když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Srpen 2013

dámská jízda, úlovek ze Slavic

31. srpna 2013 v 22:10 | Evil Industries |  >Má duše
jooo.. jsem líná něco napsat.. a taky.. sousedce nešel net a ten můj se zpomalil natolik, že se nehodlalo načíst absolutně nic, aniž by to mezitím spadlo a hned několikrát za sebou.. takže připojení na net a jeho funkčnost s mým připojením věc nemožná x)) tak.. co bylo.. čtvrtek pátek jsem byla doma.. zase.. ovšem.. nádhera.. bych se z toho taky posrala, vážení.. no.. tak včera, když přišla mamina z práce, tak jsme šly s Rivajskýma holkama (Ivča, Eva, Zuzka a Alča) do Vlčáku na oběd.. tak jsme se napapaly.. pomluvily chlapy.. a podobný holčičí kecy :D některý fakt trochen nechápu (další důkaz, že nemůžu bejt holka) a pak přišly taky na řadu rady na mojí osobu.. ty vole.. to nenávidim.. bejt tam nejmladší a schytat rady o tom, že když budu vidět všechno negativně, tak se to zaručeně posere.. hm.. zatim nevidim důvod něco vidět pozitivně, že..
*****
práce je v píči, a když na to přišla řeč, chytal mě amok.. sice budu v EMZ v pondělí na ranní.. ale nevim, jestli na celej tejden, nebo na jak dlouho.. a co potom.. končí prázdniny.. a vidím to ještě tak na tenhle tejden a pak mě krásně vyrazí, protože skončí letní dovolený a podobný sračky.. a zase nebudu mít práci.. paráda.. fakt mě to těší.. a takhle když jsem dva tejdny z měsíce doma, tak to vám bude vejplata, že se z toho radši voběsim rovnou.. no.. ale já na to radši seru x)) tak jsme si tam daly papání.. nějakou skleničku vína.. a dva panáky.. teda já.. no.. ale pohoda.. nenaložilo mi to.. tak parádní.. to víno je spíš pološumivý a je slabý.. docela.. ale uprostřed noci mě chytla migréna.. ale pak jsem zjistila, že je to od očí (a hlavně z toho zkurvenýho kouře).. ne z chlastu.. na to ho bylo málo x))
*****
kecalo se.. pak holky šly jedna po druhý domů.. já tam s maminou a ještě se dvěma holkama seděla a kecalo se.. pak se tam najednou objevil Kulíšek.. já se ho lekla.. vůbec jsem ho tam nečekala.. taky co má co dělat chlap na dámský jízdě, že.. no.. tak zase Kulíšek spustil svojí každotýdenní lavinu zážitků z práce.. no.. přesně to, co jsem slyšela minulej tejden.. achjo.. já se z něho picnu.. jsem ráda, že mi říká, co bylo v práci.. ale úplně mě nepříčetně jebe, že mele mele a mele a nenechá mě nic říct.. vůbec.. to by mě šlak vzal.. fakt.. no.. tak si zvířátko dalo nějaký pivo.. pak odešla i mamina.. a my tam ještě čučeli.. ale pak se šlo dom.. já si na cestu vzala frisco.. chtěla jsem vyzkoušel ty bílý hrozny, ale už neměli.. tak jsem čapla brusinku a honem do kelu odtamtud..
*****
zase jsem se probouzela jako magor.. po obědě zvířátko odjel.. měl doučování.. tak fajn.. a já šla s maminou do Slavic.. po cestě mi volal Miro, stíhala jsem s ním volat a ještě řvát: "ty vole hřib!!" :D a škubat houby.. ptal se, jestli přijdeme dneska na tu sešlost.. no.. zvířátko pryč.. já v lese.. asi neee.. ale řekla jsem, že ještě nevim.. že na mě to nesejde.. našly jsme houbičky :) a docela dost :) a všechno hele.. kováře, praváky, lišky, babky, modráky.. paráda :) já bych chtěla kotrče.. toho ještě sežeru :D ale jinak houby moc nemusim.. a nikdo asi nemá tak originální způsob okrajování hub, jako já.. no mi řekněte, jakej jinej magor lítá po lese s kobercákem x)) jo.. a dvě celý borůvky jsem našla.. a to je vše.. x)) babi jsem jetě donesla kytí.. tak jsme pokecali ve Slavicích.. tam strejda a teta s Jirkou.. babi děda, pejsek a kočička.. sešlost jako hovado :D tak babi by nás hned chtěla krmit, to je jasný :D tak jsme si dali čaj a kafe.. a pak se začalo na večír péct.. buřtíky se dělaly.. sežrala jsem ale jenom jeden a půl.. protože to byly špekáčky velký jako hovado :D
*****
nazpátek nás Jirka radši vzal dom autem, protože se na nebi hnaly černý mraky a já už viděla, jak nás to zasejc někde chytne.. nejlíp pár metrů před barákem.. to je klasika.. a mě zase začíná bolet hlava.. fakt super.. po cestě jsem nemohla vůbec dejchat.. nějakej zasranej tlak blbej.. mamině se taky blbě dejchalo.. ale tu palici jak mi to drtí.. se na to vyseru taky.. tak sem si i teď dala malý kafe a čaj, aby mě to neuzemnilo úplně.. protože prášek na hlavu mi nějak nezabral.. kafe už zabrat musí.. tak.. zvířátko mi odchází do hajan a já se odebírám do psací euforie.. jestli ze sebe teda něco vymáčknu.. tak papa x))
*****

Cesta

28. srpna 2013 v 23:30 | Evil Industries |  >To nej
*****
trvalo mi docela dlouho, než jsem tu písničku na yt našla v nějaký úcházející kvalitě.. hrozně krásná písnička :) i když Kluse vůbec nemusím, tady mě ani tak moc nesere (jenom trochu), protože ta písnička je vážně krásná ♥

práce no

28. srpna 2013 v 1:50 | Evil Industries |  >Má duše
jo.. dneska se makalo hodně.. taky jsme toho hodně stihly.. no.. až moc.. zvířátko moje šlo spinkat ještě dřív, než jsem vůbec přišla dom.. nic novýho jsem se nedověděla.. než jsem šla do práce, tak jsem se stavila v Ri-Vaji na chviličku.. v krámu pro energeťák a pro nějakou sladkou hami.. jsem si zase vzala Big corny broskvovou a ten fialovej Big Shock :) a žvejkačky.. obalem mi připomínaly ty moje.. ale jsou jiný.. kurva.. ale ani ještě nevim, jak chutnaj.. ale jsou to orbitky.. kurva aspartam zasranej.. taky musí bejt všude x))
*****
pak jsem v EMZ letěla hned do kanclu.. a zažádala jsem si o další "žádost o zprostředkování zaměstnání".. jakože pracovní poměr.. tak na mě blondýna divně koukala.. a říkala mi, že tady už jednu mám.. tak jsem jí řekla, že o tom vim.. ale že už jí tam mám víc jak rok a zatim se nic neděje.. zatim jenom dvakrát do roka nějaká brigáda a to před Vánocema a během letních dovolených.. na hovno.. jsem jí oznámila, že o takový cancy nestojím a že tam chci pracovat, ne jenom dělat píču, když si oni usmyslí.. tak chvíli koukala.. dala mi papír, kterej jsem vážně před rokem vypisovala a vypsala jsem si ho znova.. pak jsem si odešla po svých.. prej se to nevyhazuje, že se to zakládá.. hmm.. to klidně může.. ale vidim, jak na to nedbaj.. odchází další tři ženský z fabriky.. a furt nic.. tak fajn no.. jsem jim dobrá jenom pro tyhle krizovky.. x)) že se na to nevyseru.. kdybych měla jinou práci a kdyby mě to tam kurva tak nebavilo, tak se na to vyseru.. už z toho, že mám taky nějakou svojí malinkatou důstojnost.. ale takhle.. prostě nemůžu..
*****
ty vole.. teď doufám, že se mi neotráví myši.. došla mi jejich ekologická podestýlka a já jim to prostě už musela vyměnit.. tak jsem jim tam naškubala noviny a oni je ještě víc recyklujou.. tak snad se mi neotráví.. kurde.. co jsem to ještě chtěla psát.. nevim.. napadla mě zase trochu povídka.. ale zase v EMZ.. teď už zase vim hovno, co jsem to v tý hlavě měla.. a fakt nemám v práci čas si zapisovat poznámky někam na papír :D tu písničku jsem jinak stále nenašla.. se z toho poseru, fakt.. musim počkat na moje zvířátko.. třeba bude vědět, od koho to je.. snad jí mamina nepřehrála.. a tak jí pustíme Kulíškovi.. a ten to snad bude vědět.. minimálně interpreta..
*****
chci psáááááááát.. ale nejdřív se půjdu vyspinkat.. abych byla odpočatá.. jo.. a uvidíme, jestli přivezou práci.. prej něco mají přivízt.. měli přivízt dneska odpoledne.. a něco fakt přivezli.. ale nevim co to je.. jestli to byla práce pro nás.. jako pro Enďáky, nebo pro tu paní na Ledkách.. ale spíš End a tak se bude makat na Endu.. prej bude takový práce, až se poserem a pojede se v sedmi lidech.. a sobota a i neděle.. všechny tři směny.. hmm.. to už tady bylo.. jinak.. vejkend nemám čas.. tak.. a ještě nevim, jestli teda budu doma a zejtra jdu tenhle tejden naposledy nebo jak to bude.. nikdo mi nic neřekl.. tak se zeptám zejtra hned, jak přijdu.. protože šéfová tam je jenom do čtyř..
*****
no.. tak a já zase povalim.. v hlavě útržky, co bych mohla sepsat.. před xichtem sudoku a za zádama postel.. posteeeeeeel.. mizim x)) papa x))

a vzpomínky....... vzpomínky radši nechat pohřbený.. zdaj se mi zajímavý sny.. x))


es ist vorbei......


