když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Červen 2013

zejtra návštěva...

30. června 2013 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
...EMZ.. tak jsem zvědavá, co se tam dozvím.. no chce se mi fákt vstávat.. zvířátko mi dneska odňufalo busem v půl devátý, nebo v kolik.. tak tu jsem zase sama.. a zase přemejšlim a čumim, co mám psát.. ale nevim.. no.. asi se na to opět vybodnu.. a fakt si budu muset dát pauzu.. ale pauzu už mám.. a přestat nad tím přemejšlet nejde.. zejtra půjdu na tu procházku do EMZ.. budík na devátou.. čas akorát se vykýblovat, dolízt do EMZ, ukázat se jim, že žiju a pak povalit za maminou.. a měla bych jí podle hrubých výpočtů zastihnout o svačině.. sežeru jí svačinu, když tam bude kantýnská, tak možná budu mít štafetky nebo něco dalšího hami..
*****
uvidím, jak to bude dál.. ale až ve středu.. a zejtra jsem zvědavá no.. se zvířátkem jsem se podívala na Želary.. no já si to fakt nedovedu představit.. asi by mi jeblo.. no ale kdybych si měla vybrat mezi naprostou dědinou nebo Cyklonem B, tak bych volila spíš nějakou chajdu v prdelákově bez elektřiny.. kdo ne, že.. jsem udělala papání, než mi zvířátko odňufalo.. vajíčka na měkko.. ty vole to je fakt umění :D všechny úplně akorát.. a jedno tak trochen gumovější.. mi řekněte :D dvě minuty je moc.. minuta a půl málo.. jak to mám vařit kurde.. dvě minuty do vlažný vody.. do horký minutu a půl, ne? no.. návod na přípavu vajíček na měkko ještě nevynalezli xD
*****
ale jo.. papání bylo.. já šla zvířátko doprovodit.. už musel běžet.. a já ještě měla jedno vajíčko.. tak jsem šla doprovodit zvířátko a pak jsem běžela rychle dom za vajíčkem :D aby mi nevystydlo.. ale pohoda.. pak jsem si dala sprchu.. a teď tu zase čučim do blba.. chci psát, ale nejde mi to.. tak půjdu na vyfénování palice a povalim do pelechu.. to bude nejlepší.. nechce se mi zase přehazovat režim.. tak já mizím.. ze svých pozorovaných webů jsem se nedověděla žádnou novinku.. tak čekám.. v lednici máme třešně.. a já mám na stole barevný hopíky, gerberu a zelenou kytičku v ampuli v solným šutru.. myši musím nakrmit.. a pak budu moct klidně spát.. tak papa :)

tventy tů

29. června 2013 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. a je to tady zase.. no.. moje sedmnáctiny :P no.. bejvávalo.. mám tu moje zvířátko :) zrovna mi zase vypráví o práci :D stahuje se nám film.. Terminál.. tak se na to ale asi podíváme zejtra.. protože než se to hodlá stáhnout, tak budeme chrnět.. teda já alespoň.. mamina mi hned po mým probuzení popřála :) pak jsem se nabaštila.. polívku.. a kulatý knedlíky s uzeným, posypaný smaženou cibulkou.. no a jelikož mi do toho zvířátko krafe, tak nic nenapíšu, protože když mi do toho někdo mele, tak nevim, co chci psát..
*****
no.. zrovna mi zvířátko vystřelilo do Vlčáku pro nějakej tabákovej smrad nebo pro co.. a já si to tady v klidu napíšu :D stahuje se tady film.. Terminál.. ale nějak se tomu nechce.. z 1,2 GB je staženo 0,5.. no.. to tady budu čumět do rána.. no.. tak.. co bylo dneska.. odpoledne hned po obědě, tak jsme čekaly na Pepíka.. dělal do dvou asi.. tak nás potom vzal do Slavic.. protože se na nebi honily mraky a taky věčně poprchávalo, tak by to nebyla hezká procházka.. ještě, když mamina udělala tvarohovej dort s ovocem :)
*****
ve Slavicích byla i teta s Jirkou a byl tam i strejda Petr :) tak mi všichni popřáli :) a dostala jsem dárečky :) od tety kytičku nazdobenou, v solným šutru zapíchlou.. v síťce, s kamínkama a prostě to je hezky načančaný :) od Jirky jsem dostala bonbonieru :) pralinky s chlatem :P a od babi zase sladkosti xD děda mi taky popřál.. a furt, že si musíme připít.. no a já si s maminou připila hned po tom probuzení po obědě s malým paňákem Magistera.. a udělalo se mi z toho blbě, jak už nechlastám :D dostala jsem od babi ještě další tunu energeťáků :D
*****
ve Slavících jsem zakrojila dort :) rozdala skoro všem, kdo chtěl :) ještě od babi jsem dostala Lorda Nelsona :) tak jsem si hned dala kýbl :) pak jsme se s maminou taky podívaly na třešně a máme hromadu třešní :D nahoře dokonce jsou i přezrálý.. no hromada tam je.. tak jsme nechaly hodně třešní babi a vzaly jsme si dom ani ne půlku.. po cstě z třešní jsem si naškubala u silnice další heřmánek a dala jsem kytí babi :) na třešních mi přišla sms, že se mi tata snažil dvakrát dovolat.. tak jsem se mu snažila dovolat na těch třešních.. a jelikož je třešňovka ve Slavicích na kopci, tak tam mám tři čárky.. ale nebral to.. nevolal.. tak nic.. zavolal, až jsem byla doma.. Mášenka má asi falešnou březost.. chudinka malá.. má horečku.. a pořád chce, aby plyšáci dudlaly.. a ona kňučí, že jí nedudlaj.. úplně hotová.. chce štěňátka no.. to jí za nějakej tejden přejde..
*****
strejda tam přinesl černýho Arguse asi.. patnáctku :D prostě 7,2 voltů.. no nevypila jsem ho celý.. jsem si bumbala energeťák.. k tomu ty třešně.. no mě bude asi dobře :D no.. ten energeťák jsem pila ještě v autě, jak jsme jeli zpátky.. jenom co jsme přijeli, tak šla mamina k Pepíkovi.. já si dala sprchu a čekala jsem na Kulíška.. měla jsem mu dát vědět, až budu doma.. že vyjde.. tak jsem ho prozvonila.. napsala mu z netu.. i na FB.. a šla jsem do tý sprchy.. pak jsem čekala.. čučela jsem na Zlatý Ó.. celej den mi hučí v hlavě "i'm your ladyyyyy.. and you're my maaaan....." :D tak jsem si jí nánáná.. a babi hned: "jóóóóó to je hezká písnička" :D jsem čučela, že jí zná.. pak mi došlo, že to je písnička z roku 1984..
*****
jsem chvíli čučela.. pak mi zvířátko přiňufalo.. to jsem se zrovna chystala jít zvířátku naproti.. dokonce jsem si nachystala ke dveřím pytel s bordelem, že mu teda půjdu naproti.. mamina hotová, že půjdu k Olbramovu sama x)) achjo.. že jsem chodila do Záchlumí po silnici takovej flák sama.. to je fajn jo :D já jsem ozbrojený zvířátko.. jenom co jsem se oblíkla, tak mi zvířátko přiňufalo :D tak jsem ani ven nemusela.. zvířátko chtělo do Vlčáku.. no.. mě teda fakt ne.. tak mi zase zvířátko uteklo na chvíli do Vlčáku.. na jedno.. a pro tabákovej smrad.. teď mi tu zase kňučí..
*****
přinesl mi pivní tyčinku..a já to tady ukončím.. nákypu s jablíčkama jsem se nedočkala.. tak jindy no.. a já padám.. papa

zatím konec

28. června 2013 v 22:00 | Evil Industries |  >Má duše
jsme holky šikovný.. dodělaly se téměř všechny bedýnky.. zůstaly tam čtyři dvojice.. fajn.. v pondělí jdou do práce tři ženský.. aby to dodělaly.. a neví se to jistě, ale vypadá to, že do středy se bude doma.. no.. to mě docela netěší.. ale zrovna se mi to hodí.. půjdu hned v pondělí ráno na výzvědy do EMZ.. ale mě se po těch čurynách bude stýskat.. no uvidíme, jestli něco přijede.. a hlavně si mezitím v pohodě zjistím, jak to bude s prací tady u nás.. jinak jsem si dodělala box.. :) a ještě jsem k tomu udělala 70 kusů :) ty zbytky se rozdělovaly ženským do boxů, tak si každej čárkoval na papírky po deseti, aby se vědělo, kdo toho kolik udělal, protože se dělá na kusy, logický, ne?
*****
no.. takže do středy nebo do úterý v bezvědomosti.. ale prej nás bude "postupně obvolávat" aby nám dala vědět, co a jak a jestli máme vůbec přijít do práce a co to bude za práci.. jestli zase mřížky, nebo úplně něco jinýho.. já bych ráda mřížky.. baví mě to.. ale v pondělí ještě to zjišťování co v EMZ.. to taky bude hrát roli.. ale teď o vejkendu hlavně klid.. no.. zatim nepropadám depresi.. nějak na to už seru :D nojo.. stárnu xD jsem dostala od maminy dneska už dárečky :) no já dostala další čtyři hopíky!! :D a kytičku :) a dva Monstery a dva Big Shocky :D a bílou čokoládu ♥ a Kofilu bílou :D a Skitlles :) jo a ještě tmavě růžovou gerberu :) a taky takovou plastickou magnetku - housenku :) dneska jsem si při cestě na zastávku zase naškubala heřmánek.. protože kdo ví, jestli se do toho Záchlumí ještě někdy podívám.. protože nevím, kde tady jinde heřmánek roste..
*****
zase jsem si tu přemýšlela nad povídkou.. ale nevim.. v hlavě mám Želary.. budu si to muset zase pustit.. vybavila se mi na ten film vzpomínka.. a asi si to budu muset pustit.. včera jsem si to stáhla.. ale podívám se na to nejspíš až s Kulíškem.. zejtra jdeme nebo jedeme do Slavic.. to se ještě neví, jestli budeme mít s maminou procházku (to bych byla radši) nebo nás Pepík odveze.. mě ta cesta tam prostě baví.. podívat se na houby.. od kolegyňky jsem se dověděla, že už tam u nich při cestě červenají třešně, tak se půjdeme taky podívat :) kdybychom jeli autem, tak to uvidíme po cestě.. když půjdeme pěšky, tak se podíváme zase po houbách :)
*****
vyrazíme nějak tak, abychom byly na oběd ve Slavicích.. snad mi babi udělá nákyp s jablíčkama :) a zvířátko moje mi pak večer doňufe a bude u mě :) hlavně zvířátku musím napsat, že už jsem doma, aby věděl, že už může jít :) a já teď doufám, že nebude pršet.. mamina robila nepečenej dort :) tak snad ztuhne pořádně, aby se dal přenýst.. ale přenášení dortu přes pole a přes les je fakt prdel :D kort, když vás u toho chytne nehoráznej pařák, nebo nehorázná bouřka xD známe ne :D při nejhorším, kdyby se dělo něco s počasím, který mě už fakt vyloženě sere, tak by nás tam Pepík hodil no.. ale to bych přišla o cestu, čučení po lese a o žraní nanuku.. no.. na nanuk není nikdy zima xP
*****
tak já povalim navštívit sprchu.. ještě pomuchlám myšičky a půjdu na spinkání.. to je hezký.. zase se nalejvám energeťákem a je to nějak nefunkční.. na mě holt kofejn nepůsobí no.. spíš taurin.. svinskej.. ale je to hrozná mňamka :) tak padám.. papa :)

