když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Prosinec 2013

nic zasejc

31. prosince 2013 v 2:00 | Evil Industries |  >Má duše
jsem mimo.. ale tak hezky.. ta hudba mě prostě hypnotizuje.. dneska jsem narazila na kousky, který jsem ještě nikdy neslyšela :) v takový krásný euforii.. až bych i řekla, že bych se mohla vrátit ke svý starý přezdívce.. ale kdepak.. seru na to.. už nejsem ta pizda, co každýmu naletěla.. už ne.. dneska se dělo jenom to, že se plánovalo, co na Silvestr.. samozřejmě, že jsem v pět odpoledne, nebo kdy, letěla do krámu pro sekt, protože Kulíšek řekl, že sežene.. a už ho prej nikde neměli.. a když jo, tak za 160 korun nebo za kolik.. no.. tak jsem šla do krámu já.. nevim.. měli tam poslední zašitou černou Bohemku.. no a výhra.. za 140..
*****
dala jsem flašu na balkon.. a pak mi napsala Pepíkovo Lucka.. jestli bych nešla ven na chvíli.. že má ještě nějakou dobu čekat na bus a že se jí nechce čekat samotný.. a potřebuje pokecat.. tak fajn.. když mi napsala, že vychází z domu, vyšla jsem taky.. tak jsme stály na busáku a kecaly.. puberťačka.. já už se.. tak nějak měním.. ale ne jako že by mi přestalo jebat v palici.. to ne.. ale v tý hlavě mi jedou jiný věci.. pro Kulíška samozřejmě samý píčoviny, protože odmítám plánovat na deset let dopředu.. no.. ale bylo to fajn.. už mi začala bejt zima.. ale už jí ten bus přijel.. a já šla zpátky dom..
*****
jenom jsem si tu přemejšlela.. čučela doblba.. poslouchala svůj kravál.. pak mi přišel další rozkaz od zvířete.. nejdřív jsem měla pořídit sekt.. tak fajn.. pořídila jsem.. pak jsem měla vzít s sebou spacák.. óká.. potáhnu spacák busem.. hmmm.. a pak nahrát nějaký písničky a naházet je na kartu.. a nejlíp na dvě a ještě na flešku.. hm.. fleška se mi ztratila.. a druhá karta je taky nevím kde.. tak smůla.. a kdyžtak mám stáhnout nějakej folk metal.. jo.. stáhnout.. to bude trvat půl dne.. a hlavně ani nevim co.. znám tak maximálně Ensiferum, Panachidu, Varg a Turisas.. zvíře mělo za úkol mi zjistit, co jeho kámoš poslouchá, když budeme teda u něj na toho Silvestra.. dala jsem mu úkol, aby zjistil, zda-li snese poslouchat melodic death.. prej jo.. no.. musim se zeptat.. protože zvíře tohle poslouchat moc nezvládá..
*****
kartu tu mám před sebou.. možná na ní ještě zejtra něco přidám.. ale myslím, že je tam těch písniček hromada.. Hypocrisy.. nějaký krásný kousky, který jsem z počáku vyhrabala.. moje nejoblíbenější od Amonů.. moje nejoblíbenější od Dárečků (jak je překřtila mamina) a pak tam je hromada různých interpretů.. ale od každýho jenom tak jedna dvě písničky.. víc ne.. ale je jich hromada.. ale dvě giga zabraný rozhodně nejsou.. ale našla jsem v počítači Arkonu.. narvala jsem tam jedno celý album.. ale asi všechny přítmné (asi tři další) zabiju Shade Empire.. ale koho to sere.. měla jsem tam dát písničky, co mám v počítači.. já tam nepřechovávám zrovna nějaký diskofilní sračky a nebo nějaký Kabáty a podobný věci, co se furt dokola jedou na akcích.. Kabáti a Landa.. no sorry.. na to nemám..
*****
u mě se pak přechovává maximálně tak vážná hudba, trance, devadesátky a osmdesátky.. ale tohle teda ne.. no.. tak tu mám kartu před sebou, že tam ještě něco během zítřka natahám.. ale fakt už nevim co.. teď jsem se ještě dověděla, že mám koupit ohňostroj :D jo.. to je vtipný vážně.. ohňostroj má vždycky na starosti zvíře.. stejně tak jako hudbu, mix a repráky.. a šáňo taky vždycky donesl.. teď nesu šáňo i hudbu já.. aparaturu musí vydolovat z domova.. já mám malý repráky.. no.. ale že mám koupit ohňostroj.. to jsem vskutku nečekala.. mám sto chutí se na to vysrat a bejt na Silvestra s maminou.. stejně asi nejspíš bude doma sama a má v plánu jít v devět večer spát..
*****
mám toho dost.. zvedá se mi kufr i tlak.. zase si na sladké sny pustím DT a ono to přejde.. uklidňujou mě víc, než Enigma.. fakt.. si tady plánuju, jak a s kým budu na BA.. a až tu budou DT znovu, tak si zrzka nejspíš unesu, aby mi zpíval před spaním.. nebo já se snad už bez toho, abych si dala sluchátka na plný koule v posteli těsně před spaním, nikdy nevychrápu.. fakt.. prej depresivní melodie.. řekla bych, že spíš antidepresivní :D nojooo.. některý jsou fakt na podřežsižíly, ale většina.. spíš to ze mě prostě všechno spadne.. a pak je dobře.. :) protože se pak furt tlemim jak blbeček, protože mi je potom prostě dobře :D :) tak pa x)) už mažu chrnět..
*****
tahle melodie mě prostě uzemní vždycky.. i když jsou na tý nahrávce chyby, tak je to úplně super.. já nejsem schopná zahrát skoro ani hoří.. stejně to jest machr.. mohl by jí nahrát znova.. bez těch přeťuků mezi klávesama.. a s lepším zvukem.. taky je občas o půl tóniny mimo, ale ty části, kdy je to bezchybný.. no mňam :)
*****

