci :D

nevim

20. března 2013 v 23:55 | Evil Industries |  >Má duše
no nevim.. co bych asi tak měla říkat.. dneska vyšla povídka.. a nevím, jak to bude dál.. jsem to dneska otevřela, že se budu pokoušet psát.. no.. tak jsem to zase zavřela.. to nemá cenu hele :D tomu dávám.. fakt, že jo x)) dneska jsem se opět flákala.. celá moje aktivita dneska spočívala v tom, že jsem odpoledne vynesla koš :D teď si stahuju nějaký fotky.. obnova zašlých složek :D Kulíškovi posílám nějaký obrázky.. starý.. hodně.. tak uvidíme, co na to řekne.. "pošli mi nějaký fotky.." ale jaký, to si mám domyslet :D no fajn :D
*****
no.. tak fotky jsem poslala.. různý.. a zase nějaký připomínky o tom, abych se ostříhala.. nebo proč nenosím červenou rtěnku.. žádný stříhání se nekoná.. jsem ráda, že to mám dlouhý.. a se rtěnkou vypadám jak píča.. nic víc.. ten prohlížeč mě brzo asi zabije.. ekstra ultrapomalý připojení taky.. moje úplně v prdeli a nepoužitelný a sousedce to už taky leze do kopru.. Kulíšek pískal, abych si stáhla Kozí příběh se sýrem.. tak jsem si to stáhla a podívala se na to.. ty vole mi tu stojí voda v mojí třetince Chodovaru a vidim, že se mi na dně usazuje vodní kámen.. ty vole.. tu sklínku jsem myla včera.. nebo kdy.. x)) asi se nám zhoršuje voda nebo co.. tání ledovců asi x))
*****
já si tu už jakou dobu stahuju fotky.. je to pomalý jako kráva.. ještě uživatelé dávají na net hromadu animací.. a na ty peču.. ty navíc zpomalujou ten prohlížeč a věčně adobe flash player selhal a plugin selhal a furt ty samý žvásty.. a pak si tu má někdo stahovat v klidu fotky.. no to snad ne.. do toho se mi tu jebe ještě i všechno ostatní, takže odeslání zprávy Kulíškovi na fb je taky adrenalinová záležitost pro moje nervy.. a všechno se zpomaluje.. už tady asi všechno spí, nebo co.. já jsem se ještě chtěla podívat na povídku.. ale nevim.. jsem ten článek nedopsala, ale uveřejnila.. teď zase něco tady píšu a už je třičtvrtě na dvě.. a nějak nevim no.. postahovala jsem pár obrázků.. Kulíšek by taky mohl bejt spokojenej, že jsem mu něco poslala.. protože moje nervy taky nemají rádi ultrarychlost letecký pošty x)) na zabití fakt :D
*****
a ještě taky doba, než něco smysluplnýho najdu že jo x)) chtěla jsem pohnout s povídkou.. no smůla.. nejde to.. haha.. a v zásobě nedopsanej díl.. no úžasný no.. asi s tim co nevidět seknu.. už na to nějak přestávám mít sílu a nervy.. asi by to chtělo napsat něco oddychovýho.. jako jsem psala tu Heilig.. mám tu něco rozepsanýho ještě.. ale to nevim.. nějak by to ejště chtělo doladit nápad.. ale to by mohl mít někdo blbý připomínky a smysluplný komentáře, tak se na to radši vyseru to sem dávat.. no.. tak já asi už povalim.. tak papa

