když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Duben 2013

zkurvenina

30. dubna 2013 v 20:00 | Evil Industries |  >Má duše
slovo, co říkám pokaždý, když si přečtu nějakou zkurveninu v tý knížce.. nějaká zhovadilost.. nevim co s tim.. tak si nalistuju řešení a čumim na to ještě jako větší debil.. "hm.. to říkám.. zkurvenina.." tak jdu dál.. a většinou se situace opakuje.. no to mě poser kurva fix.. dneska budu sprostá.. celej den čumim do tý posraný matiky a stejně vim hovno.. pak jsem si taky stihla udělat ten cvičnej test.. 98% toho jsem nevěděla vůbec.. a zvládla jsem čtyři příklady z třiceti.. jóóóó jsem borééééééc.. hm.. :D už se nemůžu dočkat ty vole :D jsem si dala pauzu.. mamina mi sem přišla, jestli s ní nejdu k Pepíkovi, že si upečeme buřty a nebo jestli se budu radši učit, když viděla můj onanoidní výraz při čumění do tý knížky.. radši jsem tu zůstala.. jenom co odešla, jsem šla kopnout Damouše do hlavy, protože mi zase škubal repráky (ono mu to stejně spadne na palici a bude to) a pak jsem si udělala tousty..
*****
musim se uklidnit trochu.. a zkusím se podívat na povídku.. ale nevim.. jo.. dneska vychází další díl.. x)) a pak se zase pustim do čumění na tu demenci.. no ty kráááávoooo.. čtyři příklady ze třiceti!!! neeee :D a ještě chci tak hrozně mačkat to moje zvířátko malinkatý ňufatý.. a zrovna dneska se mi chce tak hrozně moc psát :D a nemůžu :D no bejt na mě, tak se na to vyseru, že jo.. já se stejně neumim učit.. a kort tuhle zhovadilost.. stejně zastávám názor, že matika se nedá naučit.. ještě když mám fóbii z čísel.. a ještě ta hrůza, když se do těch čísel přimotaj nějaký zkurvený písmena a nějaký divný vadný znaky.. no to potěš prdel.. hele jak se odstraní absolutní hodnota? přehodí se znamínka, nebo se to všechno převede na kladný číslo? hm.. no nic.. asi nad tim začínám přemejšlet a to je špatný.-.
*****
nejvíc mě u tý matury sere to, že naprosto triviální dementní jednoduchá chujovina je popsaná nehorázně zkurveně složitě na půl stránky.. ano.. mluvím o slovních úlohách na soustavu rovnic.. do prdele.. z odstavce o patnácti řádcích nakonec vyjde 1-x=y no mě by z toho mrdlo.. ale že si to já dement musim číst dvacetkrát, než z toho něco pochopim a nakonec na to stejně nepřijdu, tak to už ty zmetky z cermatu nezajímá.. a přijdu tak o tunu času.. x)) no já na to seru fakt :D nalila jsem do sebe mýho žlutýho Monstera.. a mamina mi koupila dneska zelenýho.. mě vytáhla, abych s ní šla do obchoďáku.. tak jsem si přes pyžamo (moje jediný tričko s TH) natáhla mikinu, vzala džíny, hodila hlavou dopředu a dozadu a mazala jsem s ní.. kupovala hlínu a písek pro Damouše a ještě nákup, tak by to neutáhla sama.. tak jsem se provětrala no.. a u obchoďáku zase ten kočičáček mouratej :) tak jsem ho pomuchlala, mamina mu dala tři kolečka MOJÍ kuřecí šunky :D a pak se šlo dom..
*****
jsem málem nedofuněla a to ten pytel má 20 litrů.. to je asi 15 kilo ne, když je to hlína :D hodila jsem si to přes rameno.. chvíli jsem to nesla jak mimino :D ale dolezla jsem xD flákla jsem s tim na balkon a pak jsem si zalezla zase k tý debilitě.. no.. je mi z toho na hovno.. nechápu, jak můžu bejt tak blbá.. já mám buňky tak maximálně na ekonomický obory a ne na píčoviny, kde jsou čísla.. hm.. hlavně, že jsem dala praktickou maturitu z účta a ještě na poprví.. hmm.. je mi to k hovnu :D ale to je tim, že nějakýho kreténa napadlo narvat do matiky písmenka.. jojo.. to je vono.. na něco se to svíst musí.. to dá rozum..
*****
udělala jsem si tousty a ještě to zatím znovu neotevřela.. udělám si ještě kýbl čaje, podívám se chvíli na povídku a pak se do toho pustim.. chce se mi do toho jak na trhání moudráků, ale co mám dělat.. alespoň kdybych se do těch uzavřených příkladů trefila konečně dobře :D a ne na nějakých posraných 14% jako posledně.. úspěch.. fakt :D a víte, že mě ani neuklidňuje to, co nám říkali celou dobu ve škole? ten rozdíl mezi náma a třeba gymplákama? :D že když tu maturu neuděláme my, tak máme alespoň ještě výučák a nějakej ten papír v ruce.. já k tomu mám i certifikát hele :D jsem certifikovaná cukrářka :D ale je mi to k hovnu, že jo :D ale když gymplák rupne, tak je v prdeli.. má jenom základku.. hm.. no.. ne, že by mě to uklidňovalo, ale je to věc k zamyšlení.. a to chtěli podnikání zrušit.. zmrdi.. zrovna obor, co mě baví.. achjo x))
*****
no nic.. já mizim zase.. stejně mám v hlavě totální sračky.. ani bych na ten buřt snad neměla chuť.. no.. určitě ne.. už mi je na blití.. tak mažu.. zkusím se podívat chviličku na psaní.. a padám.. papa x))
*****