potřebuju souseda zabijáka

30. prosince 2013 v 3:40 | Evil Industries |  >Má duše
hm.. jaká to novinka.. kurva.. někdo musí zabít ty zmrdy nad náma!! už mě to sere!! aby ve třičtvrtě na tři ráno do píči mi dupaly mamuti nad hlavou, to si snad už dělaj ale ze mě kozy!! jakoby nestačilo, že ta pinda v šest ráno v neděli klepe řízky!! a na mě někdo bude do prdele mlátit do stropu, že mám trochu nahlas muziku.. abych to nevohulila teď!! ať mě moc neserou.. už tu mám nachystanou paličku (ne na maso hovada :D od bicích - ne nemám bicí, jenom xylofon.. paličku mi podal bouchálista skupiny Gurd, kteří hráli tenkrát v Mnichově, kde jsem byla poprví na mých milovaných DT), že budu třískat do stropu.. zamlátila jsem na tu mamutici pixlou od odlakovače.. asi to moc nepomohlo.. ono taky mlátit odlakovačem do stropu je zajímavý.. x))
*****
mi akorát zase zvedli tlak, zmrdi.. kam se serou moje myši s tim kraválem.. achjo.. no.. myslela jsem, že můj kreativní záchvat.. no.. teda.. záchvat touhy po psaní.. bude mít nějakej výsledek.. ale kdepak.. ani jsem se na to nepodívala.. ani dokumet jsem neotevřela.. prostě ne.. a když už jsem se na to chystala, tak mě mamina zavolala, že mi začíná pohádka.. tak jsem se šla koukat.. a nemohla jsem z toho :D ty vole :D Kráčející skála v růžových šatičkách :D nene xD a ty křidýlka xD Víla Zuběnka.. to snad ne :D to mu dali roli na míru xD ale prča to byla :D
*****
tak jsem se podívala na film.. zvířátko mi tu celej den ňufe, že jsem furt v háji.. že si chce se mnou psát.. stará novinka.. ale já vždycky, když sem přijdu, tak hned napíšu.. ale prostě.. jak jsem říkala a psala milionkrát.. nebudu dřepět pořád u počítače.. fakt ne.. jenom jsem si tu zírala na line up na BA.. a udělala jsem si takej stručnej playlist pro mě :D kapely, který bych nerada zmeškala a kvůli kterým se tam fakt vyplatí jet :) zatím jich je jenom šest (z toho tři pochází ze Švédska.. mám podezření, že v ostatních zemích se tenhle druh hudby snad nevyrábí).. a to jsem se dívala na styl, co hrajou.. grind core, metal core a podobný sračky (nic proti, ale poslouchat se to nedá, alespoň já to nemůžu poslouchat :D) a pseudometal z émeryky taky nějak jaxi.. ehe.. to ne.. samozřejmě u mě velí zatím Amon Amarth a In Mourning :)
*****
po nějakým kratším poslouchání a zjišťování, co jsou ty kapely, co neznám, zač, jsme přišli na to, že Mors Principium Est je pecka jako hovado a určitě musím vidět naživo :) taky melodickej death :D z Finlandie.. našla jsem nějakou baštu pro Kulíška.. Cruachan.. irskej folk metal :) pak jsem narazila na hrozně příjemnej poslech nehorázně zajímavý hudby.. Fleshgood Apocalypse - symphonickej death metal z Itálie :) to musím ještě prozkoumat.. ale zní to moooc dobře :) uvidíme, jací budou naživo :) a přemýšlím, že se podíváme na Katatoniu :) hudba depresivní.. síla jako prase.. není to nic moc tvrdýho.. ale má to tu vnitřní sílu.. na živo na rozdrásání nervů a žil jako dělaný :D
*****
ano.. zase melu o BA :D pak po zbytek dne a noci jsem se dívala na oficiální videa od DT.. no jsem to já fanska jako kráva.. ty klipy neznám :D písničky všechny.. (skoro.. určitě se najdou takový, který neznám :D) a klipů jsem viděla fakt málo.. z toho dva kreslený :D taky jsem zjistila, že ty klipy, i koncertní grafiku a efekty kreslí kytarista.. no to mě poser :D týpek :D joo.. když jsme opět a zase u DT :D jak nečekané xD tak bych se taky mohla pustit do dopsání článku o koncertě.. protože zvíře moje malý ňufatý to se mnou fakt není schopno dopsat, tak to zkusím napsat sám x)) videa upravit a zmenšit neumim :D tak zatim nic :D to se podá.. časem xD hlavně myslet pozitivně, víš co x))
*****
a teď už bych měla táhnout se svýma kecama do háje.. hmm.. třeba do postele, ne? mi tak ruplo v kouleni, že jsem pajdala půl dne.. ještě je to trochu takový.. chatrný.. snad to zejtra přejde.. no.. a fakt už mažu.. jinak.. "novinka".. na Óčku hrajou čím dál tím větší sračky x)) tak.. musela jsem vám to oznámit, protože byste jistě bez týhle informace nemohli žít :D tak pa.. radši táhnu :D