Životy

20. března 2013 v 2:30 | Evil Industries |  >To nej
*****
na to nemám slov :'( to to musí bejt tak kurevsky pravdivý? rozbulelo mě to jak želvu

návštěva od vedle

20. března 2013 v 0:20 | Evil Industries |  >Má duše
to mi sousedka napsala na fb, jestli bych jí neupletla zase copánky.. tak jsem jí řekla, že proč ne, tak že může přjít.. a prej kdy.. no.. chlastala jsem čaj, psala si se zvířátkem, poslouchala TH a zabývala jsem se starýma záležitostma :D čučela jsem na obal prvního dvd jak zhypnotizovanej králík a na xichtě se mi rozlíval dementní úchylnej úsměv, protože jsem se chystala si to pustit.. tak fajn.. napsala jsem jí, že teda může přijít hned.. tak jo.. oznámila jsem to mamině.. a vylezla jsem ze dveří.. sousedka taky vylezla ze dveří.. myslela, že si dělám humor, s tou svojí "dredatou" fotkou na fb :D viděla mě a čučela.. "ty vole!" vylezla její máma.. "ty máš dredy??!! :-O" :D to byste nevěřily.. zůstaly i přes noc úplně netknutý :D
*****
no čumte na to.. to jsem fotila dneska :D
*****
*****
dobrý co :D vymyslela jsem dvoudenní účes, o kterej se nemusim starat :D jeden se mi rozmotal, ten byl málo nalakovanej.. ale jinak cajk hele :D sousedka šla ke mě.. bylo odpoledne.. spíš už večer, třičtvrtě na šest.. a šla s ní i její mladší ségra.. Adéla chodí do šestý a její ségra teď do první.. tak jsme si povídaly.. Kristýnka (mladší) nechápala moje sbírky.. se na to nemohla vynadívat :D pak mi oznámila, že mám na zemi prach a že bych s tím měla něco udělat :D no já je varovala, že tu mám bordel :D tak si pak sedla na zem.. a mám vytřeno ne :D
*****
pak otázka, proč tu mám furt ty bedny :D no protože nemám skříně ani poličky ne :D proto mám krámy furt v bednách :D a jelikož jsem v nich kramařila a hrabala, tak jsou tady naser-mater a ne v jednom komínu x)) Kiki se pak dívala na moje myši.. a já se pustila do pletení.. pletla jsem.. pletla.. hromadu copánků.. tak bude Aduš zase zejtra jako pudl :D pak chtěla vidět moje botičky.. protože je viděla, že mám fotku na fb.. tak jsem jí je ukázala.. samozřejmě jsem si je musela obout :D jsem jí upozornila na souseda dementa pod náma :D no.. ale naštěstí na nějakou promenádu nedošlo, protože zaklepala sousedka, aby šly holky domů, že je pozdě a zejtra vstávají do školy.. joooo.. já už ne :D
*****
a co já tady teď.. nic moc.. psala mi Kája, že by chtěla, abych k ní zajela na vejkend.. někdy.. třeba tenhle vejkend, jestli by to šlo.. jsem jí řekla, že sice nevim, co bude, ale že by to snad mohlo jít.. že mi prej pomůže kdyžtak s tou matikou.. no uvidíme.. a do toho mi napsalo zvířátko, že by si chtěl o vejkendu někde upíct buřty.. to jsem se málem posrala :D no dobrý.. ale chtělo by to taky objednat nějaký hezký počasí, ne? pokud vím, tak dneska zase padal ten bílej mrd jak divej.. a napadlo ho dost.. ale zase se to začalo rozpouštět.. a teď jsem radši ani situaci venku nekontrolovala.. nedovedu si ale představit, že lezeme někam do lesa v takovým mokru.. ty vole.. ehe.. a ještě jestli bude zima.. no..
*****
to bych šla Kulíškovi naproti do Olbramova zase.. no.. a pak nevím kam.. jo.. na Ostrovce když se jde.. ten náš lesík, jak nás zjebal ten myslivec, abychom mu to tam nepodpálili prej :D no.. tak to je zase daleko.. no.. daleko to není.. ale to potom chce jít zvíře do Planý.. jakože se mnou.. a já se na takový tůry ještě necejtim.. ještě je zima.. to ne.. to by nešlo.. to bych nepřežila.. a hlavně se mi nechce.. nemám zimu ráda.. fakt ne.. a teď už mě navíc tak navýsost sere, že i otevření balkonu je pro mě hrůza :D otevřu a vypadnu do kuchyně :D pak přídu, klepu kosu, zavřu balkon a topení otevřu na plný koule :D
*****
já chci bejt se zvířátkem.. ale po venku se mi nechce bejt.. to ne.. ee.. jooo.. co ještě je novýho.. no.. nic.. chtěla bych si pustit to dvd.. a pak jít spinkat.. co nejdřív.. pořád mě ta šiška pobolívá, i když jsem sežrala prášek a napatlala jsem se tou mastičkou tak, že to mám na hlavě ještě teď :D dredíky jsem rozčesávala jeden po druhým.. protože jsem to musela česat od spodu.. od shora se mi to zašmodrchalo na pravej dred hele.. tak je to rozčesaný.. umytý.. a momentálně pod ručníkem.. tak.. a tady ještě, jak jsem vypadala jak beran po tom rozčesání :D :D a já mizím.. půjdu se podívat na něco hezkýho a zalehnu.. tak papa :)
*****
*****
*****