pondělí zasejc

27. srpna 2013 v 0:30 | Evil Industries |  >Má duše
a hned na úvod se dozvím, že jsem opět nadbytečná.. jak milé x)) hmm.. na ledkách kurva zase nemaj práci, tak zase budu doma já, aby měla paní z ledek co dělat.. paráda.. hm.. fakt mě to těší.. ale prej to není ještě jistý.. třeba jí tu práci přivezou.. no.. serou mě už fakt.. ale úplně maximálně.. ale ještě jsem je do tý prdele neposlala.. ale měla jsem na mále x)) tak zejtra si jdu odpoledne hned jak tam přilezu, podat žádost.. o to místo.. hm.. to bude zajímavý.. jinak.. novinka dne.. odcházejí další tři ženský.. jedna za jinou prací, jedna do důchodu a jedna na mateřskou.. hm.. ale nevezmou mě.. protože jsem místní, je mi dvacet dva, bezdětná a s čistým rejstříkem (zatim).. asi proto.. to je hodně důvodů, proč mě nevzít.. chápu.. visela bych jim na krku hodně dlouho, protože oni ví, že jsem taková píča, co by chodila do tý práce pravidelně x))
*****
ach.. už mě to ani nedojímá.. zejtra si podám tu žádost.. příští měsíc další.. a další měsíc další.. protože oni ty žádosti stejně měsíčně vyhazujou do kelu.. prej.. no fajn.. ty vole.. práce jak nasráno.. nikdo tam nestíhá.. ženský by mě tam i chtěly protože ví, že umim makat.. a taky jsem se dověděla, že jsem jim tam chyběla, když jsem tam ten tejden nebyla.. ale néééé.. velení je mimo.. velení nemá tucha, co se na tý dílně děje.. to by muselo zvednout prdel z křesla a jít se tam podívat.. ale to nééé.. já už se tim vzrušovat nehodlám.. mám je v piči.. totálně už.. už mi to je putna.. hovno s tim nadělám a takhle si jenom ušetřím nervy.. tak..
*****
další do prdele magor se mě zeptal, jestli jdu v září do školy.. už mě s tim jebou.. a to už jsem teda kurva vyprskla.. už mě to deptá.. ptá se mě na to pravidelně vždycky někdo.. pokaždý někdo jinej.. pravidelně každej DEN.. NE DO PRDELE NEJDU DO ŠKOLY!!! je mi 22!!!! néééééééééé faktj sem plnoletá.. můžu dělat noční.. x)) cože? šestnáctky po domluvě jdou? no já jim říkala, že se jim vyseru na extrasměnu na odpolední nebo na ranní.. ale když mám teď odpolední, mohla bych na noční hned? zkus to.. fajn.. hm.. pravděpodobně budu čtvrtek a pátek doma.. vidim to tak na 95%.. to by mě pak asi na tu noční nechtěli co.. to tam rozhodně zase bude odpolední sobota i neděle a zase se tam všichni jenom pohrnou.. a to mě můžou víte co x)) pfff.. místní nemístní.. x)) na tyhle píčoviny bych jim byla dobrá.. nasrat..
*****
joooo!!! zdálo se mi o Billovi.. třináctiletým.. to bude tím, že jsem pátrala po novým dílu povídky, co zrovna čtu a narazila jsem na další povídku, u který je i fotka.. zajímavej sen.. ani si ho moc nepamatuju.. mám dojem, že jsem ho potkala někde venku.. někde prostě venku.. jako na nějakým open airu.. ty vole to jsem fakt nečekala :D byla jsem z toho snu tak trochen vyjevená :D pak mi zazvonil budík.. mohlo to bejt přitom ještě zajímavější :D hele já musim jít sežrat hlívu, nebo na to zapomenu.. x)) to je hrozná tobola.. se s tim jednou udávim x)) uvidíme, jestli mi to pomůže.. jsem fakt chcíplá.. dneska mám úplně náááááádherný kruhy pod vočima.. jsem se málem v tom zrcadle nepoznala, když jsem vlezla do koupelny, že si vyčistim tesáky.. sem se lekla x))
*****
ty pytle mám furt.. je to super.. fakt.. v práci to uteklo.. pak jsem si psala se zvířátkem.. ohřála jsem si špecle ♥ a teď tu chlastám čaj.. myslim na to, abych nezapomněla sežrat hlívu, pak si umeju voči a povalim do hajan.. asi.. už jsem tam usínala.. ale fakt.. a už mi byla taková kosa po svačině, že jsem si musela pak jít oblíct mikinu a chtěla jsem si vzít i plášť na halu, ale to bych riskovala, že bych tam usnula.. opřená o pec.. vůbec mě to nesralo :D senzor mi málem zajel pod nehet debil.. úplně mimo.. ale nakonec jsem to přežila.. jela jsem bez problémů celou dobu na tři rámy a já jsem z toho šťastná jak blecha :D :D jsem prostě šikovná no :) a to mě tam nechtěj.. parchanti x)) však já se připomenu x))
*****
hlívu sežrat.. musí se papat po jídle.. hmmm.. ale koukám, že talíř od papání jsem si odnesla.. tak jsem se pravděpodobně stavila i do tý krabičky s tobolema.. a jednu sežrala.. nojo.. určitě.. ale to bych nesměla bejt sklerotik.. nojo.. stává se.. tak nic nebude :D nebo se z toho ještě zeseru a bude to :D jooo.. a dneska po příchodu jsem se rozplývala nad tím krásným komentářem k povídce :) mám z něj hroznou radost :) hned jsem to musela napsat Kulíškovi a ten mi odepsal, že už ho četl :) zajímalo by mě, jestli si četl i tu povídku.. nevím.. nic neříkal.. možná radši xD
*****
jinak v práci horor.. zase nějakej umělec naladil Impuls.. no.. já radši nic už.. ale na tý odpolední nehrajou takový hrozný sračky.. občas tam fláknou i něco v angličtině.. a dokonce i to, co se hraje dneska.. a taky mi zahráli Depešáky ♥ Enjoy the Silence z roku 1990 :) jo.. a další průser, co se týče hledání písničky.. ta maminy jedna na kazetě.. nevim, od koho to je.. začala jsem jí hledat dneska ráno.. ale zatim smůla.. a už mi to leze na nervy :D některý písničky jsem hledala několik let.. fakt super.. ale pustim jí Kulíškovi.. jestli jí mamina na tý kazetě nepřehrála.. a jestli jí najde.. většinou ty moje největší pecky jsou od Alice Deejay, Gigi Agostino nebo dj Kosmonova nebo taky dj Quicksilver.. tak mám na výběr no.. někdo z nich to bude :D ale dneska se na to už vyprdnu něco hledat.. dopiju čajček, umeju voči a asi půjdu na spinkání.. zasloužim si to dneska..
*****
hele fakt se na tu postel těšim.. už ani nevim, co jsem chtěla ještě napsat.. asi nic důležitýho :D tak já nejspíš mizim.. jsem zvědavá, co se mi to zase bude zdát.. asi další zajímavý sny.. tak já padám.. papa :)

Braveheart - techno remix ♥

26. srpna 2013 v 12:10 | Evil Industries |  >Taneční
*****
je to úplně úžasný ♥ mamina má na kazetě s devadesátkama :) eu eu :D

Poté

24. srpna 2013 v 22:00 | Evil Industries |  TWC
Trvalo mi hodně dlouho, než jsem tohle dosmolila. Má návaznost na Pain, tak aby někdo věděl, co se předtím vlastně stalo :) Evil

šestá noční

24. srpna 2013 v 21:10 | Evil Industries |  >Má duše
no tak sem v pohodě přežila.. ale senzory šly blbě píchat, tak dneska docela necejtim ruce.. nebo cejtim spíš až moc.. zjistila jsem, že mi už na nejmenovaným blogu vyšla ta moje povídka a zatím koukám, že se líbí, tak jsem hrozně ráda :) a vešla se do jednoho článku, tak jsem taky ráda :D přeci jenom víc jak devět stran popsaný timesem dvanáctkou je docela dost znaků.. ale jo.. kapacita článku to požrala, tak pohoda.. nemusim hledat potencionální prostředek a povídku krájet..
*****
v práci ale jinak pohoda.. stihlo se toho docela dost.. v pondělí jdu na End na odpolední.. tak v cajku.. po šichtě na mě čekalo zvířátko moje.. byla jsem vyšťavená.. úplně hotová.. to je fakt děs, když vás nechaj tejden doma a pak vás přiřadí na tu největší sodomu, co tam je.. paráda :D tak jsem chtěla domůůů.. a papání a postýlkaaa.. mamina spala.. že jo.. co taky v sobotu ráno.. zvířátko mě vzalo autem.. tak jsem nemusela pěšky.. zvířátko ale nejelo dom.. ale do Olbramova.. naštěstí Bertík v hospodě nebyl, tak jsme se ani nestavovali a pak jeli zpátky.. zvířátko mi musel ukázat, jakej má autíčko zvuk po opravě a výměně něčeho, čemu zase nerozumim..
*****
do mě se už dostávala kosa a chtěla jsem rychle do tepla.. pak jsme si lehli.. nevim, v kolik jsem usnula, ale už mi to nešlo tak dobře usnout x)) klasika fakt.. zase tu byl bordel od sousedů, tak jsem byla vzhůru asi po hodině.. v deset.. parádní.. a teď jsem vstávala asi ve tři.. no.. vlastně ještě před třetí.. to jsme se napapali a zase si zalezli do pelíšku.. zejtra mamina řekla, že porazíme do Slavic.. tak ju.. vstávačka kolem desátý.. tak snad nás vzbudí :D
*****
zvířátko se tu díval na nějaký svoje dokumenty o dírách a tak.. mě to nějak nic neříká a hlavně jsem to už i viděla.. tak jsem na to čučela spíš, že jsem se prohlížela zevnitř.. skoukli jsme taky jeden hezkej díl Strážců duší.. to jo.. to můžu.. no.. co ještě.. ju.. včera v Ag.. po cestě jsem potkala kolegyni z EMZ.. tak jsme pokecaly.. potom jsme s maminou nakoupily.. a konečně jsme vyrazily znova do lékárny a hledaly něco na imunitu (jo, tam, kde jsem chtěla to sérum na plešku) tak jsme si s maminou koupily velký balení Imunitu.. takový drahý sračky.. se selenem dokonce.. vytamíny jsou v tom.. prostě by to mělo snad pomoct..
*****
v Ag jsem si koupila takový placičky skleněný.. jako kapičky.. udělala jsem si radost, když neměli nikde hopík další.. pak jsem s maminou šla po náměstí (dokurvili ho jako hovado) a šly jsme do jedný drogerky.. a já si vočuchala jeden parfém.. no a nádherně voněl.. ale řekla jsem si, že si ho vezmu někdy příště.. pak jsem s maminou šla dál.. a mamina šla do masny.. to já musim čekat venku, protože bych tam chcípla.. nesnášim to.. tak jsem pak vběhla dovnitř, oznámila jí, že se vracim do drogerky a šla jsem si pro ten parfém :D on totiž vůbec nebyl drahej.. na to, jak je to velká flakonka :) a krásně voní :) mňam :) mám radost :D Inner Code - Flode se jmenuje :D a fakt mňam :) a říkala mi ta prodavačka, že rychle mizí z krámu.. a smála se, jak viděla, jak tam letim zpátky :D
*****
tak jsem si udělala radost a já mohla pak s maminou jet zpátky.. a jít na šestou noční :D dneska pohoda.. zvířátko mi tu po pokoji venčí myši.. tak tu lítaj.. zvířátko mi zase zkoumá šutry.. koukali jsme zase na nějaký díry.. a na záhady.. klasickej Kulíškovskej scénář.. moje "píčoviny" ho nezajmaj.. no jo.. zvykám si.. tak jsem si konečně vydobyla pozici u pc.. a asi sem šoupnu tu povídku.. stejně nevim, co už mám písat.. tak já mizim.. x)) papa :)