no ještě lepší

27. června 2013 v 22:00 | Evil Industries |  >Má duše
nejdřív jsem měla náladu tak hrozně na hovno, když se všechno posralo hned od rána, ale teď se jenom debilně usmívám a je mi to tak trochen u análního otvoru.. fakt :P prosím, aby jistá komentátorka tak moc nevyzvídala, já nemám povinnost sem psát všechny podrobnosti.. a takový dotazy proč kdo s kým jak etc.. a detajly x)) bla bla, jsou ážně naprosto zbytečný.. ok.. nemám to psát k tobě na blog.. píšu to sem.. prostě já na blog píšu to, co uznám za vhodný.. nevymejšlim si kraviny, ale prostě se mi nechce psát všechno.. to je snad jasný ne? ne všechny věci na blog patří.. a mám taky právo na soukromí.. respektuj to, děkuji..
*****
no.. to je asi vše.. je fakt, že nejhorší srážka je srážka z blbcem.. no.. já dneska nenarazila na blbce, ale na KK.. v překladu Korunovaný kokot.. ten jistý KK si myslí, že sežral šalamounovo hovno a teď se kretén kasá v kvádru, jakej není king.. anooo.. přileze si tam nějakej zjev a po pohledu a dotazu: "co tady ještě chceš?" jsem ho chtěla kopnout do hlavy.. kterou má beztak plnou sraček.. ach.. jak dojemné, že někdo s diplomem, dovede bejt takový arogantní hovado.. třídní se mě zastávala.. a já si řekla svý.. ona mi i přitakala.. a jenom co jsem začala říkat, co jsem si myslela a co jsem slyšela, tak že mi na to řekne, jak to teda je doopravdy.. ale ne.. on na mě začal kokot řvát, že jsou to moje domněnky a že to takhle není.. a že tam nemám co dělat.. a tak jsem se zvedla, podívala jsem se na třídní, ta měla výraz jak boží umučení.. já slzy na krajíčku.. "no nebuďte naštvaná, můžete si za to sama!" hezké ne? to mi řekne.. idiot.. a třídní se do toho hned vložila: "ona není naštvaná, ale zklamaná, to nevidíte?" jsem se na ní usmála a odešla jsem.. pochopím, že už není šance, ale nepochopím tohle zkurvený jednání, jaký ten debil má.. fakt ne.. mohla jsem mu natáhnout a vyvázla bych s čistým štítem.. nemám s tím ústavem už nic společnýho, tak co..
*****
fakt kretén.. začala mě bolet hlava.. už jsem zjistila příčinu mý migrény.. buď změna tlaku, nebo když mě někdo nasere a já v sobě držím touhu zakroutit dotyčnýmu krkem.. úžasný.. měla jsem dneska dva Nurofeny a před chvílí i kafe.. fuj.. jemi z toho blbě.. už kafe moc nepiju.. jenom když mi s ním v práci smrděli pod nosem a pak jsem na něj měla chuť.. už se mi ale z něj zvedá kufr.. no.. co mám písat dál.. bus mi jel v devět.. a ono bylo půl osmý.. no potěš prdel.. dřepla jsem si pod křížovou klenbu, kde jsem strávila hodně hodně hodně času.. tam jsem čekala na bus.. u automatů.. ale jaxi tam furt lezli parchanti.. hrozný individua v tom ústavu.. fakt.. ještě horší..
*****
hele.. dneska jsem si dala světle zlatavý stíny na oči a k tomu tu mojí tekutou linku nahoru.. a trošičku řasenky.. klasika.. a já si tam dřepim na tý lavičce.. čumim doblba.. čekám, až bude alespoň třičtvrtě.. to jsem měla upomínku.. furt tam kolem lezlo hromadu lidí.. nějaký kluci tam nosily kýble, štětce a válečky, v zasviněných monterkách.. malovalo se nejspíš někde nahoře.. tak na mě občas nějakej hodil úsměv, tak jsem se taky usmála.. a pápá.. ani jsem nepípla.. nechtělo se mi ani mluvit.. skoro jsem se rozbulela, ale nakonec jsem se na to vysrala a jenom čuměla doblba.. ani na horkou čokoládu z automatu jsem neměla chuť.. jo.. a parchanti tam našli vychcávku s názvem: "rozměňování na drobný z automatu" prostě ne že si naťukaj nějaký pití nebo sušenku, ale prostě zmáčknou reset a místo padesátikoruny jim vypadne hromada drobáků.. to jsme dělali taky..
*****
tak se tam seru nudou.. pak tam slyšim, jak nějaký krávy letí ze schodů o přestávce a chystají se znásilnit ten nebohej automat.. tak se tlemily, bavily se.. prošly kolem mě a ticho.. u automatu se chichotaly jako naprostý krávy a když šly kolem mě zase zpátky do patra, tak se rozchlámaly jako naprostý píči a prej: "ty kráááávoooo viděla jsi toooo???? cháááááchááááááááchááááááááá!!!!!" hm.. jistě.. ano.. hlavně že oni byly k sežrání.. blbky.. vedle nich vypadám jak naprostá top modelka :D (ne, že bych se vychvalovala, ale jen konstatuji skutečnost x)) no já za to nemůžu, že oni si neumí namalovat tekutou linku a já jo, že jo.. píči.. nic víc.. málem jsem se tam rozesmála jako naprostej dement..
*****
no tam chodí ještě horší individua, než když jsem tam chodila.. a ještě pod velením takovýho sedmisráče (to je tak krásný slovo :D moje výroba!! :D) to půjde hodně do kelu.. ten ústav nemá úroveň.. jdu oxidovat jinam.. sedmisráč mě poslal na Světce.. jooo.. fajn no :D tak půjdu že jo.. proč ne.. tam nebudou takoví kreténi.. budu u zvířátka jednou za dva tejdny na pátek a sobotu no :) a bude mi muset dělat taxíka :D to by snad šlo.. kdyby to šlo.. to se ještě neví.. zvířátko zjistí :) a pak se uvidí.. tak.. a je to.. kurva fix námol.. hele.. znova.. vyprošuju si to nehorázný vyzvídání.. okomentovat napsané jo.. ale nevyzvídat.. já si vždycky napíšu, co uznám za vhodný.. víc ne.. sakra práce do prdele fix..
*****
jo.. co se nám to ještě pokakalo? EMZ vážení.. měla jsem ráno při cestě z rozcestí telefonát od šéfový z EMZ.. fajn.. to je něco, co jsem fakt nečekala.. jakože vůbec.. tak jsem čuměla jako magor :D prej jestli bych mohla přijít.. a jestli bych neměla zájem o brigádu tak možná cca na měsíc na dva.. že sami neví.. tak jsem řekla, že jednu brigádu už mám, ale že víc nevím.. tak se ukončil hovor.. a pak jsem se plácla do čela, jaká jsem pipina.. tak jsem zavolala ještě než jsem vlezla do fabriky.. a řekla jsem, že odpoledne přijdu.. a domluvíme se.. že víc budu vědět až odpoledne dneska.. tak fajn.. hovor se ukončil.. říkala jsem, že tam nedoběhnu dřív, než kolem půl čtvrtý.. je to přeci jenom flák jako prase a tam není zastávka.. ale kdybych nebyla blbá, tak by mi ten řidič tam fakt zastavil, kdybych mu to řekla..
*****
no.. tak jsem prostě dělala.. dělala.. a na konci šichty tam zbylo pár bedýnek.. ani ne deset ty vole.. no úžasný.. tak se to dodělá.. a pak se nedodělaný boxy přehází, aby jich nebylo pět rozdělanejch, ale byly třeba dva plný.. ale musí se to skládat každej do svýho boxu, aby se logicky vědělo, kolik kdo má, když máme mzdu podle kusů, že.. to napadne i debila.. po spočítání se to přeháže, aby to bylo plný.. to bude zejtra hotový tak cca do devíti určitě.. a co bude potom? jestli nepřivezou práci, tak to mě poser.. možná se pojede domů dřív.. možná se budeme kopat do prdele za hodinovou mzdu :D kdo ví..
*****
no.. tak zejtra uvidím, jak to bude vypadat.. asi bych si měla někde koupit knížku se sudoku, abych se tam neusrala nudou.. ale s těma čurinama tam fakt nuda není :D jsem zvědavá, jak to všechno bude.. byla bych ráda zase za nějaký to uklidnění situace a hlavně za nějakou jistotu.. teď nemám vůbec nic.. fakt to nenávidím.. úplně nejvíc.. no.. a já už vypadnu.. vyfénuju palici.. a půjdu hajat.. ten nehorázně psychopaticky depresivní film musí počkat.. stejně by mi to zrovna náladu nezlepšilo.. tak papa :)

shit

26. června 2013 v 19:50 | Evil Industries |  >Má duše
nesnáším, když nemám náladu se prostě bavit a něco pitvat a pak si akorát někdo myslí, že jsem nasraná.. přitom jsem jenom zklamaná.. ze všeho.. nic víc.. pak spěje do prdele všechno.. jo.. až potom jsem nasraná.. až po debatě na téma: "ty jsi zase nasraná.." přitom jsem nebyla.. až do tý chvíle.. jo.. tak fajn.. všechno ať jde do kelu že jo.. když se něco sere, tak ať rovnou všechno.. oká.. já to přežiju přeci.. že jsem jiná a mám jiný představy o budoucnosti.. tak je to zle.. že jsem něco řekla, že jsem se tohle a tamto dověděla a říkám, že to prostě jinak nejde, protože mi to ty lidi řekli, tak stejně to mám zkusit.. ok.. já to zejtra zkusím.. opět ale zbytečně..
*****
ráno při úprku z rozcestí jsem absolvovala jeden rozhovor.. byl rozpitvanej na dvě části.. první část se udála ještě v autobuse.. jo.. pak když jsem už šla z rozcestí.. fajn.. dověděla jsem se přesně to, co jsem nechtěla.. no to je hezky v prdeli.. a já nevím, co mám dělat.. zejtra se dozvím víc.. budu mít vejlet.. a do práce přijdu na desátou.. no to mě těší.. děsí mě představa, že bych musela odejít z práce.. na rok.. děsilo mě celej den to, co na to řekne mamina.. no přesně to, co jsem myslela.. napsala jsem jí to do sms hned, jak jsem se to dověděla.. ale ještě si to všechno ověřím zejtra.. jestli by to nešlo skulit nějak jinak.. ale prej nešlo.. ale já to zkusím.. i přes to.. i když asi to je marný.. protože to říkalo velení.. že by to nebylo možný.. na tom asi něco bude ne?
*****
já nikdy nemůžu mít pravdu, jak jsem tak zjistila.. něco si sama zjistím a stejně to určitě může bejt i jinak.. zvláštní uvažování.. stejně se zejtra dozvím ten stejnej shit a mě klepne pepka, ale předtím ještě klepne maminu.. protože to chcípnem hlady, jestli nebudu chodit do práce.. a práce domů není.. zrovna dneska skončila.. super.. to jsem zrovna chěla.. ano.. ale prdel je, že tam se neví nic dopředu.. třeba po prázdninách ta práce nebude.. a nic nebude.. a já přijdu o poslední možnost.. úplně poslední sakra.. zaplatím za tu možnost dalším rokem.. ale denně.. ne indi vindi.. ne dálkově.. to prej nejde.. tak jdu zjišťovat proč.. a budu prosit.. že si to už nemůžu dovolit.. a když neuspěju.. tak se mi můj sen holt nesplní.. bude to ztracenej čas.. a nic víc..
*****
pak taky nesnáším, když někdo, koho miluju, si myslí, že jsem úplně blbá a neumím bejt samostatná a neumím s lidma jednat.. proč.. nemohla jsem to vysvětlit.. pak jsem vypadala asi nasraně.. ale já už jenom byla zoufalá.. už toho mám všeho dost.. to je asi tak celý.. ale tak.. každej chápe věci jinak, že jo.. ale to je fuk.. holt je asi období, kdy se pár věcí musí pokakat.. tak já mizim.. mamina mi donesla merendu ze smetany a jahod.. půjdu spát brzo.. mám zimnici z toho všeho.. zase.. a bolehlav.. shit.. nic víc.. tak papa