Heilig

19. března 2013 v 15:00 | Evil Industries |  TWC
na úvod.. nevím, do jaký rubriky to mám šoupnout.. no.. ale to je fuk.. TWC - twincest (incest + twin = láska mezi dvojčaty).. jooo.. doufejme, že po článku, kde jsem psala o svý slash povídce jste postřehli, že jsem se zmiňovala, že jsem dřív psala právě twincestní povídky.. nepsala jsem ale jenom jednodílný.. ale i hodně rozsáhlý kapitálovky.. který měli cca 30-40 kapitol.. mám je v počítači, ale uveřejňovat je nebudu.. ty povídky jsem psala, když jsem začala bejt nemocná a v druháku jsem si odešla na prodloužený prázdniny, kde jsem marodila ve Slavicích na půdě a s notebookem na klíně jsem tam sepisovala romány..
*****
jo.. a takhle vznikly moje první povídky.. ale to není dobrej materiál na čtení.. nějaký jsou sice čitelný, ale chápejte, nechce se mi moc k tomu období vracet :) tak jsem si ale vzpomněla, že jsem víc jak pět let na žádnou takovou povídku nesáhla.. tak jsem napsala pár vět k něčemu, co bylo otevřený naposledy na začátku roku 2008 a pak mě napadla povídka, když mi v hlavě hučela zrovna Heilig.. písnička, která je stejně o těch dvou :P nojo.. tak dost keců.. je to o dvojčatech, tak případní odpůrci TH, běžte dělat něco užitečnějšího..
*****
napsaná byla 4. listopadu 2012 v 17:23 během necelý půl hodiny :)