ani nic

22. srpna 2013 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
nějaký novinky? ani ne.. ale měla jsem dneska kýbl kakaa.. mamina mi přinesla plnotučný mlíko :) jiný se fakt už nedá pít.. jenom jedna značka, co se dá vypít polotučný a pořád to chutná jako mlíko a ne jenom jako zakalená voda.. mám tu na zdi tarantuli.. hele.. zatím je to v cajku.. zatím jí vidim.. problém bude, až z tý zdi zmizí.. no to bude noc x)) zejtra mamina chystá s ženskýma takovej ten dýchánek jako to naše dřepnutí si do Vlčáku a kecání do večera při skleničce šumivýho vína.. už mám tu tarantuli skoro nad hlavou.. furt jí sleduju.. se fakt poseru dneska.. achjo..
*****
dneska jsem měla telefonát od šéfový.. jestli bych nebyla tak ochotná a nešla na sobotu buď na ranní nebo na noční.. rozespalá jsem začala mektat něco o tom, že o víkendu něco mám (jo Kulíška sakra!!) tak že ranní sobota určitě ne, tak že tu noční pátek, že si svoje záležitosti šoupnu na sobotu.. tak jo.. měla radost, že jsem taková kráva ochotná (ale já jsem ráda, že mám alespoň nějaký dny navíc práci) tak jsem se snažila chrnět dál.. největší prdel je, že se mi před tím telefonátem zdál sen o EMZ :D že jsem v práci a jsem na nula jedničkách :D tam jsem ještě nikdy nebyla na tý značce.. hej to bude prdel, jestli mě tam šoupne :D ale ne.. budu nejspíš zase na Endu nebo na Aqě.. uvidíme.. zvířátko na mě bude čekat před fabrikou ráno :) a pak půjdeme spinkat :)
*****
a příští tejden na odpolední.. a taky nevim kam.. no.. to se zejtra večer dozvím.. tak pohoda.. mám radost, že jdu zase do práce :) snad ne jenom na tejden.. ale nevim no.. hele.. povídka se uležela a jako.. no.. občas mi přijde, že to píše za mě nějakej jinej divnej tvor.. ale fajn.. já nad tím ještě budu přemejšlet :D a zejtra jí sem kdyžtak fláknu.. zvířátko si jí chce taky přečíst a na nejmenovanej blog jsem jí sice poslala dřív, než jsem si to stačila rozmyslet, ale tam vyjde nevím kdy.. jestli zejtra.. pozejtří.. popozejtří.. kdo ví.. tam tomu ty lidi alespoň rozumí.. když je ten blog na to zaměřenej :D hele.. fakt jsem si tam zamilovala jednu povídku.. ach ♥ úplně úžasná a už se nemůžu dočkat na další díl :)
*****
no.. to jsem ty vole zvědavá na zejtřek :D jestli si mám dávat ten budík.. ale jo.. dám si ho dřív, než ten na osmou večer :D budu s maminou muset jet do Ag, abychom sehnaly něco na imunitu.. a taky jsme se dneska bavily o tom, že bych měla jít na celkový vyšetření.. no.. to potěš prdel.. co to kurva obnáší? celkový vyšetření.. to zní děsivě, fakt že jo.. asi je to vyšetření od voka až po prdel co x)) hm.. tak na to jsem vážně nadržená.. achjo.. a jezdit někam do prdele nebudu.. to fakt ne.. jááááááááááááá se na to vyseru :D to asi fakt chcípnu.. doktory vážně myluju x))
*****
tak já radši už vypadnu.. mám stejně pocit, že mě to kakao uspalo.. tak asi to dneska zapíchnu dřív.. tak mizím.. papa :)

Do Or Die

22. srpna 2013 v 20:00 | Evil Industries |  >To nej
*****
nádherná :)

uležet

21. srpna 2013 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
jo.. do zítřka nechávám povídku uležet.. snad do tý doby nezkejsne v mým pc navždy.. ale na nejmenovaný blog jsem jí fakt poslala, abych si to náhodou nerozmyslela.. no.. tak snad až se zejtra vzbudím a přečtu si to, tak to nebude slátanina jako prase.. ale musela jsem to dopuštění trochu.. no.. no nevim, jestli zrovna napravit.. no co.. má touha něco napsat se projevila.. a ráda bych psala dál a dál.. ale tohle bylo teda nehorázně koulervoucí.. nešlo nešlo.. prostě to nešlo.. ale nakonec jo.. ale jo.. když jsem se s tim takovou dobu srala, tak to sem šlehnu, je to můj blog, tak to je putna :D
*****
začetla jsem se taky do jedný vícedílky.. no parádní.. ale slash.. žádný twc.. ach.. jsem z toho úplně mimo.. a je to tady zase.. zase to čekání na další díl.. je to fakt pecka :) dneska se jinak zase nic zásadního nedělo.. jenom jsem byla prostě mimo.. no.. to není nic zvláštního.. nesmim číst.. nedělá mi to dobře.. nevnímám pak okolí.. ale koho to sere? mě teda ne.. ostatní maj smůlu.. a když píšu.. och sejtne, hlavně mi sem nelezte!! pak jsem hrozně protivná, když se mi tu kouří od hlavy, přemílám si ten příběh furt dokola dvě hodiny, než ze sebe vymáčknu jedno smysluplný souvětí a když mi sem někdo vleze, nebo kocour zařve, tak by mi jeblo :D to se mi to všechno vypáře a můžu začít odznova.. a samozřejmě to pak dopadne úplně jinak, než bylo původně zamýšleno :D
*****
jo.. je to se mnou složitý.. asi už bych neměla psát.. už mi to prostě nejde.. dřív jsem napsala několik kapitol za den.. a teď? deset stran za čtyři měsíce? děláte si ze mě řiť? odcházím do písatelskýho důchodu, fakt že jo.. ale mě to psaní prostě baví.. ale nebaví mě, když mám kurva v hlavě nápad a pak čumim na prázdnou stránku, nemaje tucha, jak to kurde napsat.. jako s tím novým debilním, koupelnovým nápadem.. jo!! 99% povídek mě napadá v koupelně.. úplně normální.. ale zatim mě nenapadlo, proč.. ale co to budu řešit.. zase řešim kraviny.. x))
*****
já už ani nevim, co píšu sem na blog.. proto si to po sobě nečtu.. protože takový sračky prostě číst nehodlám :D koho taky zajímají moje myšlenkový pochody, že jo.. no.. asi bych měla vypadnout.. zase tu chvíli čumět jak péro z divanu (na to jsem expert, fakt že jo.. měla bych si to patentovat a dávat soukromý hodiny tomu, kdo to neumí) pak se rozhodovat, jestli si ten mokrej ručník sundat z palice, nebo si ho nechat na tý hlavě zaschnout.. odmítám řešit už mojí plešku.. fakt na to seru.. no tak jsem plešatá.. poserte se.. mě už je to všechno jedno..
*****
zvířátko mi zase psalo, že se na mě v pátek těší.. pomuchlám moje :) když jsem mu napsala, že jsem včera dosmolila tu povídku, chtěl to přečíst.. jako abych mu to já přečetla.. no čtu jako prase.. nenávidim svůj hlas.. a poslouchat se dobrovolně nebudu.. a taky.. je mi nehorázně trapný, nahlas číst svoje povídky.. no příšerný.. tak jsem zvířátku napsala, že bude jednodušší, když si to přečte sám.. stejně nevím, jak bych zvládla přečíst deset stran.. hmmm.. fakt nevim, jestli to kapacita článku požere.. to je putna.. ty vole.. to mi je fakt už všechno úplně egal? no asi jo, jak na to tak čumim.. no nic.. to je asi příznak toho, že nejspíš brzo chcípnu.. už mi tu i ty mouchy přestaly lítat.. tak papa x))

