když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Září 2013

ňuf

30. září 2013 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak v práci to bylo super :) uteklo to.. bylo mi i líp.. to bylo hezký, jak se všichni starali, jak mi je.. a jestli mi je líp :D a že už mám prej barvičku a já prej jakou :D a prej: "no.. už jsi konečně zase bílá a ne zelená" xD stihla jsem normu.. s Ivčou se dneska dělalo super :) prostě byla celou dobu na stroji.. já si dělala účka, píchala jsem senzory, pájela.. pozorovala jsem pico, jak jezdí na rámu.. takovej divnej :D prostě rám, ale dekl má malej uprostřed.. čtvercovej a na štorc.. a není mřížkovanej, ani nijakej.. prostě plnej dekl.. to si musim vyfotit :D a ty platíčka jsou taky takhle poloviční a je na nich hrozně moc sraček a pájí se ručně a pak se to ještě hodí do rámu.. no ty vole.. sraní s tim je hrozný..
*****
jsem hrozně moc ráda za vyjádření k povídce :) ale vážně to není moje deprese :) já jsem teď fakt happy :) a k úplný radosti mi bude stačit, když v práci ta nehorázná kalamita opadne a dají mi dva dny volna.. kurva fakt.. za dva měsíce.. středa a čtvrtek.. prosíííííííííííííím.. půjdu na výzvědy.. já jim dám do piče, že do konce rocku nebudou žádný vária.. nasrat.. a kdy mi zase přijedou DT do Čech? he? to jim je očividně u prdele, že já tu kapelu miluju.. zvířátko je workoholik.. ten jede věčně dvanáctky.. ten má z každý dvanáctky půl dne dovolený.. u nás tohle trochen neexistuje..
*****
nehtíky mám pořád krásný :D jsou takový nepřehlídnutelný :D pruhovaný.. růžovo-černo-šedivý :D klasika :D a dneska jsem si udělala uhel :) černý stíny po stu letech :D po šichtě, která zase nemožně utekla (jo.. stihla jsem tu přemrštěnou normu a ještě jsem krájela a něco jsem i našprckovala), jsem si to valila dom.. doma jsem se napapala.. gulášek s chlebem :) ham :) a ta moje rýma posraná.. to je něco hroznýho.. už mi fakt bolí hlava.. a v rypáku mě pálí a prostě mě to sere xD kapesníků je málo.. víte, co to je stromů už? achjo.. snad to nebude zejtra takový děsný.. mi to akorát zdržuje.. jak všichni jdou na vajglpauze hulit, tak já zůstanu na hale a jezdim nebo se točim na židli.. protože kdybych i přes tu čtvrthodinu dělala, tak skončim s prací v jednu a pak se budu kopat do prdele.. a zvyšovat normy se mi nechce.. známe svý lidi ne x))
*****
zase horda sraček na přemejšlení dneska.. zase si to naštěstí nevybavuju.. ale myslím, že jsem měla hroznou chuť psát.. no.. zase jsem ale nic nenapsala.. klasika.. ale zejtra už je úterý, tak zase budu brzo písat :D hm.. jasně xD jsem si tak lovila ve starých článcích.. koncert DT.. Mnichov.. kurva.. a ty pocity všechny.. no.. dva roky už.. skoro.. a budu dva roky se zvířátkem :) poslouchala jsem Zero Distance :) jo.. písnička od DT.. já fakt na ten koncert chci.. fakt moc.. ten chlap je neuvěřitelnej :)
*****
hlaváááá.. začíná mě bolet hlavááá.. kurva.. a prášky nejsou.. hm.. tak si vezmu Paralen.. je na píču, ale alespoň něco.. budu si myslet, že je to Nurofen a zabere to jako placebo xD to zní jako plán.. uvidíme :D jo.. a taky.. s výzvědama počkáme, až co se dozvíme na poradě.. a ta je.. překvapivě ve čtvrtek.. tak jo.. snad to vydržim.. já jsem taková držka, že když něco potřebuju vědět, i když je to povětšinou naprosto věc zbytečná, tak prostě musim se zeptat a musim.. dement..
*****
taky bych si to tam chtěla vyfotit.. ale mě je to blbý :D i když by proti tomu nikdo nic moc neměl.. samozřejmě že třeba o přestávce.. nebudu si přeci plejtvat čas, i když už jsem se rozjela tak, že to stíhám v nějakým tom předstihu.. no v jednu jsem se kopala už do prdele :D dělala jsem, že dělám :D a šlo mi to :D teď jsem si volala se zvířátkem mým.. skončil v práci.. a já povalim do pelíšku.. tak papa :)
*****
*****

Wenn nichts mehr geht

29. září 2013 v 23:20 | Evil Industries |  TWC
ehm.. ne, že by ta povídka měla s tou písničkou něco společnýho.. to ani náhodou.. jenom mi při tom psaní hučela v hlavě a společný jsou tak maximálně ty závěrečný verše, který jsou z tý písničky (logicky, že) napadlo mě to, když jsem si tak projížděla nějaký nový články.. přijde mi to, že se to hodně podobá momentálnímu stavu.. ten blonďatej pošuk má deprese jako kráva a nejspíš fňuká nad papírem s rozepsanou básničkou, zatímco jeho bratříček to rozjel a jebe na něj.. nevim.. přijde mi to tak.. a jak to tak všude možně čtu, nejsem jediná, kdo má ten pocit.. toť vše..
*****

zase neděle

29. září 2013 v 23:10 | Evil Industries |  >Má duše
no jak překvapivé, že po sobotě je tu ta zrádná svině zase, že? zvířátko jsem tu měla.. celou dobu se hrálo na marození.. ne, že by mi bylo nějak extra líp, ale zejtra mě čeká další ranní.. sny na píču.. myšlenky na píču.. alespoň, že mi dneska vyšel další díl povídky.. ach.. ne mojí.. tý co mám rozečtenou a úplně u ní teču.. kurva.. a zase čekat na další debilní neděli, než vyjde další díl.. to je ironie..
******
zrovna jsem si nalakovala nehty, abych si je mohla zase slavnostně zejtra dokurvit.. hmm.. do Ag se nejede.. mamina mi nakázala, abych za ní do práce nelezla, protože tam už zase nebude.. hm fajn.. snad si vzpomenu, než tam odpoledne vlezu.. chtěla jsem možná napsat něco o těch mých zkurvených snech.. ale radši ne.. hele.. jak jsem tak myslela na ten shit, že se nejspíš kvůli tomu posranýmu totálnímu stavu nedostanu na koncert DT a DM už vůbec ne, tak se mi zdálo, že jsem byla ve velký hale a potřebovala jsem na hajzl a já tam bloudila a šla jsem někam do kelu a prostě parádní debilní sny.. klasika.. vrací se mi moje psycho stavy se vším všudy.. jupí.. jsem nadšená..
*****
do toho se mi oživujou vzpomínky a já už odmítám Kulíškovi něco vyprávět.. stejně mě ještě ani jednou nenechal mluvit a já už na to nervy nemám.. už tak jsem si toho vybavila až moc a je mi z toho celkem špatně.. no.. špatně.. na píču.. úplně.. dám sem tu povídku a mažu chcípnout.. za pár hodin zase vstávám.. kurva.. v půl pátý.. tak pa

další debilita

27. září 2013 v 16:20 | Evil Industries |  Imaginary
proč tohle.. no.. jak tak dřepim v práci a dělám, tak né, že se pekelně soustředím, do jaký díry ty zmrdy mrňavý strčit.. to potřebuje ten, kdo to dělá poprví.. už v tom mám taky nějakou praxi, že.. takže nějaký soustředění.. fakt.. před očima mám obraz jedna ku jedný toho, co mám asi před xichtem a toho, co se mi odehrává v palici zase za prasárny a kraviny.. jak jsem psala, že mi v hlavě jel celej den mišmaš složenej z pár klipů z Óčka, útržky z filmů a pak z toho, co mám rozečteno a z toho, co mám rozepsáno.. nádhera.. fakt.. pak na mě někdo půl hodiny mluví a já stále dělám a čumim někam do prdele..
*****
prostě se mi při tý práci v hlavě honí myšlenky.. ale ne souvislý.. prostě myšlenky.. chvilkový představy nebo verše.. a podobný ptákoviny, co prostě dohromady nemají smysl.. no.. ono to nemá smysl ani samo o sobě.. dřív to bylo jen tak občas.. ale teď je to furt.. a už mi to začíná lízt na nervy.. občas se dá nějaká takováhle ptákovina plesknout někam do povídky.. ale některý.. no ehm.. to fakt ne.. třeba zírám, jakou mi rám porodil cínovou kouli a u toho přemejšlim, že bych ale fakt kurva chtěla do vesmíru.. až jsme se začaly bavit s kolegyňkou mojí zlatou o filmech.. jsem jí vyprávěla celá udělaná o Frekvenci :D jo.. i dneska jsem měla půjčenej její plášť :D snad mi seženou i pro mě.. jakože aby byl jenom můj :D protože ty erární, co tam vždycky visely u ESD brány pro případný návštěvy z venčí, tak ty si rozebraly nově příchozí paní.. no když jste nachcípaní a je na vás otevřený vokno a vy máte na sobě jenom tričko s krátkým rukávem, tak to moc fajné není.. takhle je ten plášť dlouhej až pod prdel a má dlouhý rukávy.. ale.. já to neumim ani nosit.. tak je mám ohrnutý.. nesnášim to :D
*****
další zhovadilosti se mi v hlavě ženou před spaním.. ale to spíš přemejšlim nad povídkama.. pořád.. nepřetržitě.. a přemejšlim, proč mi to do hajzlu nejde taky hodit do větný podoby.. proč sakra.. vidím to až moc barvitě.. ale prostě je to tak nehorázně složitý.. ne děj.. ale ta pocitová část.. že to prostě napsat nejde.. u tý povídky se fakt hodně nervuju, protože to prožívám s nima.. trochu hardcore.. no.. trochu víc.. taky něco začněte psát ve vaší největší depresi a pak po třech a půl letech pokračujte, že x)) musím si uvědomit povahy těch postav.. pak si představit, jak by jim asi bylo v daný situaci.. jak by to působilo na mě.. a jak asi na ně.. jo.. asi si to zbytečně komplikuju, ale já to jinak neumim.. moje náhlý twc záchvaty se mi píšou líp.. no.. ale jak který.. tuhle poslední povídku, která tady ještě není, jsem napsala během pár hodin.. možná ani to ne.. další jinou jsem psala víc, jak čtyři měsíce.. jo.. Poté.. tu jsem psala takhle dlouho.. taky.. než jsem si vybavila všechny ty psychopatický pocity, tak jsem se u toho několikrát málem zhroutila :D
*****
prostě bych byla nerada, kdybych ty moje debilní myšlenky říkala nahlas.. protože když je toho hodně, tak mě to nutí říkat a já to pak říkám třeba těm ženskejm v práci a ty na mě chudáci čumí jak na magora.. oni ví, že jsem trochen jiná, ale neví, jak moc jiná.. a byla bych ráda, kdyby to tak zůstalo.. oni si pamatujou, jak jsem vypadala, když jsem tam chodila poprví.. to jsem ještě byla na prášcích a to každej pozná, že je někdo pár let na antidepresivech..
*****
jo.. a taky.. největší píčoviny mě napadaj ve sprše.. tam mě napadly skoro všechny moje povídky :D tak já valim do sprchy :D ne snad, abych vymyslela nějakou zhovadilost, ale abych se zahřála a mohla se zabalit do županu.. tenhle tejden byl trochu hardcore.. ale je mi líp, než včera, tak se to pokusím do příštího tejdne vyležet.. :) trochu se děsim, co tady budu plodit, ale je mi to u prdele.. jsou tu už i horší věci :D proto ten blog radši ani nečtu.. proto si po sobě nečtu články, ani když je napíšu.. jenom když ho projíždím a padne mi do voka překlep, tak to ho teda opravím, já jsem na to hrozná.. tak mizim x))