Ash Statues ♥

29. prosince 2013 v 2:50 | Evil Industries |  >To nej
*****
tuhle skupinu si přeju vidět už hrozně moc dlouho.. a pořád se mi to nedaří.. asi by mě to ale položilo.. no co.. nebylo by to poprví :D

bez šťávy

29. prosince 2013 v 2:10 | Evil Industries |  >Má duše
prostě nevim, co psát.. chci psát.. hrozně moc.. ale nejde mi to.. ani už nějaký ty moje sračky, co sem cpu.. natož povídka.. nad tou přemejšlim už třetí den tak usilovně, že se mi zdají pěkný ptákoviny.. ale že bych byla schopná něco napsat, to ani náhodou.. no já nejsem schopná vůbec ničeho totiž :D zvířátko moje malinkatý tady bylo.. včera mi přiňufalo.. a nenechalo mě spát.. už se mi i chtělo spát.. to se chystal pustit další film.. a já fakt chtěla chrápat.. protože jsem měla nachystanej ten budík na mojí pohádku.. no a ono to ne a ne zavřít klapačku a notebook.. když jsem mu ho skoro násilím vzala a vypla (protože mé zvíře nemá ponětí o pojmu "vypnout" a prostě ten počák uspí a neustále vidim v zorným poli nějaký zkurvený blikací světýlko.. kurví mi to baterku a pak mi to začne vypínat někdy za tři dny, kdy je ten počák v režimu spacím a bez šťávy.. fakt pecka.. nenávidím úplně maximálně x))
*****
pak jsem zvířátku nemohla vysvětlit, že při světle, který vydává jeho pádlo (když jsem mu sebrala počítač, vzal si telefon :D), prostě neusnu.. kupodivu jsem se z tý postele vykopala.. fakt.. netopýr dobrovolně vstal ještě něco málo před devátou.. než jsem se ale vykýblovala, tak jsem to měla úplně přesně akorát na začátek filmu :D Cesta do pravěku.. no tak je to stopadesát let starej film.. ale mě se to prostě hrozně moc líbí.. nemám moc filmů, který můžu označit jako za moje oblíbený, ale tenhle mezi nima je.. a hodně dlouho.. jedinej film, na kterej se o svátcích těším.. :) a pak je další film, kterej budou dávat.. hele.. Frekvenci budou dávat.. nevim kdy a nevim kde.. ale prej jo.. babi říkala :D to je asi úplně můj nejmilovanější film.. úplně totálně.. pak je Contact a Terminator II. - Den zúčtování.. ten ale fakt nemůžu vidět.. pokaždý řvu jako pipina..
*****
tak jsem se podívala na pohádku :) celá spokojená :) postavila jsem si na čajček a mamině na kafe.. mamina mi udělala krajíc chleba s máslem a meruňkovou marmeládou a mohla jsem spokojeně čučet :D to se fakt stává tak cca jednou za dva roky, že mi dávají Cestu do pravěku, tak se mi nedivte jo :D nejúchvatnější na tom filmu je, že tam nejsou použitý žádný počítačový efekty a podobný sračky.. všechno to jsou skutečný kulisy.. žádný modrý nebo zelený plátno a jenom iluze.. a žádný počítačový drátový věci.. ale doopravdický pohyblivý dinosauři.. na tu dobu prostě úžasnej film :) si pište, že se na to budou dívat i moje mláďata, jestli nějaký budu mít..
*****
když mi pohádka skončila, zalezla jsem zpátky do pelechu.. a vylezla jsem až na oběd.. ještě jsem zvíře moje ňufatý přemlouvala, aby vstalo.. to byl hlavní důvod, proč jsem chtěla jít spát dřív, než za světla.. kdo to kdy viděl, abych jáááá vstávala dobrovolně ještě před devátou ráno :D když jsem usínala někdy.. hmmm.. kolem čtvrtý.. pálí mě voči ještě teď :D teď pozoruju, že mě začíná bolet v krku.. no to je super.. to jsme opravdu nečekali x)) vždycky v tuhle dobu.. a to žeru ty moje pilule na imunitu.. kurva fix námol.. jestli proskuhrám Silvestr, tak se pomayhemuju..
*****
hned mi to připomnělo, že si mám vzít piluli na imunitu.. jeee.. ten Skydancer je fakt moc hezký poslouchání :) jak tak čumim, tak fakt melu pátý přes devátý.. spíš přes jedenáctý.. prostě co mi zrovna letí palicí, to sem napíšu.. a pak akorát druhej den čumim, co jsem to psala za sračky x)) hmm.. co jsem to vůbec ještě chtěla :D no.. že jsme se dneska chystali s ňuf na buřty.. ale nějak z toho opět sešlo.. protože zvířátko zjistilo, že by doňufalo domů za totální tmy, tak jsme nikam nešli.. já si pak smažila buřtíky na pánvi.. protože jsme je vyndala z mrazáku a nechala je rozpustit přes noc..