All The Wrong Places ♥

21. srpna 2013 v 22:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
já se z tý písničky asi poseru :D úplně úžasná :) poslouchám od včerejška furt dokola.. :)

no co psát

21. srpna 2013 v 1:00 | Evil Industries |  >Má duše
sama tomu nemůžu uvěřit, ale dneska jsem konečně dopsala tu mojí povídku.. jo.. psala jsem jí čtyři měsíce.. hele.. jak na to tak čumim, tak přesně čtyři měsíce :D taky jsem se rozhodla, že jí hned pošlu na nejmenovaný blog a možná jí dám i sem.. no.. já ale nevim hele.. ale asi jo.. ať v tom nemám bordel.. "milovníci" twincestu, zdržte se komentářů :D mě to nezajímá :D jakoby tady nikdo nevěděl, že jsem divná.. achjo.. no co bylo dneska.. no.. nic moc.. mamina chtěla jet dneska odpoledne do Ag.. napsala mi to zase pozdě, takže bych se nestihla vyhrabat ven včas.. já čekala, že napíše, že buď jede, nebo ne.. naštěstí napsala, že nejede :D já se z tý maminy poseru, fakt :D když bus jede v 13:30 a sms vám přijde ve čtvrt, tak to je pak pecka.. už mi to udělala jednou, ale to bylo tak, že jsem zrovna neměla v očích šampon a mobil v pokoji.. to jsem si to přečetla hned.. vyletěla jsem z postele a já za deset minut byla oblečená, ještě jsem si stihla zapnout pc a prostě jsem ten bus stihla :D magor no x))
*****
to jsou pak infarktový stavy.. a ta mamina to bude dělat furt :D děs :D zvířátko moje má zase dvanáctky.. achjo.. tak snad to zase uvidim o víkendu :) moje malý.. pomačkat ho potřebuju.. ju.. dneska jsem si tu douklízela.. ale ještě není úplnej finiš.. ještě jsem to pořád nevymyslela s těma bednama kurde.. fakt ne.. zkusim to zejtra v nich nějak přeházet.. nebo já nevim.. prostě nevim co s nima.. ty věci nemám kam dát.. tak tady musí strašit bedny no.. když nemám skříně ani poličky.. místo ve skříních, kde tyhle krámy byly, mám teď hadry, tak co mám dělat, že jo.. ale sere mě to tu.. to jo.. tak zejtra ještě vytřu a je celej úklid úplně hotovej.. a můžeme dělat bordel od znovu.. super..
*****
normálně.. jak na to tak čumim, tak se těšim do pelechu.. jsem byla vzhůru zase někdy ráno.. protože parchanti zasraný zase bourali byt nad náma.. bezva.. jednou je stejně přijdu brutálně zabít a je mi to úplně jedno, protože kvůli nepříčetnosti budu nevinná.. dneska jsem se zažrala do jedný písničky a začala tady poskakovat po pokoji, až jsem se přilepila na tu zkurvenou muchochňapku, kterou jsem si pověsila na kuličky.. hele.. stav jedna moucha je stále konstantní.. kde je chyba hele.. asi když tu bylo much jak ve stáji, tak jsem tu muchochňapku neměla.. a teď už se mouchy ukládají k zimnímu spánku? já nevim.. ani jsem nestihla postřehnout, že nějaký léto bylo.. když nepočítám těch čtyřicet stupňů těch pár dní x))
*****
počasí mi je už úplně u prdele.. roční období jakbysmet.. i na ten déšť jsem si při tý stoletý vodě zvykla.. fakt.. je mi to nějak jedno.. jenom na ten zasranej vítr si moje oči ještě nezvykly.. nojo.. mamina mi říká furt, že nemám lízt ven bez potápěčských brejlí.. jo.. a zase se mi zalíbila jedna písnička.. no.. novinka.. vidíte, nemůžu se nazývat metalistkou, když mi zrovna tady celej den řve dupstep.. naserte si, já poslouchám různý styly.. prostě co se mi líbí.. kurva u nás se jede i Šlágr tv vole :D no.. zrovna u tý písničky All the wrong places jsem se přilepila na tu mojí muchochňapku :D a taky jsem při ní dopisovala tu mojí povídku.. no.. taky to dopadlo tak, jak to dopadlo.. vole je to na deset stran.. jednodílka.. hmmm.. super.. už vidim, jak se to vejde do kapacity článku x))
*****
no to je fuk.. hele.. já už asi radši povalim ne.. jo.. to je moudrý rozhodnutí.. jo.. a taky na hádání se o volovinách taky kakám.. vídíte.. a to jsem prej psychopat.. ale už začínám bejt trochu flegmouš.. a to mě flegmouši tak neskutečně lezlou na nervy :D tak padám x)) papa :)

The Island - soudtrack ♥

19. srpna 2013 v 15:40 | Evil Industries |  >To nej
*****
no prostě krásný :)

já tu vlastně nejsem

18. srpna 2013 v 21:20 | Evil Industries |  >Má duše
je mi všechno tak nějak egal.. neřeším věci, který stejně to řešení nemaj.. asi tak.. pak si ostatní myslí, že na všechno seru.. hm.. to ani ne.. ach.. tejden doma.. parádní no.. co budu dělat.. nevim.. psát a spát.. jo.. dneska jsem se konečně zase po dlouhý době dobře vyspala.. to jsme si včera vyšli se zvířátkem na nějaký historický slavnosti u nás.. i s maminou.. neměli tam cukrovou vatu a já byla nasraná.. hledala jsem něco jinýho.. hm.. jenom perníky.. fajn.. dostala jsem jeden perníček na ochutnání u jednoho stánku.. koupila jsem si hezký věcičky vyšívaný :) vločku a motýlka :)
*****
Kulíšek si dal nějaký pívo a já tonik.. zvířátko přineslo.. s maminou jsme babi koupily úplně krásnou sklenici.. malovanou :) prostě je to udělaný ze sklenic.. tohle byla sklenice od kafe.. a nějakou zajímavou technikou je pomalovaná, že to vypadá jako vypálená malba na keramice :) hrozně krásný, dobrej nápad a bylo to i za málo korun :) tak máme dózičku hezkou doma :) a babi jsem jednu donesla včera do Slavic :) mamina šla dom.. a my s Kulíškem se koukali na jedno divadlo.. takový představení.. o nějaký slepici :D ale byla to i bžunda :D jedna paní měla prostě z různých látek ušitý slepičky.. takový barevný veselý :) a kohoutka a kuřátka.. a takovej příběh prostě :D jak jedna slepice snášela vajíčka.. další zase vůbec.. a tak :D feťáci z toho měli humor.. a jistej hodně známej feťák od nás tam k tomu dělal křoví :D pak tam usnul rozpláclej na trávě hned vedle toho pódijka s divadlem :D
*****
pak jsem si se zvířátkem dala klobásu.. takovou výýýýbornou :) prostě jako jsou ty bavorský klobásky.. ty bílý.. já je úplně miluju :) tak tady nějakej týpek griloval taky bílý klobásky.. ale veliký :) a no to vám bylo žrádlo :D sežrala jsem skoro dvě.. ten kousek jsem už nemohla dojíst.. zvířátko taky papalo dvě a ten můj kousek.. no.. a pak mi bylo neskutečně blbě.. bolelo mě břicho.. mám cholesterol asi fakt.. oni to říkaj a já furt žeru jako prase a pak se divim, že mi je blbě.. no.. zabíte mě někdo, že jo..
*****
pak jsme ze slavností chvíli trávili (já) klobásky.. skočila jsem do sprchy a pak se šlo na večer do Slavic.. babi o nás nevěděla.. mamina odjela mezitím pryč.. ta věděla, že porazíme taky pryč.. tak jsem dala myšičkám papat.. sbalila jsem si plyšáky na spaní, pár věcí a mohlo se vyrazit.. už jsme se nestíhali stavit v krámě.. už bylo zavřeno.. bylo už po sedmý večer.. tak jsme si šli do Slavic.. bylo dusno jako prase.. ze mě lilo.. blbě mi ještě bylo.. bolelo mě břicho.. jo.. nebudu už žrát takhle mastný věci.. ale když ty klobásky...... aaaa.. šla jsem s mokrou hlavou :D ta svině uschnula ještě dřív, než jsme se dostali ke statku :D
*****
po cestě se nic zajímavýho nestalo.. jenom jsme na vysílačky chytili rozkošný věcičky na tom poli :D nějaký letadla a nějakou službu informační.. houby nejsou.. ani jsme nehledali moc.. jeřabiny červenají úplně.. ostružiny černají.. podzim podělanej.. už je tu zase :D po cestě jsem ale radši pro jistotu zavolala babi, jakože k ní za chvíli dorazíme.. to už jsme byli v lese :D tak aby neměla takovej šok.. a taky.. večer zamyká branku, tak abychom se tam dostali.. tak fajn.. přišli jsme.. babi nás chtěla hned krmit.. tak jsme něco málo spapali.. dali jsme čajček.. pokecali jsme.. se strejdou hlavně :) to je fajn, jak je s Kulíškem na stejný vlně :) co se týče šutrů a děr v zemi :) tak kecali.. a prostě všichni jsme kecali :)
*****
pak jsme šli spinkat.. na půdu.. předtím, než jsme šli ze zahrady nahoru, tak začal strejda vyprávět, co se mu stalo.. na půdě, jak spí.. jak jsem se léčila.. pod tou střechou s vikýřem.. tak tam ostatní mají sny a vidiny zajímavý.. fakt zajímavý.. na maminu tam jednou z toho vikíře lezl nějakej celej černej chlap a natahoval se k ní.. a mamina ječela tak, že nemohla druhej den mluvit.. tak živej sen, že prostě byla vzhůru, viděla ho, ale přitom spala :D no.. a strejdovi se předevčírem stala taky moc hezká věc.. prostě si lehnul.. a poslouchal, jak tam běhají kuny.. a že mají malý kůňátka.. no to je fajný.. já z nich měla málem infarkt.. jako.. když spíte.. a najednou přes vás něco přeběhne.. a je to velký jako kočka.. a nevíte, co to je.. :D no kurva :D docela šok.. už jsem tam pak nespala :D
*****
tak mi říkal, že místo těch kun měl jinou návštevu.. ležel v posteli.. a najednou se otevřely ty dřevěný dveře (nemaj kliku, sou jenom na zabouchnutí) a v nich se objevila malá copatá holčička s medvídkem.. strejda si i protřel oči, ale byla tam.. a pak mu řekla: "pojď si hrát" tak strejda nepobíral, ale asi myslel, že to je sen, tak jí řekl: "nevotravuj" a ona prej: "no tak jo.." a zdrhla nahoru.. na střechu :D no ty vole :D to by mě kurva těšilo.. a řekne mi to, když jsme se už chystali jít spát jo.. no fajn :D pak mi říkal: "no.. ale nemusíš se bát.. je to taková hezká holčička.. má takový šatičky.. copánky má.. nooo.. hezká holčička" :D :D ty voleee xD no koukala jsem se, jestli tam někde není xD naštěstí má pokoj naproti dveře s klikou a vysokej práh..
*****
když už jsme se zvířátkem leželi v posteli.. tak jsem čekala, že teda zvířátko bude chtít něco vědět.. a že si budeme povídat.. ale ne.. zase no.. já poslouchala venku hudbu.. měli nějakou pařbu tam.. kluci.. magoři :D tak tam střídali Amony s Kabátama :D a tam hrála tak krásná písnička.. ale nejsem si jistá, jestli to byli Amoni nebo Hypocrisy.. ale to bylo tak nádherný.. úplně moc :) a neznám jí.. vůbec.. nu.. sny jsem měla dost debilní.. ale fajn no.. ale spala jsem jak dudek.. probudila jsem se až v osm.. no.. docela brzo, ale byla jsem prostě vyspaná.. a v pohodě.. šla jsem se dolů napít.. babi čučela, že jsem vzhůru :D a jestli nechci udělat snídani.. jsem se na ní tak debilně podívala :D napila jsem se.. "asi si půjdeš ještě lehnout, že jo.." dementně jsem se usmála xD to je jasný no.. když už se konečně hezky vyspim.. fakt.. jediný místo na světě, kde se mi dobře spí.. tak jsem si šla ještě lehnout.. ale čučela jsem.. pak za chvíli mi začal zvířátko dělat u hlavy kravál s vysílačkou.. tak jsem mu řekla, aby se trochu ztlumil a pokračovala jsem ve spaní..
*****
probrala nás až babi něco po dvanáctý, že máme jít na oběd.. tak jsme šli na papů.. po napapání se dal čaj.. pokecalo se.. a pak jsem šla s Kulíškem se podívat na žňovky.. a jsou :) ale dost jsou už přezrálý.. zkusila jsem ochutnat letňák na zahradě, ale ty jsou ještě kyselý.. tak jsem si zase nafotila babišty skalku :) a objevila jsem, že má na zahradě solidago moje :) ale takový hubeňoučký.. tak jsem si ho vyfotila a pak jsem si jednu kytičku utrhla a donesla dom :) domů jsme jeli autem.. to strejda Petr potřeboval stejně do Černobylu, tak nás tam rovnou vzal :) to jsme skočili k nám.. to mamina byla doma.. tak jsme řekli, co a jak.. a pak jsme skočili pro papání do krámu.. to si vzal zvířátko klobásy (nechápu, mě je z těch včerejších blbě ještě dneska) pak jsme se vrátili dom.. zvířátku jsem ohřála ty klobásy.. já si vrazila do huby tubu s Piknikem.. teď si udělám čaj a povalíme do pelíšku.. :) zvířátko zase chytal ufony.. tak chytil nějaký letecký pásmo a nějakou věž navigační pro letadla.. a taky nějakou frekvenci, kde je slyšet něco jako voda a meluzína dohromady a ten signál je takovej různorodej, každou chvíli se změní xD
*****
jo.. zvířátko si tu taky hrálo s mýma lakama.. nemůže furt z toho zářivě růžovýho :D ale jak je to kvalitní sakra :D jak lak na auto spíš xD tak si vzal víčko od piva.. a do něj dal kapku z každýho toho laku.. a pak to smíchal a je z toho taková jedna superbarva :D taková hodně tmavě fialová, perleťová :) asi to bude tím, že mám dva odstíny fialovýho laku a ještě jeden fialovo-růžovej :) joooooo.. a novinka :D konečně jsem vyčmuchala tu písničku, která je v ukázce na Óčko hity :D ptala jsem se na to na fóru Óčka, ale nikdo mi neodpověděl.. tak jsem zadala na yt óčko hity a normálně jsem to našla :) je to parádní :) a je to nějakej remix písničky od Adele :) mě se nelíbí její hlas.. líbí se mi jenom ta instrumentální část to je prostě pecka :) zkusím si to ještě zejtra najít jenom instrumentálně :)
*****
*****
tak já povalim :) dát myšičkám papání a pak půjdu do pelíšku.. zvířátko pak opustí snad svojí radiostanici na balkoně a přiňufe za mnou :) zejtra ráno pojede dom, protože má odpolední a bus jede jenom v devět ráno a pak až pozdě.. a já pak budu asi nejspíš pravděpodobně tejden doma.. budu písat.. povídku mám v hlavě, ale nejde mi to napsat.. prostě nejde.. achjo.. mě fakt v poslední době nic nejde.. kromě tý práce.. x)) asi umřu.. fakt.. přijde mi, že pomalu chcípám.. dokonce se na mě slítávají mouchy.. jo.. mucholapku jsme objevili.. konečně :) tak jí tu mám už roztočenou na kuličkách..
*****
a já jdu teď uvařit čajček a půjde se hajat :) tak papa :)