Just a Dream

26. září 2013 v 20:30 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
chtěla jsem jít spát hned po dopsání článku, ale.. no.. jako obvykle.. tak si ještě tady chvíli čumim doblba.. píšu si s Kulíškem a čumim po tý otravný mouše, co mi tu lítá ke xichtu.. svině.. těšim se, až se přilepí.. hahah.. jo.. jsem sadista.. ale to je pud sebezáchovy ta muchochňapka tady x)) jo.. krásná písnička :) slyšela jsem jí asi minulej tejden na Ó a líbí se mi :)

ještě žiju

26. září 2013 v 18:10 | Evil Industries |  >Má duše
ale ostatní na mě čuměli, jako bych měla každou chvíli zdechnout.. no fajn.. tak mi bylo blbě.. a se mám posrat? nebudu doma zadarmo.. srát na to.. ale nadopovaná tim cucacím svincem a tim uvařeným hnusem jsem to přežila celkem v cajku.. ale furt jsem smrkala.. furt.. furt.. bych na to potřebovala extračas.. všichni na svačině ode mě utekly.. měla jsem lavičku pro sebe :D jak všichni tam u sebe namačkaní a já tam sama na celý lavičce :D "nechoď ke mě bacile!!" :D nebo to jejich "odstup, Satane!" :D pak uvidí ten můj nepřehlídnutelnej pentáč a chytnou výtlem xD jsou tam na mě milý no xD
*****
ale už jsem fakt padala na hubu.. ráno to bylo nejhorší.. tak do tý svačiny.. to se mnou mlátila i horečka.. parádní :D z porady jsme se dověděly zase samý hezký věci.. hmm.. ale budu příští tejden zase na desítkách a na ranní, protože desítky jedou jenom na jednu směnu.. tak ok.. nemusím jít v neděli večer na noční a pořádně se o víkendu vyležim.. teď se mi to hodí.. přitáhla jsem si dom další U.. já sice doma desítku už mám, ale tahle je s malou zástrčkou.. a já mám jenom s tou velkou.. a ještě nemá ani odlomenej čumáček.. mi i kolegyňky pomáhaly lámat, když viděly, jak se u tý řezačky kymácim :D a taky jsem se s tim hlavně zdržovala, protože taky potřebovaly lámat, že.. a lámačka na desky je tam jenom jedna.. a Jaruška za mnou přišla mi pomoct a prej: "jéééé formulkyyy" :D jsem na ní čuměla.. pak jsem se podívala na to nevylomený účko a ono to má fakt tvar jako malá formule xD a já, co mi to připomíná.. x))
*****
všechno mě bolí kurde :D já už fakt nevim, co to je mít chřipku xD do prdele s tim už.. nebaví mě to.. dokud ležim, tak to jde, ale dělejte, že jo xD hele.. tam bufe celá fabrika.. mám takovej dojem, že příští tejden bude kalamita jako kráva.. já se z toho pokusim o tom vejkendu vyležet, ale nevim no.. nerada bych ty vole marodila už takhle ze začátku.. bych se z toho taky posrala.. ta malá kulatá marodila minulej tejden.. tenhle tam je tubera hadr.. fakt, že jo.. hrůza.. hlavně od vedle na zámcích se chrchle a prská.. geniální.. hele já to tý ženský prostě ještě nedala tu kartu.. chtěla jsem, ale já jí kurva zase neviděla.. a jak se tam střídaly šichty, tak tam byla nejspíš už ranní a ne noční.. a já nevěděla, komu bych asi tak měla říct.. hm.. prej ve čtvrtek.. a zejtra je pátek.. to už nebude v práci nebo co? já nevim.. se v tom nevyznám.. řeknu, že jsem jí tam nikde neviděla a že jsem neměla čas jí tam nahánět a že prostě chodim do práce akorát.. pozdě ne, ale prostě akorát.. abych tam nemusela jak píča někde čumět čtvrt hodiny.. to jde u jednosměnnýho provozu přijít dřív a nadělat si.. ale kde se střídají šichty, to ne.. sice zrovna ty moje desítky jedou jenom na jednu šichtu, ale i tak.. lidi se tam pletou.. nemám to ráda.. vlezu tam, až když tam je jenom moje šichta.. vedle se už noční sunula k odchodu a já za nima nepoletim..
*****
hmm.. ale šichtu jsem přežila.. teď mi volalo zvířátko a nechápe, že jsem příjemná jak osina v prdeli.. no.. hm.. zvláštní, že.. ani ve fabrice jsem dneska s ženskýma nijak moc nekecala.. ale přisraly se na poradě na moje místo.. hm.. a že nás tam bylo jak najebáno.. jezdící židle od lisů si přivezly a já nebudu tahat ty zkurveně těžký, vysoký přes půlku dílny.. nasrat.. vzala jsem si dřevotřískový destičky, se kterýma se prokládají plata v krabicích a dřepla si na zem.. tvrdý to bylo.. měla jsem otlačenou prdel.. pak mě všichni hledaly, když se říkala šichtovnice.. skončilo se o trochu dřív.. nebylo toho tolik.. odpolední šla makat a my z ranní tam ještě chvíli byly.. konečně jsem si dřepla na lavičku :D
*****
pak jsem si to zase valila za maminou.. nojo.. zase tam nebyla.. tak jsem alespoň chvíli pokecala s jedním známým, kterej jezdil se mnou do blbákova.. ten ale chodil na tříletej obor.. tak je na brigádě tam.. a prej doufá, že někdy to bude i na stálo.. no.. uvidíme.. tady s tou prací je to nehorázně na píču.. ještě, že je na světě nedostatek myček, praček a sušiček :D :D podle těch našich trapně přemrštěných norem x)) hele.. už je po šestý.. možná mi už vyšel novej díl povídky.. :) přečíst, umejt.. pomodlit a spát x)) tak papa :)

umřetá

25. září 2013 v 18:10 | Evil Industries |  >Má duše
nojo x)) to je jasný, že dneska je to o hoooodně lepší, než včera x)) ach.. mamina se fakt chovala jako by mi bylo patnáct.. "no jsem to říkala, že budu nachcípaná" zahuhlala jsem v půl pátý ráno, co jsem se vyhrabala, že si teda uvařim svůj zelenej destilát.. "no nemyslíš si snad, že budeš doma!! to tě vyrazí, ti říkám.." čuměla jsem na ní jak píča.. "podívej se do kalendáře.. dávno nejsem na hotelovce.." nechápala.. "no já ti jenom říkám..." dál jsem si zalila čajček a mazala zase do pryč se svým kýblem.. bylo mi ale fakt hrozně na píču.. no.. taky jsem nebyla nachcípaná dlouho.. asi tři měsíce.. no.. pak mi to došlo.. tři měsíce.. mění se zase roční období.. to jsem vždycky chcíplá..
*****
já nemohla ráno ani polknout.. prima.. věštilo to bomba den.. tak jsem hrabala pro teploměr.. asi jsem fakt chladnokrevná od přírody, protože moje normální teplota je 35.. ne 36.. ale prostě 35.. když mám víc, je mi blbě.. kdybych měla o desetinu stupně míň, asi bych snad byla mrtvá, nebo nevim.. no.. napakovala jsem si kapesníky a zjistila, že tu kromě pár let prošlýho Ambrobene na kašel nemáme nic.. pak na mě vypadl paralen pětikilo, kterej mi nikdy nijak nepomohl.. hm.. aspoň něco.. mě pomáhá jenom ten odpornej šumivej Coldrex.. ten není k dostání x))
*****
vzala jsem si ten prášek, čajček.. malou snídani.. mamina mi udělala svačinu.. chleba s máslem a hermelínem ♥ no a já měla takovou touhu se vrátit uhuhlaná do postele.. hm.. smůla.. já nepojedu jako píča do Stříbra.. potřebuju nějaký ty prášky.. tady je hovno a lékárnu tu fakt nehledejte.. pff.. ste se posrali ne.. do práce jsem nějak dolezla.. to ani nevim jak.. začátek šichty naprosto příšernej.. fakt naprosto.. to na mě hned všichni čuměli, že jsem zelená.. ani jsem radši nemluvila, když to nebylo životně nutný.. udělala jsem toho ale dost.. snad.. já ani nevim.. a co mě je po tom.. já taky mohla zůstat doma, že jo.. "jeee.. Jitulinkooooo.. ty jsi nastydlááá" a všichni tam prskají.. "a nemáš horečku?" "já nevim. asi nejspíš.." začala jsem se tam pak klepat jako debil.. zimnice.. ale taková, že jsem nemohla dělat :D
*****
kámoška zlatá mi doběhla k sobě do šatny pro plášť.. já nemám.. mám jenom tričko s krátkým rukávem.. a jak jsem se klepala, tak jsem se potřebovala zabalit.. je hezky až pod prdel dlouhej a má dlouhý rukávy.. za chvíli mi bylo zase vedro.. pak na mě nějaká píča otevřela vokno.. tak to ne.. začala jsem prskat, jestli si ze mě nedělaj prdel a jestli nechtěj poprskat, tak ať to zavřou.. zavřeli :D průvan jako kráva.. to nemám teda jenom z toho školení.. ale tam jsem to včera už cejtila.. tak jsem zvědavá, jak budu vypadat zejtra.. jsem byla na desítkách.. a pak mě šoupli na nějakou dobu na end.. mi tam rochali do lisu.. a pak jsem mazala zase zpátky.. úplně debil jsem z toho..tak si ani nemůžu spočítat, jestli jsem udělala normu x)) ale to je fuk.. na to se tam ani moc nehraje.. už.. už jsem myslela, že budu muset ještě jet do Ag, protože tady fakt kromě toho paralenu nic není.. tak mamina napsala Pepíkovi a ten mi prej něco z Ag přiveze.. nevim, jestli něco přivezl.. ještě jsem se ani neptala..
*****
dohuhlala jsem dom.. "no ty vole.." řekla mamina a já se pak nabaštila.. hm.. parádní no.. vzala jsem si další paralen a čaj.. teď si půjdu zjistit, jaký tam mám prášky a jdu hledat flešku a pak jdu do pelíšku.. zvířátkovi zrovna začala šichta (dvanáctka, 18:00-6:00).. ale ten má imunitu jako hovado.. jako zvířátko no :) ale já se přitom taky cpu trávou a tak.. ale jako čaj s medem mi někdo dát, tak mu ho vyleju na hlavu.. fuj.. no.. tak to abych zmizela.. najít tu flešku.. dát na ní fotky a jít hajat.. tak papa x))