*****
když mi ňuf odešlo, tak jsem se chvíli dívala na bednu.. chvíli jsem byla na pc.. myslela jsem, že mi zavolá, když dorazí dom.. a zvířátko mi mezitím napsalo na pc.. a já zrovna čučela na Ó.. a zrovna mi hráli hezky.. jo.. zrovna zase poslouchám to dvacetiletý album.. :) takovej jinej svět.. :) Skydancer :) ty vole.. to mi byly dva roky, když vyšlo :D děsný.. jsem stará xD no.. tak já se asi už odeberu do kelu.. nebo spíš do pelechu.. nějakej kretén před chvíli zkoušel ohňostroj.. to bude zasejc kraválu.. jo.. ještě to není dořešený, jak to bude na toho Silvestra vypadat.. achjo.. a jsem děsně zvědavá, jak to bude vypadat v pondělí.. snad se babi podívá do knihkupectví, jestli mi to cd pro maminu už přišlo a pak mi dá vědět a já pro něj odpoledne zajedu, nebo až po Novým roce.. nebo nikdy.. aaaaaaaa x)) ne.. ještě jsem mamině nic nepustila x))
*****
taky bych mohla nahrát už ty videa z koncertu na yt.. ale předtím je nějak upravit.. ale já nevim jak :D kurva.. jak upravit zvuk.. kterej je přeřvanej? prostě že to ten mobil nepobíral? zvukově? jak to upravit? a jak to zmenšit? aby to netrvalo nahrát na yt půl století? já vůbec nemám tucha.. na yt jsem nahrála hrozně málo videí.. asi tak dvě :D a to to bylo pořízený mým foťákem.. digitálem.. fucking quality.. ale něco, co je natočený v HD.. to nevim no :D když to video má pár giga :D no.. uvítám jakýkoliv rady :D obrazová kvalita je fakt super.. ale ten zvuk děs :D jako kdyby se nahrávalo ve valkým kraválu a v malý místnosti :D xD má touha navštívit Josefov se každým dnem zvětšuje.. tomu říkám akustickej ráj :) co může bejt lepšího, než pořádnej brajgl zahrát ve starý pevnosti.. louka uprostřed hradeb.. mňam :)
*****
já už se prostě vidim v tom stanu :D jak ráno vstanu do rosy.. fujtajksl :D zima jako prase.. uvařit si kafe nebo čaj.. nebo čínskou polívku :D a pak se vykopat.. čistit si zuby stylem, že s kartáčkem v hubě stepuješ na místě metr krát metr před stanem :D a čumíš, kam ten hnus z huby vyflusnout xD voda z barelu nejlepší přítel xD propanbutanová bombička s malým kastrůlkem, kde se zrovna vyrábí těstoviny xD vytáhnout ledový pivo z rosy.. a pak se trochu zušlechtit a jít do města.. projít se.. a zase honem do areálu.. projít tou otravnou branou.. přečkat debilní frontu.. a pak už bejt v tom jiným světě.. tuna stánků.. spousta lidí, se kterýma si máte hrozně moc co říct.. vzdálený rytmy.. a neskutečný štěstí jenom z toho pocitu, že tam jste.. kurva to to nikdo nedovede pochopit?
*****
no.. nechali jsme se krapet unést x)) tak povalim chrápat.. možná se mi bude zdát o BA.. u řeky stojí krásná obrovská smuteční vrba.. vypada jako velkej metalista, kterej si v tý řece máchá svojí dlouhou řepu.. ale přístup k řece je trochu.. o hubu.. fakt.. vidim to město před sebou.. úplně.. fakt.. potřebuju tam jet.. jo.. je to lék.. terapie.. víc než to.. já nevim, jak to říct.. nevim.. kdo nezažil, nepochopí.. furt proč chci jet zrovna tam.. že mám zkusit jiný festivaly.. nějaký, co jsou blíž.. a nejsou na druhým konci republiky.. a zvíře že není zvědavej na nějaký poláky.. no je jich tam fakt jak nasráno.. a jsou nezničitelný a neúnavný.. oni totiž nechrápou.. celý noci dělaj bordel a chlastaj.. nic víc.. ale na to se dá zvyknout x))
*****
zažili jste někdy takovou euforii, že ani okolní bordel (jako tucet vožralých poláků, zpívajíc vám polský dechovky u stanu) nevnímáte? takový příjemný svrbění a tlumenej zvuk nějaký krásný vypalovačky od támhletoho týpka od vedle, kterej si pouští svoje srdcovky z rádia z auta.. sice druhej den bude nutně shánět někoho, kdo má nahazovací kabely, protože si úplně vyprcá baterku, ale druhej den vyhrává znova celou noc.. a zrovna takový melancholický melodie, který se nachází zrovna na albu Skydancer.. no.. a už bych to mohla vypnout a jít chrápat.. ještě není srpen.. ještě si musim chvíli počkat x)) tak já mizim.. radši.. papaa

