když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Listopad 2013

po koncertě :)

29. listopadu 2013 v 13:00 | Evil Industries |  >Má duše
cesta z Planý do Prahy vlakem.. v cajku.. zvířátko mě nenechalo spinkat.. v Praze zima jako hovado.. větší mráz, jak u nás.. procházkování.. prohlížení všeho možnýho.. různý knajpy smradlavý, sexshop a Nosferatu.. Kulíšek nákupní maniak.. mě tam chytal tak maximálně neurotickej průjem.. nemohla jsem žrát ani pít :D zvířátko lítal po krámech, já tam čučela jak pipina :D a to, co se mi líbilo, mi nebylo.. tak mě to tak jedině nasralo.. ale zvířátko si koupilo nový hadříky, ve kterých vypadá dokonce i jako metalista.. akorát, že si je nevzal na sebe na ten koncert.. tak byl tak trochu barevnější.. modro-zelenej..
*****
já si na palici napatlala tunu toho tužidla, tak to mám červený ještě teď.. i po včerejším umytí.. namrzlou držku mám, vyřvaný hlasivky a nevim, co nemám namožený :D jako po koncertě no :D ale krční páteř to přežila v cajku.. bylo tam takový kvantum lidí, že jsem neměla na ty vrtule ani místo :D a když už jsem jednu vrtulku malinkou udělala, okamžitě jsem se srazila s Kulíškem, protože na mě byl úplně nalepenej :D dělal mi košíček a pak nadával, jak je pomlácenej.. mohl bejt vedle mě.. já si umím v davu poradit.. nemám problém do těch magorů za mnou prostě kopnout.. oni si to pak rozmyslí se na mě lepit..
*****
jedna předkapoška děs.. ostatní super.. a moji DT? nemám slov.. prostě nemám.. ten chlap je neskutečná osobnost ♥ při mojí nejoblíbenější písničce (ZAHRÁLI MI IRIDIUM!!) mě držel za ruku takovou dobu :D já z toho nemohla :) pořád se mi díval do foťáku.. Kulíšek nahrával na mobil :) já se u tý písničky rozbulela :D taková síla.. a nejkrásnější bylo, že jak zpěvák, tak i basák si na mě vzpomněli, když mě zahlídli :) fakt!! :D a Kulíšek pak komentoval :D když ke mě Mikael přišel už po několikátý :D "ten po tobě nějak jede!" xDD
*****
máme krásný fotky :) snad Kulíšek nevymaže ty videa, co má v mobilu.. :) kvalita úplně bomba.. to bych s mým foťákem nedala x)) prostě.. kdyby Death Angel celej ten koncert neposrali a nedělali takový kraviny, jakože půl hodiny si rozmejšleli, jestli teda na to pódium přijít, tak by to bylo naprosto bez chyby.. prostě.. moje nejmilovanější skupina mě nezklamala :) ♥
*****

už :)

27. listopadu 2013 v 1:00 | Evil Industries |  >Má duše
na úvod děkuji Beatricii za věnovaný obrázek ♥ hrozně mě to potěšilo :)
*****
tak.. zejtra.. vlastně už dneska :D jedeme do Prahy na moje milovaný DT ♥ v práci děs.. běs.. a absolutní hrůza.. článek se mi ztratil.. nesmím přednastavovat ale uveřejňovat ihned x)) hrůza :D ale stihlo se to.. ale nemohla jsem najít papír na vypisování hodin a tragédie z toho.. achjo.. ale já to neřeším už :D tam je to prostě na palici.. jako v práci no :D barvila jsem si ty vlasy.. ale trochu málo to je vidět.. ale na světle jo.. vzala jsem to teď ještě jednou.. a umeju to za chvíli.. jenom vodou.. a zejtra se jede :) hmm.. už v sedm ráno x)) no potěš.. tak jsem dala rychlou sprchu.. mamina mi napekla řízky :D chleba a řízek - energie sbalená na cesty :P
*****
narvala jsem teď do sebe ale jenom jeden řízek.. a já povalim už ne.. baterky do foťáčku papají.. já už dopapala.. myšlenky zajímavý.. s bejvalou sousedkou jsem zase žvanila :D tentokrát o muzice :) jo dobře se s ní kecá :) umí vyslechnout a vždycky má co říct a to se mi líbí :) půjdu za chvíli smejt to tužidlo.. prej patnáct minut maximálně.. hmmm.. nevim no.. byl to jenom nádech.. ale pod zářivkou to vidět bylo.. trochu.. tak to půjdu spláchnout jen aby se neřeklo.. a povalim do hajan.. tak pa a snad nás tam neumačkají :D
*****
♥ ♥

co jsem to psala za kravinu?

26. listopadu 2013 v 12:04 | Evil Industries |  >Má duše
hm.. ani nevim.. ale ta nemožná demence s přednastavenýma článkama a i s okamžitě zveřejněnýma, mě úplně sere.. už je toho moc ne? jenom co to zase šlo, už to zase nejde.. už ani tady není místo, kde by mě něco nesralo fakt.. to tužidlo bych na tý hlavě musela mít přes noc a ne deset minut (měla jsem ho tam podstatně dýl) aby mi to chytlo.. mám tak dva pramínky takový víc do zrz.. o červený si můžu nechat zdát.. přitom to červený bylo.. to by se to holt nesmělo smejvat vodou.. já myslela, že to tužidlo tam stačí naplácat a nechat to.. hm.. asi jinej gang x))
*****
a teď to dám uveřejnit hned.. jsem zvědavá, jestli tu ten článek bude.. tenhle jo a včerejší ani omylem ne? tady je možný všechno.. jinak.. už mě mrdaj ty rady od Kulíška, že všechno mám z toho, jak žeru málo ovoce a zeleniny.. hm.. to ani ne.. no určitě toho nežeru tolik, jako on.. ne.. nemám fakt zapotřebí denně sežrat tři kila rajčat a dvě kila cibule.. fakt ne.. hm.. ale to je zase trochu mimo, když mi tělo kurva nepřijímá živiny.. NEPŘÍJÍMÁ vitamíny.. tak co bych do sebe měla prát víc ovoce a zeleniny, když si z toho stejně nic nevezmu.. hm.. ne jenom imunita kurva.. už mi nastupuje zase maniodeprese.. to chce prášky.. ale na to se můžu z vysoka vysrat.. nazdar..