dneska snad spaní

24. září 2013 v 22:00 | Evil Industries |  >Má duše
budu se pokoušet dneska vypadnout honem do pelechu.. něco na mě kurva do řitě leze x)) no ještě aby ne.. imunitu mám v prdeli a všichni kolem mě prskaj a chrchlaj.. no supéééér.. to mi ještě chybělo.. hmm.. co bylo dneska? no.. jak jsem byla zmagořená kvůli těm dnům a kvůli všemu, tak jsem to musela říct šéfový, když nás šla pozdravit, jako každý ráno.. vždycky se u každýho zastaví, zeptá se, jak se má, co novýho a jak to jde.. tak jsem to na ní hned vybalila.. no koukala na mě chvíli tak zkoumavě, jestli mi tak náhodou nehráblo nebo já nevim :D a pak spíš starostlivě, že toho mám asi dost a jsem zmagořená.. jsem jí řekla, že je to všechno tím, že když mám ranní, tak prakticky nespím.. no Kulíšek můj malej ňufatej zlobivej mi zavolal, jenom co jsem usnula.. ve čtvrt na dvě.. a to se rozkecal.. trochu mu nedošlo, že v noci blbě spím a vstávám v půl pátý x))
*****
to mě potěšilo :D fakt.. pak jsem zase čuměla jakou dobu, než jsem usnula.. achjo.. takže to byla paráda.. hele nasral mě jeden údržbář.. on mi totiž promazával ten lis nějakou vazelínou, nebo olejem.. nevim, co to bylo.. ale divně to smrdělo.. no a jak to promazával, tak mi hooodněkrát zmáčkl tu páčku a lisoval na prázdno.. a to je jasný, co ty otáčecí čísílka, který mi vlastně počítají udělaný platíčka (tam se to lisuje jenom na konci) a já jich tam rázem měla kolem osmdesáti :D dobrý skóre na to, že ještě nebylo ani devět :D no ale normu jsem určitě udělala.. lámu si je sama.. k lámačce už nikoho nepustím.. ale prdel s tím vylamovacím středem.. jde na píču vylomit.. musím to položit na ten malej výstupek a tak dlouho do toho něčím třískat, dokud to neurazím.. no a mě to vlítlo do voka.. no krásná šlupka.. jakou dobu mi slzelo.. málem mi to vyrazilo voko.. do víčka mě to třísklo.. prostě malej kousíček tý desky x))
*****
odřená z těch úček jsem.. jsou tak blbě ostře vylisovaný.. a jsou malinkatý.. ale jinak senzory tam jdou sami :D tak snad mi zejtra na ten lis nikdo nebude hrabat.. hej.. tak teď by mě teda kurva zajímalo, kde mám tu svojí vejplatu.. hm? asi mi leží na Kulíškovo posteli a zrovna se na ní práší.. to je tak, když někdo není zvyklej jen tak vyhodit najednou třináct tisíc :D snad to teda bude alespoň dlouhodobá investice..
*****
jo.. taky přišla jedna paní za mnou, že se mnou potřebuje mluvit.. tak jsem čučela, vo co půjde.. a co jsem provedla xD tak pak jsem šla s ní.. a že mi donesla bundu.. motorkářskou.. protože ta paní jezdí do práce na motorce.. a že už jí nejspíš nebude nosit.. tak že by mi jí dala.. ale jelikož jsme musely prchat na to BOZP, tak jsem si jí ani nestihla prohlídnout.. byla v tašce.. tak jsem popadla ještě svoje mikiny a pytel, kopyta jsem si málem zapomněla sundat :D a musela jsem mazat za ostatníma.. Jaruška na mě čekala, protože bych nevěděla, kde to bude.. pak jsem se po tom příšerným, uspávacím zážitku vrátila do žracího koutku a tu bundu si prohlídla.. a zjistila jsem, že je úúúúplně stejná, jako ta moje :D prostě tenká, motorkářská bunda, černočervená :D jenom o něco větší xD tak jsem paní musela oznámit, že přesně tuhle mám, ale trochu menší :D tak na mě koukala :D "nooo.. vidíš.. a já myslela, že ti udělám radooost" :D
*****
aaaaaaaaaahhhhhhhhh.. doufám, že půdu brzo spinkat.. zvířátko mám na noční dvanáctce.. chuďátko moje malý.. ale řekl si o to sám.. takhle má pak dovolený jak nasráno a já jdu do práce z pátka na sobotu v noci a v neděli ráno a nemám ani den, protože mi to proplatí :D no.. alespoň zaplácnu tu díru po počítači :D hm.. hahaha xD já si tu zase četla jednu povídku.. roztomilou.. úplně sladkou jéééé ♥ zase jiná kapitálovka :D tak už mám rozečtený dvě :D no potěš prdel.. já měla myšlenky zase xD zase ty samý jako včera no xD povídky, moje povídka, klipy z Óčka, filmy.. prostě bordel v hlavě jako kráva..
*****
museli jsme končit o chvíli dřív.. v půl druhý nám začínalo BOZP a já se hned skoro v nervech všech ptala, jestli tam musim taky, když jsem to slyšela asi dva tejdny zpátky.. a prej že jo.. že tohle bylo pro nově příchozí a tohle je pro všechny, pravidelně po roce.. nebo po jaký době.. uklidili jsme se všichni dozadu do skladu nebo kam.. kurva ta fabrika je nějak velká :D znám jenom ten předek.. kancly, takový ty místnosti, kam nechodím, jako kantýna a tak.. a pak vzádu hala a na konci kuřárna s automatama na kafe.. ale tam za tou roletou, kterou jsem si musela zvedat, když jsem lezla zadem skladem, tak je prostě tuna a tuna regálů a všeho tohletoho.. prostě sklad..
*****
a ty fotky, jak co nemá vypadat.. třeba ty kabely s tunou lepenky na sobě etc.. a regály přervaný, polorozpadlý.. a tam snímek přímo od nás :D :D pak taky že žááádný jízdy na paleťáku :D jsem se začala chlámat jak dement, protože jsem si vzpomněla na Ri-Vaj a Záchlumí :D relííííí xD tak nám ale ukázal video jednoho borce xD
*****
*****
jediná dobrá část z celýho školení xD jinak jsem tam i na chvíli usnula.. ale já byla v druhý řadě a tam na mě bylo moc vidět.. hej.. to je tlupa, když se slezou dvě směny z celý fabriky xD kdyby tam byla i noční, tak to by byl úplnej průser xD takhle na nás musel mít mikrofon.. a furt mu to pískalo hovadovi x)) já pak ještě taky psala mamině sms, když zase něco kecal, že přijdu pozdějš, aby jí nekleplo, že jsem jí ani nešla vyzvednout z práce.. no já fakt skončila skoro ve tři x)) ale pípla jsem si prostě, až jsem skončila a je to.. nezájem :D
*****
hej ale já se v tom skladu nachcípala.. už jsem cejtila, jak prochladávám.. prostě průvan.. a tam umělý židle.. hm.. to je něco pro mě.. přesně tohle vole.. jestli zase budu chodit chcát jak doga, ať si mě nepřeje.. uspávač hadů.. ale hned, jak jsme se odtamtud zvedaly, tak jsem cejtila, jak mi začínají bolet mandle.. no.. a už mi teče z frňáku a v tom krku mě začíná bolet.. a my doma nemáme žádný prášky.. ani Coldrex.. nic.. tak zejtra jestli budu jetá, ať si mě nepřeje.. ten ať si mě kurva nepřeje!! prej si mám udělat čaj s medem a citronem.. to by mě zabilo!! nenávidim sladkej čaj!! a ještě med a citron.. no to je humus.. fuj kurva.. to je jako žrát maliny :-! nesnášim je x))
*****
tak tu mám novej nápoj v prášku.. kiwi s vitamínem C a ještě s nějakýma vitamínama.. a ty svoje tobole na imunitu.. a je mi to k hovnu.. dokonce jsem se dneska i slunila na balkoně.. jak se do mě dostávala zima, tak jsem šla na balkon.. a normálně teplo.. v tričku.. dřepěla jsem na slunku.. opřená o stěnu.. byla vyhřátá.. a poslouchala jsem, jak si děcka za barákem hrajou na Pána prstenů :D jeee.. já na to byla úplně ujetá :D a pořád se mi to líbí :) Novej Zéland no :) vyhřátí asi ale nějak nestačilo.. Damouš se přišel slunit se mnou.. nalítala mi tu tlupa much, většina už visí na muchochňapce.. tak jdu umřít.. stejně budu chcíplá.. aaaa.. zalezu do sprchy honem na chvíli.. uvařim čaj a zalehnu..jo a dneska večer vyšla ta moje povídka na nejmenovaným blogu.. zatím si to pár lidiček přečetlo :) no.. jo.. je to kurva divný :D ale co :D já jsem taky divná xD snad zejtra nebudu mrtvá.. to neeee.. tak papa x))

Snuff ♥

23. září 2013 v 22:20 | Evil Industries |  >To nej
*****
prostě nádherná ♥ i mamině se líbí :) ani nevěřila, že jsou to Knoti :)

naprostej dement...