zamilovala jsem si to tam

25. června 2013 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
prostě tu prdel.. ty magory tam.. tu práci.. je tam hrozná prdel a ta práce mě baví.. jenom se bojím toho, že se mi zase něco posere.. a ta výroba skončí.. děsí mě to, že nikdo tam neví nic dopředu.. vůbec.. neví, co bude zejtra.. co bude, až to zděláme.. nic.. dneska můj milý pubertální kolega, který se do mě na první pohled zamiloval (ale láska ho přešla, když si uvědomil, že asi doopravdy budu nejspíš chodit s tím vlasatým zvířátkem, co tam za mnou přišlo), přišel na další zhovadilost :D ne jenom, že od minulýho tejdne s novým kolegou, kterej tam skládá s ním, vymyslel zhovadilost a způsob, jak přimět skládací paní, aby šla do vrtule.. skládají mřížky na sebe až ke stropu xD když nedosáhnou, tak si prostě vylezou na stůl a staví dál.. kam až jim strop dovolí xD
*****
a chudák skládací paní pak pro to taky leze na stůl a pak jí to ve výsledku stejně spadne na hlavu :D paní, co dělá vedle mě, tak já nemůžu z jejího přízvuku.. je zo slovenska.. a děsná prdel s ní taky :D ona nemůže z toho, jak na ně nadávám.. já si v klidu dělám.. pak zvednu hlavu, vidim, jak se zase chystal ty dva na nějakej atentát, tak pronesu: "já vás vidim...... parchanti" :D a ona se začne tlemit "no já nemůžu.. parchanti prej" :D jinak.. nevim, jestli jsem stihla box.. ale zjistila jsem, jakým tempem dělám.. přibližně :) no.. já si to počítala :) až všeci odešli, tak jsem si počítala od dvou.. kolik udělám.. a já stihla přesně 61 mřížek.. a upomínka mi řve v 14:45 a hodiny na mobilu mi jdou o čtyři minuty dopředu :D tak jsem si spočítala průměrnou rychlost.. a zjistila jsem, že mi trvá cca 40 vteřin jedna mřížka :D dobré, ne?
*****
nojo.. mám ze sebe radost :D ale počasí mě zase sere.. budu nachcípaná.. x)) se z toho poseru.. taková kosa.. a vítr.. a chcalo.. zase jsem šla za chcance.. fuj.. jooo.. a dneska jsme měli přednášku.. no.. spíš jim přišlo něco jako nějaký pokyny a BOZP nebo něco podobnýho.. hmmm.. super.. :D tady se můžete jedině říznout o ten karton, je to vostrý jako hovado.. a nebo kdyby si někdo hrál s kobercákem, že.. já ho třeba nosim v kapse.. a pak ho mám v kapse až do večera, než si uctivě prohrabu kapsy u džín.. jo.. abych úplně nezakecala tu zhovadilost, co vymyslel :D hele.. nějak ho napadlo Slunce seno.. no.. a rozdal nám všem přezdívky.. no tipněte si, koho jsem vyfasovala já xD
*****
pak jsme se taky dostali k tomu, že má kolegyňka, co má hromadu dětí, si tam i zahrála komparz :D no to až se budeme zase někdy dívat, tak budu čekovat :) joooo.. dneska jsem se snažila dovolat do školy.. nezvedala mi to třídní.. no to jsem volala o papání.. ale ona asi taky byla někde pryč.. ale o velký přestávce kurde neučí ne.. tak nevim, proč mi to nezvedala.. tak nic.. zejtra oznámím, že přijedu do práce pozdějš.. asi tak na desátou a pojedu prostě ráno do Planý.. a v devět pojedu zpátky.. na Ag.. a byla bych vděčná, kdyby mě bus vyhodil blíž, než na rozcestí.. ale nevim nevim.. no uvidíme.. to se zjistí.. ach bóóóóóže.. se mi fakt chce.. no nic.. co se dá dělat..
*****
co mám ještě písat.. nemám tucha.. v hlavě zase obě povídky.. a nic z toho.. se poseru.. fakt už.. brala mě zimnice, protože jak ten déšť posranej mokrej zasekával na jednu stranu, tak jsem měla úplně celou mokrou ruku.. skrz mikinu.. tak jsem jí půl dne sušila.. a klepala kosu jenom v tričku.. pak jsem si jí stejně musela oblíct, protože mi fakt byla kosa.. no.. a bylo to ještě horší.. jsem tu mikinu furt ovívala mřížkama :D ty ze mě zase nemohli, co dělám za hovadiny xD ale do konce šichty byla mikina suchá.. jenom malinko vlhká no.. ale kosa mi byla už celej den x)) děs :D chcanec posranej.. nenávidim to.. a léto nebude.. polibte si prdel.. nahoře stávkujou..
*****
čučim tu na svoje smrdící barevný hopíky a mám z nich radost :D teď si povalim vyf=novat palici a povalím co nejdřív do hajan.. asi nejspíš hned :) abych něco naspala :) protože se zase dvakrát probudím jako dneska.. achjo.. ve dvě a ve čtyři :D ve dvě to byl nějakej zkurvysen a žízeň a ve čtyři Damouš začal své obvyklé vysílání.. nojo.. tak padám.. papa :)

hopíci vládnou světu :)

24. června 2013 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
nojo :) co bylo dneska.. jo.. srandy kopec :D v práci to zase hrozně uteklo :D kluci hovaďáci si našli novou zábavu :D staví mřížky na sebe a to tím stylem, že až ke stropu xD když už nedosáhnou, prostě vylezou na stůl xD pak skládací paní nadává, když to na ní všechno spadne :D no prdel tam je.. co mám říkat xD hele ale prdel dne taky.. no já z toho fakt nemůžu, složila jsem se pod stůl :D přišla paní, co tam přišla asi i v pátek.. no prostě minulej tejden.. a to ještě bylo v pohodě.. bavily jsme se spolu i chvíli o NH a tak.. že tam prej dělala mistrovou.. a ona všude prej chce dělat mistrovou, co jsem se tak dověděla.. a taky jsem se dověděla, že malinko bumbá..
*****
a přitom mi připadala normální.. hmm.. dneska přišla se zeptat znova.. jestli by mohla dělat mistrovou.. a ona úplně namol :D "to jsme chlastali včera víš.. jsme slavili..." a už to motala, že sebou tam málem švihla xD šéfová jí odvedla za brko, že má přijít žádat o nějaký místo, až se z toho vyspí a odtáhla jí pryč xD pak se vrátila, protočila oči a s povzdechem "tyyy voleee" jenom zakroutila hlavou a odešla :D my tam výbuchy smíchu.. to nešlo xD já si v pohodě dodělala ten box, jak mi dali na dodělání v pátek.. tak jsem skulila 875 kousků :P a načala jsem si novej.. dokonce jsem se ho i naučila skládat ten box.. to je pakárna.. taková veliká bedna.. giga bedna.. tak uvidíme, jestli ho zejtra zvládnu udělat.. když si máknu, bude hotovej.. :)
*****
dělala jsem v pohodě a fofr :) a odpoledne jsem letěla na bus.. o pět minut dřív.. až na rozcestí jsem si to hasila.. a měla jsem dvě minuty předstih :D stihla jsem si v mém spěchu fotit mraky a naškubat mamině na poli chrpy.. s přeskakováním storuhy jo xD magor.. ale stihla jsem to v cajku :D splavená jak prase zase.. ale v pohodě.. mamina se svojí kolegyňkou nechápaly :D v Ag jsme šly do krámů a prostě tak různě.. měla jsem ten svůj seznam.. tak jsme se stavily pro xichtočistič do drogerky, vteřinvý lepidlo a papíry do tiskárny do papírnictví.. ale první zastávka byla u toho vietnamce, jak je hned jako první, když se jde z busáku na město.. ta džínová sukýnka, jak na ní tam koukám už takovou dobu :D pokaždý, když jedeme do Ag.. a dost.. prostě jsem jí musela mít :D a mamina prej: "to ti bude velká.. to už vidim.." hm.. a já jí sotva natáhla :D no.. do pasu mi fakt není :D ale přes boky akorát.. a sotva.. no těsně xD
*****
a já úplně radost jako hovado :D původně stála 650 korun.. pak jsme si všimly, že jí slevnili na 299 a to už jsem si říkala, že si jí musím koupit.. a dneska tam přijdeme a tam cena 195 xD já se málem posrala radostí, když jsem si jí pak vyzkoušela a byla mi úplně ťip ťop :D čekala tam na mě no :) pak jsem všechno pořídila v tý drogerii.. a pak jsme šly shánět hopíky.. no nemají.. v hračkářství mají jenom ty s postavičkama nebo ty vodový.. a ani ty tam neměli.. no.. a ani moje autíčko tam neěmli jako model :( tak jsem z toho nemohla.. ale pak jsem si ještě vzpomněla, že jsem si nekoupila ty papíry do tiskárny.. tak ještě papírnictví.. a co oni tam neměli :D hopíky xD malinký, ale krásný :) tak jsem si vzala od každý barvy jeden :D a mám oranžovej, růžovej, zelenej, žlutej, modrej a fialovej :) po pětikoruně :D
*****
smrdí jako hovado, ale já mám radost :D a takový svítivý barvičky maj :) tak jsem byla konečně spokojená :) ale babi mi neudělala radost.. uvařila mi lečo.. a já ho moc nemusím.. nevím ani, kdy se mi z něho začal nevímproč zvedat kufr.. ale jo.. snědla jsem to.. ale fakt se mi ten kufr zase zvedl :D no já fakt nevim proč.. tak mi babi ještě koupila preclíkový rohlíčky.. tak mi je rozpekla v mikrovlnce :) ví, že to zbožňuju :) prostě na ten rohlíček dát kousek tvrdýho plátkovýho sýra a posypat to červenou paprikou a rozpíct :) hami ♥
*****
pak si mamina dala kafe a já čajík.. pokecalo se.. a pak se zase mazalo na bus.. a zase hromada tašek.. já svůj pytel.. tam hromada krámů.. a ještě jídlo od babi.. plná igelitka papání.. a ještě v ruce ty papíry :D a mamina další dvě igelitky.. tenhle den bych mohla nazvat jako jeden z vydařených :) mám radost :) tak ještě by to chtělo, aby bylo teploučko a já si tu sukýnku mohla vzít na sebe, aby mi osatní mohli závidět xD na busáku Lenka původně z Vlčáku a pak z Koření.. a teď dělá úplně pryč.. a říkala mi, že tam mám jít se zeptat na práci, že úplně super.. ale mě se teď nechce pryč ze Záchlumí.. hrozně mě to baví :) možná někdy no :)
*****
tak já povalim.. zvířátko mi taky jde na spinkání, tak půjdu taky :) abych něco naspala :) tak mizím.. papa :)