nic nic

29. dubna 2013 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. stále nic se neděje na scéně, kde by se vyskytovalo něco jako matika.. jo.. moje zavřená knížka na posteli.. hm.. to jediný.. zase jsem se neučila.. ale zejtra už budu muset.. já mám vážně problém s tim, se něco, co se naučím, pamatovat víc jak den.. nojo.. tak je to vlastně k hovnu.. nějaký dlouhodobý učení.. kravina.. úplná.. prej průběžně.. hm.. jasně.. dám vám svůj dementní mozek a uvidíme, co z toho bude.. haha.. zase Kulíškovo věta: "uvidíme, jak to bude zejtra".. až na to, že zejtra by se do tý školy už kurevsky mělo jít.. jelikož.. má se tam prej slízt celá třída.. aby se to zopakovalo.. přeci to je doba, že jo..
*****
jenomže zrada hele.. bude státní svátek kurva a pak je hned maturita.. takže buď zejtra, nebo nikdy.. jednoduchý.. a kecy typu, abych se učila sama.. to je zbytečný.. zkoušela jsem to.. zby-teč-ný.. nerozumim tomu.. sama s tim nehnu.. kamarádka se na mě s doučováním vysrala a co jako.. tady tomu nikdo nerozumí.. ale dneska jsem si konečně udělala radost.. už pár dní mám kurevskou chuť na čokoládu a tady nic takovýho ani příbuznýho není.. tak nic.. ale dneska jsem si zase projížděla ty starý twc povídky a narazila na jednu povídku od Haylzee.. povídka původně v angličtině.. nesoucí název How Bunnies do it (Jak to dělají zajíčci) :D děsná prdel ta povídka :D čtu si, jak se tam Bill láduje těma čokoládovýma vajíčkama a zajíčkama (odehrává se to o Velikonocích) a já si kurva vzpomněla, že mám tady od Velikonoc na poličce velkýho modrýho, čokoládovýho zajíce :D tak už nemá hlavu no :D radost z toho :D
*****
teď se půjdu možná podívat na povídku.. ale fakt nevim.. hučí mi v hlavě nápad na další twc.. mělo by to bejt něco jako pseudopokračování Pain.. ale nevím.. fakt zatím jenom nápad.. ale nepřeji si tady na tomhle blogu ty podobný komentáře, co posledně.. jo.. opakuju se.. ale je lepší to připomenout.. abych pak zase nebyla akorát zklamaná.. fakt.. jenom zklamání z toho mám.. těším se na komentář, kde si o tom někdo něco myslí a dá mi to najevo.. někdo, kdo popřemýšlí nad dějem a prostě mi něco napíše.. a dozvím se.. no nic se nedozvím vlastně :D takový povídky holt chápou lidi, co jsou stejně úchylný jako já a hlavně spadají do podobný věkový kategorie jako já.. ikdyž jedný autorce (tý nejlepší) je jako mojí mamině a je to setsakramentskej úchyl :P
*****
co ještě dál.. hm.. nevim čeče.. žeru tu toho čokoládovýho zajíce.. upatlaná budu.. hlavně, že jsem si uctivě po staletí převlíkla postel.. jsem na to fakt líná.. fakt neskutečně.. nebaví mě to.. vyhodila jsem si bordel.. tak jsem si udělala procházku z třetího patra ke kontajneru a zase zpátky.. schody jsem vyběhla, tak jsem si udělala tělocvik.. celej můj dnešní pohyb.. no.. a zejtra jsem na to teda velice zvědavá, jak to jako hodlá doapdnout.. jak se mám kurva dostat do Planý, když to doučování bude někdy od půl druhý (předpokládám, to je už po konci vyučování) a mě první bus odtud jede v půl druhý.. ještě to je courák, takže do Planý se doplazí někdy před druhou.. a pak mi jede jedině bus ráno.. a díky ty pyčo, ale od sedmi v Planý strašit fakt nechci.. x))
*****
nádhera ty vole.. jedině, že bych šla pěšky.. to bych to měla akorát.. se na to taky vyseru.. ale mě se nechce jít pěšky.. no pohoda.. nebudeme se rozptylovat, ještě ani nevim, jestli nějaký doučování bude, že.. těch už mělo bejt.. jéjééé.. a Kájina si odjede kamsi na vejlet do řitě a na mě si ani nevzpomene.. ani nedala vědět.. neozvala se.. pak mělo bejt doučování, jak jsme byli v Planý.. prej u nějaký ženský.. hm.. taky bylo velkou pyču s filckama a ne doučování.. už jsem z toho nasraná a zoufalá.. nejhorší je, že mi to začíná bejt těžce u prdele.. sama s tím nepohnu.. a tady mi nikdo nepomůže.. ach :D jaká to smůla co :D dřív bych se už tady vztekala a posílala celej svět do píči a bulela jak kretén.. ale teď už mi to je nějak jedno.. x))
*****
sama.. sama.. sama.. ty vole.. dám vám můj mozek a zkuste se to naučit sami xD uvidíme jo :D čokoláda všude kurde.. no nic.. zvíře mi šlo už do hajan.. "ještě ti dám vědět".. no.. tak jo.. to už jsem slyšela hodněkrát.. :D zejtra je stejně poslední den, tak jakýpak dám vědět.. prej, že se stejně ale asi jede leda tak do prdele a ne na doučování.. no fajn.. mrdam na to.. doufejme, že to bude někdo umět a já to budu moct opsat.. jinak pápá madurido zkurvená.. pro mě by byla i čínština snažší, než matika.. a to si prdel nedělám.. dokonce i němčinu jsem zvládla se naučit.. jakž takž.. abych prolezla.. vim, že tu dvojku jsem si teda fakt nezasloužila, ale prolezla bych.. a prolezla jsem..
*****
jsem mamině zase chtěla jít říct vtip, co na mě vyskočil na fb.. ale opět přivařená k telefonu.. a já to za ty dvě hodiny mezitím zapomněla.. se z tý maminy poseru.. ale ten vtip jo :D luxusní xD a teď si říkám, že mi to podvědomně připomělo tu povídku a toho mýho čokoládovýho zajíce xD
*****
Dva chlapi, Karel a Tonda se domluví, že když jeden z nich umře,
zjeví se tomu druhýmu a řekne mu, jaký to po smrti je.
Co čert nechtěl, Karel do 14ti dnů umřel.
Tonda hned první noc nemůže spát. Čeká... Naslouchá...
Najednou se ozve: "Tondo, slyšíš mě?"
...."Seš to ty, Karle?"..."No jasně!"..."Tak jak je?"
"Ty Tondo paráda... ráno, lehká snídaně, zeleninka... a pak celý dopoledne šukáme
V poledne lehkej obídek... zase zeleninka a pak zase celý odpoledne šukáme..."
"Tak to je fakt boží!!!! a to seš v nebi nebo v pekle?"
"...Ty vole!!! Já jsem teď králík v Austrálii!!" :D :D :D
*****
no nic.. já zase mizim.. ciao x))
*****
*****
jenom by mě občas zajímalo, co se na tý Suprstár v Dojčlandu děje, že se ty dva furt tlemí jak leča xD

Here Is The House

29. dubna 2013 v 0:20 | Evil Industries |  >Depeche Mode
*****
jsem si dneska zase poslechla Violator.. ale už jsem si zapla Black Celebration :) a tahle písnička je naprosto úžasná :) myslím, že si nikdo asi nepustil jednu s mých nejoblíbenějších, kterou tady mám naposledy.. nojo.. nevíte, o co přicházíte :)

Dream on.. dream ooooooon

28. dubna 2013 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. zase je poslouchám no :D a co jako :D jenom co jsem dneska večer přijela z Planý od zvířátka mýho ňufatýho, tak jsem si zase pustila Violator.. pak jsem tu čučela doblba.. něco malinko jsem tady poklidila.. a trochu jsem to tady uklidila i na blogu.. vrátila jsem si rubriku TH do hudby a vyrobila rubriku pro jednodílný povídky.. nejdřív jsem nevěděla, jestli jí vůbec tvořit, ale co mají co dělat jednodílný povídky v kecech nebo v úvahách, když to není ani jedno.. jenom vážně prosím.. nekomentovat, když k tomu nemáte co říct.. když budete mít nějakej názor přímo na povídku, hrozně ráda si ho přečtu, jinak pak jsem natěšená, když vidím, že mi přibyl komentář a dozvím se něco na způsob: "to není nic pro mě" :D ok, to jsme rozebírali :)
*****
a taky tady mám hrozně dlouho takovou malou prosbu pod záhlavím, že si nepřeji, aby pod nějakou povídkou byl komentář na jiný téma.. to mě fakt hrozně zamrzí no.. a kdo píše povídky, tak myslím, že jeho by to mrzelo stejně, ne? no.. u Kulíška jsme se na učení ani nepodívali.. mamině se s tím chlubit vážně nebudeme, nebo jí klepne pepka.. samozřejmě.. Kulíšek mi řekl, že to taky neumí, tak co bychom s tím udělali.. jenom jsme byli doma, protože byla venku kosa.. a já na sobě jenom slabou mikinu a dneska taková kláda, že jsem myslela, že se poseru.. jo.. tady máme takový posraný údolí jo.. a u nás doma, chytáme Zoom a Óčko.. moje jediný tv stanice, který sleduju.. a v Planý zase chytají Telku a Smíchov.. a to my tady ne.. a v Planý zase ne Zoom a Ó :D to je v řiti co :D a ani to tady kvůli tomu zasranýmu kopci nechytneme.. to potěší.. tak jsem akorát v Planý na nervy, když se chce Kulíšek dívat na bednu, protože já ty kraviny, co tam dávaj, nesnáším :D
*****
fakt.. snesu jenom se dívat na hudbu, na vesmír, vědu nebo přírodu.. nic jinýho mě nezajímá :D jenom mě sere, že nemám Vivu a německý MTV :( nojo.. to bychom ale museli mít satelit x)) tak jsme se dívali s Kulíškem v noci na Kolotoč na Smíchově nebo na Telce :D ty vole :D já už si to skoro ani nepamatuju.. a pak na tý Telce ty starověký pořady xD no já se zjevim :D ani mi nepřijde, že jsem už tak stará, fakt xD no.. co ještě mám písat.. s Kulíškem se stejně zase a jako obvykle nedostalo na povídání.. a mě se už ani o sobě povídat nechce.. sbírala jsem na to odvahu jak dlouho a teď už jí zase nemám.. jsou to pro mě dost citlivý věci, jako co se týče základky, hotelovky, TH a tak dále.. si někdo může myslet, že s tim toho moc naseru, ale to si nikdo nedovede představit, co to bylo :D a tady se o tom fakt rozepisovat nebudu :D
*****
no.. já půjdu zase něco lovit do lednice.. dala jsem si "večeři" hrozně dobrou jogurt a kinder řez.. no.. zvířátko v Tipáči s Košíkem.. jsme tam šli, když jsme šli na bus nějak před pátou a zjistili jsme, že ten bus jede za deset sedm.. to potěší.. zrovna když byla dneska taková kosa.. ty vole.. moc tohle.. tak se šlo do Tipáče.. pak mě zvířátko doprovodilo na bus.. tam už čekalo pár lidí.. tak pohoda.. kláda jako prase :D přijelo to něco po sedmý.. pražák no x)) a tak jsem se poňufala s Kulíškem a pak šla konečně do tepla.. zvířátko se vracelo do Tipáče, protože měl přijít Košík.. tak je zvířátko asi nejspíš ještě v Tipáči.. a já jdu zase lovit nějaký hamání.. jsem chtěla jít říct mamině jeden vtip, co jsem zase četla na FB :D ale zase byla přivařená k telefonu, tak na to seru.. jdu nakrmit myšičky.. mamina byla na vejkend taky pryč.. na Jesenici v tý kose byla :D tak jim musím dát papů.. tak papa :)
*****

hm...jo...