23. září 2013 v 22:10 | Evil Industries |  >Má duše
...jsem.. no fakt.. jak někdo do píči nemůže vědět, jestli dostal vejplatu, nebo ne x)) hm.. bezva.. jsem na to přišla teď.. a zeptám se maminy, jestli jsem něco dostala a jestli jsem něco dávala.. hm.. "neviiiiiiiim voleeee.. asi jo.. ale to už jsou dva tejdny.." hm.. ta mi ale do prdele pomohla.. já dostala vejplatnici mám dojem v pátek hned jak jsem přišla na odpolední.. skoro hned teda.. podala mi ta jedna kolegyně, se kterou teď dělám na desítkách, obálku s mým, už osobním číslem.. a tam je jako zúčtování za 8/2013.. takže to je vejplata teď za srpen ne? jsem fakt idiot.. já nevim.. asi bych se na to měla vysrat.. přemejšlim jenom nad píčovinama.. nad těma mejma píčovinama a nějak nevim, co se kolem mě děje.. tohle už není mimóznost.. to je kóma..
*****
měla bych se léčit.. jsem psychopat.. fakt.. nemožnej.. nejhorší je, že mě to ani nijak nesere.. jenom to trochu nechápu.. sebe nechápu.. na účet mi ještě nic nepřišlo a tohle mi tam ani nepřijde.. chtěla jsem se taky pokusit přihlásit se do toho itnernetovýho bankovnictví.. mistrovsky z tý obálky, co mi přišla, opíšu to svoje indentifikační číslo s heslem pro přihlášení do tý kraviny a vyleze mi, že prej špatný identifikační číslo a prej i špatný heslo.. tak co to kurva... ne.. já na to prostě nemám nervy.. a pokusy na přihlášení mám tři.. zkoušela jsem to už dvakrát.. měla bych se na to vysrat.. ale do píči.. nevědět, jestli jsem už dostala vejplatu, to je vrchol debility.. je mi ze sebe do breku.. skléróza.. teď ještě navíc totální demence.. krása.. to to vedu.. úplně do prdele..
*****
největší prdel to ale bude v práci.. no ty si se mnou ještě užijou.. nechtějte po mě nic kurva!!! já si budu dělat svojí práci a nikdo na mě, kromě "ahoj" nebo "dobrý den" nemluvte!! to po mě asi ta kolegyňka, co se mnou je na desítkách něco chtěla.. a pak za mnou přišla, jestli jsem to už udělala.. tak jsem na ní čuměla jak píča, co že jako chce.. to jako na mě předtím mluvila? ale fakt.. já před očima neměla pořádně ani tu desku s účkama.. měla jsem před očima obraz tak jedna ku jedný.. nějaký účka se mi tam připletly nó.. abych zase nepřeháněla.. ale viděla jsem pár příběhů smotaných dohromady.. do toho se mi tam pletly vzpomínky na nějaký filmy, který jsem v poslední době viděla.. no prostě.. já to už nepobírám..
*****
v hlavě jsem měla tu povídku, kterou jsem teď začala číst.. fakt luxus jako hovado.. pak útržek filmu, kterej je námět na tu povídku.. pak jsem tam měla film, na kterej jsem se asi dívala posledně s Kulíškem.. a pak ještě to, co dávali v bedně a já se tam nechtěně mihla (jsem si vzpomněla, že to bylo včera a bylo to Jak utopit doktora Mráčka).. do toho dva nebo tři, neustále se opakující klipy na Óčku (jeden z nich je od Avril - Rock'n'Roll, další si zrovna ani nevybavuju).. je tohle kurva normální? co mi ta moje hlava zkurvená dělá? pak na mě někdo může do prdele půl hodiny mluvit a stát u mě a já jsem prostě mimo.. nevidim, neslyšim.. ale nejhorší na tom je to.. jo.. je mi to u prdele..
*****
do toho ještě stíhám rozjímat o povídce, kterou jsem včera napsala a poslala na nejmenovanej blog.. teď tu dumám, že jí fláknu i sem.. no já jí sem fláknu.. je to přece můj blog a někde ty povídky musim skladovat.. v počítači je to už v dnešní době nepraktický a taky na hovno, když moje zvrhlá duše touží po nějakým názoru a zpětný vazbě (tady sice marně, ale tak.. dušička má klid).. pak mi ještě v hlavě jede ta nádherná písnička od Knotů a já jsem z toho takovej dement, že fakt nemůžu vědět, jestli já píča blbá brala vejplatu.. hm.. vidim, jak jsou pro mě peníze důležitý :D kráva blbá.. už se z toho fakt poseru..
*****
znovu jsem zjistila něco, co jsem si myslela, že se už tak docela nevrátí.. vrátilo se to.. no.. ono se to ani nemělo jak vracet, když to vlastně ani nikdy neodešlo.. jenom se to udusilo.. uspalo.. co já vim, jak tomu mám nadávat.. prostě.. už jsem myslela, že jsem tak docela v cajku.. jo.. jsem v cajku.. všechno mám u prdele, už si nehodlám dělat s píčovinama nervy a už nehodlám hysterčit kvůli všemu možnýmu.. prostě to nechávám bejt.. jsem klidná.. sice mi někdy něco hned žlučí, v břiše se mi usadí pucek stresu, ale nakonec usoudim, že se na to asi vyseru a za chvíli je to pryč.. hahah.. a co že jsem to zjistila? že budu asi vážně psychopat.. ale co.. to snad není zas takovej héndykep ne? a jestli jo, koho to sere? mě teda ne..
*****
no dneska v práci řešili nějaký píčoviny.. rozčilovali se tam.. zbytečněěěěě.. oni to ještě nepochopili, fakt že ne.. a to tam dělaj tolik let, někteří klidně i dvanáct let a pořád nepochopili, že tam se rozčilovat, proč je něco takhle a tamhleto zase takhle a jak je to všechno na píču a že se tady na to můžou vysrat.. to já si po chvíli poslouchání projdu chodbu (tam je zima jako prase), zalezu si na hajzl, zhlídnu se v zrcadle, upravim patku, zalezu si do kabinky, dřepnu na mísu a začnu se chlámat jako naprostá píča.. jestli jsou tam skrytý kamery, no potěš prdel.. ale kdo by chtěl nahrávat někoho při sraní že x))
*****
vidíte ty úvahy do hajzlu? :D mě fakt mrdlo.. gumičky u sluchátek jsem přilepila vteřiňákem.. už je nebudu ztrácet.. dobré, že.. nebaví mě, jak je ta zkurvená židle nízko a jak si jezdí sama kamsi do řitě.. kdo vymyslel k lisu židli na kolečkách? asi debil.. větší, než jsem já.. hele.. já vám ale něco řeknu jo.. na těch desítkách jsem dneska byla poprví po třech letech.. po víc jak třech letech.. hmmm.. a já stihla normu :P taky trochen přemrštěnou.. ale skončila jsem s posledním platíčkem asi za deset dvě.. no co.. rám jsem si vypucovala předtím, než jsem poslala to poslední plato.. vyfoukala jsem pistolí stůl, lámačku a tyhle voloviny.. zametla jsem to.. smetla to na hromadu.. a já ještě myslela, že si nalámu to poslední plato, tak jsem tam tu hromádku u tý lámačky nechala.. a hned za minutu a půl, co jsem to tam nechala, mě přiběhla zjebat ta, se kterou tam jsem, že jsem tam nechala hromadu s bordelem.. hm.. to by jeden neřekl.. bože x))
*****
já mám sice paměť naprosto na píču, v tomhle jsem debil naprostej.. ale zase nemám v tý palici tak vymrdáno, jak si o mě asi většina lidí myslí.. ti si myslí, že jsem s pomocí prolezla prvním stupněm zvláštní.. ale koho to sere, že jo.. nojo.. cvok.. psychouš.. vidim, že asi trochu víc.. hahah.. urvu vám koule a osmažim si je na cibuli.. héhééé.. no tak radši ne.. po šichtě jsem šla do Ri-Vaje.. čekala jsem ještě na maminu, ta dělá do půl třetí.. pak se jelo do Ag.. jely s náma i maminy kolegyně.. její blonďatý dvojče a ještě jedna paní.. no ale maminy blonďatý dvojče se rozjelo :D to byly témata, že to se nedalo :D a chudák řidič z nás měl asi trochen trauma :D "no jak si ty krávy blbý můžou narvat dvacet pírsingů do piče? :D ty vole, vždyť když se vychčije, tak když se chce utřít, tak si musí ten hajzlpapír úplně rozškubat, prosimtě" :D já z ní nemohla xD
*****
v Ag se nakoupilo.. stavilo se u babi pro igelitku mňaminek, co nám tam nechala a pak se mazalo rychle ven, protože tam byla větší zima, než venku.. děs.. a já měla Kaktus.. ten nanuk :D jsem myslela, že se už ani nevyrábí :D s maminou jsme si zašly do cukrárny, místo oběda.. to jsem si dala kostičku a kávový zrno.. mamina si dala medovník.. daly jsme si k tomu latte.. a pak doma jsme se teprve nabaštily.. ještě jsme měly papání ze včera, tak se to spapalo.. Kulíšek mi v busu i volal, když jsme do toho Ag jeli.. jsem ho skoro neslyšela.. má ty dvanáctky, ale zejtra se na to vysere.. je uňohňanej.. protože šel ode mě přímo na noční.. ještě taky dneska měl vyřizování a lítání po všech prdelích a tak toho má dost.. nojo.. když si někdo může dovolit zůstat doma.. to u nás tak trochu dvanáctky neexistujou..
*****
tak snad si odpočine, zvířátko moje :) já teď povalim teda znásilnit sprchu a pak si znovu po stopadesátý přečtu tu mojí povídku a znova se rozmyslím, kdy jí teda uveřejním.. hmm.. jestli teda.. ale.. už jsem řekla, že jo.. ach.. tak oká.. snad jsem napsala všechny debiloviny, co jsem chtěla a můžu zase táhnout x)) tak papa..

na desítky :)

22. září 2013 v 22:40 | Evil Industries |  >Má duše
jo už zejtra :) no ne, že by se mi chtělo vstávat, že x)) to fakt ne.. zvířátko moje mi přiňufalo včera někdy na večír.. nechtěl jít k nám, tak jsme seděli ve Vlčáku.. já nejdřív zvířátku šla naproti do Olbramova, ale říkala jsem, že nejdu dál, jak před les.. tam je totiž kurevská tma a já se tam jako i docela bojim.. sama.. na silnici.. v noci.. zapadalo slunko zrovna.. a bylo už skoro zapadlý.. jenom to nebe nad polem takový krásně tmavě oranžovo-černý :) to se mi líbilo :) ale už byla kosa a boční, zasranej vítr.. a zvířátko to mělo takovou dálku.. tak jsme se pak poňufali :) malinkej na mě svítil tou diodou, co má na mobilu, abych ho viděla.. já se ho stejně lekla :D
*****
šli jsme do Vlčáku, protože k nám jít nechtěl.. tak jo.. dřepli jsme si do Vlčáku dozadu.. a tam prázdno.. jenom u jednoho stolu byla partička takových našich městských kyselin, tak jsme si k nim dřepli, abychom neseděli někde sami a že možná bude prdel.. no.. byla :D jak byli vožralý a zhulený, tak ty rozhovory :D já se občas málem pochcala smíchy :D to snad ne :D zvířátko moje si dalo tři piva za celou tu dobu a já dva džusy , jedno víno a čaj.. ale jak mi furt ten jeden manták cpal to pivo.. "jenom se napíííí nééééé to ti nic neudělá.." "co? to už ses napila? no pořádně musííííííš" ty vole.. jak mám někomu takhle vysvětlovat, že už nechlastám.. když jsem jim to tam uctivě oznámila, tak na mě pár dlouhých vteřin čuměli jak Jeptišky do kamasutry x)) hm.. tak si nevěřte, že jo :D mi to nevěří víc lidí..
*****
zajímavý je, že jsem začala přemejšlet, proč se prostě zhulí a vožerou do takovýho stavu, že vlastně jsou mimo svět.. fakt nechápu.. nasral mě ale jeden takovej týpek.. viděla jsem ho poprví.. měl nos tak trochu jako tukan a prostě po mě jel.. ach x)) když si Kulíšek šel pro pivo, tak se na mě podíval a zeptal se mě na to, na co se mě zeptali už i jiný ocasatý plemena: "hele.. s tebou se hrozně dobře kecá.. ale víš co mi vysvětli? on.. (ukázal směrem, kam odešel Kulíšek), mi řekni.. co taková holka, jako ty, máš na takovým..... no.. proč?" tak jsem na něj čuměla jak na kteréna.. "třeba na něm mám to, že ho mám ráda? a mimochodem, je hezčí, než ty.." musela jsem si rejpnout.. "jo.. hmm.. to jooo.. tak ty ho máš ráda jo.. hmmm.." tyhle narážky nenávidim.. kort na Kulíškovo dlouhý vlasy.. ale s tím hovadem se dobře kecalo o muzice.. to zase jo.. než z rozjímání o krásách melodickýho death metalu přešel na úvaze o tom, proč zrovna tenhleten takovej tamten.. x)) ach sejtneeee
*****
jinak jsem si dneska pustila nádhernou písničku od Knotů :) pustila jsem jí mamině a tý se taky hrozně líbila :) když jsem jí pak řekla, od koho je, tak nevěřila :D nádherná.. úplně hrozně nádherná :) taková inspirativní akorát na psaní nějaký povídky :) jo.. napsala jsem povídku dneska :D ale nevim.. ještě jí nechám uležet.. napsala jsem jí během chvíle.. tak si to radši po sobě ještě přečtu.. povalim do kelu už radši.. vyfénuju plešku.. zejra pojedeme do toho Ag.. nevim sice, co tam budem všechno dělat.. ale asi klasika.. spořka, krámy, vracečka s igelitkama.. ještě babi volala, že nebude v Ag.. protože musí bejt s dědou ve Slavicích, tak jede ráno do Ag a obratem jede zpátky, aby nebyla pryč celej den.. prej nám tam nechala ňaminky :) další igelitka nejspíš :D
*****
já asi radši už vypadnu, ranní mě fakt zabíjí.. tak papa x))