žádná novinka

26. listopadu 2013 v 4:30 | Evil Industries |  >Má duše
*****
je to v kelu.. venku mrzne.. zejtra mám pátek.. v práci pohoda.. stihly jsme to zase chvíli s předstihem.. jsme holky šikovný.. za maminou jsem byla jenom chviličku, nemohla jsem se vykopat z baráku.. a nechtělo se mi vstávat.. a vůbec nic se mi nechtělo.. bylo mi špatně.. nevim proč.. opět.. prostě ze všeho.. a ne.. nebylo to z toho, že jsem měla v půl jedenáctý na večeři vajíčka na měkko.. prostě mi bylo zle úplně celkově.. na nic jsem neměla chuť.. vyžrala jsem zase svůj kýbl čaje.. pak jsem do sebe natlačila docela dost těstovin s tou maminy hrozně dobrou omáčkou.. ještě, že jsem si toho nandala tolik.. narvala jsem toho do sebe tak víc.. pořád mi totiž připadalo, že jsem nic nesežrala.. ale takhle jsem do sebe narvala alespoň normální porci..
*****
u maminy jsem se stavila chvíli jenom.. fakt.. nemohla jsem se odtud vykopat.. v práci to kupodivnu uteklo.. na to, že je odpolední, tak paráda.. zvířátko mi volalo o svačině.. zrovna, když jsem si přinesla zezadu svůj zalitej čajček.. musíme si zalejvat hrníčky vodou z automatu, co je úplně vzadu ve fabrice, protože barely s vodou u toho automatu na ledovou a horkou vodu, co stojí ve žracím koutku nám už nedováží.. obarvená voda od kafe taky dobrá né.. dřepla jsem si.. vedle mě bejvalá sousedka od koníků za chvíli, že něco zvoní.. po chvíli jsem zjistila, že jó.. pak jsem zjistila, že to řvou Tokiáči.. hele.. že by můj mobil? :D a zvířátko mi volalo.. :) zvedla jsem to a: "no konečněěě" :D
*****
tak jsme si povídali a já při tom do sebe tlačila bagetu a ždímala čajček.. jinak.. celou šichtu jsem si povídala s mojí bejvalou sousedkou od koníků o všem možným.. o filmech.. a pak.. jsme se dostaly k Nickiho rodině.. a pak to jelo.. všechny ty druhosvětovoválečný filmy.. o holocaustu.. až jsem z toho kurva chytla takový nervy, že jsem se málem rozbulela.. Habbermannův mlýn.. už nikdy nechci vidět kurva.. Pianista.. nádhernej film.. tak nádhernej.. ale taky na něj nemám, abych se znovu podívala.. NIckiho rodina/Síla lidskosti.. to nemám slov ještě dneska.. jsem jí vyprávěla, jak celý kilo řvalo a jak jsem byla v Kongresovým centru a viděla Sira Nicholase Wintona na vlastní oči :)
*****
a pak.. návštěva Flossenbürgu a povídaly jsme si o těch filmech.. pak mě bral trochu amok z toho všeho.. málem jsem se tam rozbulela, tak jsme honem změnily téma.. zeptala jsem se na koníky, jak se mají a co další zvěřinec.. kurva proč já si vybavuju v poslední době samý takový šílený věci? asi jsem fakt masochista.. ale tohle mi teda fakt kurva dobře nedělá.. no.. hele.. tenhle tejden máme my úklid.. odpolední uklízí.. takže.. zejtra mám pátek.. a v pravej pátek mě čeká úklid jo.. no to potěš prdel.. že jsem si nevzala vario i na pátek.. já kretén.. vyhnula bych se tomu.. ne.. fakt pod tu pec nepolezu.. zase to se mnou sekne.. x))
*****
zvířátko moje mi volalo kvůli tomu, že je nemocnej :( malinkej :( já se bojim, že mu v tý Praze nebude dobře.. a já nevim, co dělat.. ale prej tam se mnou pojede.. achjo.. měl by papat nějaký antibiotika.. čajema to jenom nesrovná.. úplně se toho děsim.. :( uvidim zejtra..
*****
co ještě novýho.. nemůžu pořádně žrát.. no.. to není novinka.. fakt.. jenom v práci.. zase jsem si dala bagetu z automatu.. doma jsem do sebe nacpala to, co včera.. obravila jsem si vlasy.. vyprcala jsem půlku toho tužidla.. ale nevim no.. má to jenom jakoby nádech do červena.. jinak barvu mám furt stejnou.. ale na světle to vidět je.. a o to mi i šlo.. ale zajebala jsem všechno.. ale šlo to umejt.. tak je to v cajku.. hele.. ale vznikla nádherná fotka, co? :D a už bych měla jít chrápat hele.. tak pa x)) odpolední zkurvená..

mrdá mi

25. listopadu 2013 v 1:30 | Evil Industries |  >Má duše
oh jaká to novinka.. teď to ale konečně začíná zjišťovat i Kulíšek.. ten netuší, z čeho to mám.. já pořádně taky ne.. asi je to i důsledek toho, že se mu povedlo mi vyvolat vzpomínky.. kurevsky živě.. do píči a to jsem myslela, že to mám za sebou.. hm.. hovno.. po takových letech mi to dovede rozdrásat nervy na cáry.. ještě, že jsem dost velkej magor, že mi ta bolest dělá dobře.. jinak by to asi bylo na provaz.. jakej magor řekl, že bolest je krásná? měl asi pravdu.. hm.. zvířátko.. pochop prosímtě, že jsem vážně jiná.. a ne tak, že jsem prostě jenom divná od pohledu, od názorů.. to už snad poznáváš postupně sám.. možná trochu.. po víc jak dvou letech vztahu..
*****
snažim se přemejšlet, co se to se mnou kurva děje.. zase jsem začala nadávat.. perfektní ventilace.. neměla jsem co ventilovat, proto jsem přestala píčovat a kurvovat.. teď tu ventilaci zase potřebuju.. zasranej moudrák mi tlačí na ostatní zuby a bolí mě celá držka.. u tý mojí nový povídky (jo Dev, ta twc) jsem dneska úspěšně dokončila první kapitolu.. ne.. nehodlám jí zveřejňovat dřív, dokud nebude dopsaná.. takže.. výsledek se dostaví za hodně dlouho.. myslím.. s mým momentálním tempem psaní asi tak možná příští století.. ano ano.. zase ten nudnej a nepochopitelnej twincest.. trhněte si.. nikdo vás to nenutí číst.. a já vždycky před perex hodím upozornění, že kurva nestojím o komentáře od někoho, kdo si to ani nepřečte, nebo přečte, ale dovede mít jenom debilní kecy na to, že jsou tam "ty dva dementi/zasraný buzeranti a ještě navíc spolu šukaj".. to snad ne.. toho jsem si užila až až x)) nikdo za tu dobu nedovedl pochopit, že mám pro ty dva dost zvláštní citovej vztah a nesnesu jakýkoliv urážky a blbý kecy..
*****
no dál.. zejtra zase na odpolední.. hmm.. vlastně už dneska.. parádní.. ale snad se vychrápu.. zase jsem šla chrápat pozdě.. ráno.. ale dneska fakt musím dřív.. dřív jak v pět.. kurva!!! a tu povídku.. tu povídku!!! bych neměla číst.. ne.. ale už s tím nejde přestat.. ty pocity.. ty představy.. ty stavy.. všechno.. do hajzlu!! všechny ty jeho myšlenky.. u dnešního dílu jsem si vzpomněla, jak jsem si představovala na praxi, jak tu píču mistrovou zabíjim.. když už jsem měla v ruce malý rádýlko, jezdila jsem s ním po válu sem a tam, bez mrknutí na tu pizdu čuměla.. pak na mě promluvila.. a já tu věc pustila z ruky, zahodila co nejdál ode mě.. letěla jsem do šatny, jako bych měla průjem a šla jsem do sebe hodit Lexaurin.. za patnáct minut jsem se na tu píču usmívala a ještě jí poslala do prdele.. taky s úsměvem.. a co mi říkala, to netuším.. asi řvala.. ale přes to hezký hučení v uších jsem jí neslyšela.. jenom vim, že jsem tam stála opřená a usmívala se na ní.. pak mě asi Míša moje milovaná :-* odtáhla pryč.. a pracovala se mnou.. občas mě podepřela, abych se neodporoučela k zemi.. pořád znovu a znovu mi podávala tu nějakou blbost, co jsem držela v ruce.... a dost..
*****
budeme raději držet pusinku.. prostě se mi to vybavilo.. jo.. ty nový tlamolepy od Božkova to je fakt mňamka.. ve Vlčáku si dáváme Bezinku.. mamina koupila Brusinku.. a chutná to jako brusinka :D ale smrdí to po bezu :D a to je vám takový žrádlo.. no mňamka ♥ mamina koupila nový štamprlíky, tak jsme je vyzkoušely.. dobře to z nich chutná :) jooo.. co ještě.. dneska jsem vyžrala tři čaje.. tj. litr a půl.. feťák.. udělala jsem si na večeři v deset večer vajíčka na měkko s čerstvým chlebem.. jeee.. mě bude dobřeeee.. ale co.. chrápat se ještě nechystám.. cože? zejtra do práce? hm.. tak fajn no.. ale dřív jak v jedenáct stejně nevstávám..
*****
a jestli bude mamut dělat bordel, tak už tam fakt vletim.. a ještě navíc ty nový hovaďáci, co se stěhujou samozřejmě taky nad nás.. bomba.. vrtačka v sedm.. proč ne.. nejlepší, když se potřebujete vychrápat po noční.. ne, že bych tak brzo chodila chrápat.. ale třeba zrovna tuhle sobotu jsem ještě před odbití sedmý hodiny ranní ležela zmožená v pelechu.. fakt jsem byla groggy.. jo.. neměla bych to s tou prací tak přehánět.. to už jsem slyšela od maminky tisíckrát.. hm.. haha.. zjistila jsem, že jenom v práci mi je dobře.. sice tam taky myslím na píčoviny.. ale ne v takový děsný míře, jako doma.. do hajzlu už..
*****
chudák moje zvířátko.. jak jsem mimo, tak si myslí, že už ho nemiluju.. miluju.. jenom.. neumím to dávat najevo, protože jsem furt někde jinde.. mimo.. prostě mimo.. padám někam do prdele zase.. a nevim, jak z toho ven.. a jak na to tak čumim, tak já snad chci do těch sraček padat, nebo já si to jinak vysvětlit neumim.. jo.. je to jak fet..