žádná novinka

19. března 2013 v 4:00 | Evil Industries |  >Má duše
joooo.. začínám se nudit.. přemýšlím, jestli zase dát ten pytel s kolíkama dovnitř.. protože se zvedá vítr a zase mě to bude celou noc srát, jak to šustí.. to je fakt na palici.. jsem si tu čuměla.. namalovala jsem si obličej na xicht.. ty vole.. dokonce jsem si napatlala na xicht mejkap :D dvoje stíny na voči :D a udělala jsem si rozkošnou věc s vlasama.. no.. a teď s tím vším do pelechu :D no to potěš teda :D už jsem přesezelá zase.. četla jsem si tu starý TWC povídky.. a přemýšlím, jestli sem mám dát mojí nejnovější povídku.. je to TWC.. jo.. psala jsem jí půl hodiny asi.. je to jednodílka.. na tři stránky.. a není to dlouho, co jsem jí napsala.. ale je to doba od chvíle, co jsem psala jinej twincest.. jo.. ale snad jsem ještě nevyšla ze cviku :D prostě styl povídek, co jsem psala dřív.. nevim, jestli to sem mám dát :D mám toho hodně nedopsanýho v počítači.. ale nad většinou jsem zlomila hůl v roce 2008 podle posledního otevření dokumentu x)) hmm.. to je asi prohranej boj :D
*****
no.. přes den nic moc.. teď mě začala bolet hlava, tak si skočím pro prášek a povalim na hajání.. :D jsem myslela, že půjdu spát zase až mamina odejde do práce.. až odejde, tak si dám sprchu a bude klid.. no.. tak já nevim hele :D ono to tak vychází, že než se ty vole vykýbluju, tak fakt zase bude pět :D tak je to jedno :D jak mamina čuměla, co to mám na tý hlavě :D hele.. já nic nebudu říkat.. fakt.. bolí mě ta šiška.. četla jsem si tu starý povídky.. sere mě, že je jedna nedopsaná a už není k sehnání.. tak jsem si napsala na TWC, jestli není možný k sehnání nějaká další kapitola.. protože to je fakt povídka, co mě chytla.. takovým zvláštním způsobem.. a ještě je v mojí milovaný slovenštině.. jo.. fakt mám ráda slovenský povídky.. líbí se mi ta řeč.. je taková měkká :) stvořená na psaní :)
*****
tak by mě zajímalo, jestli by tady někdo tu mojí povídku chtěl :D jestli to bude někoho pohoršovat, tak smůla.. ale to je jedno :D a já tu přidám to zjevení a povalim možná ještě lovit něco dobrýho (ano třičtvrtě na čtyři, ideální čas) a pak honem do pelechu a pak do sprchy, až mamina odejde do arbajtu :D tak papa :P
*****