26. dubna 2013 v 18:19 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. některý věci je vážně zbytečný řešit.. proč to dělám? ne.. ode dneška na to úplně kašlu.. fakt.. nemám to zapotřebí a nervy mám ruplý už několikrát.. když jsem všechno moc řešila, dopadla jsem tak, jak jsem dopadla.. a dostávat se z toho znova? né, díky, nechci.. to radši budu dělat natvrdlou a jakože se mě to netýká.. ok.. to je nejlepší.. mamina jela na Jesenici s Pepíkem a já za chvíli jedu za Kulíškem do Planý.. hmmm.. a jak to bude dál.. no to by mě taky zajímalo.. papa
*****

hmm.. zatmění

25. dubna 2013 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
nechce se mi sem nic psát.. přijde mi to zbytečný.. ale já bych se pak někde sháněla, co se dneska dělo a co pak, že jo.. no.. nebudeme se tady zaobírat mojí výtečnou pamětí a radši se do toho mýho deního, dementního sepisování nezáživných dnů pustím.. dneska bylo krásně.. fakt krásně.. vedro.. letně.. tak jsme si daly s maminou něco málo na oběd a pak: "dem do Slavic.." tak jsme šly.. po cestě jsme si skočily do krámu pro nanuka, pro litrovku coly.. JO!! měla jsem po stu letech Colu Zero.. já bych jí chlastat neměla, protože je v ní aspartam a po tom se kurevsky hubne.. tak jsem se musela zase dát na pití normální coly.. fajn.. ale potřebovala jsem si udělat radost, tak jsem čapla Zero.. je chuťově výraznější a prostě lepší..
*****
ještě jsem čapla pár hrozně dobrých lízátek za tři koruny a krabičku zelenýho tic tacu.. zrovna ho tu dožírám.. pak jsme s nanukem v ruce prchaly z Černobylu pryč.. vždycky taková úleva.. pořád nás to drží, i když už nemáme před čím utíkat.. tady prostě stejně nikdy nebudu doma.. v tomhle zkurvenym buranově x)) posbírala jsem si pár šutrů po cestě, babi jsem nasbírala pár šišek.. podhoubí všude voní nádherně.. už to děsný mokro vysychá pomalinku.. na poli se už klube řepka.. tak jsem hned musela začít užírat.. je výborná.. malinká řepka.. když má tak dvacet čísel.. tak jí prostě utrhnout a sežrat :D mě chutnaj i ty listy :D ale ten stonek.. tak je prostě hrozně mňam :) a je to zdravý :) Kulíšek zase baští odkvetlou řepku, ty lusky :)
*****
v poli jsem nepotkala žádný "meteority".. musim si počkat, až zase zorají :D po cestě s maminou jsme měly slucháka v uších.. jestli nás někdo pozoroval :D no ty vole :D prdel no :D každá si nánáná něco jinýho :D a ty tanečky u toho :D po lesní cestě lítačka :D houby jsem čuchala.. už rostou špičky :) pak jenom šutrovitá cesta a už jsme byly na chatě :) a babi nechápala, kde jsme se tam vzaly :D chvíli jsme tam pobyly.. pak babi musela odjet do Ag.. to my nevěděly.. na schůzi nějakou.. tak jsme tam ještě byly chvíli.. babi mi udělala čaj.. ty vole ovocnej.. achjo :D hnus xD babi odjela.. a pak jsme tam byly s dědou sami a děda se pustil zase do vyprávění těch svých historek, který známe nazpaměť :D jak támhle hrál s Amátovkou a prostě furt dokola :D
*****
pak jsme šly s maminou na chvíli s tím čajem na zahradu a pak na procházku ke kostelu.. je úplně úžasnej.. musela jsem si ho samozřejmě zase vyfotit :D úchyl no :D a taky abyste viděli, že Slavice jsou doslova díra :D
*****
*****
*****
*****
to je škola, kdyby někdo nevěděl :D
*****
*****
*****
*****
*****
a pohled od školy na Slavice :D ten kopeček jsem sjížděla na koloběžce.. ano správně.. kolečka to nepřežily :D já za to nemůžu.. mamina mi vlezla do záběru a ještě udělala xicht :D jsem jí říkala: "nedělej xichty, půjdeš na blog" :D
*****
pak jsme ještě chvíli byly na zahradě a chystaly jsme se jít dom.. a přijela teta Hana s Jirkou (trumpetista z Amátovky) a tak se chviličku kecalo, ale pár minut a už jsme mazaly domů.. ale prdel jo :D vylezeme z lesní cesty už na náves a tam u zastávky benga :D schovaný s autem za zastávkou (tam je boudka) a chytali zmetky, co to přes to kurevský údolí hasí stovkou :D no ty vole :D ale ten jeden zmetek jo :D oni ho zastavili.. tak zastavil.. a pak se odpíchl a ujížděl směr Bezdružice :D a benga za ním :D my z toho prdel :D pak děda, co se vracel z procházky z Mášou, tak nám říkal, že ho chytli někde v prdeli za Kozolupama xD to jsme byly na cestě už dom..
*****
udělala jsem si teda pár foteček.. no.. po příchodu dom jsem si našla ještě nějakej divnej šutr.. nevim ještě, co to je.. zjistíme :D a to jsem tu nic nedělala zajímavýho.. čumim doblba, místo toho, abych čuměla na matiku.. celá já.. no.. teď hezky po koupeli.. doufám, že jsem utopila potencionální klíšťata a teď se půjdu podívat, co se děje v povídce.. dožírám tu Tic Tac.. večer po desátý bylo to mini zatměníčko :D tak jsme se to s maminou snažily vyfotit :D mě chcípl foťák, jenom jsem udělala jedno cvak :D jak překvapující :D a mamina to vyfotila mobilem.. tak má docela dobrý fotky.. venku takovej krásnej vzduch jéééé.. že jsem dneska ani myši nevyhodila na balkon.. no co kdyby byla bouřka, tak je nenechám na balkoně, když jsme šly do Slavic.. maj železnou klec a jsme ve třetím patře x))
*****
na druhou večeři na mě kouká ještě řízeček s chlebíčkem ♥ to úplně miluju :) ale ještě vůbec nemám hlad.. teď se povídám na povídku.. zkusím, jestli nedostanu nějakej nápad na nějaký psaní.. podívám se na matiku a půjdu spát.. seru na to už.. x)) tak papa
*****

Halo ♥

25. dubna 2013 v 22:20 | Evil Industries |  >Depeche Mode
*****
jedna z mých nejoblíbenějších písniček od DM :) z alba Violator (1990), zrovna jsme s maminou koukaly na částečný zatmění měsíce.. zmizel jenom kousíček a ten stín cestoval chvíli po okraji.. no.. já možná ještě dneska něco napíšu :)

neřešit

25. dubna 2013 v 2:30 | Evil Industries |  >Má duše
nejlepší je nic neřešit.. ta zkurvená matika se blíží.. dneska jsem měla odjet do Planý a následně do TC za Kájinou.. ale včera se mi vůbec neozvala, tak jsem čekala, jestli se ozve dneska.. měla jsem už danou upomínku na bus.. ale ani za celej den nebyla na chatu.. nikde.. psala jsem jí dneska několikrát.. ale ne.. má fb v mobilu.. ale prostě neodepsala.. tak jsem nakonec nikam nejela.. ty vole.. takže je to na hovno.. úplně.. s celým doučováním.. matika vyjebaná zpíčená už taky.. kurví mi náladu ještě víc, než všechno ostatní.. třeba jsem si přála, aby ti, co jsou odpůrci jednoho z jakýhokoliv bodu, který se týká tý mojí povídky, aby nekomentovali.. nemám na to náladu to číst.. "jééééé voni tam snad budou šukat".. sorry.. bylo to napsaný nad perexem.. vážně.. vadí mi to.. hrozně.. pak si připadám, jako bych mluvila čínsky..
*****
zajímal mě věcnej názor na tu povídku.. jestli to není přílišná slátanina.. a ne údivy kurvavonotojeshvězdičkou.. věcnej názor sakra.. naštěstí mě alespoň twc zlatíčka potěšili.. tam jim to nepřijde divný.. je toho taky plnej blog.. jo.. řekla jsem si, že to nebudu řešit.. ale tohle je trochu demence.. sorry.. ale je.. nechtěla jsem vůbec komentáře od někoho, kdo prostě není čtenář podobných věcí.. chtěla jsem, aby se v tom našel někdo, kdo si rád přečte slash nebo twincest.. proto perex.. proto upozornění.. zbytečný.. úplně.. víte, jak mě to zklamalo, když vidím, že pod tou povídkou je sedm komentářů a z toho jich je pět typu "jéjééééééé"..
*****
nevím, kdo z vás postřehl, jakou dobu se ten kluk trápil.. neřekl mu, co k němu cítí.. svojí lásku a touhu v sobě dusil neskutečně dlouho.. až mu z toho cvaklo a tohle provedl.. nevím, kdo z vás se nad tímhle doopravdy zamyslel.. :( no nic.. to je fuk.. nebudu už nic takovýho řešit.. mrzí mě, že se neumíte zamyslet.. představit si to.. asi jsem holt jiná.. všechno moc prožívám.. ne všichni jsou takový no.. měla bych se s tim smířit.. fajn.. ale je mi z toho na blití.. dneska úchvatnej den.. zkurvenej.. ještě ta matika zajebaná.. doučování padá.. zejtra se budu muset zkusit na to podívat sama.. bude to úplně na hovno.. k ničemu..
*****
do toho se Kulíšek rochal ve starých článcích.. a začal probírat mojí minulost.. díky.. nechci.. ta debata nedebata mi ještě moje zkurvený myšlenky a zklamání zlepšila.. úchvatný.. vytahovat starý svinstva typu "Otep mě zase dojebal" "na praxi mě mistrová zase nasrala".. ne.. to fakt ne.. tomu zvířátkovi malýmu ani nebudu vyprávět o mě.. ne.. to nejde.. srát na to.. jsem nasraná dneska.. úplně na všechno.. mamina udělala něco jako tirramissu.. je to v lednici.. ten pohled do tý ledničky mi alespoň zlepšil náladu.. pak jsem si postahovala dalších pár obrázků od Allegator.. no.. Jaruško, zadej si "Allegator" na googlu a zobraz si obrázky.. jsou to nádherný kresby.. ale škoda, že jsou hrozně nepřípustný.. pustila jsem si pár starých epizod THTV a snažila jsem se si tu náladu trochu zlepšit.. nic moc.. a teď jdu spát.. papa
(ne, není to fotomontáž)
*****