...es bring mich um...

po šestý noční

24. listopadu 2013 v 3:10 | Evil Industries |  >Má duše
v práci to hrozně uteklo.. šla jsem taky pak hned domů a ještě před sedmou jsem už byla zahrabaná v pelechu.. a chrněla jsem víc jak dvanáct hodin :D prase jedno nestoudný :D vyhrabala jsem se dneska asi v půl osmý :D no a teď bych si měla nějak zase přehodit režim co.. hm.. no nevim :D hele.. propašovala jsem foťák na halu :D jako narvat ho do kapsy od džín taky není žádná prdel :D ale nevim no.. vyfotila jsem rám.. a platíčko.. jak ty růžový diody ladily k mýmu laku xD holky mě na mašinu ani nepustily.. bylo hrozně moc kusů a já bych takový tempo mašiny nejspíš nezvládala.. to vim sama.. a v pondělí odpoledne na End..
*****
na oddělení jsme tam byly jenom my :D I., H. a já :D jenom Aqa jela.. a pak pár lidí vedle na zámcích.. jinak nikde nikdo :D pak se tam navalila ranní.. to jo.. tři na Aqu.. a asi pět nebo kolik lidí na End.. tak jsme se odebíraly dom.. já tam ještě chvíli čuměla, až jsem si po chvíli všimla, že holky už odešly.. a já tam čekala, dokud v rádiu neoznámí zprávy v šest.. ale v sobotu se na to nejspíš sere, protože jsem se jich nedočkala a vesele si to tam vyhrávalo hit za hitem :D tak jsem se teda jako sebrala no.. a prchala rovnou dom.. mamina mi říkala, že holky nějaký budou v Ri-Vaji i v sobotu, že se za nima můžu stavit, ale nechtělo se mi je votravovat, tak jsem mazala rovnou dom..
*****
zapla jsem na chvíli pc a hned valila do hajan.. a teď mám chuť na další čaj.. sakra.. mamina mi donesla zelenej, ovocnej Pickwick a voní mi tady pod čumák prázdnej hrnek.. jo.. udělám si čajík.. ještě napíšu pár řádků do povídky.. snad.. a pak povalim na hajání.. :) moudrák mě sere.. oteklou držku mám.. se zvířátkem jsem si psala.. povídka nevyšla.. pročetla jsem si blogy.. a můžu zase táhnout z internetovýho světa.. tak papa x)) a zdar převracování režimu.. no.. haha :D jooooo!! a právě teď mě taky napadl Vánoční dárek pro maminu :) co říkáte tomuhle? :)
*****

Story Of My Life

22. listopadu 2013 v 21:10 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
ne.. nemrdlo mi.. fakt se mi ta písnička líbí.. a moc.. :)
co bych mohla říct o dnešku.. zvířátko mi psalo zprávy.. no.. nevěděla jsem, co si o tom myslet.. no.. a vědělo zvířátko, že jdu dneska ještě na šestou noční.. a stejně přiňufalo.. tak jsem vstala.. napapala jsem se.. vypila čaj a šla jsem za zvířátkem do Vlčáku.. no.. a teď jsem vylezla ze sprchy.. chlastám další čaj, udělala jsem si svačinu, teď zírám na svůj xicht do zrcátka a za chvíli zase do rachoty.. na mašině začíná I. tak v pohodě.. včera jsem se ptala H. :) no.. a příští tejden na odpolední na End.. óká.. ale teď zase zpátky na Aqu :) na jednu noc :)

niccobyměnapadlo

21. listopadu 2013 v 20:00 | Evil Industries |  >Má duše
hmm.. co psát.. ani nevim.. v práci to jde.. ještě dneska a zejtra a je to.. pak zase nejspíš ta nasráníhodná odpolední.. nesnáším to.. ale ranní je ještě horší.. na odpolední se alespoň vychrápu.. hmm.. když má mamut noční.. což snad bude mít.. ani nevim, jestli tam, kde dělá, se jede na tři šichty.. asi zase začnu fotit.. sice teď je to na hovno, když jdu z noční a je tma jak v prdeli i po osmý ráno, ale to je fuk.. v práci jsem to zvládala v cajku.. nic novýho.. dneska se dozvím, kde budu příští tejden.. jestli zůstanu na Endu nebo mě šoupnou zpátky na Aqu.. ale to snad ne.. je tam ta paní, co se teď vrátila z mateřský, tak nevím..
*****
na tu šestou noční ale jdu na Aqu.. tak si to trochu připomenu.. podívám se, jestli jsou vyvěšený nový hodiny.. no ale nevím.. ty se nevyvěšujou snad každej tejden ne.. nebo jo? ty vole já tam dělám a vím hovno :D nějak to neřeším no.. horko mi bylo jako svině.. a kolegyňky tam dlouhý tričko a na tom ještě krátký a klepaly kosu :D nechápu.. já bych zdechla v dlouhým rukávu.. ale když se rozhodnou ve tři ráno větrat, tak je trochu kosa už to jo.. ale jinak, než průvanem se tam nevyvětrá.. to jsem i říkala ne.. hele.. tuhle noc ani jednou nevřískala pec.. ale je to škoda.. občas se tam potřebuje budíček.. no ne, že já bych ho potřebovala.. to spíš na ranní x)) to jo..
*****
normu jsme měli.. ještě s předstihem.. a pak dělat, že děláte.. to je fakt úžasný.. už takhle tu normu navýšili jako prase.. fakt.. hrozně by mě zajímalo, co na mě chystaj.. když už mě pustili k papírování.. hmmm.. L. se teď zaučuje na automatu.. já sice na něm už jedu, ale na Aqě.. ne na Endu.. a dneska se taky musim domluvit s holkama, kdo bude začínat na mašině na tý šestý noční.. bylo by dobrý, kdybych začala já, abych si to připomněla.. ale že by se mi dvakrát chtělo :D ale je to vlastně jedno.. sjedu si nějaký ty kusy a povalim za hodinu zase píchat.. pak zase za dvě hodiny na mašinu.. a furt dokola.. :D
*****¨
a kdo ví taky, jak tam to bude s matrošem.. to je takový nepředvídatelný zaměstnání toto :D hmmm.. vyfotila jsem si stromeček.. ale jelikož chcalo, tak je ta fotka mírně na hovno.. ale to je fuk.. blog.cz má nějaký šajze s přednastavenýma článkama nebo co, protože mi nevyšla dneska povídka.. kurva.. a já se těšim od neděle na další díl jako malej parchant.. snad to daj do cajku.. jinak se poseru fakt.. jsem to přišla oznámit mamině.. a ta mi viděla z toho smrt ve vočích :D prej jestli mě neklepne.. hmm.. asi jo..
*****
a já asi jdu ne.. zase jsem se zahrabala někdy ráno v deset nebo nevím kdy..a vykopala jsem se skoro ve čtyři :D ale šla bych chrnět.. to jo.. tak mizim no.. pa x))
*****