I was born to love you ♥

24. června 2013 v 6:20 | Evil Industries |  >To nej
*****
prostě úplně úžasná :) vím i přesně, kde jsem jí slyšela poprví.. Praha - Křižíkova fontána :)

zase neděle

23. června 2013 v 22:50 | Evil Industries |  >Má duše
to to letí.. za chvíli zase podzim.. se na to vyprdnu x)) asi ty dva dny neskutečnýho pařáku mělo bejt léto no.. super.. dneska fakt nic.. zase jsem se probouzela jak idiot.. nebaví mě to.. když už jsem konečně usnula, tak začal Damouš klasicky řvát.. písala jsem si celej den s Kulíškem.. přemýšlela nad hovadinama.. dělám si tu nákupní seznam, co potřebuju zejtra pořídit.. pořád tam je xichtočistič, zelenej čaj do zásoby, vteřinový lepidlo.. přibyly papíry do tiskárny.. jo jenom tiskárna ožila, už sežere všechny papíry :D blbka jedna.. dneska jsem mamině chtěla vytisknout písničku.. hm.. tak nic.. nemám papíry.. možná někde budou.. ale pochybuju.. a jestli jo, tak nevím kde.. x)) jsem čuměla, co mi dneska mamina pustila.. tu písničku, jak chtěla vytisknout, tak jí přepsala a přezpívala do češtiny.. ale ne jako překlad, mamina neumí anglicky.. prostě jí přepsala tak, jak to cejtí a jak se jí to líbilo :) a úplně super hele :)
*****
zase půl dne zírám na bednu a půl dne do pc.. líná jak hovado.. jenom jak mamina po obědě vypálila na chvíli k Pepíkovi, tak jsem teda jakože umyla to nádobí no.. aby se neřeklo, že.. ale fakt.. dala bych si přes hubu, jak já jsem nemožná.. ani jsem si za celej vejkend neustlala.. ale kdo by se na to nevykakal, že.. když mě mamina budila na oběd, byl to můj třetí budík.. první byl žízeň, druhej Damouš a třetí mamina s voláním na oběd.. předtím jsem se probudila taky.. jen tak asi.. jsem šla spát taky dřív.. bodejť bych se nebudila.. dneska jsem ale nadopovaná kofejnem, tak uvidíme.. v cajku.. na mě kofejn nepůsobí.. včera jsem měla jenom jeden čaj a to bylo všechno.. a nechrápala jsem.. dneska snad budu.. je to jedno..
*****
na svým seznamu, co koupit si můžu vyškrtnout ten čaj.. protože ten mi dneska mamina přinesla z krámu.. můj haminkovatej s Aloe vera :) to je žrádlo :D jo.. už ale vim, co chci k narozeninám.. oni to ví všichni, že jo.. ale tak.. není na škodu to připomenout.. hopík.. nebo víc hopíků.. hodně hopíků :D nějakýho Monstera třeba, ten taky nikdy neuškodí.. mám na zejtra zelenej v lednici :) no.. potom jsem si přála model Bugatti Veyron, moc krásný autíčko.. můžou bejt rádi, že chci jenom model, hele xD no a jak jsem se teď zamilovala do toho pádla s reprákama ve předu, tak to asi nevyjde, ale já si ho pořídím sama, že jo :D za pár let xD až bude levnější.. přeci 16-17.000 je moc xD prodává se asi dva tejdny.. není se čemu divit.. ale cena leze rychle dolů, tak je to super :) má dva konkurenty no.. jeden z nich chce zase Kulíšek :) tak budeme mít oba pádla :D já hliníkový pádlo a Kulíšek pádlo skleněný xD
*****
*****
co mám psát ještě.. jo.. se zvířátkem se tu bavíme o těch mobilech.. že se mi nechce mít jiný číslo a měnit svojí simku.. protože to je ještě stará Go karta.. moje první a poslední číslo.. nechci jiný.. tak tyhle přechytralý telefony jsou na micro sim.. hmm.. víc jak poloviční velikost simkarty.. co s tim :D to jí mám oříznout.. no.. je malinká karta.. tahle se tam nenarve.. ale zvířátko mi dneska popisoval, jak se to dá skulit, abych měla stejný číslo.. prostě se to na tu pidi kartu přesune.. hotovo.. jak číslo, tak seznam.. všechno.. původní karta zůstane mrtvá a kdybych chtěla zpátky svojí placičku, tak existuje vychcaná redukce, která z pidi karty udělá zase tu klasickou.. no já čuměla, co dneska všechno jde :D
*****
já mám svojí placičku od druháku.. takže to bude už sedm let.. přes sedm let mám tenhle pidi mobil :) prožil dvakrát bílou smrt.. nespočetně pádů na zem.. má jenom novej rámeček.. s tou hliníkovou lištou.. jeden pád nepřežila.. v EMZ :D hapal na ten beton na hranu.. a žije.. co ale nechápu, že žije baterka.. když ho nemučim, drží skoro pět dní.. když ho mučim, tak ho nabíjím obden.. no tak já si poslouchám ráno při procházce z rozcestí písničky na plný koule, že jo :D třeba.. a furt do něj čumim.. a taky teď chudák pořád honí signál, jak tam prostě v tý práci není.. tak to se hodně vybíjí.. a přece drží..
*****
já povalim do pelechu asi.. abych byla vyspaná :) vyfénuju hlavu.. zejtra se mi nechce bejt za pudla.. a povalim :) tak já odtud mizím :) zase jsem přemýšlela celý dny nad povídkou, ale fakt mě nic nenapadlo, co bych mohla sepsat.. tak si to ještšě před spaním pročtu a možná mě něco napadne :) tak papa :)

z lesa :)

22. června 2013 v 23:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsme byli se zvířátkem v lese :) vzbouzela jsem se zase pravidelně.. jak debil si připadám, fakt.. chtělo se mi spát včera.. úplně mimo.. šli jsme do pelíšku ještě před půlnocí a já úplně vyfluslá.. ale fakt.. když jdu spát před půlnocí, dopadá to tak, jak to dopadlo i dneska.. vzhůru jsem byla ve tři, ve čtyři, v pět, v sedm.. bla bla.. a pak asi v jedenáct.. a ve dvanáct nás mamina volala na oběd.. fakt jsem si odpočinula.. x)) achjo.. po napapání jsme si už plánovali, jak půjdeme do lesa a odpoledne jsme vyrazili :)
*****
z mrazáku jsem vytáhla čtyři buřtíky, vzala se hořčice už od minula načatá, bumbání a šlo se :) bylo tak akorát, tak to bylo fajn.. skočilo se do krámu pro chleba.. a oni ho neměli.. no mě málem jeblo xD k buřtům na ohni rohlíky.. no neposrali byste se? :D a asi znáte mojí závislost na chlebu, že jo.. no.. žeru ho denně.. furt.. minimálně ty dva krajíce na svačinu.. no tak se holt posbíralo asi šest rohlíků, dva sýrový rohlíky, dvě cibule, litrovej Crazy Wolf a já si ještě vzala dva haďáky, jeden modrej s bílým vnitřkem a druhej červenej se žlutým.. takový ty dlouhatánský provazy jak je kolem nějaký želé a uvnitř bílý nebo žlutý sladný cosi :D má to asi přes půl metru na dýlku xD mamina tomu říká kýbl.. :D prodávají to na poutích asi tak za 35 korun.. v krámu jsem si je dneska koupila dva za 16 korun :D takže jeden kabel stál 8 korun.. pakárna co? :)
*****
ještě jsme si koupili nanuka a mohlo se vyrazit :) já zase Torpédo, že jo :D angínoidní nanuk xD ale mě prostě chutná hrozně ten prostředek.. maraghuja :) tak jsme si to ňufali do lesa :) hezky na Olbramovskou.. a před Olbramovem hezky zatočit zase na koupák.. obejít ho.. jít do lesíka přes tu louku naší.. šli jsme ale ještě dál.. po cestě, než jsme vlezli do lesa.. a já neměla tucha, kde jsme.. vlezli jsme pak do lesa.. a takovej začarovanej.. divnej.. tmavej.. a najednou vidim ten rozpadlej posed.. rozpadlej krmelec.. a kolem hromada kostřiček :D ty vole.. lebky od zajíce asi.. od divočáka.. kurde mi sere, že jsem si to nevyfotila.. ale příště tam půjdeme zas :) a tam taky ne houby.. prázdno.. a tak jsme si s Kulíškem vyloupli alespoň tesák od rochni rochni.. nevěděli jsme, kde jsme, ale prostě jsme zašli do lesa o kus dál, než předtím..
*****
šli jsme dál.. umírala jsem už hlady.. a já furt nevěděla, kde jsme.. ale pak jsem to začala pomalu poznávat a my se vyloupli na tý mýtině kolem toho lesa, jak je ta mýtina do čtverce.. a tam se nám vylíhlo jahod :) jééééjééé :D tak jsme měli zastávku na pastvu :) příště nasbíráme na merendu, nebo na knedlíky :) je jich tam fakt hromada :) tak jsme pak šli dál.. hezky zase na to naše nový místečko :) klacíčky tam na nás čekaly od minula zapíchlý v keři xD ohnišťátko taky krásně poskládaný :) tak se rozdělal ohýnek.. a lítalo se pro dřevo.. a buřtíky ještě uvnitř zmrzlý, tak se nechaly rozpustit u ohně.. to bylo v pohodě.. protože opíct je zmrzlý, tak jsou uvnitř studený.. na prd.. svítíčko slunilo.. ale ty štípy jak mouchaly, no to jsem myslela, že mi švihne :D
*****
pak jsme je ale trochu vyčoudili xD jo.. a tam leze hromada giga mravenců.. nejsou to ty svině černočervený veliký lesní.. ty koušou úplně nehorázně.. bolí to víc jak žihadlo x)) tohle jsou prostě mega lesklý černí mravenci.. ale jim to bylo putna, že tam jsme.. kurva ale klíště se po mě promenádovalo x)) jsem se ani neprohlídla.. a zvířátko určitě taky ne.. jsme se ani nenasmrděli repelentem, totiž.. mi minule připadalo, jako by to ty potvory bzučící spíš přitahovalo x)) kdo ví, že jo.. při tom pozorování mravenců jsme tam objevili ale jednoho úplně giga :D takový zvíře jsem ještě neviděla :D
*****
na chvíli jsme si ho chytili.. zvířátko vyrobilo z papíru takovou krabičku.. ale hrozně šramotil, jak se chtěl dostat ven, tak putoval na svobodu, protože nevím, co bych dělala s dvoucentimetrovým mravencem.. ještě by mi zakousl myši :D každej jsme spapali dva buřtíky :) rozpekla jsem si nad ohněm rohlík.. no to víte, že mi trochu chytl :D ale fajn :D to uhlí jsem z něho oškrábala a byl mňam xD neměla jsem rohlík ani nepamatuju.. moc to nepapám.. jsem holt chlebožrout :D napapali jsme se.. a pak jsme šli na večer zpátky.. a šlo se úplně jinudy.. no ani moc ne.. prostě o les dál, jak jsme v něm lezli a hledali houby..
*****
furt jsme nic nenacházeli.. ale to trochen morbidní místo.. takovej hezkej temnej lesík a tam uprostřed kousek volnýho místa.. a tam všude kolem bordel, prostě flašky plastový i skleněný, kanystry a podobný sračky.. a uprostřed na tý rovince to byla samá lebka a kostřiška od zvířátek.. leží tam lebka od zajíce.. a od divočáka.. to jsme si řekli: "tohle je mrtvej les, tady nic neporoste" úplně takovej zvláštní pocit tam :D tam se fakt ani větvička nepohnula.. takovej hřbitov.. a po jedný straně tam bylo jezírko.. a ta voda je černá.. jak ropa.. ty vole :D ale asi to je hluboký jako hovado.. no já do toho sahat nebudu, že jo xD
*****
no přístě to tam nafotim líp.. já byla zaneprázdněná úvahama o tom, jestli tam straší :D ale mrtvej les a našli jsme tam houbičky :D po cestě na liškovým místě na nás zase čekaly žlutý hlavičky.. a pak v tomhle lese našlo moje zvířátko kozáka a pak ještě modrák tam byl :) velikej :D a zdravej :) to jsem myslela, že bude červavej a je úplně zdravej :) tak přeci jenom nějakej houboúlovek :) a asi jsem si přitáhla další šutr.. ale ještě jsem nezkoumala, jestli jsem si ho nakonec do toho pytle vrazila, nebo jsem ho nechala ležet na zemi vedle pytle :D jsem se ho snažila roztřískat, ale nešlo mi to x)) tak jsem si ho vzala celej no xD byla jsem napapaná a spokojená.. tak se pak valilo domů.. už bylo dost.. po šestý.. skoro sedm bylo.. šlo se teda zpátky.. přeskakovat potok.. ty vole.. to je něco pro mě.. já skáču daleko.. ale problém je, že já to neumím odhadnout.. jak je to široký.. kort když je to mokrý ty vole xD
*****
po cestě jsem naškubala další kytku.. jak jinak, že xD a doma.. zvířátko mi dal houbičky.. zbytek papání a jel domů.. a já ještě lezla do schodů.. mamině jsem se pochlubila s houbičkama a já čekala na zvířátko, až mi přiňufe domů a napíše mi.. pak jsem šla na koupání.. teď si zase písáme.. a já si tady dumám nad tím místem.. prozkoumat.. nafotit.. pořádně zdokumentovat.. jenom mě serou moje kaput baterky do foťáku.. snad je to jenom baterkama a ne foťákem.. protože můj mobil nefotí tak dobře.. sice fotí dobře.. ale ne jako digi.. to je snad jasný.. jo.. tak příště.. místečko na nás počká.. já tam netrefim.. ale zvířátko moje se tam dočmuchá :)
*****
zkusím se podívat na povídku, ale mám dojem. že to zase bude zbytečný.. hučel mi ten příběh zase celou dobu v hlavě.. ale nic z toho.. jinak.. zvířátko chtělo vytisknout tu mapku, kudy půjdeme.. a tak mi oživil tiskárnu :D a začala se mi tisknout halda věcí, co se prostě nevytiskla, ani kdybych se posrala.. a netiskla se mi ta moje povídka? ty vole :D vždyť má jenom přes 60 stran ne :D a já nemám papíry další xD tak se to tisklo dál.. a v tiskárně žádnej papír :D tak mi zvířátko zrušilo frontu.. a na druhou stranu jednoho papíru s kouskem povídky si vytiskl mapu, kudy jsme tam ňufali..
*****
rozmejšlim se, jestli mám jít už do hajan, nebo ne.. ale možná půjdu.. mám nějak víčka na půl žerdi už :D oddělím cibuli od rohlíků z toho sáčku :D a budu mít klid.. oká.. příště fotky :D teď mi to normálně vadí xD tak mažu.. papa :)

mřížka na výstavu :)