Pain

23. dubna 2013 v 23:00 | Evil Industries |  TWC
měla bych si asi vyrobit rubriku na jednodílný povídky, co.. hmm.. nechce se mi.. jsem líná.. kill me x)) no tak.. povídka je publikovaná na twc blogu.. tak jsem zvědavá, jakej na to budou mít ostatní twc úchylové názor.. ale tam jsou na povídky podobnýho rázu zvyklý.. dovoluji si sem dát pár bodů k upozornění.. po respektování můžete číst.. zajímal by mě něčí názor :) jen.. nečekejte ťuťuňuňu, nebo nedejsatan dokonce projevy lásky.. je to taky maličko jetý, psala jsem to dvě noci a dopsala jsem to v šest ráno x))
*****
twincestní
násilí
+18
*****

netuším...

23. dubna 2013 v 21:00 | Evil Industries |  >Má duše
nemám vůbec tucha, co vám mám povídat.. nic mě nenapadá.. no.. jenom.. dneska na jedenáctou jsem sem přednastavila po dlouhým rozmýšlení tu mojí povídku.. krapet vadnou.. no.. celá já.. moje dementní myšlenkový pochody a podobný krásy světa.. no.. na vlastní nebezpečí si jí můžete přečíst.. co bych dneska chtěla říct.. nic.. dneska se nic nedělo.. šla jsem za maminou do Ri-Vaje a ve dvanáct jsme pádily do krámu a pak domů.. najedly jsme se a pak jsem čučela zase na Ó a navlíkaly jsme s maminou u toho korálky.. tak vám tu ukážu výrobek :D jednoduchý.. rychlý.. a vypotřebovala jsem na to ty nejkrásnější korálky xP a já mizím zase papa :)
*****

Once Upon A Time

23. dubna 2013 v 2:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
tady ta nádherná písnička :) úplně nádherná ♥ originál je od V. Špinarový (Jednoho dne se vrátíš), jestli to někdo poznal :)

v Ag

22. dubna 2013 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
to jsem se dneska sakra vyletnila.. já mám už třetí den nějaký dementní návaly nebo co.. s maminou i s babi jsme se shodly, že jsem v přechodu.. no dík :D já měla dneska na sobě tu mojí nádhernou novou sukýnku po kolena a tričko Hammerfall.. a k tomu na boso moje pantoflíčky na vysokým klínku.. no fajn.. mamina o hlavu menší jak já :D "není ti blbě ty vole?" :D jí sere, že jsem proti ní o hlavu vyšší xD no.. ale bylo mi blbě :D horko mi bylo.. a to měli lidi i bundy na sobě.. ty vole.. já ani nevim.. fakt byla zima dneska? já mám ruce ledový furt.. kdybych měla horečku, tak je ledový nemám :D ale jak mi furt topí čelo a jaká horkost mi jde furt do xichtu, to byste nevěřili hele.. ale teď se do mě třeba dostává zase zima.. tak nevim..
*****
no.. tak jsem samozřejmě byla zase středem pozornosti :D všichni se na mě otáčeli :D hlavně nějací pubescenti v busu a mamina z toho chytla výtlem :D čuměli jak zjara :D já málem chcípla fakt dneska.. stavily jsme se s maminou u tety v květinářství.. chvíli pokecaly a musela jsem se tlemit, jak teta nabalená v tom roláku ne :D no fajn.. jsem divná.. neřešit.. a pak jsme šly k babi.. dneska se sralo na nakupování.. tak babi taky nechápala můj outfit.. a furt jestli nechci půjčit silonky alespoň.. no to by to dopadlo v těch pantoflích fakt :D maj asi 8 centimetrů klínek a vůbec by to v nich neklouzalo hele.. já jí ale asi přes hodinu nemohla vysvětlit, ŽE MI NENÍ ZIMA xD babi no :)
*****
v Ag byl studenej vítr, ale mě zima prostě nebyla.. jenom ruce mě zebou.. ale to i teď.. a to se ohřívám o počítač.. to je blbej krevní oběh no bože.. alespoň mám něco jako automatickej chladič na můj topící počítač.. tak jsme šly od babi na oběd do Q.. ani jsem nesnídala.. ráno jsem si myla hlavu.. fénovala to.. mamina přišla ve dvanáct zase z práce.. to jsem byla zrovna předkloněná ve sprcháči a myla to roští.. to jsem si v Q objednala kuřecí plátek se sázeným vejcem a k tomu krokety :) no jo.. víte, jak se z toho sázenýho vejce debilně preparuje žloutek? já žloutky na tvrdo nesnášim.. nesežeru to :D ale povedlo se mi to x)) sežrala jsem tu neskutečnou porci úplně celou :D
*****
pak jsem do sebe nalila zbytek z toho půllitru kofoly a pak se po chvíli sezení šlo zase zpátky k babi.. to si dala mamina kafe a já čajík s jasmínem :) a pokecaly jsme.. a já babi musela vrazit do uší sluchátka.. aby si poslechla ten kurevsky pravdivej text tý písničky Životy.. a teda taky koukala, že ještě někdo v týhle době skládá pravdivý texty :) co ještě mám říkat.. zase přemýšlím, jestli sem fakt uveřejnit tu mojí povídku, nebo ne.. nejsem si tím jistá.. docela se toho děsim.. no.. ještě si to rozmyslím dneska :) Na busáku v Ag jsme potkaly Lenku.. jo.. bejvalou barmanku z Vlčáku.. tak jsme se bavily.. a ona úplně žlutý ruce od kari :D jo.. to je svinstvo :D tak jsem se ptala, jestli se mi teda jako hodlají někdy ozvat, když mi vrazili do ruky dohodu.. a prej, že to fakt čekat nemám.. že je to hrozně na hovno a ještě to bude dlouho na hovno.. no.. tak mě fakt nepotěšila.. a já zase málem chytala nerva.. mrdam na to.. půjdu na skládku :D :D tak jo.. já povalim.. jsem se dívala s maminou při večeři na Ó a byl zrovna můj pořad - Hitzone 90' :) to je naše no :) a konečně vím, jak se jmenuje jedna úplně nádherná písnička :) tak jí sem dám.. devadesátky nedevadesátky.. tohle by měla slyšet i Jaruška.. tak :P a já valim.. zkusim zase něco psát :) tak papa :)
*****