Earth song ♥

21. září 2013 v 1:50 | Evil Industries |  >To nej
*****
zní mi v hlavě půl dne.. ten klip mě vždycky spolehlivě rozeřve.. úplně.. proto se na něj radši nedívám.. kurva já nemůžu vůbec vidět, jak tam kácí ty sekvoje.. to ne.. na to nemam.. a celkově na ten klip nemam.. vůbec.. tak to jenom poslouchám..

tma

20. září 2013 v 0:50 | Evil Industries |  >Má duše
zajímavej den.. skutečně zajímavej.. hned na úvod.. ráno jsem vstávala v devět a zdrhala jsem na poštu.. fakt nadšení.. zdrhala jsem tam a čekala frontu skoro až ven jenom proto, abych se dověděla, že ta kravina, kterou potřebujou, mi teprve ještě přijde, že ty papíry, co mi přišly teď jsou pro internetový bankovnictví.. tak jsem se otočila a mazala jsem zpátky.. honem jsem skočila do postele, abych ještě usnula.. a povedlo se.. sice ze nějakou chvíli, ale jo..
*****
to bylo asi ještě něco před desátou.. usnula jsem.. probudí mě zvonek.. ten dementní protivnej.. to zrušim a bude to.. pošťačka.. byla tak hodná a přinesla mi doporučenej dopis.. hm hádejte.. karta, heslo, pin.. paráda.. a jako když už je jedenáct a na poště maj do jedenácti, tak jak si to asi vyřídim.. no nic.. odpolední je hezky na hovno.. tak jsem jí to měla podepsat.. ještě jsem se vracela pro občanku.. a myši jsem musela utišit.. vyndala jsem jim klacky z terárka, protože se naučili je kutálet a dělá to nehoráznej kravál..
*****
pak už jsem si teda konečně lehla.. a začal řev od vedle.. sousedka začala vysávat.. dole dement řvát.. parádní.. nevim, jak se mi to povedlo, ale já na tu necelou hodinu ještě usnula.. posunula jsem budík celá vochrápaná na 11:20 a dindala si dál.. měla jsem hezky dementní sny.. fakt čím dál tím lepší.. samý neznámý místa, cesty, vchody v panelácích.. cizí.. cizí lidi i známí.. ale jak se mi třeba někdo dotyčnej dostane do snu.. hmm.. to mi ho vyndej.. kde na to chodim, by mě zajímalo x))
*****
no.. do práce jsem málem přišla pozdě.. protože jsem jako klasicky, zapomněla na poradu.. je čtvrtek a to tam mám bejt od půl.. chodím z baráku v jednu, stavím se za maminou a třeba ve třičtvrtě na dvě letim na šichtu.. ale já si vylezla ve dvě a jak už jsem zatáčela do Ri-Vaje, tak jsem se podívala na hodiny a vidim tam den.. čt.. "ty vole čtvrtek!! porada!" a už jsem hnala jak blbá.. no byla jsem tam čtyři minuty před zahájením porady :D jsem dobrá :D
*****
hele.. mám asi poděl.. "totální stav", jak tý cvokárně říkaj, bude prej trvat nejspíš do konce roku.. hm.. parádní.. zrušily se vária.. dovolený.. nic nebude.. žádný volno.. a opovažte se bejt někdo nemocnej ty vole.. kdo má vário, tomu se proplatí.. ale doma nikdo prej nezůstane.. až do konce roku, nebo do odvolání.. hm.. parádní.. takže mám asi nejspíš po koncertě do prdele fix.. a to mám už nahrabaný dva dny.. nejspíš.. ale ve váriu to nemám, jelikož mi to proplatily.. hmm.. a v pondělí je vejplata.. asi teda.. ani nevim.. nebo už zejtra? hm.. dvacátýho bereme asi.. no.. já kvůli tomu účtu, protože nevim, jestli to je teda všechno aktivovaný.. vim, že ještě musim aktivovat internetový bankovnictví a tu kartu.. hele.. já mám průhlednou, tmavě hnědou kartu :D
*****
zajímavý.. tak snad se to bude připisovat až v pondělí.. já ani nevim.. ale už bych to měla mít aktivovaný normálně.. už mi právě přišel ten pin a číslo účtu.. tak zejtra tam budu muset skočit znova no.. protože mi to přišlo až po tom, co na poště zavřeli.. ach.. nádhera prostě no..
*****
jak jsem se probrala, tak jsem zapla compa, a najednou tma.. vypadl proud.. tak jsem se sprchovala se svíčkou.. na net jsem se nedostala.. a oživila jsem ho až teď někdy kolem jedenáctý a ještě se to prostě neodesílalo a neodesílalo.. a nic se mi tu nechce načíst.. prostě nic.. tak i článek píšu ve wordu, aby mi to zase nehapalo.. fakt na to nemám nervy.. fakt ne.. lis mě nechtěl lisovat.. parchant.. najednou prostě byla v celý EMZ tma :D ticho takový šílený :D a pak se to zase rozjelo.. jenomže když tam vypadne proud, tak se musí všechno znova nahazovat.. mašina po mašině.. a než se ke mně dostal mechanik a zprovoznil mi lis, tak jsem měla pět platíček s volnýma očkama a už mi to šlo na nervy..
*****
rám se mi někde coural, protože se zastavil pás a ten chudák byl někde v peci snad.. nestihla jsem dvě platíčka.. ale to se nepočítalo, protože ty senzory se píchaly tak nehorázně blbě, že se to napsalo jako extračas, že jsou vadný senzory a prostě je to nezamáčknutelný.. k tomu jsem ještě celej den lítala k nový kolegyňce naproti a vysvětlovala jsem jí a ukazovala, co potřebovala.. a na co se mě zeptala, tak jsem jí řekla a poradila.. nemusela čekat na nějakou šéfovou.. konečně jsem si nepřipadala zbytečná.. jsem jí řekla, že když něco bude potřebovat, tak že se mě má zeptat.. a když to budu vědět, tak jí to řeknu, pomůžu..
*****
ještě zejtra na Aqě a příští tejden na desítkyyyyyyyyy ♥já si to snad vymodlila, nebo co :D jsem mamině včera říkala, že by se mi líbilo, kdybych byla na desítkách, že to byla hezká práce a že se to zase rozjelo.. že jsem na nich párkrát byla před třema rokama a od tý doby ne.. jenom Aqa a End.. tak jsem si řekla: "a příští tejden jdu na desítky".. a dneska a poradě už jsem špicovala uši a už jsem chtěla řvát, že na mě asi zapomněla, ta, co četla novou šichtovnici.. protože přečetla Aqu a End a já tam nebyla mezi nima.. ale hned mě napadlo, že možnááá.. a fakt xD jdu na desítky :D mám radooooooost xD
*****
taky jsem to hned říkala mamině, jak jsem přišla dom.. ty vole zima.. na Sněžce prej sněží.. no.. je to cejtit.. kosa normálně.. ijnak co ještě přes den.. nevim.. ráda bych psala.. tenhle vejkend se budu snažit psát.. a něco potřebuju udělat s tím netem.. ale na to zatím sere bílej tesák.. tenhle vejkend se bude psát.. v pondělí se pojede do Ag.. odpoledne.. a pak se uvidí.. to by se mohl dát postupně dohromady novej comp :)
*****

tak.. a já bych měla povalit na spinkání.. mamina udělala jarní závitky.. :) hrozná mňamka :) ale jak jsem si je ohřála, tak se mi hrozně nacucaly omastkem a mě asi zejtra nebude dobře x)) měla jsem tři.. takový velký.. sežrala jsem dva a půl a už fakt cejtim, jak to je těžký do břicha.. a tohle žeru na ten svůj cholesterol jo x)) no tak.. jak nešel ten proud, tak jsem si nemohla ani před odchodem do práce nic uvařit, ani ohřát.. tak jsem si udělala salát.. rajčatovej :D mi to připomnělo xD mám ještě v lednici.. tak ještě do sebe hodim ten salát a povalim na spinkání.. tak papa :)