keine Zeit

20. listopadu 2013 v 21:34 | Evil Industries |  >Má duše
furt nemám čas kurde.. když nepíšu ráno, je to v prdeli.. no.. v práci ok.. dělala jsem.. stíhala jsem jet na tři rámy.. už vím jak na to :D a je to bomba :D nikdo nemá drobný.. já taky ne.. zajímalo by mě, kam se to furt ztrácí.. dneska jsem s maminou měla husí kůži z tý nový písničky od 1D.. to jsem teda nečekala.. fakt krásná písnička.. a to ty jejich písničky fakt nemusím.. ale tahle.. jak z jinýho světa.. úplně super :)
*****
v práci se to stihlo.. napsala jsem se na šestou noční.. na Aqu.. a až ráno se tam připsala H. a I. :D bála jsem se, že tam budu sám :D s Lálou se pokecalo.. horko tam bylo.. pak průvan.. ke svačině mám kuřecí salátek :) Kulíšek stále nepobírá, že jsem jiná.. ach bože.. našla jsem si moje starý reklamy na yt.. obnovila jsem si účet.. naštěstí se obnovil.. a ráno jsem si vyfotila náš stromeček.. ale nemám zase čas ho sem tahat.. Kulíšek rejpe do věcí, do kterých nemá a diví se, že jsem divná.. krása.. neřeším.. už nic neřeším.. seru na to.. fakt.. úplně..
*****
v hlavě moje sračky.. který si fakt nechám jenom pro sebe.. nebudu nic řešit.. sere mě to.. obtěžuje.. a na to nemám náladu.. je mi dobře v posteli a v práci.. jsem zjistila.. no.. tak já valim už.. našla jsem tu nostalgickou reklamu na Telecom.. ty vole.. a svojí milovanou reklamu na Emco müsli :) tak papa
*****
*****

ani nic

19. listopadu 2013 v 21:32 | Evil Industries |  >Má duše
bolí mě kouleno.. matlám to koňskou mastí.. stromeček si ráno vyfotím foťákem.. beru s sebou.. v práci nic novýho.. jen záhada toho, jak jet na tři rámy, jest rozluštěna, tak mám radost.. jinak jsem jenom chrápala.. s L. jsem ráno čekala chvíli ve fabrice a pak jsme šly pomalu směr město.. aby nemusela čekat venku na bus sama takovou dobu, tak jsme pokecaly, uplatila mě bonbonem :D no a teď už zase musim utíkat.. x))

v Ag

18. listopadu 2013 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
no vymengelená úplně.. v práci na Endu.. mimo.. nějak jsem to nepobírala.. ta zvednutá norma je naprosto na palici.. fakt.. demence.. L. začíná na U-stáži.. mě vzali k papírování.. jestli jsem to prej někdy dělala.. no.. na Aqě je to to samý, takže jo.. pohoda.. v Ag k babi.. do krámů.. babi berušku mojí nenašla.. nikde v krámu.. tak mám energeťáky.. byly jsme u babi na papů.. ukázala jsem jí autíčka, co chci za modely.. napsala jsem jí názvy.. tak může shánět :D Kulíšek má debilní nápady.. nechápu trochu.. asi se v práci nudí.. nevychrápala jsem se.. a už mažu zase do práce.. jo a dovezli nám nádhernej vánoční stromek na náměstí :) ale jakej :) tak papa x))

ehm

17. listopadu 2013 v 17:10 | Evil Industries |  >Má duše
přijde mi to, nebo já se prostě nemám s kým bavit? normálně ty vole.. jako mám.. L. se mnou vždycky pokecá o svačině.. ale ta jde na svačinu většinou za tím svým, když má stejnou šichtu a přijde až skoro na konci svačiny.. jako jo.. pár lidí tam je, se kterýma kecám furt.. ale třeba na Aqě jsem kecala jenom s M. a to jsme na sebe musely řvát přes lis.. na Endu jde kecání líp.. zajímalo by mě, kolik nás tam bude a kolik lidí bude mít kecy kvůli tomu, že jsem se jim vysrala na to, jít v sobotu ráno do práce.. no smůla.. já odjela pryč.. daleko.. hmm.. do prdele jsem jela.. já se rozhodla, že udělám něco pro svý zdraví a pořádně se vyspím.. když jdu už dneska zase do práce, tak bych fakt z toho víkendu měla hovno.. no.. tenhle tejden jdu určitě na šestou noční.. to jo.. kdybych mohla tenhle tejden z ranní na noční, no problem.. ale když chtěli, abych šla jenom na ranní, smůla x))
*****
půjdu teď na šestou noční.. na odpolední mě nikdo nedostane.. to tam budu pondělí, úterý.. ve středu koncert, ve čtvrtek léčení a v pátek tam teda páchnu no.. já bych si vzal vario i na ten pátek, ale nechci si plejtvat dny.. to si může dovolit to moje zvíře, který chodí na dvanáctky.. u nás se dvanáctky nevedou.. smůla.. to mi připomíná.. ty Vánoce se nějak moc rychle blíží ne? sníh slezl.. další padat nehodlá.. zatim.. jak na to tak čumim.. zima tam ale asi je dost co.. no.. nebudu zjišťovat.. a ve skleníku mi to je jedno.. až vylezu ven, tak to bude pecka.. ale to mi je taky putna.. zalezu chvilku k mamině a pak povalim dom.. a pak odpo pojedeme do Ag.. ještě ráno zjistim, kdy teda pojede.. abych taky jela kdyžtak pozdějš.. uvidim..
*****
chtěla bych psát.. ale nevim no.. než se k tomu dohrabu, tak je vejkend v prdeli.. zkusím to zejtra ráno.. ale to budu zase úplně vymaštěná.. hm.. tak zase nic nó.. zkusím se na to podívat.. ale teď bych měla jít už chrápat a pak už zase nebudu mít čas :D no to mě poser.. jo.. a můžete mi vysvětlit, proč zase dávají pohádky? zase před Vánocema? si dělaj prdel.. x)) fakt..
*****
v hlavě mám vybíleno.. ty vole.. už ani nevim, na co myslím.. nic už neřeším.. hlavně nějaký dojebávání.. a řešení věcí, který jsou pro mě docela neřešitelný.. když něco uvedu jako hotovou věc, proč to ty lidi kurva ještě pitvaj? fakt nepobírám.. x)) a jelikož se teď chystám na spaní před noční, tak musí nějakej píčus vrtat!!!!!! hm.. tak dobrou no x)) vymrdaný kreténi!!!!!! aaaaaaaaaa

letos první :)

15. listopadu 2013 v 5:10 | Evil Industries |  >Obrázky
hm.. pro mě.. mamina mi hned řekla, že už padal, když jeli včera do Plzně.. to mi to jako nemohla třeba něco jako říct? já mám čas čumět z vokna, když musim spát.. ne :D tak vidim teď :) bílo.. :D taky že slibovali tenhle tejden.. stihli to.. parchanti.. tak zase pohled z balkona.. teď x))
*****