pár otázek

16. srpna 2013 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
jo.. den byl super.. byl by ještě lepší, kdyby nebyl v nynější chvíli ten poslední.. hahah.. příští tejden mám volnej, pokud se v EMZ nestane to, co se stává věčně - do dvou hodin se změní šichtovnice, extrasměny se napíšou na tři tejdny do předu a posléze se všechny zruší, během jednoho dne vyrazí všechny brigádníky, aby je za dva dny vzali zpátky.. bla bla.. pořád dokola.. achichouvej..
*****
dneska jsem zase spinkala ráno.. ale bylo mi zle.. měla jsem nejspíš horečku.. a ještě teď mám asi zvýšenou teplotu.. no.. hrozný.. včera zimnice, dneska horečka.. paráda.. do toho mě začala tak třeštit hlava.. no málem jsem tam chcípla :D ale dělala jsem v pohodě.. stíhala jsem i tři rámy.. ve chvílích, co jsem se kurva potřebovala chytnout za palici a zapíštět, když mi nějakej kokot vrazil hřebík do spánku, mi třeba vyskočil jeden rám na ten druhej, protože jsem to prostě nestíhala.. blbé.. ale pochopitelný.. a bylo to docela fuk.. zase mi v hlavě celej den hučely moje otázky.. asi debilní, ale mě to kurva prostě zajímá hrozně dlouho.. od první chvíle, co jsem byla v EMZ poprví.. jooo.. jsem ale jediná, koho to zajímá..
*****
třeba mě hrozně zajímá, co to je přesně za slitinu na to pájení.. no.. dřív to bylo stříbro s mědí.. pak stříbro s cínem.. a teď to je měď s cínem :D když jsem tam chodila před třema rokama, tak to se používalo stříbro s cínem.. a co to je za matroš do prdele ta vodící deska? co to je za materiál ta zelená věc, na který jsou plošný spoje? a co to je za umělou hmotu, ze který jsou účka? smrdí to jako svině.. jako vejfuk trabanta s ropou dohromady.. pak mě děsně žrala otázka U-stáže.. kurva.. ale to je jediná otázka, která mi byla zodpovězena :D prostě U-stáž.. máte plato.. o čtyřiceti účkách.. který jsou z nějakýho vadnýho plastu, kterej přežije průtah pecí, která nakonec nemá ani těch 2340°C, ale jede se asi jako na pražení buráků.. něco kolem 200-300°C.. ženský mi to ukázaly na počítači, kterej tu pec řídí.. a kterej spouští to zkurvený pískání, který se ozve, když je nějakej problém..
*****
takže znova :D U-stáž.. máte plato o čtyřiceti účkách.. do každýho účka dáte diodu a tranzistor.. ze stejný kombinace.. prostě třeba hodnota tranzistoru 2 a hodnota diody 4.. a je to stejný úplně.. ale dáte to plato do U-stáže (vypadá to jako lis, ale je to počítač.. načtou se hodnoty a vyflusne to hodnoty odporů, který se tam před spájením dodají.. hmm.. a odpory jsou od čísla 1 do 24 :D každej má samozřejmě jinou hodnotu.. třeba 124 a další 321.. jedniček tam napícháte dva.. patnáctek tři.. desítku jednu.. no prostě mě to žralo a už i sralo :D a dověděla jsem se to, že když se sáhne na senzor a na tu desku a prostě se s tím manipuluje, tak změní svojí hodnotu a svoje napětí.. fajn :D ale je to ESD prostor snad ne? máme ty vodivý sráče, aby z nás slezla statická elektřina a tak dále.. tak nechápu, že to i přes to na to takhle působí.. jedinej dotek.. citlivý jako hovado.. tak to jsem hrozně ráda za tuhle informaci :)
*****
potom mě zajímalo, kdy se tam zase vrátim.. děsim se toho, aby to nebylo až na Vánoce.. zasejc x)) ale dovolený přitom lidem ještě neskončily, tak bych tam mohla bejt do konce září.. ale.. hm.. velení zavelilo.. tak fajn.. šéfová se mi ozve.. ta ze mě byla nadšená a i trochu zděšená.. že jsem prej úplně první, kdo se na tyhle věci, ohledně výroby a z čeho je tohle a co je tamto a jaktože tohle tamto :D že se na to ještě nikdo nikdy neptal :D ale že ty lidi ani neví, do čeho ty píčoviny jsou, tak to mě dostalo.. když se vleze do fabriky, tak tam to visí na zdi za sklem.. prostě rozebraný a složený tyhle kravinky, co se tam dělají a je tam popsaný, do čeho to je, k čemu to slouží.. já myslím, že ty lidi ví tak maximálně, k čemu slouží ty tyčový zářivky, který se na našem oddělení senzory/světla taky vyrábí.. no ikdyž :D :D proč by je mělo zajímat, k čemu slouží zářivka :D
*****
no.. dělalo se dělalo.. šlo to fofr.. pak se uklidilo a zase konec šichty.. ty vole.. tak jsem vylezla ven.. a doufala jsem, že na mě už zvířátko bude čekat.. ale zvířátko přiňufalo busem a nestihl tam dojít, protože ten bus přijel pozdě.. tak jsem ho potkala na půli cesty :) tak se šlo k nám :) zkoumali jsme vysílačky :D já ležela v pelechu zalezlá.. najedla jsem se, dala si sprchu a šla jsem si chcípat do postele.. zvířátko si se mnou povídal přes vysílačku z balkona :D a pak šel vyzkoušet, jak to bude znít, když půjde až k našemu vysílači co je za loukou docela kus od baráku a odtamtud mi volal a docela v cajku :D teď mi šel do Vlčáku.. já jsem tu řešila nějaký věci.. nějaký.. na jednom blogu.. no.. to je stejně neřešitelný.. a já nad tím nesmim přemejšlet, nebo si zkurvim svojí iluzi.. no.. to by byla škoda :D tak já povalim.. do toho pelechu :) dám ještě papat myšičkám a povalim :) tak papa :)