*chcíp*

18. září 2013 v 1:30 | Evil Industries |  >Má duše
a to mám za to.. extrasměny jsou vybraný do mrtě.. ranní a noční, samozřejmě.. asi deset míst na každý směně.. hmm.. ale těch deset místeček na odpolední nějak zejí prázdnotou.. hm? japatooo? no kurva to bude zase na poradě téma.. a proooooč se tam ještě kurva nikdo nenapsááááááál? no kdo by se na to taky nevysrááááál jít v sobotu odpoledne do práce? hm.. já už na to mrdám.. už tam na mě čumí divně, že jsem byla dvakrát za sebou na extrasměně.. "hm.. ty máš vybráno, slečno.." a pak další: "no.. ty se na to už vyser, nebo to s tebou sekne, už tak tě zjebou, že jsi byla dvakrát za sebou, počkej, ty tě sežerou.." ale pak jsem říkala, že tu druhou šichtu jsem si nevybrala, já bych se na to vysrala, kdyby mě šéfová neprosila tím půlhodinovým rozhovorem ráno po noční, jenom co jsem do piče usnula.. tak mě ani nenapadlo jí říct, že už jsem byla o víkendu tenhle měsíc.. ona potřebovala, já chtěla..
*****
tak zkusí někdo něco mektat.. holky se mě zastávaj, že na to mám srát a že takhle mě nikdo na tu odpolední nemůže nutit.. a dneska po svačině, nějak kolem osmý jsem pocítila, co to je do píči bejt přepracovaná.. poprví v životě.. hm.. to je tim, jak jsem šla chrápat taky v pět ráno nebo kdy.. do prdele už.. no dřív jsem rozhodně neusnula.. prostě jsem nemohla usnout.. tak jsem tu strašila na pc a pak jsem ještě zírala do stropu jakou dobu.. až jsem viděla, jak už mamina svítí v kuchyni a chystá se na odchod do práce.. až odešla, tak jsem se teprve pokoušela usnout..
*****
jenom co jsem kurva usnula!!!! tak tady nějakej satan zazvonil.. asi v osm.. pošťačka.. přinesla mi doporučenej dopis.. už mi přišel pin a číslo novýho účtu.. musím zejtra vstát dřív, protože na poště jsou jenom do jedenácti kurva.. a aktivovat si ten účet.. já na ní čuměla jak kokot.. musela jsem vypadat nádherně, ale koho to sere.. mě ne x)) čuměla jsem na ní.. až když mě po druhý nebo po třetí žádala o občanku, tak mě napadlo, že bych si pro ní měla zajít.. tak jsem jí hledala.. vysypala jsem celej pytel, než jsem našla šrajtofli.. ty vole.. pak jsem si ještě lehla a jenom co jsem zavřela oči, tak mi zazvonil budík.. šoupla jsem ho o dvacet minut a deset minut před půl dvanáctou jsem se stěží vykopala z postele.. pustila topiče, postavila jsem vodu na čaj, zalila jsem čaj, skočila do sprchy, vzala čaj do pokoje, čuměla na pc.. klasický ráno..
*****
v jednu jsem vypadla.. za maminou jsem šla.. smrděla jsem tam jakou dobu zase.. za pět třičtvrtě jsem teda vypadla a mazala jsem do práce.. tam klasická hoňka no.. dokurvila jsem si prst.. bolí jax vině.. mám v něm díru, víte.. krása.. já bych tu odpolední zrušila.. do píči mě to ničí!! v noci nespim.. a ráno bych chrápala do večera.. bojím se, co se mi bude zdát.. bojim se, na co zase budu myslet.. Kulíšek mi volal.. nedovolal se.. o malých přestávkách prostě na Aqě makám.. nechodím na ty malý pauzy ve čtyři a v osm.. to je jedině tak pauza na akutní vysypání močáku a to je asi tak všechno.. malinkej mi ale volal o svačině.. ani jsem ten mobil neslyšela v tom pytli.. myslím, že jsem to zvedla jen tak tak.. zrovna jsem chlemtala čaj.. měla jsem ještě posledních pět minut do konce přestávky..
*****
pak už po tý druhý malý kouřo, po osmý.. nevim kolik bylo.. snad devět.. skoro.. to jsem už dodělávala poslední plato.. měla jsem 27 plat.. jednom platíčko pod normu.. ale stejně jsem hovado největší.. ta holčina se zářivýma vočima mě přišla poprosit, jestli bych si ty lístečky s číslama kombinací nemohla psát propiskou a ne liháčem xD hmm.. mě se to líbí :D ale prej to někteří na automatu nemůžou přečíst.. ale píču.. hm.. tak jsem teda kejvla.. no.. propiska mě nebaví :D ale tak.. nojo.. když mě tak hezky poprosila.. pak mě poslala vyhodit bordel od řezání.. když se platíčka řežou na pruhy, tak okraje desky padají do bordelu a ten se musí vysypat do bedny, která je přímo určená na odpad z vodících desek.. hmmm.. ale kde je.. nevěděla jsem.. chvíli jsem tam kroužila s tou bednou a pak jsem se teda tý holčiny zeptala, kde se ten bordel sype.. šla tam se mnou.. na tý bedně nápis jak kráva, ale už stejně nevim, kde ta bedna je x)) hmmm..
*****
to už jsem byla mimo.. úplně.. ale co mě se stalo.. to nechápu ještě teď.. máme tam zásobník na účka.. a nad ním je taková plechová stříška šikmá.. a na ní jsou šipky pro označení třeba zalomený packy nebo něčeho, propiska, nějaký lejstra a bedýnka s kombinacema senzorů.. prostě kombinace.. sešívačkou dva pytlíčky u sebe.. jeden tranzistory druhej diody.. bedýnka má na sobě svoje číslo kombinace, co se zrovna jede a má vypsaný hodnoty senzorů a takový píčoviny.. ceeeeeeeleeeeeeeej den si kurva z tý krabice beru senzory.. celej den.. pořád.. furt.. a na konci šichty jsem už trochu mlátila hlavou o stůl.. radši jsem si už ani nesedala, protože by to se mnou seklo.. a ta holčina na mě: "a můžeš si ještě dosypat senzory, tady jich maj už málo.." fajn.. většinou se to nedělá, ale já jich tam měla už malinko, ale už mě to nenapadlo tam dosypat.. fakt ne.. já už se viděla v peřině..
*****
já jsem teda šla někam do píče k jednom regálu, kde jsou všelijaký voloviny a začala hrabat do beden.. já hledala ty senzory, víte? :D do píči já je mám celej den přímo před xichtem, jenom hrábnout do tý krabičky, co je ve velikosti asi jako krabice od kostkovýho cukru a já tam projíždím všechny šedý bedny.. v jedný kryty, v druhý účka, ve třetí účka.. a už jsem jela dál a už jsem hrabala u enďáků :D ta na mě čuměla :D "co hledáš?" "no senzory nemůžu najít" "děláš si ze mě prdel?" :D "no.. nedělám.." podívala jsem se na ní asi nádherným a vůbec nezhuleným pohledem a ona na mě koukala jak na totální píču a jenom ukázala prstem na tu bedýnku na stříšce od našich úček.. "no ty píííííííčoooooooo" majzla jsem se do čela a začala jsem mektat něco o tom, že bych v noci měla asi nejspíš chrápat a ne myslet na píčoviny..
*****
holčina to hned za horka vyklopila malý kulatý a měly ze mě ohromnou prdel.. hlavně tý malý kulatý jsem nesedla od začátku.. já za to přece nemůžu, že mi je do pasu a váží víc, než já.. nebo já nevim, co jí žere a sere.. nojo.. nesedím každýmu.. ale to mi je u prdele.. já tam svý kamarády mám.. a ti mě znají víc jak tři roky.. Jaruška a spol :) moje zlatíčka :) čuryny moje :) proto ten odchod z fabriky byl pro mě tak hroznej.. pochopila jsem to až za pár dní.. včera před odchodem z šichty jsem si navíc ještě potykala taky s jednou úžasnou ženskou :) prostě s někým v mý věkový kategorii jsem si nikdy nerozumněla a taky nikdy nebudu.. tak.. a je mi to putna..
*****
teď mi napsala Kájina.. a já se chystám do hajan.. postýlkaaaa.. zejtra mě čeká ta pošta.. kurva.. tak povalim, abych se na to nevysrala a vstala.. snad se pak ještě dospim.. tak papa :)

None Becoming ♥

17. září 2013 v 4:00 | Evil Industries |  >Dark Tranquillity
*****
já ani nevim, co na tohle mám říct..
zavřít oči, zaposlouchat se..
snít..
vybrečet se..
psát depresivní povídky..
vzpomenout si na minulost..
která i po letech pořád bolí..

nádherná.. nádherná písnička ♥
*****
našla jsem překlad.. sice ve slovenštině, ale koho to sere.. zamilovala jsem se do tý písničky ještě víc

jo.. sračky

17. září 2013 v 2:50 | Evil Industries |  >Má duše
krásné titulky, což.. no.. novej počák si hezky hajá na Kulíškovo posteli (i když Kulíšek okupuje i celou mojí postel :D) a čeká, až se do něj příští víkend natahají moje úchylárny a všechno.. já se na to vykakám, tahat to všechno přes svojí dvou gigovou flešku a počkám si na datašňůru, kterou mi zvířátko přiveze.. dneska mi malinkatý odňufalo dom.. já šla na odpolední.. celá udělaná z toho.. odpolední mi leze na nervy.. je to projebanej den.. a táhne se to jak rozteklá žvejkačka.. před šichtou jsem se rozloučila se zvířátkem, to šlo na bus a já si to srala do krámu a pak do Ri-Vaje.. tam jsem maminu pověřila, aby mi dom vzala moje dvě plechovky do zásoby a chvíli jsem tam byla.. no.. asi půl hodiny.. pak jsem letěla do skleníku..
*****
zase na Aqě wole.. a já na druhý straně lisu.. hmm.. to je něco pro přeučenou levačku, co neumí pořádně krájet, neumí vzít příborák do pravý, kdybych držela vidličku v levý ruce, tak si jí píchnu tak maximálně do prdele a prostě se nenažeru.. víte.. lis naproti je zrcadlově obrácenej.. to je logický ne.. když má lis jeden tvar.. a jsou dvě strany.. hmmm.. ale jo.. šlo to.. sice jsem to docela srala, ale nebylo to nejhorší.. na premiéru.. tam se dávají nahoru diody a dolů tranzistory.. já mám odjakživa v palici zafixováno, že tranďák je kurva nahoře.. hmm.. ale fakt prima no.. zkurvila jsem takhle docela dost kusů.. snad patnáct :D nebo dvacet.. vim já.. vydloubala jsem pak ty zalisovaný účka pinzetou.. prostě jsem je podhrábla a vylomila je z desky.. ty senzory už z Aqy vypáčit nejdou.. no.. šlo by to, ale podrápala bych desku jako prase a taky bych s tím strávila celou šichtu.. rychlejší to je při týhle kurevský normě to účko vylomit a zahodit x))
*****
kurva.. dvě plata mi zbyly.. což na premiéru totální megaúspěch.. fakt bomba.. i přes tohle mám ze sebe radost xD zvířátko šel dneska vyměnit simkartu.. ta píča v krámu s těma blbostma do mobilů mu dala klasickou simkartu, i když musí už vědět, že do nových telefonů patří microsim.. poloviční simkarta.. a to moje zvířátko si toho taky všimlo až doma, že jo.. no mě to teda ani náhodou nenapadlo, že ta ženská nebude vědět, co se do nových telefonů strká.. tak má zvířátko nový číslo zase.. ale úplně suprový hele :D
*****
a má ten svůj tarif, tak mi teď bude furt volat :) teď mi volal už dvakrát a v práci taky.. o svačině a i o malý přestávce.. o tý první kouřopauze.. ale když jsem na Aqě, tak na ně nikdy nechodím, abych si stihla tu čtvrt hodinu udělat další platíčko navíc.. trvá mi to prostě čtvrt hodiny.. šichta má sedm a půl hodiny a platíček tam je 28 (kokoti).. tak to stíhejte, že.. a to jsem dobrý hovado, že jsem tak rychlá.. a ani to na normu nestačí.. zbyly mi dvě platíčka a polibte mi prdel.. kdybych nemusela ty účka vylamovat, tak bych to stihla i v předstihu.. buď mě nechají na mým místě, nebo to budu ještě nějakou chvíli srát.. ale mě to teda nesere :D mě je to u prdele :D
*****
čmárla jsem se modrým liháčem, kterým si píšu kombinace na lísteček.. já vim, že tam máme propisku, ale mě se to tím liháčem líbí víc :D úček bylo nedolisovaných jak sraček.. to si snad ze mě dělaj prdel ty vole.. nehorší je, že já si toho nevšimu dřív, než až to začnu zalisovaný osazovat.. pak to musim vylamovat.. kurva už.. to snad ne.. chtěj normu a vozí nám nedolisovaný účka.. kreténi normálně.. snad to budou řešit.. už tam všichni z Aqy prskaly.. já se přidala.. tohle fakt ne.. při tom fofru, co tam je, se to ani nestíhá sledovat a automat to neumí vyhodit jako chybu.. v prdeli prostě..
*****
šichta docela fofr utekla.. až jsem se divila.. zase jsem se pořádně nedověděla, jak je to s tím proplacením a neproplacením extrasměny.. jestli to vypsat, nebo ne.. ale já to nechám takhle.. ten formulář se jmenuje "žádost o neproplacení extrasměny".. tak to vypisovat nebudu a tohle si proplatit nechám.. je to neděle.. za sto procent.. to je príma ne? to je hodně penízků docela.. pro mě teda.. každej má jinou míru pro hodně nebo málo peněz.. já jsem ráda za každou korunu.. protože znám hodnotu těch peněz.. tak proto šetřím.. jinak bych na ten novej notes neměla.. takhle jsem šťastná, že si nemusím mamině říkat o peníze (to jsem nikdy neuměla a taky jsem to dělala jenom z donucení, když jsem potřebovala peníze na autobus, když jsem jezdila na hotelovku a už to mi bylo nehorázně trapný)..
*****
takhle je to bomba.. tak jsem teda na tu vejplatu zvědavá.. aby mi pak šlak netrefil, až to bude zase totální hovno :D no ta almužna, co jsem měla v Záchlumí to fakt nebude.. to ani omylem.. takhle vim, že na ten koncert můžu.. už jsem se s tím pochlubila další ženský tam :D a s tou jsem si i dneska před odchodem potykala :) ale jelikož jsem to já, tak jsem bezpečně zapomněla, jak se jmenuje :D ale taková příjemná :) jinak pro informaci jsem na tý Aqě s tou.. hmm.. jak jsem psala, že je to zvláštní holčina.. takovej zajímavej typ.. jak se tam bavila s tou malou kulatou, co nastoupila se mnou, o tý problematice kvantový fyziky (no to né, ale o těch televizních hovninách, jak na mě obě pak blbě čuměly) :D vole :D ještě, že je mezi náma lis xD
*****
mi nasrala hned po příchodu, když mi zasedla MOJE místo :D to bylo moje první místo, kde jsem dřepěla :D před třema rokama :D ty vole.. já mám v hlavě sračky.. ale fakt.. úplně moc.. se z toho asi poseru.. moje zvířátko malinkatý mi zase volalo.. dvakrát.. šel se naposledy opít prej :D no byl nějakej veselej, když mi volal :D ale pak jsem mu ani nerozumněla.. a když jsem mu něco začala říkat, tak na mě ječel: "cooo? cooo?? coooo??" :D tak jsem to radši típla, málem mi ruply bubínky :D nojo.. má ten svůj tarif na novým founu.. jo.. fakt má tu černou skleněnou plácačku :D já bych se z toho posrala, jak se to upatlává.. jsem na to úplně alergická.. svojí placičku furt věčně leštím, jenom co vidím malinkej kekel na displeji.. z tohohle by mě vezli xD
*****
jinak.. příští vejkend se bude dávat do kupy novej počáček :) Acer Aspire v3 to je :) takovej hezkej prostě :) taky 17,5 úhlopříčka :D já jinej nechtěla :) většinu notesů mají jenom 13,5 a to je prostě na hovno no.. x)) dneska taky půl dne přemejšlim nad tím, že bych chtěla sepsat povídku na nějakou písničku od DT.. z toho novýho alba.. ale ještě nevím, na kterou.. mám tam zamilovaný tři.. ty jsou fakt úžasný.. ale jedna je moc psycho.. ale má úplně největší sílu.. nádherná.. taková síla podobná jako Iridium.. ale úplně.. prostě jsem jenom zírala a z očí mi chcaly slzy.. no.. tak asi jsem se rozhodla, jakou sem dám.. jako první.. tohle je vážně úžasný.. i když jsem chtěla, abyste taky slyšeli, jak má Mikael nádhernej hlas v čistý poloze.. tam jsou ty dvě ostatní.. ale to až teda po týhle.. ale fakt.. tu mi zahrát na koncertě, tak asi umřu.. docela jsem byla i nakonec ráda, že mi na koncu nezahráli Iridium.. to by mě asi taky zabilo.. a tohle je ještě větší hardcore..
*****
tak já jdu něco smolit.. x)) možná.. zase jsem se tu zaposlouchala, zamyslela.. a zase vim hovno, co jsem chtěla psát x)) ale to je fuk.. tak papa :)