muáááhahaha

14. listopadu 2013 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
nádhera.. fakt.. bolí mě prst.. asi si ho uříznu.. jo.. to bude nejlepší.. hmmm.. tak matroš nám nepřišel.. jsem zvědavá, jestli zejtra budeme mít co na práci.. nebo nás pošlou domů.. a to ještě ty vole po mě chtěj, abych šla v sobotu na ranní.. se posrali ne x)) já se přes tejden nevychrápu.. v neděli jdu na noční a ještě bych se tam jebala v sobotu ráno? hmm.. ani omylem.. zejtra jim jenom hlásím, že odjíždím na vejkend.. a nasrat.. prostě nemůžu.. kurva.. koho to zajímá.. já jim říkala, že se mi povedlo si jí jebnout o lis, jak mi padala hlava.. to snad musí pochopit.. a taky musí pochopit, že nebudu jako píča (sorry H.) vstávat v sobotu RÁNO.. nasrat, ještě jednou nasrat a rozmazat x))
*****
na poradě jsme se nic nedověděli.. hm.. novinka :D ale produktivita mííííírně NAD 100% :D bodejť ty krááávooo když maj na Aqě MĚ xD už přišli ty boty a trička.. ty vole.. dvoje trička.. oboje s dlouhým rukávem.. nenávidim dlouhý rukávy ty vole.. a ještě v takovým skleníku dlouhej rukáv.. se posrali ne.. a super.. pro mě ty věci neměli :D a boty tak cca o tři čísla větší :D takže budu potřebovat snad 36 nebo co :D minimálně :D dali mi na vyzkoušení moje 38.. hm.. všichni se tam málem pochcali smíchy.. vešla bych se do toho dvakrát.. a ještě navíc jsou děsně nepohodlný.. jsem jim řekla: "víte co.. serte na to.. já si nechám hezky kopyta.. a dvě trička mi stačí.. na střídačku.. mám ještě jedno provizorní tílko, co mi dala kolegyňka jedna a prostě nepotřebuju..
*****
jsem myslela, že se mi pojebal automat :D jo.. protože já ho ládovala účkama.. a najednou se to prostě seklo.. a jedno to účko bylo takový nadzvedlý.. tak jsem myslela, že poděl.. lítala jsem.. nikde nikdo.. to byla zrovna přestávka malá (ale mašina musí jet pořád, já pak jdu od mašiny, když přijde H. z přestávky a jdu na pauzu) a myslela jsem, že se mi prostě šprajclo někde mezi.. už tak mi několik kusů spadlo do mašiny jako dovnitř a ne do pytle ven.. no.. a já si odchytila P. :D ta šla.. a koukala.. "no.. to nevim.. jo tady.. zvedlý.. ale.. to máš jenom nad sebou.. to se rozjede a.. aha.. nerozjede.." tak jsme tápaly co :D a za chvíli "no vždyť ty máš taky plnej pytel" :D ne.. nenapadlo mě se podívat na ten monitor, že mi tam vyskočila tabulka, že už mám v pytli 400 kusů.. hned jsem si připadala jako dement.. chtěla jsem zdrhnout domů.. fakt mi jebe..
*****
dneska jsem taky myslela, že jsem s doktorem na řadě já.. protože holky nešly podle abecedy jako podle jména, ale podle produktu.. jakože Aqa.. hm.. tak jsem měla jít já.. já se na to připravovala.. a řekla někoho jinýho.. hej.. já bych se vůbec nezlobila, kdyby to nechali až za dva roky.. protože jsem byla vlastně u doktora v září, když jsem dostala tu smlouvu.. tak snad.. uvidíme.. x)) stejně ty vole.. jet do Ag.. projebat den.. celý na hovno.. to by nešlo :D a jak to chtěj udělat, to se samozřejmě nevyřešilo :D a řešilo se to na tý proadě.. nejlepší by bylo to, aby nám dali ty formuláře na vyplnění a každej si sám oběhal svýho obvoďáka a tečka.. ale.. proč to dělat jednoduše... ehm.. stejně se tam prej žádný vyšetření nekonalo.. a tam se musí každej rok.. ne každý dva roky.. chodit na kontroly s vočima, kloubama, šlachama.. hm.. a hovno.. no.. mě je tu putna, že jo.. :D
*****
se zvířátkem jsme řešili, jak se dostaneme z Prahy.. no.. tak se uvidí.. buď se bude čumět do rána v Praze, nebo v Plzni.. a jelikož ten bus, co jede z Prahy do Plzně jede jenom do Plzně a pak se tam čumí do rána.. nebo čumět celou dobu v Praze a pak jet rovnou domů.. to je lepší no.. tak snad to bude k přežití a snad to v pátek v tý práci přežiju :D naštěstí mi zatím vychází odpolední, tak uvidím :D a proč si nevezmu volno i na pátek? no.. my totiž stále a pořád nevíme, jestli budeme mít volno mezi svátkama.. x)) tak bych si to vypatlala právě na tyhle dny x)) no.. a já povalim hele.. doma jsem se nažrala.. čučela na Ó.. no.. a teď tu písničku nedostanu z hlavy :D jo.. a přečetla jsem si další díl povídky.. hajala jsem.. a.. pak mě probudil Patrik ze Záchlumí jak jsem s ním dělala :D jsem zapomněla :D prej jak je.. a co novýho a tak.. no.. tak jsem mu něco říkala o práci :D a co novýho v Záchlumí.. už tam dělají úplně něco jinýho.. a teď furt dumám nad tím, jak já si ty drobáky vyzvednu x)) no.. asi po noční, kdy jindy :D
*****
hele.. a taky.. na koncert už bude kosa jako prase.. a možná bude i sněžit :D Kulíšek přišel na to, jak se zbavím toho neskutečnýho kraválu nade mnou x)) nevim, co tam zase mamuti robili, ale děs x)) tak možná se dozvíte na TV H@vn@ něco takovýho:

u mamutů běžel asi ruční mixér, když jsem byla ve sprše.. teď zrovna asi stěhujou, nebo co..
si fakt dělaj kozy
neboj, už jsem zařídil aby to nedělali
poslal jsi už nájemný vrahy?
V sobotu přijde sněhová vánice kdy se bude pohybovat vrstva sněhu kolem 2,4 metru, vítr bude dosahovat rychlosti 257 km/h a urve to u tý bytovky celý čtvrtý patro, odnese ho to do Čeljabinsku. Pokud přežijou let tak tam umrznou v -54 °C. Sousedům nalevo od tebe a pod nima to vycukne okna a vynese je to ven, kde je ten vítr též odnese až do ruska. Bohužel tam je zachrání místní Ištván Vodkovnik a vezme je do tepla ku své pálenici. Bohužel při cestě do města se svojim Arem jim dojde pálenka na kterou pojedou a též všichni umrznou někde poblíž Uralu.
já se z tebe poseru
to by šlo ale ne?
no ty vole
víš co je na tom nejlepší?
bude to tak?
nebudu mít nad sebou patro hele
a bude snížek
Že noviny budou psát: Jedné rodině se podařilo díky velkému štěstí přežít, okno na jih, odkud přišla tato pohroma, bylo prošroubováno k rámu 24 šrouby a zalepeno tmelem, které tam zašrouboval jeden vychytralý člověk, kterýmu vadilo, že tamtudy táhne
v pohodě...strop vydrží a střecha se postaví nad třetím patrem
ty vole
nu
hovaďácký zvířátko :D

Kde máte sousedy? Říkali že je jim tu horko, tak se odstěhovali do ruska

xDD pa :D

In The End

14. listopadu 2013 v 18:00 | Evil Industries |  >To nej
*****
moc hezký :) dneska jsem slyšela na Ó :D na co já taky čumim jinýho, že x)) jooo.. na Zlatý Ó :D