8. narozeniny a trochu podělanej den

15. srpna 2013 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
nooo.. začneme radši od rána.. ráno to vypadalo docela normálně.. prostě přijdu.. začnu osazovat.. pak se střídáme na U-stáži.. dobrý.. málo chyb.. tak parádní.. taky to byla kombinace o hodnotě 2 a 3, tak co si víc přát.. v pohodě to bylo.. prostě klasickej den v EMZ.. ale od rána jsem měla divnej pocit.. takovej něco na způsob, jakože mě odtud už asi vyrazí a zejtra tam budu naposled.. prostě jsem si to uvědomila a pak jsem si ještě navíc vzpomněla, že se chýlí konec srpna.. pomalu, ale jistě.. a lidem končí dovolená.. tak jsem se na to nějak zeptala ženských.. a ty mi řekly, že pokud se nechystám v září někam zdrhnout, že mě tu snad ještě nechaj, že jsou dovolený ještě i přes celý září.. ale já jenom zatřásla hlavou a řekla jim, že mám tucha, že mě prostě určitě vyrazí..
*****
tak jsem to chtěla pojmout tak, že si ty poslední dny alespoň užiju.. a chtěla jsem si vyfotit U-stáž.. ukázat jí mamině a Kulíškovi.. neudělala jsem to.. no.. a zejtra mám poslední možnost.. asi.. možná.. můj zkurvenej pocit a předtucha byly správný.. hm vole.. hele ale trochen divnej den.. takovej jako ve snu.. divným snu.. na způsob mých debilních nesmyslných snů.. hele včera jsem se neskutečně mrdla o ten výstupek na plotýce do loktu.. mám tam rudou tečku a ještě do oběda mě ten loket fakt neskutečně bolel.. opřít se o něj pořád nemůžu.. tak se mi dělalo zajímavě..
*****
já zrovna byla na U-stáži a tam se někde vyloupli dva lidi.. v modrým plášti.. taková laboratoř ta fabrika no.. kdo nemá firemní tričko, tak musí mít na sobě plášť.. bílej, nebo modrej.. hele.. má statická elektřina vliv na mozek? mě dneska připadalo, že mi mrdne.. x)) no.. taky mělo proč že :D ale byla jsem stále v klidu.. ale ten můj pocit blbej.. vtíravej.. já to věděla.. ale nic no.. seru na to.. jsem si dělala.. na U-stáži.. a parádní kurva můj úspěch.. stíhala jsem tři rámy!!! ty vole :D jsem to pak musela říct na konci šichty šéfový.. ta na mě vytasila takovej nadšenej úsměv, že div si nepovyskočila :D měla jsem radost, že ze mě měla radost :) je super :)
*****
a jak se tam tak motali ty dva lidi.. tak se mě začali ptát na věci typu, jako co dělám a jestli vím, co dělám a k čemu to vůbec bude sloužit a jestli vím, co je tohle a jak se tomu říká.. hmmm.. zmerčili mojí jmenovku a viděli pod tím ten náááádhernej dodateček "brigádnice", tak se na mě podívali a tvářili se trochen rozpačitě, jako že néééé ta určitě nemá tucha, k čemu to vůbec pak bude.. no.. tak jsem jim to vyklopila.. jo.. END je senzor do myček na nádobí.. a slouží k dávkování mycího gelu nebo tablety.. čuměli na mě jak na zjevení.. "jooo.. a tááámhle Aqa zase slouží k hlídání čistoty vody v myčce.. prostě tý myčce ten senzor řekne, kdy si má vyměnit vodu.." vítězně jsem se na ně usmála a oni čuměli xD "he *debilní úsměv* tak vidím, že o tom něco víte, to je dobře.. víte, někteří lidi vůbec netuší, co tady vlastně dělají.." "hmmm.. všímám si.. a TOHLE.. *ukázala jsem na U-stáž a na těch 24 krabiček s odporama* mi nikdo do řitě nevysvětlí.. stejná kombinace, stejný účka, stejný plato.. a jiný odpory? he? proč? jak je to možný hm? a z čeho jsou ty účka, když je to jako plast, ale přežije to průjezd 2.340°C?" měla jsem an ně asi moc otázek.. nic jsem se nedověděla.. budu se ptát ještě zejtra.. šéfový.. třeba bude tak hodná a sežene mi nějakej materiál :)
*****
a tak mi čučeli přes rameno, jak jsem byla na tý U-stáži.. a já musim do prdele čumět na světýlka a mě to prostě znervózňuje.. cizí lidi, když na mě čumí, jak něco dělám.. vždycky něco poseru.. a taky že jo.. ale dneska teda parádně.. jsem myslela, že jsem to rozbila ty vole.. co že se stalo.. osazuju.. a honem honem mi jel už další rám, když mi zrovna vyjel jeden.. ale průser.. on jak ten rám vyjel, tak jsem ho jako vždycky rychle otevřela, řvala, jak to kurvadoprdelepálíjakosvině a jebla tam další plato, zarovnala odpory, aby nečouhaly a zavřela víko.. zacvaknu, zaštoubuju a pošlu.. hm.. dobrý.. ale ten zvedák, co si podává plata a hází je na pás, tak mi cestou dolů chytil rám, co jel těsně před tím mým.. a zaseklo se to.. prostě ho skřípl.. a byl skříplej můj rám i ten cizí.. a ta píčovina vysouvací zůstala viset nahoře.. panika vole.. nikdo nikde.. všeci do prdele v řiti už na svačině.. a já tam čuměla..
*****
"pomoooooc!!!" nic.. nikde nikdo.. "pomoooooooooooooooooooc!!!" tak jsem letěla dopředu.. chytla jsem nějakýho kluka, co tam čuměl do počítače a řekla mu, co se mi stalo.. ten se na to šel podívat.. já mezitím musela utíkat, protože mi po pásu někde běhaly ještě dva rámy.. tak jsem je musela chytit a vyhodit ven, protože by do toho nabouraly taky.. a zablokovanej pás je na světě.. a to je fakt pakárna potom.. když se mi takhle nějak zachytil rám, tak jsem do toho prostě dala ránu pěstí a on spadl na pás a v pohodě odjel.. ale tohle nešlo.. já do toho strkala, mlátila, ale nešlo to.. bylo to prostě zablokovaný, skříplý tim druhým rámem.. tak jsem se dovolala někoho a přiběhla ta holka, jak mě tam očumovala s tim klukem.. tak vzala firemní mobil, kterej je jenom pro volání po fabrice (a nekurví ten jejich ESD prostor) a zavolala, že potřebuje na END mechanika, že se sekl rám.. pak se na mě usmála a řekla mi, že mám jít v pohodě na svačinu.. no.. taky už bylo třičtvrtě na jedenáct.. parádní no..
*****
ten zbytek svačiny jsem do sebe naházela rychle chleba, otevřela si Monstera a kroutila hlavou nad tím, jaká jsem píča :D to se mi ještě nepovedlo.. zasekala jsem celej pás, ale tohle teda ne.. hele.. přitancovala jsem si ze svačiny a rám v cajku, opraveno.. pohoda.. ale ten můj loket mě furt bolel hele.. tak jsem si ještě dělala na U-stáži.. pak jsem tam pustila kolegu.. a já šla děla účka.. a pak se jenom osazovalo a osazovalo.. a já si zase nic nenafotila.. pak se končilo zase o půl hodiny dřív.. a byla porada.. tak se uklízelo a tohle a tamto.. no.. a pak jsme se dověděli, že ani nemáme chodit na poradu.. že brigádníci prostě nemusí.. tak jo.. já už stejně všechno potřebný věděla.. spíš tušila.. x)) tak mi to bylo putna.. tak jsem si tam kycla na prdel a osazovala jsem.. a osazovala jsem jak magor.. Tomáš mi jenom oznámil, že na to sere.. "nemáme tady už bejt.. jsme tu sami.. seru na to.." osadil za celou tu půl hodinu dvě platíčka :D jsem myslela, že se z něho poseru :D já zase měla hromadu.. asi třicet nebo možná víc.. ani nevim.. :D
*****
počkala jsem si na druhou hodinu a pak jsem s tím flákla a mazala do pryč.. ještě jsem se ptala šéfový na to, jak to teda se mnou bude.. no.. zejtra.. a příští tejden mám volno.. a pak se mi ozve.. snad půjdu za ten tejden zase do práce.. zavolá mi jenom, jakou budu mít šichtu.. no.. snad zavolá.. jinak jsem v prdeli.. no radost z toho fakt nemám.. "no.. tak si alespoň odpočineš" "ale já jsem odpočatá, když chodim sem!!" x)) nechápala asi moc.."spánkovej deficit.. potřebuju režim.. chodit do práce, vstávat a jít spát trochu pravidelnějc.. ne v sedm ráno jít spát a pak se budit jako magor a přes den bejt chcíplá.." pokejvala hlavou, jakože chápe.. a ještě se mi omlouvala, že za to fakt nemůže, že s tím nic nenadělá, že je z toho taky už nasraná.. já se jí nedivim.. taky už z toho má dost.. achjo..
*****
teď si jenom ještě zkouknu povídku.. nebo nevim.. mamina mi dala svíčku.. voníííí.. doma pohoda.. začalo vysílat prej Óčko express.. ale nám ještě nejde vyhledat.. je to divný.. protože Óčko gold šlo hned.. ale tohle nejde.. achjo.. snad to půjde.. tak já povalim.. přemejšlela jsem pořád nad povídkama.. snad to nějak dovymyslim :) teď už ale psát nebudu.. i když bych chtěla.. půjdu spinkat :) přes tejden budu mít času dost :) joooo.. a co ty osmý narozeniny? :) 15. srpna 2005 vyšel první singl TH :) Durch den Monsun ♥ ty vole.. to není možný, že to už je osm let :D stárnu, fakt :D já si tu vypůjčím jedno video :) tak já mizím :) papa :)
*****

hauch mir deine Liebe ein...