procházka

21. dubna 2013 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsem si zase vyšla na procházku s mým zvířátkem :) hezky mě mamina hnala na oběd.. já si vstala v jednu :D ale pohoda na to, že jsem dneska do šesti do rána psala povídku :D ne.. nedám jí sem.. tady twincest nikdo nechápe.. tak jsem jí poslala na twc blog a uvidíme.. je to jednodílný, psala jsem to dva dny.. no spíš dvě noci.. a má to sedm stránek asi.. na psaní si nechávám Calibri 11, který je přednastavený ve Wordu 2007, ale tohle jsem psala pro TWC blog Timesem 12.. tak pro představu, jak je to asi dlouhý :D
*****
já si to po sobě musim ještě přečíst.. já to totiž dopsala a když jsem viděla, že je venku zase ty vole světlo :D tak jsem se lekla a odeslala do mailem.. aniž bych si to po sobě přečetla :D ale já jsem holka šikovná.. nepíšu moc s chybama :D přijde mi to automatický.. ale aby tam nebyla nějaká dějová nesrovnalost nebo tak něco.. snad ne.. ještě si to po sobě radši přečtu a při nejhorším to opravený pošlu znovu s omluvou, že jsem prostě debil no :D dneska po vstanutí a napapání jsem letěla hned za zvířátkem.. přijelo mi odpoledne ve čtyři.. prej abych na něj čekala už u vchodu.. no.. to známe.. ale jo.. přijelo mi zvířátko včas.. čekala jsem jenom chviličku.. :) tak zaparkoval před barákem a šli jsme na Vlčák :)
*****
nechtělo se mi nikam daleko.. dneska mi bylo nějak šoufl.. ale fakt.. debilní tlak nebo co zase.. prostě jsem nemohla dejchat a furt jsem chlastala.. a všechno se se mnou motalo.. a hlavně jsem byla nějak zesláblá.. nevim co to je dneska.. no.. ale nakonec jsme dolezli na Vlčák :D to jste neviděli tu potopu tam.. a přitom na sopečce sníh roztaje jako první.. nikdy se toho tam moc neudrží.. jenom někde mezi stromama, ale jinak je to asi furt vlažný, tak se to rozpouští.. jo.. kvetou tam kytky i v lednu :D
*****
naškubala jsem si kytičku :) takový modrý kytičky, který rostou jenom tam.. asi to je chráněný.. ale co já s tim :D je toho tam jako sraček :D vypadá to trochu jako len.. ale nevim co to je.. modrý kytičky.. pak ty moje žlutý kytičky, jak teď kvetou.. a už začal podběl :) tak ten taky jeden mám :) musim se podívat do kuchyně, jestli jsou kytičky ve váze :D nebo jestli je nemám ještě někde v kapse :D :D Kulíšek zkoumal studnu jednu.. tam jich je docela dost.. a většina je akorát do ní žuchnout.. je to zarostlý a otevřený.. a hluboký hele :D tak si tu studnu chce proštudovat víc :) má podle zvířátkovo odhadů asi 15 metrů.. a zvířátko by zajímalo, jakej byl asi účel tý studny.. a proč to vypadá, že je dole vevnitř v tý studni asi vchod do štoly.. no svítili jsme si tam baterkou a fakt to tak vypadá.. divný x)) asi je tam nejspíš díra do pekla.. tady to zvířátko nakreslilo..
*****
*****
(otevřete si ten obrázek na nový stránce)
tam, kam chodíme pod Vlčákem na pýchavku, tam v tom lese je studní hrozně :D a jedna tam je fakt na hovno.. do tý jsem už kolikrát málem zahučela.. prima no :D tak jsme si hledali nějakej pelíšek.. a našli.. mezi stromama jsme si našli rovinku.. pod Vlčákem je samozřejmě hromada šutrů, tak se rovný místo nachází docela blbě.. ale našli jsme.. já vzala s sebou stan.. tak jsme si postavili stan a chvíli jsme byli ve stanu pod Vlčákem v lese :D já si po tom lese nasbírala nějaký šutry.. no.. kusy lávy s krystalkama augitu nebo amfybolu.. takhle malý to fakt nejde rozeznat :D
*****
*****
když už pomalu zapadalo slunko, tak jsme šli zpátky.. vim, že jsem v půl osmý byla doma.. protože jsem slyšela znělku televizních hovnin a to jsem prchala pryč :D ukázala jsem mamině, že jsem si zase přitáhla nějaký šutry a zmizela jsem :D divný, že některej ten šutr je těžkej jako kdyby v něm byl kov (a ve většině je :D protože mi tu jednou jeden Kulíšek objel magnetem a držel na něm :D) a jinej je lehoučkej úplně :) divný no :D jednoho dne musím jít s Kulíškem na lov šutrů :) teď je to ale podmáčený.. potřebujeme, aby to vyschlo a pak pořádně zachcalo a znova to vyschlo.. aby se vyplavily.. mě se v tom růžovym bahně hrabat nechce x))
*****
co ještě mám říkat.. nemůžu si pomoct.. musim si znovu po sobě přečíst ten výtvor, co jsem smolila předevčírem a od včerejška do dneška do šesti do rána :D ještě uvidim, jestli mamina jede zejtra do Ag a nejradši bych byla, kdybych se vypreparovala z pelechu dřív a vyzvedla jí kdyžtak v práci.. jo.. to bude nejlepší :D pak buď pojedeme do Ag, nebo půjdeme domů :D jednoduchý ne :D tak já povalim.. zkusím nějaký to psaní a kdyžtak se na to vybodnu a půjdu za chvíli do hajan.. :) ale spaní před půlnocí není u mě moc zvykem no x)) tak papa :)
miluju její kresby ♥ hrozně talentovaná holčina :)
*****

The kill

21. dubna 2013 v 3:10 | Evil Industries |  >To nej
*****
jo.. skupina, která se dostala do finále v MMM.. jestli ani oni to nevyhráli, tak je to jasnej podvod.. ale já to nebudu zkoumat.. nechci se zase nasrat :D nádherná písnička.. stará a pořád úžasná :) když maj ty zpěváci krásnej hlas, tak maj i krásný voči, všimli jste si toho? :D

píšu

20. dubna 2013 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
zase mě něco napadlo, tak znovu něco sepisuju.. zrovna mám tři stránky a mám dojem, že to nějak ještě nekončí :D ale nebude to kapitálovka.. hezky jednorázovka :D na nic delšího nemám nervy.. kdyby to kapacita článku blogu nepobrala, tak se to holt rozdělí.. ale pochybuju.. takovej román to snad nebude.. kdo by to chtěl číst pak :D no.. rozvíjí se to zvláštníma směrama.. no uvidíme, jestli z toho nevyleze nějaká kardinálni zhovadilost x)) mám ale dojem, že něco podobnýho rázu mám někde v pc rozepsaný, ale zkoumat to vážně nebudu.. nechce se mi hrabat do pět let starých povídek.. no.. ale někdy bych to dopsat mohla, co? :D
*****
dneska mi vyšla ta povídka na nejmenovaným blogu a zatím ohlasy se třema komentářema a líbí se :) tak jsem ráda :) moc :) a dneska taky vyšla moje ehmpovídka.. ale nějak se děsím toho jí znovu otevírat.. je to takový.. no.. teď to bude zajímavý hele.. kurva když na to budu jenom dementně čumět, tak do třicátýho nic nenapíšu :D to by mě zajímalo, jak to udělám.. ještě navíc, když druhýho dělám ty posraný zkoušky.. blá blá.. co mám říkat.. ani nevim :D celej den tu tupě zírám.. už jsem se neodvážila nějak moc hrabat do starých povídek, který jsem kdysi četla.. aby to nedopadlo uřvaně jako včera.. ale přeci jsem si jednu ještě přečetla.. a ta mě taky skoro rozbulela.. jenom se mi trochu rozpustil sopel, ale jinak v pohodě :D
*****
poslouchám tady furt dvě písničky dokola.. jedna je podobnej trance, jako tady mám hozenej posledně.. ale je ještě hezčí.. no tutově hezčí.. úplně úžasná melodie.. krásný efekty.. prostě hrozně krásný :) a pak taky poslouchám tady covery písniček od TH.. jenom čistě na piano.. to zní úplně úžasně.. když někdo na to piano umí, tak je to úplně na vytečení vočí :D no tak já se půjdu věnovat svýmu ňufatýmu zvířátku na chatu a povídce :) papa :)
*****