nervy

14. listopadu 2013 v 0:03 | Evil Industries |  >Má duše
začíná mě všechno srát.. ale kompletně všechno.. hmm.. v práci.. no.. vedro.. novinka jako prase.. ráno na nule.. ale všude bílo.. byla větší kosa jak včera a to bylo mínus dva.. hm.. všechny ty moje sračky děsně zajímaj.. ale srát na to.. konečně jsem se na načítání mustrů trefila na správný okýnko (z těch dvou, co tam jsou x)) když vám někdo kurva řekne, že máte kliknout na to ZELENÝ okýnko a tam je šedivý a červený, tak je to malinko matoucí.. to ale už pak nikdo neřekne, že je zelený až poté, co se na to klikne.. když se klikne na to druhý, průser.. najíždíte znova jako dementi..
*****
chrápala jsem tři hodiny.. jupí.. a usínala jsem.. ale ne, že jsem zívala jako magor a chtělo se mi prostě spát.. já dělala.. osazovala.. a najednou bum.. spadla mi hlava na lis.. rozházela jsem si účka.. senzorem jsem se nemohla trefit do díry.. ze židle jsem málem spadla.. nádhera prostě.. zima se do mě dostávala, i když ze mě chcal pot.. krása.. H. šla k doktoru k závodnímu na preventivku.. hm.. a ten magor jí poslal k jejímu obvoďákovi.. já si říkala, proč je pryč takovou dobu.. pak se vrátila, totálně nasraná.. cesťák a nějaký zkumavky či co, asi fabrika neproplácí.. od čeho je teda závodní doktor, když vás pošle do prdele? taky by mě to nasralo.. zejtra tam jde I. tak jsem zvědavá.. a pak asi já.. no.. asi určitě.. bere se to asi podle abecedního pořadí produktu.. a ještě jí brali krev.. bomba.. takže celej den v prdeli.. a jak se dostanu do práce z Ag, to by mě taky zajímalo.. bus mi jede jenom ve čtvrt na dvě :D takže na pět minut před koncem šichty budu v práci.. to snad ne..
*****
hm.. ale zejtra je ten nasránihodnej čtvrtek, tak se to snad na poradě bude řešit.. jestli ne, tak to potěš prdel.. ale jo.. musí se to vyřešit.. ikdyž.. pak zase kecy, že jestli bych nešla na extrasměnu.. hmm.. ale já mám v plánu jít příští tejden na šestou noční a fakt se mi kurva nechce tenhle tejden na šestou ranní, když tam takhle usínám.. to budu ráda, že dva dny o víkendu vyspím.. pak na noční z neděle na pondělí.. a ještě jít v sobotu ráno do práce.. když MUSÍ bejt 16 hodin mezi šichtama.. hm.. já jim to tam řeknu.. že bych šla na noční možná.. ale že se potřebuju o víkendu vyspat, kort, když jdu v neděli na noc.. a když nepůjde, nasrat.. a ne, že to dělám na just.. já prostě na to nemám no.. x))
*****
hmm.. co dál.. no.. dělala jsem.. pohoda.. a pak jsem slyšela, že nám dochází účka, že asi po prdeli.. protože materiál přijde zejtra odpoledne.. což je nám na hovno, když máme ranní, že.. hele v bedně na účka docela taková vrstvička.. a plný akvárko pro další šichtu.. ta nám to vypatle.. když ne všechno, tak to dopatle noční a my hovno.. a co teď? to nás nechaj doma? zadarmo? bezva.. tak jsem zvědavá, co mě tam zejtra čeká.. protože od I. jsem se dověděla, že nejspíš půjdu jinam.. ptala jsem se jí, kam.. a prej že tam jsem ještě nebyla :D a tak já znova, že kam.. a ona jenom, že mi to zejtra ukáže.. no tak to jsem zvědavá.. mám se bát? x)) jsem si skočila za Mařenou :D a já na něj volala, aby ke mě šel: "potřebuju U na Aqu" "nejsou.." "děláš si ze mě prdel? :D" "no nejsou.. fakt nejsou.. půjdete domů" "moc milý" "že jo" :D
*****
a taky.. neudržím v hlavě to, co mi někdo řekl, dýl, jak dvě minuty.. už ani to ty dvě minuty nejsou.. musim to udělat okamžitě.. úplně okamžitě.. i kdyby nevim co.. jinak po prdeli a prostě to nevim.. v hlavě mám asi z mozku křížalu.. už toho mám plný zuby kurva.. hlavně, že myslim na píčoviny (na pořádný píčoviny).. no.. co jsem to ještě chtěla.. zvířátko moje malý ňufatý se zdá bejt odstrkovaný.. jo.. to proto, že ho nechci srát s timhle mym stavem.. fakt ne.. a jestli nebudu chrápat víc, než šest hodin, tak na těch práškách skončim znova.. do prdele už.. radši mizim.. nazdar.. x))

óká

12. listopadu 2013 v 22:50 | Evil Industries |  >Má duše
hmmm.. "ale vždyť jsi to najížděla už tolíkrát.. Jituš..." "nojooooo.. já vim.." za to nemůžu.. nesnáším počítače.. jo.. jasně.. na čem asi zrovna píšu.. ale jsou tací maniaci, kteří mají v pc tunu nevímjakých věcí a většinu fakt používají.. hmm.. hele.. já používám gůgl chrom, word, občas ACDSee, občas media player.. a neobejdu se bez aTube Catcheru.. no.. a tím moje počítačová činnost končí.. na netu záložku s pořadím tímto: admin blog, blog, fb, minimálně pět záložek s youtube a k tomu animaci žraloka..
jo! mám jí na tý záložce furt x)) jeden čas tam trčela záložka z 1000her.cz, hra Anticlock.. furt jsem si skládala ty kostičky zkurvený.. a bubliny..
*****
jooo.. starej magor je asi zpátky.. zase začínám kurvovat a píčovat.. to jsem teda dělala furt.. ale snažila jsem se to omezovat.. už se nesnažím.. je to děs.. všechno držím v sobě a pak se nasírám na poradách a mám tam chuť jim rozmlátit huby.. nesmí mě nikdo nasrat.. a nic nasrat.. nic rozhodit.. jinak je to v kelu :D jo ano.. zase vtipný jako svině.. vim, jak to dopadá.. no.. H. odešla ve dvanáct dom.. I. byla na mašině a já si dodělala svojí normu.. a pak jsem udělala něco neskutečnýho.. ty vole ale jakože neskutečnýho.. snad se tohle nedostane do toho našeho skleníku.. udělala jsem CELÝ PLATO ZA ČTYŘI MINUTY!!!!! (ale pak ta křeč, že mě až v ramenu bodalo x)) pro přepočet.. já svým normální pracovním tempem, abych stihla jejich přemrštěnou normu, dělám tempo cca čtvrt hodiny/deset minut na plato.. podle toho, jak moc jsou blbý senzory..
*****
to bylo to poslední.. co jsem udělala takovým fofrem.. no.. a pak jsme končily.. já odrbala cín z rámů a omyla je tou sračkou.. ofoukala všechno pistolí, dala nový lístečky s číslem kombinace a dosypala senzory do krabiček.. Ivča pak ještě zametla a doplnila platíčka.. pak jsem se chystala dom.. lezla jsem hrozně pomalu.. přede mnou taky kolegyňky, který jsem teda nakonec předjela.. L. mě chtěla hodit dom, ale to její zvíře se zdrželo, tak tam chudák stála před fabrikou a čekala na něj a já teda šla.. a potkala jsem maminu, jak přechází silnici už od krámu.. ještě z dálky na mě volala, že mi koupila zelenýho Monstera, tak že do krámu nemusim :D já tam taky lezu jenom pro ten můj kofejnovej fet, žvejkačky a občas něco odporně sladkýho :D
*****
už jsem ale zjistila, co mě sere.. dolíhá na mě ta negativní a napjatá atmoška v tý fabrice.. mě to jde fajn.. co se produktivity týče.. a když nepočítám ten automat.. normu na osazování dávám s přehledem.. a úplně na výbornou (nojo vole, jen se pochval, stejně to tam za tebe nikdo neudělá :D ale H. mě vždycky pochválí :)) no já lezla od mašiny dneska dřív.. za pět sedm? nevim.. možná ještě dřív.. pytel.. 400 kusů.. plus rozjíždění mašiny.. že mi to dvojkovej mustr nechtělo vzít.. tak jsem hledala pistoli.. ofoukala jsem ho.. a znova ho tam vrazila.. no.. všechny jsem tam znova vrazila.. a pak jsem teda mohla začít konečně dělat.. fakt vole.. říkám to furt.. kam se vrazí počítač, tam je průser x))
*****
doma nic.. s maminou zalezlí pod dekou.. nejsem jediná, koho bere zimnice.. a to máme doma až moc teplo.. ale když potřebuješ vyvětrat, tak prostě musíš vyvětrat.. a hned ta kosa dovnitř.. ty vole co já budu dělat, až budou ty mrazy, co předpovídaj :D jo.. jinak.. konečně mě napadlo si nabít baterky do foťáku.. tak nabíjím.. když už mám tu kartu (jo.. tu mojí druhou jsem stále nenašla)
*****
tak jo hele.. zvířátko mi zrovna volalo, že už ňufe z práce dom.. tak já povalim do pelechu.. je zase pozdě.. a to jsem usínala - doslova až do svačiny.. ale jakože mi padala hlava.. víčka jsem neudržela.. držela jsem senzor mezi psrtama.. že ho tam šoupnu.. najednou se se mnou všechno zatočilo.. a najednou jsem ten senzor nedržela :D takový chvilkový kóma :D tak abych se vyspala trochu víc, než včera (hm.. o hodinu víc ne :D) zrovna tu žeru lízátko s Mikulášem :D nojo.. už je to tu zas.. ale jo.. je to hezký.. když už jsem konečně DOMA :) a když už jsme u Vánoc :D :D našla jsem minulej tejden důvod, proč se dívat na bednu.. reklama.. koncept.. kurva jenom koncept!!!! :D to je prostě úplně.. aaaaaa ♥ ♥ tak papa (a kdyby ste mi chtěli udělat radost, přivezte mi tu věcičku do pokoje :D před barákem by nepřežil :D)
*****