21. června 2013 v 22:20 | Evil Industries |  >Má duše
jooo.. povedla se mi unikátní mřížka :D no.. ne, že by byla tak úplně jiná, než ostatní ale.. no.. den v pohodě.. o deset stupňů teploty dole.. no.. spíš o víc, hlavně ráno.. já se každý ráno dívám na netu na počasí.. nejsem přeci blbá.. a ještě vylezu na balkon.. jo.. super.. kosa ráno (po bouřce, jak nečekané x)) přeháňky.. nejsem debil, beru si džíny.. ale jak já předvídám ne.. ty holky, co jezdí denně do Ag, tak jsou to kámojdy žééé a obě stejný šaty.. takový hezký.. ale bíly.. bílou nemusim.. no a k tomu nepochopitelný oranžový žabky.. takový krásný šaty a k tomu na nohy ty hrůzy, který nenávidím xD no.. a ty holčiny měly ty šaty i dneska.. no já čuměla :D taková kosa proti včerejšku a na bosý nohy to vážně nebylo.. ani jenom na tričko to nebylo.. hele.. mě byla zima v mikině..
*****
no.. nebyly sami.. taky ti malí kluci a nějakej týpek byl extra na lehko.. jenom jedna holčina od hasičů byla ve svetru.. bodejť.. otevřu okno a cejtim hned, že tam není extra hic.. no.. na zastávce se objevil Pepík.. tak jsme kecali.. jel do Ag.. jel výluku.. jsem mu říkala, že mě pan řidič málem potřetí odvezl do Ag xD a já musela letět zpátky skoro z Těchlovic.. tak těsně před křižovatkou jsem viděla, jak mu Pepík ukazuje: "a tady jí prosímtě zastav jo.. jsem slyšel....." a pak se oba tlemili :D no haha, ty vole, mě bolí haksny už xD zrovna za Víchovem začalo chcát jako kráva.. už jsem tasila deštník.. v půlce cesty mi zastavil nějakej typan.. a že jestli nechci svést, že jede na Cebiv.. no proč ne :D to se šikne.. jo.. kdyby to byl úchyl, tak by měl po ptákách.. spíš po ptákovi.. mám v kapse kobercák, tak na mě nic nezkoušet jo xD
*****
málem mě smetl kamion pyčo.. jel jako kráva.. já na kraji úplně.. a jak byl rozjetej, ne, že mě jenom vohodil vodou, ale ten tlak mě odhodil skoro do příkopu (přitom při kraji silnice je tak cca půl metru štěrkovej kraj za plnou čárou, po kterým chodím.. fakt jezdí jak kokoti.. proto mi ten týpek zastavil, "jsem viděl, jak vás málem srazil".. no vole x)) v práci super :) dělala jsem.. pak za mnou přišla šéfová a dala mi pár kousků na stůl a abych složila mřížku.. čučela na mě i velení z MT a já si začala skládat.. "cejtíš nějakou změnu?" no a hned jsem si všimla, že ten papír je tenčí, ale tvrdší.. a nedrží v sobě.. no nedá se s ním tak jebat jako s tím silnějším xD nedá se ohnout tak snadno..
*****
tak na mě čuměli, jakým fofrem je skládám a že jsem si všimla tolika rozdílů, který jsem všechny komentovala :D dělalo se mi s těma novýma kouskama líp :) tak jsem si všimla, že v krabicích jsem ještě měla jedny kousky starý a pak ty nový.. tu novou první mřížku jsme nazvali jako "unikátní" a mám jí doma :D na parapetu mi stojí xD jsem zjistila její multifunkční využití :D jako poličky xD jako držátko na mobil.. jako dekorace nebo případně místo novin na podpal xD jéé ta babi by měla radost z těch velkých klecí plných bordelu.. těch kousků, co se z těch výlisků vyhazujou.. aby mi jí někdo nesbalil, tak jsem si do ní hned postavila mobil xD akorát na můj mobil hele :D jsem si dělala.. nedodělala jsem box x)) možná bych ho stihla.. nebo jak jsem tak propočítávala své tempo, tak by mi opět do celýho boxu chyběla dvacka kousků..
*****
jenže.. jenže eror.. odešla zase skládací paní a zase jsem do odsrala já :D kurva :D tak jsem od jedný ještě lítala a skládala jsem.. naštěstí ve dvě většina vypadla.. a nakonec jsem se rozhlídla a já tam sama.. na jednom stole ještě teď stojí mrakodrap, ne, že bych to nestihla složit, ale došly boxy a nový hodlají přivést na pondělí.. v sobotu je taky šichta, ale já nejdu.. budu se zvířátkem :) jsem přišla domů.. zasejc splavená :D chytalo mě spinkání.. musela jsem si lehnout.. tak jsem si lehla.. probouzela jsem se několikrát, takže na hovno.. Damouš mi řval na dveře, nade mnou se řvalo jako hovado.. ty vole.. zrovna, když potřebuju tak moc chrápat.. budík v sedm.. pak v devět.. to jsem si šla dát sprchu.. teď si tu napíšu denní hlod a vypadnu opět.. jsem ani zase do krámu nešla.. mám tu už napsanej seznam, co potřebuju.. achjo.. zatím tam je xichtočistič, zelenej čaj (!!!!!) a vteřinový lepidlo :D možná tam ještě něco přibude.. ale ty svině tady nemaj můj čaj.. asi se zjevim do pondělí x)) pomoc x))
*****
mamina koupila novej meloun :D tak jsem se zase nažrala melouna xD donesla jsem si smradlavky (kopretiny) od silnice :D kolem zastávky jsem ještě oškubala novej heřmánek a ocásky.. roste tam moje dejchací tráva :) jednou mi jí mamina ukázala "hele, dejchá" :D když se chytne nahoře a dole ten ocásek a trochu se zatáhne od sebe, tak vážně vypadá, jako kdyby dejchala :) od tý doby jí takhle říkám :D bylo jí tady všude hromadu.. ale vytratila jsem.. pozorovala jsem to už loni a předloni.. a najednou jí vidim skoro u zastávky u silnice :) teď možná ještě něco malýho spapám.. ale vůbec nevím, co.. a budu to mít akorát.. teď po půl mi přiňufe zvířátko, tak půjdu dolů a zkusíme omrknout Vlčák.. jestli mají otevřeno.. ale snad jo.. je pátek.. ale.. kdo ví.. je to tam trochu nahnutý.. no.. trochu víc.. je to škoda.. a pak u nás bude spinkat :) a zejtra pojede domů.. neděli budu mít na písání.. to už jsem si se svým dementním mozkem domluvila xD
*****
vůbec nestojím o to, abych smrděla putikou.. tak snad nebude venku kosa.. z verandy jenom přeci nesmrdím jak popelník.. jakoby nestačilo, že mi třeba zrovna teď táhne smrad z cigaret, jak soused zrovna kouří na balkoně.. achich.. tak já povalím :) zkonotroluju myšičky a jdu :) papa :)

jsem šikovná prej

20. června 2013 v 22:40 | Evil Industries |  >Má duše
jo.. mám na kontě další tisícovku :D v práci mě to bavilo.. ale musela jsem si i chvíli dřepnout, jak mě začaly bolet haksny.. tak jsem si dřepla na stůl :D nikdo nenamítal, ikdyž nám přijelo velení na kontrolu, jak nám to jde.. dohromady jsem už udělala 7.780 mřížek :D nepočítám ty, který mám v rozdělaným boxu :) dneska jsem dodělala další box no :) Patrik mi začal z nějakýho důvodu říkat Řízku.. tak jsem mu dneska začala oficiálně říkat saláte :D jsem řízek, protože žeru jak prase no :D hlavně, že je to na mě vidět :D každou svačinu se tomu všichni diví.. ještě si na to nezvykli xD hláška jedný mojí blonďatý kolegyně: "ty vole já do sebe narvat takhle dva chleby na sobě tak bouchnu a vona je furt jak tyčka" xD
*****
za to nemůžu :D ale já mám asi třímetrovou tasemnici v sobě, protože se nažeru a za dvacet minut po svačině mám zase hlad, až mě z toho bolí břicho.. co mám dělat s tim.. sere mě to x)) ty vole.. tam se žene bordel venku.. taky dneska bylo až 38 xD krása.. ráno už bylo 27.. tak už chčije jako prase.. mám tu kytičky v pokoji.. na balkoně by to nepřežily.. zejtra uvidim, jak bude.. mělo se jet do Ag.. ale nejede se nikam.. babi by to nepřežila to počasí.. snad bude v pondělí líp.. jo.. dneska mi to šlo jinak dobře :D
*****
pak mi udělalo radost, že velení nám rozdalo takový hezký tašky.. jako piknikovej koš to vypadá, ale je to nejspíš taška na nákup.. má v tom madle zapíchlý dva žetony do nákupního košíku :D ale je hezká.. babi má taky jednu podobnou.. tak jsem si jí dotáhla domů :) kolem procházel ne a rozdával je.. a prej: "tady vám můžu dát takovou tašku, za to, že jste to tady s náma vydržela, pokud jí teda chcete.." :D " no jasně, že chci!!" :D je nepromokavá.. udržuje teplotu.. a má ouško na držení, takže vypadá jako košíček.. ale dá se složit na placato :)
*****
taky jsem se dneska bavila o jistém velení na NH :D jo.. je to píííí.. nebyla taková jenom na mě.. tak jsme se i zasmály a pokecaly o mým dvoudenním pobytu.. paní kolegyňka tam byla dva tejdny a šla pryč, protože "tu krávu nemohla snýst" :D já taky ne no.. málem jsem jí tam kopla do prdele, jenom co jsem tam přišla.. chtěla, abych už za dvacet minut pobytu tam dělala všechno sama a všude se vyznala.. no jistěěěěěě xD hovno vážení.. to ne.. takový přístupy nesnáším.. jsem hrozně ráda, že moje šéfová je hrozně fajn :) a dobře se s ní kecá..
*****
šichta zase nehorázně utekla.. já si při cestě ráno udělala puchejř.. jupí.. lepila jsem si v busu náplast.. po pár metrech, co jsem ušla z rozcestí, tak mi slezla.. achjo xD zase jsem nechápala ženský na svačině, že se nalejvaly kafem.. no dneska teda jenom ti největší závisláci.. x)) mamině jsem musela napsat, že jsem dostala chuť na Torpédo (nanuk) a na Monstera.. a pak jsem dostala přitom ještě před svačinou chuť na šulánky a na kolínka s rajskou nebo na gulášek z divočáka s chlebem a hromadou cibule ♥ ale pak jsem se zakecala a napsala jsem jí jenom mé požadavky a přání :D že potřebuju opalovací krém.. spíš neopalovací x)) volume co nevyšší.. nanuk to kupodivu přežil a pak jsem dostala ještě melouna :)
*****
a já tak čučim na ten krém.. je to Astrid.. a malinkej.. mlíko prostě.. 200ml.. prej pro děti.. prostě hodně chrání a kdesi cosi.. sračky.. a pak mi pohled spadl na cenovku.. "no ty krááááávoooooooooo!!!" "to je co?" no čuměla jsem jak idiot.. tam na mě čuměla cena 99 korun!!! si dělaj kozy ne? za 200ml krému x)) ale prej tam jinej neměli.. no to mě poser.. bych se na to vybodla a počkala do Ag až pojedeme.. zejtra se nikam nejede.. eeee ale těší mě ten žlutej Monster v lednici :)
*****
no hezký.. zatím jsem jediná, komu se už dávají přezdívky :D zatím mám tři až čtyři :D nejdřív jsem měla jenom jednu xD "hamták" :D "hamty hamty, ať mám víc, než tamty, co??" :D to slýchám od jedný kolegyně, co má hromadu dětiček doma, denně xD a nebo taky "soukromník" nebo "skrblík" :D dělám holt moc no xD ale mě to baví, tak co :) a teď mám dva dny starou přezdívku "Řízek" xD jo.. už je ukončený hlasování v OMA.. já vůbec nevěděla, že se to ještě prdloužilo do dneška do šesti hodin.. a nakonec to bylo do sedmi.. tam to mají o hodinu posunutý.. tam mají šest a u nás je sedm :) no.. a zatím se nic neví.. tady se ptají, kdy bude vyhlášení.. no já na to live čumět nebudu :D to je většinou někdy po půlnoci a na to kakám x))
*****
udělám si copánky a povalim na spinkání.. dneska jsem vážně uňohňaná.. úplně.. vychlastala jsem hromadu vody.. litr, co jsem si přitáhla z domova a ještě jsem si šla napustit z kohoutku.. a tam na mě holky furt, že si můžu skočit do krámu si koupit nějaký pití, že přeci nebudu pít vodu z kohoutku :D jsem jim musela oznámit, že já nic jinýho, než vodovodu na žízeň nepiju :D a zjistila jsem, jak je tam hrozně dobrá voda :) jako ve Slavicích no.. si zejtra tady napustím trochu, kdybych se zadejchala po cestě a pak půjdu do hospody si načepovat dobrou vodičku :) ham :) taky jsem si dneska vytáhla vějíř.. ale je zlámanej.. takže vteřinový lepidlo je taky na nákupním seznamu x)) achjo
*****
píšu si tu se zvířátkem :) doma jsem se napapala.. dala čajík.. a zjistila tu hroznou věc.. došel mi čaj.. můj.. zelenej.. s jasmínem.. kurva.. zejtra ráno se poseru xD černej mi tak nejede no.. a ovocný sračky nepiju xD a bylinkový samosery už tuplem ne :-! to bych se poblinkala.. fakt.. já si hezky udělám fofrem copánky a povalim na spinkání.. :) tak mizím.. papa :)