moc

19. dubna 2013 v 23:20 | Evil Industries |  >Má duše
dneska nic.. mamina zase byla doma.. do Ag se nejelo.. já si jenom skočila na poštu a hlavně jsem lezla po venku kvůli hledání mlíčí.. nějaký jsem našla.. musím nakrmit housenky, když už se probouzí.. uvidim, kolik se jich probere.. já bych chtěla vědět, jestli spí, nebo umřely.. sakra.. ale nechce se mi jim tam hrabat, když jsou tam dva kuklínci.. tak jsem jim tam kápla vodu a dala červstvý mlíčí.. snad se vzbudí.. napapají se a udělají kuklu :) snad.. teď jsem si zrovna pobrečela.. lovím takhle nějaký starý věci na twc blogu, kde mi vyjde zejtra večer ta moje povídka a vzpomněla jsem si na Enjoy the silence.. jo.. nejznámější písnička od Depešáků a taky přenádherná, příšerně smutná povídka.. vždycky mě hrozně rozbulela.. a teď před chvílí jsem taky ždímala kapesník.. no neskutečný fakt :'(
*****
občas si holt potřebuju trochu zařvat.. šmajra.. no a co.. chtěla jsem zase něco napsat.. tak jsem dostala další nápad na jednodílku a už mám zase víc jak stránku.. záchvaty no.. já ale nevim.. měla bych si spíš pospíšit s mojí ehmpovídkou.. protože zejtra vychází 34. díl a já nemám napsanej další.. pak budu mít ty zkoušky zasraný a nebudu mít na to náladu.. no.. a třeba zrovna jo.. to se mi chce nejvíc psát, když bych měla dělat něco jinýho.. třeba se učit.. normálka.. ty vole.. mě z toho mýho řvaní rozbolela hlava.. blbě mi tak.. x)) nemám to číst, když vim, co to se mnou dělá.. teď bych měla asi něco napsat.. no.. zkusím to.. ale nevím..
*****
zase dneska vypadával net x)) píšu si se zvířátkem.. venku zase chčije.. chtěl mi zase přiběhnout.. ale když bude pršet, tak to nevím teda.. v pondělí mě čeká slezina s Kájinou.. budu u ní do úterka.. a jestli to nevyjde, tak už s tím snad ani nepočítám.. sakra.. ne.. klid.. žádný nervení s tim.. fakt ne.. srát na to.. jo.. teď se tu cpu brambůrkama.. pak si sem přitáhnu ještě nějaký jídlo a budu buď zase zírat do těch svých barevných kostiček nebo na psaní.. jedno z toho.. no.. tak já valim.. x)) papa :)
*****

Wonder

19. dubna 2013 v 17:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
krásnej trance :)

konečně jenom v tričku a mini ♥

18. dubna 2013 v 23:55 | Evil Industries |  >Má duše
dneska bylo tak nádherně, že jsem z baráku vylezla jenom v tričku a džínový mini.. hej já prohrabala skříně a netušila jsem, co si kurde na sebe vzít :D měla jsem na sobě svoje jediný tričko TH (který jsem dostala od babičky někdy čtyři roky zpátky) ve kterým právě spím :D a hledala jsem, co si vzít do takovýho pažááku.. nakonec jsem v tom rozbordelařeným hnusu (moje skříň s hadrama) našla minisukni, jedinou, kterou zapnu (ne, nejsem tlustá, mám široký boky jako kobyla :D) a pak na mě vypadlo tričko BFMV.. řádně zmajdaný, protože tam bylo nasermater hozený, ale fajn :D to se vyžehlí na mě.. jakýpak sraní s tim.. a vylezla jsem ven.. spíš vyběhla.. protože podle hodin mi ten bus už ujel o minutu..
*****
nejela jsem nikam.. čekala jsem na moje zvířátko.. měl mi přijet a přijel.. já na něj čekala na zastávce, ale bus byl samozřejmě pryč.. ale k baráku by za tu chvíli nestihlo zvířátko doběhnout, tak jsem čekala a čučela.. pak jsem se rozhodla po chvíli jít teda dom.. k baráku.. a šla jsem já kráva spodem :D a zvířátko šlo zase na zastávku, ale horem :D tak jsme se přes ten obchoďák neviděli :D prej jenom co přijel, tak si skočil na jedno do Vlčáku :D no super :D tak jsme šli na procházku.. vzali jsme to kolem hřbitova směrem k lesu.. ten lesík, jak se jde na Vlčák (ne do Vlčáku, ale na Vlčák, kapište :D ta sopka, jak tam rostou ty černý šutry :D)
*****
mamina mi říkala, že se chystá dneska na procházku, tak jestli nepůjdu s ní.. původně jsem chtěla, ale zvířátko mi mělo přijet, tak řekla, že teda půjde sama.. obešli jsme si les.. skončili na druhý straně u hřbitova.. pak jsme si někam hačli někde za hřišťěm.. seděli jsme u cesty.. v trávě.. všude lesní mravenci.. děsně hryžou.. vim ne.. když mě hryznul jednou, tak to bylo horší jak žihadlo od vosy hele x)) tak jsme se stěhovali asi třikrát :D hledali jsme stín, protože já se vážně opejkat nehodlám.. pff.. mám ráda svojí mrtvolnou, bílou barvu s nádechem do modrozelena :D :D fakt že jo :D a to se chci za nějakej měsíc znovu obarvit na černo jo.. zkusím ale barvu bez amoniaku, kvůli tomu, že mi ty vlasy tak zeslábly.. ale pleška skoro zarostla, tak fajn.. za pár tejdnů si jdu už naškubat kopřivy a budeme vařit odvárek, kterej si budu lejt na hlavu x))
*****
chvíli jsme hačali.. povídali si o všem možným.. Kulíšek mi posílal jedno psaní.. dost věcí na probrání a co mi chtěl dlouho říct.. tak mi to i vytiskl.. asi nevěřil, že jsem si ten dokument, co mi posílal, fakt přečetla celej.. přečetla.. ale jelikož jsem sklerotik a mám stařeckou demenci, tak jsem si to radši přečetla znovu.. tak jsme si skoro o každým tom problému promluvili a snad to bude dobrý.. na nějaký věci nevím, co říct.. tak se uvidí, jak to půjde.. pak jsme si povídali o tý zkurvený zajebaný maturitě zasraný.. (ne.. nejsem už tak sprostá, ale tady to kurva jinak nejde :D) a tak by zvířátko chtělo, jak budu u Kájiny přes noc, tak abych se s ní domluvila ještě na nějakej sraz v Planý a že bychom šli i s Kulíškem do Tipáče třeba a tam tu matiku probrali všeci tři.. tak snad to vyjde.. musí.. jinak nevim..
*****
já si po cestě našla další "meteorit" :D sopečný sklo no :D ale radost z toho mám :) ono je každý úplně jiný :) a je toho tady všude jak sraček.. hlavně na zoraným poli při cestě do Slavic samozřejmě :D krása mít tady sopku :D dokonce i ta zkurvená bouřka, co se sem hnala a úplně zčernalo nebe, se roztrhala a zvířátko teď může v klidu jít domů, aniž by mi do toho mýho bidla hubenýho praštil blesk.. hačali jsme chvílema na zvířátkovo bundě a přemisťovali jsme se, když otravovalo slunko nebo mravenci :D pak se šlo do toho Vlčáku.. to jsme potkali maminu, jak jde na procházku.. pak jak šla zpátky, tak jsme jí neviděli, protože byla za kopečkem..
*****
ve Vlčáku jsem si dala kofolu a džus.. a Kulíšek nějaký pivko.. a v pohodě.. kecali jsme o všem možným.. o maturitě.. o Kájině a doučování v Tipáči.. tak snad to půjde zařídit takhle, abych nemusela až do TC.. je to docela z ruky.. a daleko x)) blbá cesta no.. a Planá je na půlce cesty.. byla by to prima.. JO!! po zvířátku lezly už dvě klíšťata jo.. to by se jeden posral.. jenom se trochu oteplí a už vylejzal, svině.. na mě nelezlo nic.. jenom Kulíšek :D já se řádně navoněla repelentem :D :D fuj :D lepila jsem jak nevim :D ale nelezlo na mě nic :)
*****
tak jsme hačali ve Vlčáku do jedenácti.. nebo do čtvrt na dvanáct, než nás šéf vyhnal s tím, že už teda bude zavírat.. je to tady všechno na hovno, že i velká hospoda se stálýma zákazníkama a obrovským sálem nahoře jde do hajzlu.. to snad není pravda.. tak musí mít otevřeno i přes otevírací dobu.. aby byla tržba.. ty vole to snad není možný.. tohle město je závislý čistě na dotacích z eu.. ale eu už naší malý zkurvený republice nedá ani halíř.. tak smůla no.. děsím se, co bude dál.. já fakt tu práci neseženu :( achjo.. povídali jsme si s Kulíškem o pistolkách a tak.. že se těší, až s ním budu chodit střílet :) nojo.. ale pistolky, který se mi líbí jsou fakt drahý.. ale mě se jiný nelíbí no :D a ostatní bouchačky jsou na mě stejně velký..
*****
NAA 22 short mini je sice jak klíčenka, ale je to drahý, na to, jak je to prťavý :D kdo by to řekl, že se z toho fakt střílí :D já bych to teda neřekla :D ale fakt :D no a to se dozvíme až po maturitě, jak to bude dál.. nojo.. tohle chci vyřešit jako první.. to je jasný.. tak v pondělí konzultace s Kájinou a pak se uvidí, co dál.. ale nevim no.. bojim se toho.. ale zatim si to nějak nepřipouštím.. uvidíme.. všechno se uvidí.. nechci to řešit a moc se o tom bavit, aby se jako obvykle něco nezakřiklo a podobný.. chápeme ne :D
*****
já jsem hrozně ráda, že to svý malý zvířátko s obrovskýma očima mám.. :) jsem s ním "oficiálně" od 21/10/2011 :D no ty vole to to letí.. mezitím se udělo takových věcí.. to snad ani není možný.. :D vlasy mi vyrostly jako svině :D Kulíškovi taky :D ten mě dohání fakt že jo :D bydlíme s maminou ve svým konečně od kreténa pryč :D zvířátko nám hrozně moc moc moc pomohl :) se vším tady :) udělal z rujny byt :) moje jenom moje zvířátko :) miluju samečka :) ♥
*****
taky mě napadlo, že už mě sere zapnout ten vypínač a vidět, že nevidim.. tma.. to snad ne.. rupla mi ta žárovka už.. kolik stojí halogen, co má svítivost jako šedesátka? mě to jebe.. a přendavat žárovku z jedný koule do druhý se mi nechce.. ona se tam asi jenom nacvakne ne? já ani nevim :D to je tim, jak když svítim, tak jenom s jednou koulí.. nojo.. možná budeme mít doma nějakou do zásoby.. to se zejtra zeptám maminy.. když jsem přišla teď dom, tak se mi ani nechtělo zalíst, jak tam je krásně :) a to jsem měla sice Kulíškovo tenkou bundu, ale prostě krásně :) nádhernej vzduch, jak tu strašily ty černý mraky nad hlavou, tak se pročistil vzduch.. strašilo to, ale nechcalo ani nebouřilo.. tak snad mi to zvířátko nechytne někde po cestě x)) ale teď je nádherně a jasno..
*****
jsem zvířátku dala bundu a rozloučili jsme se před vchodem a pak mi utíkal domů.. tak počkám, až mi přijde, aby mi mohl napsat a já mohla klidně spát :) tak jo.. já mizím.. :) už mi tady mezitím dohrálo skoro celý album hele :D neptejte se jaký :D to vám je jasný, když se nějak v poslední době vracím do roku 2006, ne? :D :D tak papa :)
*****