den o ničem

18. března 2013 v 0:00 | Evil Industries |  >Má duše
včera jsem dostala takovej pitomej nápad.. a to, vyfotit se.. pak mě ale spíš napadlo, proč bych se měla fotit.. no.. já ani nevim.. když už jsem ten foťák měla v ruce při focení mojí malinkatý sbírky starých TH plakátů, tak mě napadlo udělat nějakou fotku podobnou, jako dělá zrovna Markéta.. jo.. ale to za ní jsou ty plakáty vidět že jo.. má s nima vytapetováno.. ale já na stěně mám jenom zeměkouli.. jo.. a zrcadlo.. nebo co to vůbec je ta věc, ve který se něco částečně odráží a je to upatlaný..
*****
co bylo dneska.. ze spaní mě probudila taková zasraná křeč do lejtka, že mě to postavilo.. to jsem sebou flákla (nízkej tlak neasi).. tak jsem se hrabala z podlahy.. ty vole.. ta hnáta se mi zkřivila.. stoupnout jsem si nemohla.. a dneska celej den pajdám jako depejrak.. fakt úchvatný.. to si tu celej den čumim zase v tom svým snění/bdění.. přemejšlim.. nad vším, co by, kdyby.. a podobný zbytečnosti.. jooo.. úvahy, co bylo s TH po celou tu dobu, co jsem o nich snad ani nevěděla.. co je asi s kreténama ze základky.. kde skončili fetky z hotelovky.. a jak asi dopadne ta zkurvená maturita.. a taky že mi přijde ta knížka.. a vejplata příští měsíc za tejden na koření..
*****
nejspíš si vážně koupím to posraný sérum na plešku.. jo.. zvířátko zjistilo, že ta moje pleška je z těch sraček, co jsem do sebe sypala tři roky.. víme ne.. samý dobrůtky, který mi totálně vymyly mozek.. já myslela, že to svinstvo zůstává v těle maximálně pět let a všechno to během těch pěti let mizí.. jo.. ale já toho taky brala víc.. a ty jedny antidepresiva serou všechno, co posrat jde a navíc to v těle zůstává deset let.. a hopla.. to si budu muset na vlasy ještě počkat.. no super.. tak se s plešatěním nic neudělá, dokud ty sračky ve mě budou.. krásný.. to jsem zrovna potřebovala vědět.. a jo.. bylo to vážně svinstvo.. psychotika.. mňaminka.. ale asi to fakt odchází.. ty účinky.. v posledním půl roce si už zase začínám pamatovat sny.. dobrý znamení.. ty jsem si fááákt nepamatovala.. na to, že jsem ty prášky přestala žrát v srpnu 2010, docela dobrý no x)) ehm..
*****
už nikdy ty vole.. už nikdy nedovolim, abych padla do takových sraček.. a to si pište, že si to dovedu zařídit.. neřešit a nerozpatlávat píčoviny.. nesrat se s ničim.. nerozčilovat se nad něčím, co stejně nemá řešení.. nechat to vyšumět.. jo.. to je lepší.. když jsou věci, se kterýma hovno nadělám, co jinýho taky s tím, že jo.. moje největší starost teď asi bude, že můj foťák fotí děsně na hovno.. halogen je vážně světlo na nic.. svítí to jak šedesátka (jedna koule) když mi svítí všechny tři koule, tak to je výboj jako prase.. no.. dobrý asi fakt jenom na focení nebo když hledám jehlu na podlaze.. jinak je to na nic..
*****
zase přemýšlím, že si znovu dám šlehačku s grankem.. když tak čučím, co bych si dala jako druhou večeři.. jsem po dlouhý době večeřela s maminou v obejváku ne :D hromadu makovce s čajem :D mamina přišla a prej jestli to chci do pokoje nebo jestli se najim v obejváku, jsem jí oznámila, že až mi dohraje Alien, tak přídu :D ne.. to je prostě písnička, která se nepřerušuje :D
*****
no :D tak já povalim na lov nějakých zásob na noc a půjdu se pokusit o nějaký fotky.. ale já nevim.. ale když už se mi teda chtělo fotit včera, tak se do toho pustim no :D tak oukej.. mizim.. :P jo.. tak tu fotku mojí sbírky sem teda hodim no.. ale bude to asi víc fotek.. protože se mi to prostě na jedno cvaknutí díky letišti nějak nevešlo.. tak pa :P
*****
*****
*****
*****
no já na to prdim.. kdyby se někdo ptal, jak jsem to fotila, tak jsem asi byla na parapetu.. nebo že bych to fotila z balkona.. nebo jsem levitovala.. já nevim hele.. no prostě všechno to vyfotit nešlo.. ale je to skoro všechno.. snad :D jáhahaaa.. moje sbírka :) jestli to někoho pohoršuje, nečumte na to.. tak.. pod perex se mi to všechno nevešlo.. prostě se to nezobrazilo, tak máte smůlu :D
*****
jo.. a Kulíškovo přání.. vidět mojí fotku, kde vypadám podle maminy jak Billina.. jo.. ta z průkazky na autobus, když jsem jezdila na hotelovku.. to byl.. druhák? asi :D jo.. nechápu, že jsem tu fotku dovedla i její prťavostí vyfotit :D vypadám tam jak.. no.. nelíbí se mi ta fotka prostě :D ale tak se podívejte, jak jsem vypadala v mojí největší fanouškovský.. v tom no :D jak to jen nazvat :D 16-17 let :P
*****
*****
teď si půjdu ulovit nějaký papání a budu se pokoušet o nějakou tu fotku.. tak papa :P

Zero gravity

17. března 2013 v 22:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
hučí mi to v hlavě od včera..