zejtra bude hůř

19. června 2013 v 23:10 | Evil Industries |  >Má duše
dneska se chcípalo vedrem.. co bude teda zejtra, to si nedovedu představit.. prej 38 ve stínu.. no jupí.. a kdo mi zaručí, že se nevypařím? x)) jinak dneska sranda.. už mi bylo dobře.. hned se všichni ptali, jestli v pohodě.. a že jsem prdlá, že jsem přijela do práce a bla bla.. ale nemohla jsem jim vysvětlit, že to byla náhlá slabost a nebo něco podobnýho.. ale jsem ráda, že si o mě dělají starost :) hlavně ta moje mistrová.. je super :) asi jsem si dodělala další box.. ale nejsem si tím počtem jistá.. prostě jsem nadělala asi sedm mrakodrapů a je to tam na stole.. tak uvidíme, jestli to vyjde, nebo budu ještě zejtra něco dodělávat.. ale je to pohoda.. už to bylo dneska dobrý..
*****
jenom řidič mě opět nepotěšil :D no on mě odvezl zase na vejlet do Těchlovic.. no neposrali byste se z toho? :D já si takhle jedu.. zrovna se podívám na mobil, abych si ho vytáhla už z pytle, že jako budu po cestě poslouchat mňůzik.. já zvednu hlavu a frrrrrrnk, mihne se mi před očima hnědá cedule s nápisem "Konstantinovy lázně" :D to mi došlo, že před tou cedulí je moje rozcestí!! :D a on JEL xD "PÁNÉ ŘIDIČÍÍÍÍÍÍ!!!!" "no to snad ne!!! už zase!! já se moc omlouvám!!!" "hmmmm" :D "příště zazvoňte" "já si vezmu zejtra píšťalu, abyste slyšel.." hlavně že si to hovado všimlo, že mám dneska růžovou sukni a růžový pantofle, ale že by mi měl zastavit, to si nevšimne xD
*****
tak jsem si to metla zase dva kiláky zpátky.. a už u rozcestí vidím svojí kolegyňku, se kterou kecám furt, která si to hasí na kole směr práce.. "copak?" "no zase mě odvezl skoro až do Těchlovic!!" "to snad ne :D tak si nasedněte, já vás svezu" :D no ale prdel dřepět na nosiči v minisukni a v pantoflích, ze kterých kloužete a přitom jdete.. co pak když je máte v luftě a jedete, že jo :D no řvala jsem jednou po cestě, že ztrácím botu :D a pak jsem ječela, když se rozjela v tý veliký zatáčce už v Záchlumí :D jsem myslela, že umřu :D a chytala mě křeč do stehna, jak jsem dřepěla křečovitě.. x)) paráda :D
*****
tak ten kus, co mě odvezl pošuk jeden :D tak jsem se svezla no :D šéfová moje nevěřila, když jsem jí to říkala xD udělalo se toho hodně.. vedro jako hovado.. málem jsem se upekla.. měla jsem ale hlad.. a já měla jenom dva rohlíky a Májku.. chlastala jsem furt jak duha.. a jak kolem mě šéfová furt lítala, jestli se nehroutím.. a furt se ptala všech, jestli pijeme a jestli dobrý a jestli tohle a tamto :D no některý sebevrazi si dali o svačině kafe.. no to by mě zabilo.. nene.. já měla ráno čaj.. a to mi stačí.. jooo.. takže v práci pohoda.. až na to teploučko no.. no já se vidim zejtra xD to bude teprve prdel xD
*****
dneska jsem zase nic nenapsala.. přijela jsem.. dofuněla domů.. mrtvá úplně.. s novým puchejřem :D vole xD jak mi to klouzalo no.. co mám dělat.. bosá nepůjdu.. doma jsem se napapala.. chvíli jsem čučela na Zlatý Ó, pak na House a šla jsem si zalízt.. odhlasovala jsem si.. blblo to, ale šlo to nakonec.. a to už bylo naposledy.. zejtra by mělo bejt vyhlášení.. tak uvidíme.. a zejtra hlavně budu mít už čas na psaní povídky.. jo.. jestli přijde tedy nějaká inspirace.. no.. fakt uvidíme.. zvířátko moje malinkatý má dvanáctky.. chuďátko ňufatý.. snad to zejtra přežije.. a já už půjdu hajat.. achjo :D já se do tý postele docela i těšim.. jsem z toho uňohňaná.. tak papa :)

kurevsky trochu teplo

18. června 2013 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
no to snad ne.. dneska to bylo malinko přehnaný ne? mrzne až praští.. ehm.. mi málem švihlo x)) ani jsem tam nemohla dolízt, jak jsem byla splavená.. fuj.. dělala jsem.. pohoda.. ale po svačině mi začalo bejt blbě.. o svačině jsem dostala od Patrika nanuk.. kornout.. hodnej.. ani nevím, proč mi ho dal.. já zase tu svačinu nesežrala.. půlku jsem do sebe narvala.. pak jsem to zalila tim nanukem.. no hrůza dneska.. jsem měla skládat, protože paní odešla už v deset domů.. kurva proč já.. no to ste neviděli ty hromady tam.. a jak já se ohnula do boxu a následně se narovnala, tak se mi tak zamotala šiška, že se mi povedlo sebou i fláknout o zem.. naštěstí jenom jednou x)) pak se mi z toho udělalo tak blbě, že jsem snad půl hodiny dřepěla na paletě..
*****
já si dodělala zasejc svojí tisícovku.. tak mám na kontě další box.. to bylo ještě v cajku.. pak mi nedali novej.. tak jsem si to skládala na stůl.. no ty vole jestli to na tom stole zejtra nebude, tak budu kurevsky zlá.. to mi bylo ještě dobře, co jsem si mřížkovala.. ale jak jsem začala skládat do těch boxů (všem) tak jsem myslela, že bude po mě.. :D ale přežila jsem to.. šla jsem pak někdy v jednu s prosíkem za šéfovou, jestli by mi nedala někoho na pomoc s tím skládáním.. musela jsem si každou chvíli dřepnout, protože se se mnou všechno točilo.. tak jsem to prostě nestíhala.. taky čtyrem nebo dokonce pěti ženským skládat.. to je holt fofr no.. pak mi začala křičet paní, že má plnej stůl a nemá kam skládat, tak jsem viděla, že je zle..
*****
tak jsem se ptala, kdo by byl ochotnej mi pomoct.. tak jsem měla úspěch u jedný paní.. zaučila jsem jí na skládání.. nejdřív to dávala chvíli obráceně, tak jsem to jenom otočila vzhůru nohama.. ale pak už to bylo dobrý.. a v pohodě.. to to pak šlo.. byla jsem hrozně ráda, že mi pomohla, jinak bych se v tom utopila.. takže dnešní šichta naprosto na palici.. šílený.. když jsem přijela dom, myslela jsem, že umřu.. ale pak mi bylo líp.. odpoledne jsme s maminou šly na chvíli k Pepíkovi.. byli jsme na zahradě.. povídali si.. Pepík do sebe lil kafe.. nechápu v tom vedru, mě by to zabilo asi :D a kafe odvodňuje.. to není dobrý x))
*****
potom se šlo dom.. poslouchali jsme furt hřmění.. ale nic z toho nebylo.. jenom visely nad náma černý mraky a hřmělo.. občas to byla pořádná rána, až jsem se lekla :D ale nic z toho nebylo.. žádnej blesk.. jenom rány.. doma nic moc.. to jsem čučela na toho šílenýho psychopatickýho doktůrka, co je hrozně příjemnej.. a nic.. čekala jsem na Kulíška.. hlasuju si tady ještě teď.. x)) šla jsem do sprchy.. ale furt jsem čekala a zvířátko nikde, tak jsem šla pozdějš.. a teď to nějak nestíhám.. tak já mažu.. papa :)