mimo

11. listopadu 2013 v 22:10 | Evil Industries |  >Má duše
ale úplně.. začalo mi mrdat v palici.. nevim proč.. vypadá to jako maniodeprese.. ale s tím, že to je jenom mánie a všemu se děsně tlemim.. nejvíc věcem, který fakt k smíchu nejsou.. ale koho to sere.. v práci jsem to stihla.. mám udělanej pytel.. svůj.. hahah.. tak jsem zvědavá, jakej je na to čas.. měla jsem ho za necelou hodinu.. i s tím, že jsem si najížděla mustry a dummy a udělala jsem to na píču.. ale nevim jak.. no.. spíš ono to samo bylo na píču, tak jsem je musela načítat znovu.. ale v pohodě.. a už jsem mohla dělat.. no.. je to divný :D
*****
do prdele s takovýma myšlenkama.. jsem ale jakože docela úplně mimo.. zapomínám zase nějak žrát.. sežeru jenom svačinu a to je celý.. něco jsem sežrala na oběd.. ale od tý doby nic.. hmm.. hodim do sebe tady ten crosaint, co se mi tu válí, nebo ho ještě zalehnu.. x)) no a to je asi všechno ne x)) snažim se psát tu staronovou povídku.. a Kulíšek by chtěl, abych něco sepsala.. hmm.. to nevim.. nepůjde to jen tak.. musí mě nedřív něco napadnout.. ale já mám v hlavě tak totální sračky, že jsem ráda, že napíšu dva odstavce sem.. kurvaámen x))

nojo

10. listopadu 2013 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
nejdřív jsem myslela, že vykouzlím krásnou rýmovačku typu: a zas po roce máme tu Vánoce" hm.. a zas po tejdnu máme tu zasranou neděli.. och jsem to já poeta vole.. četla jsem si zase další díl povídky, co čtu.. já se z toho vážně jednoho dne udělám.. no.. koho to sere.. mě ne :D mám co číst a je to vážně parádní :) a novinka dne.. dneska jsem začala konečně psát povídku, která mě napadla tak někdy před pěti lety.. a začala jsem jí psát až dneska :D :D no uvidíme, jakým směrem se to bude vyvíjet.. jsem už někde na třetí stránce :D
*****
to snad ne.. celej den mrtvá.. vzhůru od dvanácti (mamina budila na oběd).. čuměla jsem na Top Gear a tam byla moje Bugatti Veyron ♥ je to nádhera na pohled.. ale nevlezla bych do toho.. určitě ne s nějakým magorem :D u nás ho maj asi dva lidi.. achjo.. taky chci bejt zazobaná :D sázet sportku.. sázet sportku :D to asi stejně bude jednou nutnost.. tady čumim na tu obálku s vejplatnicí, tak mám takový myšlenky :D já jsem skromná.. ale mám svoje sny.. hm.. tak smůla no :D musim si počkat.. v příštím životě třeba budu nechutně bohatá a budu mít barák na Novým Zélandě a na dvoře zrovna tohle krásný autíčko.. hm.. haha :D tak zpátky na zem jo..
*****
hm.. k tomu navíc za pět hodin vstávám.. by mě mrdlo.. tak jo no.. já bych asi měla do pelechu.. jít přemejšlet nad povídkama a nebo provozovat duševní masochismus.. (hele.. není to to samý? :D) hahah.. no.. ta nová povídka se starým nápadem snad nebude psycho.. ale já snad normálně psát neumím.. no co.. lepší popisovat pocity než přemejšlet nad každým slovem jako debil.. jenom aby to takhle bylo stylisticky správně.. a hlavně (!!!!) aby to nikoho nepohoršovalo.. hm.. nasrat.. no.. (to jsem ani nepráskla na sebe.. po odjezdu naší přízně mi mamina řekla, abych jí tu písničku zazpívala :D ani mi to nešlo z toho papíru přečíst.. před vlastní maminou mi nejde zpívat.. no posrala bych se z toho.. ale prej že dobrý.. a nebylo to falešný :D ty vejšky tam.. to mi prostě přeskočí hlas a dostanu se tam :D takový zajímavý :D ale ty nástupy jsou hezky zkurvený)
*****
a zbytek penízků ze Záchlumí asi jen tak nedostanu.. jedině za dva tejdny.. až bych tam zajela po noční (no celá udělaná).. protože jsou tam jenom do tří.. dýl ani hovno.. a mě ten bus vyhodí přesně ve tři na rozcestí.. k tomu deset minut cesty (minimálně) takže smůla.. no.. tak že bychom šli třeba chrápat? ale jo.. lepší to stejně nebude.. tak pápálálá..