v Ag

27. prosince 2013 v 23:10 | Evil Industries |  >Má duše
tak dneska jsem jela zase s maminou do Ag.. cédéčko pro ní furt nepřišlo.. fakt super x)) by mi taky z toho.. šly jsme nakoupit papů a hlavně chleba, co se sežral a pak jsme šly k babi.. než jsme jely, tak jsme do sebe hodily oběd.. ještě kachnu s knedlíkem a zelím.. nojo.. přijdeme k babi a ta nám hned servírovala další nášup :D tak jsem si dala jenom šopák.. ani balkán jsem si na něj nedala :D jenom jsem ho do sebe začala ládovat a přišlo mi na něm něco trochu divnýho.. no.. nedošlo mi, že na něm ten sejra není :D babi to pak napadlo, že tam není sejra, ale už jsem ho sežrala takhle :D
*****
a babi vystavenej svícínek ode mě :) a svítící stromeček od maminy :) a už visíme prej :D jak mamina nechala udělat a zasklít tu naší společnou fotku z maturáku, tak už nás má pověšenou u ostatního příbuzenstva.. my jsme jí na tý zdi ještě chyběly :D tak jsme zase kecaly.. a jaký byly svátky.. a jak se dárečky líbily a prostě klasika :D ještě předtím, než jsme šly k babi, tak jsem bez nějaký naděje vlezla zase do knihy.. no jasný, že to cd nepřišlo.. a ty dodavatelé navíc tu objednávku zrušily (kurva jak to můžou udělat?) a tak to cd musela objednat znova.. to je fakt moc hezký a velice mě to těší..
*****
zvíře mě tu teď votravuje, tak musim zmizet :D takže v Ag jsme moc nepořídily.. a to moje ňuf na mě pak čekalo už na zastávce u nás.. Pepík nás dovezl do Ag.. autobus jenom pro nás.. vyhodil nás u polikliniky.. a jelikož mi tady do toho to moje zvíře žvaní, tak vim fekál, co jsem chtěla psát.. x)) jo.. dostala jsem dárečky od ňuf.. takovou hrozně divnou hmotu.. děsí mě to :D udělala jsem z toho sněhuláka.. no.. a už není :D zrovna teď mi ho zmuchlal.. x)) achjo :D babi objevila nějaký nový energeťáky.. 250 ml.. mojito a colu s rumem.. příchutě :D ty vole.. vyžrala jsem to mojito.. no mňamka největší.. úplně ta máta z toho.. a limetka.. hrozná mňamka.. jsem se ptala, kolik že ta plechovka stojí.. prej šest korun!!! :D jsem čuměla jak pako xD příště pořídí babi znova :D
*****
jinak hlavní zpráva dne :D napsala mi Anička moje =o** a psala mi, že se chystá letos na BA.. :) tak že by to byla supr příležitost, jak se konečně vidět :) tak doufám, že nám to vyjde a pojedeme obě :) já tam fakt moc chci a teď ještě víc, než předtím :D a co jsem to ještě chtěla.. asi nic.. poslouchala jsem si tu svůj kravál.. a zejtra mi dávají pohádku.. Cestu do pravěku :) ale brzo ráno.. už se vidim, jak vstanu :D no.. jestli do tý doby vůbec budeme chrápat.. s tim mým zvířetem nevim no xD tak mizím.. papa :)

We wish you a Merry Christmas

26. prosince 2013 v 22:10 | Evil Industries |  >To nej
*****
jooo.. jsem měla dát na Štědrej den.. ale tak.. svátky jsou ještě pořád :D a ještě budou.. celou hodinu a padesát minut :D

Not Gonna Die

26. prosince 2013 v 6:00 | Evil Industries |  >To nej
*****
moje nejoblíbenější z maminy dárečku, kterej jí ještě nepřišel.. achjo.. ještě to neslyšela.. ale určitě se jí to bude líbit :D a tahle písnička teda nehorázně.. asi jako mě :) no a já bych už měla jít chrápat ne :D za šest hodin bude oběd xD

po Ježichovi :)

