když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

(ne)úvaha o Evil

14. srpna 2013 v 19:30 | Evil Industries |  >Úvahy na téma...
mám to tady rozepsaný snad dva roky možná dýl x)) neřešit.. už mi to tu zabíralo místo tak to publikuju.. x))

jak se tady vzalo to zjevení?
odkud přišla?
něco málo o historii
konec internetového světa - zlo stále žije xDtakže.. řekla jsem si, že když mám v hlavě vzduchoprázdno a nejsem proto schopna napsat ten můj denní kyd, který se tvoří tak, jak mi myšlenky lezou z hlavy, napíšu tedy menší úvahu, nebo co z toho nakonec vyleze.. úvahu o mě..
*****
myslím, že jsem se vám představila víc než dost.. tenhle blog bude mít přeci na jaře dva roky.. oh toto letí.. a to jsem prosím ještě začínala zde.. no nic.. jak jsem se tam tak jukla, trochu mi přestaly za ty roky fungovat obrázky, které tam byly.. ten v záhlaví jen vystřídal toho stroma ze šablony, jinak je jeho zjev stále od doby založení, stejný..
*****
jak jsem se já vůbec na internet dostala? bylo nebylo.. ale kuš.. prostě jsem dostala jednoho dne počítač.. notebook.. nějakou dobu po tom, co jsme se přestěhovali (no fuj).. a za nějakou dobu, co jsem dostala počítač, se dostavil ten ďáblův nástroj - internet.. a co? dříve jsem znala ten proklatý blog, který byl plný materiálu věci, která mne v jednom dlouhém období fascinovala.. ta věc jest předmětem materiálu na tom puntíkatým zjevu, který jest mým prvním blogem v historii..
*****
od téhle doby se toho spoustu změnilo.. a když to tak čtu, tak vidím, že jsem stále stejná.. to jen svět a lidi kolem mě se mění.. možná jsem o malinko dospělejší.. už nepíšu tak hrozně jako prase (vulgarismy se kurva nepočítají xD) a možná se mi otevřeli oči.. byla jsem hrozně slepá.. nebýt pár přátel, kteří při mě stáli, i když jsem měla jiný názor, než oni, mi pomohli.. a já se bránila.. kopala kolem sebe, jelikož.. láska je slepá a někdy zabíjí.. ale mě nezabila.. jsem silnější.. sebejistější.. a i to sebevědomí se trochu probralo z věčného spánku..
*****
ano.. mluvím o jistém lháři a slibotechně.. ale od toho pryč.. je to stará historie a nyní se tomu jen směji :) konečně jsem poznala, co je skuteční štěstí.. a skutečný život.. už nehodlám dřepět na zadku u compu, kde od rána do rána civím na ICQ nebo na Facebook, kde si píši s někým, komu jsem dala srdce a on není ani schopen se jednou jedinkrát sejít.. pak došly výmluvy a hopla.. konec.. takže po téhle trapné zkušenosti jsem si vzala jen jedno ponaučení, které jsem nazvala 4N+IK xD a to jest - Nikdy Nikomu Nevěř Na Internetu Kurva!!! xDD
*****
nooo.. pryč už od toho x)) nebo mě zase chytne záchvat smíchu a já se tu pochčím ne :D pak si jen uvědomím, jak blbá jsem byla.. a že jsem přišla o jedny z nejkrásnějších let života.. 15, 16, 17, 18.. ach.. ale jsem tak ráda, že je to pryč a já konečně začala žít.. ale ten věk od 14ti do 17ti bych nezahodila.. prostě se to mělo stát.. a stalo se.. a vzpomínky zůstanou ♥ tyhle jo :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dev Dev | Web | 20. srpna 2013 v 14:31 | Reagovat

4N+IK zabilo :D Jo...taky si často říkám, kolik jsem toho v životě zvrtala, ale zároveň bych nic z toho nechtěla vzít zpátky. Asi, jak píšeš, se to prostě stát mělo...a nebýt toho, nebyla bych tam, kde jsem teď. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.