zajímavý... dneska oslava

10. listopadu 2013 v 3:30 | Evil Industries |  >Má duše
jenom mi kurva řekněte, jakým způsobem bych měla popsat včerejšek :D no.. zajímavej.. ale docela hodně zajímavej.. v práci jsme vyfasovaly úklid.. kurva proč zase my? hm.. fajn.. "tam máš schůdky na tu zářivku.." "hmmmm".. to víš, že jo.. se dobrovolně zabiju na nějakých štafličkách, když si můžu stoupnout na špičky a dosahnu tam stejně.. :D výhoda tam bejt za eifelku.. no.. normu máme.. samozřejmě.. to bysme to nebyly my :D občas jsem tam umírala :D to nešlo :D ty hlody tam xD
*****
nejdřív hned ty vole mě chtěj nasrat tim, že mi dají obálku do ruky.. hm.. jsme si tam rozdávaly vejplatnice a jak některý ty ženský na to čuměly a prej: "hele.. neotevírej to.. no co.. nechceš se snad nasrat hned po ránu" :D :D to je fakt no.. no.. nebudu komentovat :D může vám bejt kdesi, kolik já beru :D tak.. pak jsem se pokoušela rozjet mašinu.. hmmm.. ve čtvrtek jsem na to čuměla, jako bych to viděla poprví.. potvrdila jsem na tom počítači přesně tu druhou možnost, než tu, kterou jsem měla.. "no tady.. néééé.. hmm.. tak si znova najeď dummy" :D vole :D já jsem fakt vypatlaná, to je hrozný.. ale pak teda pohoda.. no.. "tak si tam dej pytel a udělej si 150, vypni mašinu a odnes to Petře na stůl" óká.. dělám.. a po několika kusech jsem si všimla, že mi to ty kusy nepočítalo, jelikož jsem si nechala kurzor blikat v tom okýnku, kde se to počítá.. ty vole :D tak jsem to zastavila a počítaly se kusy, co jsem měla už v pytli.. demence..
*****
pak jsem si šla osazovat.. a klasika.. pak se teda v jednu už uklízelo.. všechno.. takže s hadrem všude lízt.. a mě chytalo spaní.. ale už asi v sedm :D těšila jsem se do postele.. úplně nehorázně.. hm.. ale smůla :D po šichtě a po tom pitomým úklidu jsem jela s Lálou a jejím mladým dom.. no a po cestě prej: "hele!! tam bylo něco vlasatýho v tom autě.." nejdřív prej, proč ten debil tam stojí takhle blbě a ještě bliká" :D a tam zvířátko ne :D já poslouchala hudbu a čuměla jsem do země, ne z okýnka, tak jsem nevěděla.. a Lála prej, abych mu teda zavolala.. jenom jsem vzala mobil do ruky, tak mi zvířátko zavolalo..
*****
výtlem z toho :D a já čuměla, co tam to moje zvířátko dělá.. pátek po šichtě.. no.. domlouvali jsme se snad na neděli, že půjdeme na buřty do lesa.. hm.. tak zase změna plánu.. postel musí počkat.. a mamina dala zákaz, aby tam bylo zvířátko od pátka do pondělí každej tejden.. no já to chápu.. já u Kulíška u jeho mámy nespala nikdy.. krása no x)) a zvířátko moje to vědělo, že mělo přiňufat až v neděli na oběd, abychom šli do toho lesa.. no.. tak jo no.. tak se šlo do Vlčáku.. pak mi psala mamina, že nebude u nás zvířátko prostě zase přes noc.. jsem jí napsala, že ne, že půjde domů.. takhle to bylo v plánu.. ale.. hm..
*****
tak jsme šli nakonec do Vlčáku.. nakonec se tam strašilo docela dlouho.. docela dost jsem toho vybumbala.. ale to víno červený.. ani jsem se neopila.. na to, že toho bylo fakt docela dost x)) a paňáka toho sladkýho čehosi.. byla tam zase ta místní banda.. kluci, wydle a tak.. a ta holčina, co tam je každej vejkend s ještě jednou holčinou.. já jí už určitě zahlídla někde.. ale neznám jí.. a bydlí kousek ode mě :D prdel no xD takový novinky.. docela dobře jsme si pokecaly a kecaly jsme pak celej večer :D wydle byl zase nametenej snad od rána, tak začalo bejt veselo.. mě občas přepadávaly dementní myšlenky (ještě horší, než si myslíte) nevim proč kurva.. asi jsem fakt psychopat a trochu se mi ty moje stavy vrací.. ale jak jsem se bavila, tak jsem neměla čas dělat nějaký píčoviny.. no ikdyž..
*****
hmmm.. pak jak se nám pánové nabumbali, tak po sobě vyjeli.. zabít.. nevim proč.. fakt ne.. najednou bordel.. dostala jsem pecku za krk.. jsem myslela, že mám zlomenej vaz.. barmani je od sebe nemohli odendat.. klasická hospodská bitka vlastně jen tak.. pro nic.. hmmm.. ale začala jsem z toho řvát.. a já v tom svým mimózním stavu.. a najednou mě někdo objal zezadu a začal se mnou kolíbat.. začalo mě to uspávat.. byla to Kate.. pak mě to přešlo za chvíli.. ale byla jsem nasraná.. kvůli ničemu ty vole.. to snad ne.. no.. pak se šlo do pryč.. všichni.. kocoura (jo, ten jak dudlá) jsme vzali s sebou..
*****
no.. potom jsme se sbírali do pryč.. ne.. na Chovatelnu ani náhodou.. zamítla jsem.. spaní mě samozřejmě přešlo.. to mě úplně probralo.. ten můj zajímavej skorozáchvat taky.. ten nejvíc.. hele.. je to docela zajímavý.. poznávat znova takový stavy.. myšlenky.. představy, co by, kdyby.. a podobný sračky.. po cestě někde tamhle před Vlčákem jsme potkali kolegyňku ze zámků.. děkovala mi za ty fotky, že jsem jí dala.. že super (no.. všechny rozmazaný jako prase, ale trochu jsem je upravila, ale nevim hele).. a vrátila mi kartu.. a pak jsme se zakecali a zůstali jsme čučet před tou hospodou.. pak nás pozvala na kafe :D šli jsme celá ta banda k ní domů :D do kuchyně :D dali jsme kafe, já čaj xD pokecalo se.. a pak jsme šli do kelu..
*****
prej na tu Chovatelnu.. sbírala jsem se dom.. navrhla jsem, co kdybychom si šli dřepnout na obchoďák, že jsem tam dokonce i sto let nebyla.. všichni souhlasili :D holky mě chytly každá z jedný strany a šly jsme na ten obchoďák.. po cestě mi z mobilu hrály písničky a já si připadala, jako by mi vážně bylo zase šestnáct.. parádní :) pak začalo chcát.. a chvílema i byla kosa už.. jsem se jenom mimochodem podívala, kolik teda je.. jestli ty hodiny u kolegyňky nešly blbě :D nešly.. dom jsme se dohrabali něco před šestou x))
*****
ale já Kulíškovi říkala, že u nás nemůže spát.. že musí domů.. a už jsem ho tu měla.. ale jelikož zvířátko dělalo kravál, tak to vzbudilo maminu.. no.. a ta začala z obejváku ječet, že čemu jsem zase nerozumněla, že mi jasně říkala, že tady dneska spát nebude.. no já to zvířátku říkala už když jsme lezli z práce.. prej pochopil.. no.. pak už ne.. pak si lehl do postele a já si trvala na tom, že musí domů.. měla bych zase doma zle a tak dále.. to ne.. tak jsem musela zvířátko vyhodit.. když mi nerozumněl, co jsem mu říkala celej tejden, tak za to holt nemůžu no.. x)) bylo tak šest ráno.. zvířátko musel dom a já musela usnout.. to mi nedělalo problém.. měla jsem úplně dost.. unavená jako hovado..
*****
no.. a pak budíček někdy před dvanáctou.. super no.. to jsem se napapala honem.. zapila jsem to zbytkem červenýho, co tam bylo na dně flašky.. aby mi nebylo tak divně.. mě nebylo po tom víně jako blbě.. ale divně.. prostě divně.. ale spíš to bylo z toho, že jsem se nevychrápala.. nevim.. prostě unavená.. smrděla jsem hospodou :D přitom jsem všechno vyhodila na balkon.. ale to bych tam musela vyhodit i hlavu že jo x)) tak jsem dolezla za maminou, aby mi rozčesala ten jeden obrovitánskej pucek, co se mi z těch vlasů vyrobil.. ale megacuchel, ale rozčesala ho v pohodě.. pak jsem si napustila vaničku a rochnila jsem se jakou dobu.. to mě probralo..
*****
jenom, co jsem vylezla, tak za chvíli jsme tu měly famílii :D teta s Jirkou a babi :) tak jsme popřáli, přiťukli si.. kecalo se.. pohoda byla :) už mi bylo dobře úplně.. nějak mě to probralo.. a pak jsem zjistila, z čeho mi je tak divně.. jak jsme byli všichni nakvartýrovaný v tý kuchyni, tak si tam samozřejmě všichni zapálili.. hm.. kromě mě.. no a jak jsem se toho moc nadejchala, tak mi z toho bylo divně.. sedělo mi to v krku ten hnus.. jo.. vim, že jsem v tom Vlčáku měla asi tak čtyři potahy z cigára od Kate.. ale musela jsem ho udat.. je to hnus :D když už nemůžu dejchat a hrozně mě pálí voči, tak si dám šluka a ono to přestane.. ale kouřit.. to ne x))
*****
pak mi za chvíli bylo fakt dobře.. kecala jsem.. pouštěly jsme si zase ty nahrávky, jak u nás teta spala ty dva dny :D neeee :D moc toto :D dortík se nakrájel :) byl hami.. jeeee :) chlebíčky :) bez žloutků jsou vždycky moje jo.. jenom pro informaci :D dala jsem si čajík.. Damouš co dělal :D já si dala na misku olivy :D no se o tu misku začal votírat :D a pak do zbytku tý vody strkal palici a votíral se o to xD a pak jsem mu dala kousek olivy.. čuměl na to jako magor a jenom se o to otíral :D
*****
chtěli ode mě zazpívat tu Skyfall.. hm.. viděla jsem tu sešlost a vypadl mi text a nástupy :D smůla.. nevyšlo to.. někdy přííííštěěěě.. x)) střídaly jsme červený óčko, zlatý óčko a šlágr :D do toho se zpívaly dechovky a i popovky :D prdel no :) teď tu zase dřepim u pc.. babi mi donesla zase mňaminky :) mám tu před sebou Raffaello, ale čumim na něj jenom.. dneska už nebudu rozdělávat.. mamina má hami dort :) no dobrý posezení prostě to bylo :) jsme se bavili, co je novýho.. že ve Slavicích, jak tam teď strejda bydlí, tak si zatopil v kamnech (tam to jaxi jinak nejde) a najednou všude trochen víc černo :D volal, že úplně všude černo.. a asi vypadl kus plechu.. nebo šamot nebo nevím co.. tak parádní no.. že co se stalo.. aby se nelekali, kdyby náhodou.. protože teta volala, že potřebovala něco do kytic nastříhat.. že pro to sjedou potom.. tak uvidíme, jak to dopadlo :D
*****
pak jsem tu večer teď koukala s maminou na nějakej hrozně divnej film :D ale jako docela pohoda.. ale nechápala jsem to moc.. takový dva filmy dohromady.. mi to tak připadalo.. western s ufo :D vole.. ale jo.. dodívala jsem se na to.. a pak jsem si zalezla.. četla jsem si znovu povídku.. přemejšlim tu nad ptákovinama (jako furt) a chystám se do hajan už jakou dobu.. zrovna si tu píšu s Lálou.. ňuf už šlo spinkat.. tak povalim taky.. tak papa :)