26. prosince 2013 v 3:50 | Evil Industries |  >Obrázky
já nevím pořád. co mám psát :D klid, mír a pohoda :D je mi dobře.. :) tak uvidíme, kdy mi můj klid něco překazí.. hmm.. třeba parchant zasranej dementní nahoře.. na Štědrej den vás vzbudí nějakej malej zmrd v půl sedmý ráno dupáním a řvaním.. miluju.. ale já si tu kulovnici vážně pořídím.. x)) no.. cože jsem to chtěla? už jsem se tu nějak rozjela o tom rozdávání klidu a míru, tak sem nacpu nějaký fotečky, co mi Ježich letos nadělil :) nevim, co k tomu dodávat a co kecat.. nechce se mi ani psát.. a stejně si myslím, že fotky jsou víc.. tak mizím :P
*****
*****
takhle hezky se mi je ještě nikdy nepovedlo zabalit :D jooo.. samochvála smrdí, ale musim se s tim poznatkem s někým podělit, když mě tady nikdo neposlouchá :D no.. tady vlastně taky ne, tak je to fuk xD
*****
svíčička s vůní zelenýho čaje :) na ten jsem úchylná :D
*****
co že to máme doma za koč? :) ten mouratej somrák, co chodil mlsat do Vlčáku do kuchyně a do obchoďáku, tak dneska k nám přišel na návštěvu :D mamina byla v krámu a on tam byl.. no.. a mamina mu dala pár koleček šunky a šel za ní až do vchodu.. a až do kuchyně :D i po obejváku se nám promenádoval xD pak zmerčil Damouše, kterej začal prskat a chovat se jak velký kápo a čičínka mouratýho vyhnal.. jinak bych si ho nechala už dávno, že jo :D pomuchlala jsem čičínka, zasvinila jsem si tričko In Flames od těch zrzavých chlupů a mazal zase dolů :D možná k nám ještě někdy přijde :) jo.. je to ten, jak dudlá :)
*****
*****
dýchánek s maminou u vajčáku :D
*****
kytí
*****
*****
hromada dárečků :) (jo, jsou tam i hopící)
*****
Pagani Zonda R ♥ jo!! mám ho v posteli :D :D
*****
od taťuldy a tety
*****
nová tekutá linka :) a hlavně všechno na mojí zkurvenou imunitu a na plešku.. možná i na ten mor, co mi říkalo zvířátko, že mám.. jak se to jenom....
*****
šukézní košilka.. jo!!! přesně tenhle odstín miluju ♥ jo.. vidíte dobře.. povlečení s beruškou :D a kasička beruška :D
*****
nová mikinka :)
*****
no hádejte, co by to asi mohlo být :D ♥ ♥
*****
*****
a náš malinkatej stříbrnej smrček :)

My Crown

25. prosince 2013 v 2:00 | Evil Industries |  >To nej
*****
krásná písnička :) kupodivu opět melodeath xD
jo.. tak máme zase po Štědrým dnu :) chtěla jsem nejdřív psát článek.. ale mě se nechce.. až zejtra.. když se dokopu.. skoro vůbec jsem dneska na pc nebyla.. kdo by taky dřepěl u počítače na Vánoce.. pff.. zítra hezky udělám nějaký obrázky a budu psát.. dneska.. neee.. už jenom spinkat.. se splněným přáním ♥