poprví z novýho počítače

16. září 2013 v 0:50 | Evil Industries |  >Má duše
no.. je to zajímavý.. klávesnice je trochu rozlezlá.. píše se mi na tom asi tak jako prvňáčkovi, ale to si za nějakou dobu zvyknu.. teď jsme se s Kulíškem dívali/nedívali na jeden film.. docela dobrý.. Já jsem ty a ty jsi já.. zajímavý :D dneska se přehazovaly programy.. nějaký.. ale nechápu trochu dess wydlí osmiček.. kurva.. je to docela hrozný :D líbí se mi ty všechny zaoblený tvary sedmiček, ale tohle je celý hrozně hranatý a já z toho budu mít osipky..
*****
jsou tu funkční klávesnice a podobný chujoviny.. na tom mým chudáčkovi topiči trochen nefungovaly.. nebo jenom když se jim zachtělo.. dneska jsem šla na ranní.. byla jsem na Endu a jel jenom End.. jinak EMZ prázdná.. a všechny ty divný zvuky.. zničeho nic začal dělat kravál lis na Aqě.. a procházel tam hlídač z EMZ.. a já se ho úplně bála.. a to i kolegyňka prej: "hele, vrah" :D fakt bych se posrala.. takovej černej typ, knírek, úplně černý, pichlavý voči.. prostě bubák.. chtělo se mi řvát, ale nakonec jsem se na to vysrala, když jsem se odvěděla, že je to hlídač :D
*****
zvířátko nejdřív chtěl jít do Slavic na procházku.. prostě já bych šla do práce a zvířátko do Slavic.. takhle mi to i zvířátko říkalo.. ale nakonec se na to vysral, protože jsem ho stejně nemohla dostat z postele.. no mě to bylo jasný, ale pak čekat, co bude říkat mamina.. no.. to mi mohlo ale bejt jedno, potože kdybych měla čekat, až se zvířátko uráčí vylízt, tak bych přišla tak akorát pozdě a to já fakt nehodlám dělat.. tak jsem jednoduše zabouchla a vysrala se na to..
*****
v práci to úplně nemožně uteklo :D jsem to nepobrala ani.. nestihla jsem se ani pořádně probrat a už jsem si to hasila domů.. taky celej den ty vole poslouchat píčování ženských o tom, jak se na to vyjebou chodit v neděli ráno do práce a že jsou otroci emz a že na to jebou.. a že už se na to vyserou.. a já se musim zejtra prostě zeptat, jak je to s tou zkurvenou žádostí a jestli si stihnu do konce listopadu nadělat ještě jeden den dovolený.. ale měla bych, protože už mám den a půl.. takže to bych měla stihnout.. přišla jsem na to, že bych udělala kravinu, kdybych si stoprocentní příplatek plus ještě pár korun navíc nenechala proplatit.. na to mám soboty noční..
*****
jo a mám svaly woe :D jak zabírám na tý Aqě.. no to mě poser.. já tam jdu zase.. zejtra.. a budu tam chcípat nejspíš celej tejden.. to mě teda těší.. jo.. zvířátko mi dneska přesouvalo nějaký programy.. ale pak mi musí přinýst datovou šňůru, protože to moje zkurvený kvantum fotek, dokumentů a mých píčovin, by se přetahovalo pomocí flešky tak dva roky.. starej disk je velkej jako kráva a chybí mi ještě kousek, než bude úplně zaplněnej.. a prej to já nemůžu nikdy zaplnit.. hmm.. haha..
*****
hele.. zrovna jsem tady nechtěně na něco šmátla a už by se mi to tady celý tisklo.. no kurde.. divná klávesnice no.. já.. úplně.. ale jiná :D do řitě.. s tím se budu muset ještě skamarádit.. a někde nainstalovat modrýho zuba.. ale Kulíšek tu má redukci, co udělá z micro sd normální paměťovku, co se píchne do počáku.. tak je to fajn.. zvířátko tu teď vedle mě zkoumá zase vymoženosti svýho founu a nechápe, proč neznám pořady z ČT jedna a dva.. no.. fakt neznám.. vím jenom, že pro mě jedinej pořad jsou Strážci duší..
*****
hele.. bez keců mi tu funguje numerická klávesnice.. no.. ale já se jí stejně asi nenaučím používat.. jí mám jenom abych napsala řádku pěti hvězdiček a to je tak všechno.. blog se mi na tomhle kurevským rozlišení zobrazuje trochen jinak, ale to je na každým počáku jinak.. jo.. mám to v pixelech.. jsem ho taky celej překopávala.. i když to není vidět.. jinak.. zvířátko mi šlo dneska do lesa, když jsem byla v práci.. já jdu z práce a taková zajímavá příhoda se mi stala ne.. jdu prostě z fabriky a už u místa, kde bych běžně přešla silnici a šla po takový bubákoidní ulici směrem dom, mě zastaví chlap.. něco mi říkal, ale já jsem si vytáhla sluchátko z ucha, vypla kravál a poprosila ho, aby svojí žádost zopakoval..
*****
držel v ruce nějaký pouzdro, nevim, jestli to byl mobil nebo klíčenka nebo šrajtofle a v druhý ruce držel kíčky od auta.. a prej jestli mu nemůžu pomoct, že tady někde do nějaký ulice zaparkoval auto a teď neví kam :D mluvit na mě anglickočesky.. dostala jsem z něj, že bydlel kdysi v česku a že je to upo delší době a že už tak dobře česky neumí a prostě tak koukal a rozhazoval rukama, kam by mohl to auto šoupnout :D a kde jsou tady všude nějaký ulice :D on snad chtěl, abych mu ho pomohla hledat, nebo co :D tak jsem mu ukázala všechny možný směry, kde jsou taky ulice a aby se tam prostě podíval, že s tímhle mu fakt nepomůžu.. poděkoval mi, dal mi pusu na ruku (ach sejtne) a fenkjů very mač a já si zase vrazila sluchátko do ucha a mazala jsem dom..
*****
doma jsem se napala.. a pak přiňufl Kulíšek.. byl se podívat na pýchavku.. no.. nepřinesl nic :D celou dobu tu zase si hraje s mobilem :D jo.. a prdel.. hele.. tenhle počák poslouchá tiskárna.. bez keců.. hej ale to jste neslyšeli ten zvuk, co ten počák má.. má stereo repráky.. no úplně krásnej poslech :) když to srovnám s tím nulabasovým šumítkem u starýho compa :D no.. po chvíli psaní musím uznat, že se na tom píše docela dobře.. ale to bude asi tím, že píšu docela hodně.. ale musím na tom psát jako na normální klávesnici od stolního počáku.. ale jde to dobře..
*****
tak zejtra mám odpolední a já mám zase a jako vždy hlavu plnou sraček.. měla bych je nějak vypudit.. sepsat.. do povídky třeba.. do článku ne.. to je až moc upřímný.. já to zase zabalim do nějaký povídky.. hele mám dojem, že mám rozepsaný dvě.. ale jistá si nejsem.. teď dilema, co budu dělat se starým compem.. a s Amy (webovka).. schováme.. bude se hodit.. no vyhazovat ho fakt nehodlám.. funguje.. i když musí bejt furt v síti.. pak si taky chci jednoho dne přeáhnout do pc a publikovat nějaký ty fotky, co Kulíšek a holky fotili jako první fotky ze zvířátkovo novvýho mobila..
*****
no... a já si povalim asi zase lehnout :D vypnu ještě druhej počák a pak i tenhle a můžu letět na spinkání.. když mi to zvířátko se svým pětipalcovým displejem dovolí x)) hrozný technický vymoženosti, fakt :D jak na to tak koukám, tak já bych fakt nevěděla, co s tím mobilem dělat.. i když se mi líbí.. to jo.. ale počák je přeci jenom užitečnější.. co jsem to ještě chtěla říct.. no.. asi nic.. :d jenom čumim, že mi jde na tý klávesnici psát fofrem :D tak mizim.. x)) zejtra zase v práci do noci :D tak se na to připravím zasejc :) papa :)