14. srpna 2013 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
...nádherná písnička ♥ jo.. já ani nechtěla dneska nic moc psát.. nevim.. a hlavně nevim proč jsem publikovala tu sračku, která stejně není dopsaná.. jo.. bordel v rozepsaných článcích.. aha.. tak to jo.. to je snad rok starej článek.. no.. spíš dva.. jo.. spíš dva.. ale fakt nevim.. a je mi to docela jedno.. přestala jsem řešit kraviny.. no.. já už neřešim nic.. hlavně to nebrat tady moc vážně, že.. no.. to už jsem jednou zkusila.. hmm.. nedopadlo to moc dobře.. haha :D vole.. dneska v práci super.. ale já mako jako pako.. zase jsme to samozřejmě magoři stihli..
*****
na U-stáži mě to nějak bavilo.. chvílema jsem zase jela na tři rámy.. ale vysrala jsem se na to a nechala jsem si radši na sobě na stole čtyři platíčka s odporama, než abych tam flákla ten třetí rám, aby to šlo rychlejš.. však ono se to neposere.. stejně se to udělá téměř stejně rychle, tak nevim vo co go x)) vole :D poslouchám zrovna Beichte a no to mě poser :D jsem neslyšela asi osm let xD nojo xD fakt.. od začátku, co je poslouchám, tak taky vznikla tahle písnička.. hodně stará no xD já mám z toho úplně radost ne xD jo.. jinak.. dneska přišlo zase téma na můj věk.. jak nečekaně.. to s tím přijde každej den někdo jinej? JOOOO JE MI 22!!!!! už si to kurva zapamatujte.. a příští rok mi bude nečekaně 23.. vypadám na 16.. cejtim se na 16.. a polibte mi šos.. jo ano.. to vám mohlo dojít, že když jsem chodila do EMZ před třema rokama a chodila jsem bez keců na noční, tak to je asi jasný, že jsem už byla trochen plnoletá, nééé x)) já tam nebyla na brigádě :D odešla jsem ve zkušební době x)) já pííííí.. ženský pohlavní orgán..
*****
stalo se mi dneska pár zvláštní, nasranoidních věciček.. hmm.. takže.. nejdřív jsem se mrdla o osazovací desku.. je to strašná blbost.. je taková vroubkovaná, kovová.. aby plato neprasklo a aby ty Ú dobře držely.. na stole se Ú nedaj osadit.. maj pacičky voe.. no.. plotýnka tomu říká jedna kolegyňka a moje příbuzná :D a ona má takový tři výstupky.. vodící deska má v sobě zase dírky v rozích.. tak se to na ní napíchne a deska neujíždí a je to v cajku.. no a mě se povedlo o ten pidi midi, několikamilimetrovej výstupek jebnout do loktu.. jsem se na to napíchla.. já myslela, že v něm mám díru.. jsem si málem uchcala jak to bolelo :D nejdřív nic.. a pak jsem málem vyletěla do stropu.. ty vole.. ptala jsem se kolegy, co osazoval proti mě, jestli v tom loktu nemám díru :D ale prej ne.. jenom rudou tečku.. ty vole mě bolela celá ruka a ještě teď se o ten loket nemůžu opřít a ta tečka tam je furt.. no hrozný.. fakt děs :D snad to bude zejtra lepší, protože jinak nevim.. se pak nebudu moc ani opřít x))
*****
pak přišlo peklo.. něco, co fakt nezvládám.. a nestává se mi to moc často.. ty vole.. něco, co naprosto brutálně nenávidim x)) jsem chytala zase spánkový záchvaty.. už jsem mlátila hlavou o stůl.. jsem si řekla, že teď si ještě o tu desku můžu vomlátit palici a bude to geniální celý.. tak jsem si dala kafe z automatu.. fajn.. dala jsem si velký, černý, bez cukru.. všechno jsem tam hezky naťukala.. "před volbou stiskněte tlačítko pro množství cukru" "bez cukru" "více cukru".. hmm.. vole.. stisknu "bez cukru" zvolím velký černý kafe.. já radost, že se možná trochu probudim.. hm.. ani ne.. napiju se.. to kafe hezky vonělo.. doufala jsem, že to nebude taková břečka, jako jsme měli z automatu ve škole.. hm.. a ono bylo SLADKÝ!!!!!!!! já kurva úplně k smrti nenávidím sladký kafe!! sladkej čaj!! blila bych z toho!! ale nechtělo se mi vyhodit devět korun.. a myslela jsem, že mi kofejn pomůže se probrat.. tak jsem to do sebe nalila.. a.. zvedal se mi kufr ještě dvě hodiny.. parááádáááá x))
*****
pak přišla moje řada na U-stáži ještě jo.. ty vole brutální.. strčim tam naměřit platíčko.. naměří se.. a já čumim na ten monitor jak píča.. skoro půlka červený okýnka.. to jsem myslela, že se to zaseklo, nebo něco.. protože ono to je celý červený, když se to tam šoupne.. ale pak mezi načítáním to zezelenává postupně.. a úplně na konci třeba zůstane pár chyb.. třeba jedno nebo dvě okýnka.. ale tohle bylo třičtvrtě.. tak jsem to vytáhla.. jsem myslela, že se počítač zbláznil z toho už taky chudák.. a pak se na to plato teprv podívám.. někde nebyla celá řada tranzistorů.. někde další celá řada diod.. jedno účko bylo úplně prázdný.. no kurva mi řekněte, co to mohlo bejt za umělce, co tohle dovedl vyplodit.. ty vole.. ale už bylo naměřený a stejně jsem neměla náhradný senzory z příslušný kombinace, tak stejně smůla.. hm.. z celýho plata tak patnáct dobrých kousků.. parádní no :D
*****
a to se myslelo, že zase bude něco přes normu.. a hodně.. ale že bylo tolik chyb, tak smůla.. příště.. a zejtra taky ne.. končí se dřív.. je porada.. zase.. zase čtvrtek? achjo.. no.. a pak ještě jeden poděl.. ten fakt potěšil :D jsem si pouštěla rám ne.. a pohoda.. druhej mi ještě někde cestoval, tak jsem pak čekala.. ale na přeplněnej pás cpát svůj třetí rám.. nasrat.. a pak bych to stejně neuhlídala.. znám se.. no.. a on mi přijel rám.. a ten píčus ho vyzvedl nahoru těma pístama, aby se u mě zastavil a nejel dál.. a v tu samou chvíli, kdy se ten zvedák zvedl, tak projel jinej rám.. a zasekl se mezi to.. nojo.. ale já to nemohla odendat.. ještě to navíc bylo horký jako kráva :D a už jsem kousek před vejtahem viděla, jak mi valí další rám :D "pomooooooooooc!!!! pomoooooooooc!!" řvala jsem na kolegyni.. ale naštěstí slyšela.. no.. pak jsem do toho majzla pěstí, rám spadl zpátky na pás a bylo to jen tak tak, aby se to nesrazilo ještě s tím druhým rámem, kterej jsem musela držet, aby se nezvednul i s tím prvním rámem :D vyjel úplně z trasy no.. jak se to zvedlo, tak ho to vykolejilo z pásu a už jsem viděla tu mašinku.. to se zastaví a pak naráží jeden rám do druhýho a je zablokovanej celej pás i s pecí.. prostě bomba :D
*****
jsem myslela, že se poseru fakt :D jsem se pak akorát těšila, až budu zametat :D ještě jsem si zase drbala rám.. a čistila jsem ho tou sračkou.. a pak jsem prchala za maminou.. ale už zase byla v řiti.. tak jsem šla do krámu.. koupila jsem si pro radost a do zásoby dva Monstery a prchala jsem dom.. pak jsem se kráva blbá majzla do palice, že jsem chtěla vlastně ten můj čajček.. ale ten ve večerce nemají.. a já ty Monstery kupovala tam.. že jdu kolem obchoďáku, mi nějak nedošlo.. tak jsem se nabaštila.. a letěla jsem do obchoďáku pro čajček.. můj milovanej Aloe vera :) zelenej :) 33 sáčků za 22 korun :) a je výbornej :) hele měli v tom obchoďáku poslední tři krabičky.. tak jsem si hned vzala dvě.. asi lidi zjistili, jak je to dobrej čaj.. stejně jako jak se v krámu objevily nedavno ty sušenky za čtyři koruny.. Prens.. žeru je furt :) hrozně hrozně moc dobrý sušenky :) no to víte, že v tom regále je nestačí doplňovat.. cssss.. moje :D
*****
jo.. když jsme u čísla čtyři.. dneska ráno byly kurde čtyři stupně, když jsem si to za deset šest hasila do práce kolem benzíny.. no krása fakt :D ale divný bylo, že mi ta kosa ani nepřišla.. a to jsem měla jenom tričko a tu mojí slabou bundu.. a tu nosím celý léto prostě když už vylejzá od spodu kosa.. no.. asi to je tím, jak já letím.. jooo.. co dál.. napsala jsem si malou osnovu k tý povídce, co mě včera napadla ve sprše.. a musím nad tím ještě dost přemejšlet.. tak ani nevim, kdy se do toho psaní pustim.. ale teď píšu pořád tu jednu jednodílku.. no.. trošku delší jednodílku.. a dává mi zabrat.. ale myslím, že to možná bude čitelný.. snad.. ten příběh mám teď v hlavě třičtvrtě dne.. fakt.. moc to prožívám, já vim.. ale bez toho mýho extrémního prožívání neumím nic napsat..
*****
no.. co ještě dneska.. zvířátko mi psalo.. už bylo vidět, že je trochu líp.. malinkej můj.. ňufatej.. pak utíkal do práce.. ještě dva dny.. já koukala, že se spouští zase nový Óčko :) no to jsem zvědavá :) už zejtra :) teď už ale povalim do hajan.. :) abych nebyla zejtra tak nehorázně chcíplá x)) tak mizim.. :) papa :) já stejně zase budu půl noci přemejšlet nad svýma volovinama :) jako vždycky :D