no a máme je tu zase

24. prosince 2013 v 1:50 | Evil Industries |  >Má duše
dneska.. no.. mám dojem, že ty lidi jsou fakt praštěný.. totálně.. nemohla jsem usnout.. spát jsem šla někdy ráno.. usnout ale to néé.. no problemo, že mám vstávat v osm a ono bylo už nějak tři nebo kolik že vůbec.. tak fajn.. nějak jsem se vykýblovala.. dokonce na první pokus.. holt ten mobil budu muset nechávat na stole.. jelikož a protože se musim z tý postele trochu víc vyhrabat a dřepnout si.. ve většině případů při natahování na stůl z tý postele spadnu a to je pak už teda důvod vstát.. jsem to vymyslela.. super..
*****
busem jsem jela ještě něco před půl desátou.. dala jsem čaj, sprchu a takový ty kraviny.. pobrala jsem dvě tašky s dárkama a letěla na bus.. nikde nikdo :D mamina už byla vzhůru.. chvíli před tím, než jsem letěla na bus, tak šla na poštu.. no.. já se tam chystala taky.. jenže.. no.. to bych se musela vykýblovat dřív.. na bus jsem čekala chvíli.. takový divný.. nikde nikdo.. tak co dělám venku já? chňpf.. jako první jsem se samozřejmě stavila v knihkupectví.. jestli nepřišlo pro maminu už to cédéčko.. a prej zboží má přijít v půl jedenáctý nebo kdy že.. tak fajn.. tak jsem se sebrala a hodila jsem jednu tašku s dárkama k babi a pak jsem letěla s tou druhou tašku za taťuldou..
*****
ten jakože koukal, co se to tam zjevilo.. pokáceli tam kreténi smrk, co je starší jak já.. fakt super.. hm.. jaká to ale novinka, že v tom Ag všechno jako kreténi kácí.. to mě dovede tak nasrat, že si to nedovedete představit.. achjo.. a ten obrovskej šeřík u toho svatýho týpka, u kterýho mám pohřbený křečky, tak to taky ty vole.. prostě tam není.. děsný.. z parku, kam jsem s dědou chodila venčit psa a sbírala tam kaštany, se stalo feťácký doupě.. samá stříkačka, krvavý obvazy a samý lepší mňaminky.. na blití.. letěla jsem kolem toho parku jako hovado..
*****
u taťuldy jsem byla chvíli.. Jenda se přede mnou schoval.. se mnou ani nepromluvil.. čučel na bednu.. ségra ze mě byla hotová :D jsem si dřepla v kuchyni a chlastala s tetou kafe (taky mi pak po něm bylo blbě) dělala nějaký hezky vypadající papání.. takový ty bílý klobásky.. jako vinný.. ty bavorský, jak mám ráda.. prostě jako do šnečka stočit.. ještě mezi to něco dát a pak upíct.. chtěla, abych zůstala na oběd, ale já toho měla ještě na vyřizování dost.. tak jsem pokecala.. předala dárečky.. dostala jsem taky dáreček.. mám tady zabalenej.. až zejtra rozbalím.. samozřejmě jsem musela začít mlít o čem jiným, než o koncertě :D taťuldovi tam přišli nějací dva kámoši z práce a ten jeden ze mě nemohl.. měl tak výrazný, modrý voči, až jsem nechápala, jaká to byla barva.. a furt na mě čučel :D nevim sice, co na mě viděl, ale furt :D prostě furt na mě čučel xD
*****
když za chvíli odešli, tak se taťulda začal tlemit, jak prej na mě to pako čumělo xD jak jsem chlastala tam to kafe, tak si Maruška za mě vlezla a česala mi vlasy celou dobu :D "jéééé ty to máš tady nějaký červenýýý a já mám taky červený heč!" :D mám napatlaný na kousku vlasů to tužidlo.. a ona má taky sem tam červenej proužek.. no je vidět, že jsme ségry :D pak jsem kecala s tetou a já pak z pokojíčku slyšela Marušku: "ale to je moje ségra, víš..." a Jeník: "no ale moje taky!!" Maruška: "no ale moje je víc!!" :D no nemohla jsem z toho xD
*****
chvíli jsem se mazlila s Terezkou, s jejich kočičkou.. takovej mazel :) a pak jsem musela letět zase zpátky.. skočila jsem rovnou zase do knihy se zeptat.. no.. dívala se do papírů a pak mi řekla, abych se radši podívala, jestli tam to svý cédéčko někde neuvidím.. protože to byl seznam jako kráva.. a furt tam byla taková hromada lidí.. všichni si nechávali ty knížky i rovnou zabalit a tak.. tak se dívala na ten seznam a já už, i když to bylo vzhůru nohama, tak jsem si všimla, jak nějakej nehorázně dlouhej název vyčnívá z toho sloupečku.. no kdo asi má takovej dlouhej název, že jo :D hned jsem vyjekla: "jééé dáreček pro mě přišel!" :D tak se začala smát, že jsem asi do nich hodně hotová, když jejich název poznám i zdálky a ještě vzhůru nohama xD no.. ale pak zklamání jako svině, když jsem zjistila, že to CD Skilletů pro maminu nepřišlo :( tak jsem jako náhradu vyfasovala dva poukazy, abych si za ně pak mohla něco koupit.. no.. ale já chtěla mít pro maminu překvapení, že jo.. a dát jí poukazy je takový.. hm.. vadný.. ale vzala jsem si je.. budou se hodit..
*****
ale můžu vám říct, jsem z toho docela vyplesklá.. byla jsem ještě víc.. úplně maximálně.. už se mi nic nechtělo.. tak jsem nějak vypadla z toho knihkupectví a šla jsem hned vedle do večerky.. mají tam o jedenáct korun levnějšího Monstera, než mají u nás.. to už je o dost, což.. tak jsem si vzala zelenýho, žlutýho a červenýno a trochu jsem si zlepšila náladu.. a šla jsem za babi.. mamina přišla chvíli po mě.. babi mě už cpala papáním.. ale měla jsem úplně staženej kufr.. fakt.. prostě.. chtěla jsem mít pro maminu překvapení.. na hovno toto.. babi nevěděla, co se mnou.. nacpala jsem se koprovkou ♥ (nechejte si kecy na koprovku, moje babi jí dělá naprosto...♥ mňam).. ale nemohla jsem ani do sebe nic dostat.. ale nakonec jo..