co říct zase

17. dubna 2013 v 23:55 | Evil Industries |  >Má duše
celej den nic moc.. to jsem narazila na jednu hroznou blogovu demenci, tak se tím bavím :D pro vaši bezpečnost sem ale nebudu dávat odkaz.. to je moc silný kafe.. a já nevím, jestli jste ještě větší psychopati, než já, abyste to skousli :D no.. co o dešku.. vstala jsem si zase někdy v půl jedný.. nebo v jednu.. a to jsem měla budík na dvanáctou.. ty vole ty moje "dredy" mi přežily druhou noc.. dobrej účes prostě no :D dneska jsem si potřebovala už po těch dvou dnech umejt hlavu, tak jsem to bez větších cavyků rozčesala x))
*****
no.. jak jsem vstala, tak jsem se podívala na pc, kopla do sebe svojí denní dávku půllitru čaje a mazala jsem s šátkem na hlavě a v minisukni ke dveřím, že půjdu mamině naproti do práce.. končí většinou v půl třetí a bylo něco málo po druhý, tak jsem jí mohla zastihnout akorát v šatně.. a.. jdu se obout, otevřu dveře a mamina si to štráduje po schodech nahoru ne :D skočila ve dvě :D hm tak jsem zase zalezla :D mamina mi donesla na zkoušku nějaký dva nový energeťáky.. no.. ten jeden není energeťák.. prej je, ale je jako dětskej.. není v něm kofejn.. takže zbytečný :D ale dobrý to bylo :) jsem zvědavá, co bude ta druhá plechovka..
*****
tak jsem dala vařit kýbl špaget, mamina dostala chuť na špagety :D mamina mezitím strouhala sejra.. nabaštily jsme se.. a pak jsem chtěla jít třeba s maminou na procházku někam.. ale byla tak vyfluslá.. jenom jsem přišla do obejváku a mamina takovej načučenej výraz, jakoby chtěla po tý telce skočit a rozflákat jí.. no ledku ne ty vole :D jsem tam za ní přišla a ptala se, kdo jí zase nasral.. šéf jí nasral.. začala hezkýma větama jenom co přišla: "ty vole!!!!! šéf mě nasral.. šéfová mě nasrala.. šéfa jsem poslala do prdele s tim, že mám jít do práce kvůli jedný zkurvený soupravě!! šéfová mě nasrala s tím, že se nemám rozčilovat, tak jsem jí taky poslala do prdele" :D :D no já se jí ale ani nedivim.. s tou prací je to těžce na hovno x))
*****
pak mamina jenom čučela na telku a za chvíli usnula.. já šla radši umejt nádobí, chystala jsem se na to už předtím, než jsem chtěla vyrazit jí naproti.. udělala jsem dobrej skutek a nechala maminu spát.. taky Damouš řval zase celou noc jako kretén a ještě ve tři řval.. vim ne.. ho slyšim.. řve mi tady na zeď.. je v obejváku a řve na mojí zeď.. abyste to chápali :D nojo.. chtěla jsem jít s maminou na procházku.. ale když jsem viděla, jak je vyfluslá, tak jsem si řekla, že to necháme na zejtra.. to do práce nejde (fakt ta práce není, proto je tak vynervená) tak si snad uděláme nějakej náš den.. půjdeme na procházku.. na hřbitov.. k lesu se podíváme.. už bych si vzala zase deku, košík s dobrotama a šla na louku.. ale ještě je moc mokro a zima od země.. to až v létě :)
*****
to jsem měla hrozně ráda.. :) vždycky jsme takhle s maminou chodily.. za hřbitov v Ag.. nojo.. jsme na to úchylný :D proto mi je hrozně dobře na hřbitově, protože mamina tam chodila sama na procházky, když byla těhotná a vozila mě tam i v kočárku :) prej jediný místo, kde se uklidnila :) no.. tak to mám po ní :) ale na tom Chodovoplánským hřbitově mi bylo nějak divně.. nevím.. asi proto, že je hodně velkej a je tam hrozně místa.. ještě málo hrobečků.. já nevim.. nejlíp mi bylo prostě na Stříbrským.. taky jsem tam byla od malinka :) jsem divná.. neřešit..
*****
no co ještě říct.. se zvířátkem si píšu.. snažím se psát povídku ale nějak mi to zase kurva fix námol nejde.. jo.. a snažím se nemluvit sprostě.. ale stejně mi ještě jebne a prostě jsem sprostá jak dlaždič.. ale i mamina si toho všimla :D že místo kurvadopíči (moje slovo!!! :D) říkám do háje :D :D ono to zase přijde.. až mě něco vynasere hrozně moc.. teď mám nějaký období, že mě nic moc nenasere.. jsem docela v pohodě.. snažím se bejt v pohodě.. i když vim, jak se mi ta matika blíží.. ale v pondělí jedu za Kájou :) konečně :) a doufejme, že stoprocentně :) musím.. tak snad něco pochopím.. i když to bude jeden den a budu vědět prd, tak budu mít lepší pocit.. no.. uvidíme..
*****
tak a já padám.. zase jsem myslela, že budu mamině vypínat telku, ale když jsem letěla v jedenáct do sprchy (klasika :D) tak ještě nespala, jsem jí jenom zkontrolovala, jestli spí.. tak jsem jí řekla, že jí jenom kontroluju :D tak šla spát.. no.. a já se podívám na povídku a uvidím, co vykouzlím.. ale nevim.. dneska jsem dokonce i malinko ospalá.. no.. tak já valim.. :) papa x)) (jo a budu moc vděčná za nějaký názory k povídce pod tímhle článkem.. myšlenka, co mi letěla hlavou a nevím, co si o tom myslet xD)
*****

Navždy

16. dubna 2013 v 20:00 | Evil Industries |  TWC
joooo.. to mě v těch Slavicích přepadla taková divná představa.. tak jsem jí včera začala sepisovat a dneska jsem to dosmolila :) je to taková trochu zvláštní povídka, tak si to snad někdo přečte :) je to twincest.. takovej divnej :)
*****
Nemohl jsem přimět smysly, aby fungovaly. Tak moc jsem v tu hroznou chvíli chtěl křičet, plakat, utíkat bezhlavě pryč… Ale nic nešlo. Ten jediný okamžik mi změnil život. Navždy. Vůbec jsem si neuvědomoval, co se stalo. Necítil jsem, jak je podlaha podia studená. Nevnímal jsem, že jsem dlouhé hodiny klečel a prostě jen zíral do prázdna. Nic víc. Takovou dobu. Křik, shon, rozutečení davu, ani následné ticho. Všechno se to dělo někde daleko. Ne pár metrů ode mě. Přišlo mi, jakoby všechno přestalo existovat a já nemohl dělat nic, jen se na všechno dívat.