Land of dreaming ♥

18. června 2013 v 20:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
jak je vedro, tak mi dneska začala v hlavě znít tahle krásná letní písnička :) devadesátkyyyyyy :)

trochu teplo

17. června 2013 v 22:30 | Evil Industries |  >Má duše
ale pohoda :D jsem ráda, že konečně začalo léto.. zejtra má bejt prej taky hezky, tak je to fajn.. ráno jsem budila zvířátko moje.. ňufal na bus, co jel o chvíli dřív, než ten můj.. tak jsme se poňufali a pak mi odjel a já šla na svojí stranu zastávky.. celej den v mojí nový sukýnce, tílku nad pupík a v mých střevíčkách, co jsem měla na maturáku (špatnej nápad) :D jsem si řekla, že to těch pár kiláků z rozcestí nějak dobelhám.. nojo.. ale co ono se nestalo :D jel jinej řidič.. vlezu do busu.. řeknu mu: "Dobrý den, Záchlumí.." "ale jedu jenom na rozcestí.." "ale já viiiiiiim.. nejedu poprví.." :D ok.. dá mi lístek, vrazím mu pade do ruky, vrátí mi kupu drobáků a rozjede se.. první zastávka Krásný Údolí.. další zastávka Víchov.. a za Víchovem se už sbírám a belhám se pomalinku ke dveřím.. ale dneska jsem se v těch botech málem zabila.. v jedoucím buse, luxus :D
*****
a já už u dveří a on JEDE :D "pane řidičiiiiiiiii!!!! pomooooooc!! já musim do Záchlumííííííí" :D a on už před Těchlovicema skorem ne :D než to zabrzdil :D no nešla já o dva kiláky navíc? :D jsem myslela, že mi mrdne xD "pardon slečno, ale já na to nejsem zvyklej tady stavit.. nikdo sem nejezdí.." "no JÁ sem jezdím.. už čtvrtym tejdnem!!" :D "no tak už si to budu pamatovat" :D ty vole xD já přišla pozdějš o pár minut.. (jak jsem si prodloužila procházku ráno, tak odpoledne mě při mojí cestě na Dílny nabral šéf, co si to hasil s kolegama do Ag xD tak mě vyklopil u Dílen :D) pustila jsem si hezky písničky na cestu a přemýšlela jsem nad HTC one.. jo.. líbí se mi.. ale je to vlastně nejnovější telefon na trhu.. momentálně nejvýkonější.. a tím pádem drahej jako hovado.. ale je krásnej to jo.. :) a hodil by se do práce.. na písničky.. prej zatím mobil s nejkvalitnějším zvukem :) a to rozlišení :D no.. technologie jdou hodně dopředu.. tak si počkáme, až hapá cena trochu dolů a uděláme si radost xD
*****
zase jsem přilezla splavená jako prase :D haksny odřený.. ale přežila jsem to.. všichni na mě čuměli jak na úkaz zasejc a jestli si nedělám prdel, že jsem v těch botech šla z rozcestí až tam a že v nich hodlám stát celej den :D no.. tak jsem jim řekla o mý trošičku prodloužený procházce a to už se chytali za hlavu :D dneska tam všichni říkali, jak bude dneska vejplata.. a kolik asi dostanou a kdesi cosi.. no.. většina dostala prd, protože tam přišla až na začátku června.. já dostala penízky.. protože jsem tam byla ještě čtyři dny v květnu a ještě v takových zvláštních hodinových intervalech :D a já jsem spokojená :D to jsem ani nečekala hele xD jsem řekla: "jéééé a mám na zmrzlinu a na hopík" :D tak na mě čuměli xD no.. v poho :D ví, že jsem malinko divná, už ten pentáč jim nedá spát :D ale když vidí, že jsem největší makáč (mám to potvrzený.. s Patrikem jsme největší makáčí :D) tak to prostě berou :D
*****
hezky jsem si dělala.. a zejtra toho parchanta dodělám.. a bude to.. fakt.. musim.. a konečně víme, kolik je za kus.. no já to říkala dobře :D 80 halířů za mřížku :D takže za udělanej box 800 korun :D to jde ne? na to, že to je přivýdělek :) furt mi straší s tím, že musím na pracák oznámit to, že jsem na brigádě.. ale ten píčus mě okamžitě škrtne z evidence.. přitom já si nevydělám víc jak čtyři hadry.. tak nevim.. no.. a má se ta dohoda donýst do tří pracovních dnů na pracák jo :D hm.. tak ne.. já jí stejně neměla v ruce.. tak si jí zejtra vyžádám.. napíšu tam zítřejší datum a ve středu si budu muset udělat vejlet do Ag x)) no prima.. to se mi chce :D no já na to zapomněla neasi.. když jsem tam byla teď.. kurva.. to mě sere..
*****
zvířátko by mi měl za chvíli přiňufat.. jaem se moc nevyspala.. jsem se probouzela.. měla jsem hnusnej sen.. takový podobný stavy jsem měla, když jsem večer chodila z Nerudovky k babi.. a jednou se mi to právě skoro i stalo.. a ono se mi to zdálo.. no to mě poser.. babi má nejdřív plechový vrata na dvůr.. na klíč.. pak vchodový dveře.. taky na klíč.. a pak prostě do bytu dveře.. no a já takhle večer chodila normálně z Nerudovky a jednoho dne jsem už byla skoro u těch vrat, ale ještě na začátku ulice.. a za mnou najednou někdo lezl.. a já se rozběhla a on se rozběhl za mnou.. a já se rychle snažila odeknout ty vrata a zabouchnout je za sebou a zdrhat honem do toho vchodu.. a zrovna mi to nešlo odemknout.. jak jsem se snažila rychle.. a ten hajzl se dostal přes ty vrata.. někdy do nich stačí strčit a ony povolí x)) nakonec jsem odemkla, koukala na mě babi a konec snu.. děs..
*****
a tohle se mi fakt stalo.. a zdálo se mi o tom.. no humus.. taková úleva, když jsem se vzbudila a vedle mě hajalo moje zvířátko malinkatý :) pak jsem už nemohla usnout.. ale měla jsem ještě hodinu čas na spinkání.. bylo pět.. pak budík.. klasickej ranní rituál.. teď tu na zvířátko čekám.. udělám si bumbání.. dám papat myšičkám.. a asi povalím na spinkání.. jsem nějak utahaná :) z toho horka.. to jsem odpoledne zase s maminou koukala na zlatý Ó :D "umíš taky čumět na něco jinýho?" "néééé" :D sledovaly jsme chvílema, jestli bude odstoupení a zhroucení vlády, nebo nebude odstoupení a zhroucení vlády.. doufám, že ta vláda spadne.. to bych z toho měla Vánoce :D jo.. jinak.. v práci se zasejc ptali, kolik mi je.. a jakože fakt kolik mi je :D no podle občanky mi bude 22 :D ale podle mýho zjevu a všeho a mýho pocitu nejspíš 17 :D móóóóžnáááá xD
*****
kdyby všichni věděli, jak mi zase mrdlo, tak by se tam ze mě asi posrali :D ale já jsem celkem v klidu xD na svačinu zase čučeli, kam dávám ty dva krajíce chleba slepený něčím.. třeba dneska máslo a sejra.. v pátek to bylo s máslem a hermelínem na plátky :) no prostě mám ráda chleba no :D taky ho musim mít denně, jinak mi přijde, že mi mrdne.. si nemůžu pomoct.. nějak jsem přestala jíst rohlíky.. já nevim.. prostě chleba je lepší :D no já koukám, že možná to moje zvířátko nestihnu.. ale já musím počkat, než přiňufe :) s maminou jsme byly chvíli na balkoně.. ale fakt pařák.. já se snažím si opálit haksny dole.. jenom od koulen dolů.. :D nic jinýho neopaluju.. už tak mi sere, že mě to opaluje za chodu a mám už z toho procházkování do práce opálený ruce.. aaa.. mi mrdne x)) zejtra se napatlu opalovacím krémem.. je to asi volume 20.. snad :D tak to bude stačit.. no a já povalim.. papa :)

tři dny

16. června 2013 v 23:20 | Evil Industries |  >Má duše
jooo.. tak čím začít.. hm.. nevim :D asi pátkem, že.. tak.. v práci to byla pohoda.. dělala jsem.. dělala.. zase poslouchala něco o hamounění :D a že jim beru práci od ruky :D šéfová ze mě má radost, tak jsem ráda a já mám taky radost, že mi to jde a že jsem asi největší makáč na krabičkách :) zase jsem zaučovala několik lidiček.. tak pohoda :) jedna paní to ale furt pokakávala, tak jsem se málem i rozčílila, ale já mám ty nervy nějaký gumový, nebo co, protože mi to bylo docela egal.. zvířátko mi mělo přijet a přiběhnout :) bus přijel na rozcestí někdy ve třičtvrtě a zvířátko mi přiběhlo přesně ve dvě :)
*****
a prča jo :D to jsem zvířátko pořád chodila vyhlížet, když už bylo něco málo před druhou a já si takhle dělám, zažraná do toho.. skočim se rozhlídnout na rampu, zahlásím něco ve stylu jako: "ty vole kde je.." :D otočim se a zvířátko se za mnou tlemí a já se toho prdlouše tak lekla, že se holky začaly tlemit :D zvířátko mi přiňufalo a já si ho vůbec nevšimla :D a fakt jsem ho furt vyhlížela, tak vůbec nechápu, kde se tam vzal :D já si dělala.. zvířátko šel dvakrát na průzkum jak kulturáku tak celýho Záchlumí :D třikrát někam úplně zmizel, já čučela, kde zase je, ale dělala jsem.. a za pět třičtvrtě jsem letěla za šéfovou, aby mi to napsala a mazala jsem se zvířátkem na bus :)
*****
na rozcestí jsme čekali na bus do Ag.. to mi ještě v buse volala mamina, že se nemůže dostat k babi, že tam je jinej klíč a že se jí nemůže dovolat, ani dozvonit.. pak jsme přijeli a mamina tam furt stojí ne :D ani nevim, jak se tam nakonec dostala, ale pak bylo luštění záhady o tom, proč babi neslyšela telefon.. nevím, jak se jí to povedlo, ale vypla si zvonění :D má nehoráznej jednoduchej telefon pro důchodce.. ale takovej hrozně hezkej.. nejdřív jsme se zvířátkem šli se podívat na městský slavnosti.. a já nechápala jaký slavnosti.. no.. otevíralo se nový náměstí v Ag.. no to to doprasili.. no jak u nás.. co mám povídat.. je mi z toho smutno.. hlavně, že radnici a kašnu nechali stát.. ale že tu kašnu ty paka ani nenatřeli, to mi přišlo krapet divný.. proběhli jsme si to, koukali na stánky, trochu na vystoupení a tak.. jenom jsme si to proběhli.. tam stál stánek se Svijanama :) tak jsme si dali oba jedno velký :) a pak se šlo.. tak jsme přišli se zvířátkem k babi.. a babi, že má jenom pro jednoho z nás papů.. tak jsem se se zvířátkem rozdělila :)
*****
a hned jak z nás táhne pivo :D no já ho nevypila celý.. no tak taky si nebudu objednávat malý ne.. to se nevyplatilo.. když malý stálo 20 a velký 25.. to je na palici si brát malý x)) a zvířátko dopíjel za mě ještě půlku mýho piva a už se mu všechno motalo.. nojo.. Svijany jsou zrádný :D tak jsme se napapali.. a potom se šlo na bus.. zvířátko vzal babi tašky.. a nechápal, jak to babi může takhle tahat x)) no.. to já taky nechápu.. babi jela do Slavic a my k nám.. zvířátko u nás byl celej vejkend.. ještě teď tu na mě kouká z pelíšku :)
*****
nic se tu nedělo.. v pátek odjela mamina na Jesenici s Pepíkem.. já tu mám od pátku do teď zvířátko moje :) včera jsme se chystali na procházku.. ale nešlo se nikam.. nechtělo se nám.. mě teda vůbec.. v pátek se mi nechtělo do Planý.. x)) a včera se mi nechtělo ani na procházku.. tak se koukalo na film.. já u toho asi dvakrát nebo třikrát usnula :D Rychle a zběsile mě moc nebere no :D jenom mě baví ta chvíle, co tam projede můj 350z xD a ten kretén ho tam rozšrotuje akorát :D před tím si se mnou zvířátko asi pět a půl minuty povídal.. ale já nevím stejně, co na to téma říkat.. říká se mi to dost špatně.. i po tý době.. nojo.. co mám dělat.. je to furt moc živý.. i když je to taková doba..
*****
dneska jsme se vykýblovali z pelíšku až někdy po jedný odpoledne :D vyhřívání na balkoně.. papání.. dali jsme si nudličky ty dobrý.. Mňamka se to jmenuje :D tak jsme si pak ještě udělali topinky, likvidovala jsem starej chleba od pátku, aby zase neskončil na topení na usušení.. potom mi sem přišla mamina, že mám návštěvu.. a ona sousedka.. tak jsem šla na chvíli k ní.. zase chtěla pomoct s matikou.. no to jsem fakt ta pravá ty vole x)) no.. ona už je ale v šestý třídě a ta pro mě byla asi nejhorší x)) děs.. no.. a já jí to fakt moc nevysvětlila.. ale a pak jsme letěli na buřtíky do lesa.. :) skočili jsme do krámu.. tam jsme koupili osm nožiček hrozně dobrých a velkých špekáčků :) no ty byly :D ale každej jsme spapali jenom dvě.. protože byly obrovský ale hrozně dobrý :) k tomu malou hořčici :) půlku chleba.. čerstvej chlebíček :) úplně miluju :)
*****
kolem pátý jsme vyšli do lesíka :) se zastávkou v tom krámu.. to si zvířátko vzalo lahváček zlatý jedenáctky Chodovarský a já si vzala litrovej Crazy Wolf.. hrozně dobrej a levnej energeťák :) to jsem se se zvířátkem o toho lahváče podělila, tohle pivíčko ještě i vypiju.. ale trochu jenom.. to se vybumbalo už po cestě.. pak v lesíku sucho jako prase.. to jsme si našli úplně krásný místo.. ale úplně :) a našli jsme hromádku těch lišek :) a mezitím dva modráky.. ale úplně sežraný.. úplně jak cedník x)) a byla tam okrájená hrozně veliká noha.. no to mi řekněte, kdo do tý díry chodí.. to je v hrozně velký dolině ten les.. prostě kopec příkrej.. že bych si hubu rozbila.. a tam to místečko.. jééé.. hromada suchýho dřeva kolem.. šutry.. tam je lom.. to jsem ani nevěděla.. tak jsem vyrobila ohnišťátko :)
*****
každej jsme spapali dva buřtíky.. byli jsme v lesíku :) pak jsme uhasili ohýnek a šli jsme dom :) doňufali jsme asi v devět :) já si našla kamínky :D no.. pořádný šutry :D a našla jsem si housenčičku :) zelenou :) běláska :) snad mi přežije.. protože tyhle mi nikdy nepřežily a nezakuklily se.. cestou jsem naškubala zase kytí.. dotáhla si dva šutry z tý hromady tam :D mám je už na balkoně :) taky jsem našla hrozně divnou houbu.. snad se z toho neotrávim, protože jsem jí vzala do ruky.. vypadala dost jedovatě :D ale chtěla jsem jí ukázat Kulíškovi.. pak mi začal vyprávět, jaký příznaky má otrava zelenou muchomůrkou a fakt to bylo super no jíst ty buřty, když jsem vzala do ruky takovou divnou houbu :D
*****
teď mi tu hrajou Depešáci :D překvapivě že xD no.. vykydala jsem to konečně myšičkám.. a teď si půjdu uplíst copánky.. mamina mi donesla novej Syoss.. :) tmavě zelenej.. tak uvidím.. smrděla jsem jak z komína xD půjdu už.. abych stihla usnout v nějakou slušnou dobu.. no.. to půjde blbě, když tu mám zvířátko vedle sebe :D tak papa :)