ani nic

14. září 2013 v 22:50 | Evil Industries |  >Má duše
zvířátko moje bylo moc živý a já zase moc mrtvá.. už v tý Plzni jsem byla naprosto vyfluslá.. zvířátko strašilo ještě za světla.. asi až do šesti.. pořád jsme si povídali, ale pak už se mi fakt chtělo spát.. achjo.. a dneska budíček někdy ve dvanáct.. zvířátko zase mrtvý, ale já už usnout nemohla.. teď mi tu dává dohromady novej comp :) no.. a momentálně kouká na Jáchyme, hoď ho do stroje.. no paráda :D dívali jsme se na Pána domu.. no.. půlku jsem neviděla, jenom slyšela.. nějak jsem tu podřimovala.. a předtím zvířátko pustilo Na samotě u lesa a nejdřív na mým starým topiči a pak na tom novým.. ten se ještě může dát do postele.. jenom nemůžu zvířátku vysvětlit, aby ho neměl položenej přímo na dece, ale dal pod něj něco.. třeba jako já jsem měla pod tímhle atlas velkej.. aby se nepřehříval.. a netahal do sebe bordel z tý deky x)) ale.. když něco Kulíškovi řeknu, automaticky to prostě neudělá, ani když mu to řeknu desetkrát x))
*****
a teď se mu snažím vysvětlit, aby si lehl na svojí půlku postele a že jdu do sprchy a pak hned okamžitě spát, protože vstávám v půl pátý do práce.. a pořád, proč tam jdu.. proč jdu v neděli do práce.. a že tam nemám jít.. no.. to zvířátko si může nejít do práce, nejít na zkoušky, ale já prostě taková nejsem.. achjo.. potřebuju volný dny.. tak si je musím nadělat navíc.. dokud ještě ta práce je.. a dokud hlavně i oni potřebujou.. pak nebude a já půjdu do práce o Vánocích mezi svátkama.. a hlavně chci na DT.. chci moc.. tak si to taky zařídím..
*****
tak já mizim.. honem do sprchy.. zvířátko chce jít ráno do Slavic.. promluvit si se strejdou Petrem a ještě mu taky chce ukázat mapy, co má doma, aby mu ukázal Michálky a ty jejich šutrologický plánky a naleziště.. tak bude na procházce ve Slavicích.. a pak odpoledne zase přiňufe.. třeba přinese nějaký houbičky :) dneska šla do Slavic mamina a taky přinesla.. a já si vzpomněla, že jsem měla v pátek Jarušce připomenout, že mi má dát ochutnat ten houbovej salát, o kterým mi říkala a říkala, že mi ho přinese.. no.. tak možná ještě bude někde v EMZ v lednici :D
*****
pak mě ještě čeká překulení Kulíška na svojí půlku postele, donutit ho zhasnout můj druhej počák a svůj přerostlej mobil xD a pak hajat.. tak papa :)

náročnější den

14. září 2013 v 0:30 | Evil Industries |  >Má duše
no na noční peklo docela.. dělala jsem jak magor.. ty ruce mi asi upadnou, ale co.. zvyknu si.. protože musim.. jelikož a protože kurva do řitě jsou tam dva brigádníci, tak je nechtějí hned zabít a dali je na End.. takže já mám smůlu a šoupli mě na Aqu i na příští tejden.. no oumájfakingád.. no.. ale přežila jsem to, že.. jak jinak.. u maminy jsem byla hodinu.. hele z předvčerejška na včerejšek tam byla hádka.. a taky kvůli mě.. kvůli extrasměnám.. a prostě řev jako kráva.. fajn.. jenom jsem se tam mihla.. tak se do mě taky pustili.. nojooo.. se neposerte taky.. hele řekla jsem jim svůj názor a bylo hned ticho :D kurva mi neříkejte, že je to nenapadlo.. "no.. to je ale fakt.. hele vona má pravdu.. no.. tak já nevim, co se tady furt řeší.." následovalo mávnutí rukou a odebrání se k práci a druhá půlka domů..
*****
vole.. je sere, že když je někdo na ranní, tak se napíše na extrasměnu na noční třeba.. to ráda dělám já.. mám extrasměnu udělanou a přitom se v tý práci nejebu do dvou odpoledne v sobotu.. a to je sere.. ale když tam bylo prostě volný místo, proč se tam nenapsat.. pak když přijde někdo, kdo má ten tejden noční a chce jít na noční i v sobotu, tak mě pak může škrtnout, na to má právo.. ale proč tam z toho málem byla třetí světová, to by mě zajímalo.. včera/dneska ale byl pohoda den.. v práci to uteklo.. ve třičtvrtě na šest jsem dávala píct poslední platíčko a dostala jsem zjeba od kolegyně, že nemám už v půl dělat, že mám taky uklízet, že já si dělám a ona tam pak všechno uklízí, doplňuje a tak.. nojo kurva.. ale má se končit s prací ve třičtvrtě.. ne v půl.. do prdele kurva už taky.. hlavně že kvůli tomu bylo na poradě halo x)) že se má od stroje jít do píče ve třičtvrtě.. ne v půl.. řekněte jim to někdo jo.. já asi mluvim tatarsky x))
*****
no.. potom jsem se vyspinkala.. trochu.. ty vole :D asi pět minut po budíku mi volala šéfová.. chudák vynervená zase :D "jéééé Jituškoooo ty spinkáš? jsem tě vzbudila co?" :D tak jsem jí řekla, že mi i zrovna zazvonil budík.. prosila mě, jestli bych byla ochotná jít v neděli na ranní.. tak jsem chvíli čuměla a přemejšlela jsem, co teda bude.. tak jsem se jí asi desetkrát ptala, co je za den :D joooo pátek a ještě k tomu třináctýhoooo ahá :D tak jsem po chvíli přemýšlení kejvla.. hned jak mi říkala, že je to neděle, tudíž sto procent na vrch a k tomu ještě příplatek za extrasměnu xD paráda.. a mám další den k dobru :) mamina se hned zhrozila a prej jestli to s tou pracovitostí nepřehánim a aby mi pak třeba nešvihlo.. hmm.. nojo.. moje zkurvený kruhy pod vočima fakt neřešte.. za to můžou sousedi, co mě nenechaj vychrápat, ne práce x))
*****
čtyři hodiny jsem spinkala.. měla jsem v plánu vstát v jednu.. to mi nevyšlo hele.. to fakt nešlo.. tak jsem to šoupla na půl druhou.. udělala jsem si čajček.. dala jsem si sprchu.. dala jsem papat myšičkám.. naložila jsem finance do svojí polorozpadlý šrajtofle s tím, že udělám Plaze kšeft a mohlo se pak čekat na zvířátko.. tak jsme byli chvíli u nás.. já měla na obědo-snídani dortík, co mi přinesla mamina z kantýny.. takový hami.. měkká buchtička s bílou šlehačkou a na tom je kiwi v zeleným agaru :D hrozná mňamka :) no a pak se po vyfoukání mojí plešky letělo do Plzně.. kulíšek trochu nechtěně zrušil nebohý autí, tak přijel v takový děsivě vypadající věci z půjčovny :D byla prdel v tom jet, jak se každej otáčel :D :D felicie "nenápadně" polepená všemožnýma reklamama :D barevnýma.. zadní sklo samozřejmě taky nepoužitelný.. kravál a smrad to nadělalo :D jéjé :D
*****
v Plaze jsme si zašli na papání do KFC.. a dali jsme si oba moje klasický menu.. dva longry s hranolkama a kečupem.. k tomu jednu společnou colu.. ty angínoidní sračky, co dávají místo coly ve fastfoodech je tak maximálně přijít o mandle x)) pak se letělo na nákupy.. super.. šaty, mobil i cédéčka s knížkama jsem si zakázala.. prozatím.. a poslechla jsem taky pro jednou maminku.. ta mi řekla zase to svoje: "ty vole ty se vyser na mobil a na nějaký šaty, který stejně nikam neunosíš a kup si počítač, tohle stejně víc topí, než to něco dělá.." no.. a Kulíšek mi ještě přitakal.. řekla jsem si, že uvidim.. a že uvidim taky až ten počák uvidím na vlastní rudý bulvy.. jinak.. zakuklené postavy dorazily i k nám na západ píčo.. já si takhle užívám kulinářskej orgasmus, co jsem si rvala do huby půlku longra, když v tom v mým zorným poli něco proběhne.. ty krávo.. dvě muslimky.. zakuklený.. v hábitech a v těch jejich burkách.. za chvíli za nima letí třetí!! no ty pííííčooooooo ty pííííííííčooooooooooooooo!!!! a někdo mi bude kurva ještě tvrdit, že tady nelezou? kurva.. to ne.. x)) jednoho dne to nevydejchám.. a těch cikánů, co tam bylo.. hele prdel v tom krámu s těma telefonama.. hned jdu na to x))
*****
po napapání se šlo s Kulíškem pro mobil.. jo.. tak si vybral tu X-perii Z.. lopata jako prase ale fajn :D já si tam alespoň pochovala HTC one.. kurva tam na krámě stojí moc.. bez pětikačky 15.000, na to jsem se vysrala.. ale jak jsme s Kulíšem zařizovali ten tarif do mobilu a tyhle všechny věci, tak se tam motal nějakej snědší spoluobčan a držel iphone a sháněl nabíječku.. tak jsme se všichni tři na něj tak zvláštně podívali.. no.. bylo hned jasný, že ten telefon byl kradenej.. achjo.. pak jsme se taky podívali do hračkářství :D koupila jsem si pár barevných hopíků :D tam je ještě znají :) dostala jsem je v takový rozkošný taštičce s nějakou panenkou :D Kulíšek se taky ještě stavoval v tabáku a má elektronickou cigaretu.. tak snad mi už nebude zvířátko smrdět jako popelník.. a tak si skočil ještě koupit náplně.. a taky zvířátko muselo jít do jednoho krámu, aby si tam pořídil paměťovou kartu a taky micro sim.. nojo.. ale pak se zjistilo, že dostal klasickou simku.. hmm.. a jak jí tam jako narve, to by mě jako zajímalo :D tak se ještě bude vracet.. tarif se zařizoval a takový věci.. zase papírů jak nasráno..
*****
já taky udělala nákup.. docela trochu drahej.. hele.. ale vyšlo mi to levnějš, než ten mega, úplně placatej hliníkovej geniální telefon.. poslechla jsem taky pro jednou maminku.. a koupila si počítač :D fakt :D kurva.. já dostanu smlouvu a fakt jsem to udělala.. koupila jsem si počítač.. za třináct tisíc.. když vezmu,. že tenhle můj topič stál 23.000.. tak jako dobré ne :D hele.. prej výkonej procík jako kráva.. fofrmet je to jako prase.. ale jsou to wydle 8.. já mám sedmičky.. to mi jako chcete říct, že se budu kurva učit s novým operačním systémem jo? prej je to skoro to samý.. hm.. to mi bylo řečeno, i když jsem přecházela z Visty na sedmičky :D hm.. stejný.. jistěěěě :D podobný, ale něco tam je tak nehorázně jinak, že jste prostě v prdeli, když to vidíte prvně.. pak jsme si ještě jen tak prolítli celou Plazu a pak se jelo dom..
*****
stavili jsme se ve Vlčáku.. Kulíšek je teď v Planý.. já už toho měla dost.. chlastala jsem kaktusovej džus :D brčál zelenej :D a zvířátko testoval foťák na tom mobilu.. hej.. ale úplně bomba fotky :D uvidíme, jak to bude vypadat, když se to šoupne do počáku :D holky tam byly, tak hotový z toho telefonu, a fotily :D ty jejich kecy :D "když ty jsi hrozně roztomilá, když nejsi namalovaná" :D :D hmm super xD já šla dom a zvířátko do Planý.. tak uvidím, kdy se vrátí.. já si dala sprchu.. udělala si čajček, nakrmila myšičky.. trochu tu uklidila ten nehoráznej bordel a ještě to tady poklidim.. mám novej notes na posteli, vedle toho ta krabice :D papíry všude.. tak abychom si měli taky kam lehnout :D tak mizím :) zatím papa :)

možná

12. září 2013 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
možná se mi splní další sen..

ale.. kdo ví..

(jinak jsem zase stihla normu.. jako včera.. na Aqě hele.. jsem dobráá)