Na malou chvíli mi hlavou prolétla událost, která byla stará pár minut… Pár hodin? Nevěděl jsem. Bolest mě ochromila ještě více. Už mě stálo úsilí i jedno nadechnutí. Pálily mě oči, tak hrozně. Co se to vůbec děje? Ucítil jsem jemné a letmé pohlazení po rameni. Nechtěl jsem se ani pohnout. Přišlo mi, že bych to stejně nedokázal. Ale udělal jsem to. Spatřil jsem Georgovu tvář. Byl smutný a ustaraný. Pohlédl jsem do jeho očí a mně se v tu chvíli protrhly slzné kanálky. Únik od reality nepomohl. Byl jsem stále tady.

Kolem mě pobíhala hromada lidí. Viděl jsem, jak po mé pravici seděli na zemi mí dva nejlepší přátelé. Na druhé straně se míhaly bílé pláště, lidé z našeho týmu a další a další lidé. Udělalo se mi nevolno. Nemůže to být pravda. Z hrdla se mi vydral zajíkavý vzlyk. Měl jsem strach. Ale musel jsem to udělat. Pohlédl jsem dolů. Do své náruče. Křečovitě jsem svíral jeho tělo. Na jeho tvář dopadaly mé slzy. Oči měl tiše zavřené, výraz uvolněný. Vypadal tak klidně. Jen jako kdyby spal. Dokonce bych tomu i uvěřil, kdyby někdo zakryl krvácející ránu. Ale to bych nesměl uvnitř cítit, že ve mně kus mého já zemřelo. On byl moje polovina. Má silnější polovina, která mne vždy chránila a já mu byl tak vděčný za všechno, co pro mě kdy udělal. Ani nevím, jestli to věděl. Jestli věděl, jak moc jsem jej za to všechno miloval.

Těsně před mou tváří jsem postřehl pohyb. Někdo přede mnou už asi hodnou dobu mával sklenicí s vodou. Až teď jsem si všiml, že mám vyprahlé rty a v hrdle mě neskutečně pálí. Otevřel jsem ústa, jak jsem chtěl poděkovat, ale hlas mi selhal. Chtěl jsem sklenici uchopit do ruky, ale nemohl jsem jej pustit. Nemohl. Znovu ten odporný vzlyk, který jsem snad ani nemohl vydat já. Přitiskl jsem si vší silou jeho tělo k sobě. Plakal jsem dlouho. Tak hrozně dlouho.Ale všude bylo ticho. Nic, než mé vzlyky nerušily ten okamžik, který se neměl stát.

Nechtěl jsem, ale pomalu, jak to jen šlo, jsem se opatrně rozhlédl kolem sebe. Na zemi pár plyšových hraček, černá kytara, můj stříbrný mikrofon a hromada stříbrných papírků. Jejich lesk ničilo tratoliště krve, které bylo všude. Málem jsem začal křičet. Jak jsem si toho jen mohl nevšimnout? Byla na podlaze, měl jsem jí nasáklé tričko i kalhoty. Znovu jsem se snažil podívat do své náruče. Hystericky jsem se rozplakal, svíjel jsem se.

Připadalo mi, jakoby mě někdo rval na kusy. Poddával jsem se bolesti a v agonii jsem jej znovu sevřel. Pevně. Vždycky, když jsem svého brášku objímal, naše srdce tloukla společně. Nyní jsem ale slyšel jen ticho. Přepadla mě panická hrůza, začal jsem zběsile dýchat, třást se a bylo mi na omdlení. Najednou jsem ochabl a jeho tělo mi vyklouzlo z náruče. V tu chvíli se ke mně seběhla hromada lidí. Dva muži mne chytli za paže, abych se už nemohl dostat k jeho tělu. Natahoval jsem k němu ruce, ale nešlo to. Brali jej na nosítka a dál nevím, co se stalo. Začal jsem křičet, pozvracel jsem se a nakonec asi omdlel.
*****
Nevím, jak dlouho jsem byl mimo, ale když jsem se probudil, měl jsem žízeň, byl jsem malátný a hlavu jsem měl jako střep. Doufal jsem, že se mi to všechno jenom zdálo. Když jsem se rozkoukal, odporná, všudypřítomná běl mě bodla do očí. Hrozně mě pálily. Zprudka jsem se zvedl a já náhle ucítil táhlé štípnutí. Podíval jsem se na své předloktí a viděl jsem krvavou stopu. Vytrhl jsem si kapačku. Zatraceně, proč kapačku? Co tady ksakru… V tu chvíli, co jsem chtěl jít hledat svého Toma, se rozletěly dveře a nahrnul se ke mně doktor a za ním se ke mně řítila máma a kluci. "Kde je Tom! Kde je!" křičel jsem na každého z nich zvlášť a snažil se neječet na celé kolo.

Myslím, že se mi to nepovedlo, protože jsem cítil tupé bodnutí a po něm jsem se opět cítil jako onuce. "Broučku…" šeptla máma a sedla si ke mně na postel. Pohladila mě roztřesenou rukou po čele. Cítil jsem to pohlazení spíše jako tlumené brnění, jak jsem už byl mimo. "Tom…" hlesl jsem. Měl jsem už i ochablou tvář. Máma mi stiskla ruku. Nepřítomně jsem jí stisk opětoval. Viděl jsem její slzy. "Je…" nedovedl jsem to slovo říct. Nešlo to. Máma mě chápala a potřásla hlavou. Rozplakala se a stiskla mě více. "Já vím…" vydral jsem ze sebe. "Cítím to…" spolkl jsem vzlyk. "…tady" přitiskl jsem si ruku k hrudi. "Prázdno…" zašeptal jsem z posledních sil.

Viděl jsem rozmazaně, jak mi máma otírá obličej papírovým kapesníkem. Plakal jsem, ale necítil jsem to. "Netrápil se…" věděl jsem, že ne, ale musel jsem to od někoho slyšet. "Ne… Nic necítil." pokýval jsem hlavou a horkých slz se mi z očí vyvalilo tisíce. Nešlo to zastavit. Byl jsem hrozně unavený. Už jsem téměř nevnímal. Jen jsem měl hroznou žízeň. Někdo mi dal napít. Pak mi ztěžkla víčka a já okamžitě usnul.
*****
Ocitl jsem se v malé místnosti. Bylo tu teplo a také bílo. Ale tahle bílá nedrásala moje oči. Nevadila mi. Cítil jsem se zmateně, ale zároveň nepochopitelně klidně. Rozhlédl jsem se a všiml si pohovky. Seděl na ní můj bráška. "Tome!" vykřikl jsem a on se usmál. Beze slova poklepal na místo vedle sebe a já si k němu bez rozmýšlení sedl. Vyvaleně jsem si jej prohlížel. "Bude to v pořádku, uvidíš…" šeptl tím jeho krásným, hlubokým hlasem a já se roztřásl. Natáhl ke mně ruku a něžně mě pohladil po tváři. Setřel mi zbloudilou slzu, která mi z koutku oka utekla. Přitiskl jsem si jeho dlaň blíž ke své tváři a pevně semkl víčka, abych se nerozplakal úplně.

"Jsi mrtvý…" šeptl jsem a pak jsem se poplašeně rozhlédl kolem. Nic. Jen bílo. "Ano. Jsem. Ale přísahal jsem ti, že tě nikdy neopustím…" "A opustil jsi mě!" vypískl jsem při dalším nastupujícím pláči, ale on mi jen něžně položil prst na rty. "Nikdy tě neopustím. To si pamatuj, Billi… Nikdy. Budu navždycky s tebou. Tady…" jemně mi poklepal na čelo. "A hlavně tady…" přitiskl dlaň k mému srdci. To už jsem slzy neudržel. Ani jsem mu to nestihl za celý život říct. Bál jsem se a teď je pozdě. Musel jsem mu to říct, i když to bylo těžké, tak moc.

"Miluju tě, Tome…" vzlykl jsem a už jsem se mu nedovedl podívat do očí. Ucítil jsem, jak mi jemně prsty pročísl moje světlé vlasy a pak mi jedním prstem nadzvedl tvář. "Miluju tě, Billi. Odjakživa tě hrozně miluju, jen jsem nikdy neměl odvahu ti to říct." konečně jsem se mu podíval do očí. Usmál se na mě a mě poskočilo srdce náhlým štěstím. "Děkuji ti za všechno, bráško…" špitl ještě a jemně mě políbil na rty. Jen zlehka. A poté se mi jeho obraz rozmazal do ztracena.
*****
Vzbudil jsem se a první, co jsem spatřil, byla mámy tvář. Ustaraně se na mě dívala. "Maminko…" ochraptěle jsem špitl. "Copak, zlatíčko…" pohladila mě a viděl jsem na ní, jaké měla obavy. "Já vím, že Tom se mnou bude napořád. Tady…" jako on, tak jsem nyní já mámě jemně poklepal na čelo. "…a hlavně… tady…" položil jsem jí ruku k srdci a máma se na mě v slzách usmála. "Máš pravdu…" zašeptala a objala mě. Když jsem vyplakal další příval slz, posadil jsem se na posteli. "půjdeme domů…"