wie lange

13. června 2013 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
zajímalo by mě, jak dlouho bude práce.. jakd louho ještě vydrží tohle teplo.. x)) jak dlouho potrvá, než se rozhoupu něco napsat.. jak dlouho potrvá, než mi zaroste pleška.. jo.. dneska jsem nestihla box o zkurvenou desítku.. už by mi ten bus jinak ujel, kdybych se je ještě snažila do toho litru udělat x)) to už ale nasere.. takže dneska od včera jsem udělala 990 mřížek.. no tomě poser.. ale šéfová se mě snažila uklidnit tím, že se to stejně počítá ne po dni, ale po celým měsíci.. tak fajn.. kurva už :D dneska bylo krásně.. chodila jsem se ven ohřívat.. měla jsem mini.. nebyl to dobrej nápad.. je tam fakt kosa.. nemůžu si tam vzít otevřený boty, zmrzla bych.. a hlavně bych byla nachrchlaná.. je tam průvan..
*****
tak na mě tak divně čuměli všeci x)) :D nojo.. mám hubený haksny no.. dneska jsme měli návštěvu.. normálně najednou do sálu vběhl pes :D a ke každýmu běžel.. každýho vočuchal :D já zrovna šla ze svačiny dovnitř do toho mrazáku.. celá rozehřátá a vidim psa ne :D jak ke mě běží xD a on za mnou šel furt xD "jdi ven.. běž.. nelez za mnou.." nerozumněl a prostě mi šel za prdelí celou dobu :D pak šel zkoumat další prostory a já z toho nemohla :D nemohli ho dostat ven xD prdel tam zase byla :D to mi jedna kolegyně vyprávěla, jak viděla v Ag, jak se v kašně na náměstí koupal nějakej cikán.. a úplně nahatej :D no já málem chcípla :D "no se jdu podívat blíž.. a myslela jsem, že má alespoň spodky.. ale ne! von byl prostě úplně nahatej!" :D
*****
zejtra má bejt snad taky takhle hezky.. abych se nemusela zase cpát do džínů.. už mě to sere.. zase ta šichta utekla.. protože tam byla haluž :D přišla nějaká nová paní.. tak jsem jí zase zaučovala.. a jí to nešlo.. a pořád si to pletla.. ale nakonec se to naučila a už dělala mřížky v pohodě.. no já ale nechápu, kde se kurde ve mě bere ta trpělivost.. kdybyste to viděli.. ale no.. tak každej jsme nějakej, že jo.. a první dny jsou taky všechny na palici, co si budem povídat.. jsem zvědavá, jestli vyjde ten zítřek :) zvířátko má za mnou konečně přijet :) tak se mnou bude od dvou :) prej bus přijede někdy po třičtvrtě, takže ve dvě bude u mě :) ale to myslím, že tam bude dřív.. ale taky.. já ráno letím jako magor, že jo xD
*****
tak já povalim.. hele.. konečně jsme si spláchla palici kopřivama, tak doufám, že až si teď sundám ten ručník z hlavy, že nebudu zelená x)) jsem si normálně vzala hrnec s horkou vodou.. jebla jsem tam ty kopřivy.. popálila jsem se jak prase zase :D a dala jsem to vařit.. až to začalo dělat malinko bubli bubli, tak jsem to zcedila a čekala jsem, až to trochen vychladne.. přelila jsem to do studenýho hrnce přes síto.. za nějakou chvíli to bylo vylouhovaný a zchladlý.. tak jsem si pak vzala přeceděnej hrnec do koupelny, dala si sprchu, umyla si hlavu normálně šamponem.. spláchnu to.. a pak jsem si spláchla hlavu ještě tou zelenou sračkou, co z toho vznikla :D tak snad mě to neobarví hele.. nebo ručník aby nebyl zelenej.. je to jak špenát.. ee.. a ten smrad z toho.. no super.. x))
*****
jdu z toho něco vyrobit.. jdu to už sundat.. udělám z toho zase pár copánků, už je pozdě.. tak povalím.. tak papa :)

ve zkratce

12. června 2013 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
dneska jsem dodělala svůj box.. konečně.. zejtra začnu s úplně novým.. dneska jsem se chystala u nás jít k tomu volovi doktorovi, co tam věčně není.. a.. nebyl tam.. jenom měl na dveřích, že zrovna dneska čeče má dovolenou.. nevím, jestli se jenom chtěl tomu Černobylu vyhnout, nebo ná dovolenou celej tejden.. hele.. to by byl kardinální průser.. já tam musim.. fakt že jo.. takže zejtra nejspíš musí do Ag.. se z toho poseru.. celá nadšená fakt.. dneska mi to i šlo.. bavilo mě to.. ale pořád mi připadalo, že mi to nepřibejvá.. fakt, že jo.. a dneska mě taky bolí haksny.. jak letím rychle.. dneska bus přijel pozdějš a já skoro běžela, abych tam byla alespoň v půl x))
*****
můžu si sice chodit vlastně jak se mi chce, protože jsem zase v úkoláku, ale já mám ráda pravidelnost, co se práce týče.. tak prostě v půl tam chci bejt :D no.. udělal se ten box.. odtáhl se do pryč konečně :D nechtěla jsem ho fakt už vidět.. ty vole.. celý dva dny jsem se s tim srala x)) nechápu.. předtím jsem udělala box za den.. no.. uvidíme. jak to půjde zítra.. a zejtra ještě počkám na zprávu od zvířátka mýho.. ptala jsem se ho, jestli mám jet do Ag zejtra nebo až v pátek.. ale v pátek mi chce zvířátko přijet do práce a pak půjdeme na buřtíky :) tak asi zejtra nu..
*****
dneska jsem šla po obědě s maminou na procházku.. podívat se na houby.. hele.. kromě dvou druhů prašivek je les naprosto prázdnej.. a suchej.. nechápu.. všude nachcáno.. na loukách stojí voda, ale do lesa se to nedostalo x)) tak jsme si s maminou naškubaly kytičky :) a já si konečně naškubala kopřivy.. jsou v lednici.. můžu na ně zase zapomenout x)) psala jsem si před tím s Kulíškem.. ale když jsme přišli z procházky dom, už tady nebyl.. teď už je na šichtě.. tak snad se ozve zejtra ráno až přijde :)
*****
já povalim.. pokusím se ještě odhlasovat.. a mažu.. x)) papa

mimo

11. června 2013 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
jsem fakt nějaká jetá.. jak před chcípnutím.. měla jsem nějaký svoje záseky.. pokusy o vraždu jednoho kolegy.. majlz mě haldou kartonů po prdeli a já ho začala nahánět s koštětem po celým sále a všichni z toho měli děsnou prdel :D ale víte, jaká to byla rána? kdyby se mi dělaly modřiny (jakože nedělaj) tak mám jelito přes celou prdel.. puberťák pošahanej.. ještě to asi není ani plnoletý a mě starou páku bude takhle srát.. to snad ne xD kecala jsem při práci s tou holčinou.. jak je mladší než já.. a dneska jsem se dověděla, že má díťátko.. nojo.. ale copak já můžu nějaký mít? věk by byl.. to jo.. ale to ostatní že x)) pořádná práce.. vlastní bydlení.. no.. do toho je ještě hodně daleko.. to je v prdeli.. tak smůla no x)) ale mimi ve třiceti fakt nechci mít.. kurva.. to bych se na to pak radši vyprdla hele.. to ne.. ani nápad.. no.. jen úvaha.. co dál.. po cestě z rozcestí jsem si dělala culík.. sral mě vítr.. ono snad nebude pořádně hezky.. ale odpoledne bylo teplo.. konečně..
*****
v práci jsem myslela, že stihnu bedýnku (box 1.000 kusů).. no.. nejspíš namřížkovaný to mám.. ale paní na skládání se mi na to vysrala a prostě se sebrala a ve dvě vypadla.. vážně chodí do tý práce jenom proto, aby se mohla těšit, že z ní přesně ve 14:00 vypadne.. achjo.. mě začali říkat workoholiku, protože tam jsem jako jedna z hooodně mála do třičtvrvrtě na tři.. nojo.. ale co já tam do prdele budu čučet, když bus mi jede ve tři.. a v práci zůstat můžu.. udělám toho víc.. ale dneska mi bylo líp.. ten odpornej čaj kupodivu pomohl.. tak je to fajn.. ale stejně jsem se nějak nemohla pořádně rozjet.. divný.. fakt divný.. nevim, co mi je.. vyspím se.. už je čas hele..
*****
doma pohoda.. v pátek mi přijede zvířátko moje :) a pak spolu pojedeme do Černobylu a půjdeme si udělat někam buřtíky :) asi na Ostrovce :) nebo někam.. někam, kde to nebude úplně podmáčený.. jo.. cestou z práce jsem si udělala pár foteček okolí.. konečně jsem si začala všímat, že v tom Záchlumí je pár hezkých pohledů.. a to jenom při tý cestě.. :) měla bych jednoho dne vypadnout dřív (nebo spíš vypadnout dřív, až budu moct :D ) a zajdu si vyfotit kostel :) jezdím kolem něj tolik let do Slavic (když nejdeme pěšky přes les druhou stranou) a ještě ho nemám vyfocenej.. divný :D no je starej.. kamennej.. husitskej.. podobnej tomu slavickýmu no :D ale je jinej :D má oválný okna.. třeba :)
*****
no.. co mám psát.. čučela jsem s maminou chvíli zase na zlatý Ó.. na House jsem se dívala.. chvíli.. při papání.. teď jsem si tu přitáhla jogurt.. že ho jakože sežeru a rychle povalim do hajan.. taky že jo.. mažu.. odhlasováno mám.. tak můžu klidně chrápat do šesti :D tak papa :)