(ne)úvaha o Evil

14. srpna 2013 v 19:30 | Evil Industries |  >Úvahy na téma...
mám to tady rozepsaný snad dva roky možná dýl x)) neřešit.. už mi to tu zabíralo místo tak to publikuju.. x))

jak se tady vzalo to zjevení?
odkud přišla?
něco málo o historii
konec internetového světa - zlo stále žije xDtakže.. řekla jsem si, že když mám v hlavě vzduchoprázdno a nejsem proto schopna napsat ten můj denní kyd, který se tvoří tak, jak mi myšlenky lezou z hlavy, napíšu tedy menší úvahu, nebo co z toho nakonec vyleze.. úvahu o mě..
*****
myslím, že jsem se vám představila víc než dost.. tenhle blog bude mít přeci na jaře dva roky.. oh toto letí.. a to jsem prosím ještě začínala zde.. no nic.. jak jsem se tam tak jukla, trochu mi přestaly za ty roky fungovat obrázky, které tam byly.. ten v záhlaví jen vystřídal toho stroma ze šablony, jinak je jeho zjev stále od doby založení, stejný..
*****
jak jsem se já vůbec na internet dostala? bylo nebylo.. ale kuš.. prostě jsem dostala jednoho dne počítač.. notebook.. nějakou dobu po tom, co jsme se přestěhovali (no fuj).. a za nějakou dobu, co jsem dostala počítač, se dostavil ten ďáblův nástroj - internet.. a co? dříve jsem znala ten proklatý blog, který byl plný materiálu věci, která mne v jednom dlouhém období fascinovala.. ta věc jest předmětem materiálu na tom puntíkatým zjevu, který jest mým prvním blogem v historii..
*****
od téhle doby se toho spoustu změnilo.. a když to tak čtu, tak vidím, že jsem stále stejná.. to jen svět a lidi kolem mě se mění.. možná jsem o malinko dospělejší.. už nepíšu tak hrozně jako prase (vulgarismy se kurva nepočítají xD) a možná se mi otevřeli oči.. byla jsem hrozně slepá.. nebýt pár přátel, kteří při mě stáli, i když jsem měla jiný názor, než oni, mi pomohli.. a já se bránila.. kopala kolem sebe, jelikož.. láska je slepá a někdy zabíjí.. ale mě nezabila.. jsem silnější.. sebejistější.. a i to sebevědomí se trochu probralo z věčného spánku..
*****
ano.. mluvím o jistém lháři a slibotechně.. ale od toho pryč.. je to stará historie a nyní se tomu jen směji :) konečně jsem poznala, co je skuteční štěstí.. a skutečný život.. už nehodlám dřepět na zadku u compu, kde od rána do rána civím na ICQ nebo na Facebook, kde si píši s někým, komu jsem dala srdce a on není ani schopen se jednou jedinkrát sejít.. pak došly výmluvy a hopla.. konec.. takže po téhle trapné zkušenosti jsem si vzala jen jedno ponaučení, které jsem nazvala 4N+IK xD a to jest - Nikdy Nikomu Nevěř Na Internetu Kurva!!! xDD
*****
nooo.. pryč už od toho x)) nebo mě zase chytne záchvat smíchu a já se tu pochčím ne :D pak si jen uvědomím, jak blbá jsem byla.. a že jsem přišla o jedny z nejkrásnějších let života.. 15, 16, 17, 18.. ach.. ale jsem tak ráda, že je to pryč a já konečně začala žít.. ale ten věk od 14ti do 17ti bych nezahodila.. prostě se to mělo stát.. a stalo se.. a vzpomínky zůstanou ♥ tyhle jo :)

co psát

13. srpna 2013 v 22:40 | Evil Industries |  >Má duše
já ani nevim.. je mi divně.. úplně divně.. psala jsem povídku.. chytám z toho akorát depku.. to jsem to dokurvila celý zase.. do hajzlu.. ne.. není to moje ehm povídka.. na tu jsem víc jak měsíc nesahla, protože prostě nevim.. chce to fakt pauzu.. to je něco.. fakt.. zvířátko moje malinkatý ňufatý mi dělá starosti.. v práci pohoda.. práce jako na kostele.. ale stíhalo se to.. ještě něco navíc zase je.. něco málo.. na U-stáži jsem stíhala jednu chvíli tři rámy.. pak ale zase jenom dva.. je to na hovno.. jsem fakt asi jetá nebo co.. nekoupila jsem si další energeťák.. fakt.. nechlastám to denně, jak si někdo v EMZ myslí.. nojo.. protože se střídaj šichty a já jsem pokaždý v jiný skupině..
*****
venku zima jak na sibiři dneska přes den.. odpoledne už bylo dobře.. v práci to uteklo jako prase.. šlo to dobře.. udělala jsem toho jako sraček.. naproti mě seděl brigádník, syn jedný kolegyně.. už jsem se děsila, že budu muset mluvit.. já se toho fakt bojim, protože když už se začne mluvit, tak já tu hubu nezavřu a připadám si jako kretén.. řeklo se pár slov.. to jo.. bavili jsme se tam prostě všichni tak o všem možným.. ale jinak to bylo v pohodě.. mohla jsem se v klidu brodit ve svých sračkoidních myšlenkách.. to mě prostě baví.. vymejšlet depresivní povídky.. kurva já jsem úplně blbá.. pak si to po sobě čtu a je mi zle.. nebo ne? já ani nevim.. děsim se toho, že jsem se z tý mojí psychopatologie nějak nedostala.. ale je mi celkem fajn, až na ten spánkovej deficit.. zase jsem usnula nějak po jedný.. dobře v prdeli, když vstávám v půl pátý..
*****
tak dneska chci už v jedenáct ležet.. no.. to jsem zvědavá.. háhá x)) známe.. mamině se nelíbí můj novej růžovej lak.. mě se teda líbí.. nojo.. je to růžový a září to jako prase.. mám napůl černý a napůl růžový nehty :D ale lak prošel testem EMZ.. hele celej den mako jako pako a lak je téměř netknutej.. je jenom ošoupanej.. protože mám obroušený i nehty, tak to je jasný, asi když se pracuje nebo něco podobnýho :D ale že není vůbec oprejskanej no radost :) já už se teď těším, až budu mít zvířátko u sebe.. moje malý..
*****
a událost dne.. odpoledne si mě přidal do přátel jistý pan D.. nevim, jestli to bylo už na tomhle blogu, nebo na tom starým spíš myslím.. pamatuje někdo ty naše výpravy do Lestkova s Denisou? na Silvestra? trasa Černošín - Olbramov - Horní/Dolní Vísky - Lestkov? v těch mínus patnácti? toho sněhu jak nasráno? :D jak jsem přilezla dom na přípitek asi v jednu nebo ve dvě ráno? :D no.. s tím D jsem "chodila" tři měsíce.. z toho jsme se viděli jenom o víkendech a nějak nic moc z toho fákt nebylo.. nic no.. tak si mě přidal do přátel na fuckingbooku a já čuměla, že si na mě vzpomněl :D a jak ho to napadlo a tak dále :D nakonec jsem se dověděla, že Kulíšek ho potkal dneska.. a bavili se o mě.. tak mu dal můj fb.. tak jenom pár zpráv, co je novýho, jak žiju a tak dále.. no dobrý no :D taky by mě zajímalo, co by rád..
*****
copak dál.. no.. nevim.. psala jsem si s mým utrápeným zvířátkem.. pak odňufalo na noční.. snad to tam zvládne.. já si konečně vyprala můj šátek.. co nosim na palici teď v poslední době.. mi to napadlo.. jsem génius.. usušeno na balkoně.. máme fakt boží máchadlo hele.. bych vám dala čuchnout, ale víte jak.. x)) no.. a já už radši mizim.. vymejšlim píčoviny.. zase mě napadla jedna povídka ve sprše.. že já v tý sprše dostávám takový dementní nápady.. čím dál tím horší.. ale já to stejně napíšu.. zejtra.. nebo někdy.. jo.. nápad by byl.. tak já asi povalim co.. upletu si copánky.. zejtra budu za berana.. nebudu tu plešku mučit fénem.. tak papa x))

La la la

13. srpna 2013 v 22:20 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
já nevim.. slyším to v hlavě od noční.. hráli to v rádiu a já u toho málem usnula.. a k tomu jsem se dívala na svítání.. takovej divnej pocit u toho.. a ten klip se na to teda fakt hodí.. ještě divnější.. zvláštní, že při tom poslechu jsem si vybavila zrovna tu planinu ke konci jak jdou.. fakt že jo.. připomnělo mi to takový ty moje "výpravy do neznáma", kdy jsem od bytovky lezla rovně a furt rovně.. až za tu velikou fabriku, která byla naproti opodál.. až za ní.. kolem vysokýho plotu.. a ještě dál.. kde končilo pole, louka a začínal les se silnicí.. která vedla.. no.. kdo ví kam..