nenapadá mě nic

17. března 2013 v 1:10 | Evil Industries |  >Má duše
fakt ne, hele.. jsem si dala koupelčičku.. hezky zase v jedenáct :D voda mi naštěstí tekla teplá.. ano.. a taky se starám o svůj zvýšený cholesterol.. jsem si dala na večeři zase vejce na měkko s čerstvým chlebem a zrovna jsem do sebe nacpala plnou misku šlehačky s grankem.. a taky jsem dneska měla takový žrádýlko, pro který bych fakt zabíjela.. hele.. pokud mi budete chtít udělat fakt radost, tak když přede mnou postavíte tohle, tak vás láskou sežeru :D
*****
*****
nojo no :D jaký překvapení co :D jsem to zase cucala půl dne :D a mamina, co to zase smrdí a já tu plechovku přitáhla do kuchyně :D a já zase co tam divně smrdí :D a to zrovna na chodbě cákl osvěžovač a mamina pekla makovec a vypejkala se trouba :D :D nějakej svinec napečenej tam byl tak puch :D pak začala vonět buchta :D a mamina savila ten náš zkurvenej roh.. už tam zase není nic.. tuna sava.. takovej smrad hele :D myši mi z toho začaly lítat po baráku.. přitom jsem měla zavřenej pokoj.. voči slzavý.. no humus :D prostě vůně dneska samý :D já si otevřela do toho mojí plechovku a mamina prostě furt říká, že ten ananasovej monster smrdí jako siláž.. no :D já nevim :D mě to přijde, že to smrdí jak energeťák s ananasem :D
*****
venku debilní počasí.. už mě to nebaví.. slunko.. sníh všude.. se z toho poseru.. já tu mám po stole furt ty berušky.. jooo.. a zrovna teď mi napsala THfan :D jsem zvědavá, co řekne na mojí sbírčičku :D no.. není to tak převratný, ale co už :D to je tak, když se sbírá jenom tři roky x)) jooo :D hele.. tak mi zrovna řekla :D že by je ode mě odkoupila, proměnila nebo něco :D že by je chtěla :D nééé :D zamítá se :D moje sbírka.. sbírala jsem je sice tři roky, ale taky jsem měla období, kdy jsem čekala na plakát půl roku, že jo.. hej :D ona má plakátů přes stovku :D a já jich mám 58 :D moje.. nedám.. ani jeden :D hodně jich je rozškubaných.. protože na nich byl zbytek lepenky.. tak to byla jedna velká hromada papíru, když jsem je vytáhla.. ty vole.. :D
*****
rozložila jsem si je po pokoji.. a lezla po stropě, abych to mohla vyfotit :D jsem si s nima zastlala i foťák :D bezva no :D ale vyfotila jsem to celkem v pohodě.. chcete to vidět? :D já bych nerada, aby tady z toho někdo měl nějakou újmu :P joooo.. co jinak ještě.. nic moc.. snažila jsem se tady něco sesmolit do povídky.. nic moc.. se z toho asi zjevim za chvíli.. achjo.. pak jsem taky opět sežrala antiperle během pár minut :D no a co ještě novýho sakra práce.. mě s tím svým zájmem o moje plakáty úplně zaskočila, že nemám ani tužku ty vole :D
*****
jo.. Kulíšek mi tu posílal zase nějakej článek.. ale mě to tak hrozně sere ty typy článků, že jsem to prostě ani neotevřela.. neee.. já se nehodlám prostě nasírat.. jako by nestačilo, že mi zrovna v tu samou chvíli prasklo vajíčko :D teď jsem se rochnila ve vaničce.. a přemýšlela jsem si nad ouchylnýma povídkama.. a nad mýma milovanýma starověkýma videama :D já se z toho poseru :D fakt :D musim vylovit odněkud ze záhrobí dvdčko :D to na netu nejspíš nenajdu :D jééééééhéééé :D
*****
tak.. a teď se povalím podívat na povídku, co jsem to tam posrala.. mě přijde, že to seru čím dál tím víc.. x)) no nic :D vono to nějak dopadne.. :D tak mizím.. ještě najít nějaký papání :D i když já nevim :D vajíčka.. šlehačka s grankem.. zlenej a černej čaj.. Monster :D hmmm :D to bude opět zajímavá noc :D tak papa :))