*****
já mám pro maminu takovýho ptáčka.. krásnýho.. na záclonu.. ale hlavní mělo bejt to cédéčko.. jsem chtěla vidět, jak bude čumět.. protože to jí fakt nenapadlo.. achjo.. mám v háji překvapení.. to mě sere.. tak se tam stavím ještě mezi svátkama.. to bude jeden den.. tak uvidim.. a pak až po Novym roce.. bych se z toho fakt pomayhemovala.. ještěže mám tu babištu.. mi dala pro maminu takovej jeden dáreček.. jsou to takový malinký flašky.. dvě.. a tam je úplně rudý víno.. a ve druhý růžový.. pak dilema, jak to zabalit.. ale povedlo se nakonec :) tak mám takovej dáreček.. a toho ptáčka.. a nevim, jestli ty poukazy nejsou blbý.. fakt nevim no x)) mám na tý obálce mašličku udělanou.. ale furt mi to přijde blbý.. cédéčko je cédéčko no x)) áááááááááááchjóóóó!! fakt už x))
*****
dom jsme táhly zase milion tašek.. a málem jsem myslela, že mi pytel urve rameno.. to byste nevěřili, jak jsou ty Monstery těžký :D a dostala jsem něco od babi.. já úplně zbožňuju Raffaello (pro ty, co to ještě neví).. hlavně ten krém.. jsem to říkala babi.. a ta vytáhla takovou skleničku.. a v ní něco bílýho s kouskama.. ty vole.. přesně ten výbornej orgasmoidní krém z Raffaella!!! a v tom nastrouhanej kokos :) no žrádlo jako hovado :D ach už se těším na to pálení žáhy :D a ten malej balíček Raffaella jsem taky dostala :D ještě k tomu xD a dostala jsem od babi dopisní papír.. proč? protože jsou na něm berušky přece :D
*****
a taky jsem po stu letech kecala s dědou.. jsme se začaly taky s babi bavit o gramci.. že si ho chci pořídit.. a ona mi chce dát ten svůj.. nojo.. ale ten je moc velikej a kam bych ho dala.. prostě nevim.. repráky tu mám.. akorát to moje zvíře šílený jim ustříhlo kabely.. důvod mi uniká :D podle roků jsem zjistila, že poslední desku, co si babi pořídila, tak bylo rok předtím, než jsem se narodila :D od let 71 do 90.. a to jsou hity.. některý ty týpky fakt neznám.. ty vole.. takovejch desek.. plnej šuplík.. kam bych to dala.. a ještě si mám prej odnýst takovou hromadu cédéček.. tam je samá relaxační a vážná hudba.. ale prostě hromada.. to by se pak teda hodil ten kovovej stojan na cédéčka, co chtěla mamina vyhodit (nebo už ho vyhodila, ani nevim).. jsme jednou vyhráli v tombole.. nevim ani kdy :D a babi a hlavně děda tak začali šílet z toho, že se přelazovala telka a že se našly nový programy, ale že hlavně ty programy jsou přeházený.. a naladili stanici Rebel.. a mají ho přímo na prvním programu :D takže po zapnutí bedny hned naskočí :D no tam hrajou naprostý pecky :D rockec 70, 80 let :D já to chci domůůůůůůůůů.. no.. na hovno, že my máme anténu na druhou stranu.. nemáme septobox no.. mi taky sere :D ale mamina prej že to je dobře.. jinak že bych u tý bedny byla furt xD
*****
no.. tak já si jdu užívat svátky "míru, klidu a pohody" a budu myslet na ty paka, co mě na naprosto narvaným náměstí málem převálcovali jenom kvůli tomu, že jsem se mezi nima snažila procpat.. ty lidi jsou fakt úplně vymengelený.. hrůza.. mi bylo úplně blbě.. magoři.. a nakonec.. mamina konečně přišla na to, jaký do cédéčko jsem pro ní objednala a nakonec nepřišlo x)) jí furt hučelo v hlavě prej kdo má v kapele bubenici :D a ještě k tomu dvě holky a dva chlapi.. a křesťanská skupina??? héééé??!! nenapadlo jí to.. ani netušila, že to je křesťanská skupina.. no.. to já taky nevěděla.. a pak jsem jí řekla takový jediný vodítko, co by jí mohlo napadnout.. "hmm.. a mám od nich nějaký písničky už? "hmm.. docela hodně.." "hodně jo? pfff... hmmmm.. ty vole!! Skájlet? ne.. Skillet?" :D "no slááávááá!" :D "od nich jo? maj nový cédéčko jo? a dobrý?" "no jéjé" :D no a má mamina po překvapení, že jo x)) ale tak jsem jí řekla, že jí zejtra teda alespoň pustím něco z toho novýho alba.. jo.. tu, co se mi líbí z toho alba nejvíc :D
*****
no.. a já už vypadnu radši.. nebo se ještě dodatečně kvůli tomu naseru, hele.. no.. ale zase mě může těšit to, jak se mi letos povedlo mistrovsky zabalit dárky.. a ne.. nevychvaluju se.. takhle hezky jsem je snad nikdy ještě nezabalila :D tak pa :)

zabaleno

23. prosince 2013 v 1:20 | Evil Industries |  >Má duše
dneska jsem zabalila všechny dárečky :) s maminou jsme ozdobily stromeček :) je malinkatej, ale krásnej :) jsem vopíchaná jako hovado :D stříbrnej smrček malinkatej to je.. ale kouše xD vůbec netuším, jak to udělám zejtra.. zvířátko si myslí, že pojedu do Ag ráno a vrátím se brzo odpoledne.. nejlíp prvním busem v jednu.. což ani nevím, jestli jede, jelikož to je školák.. ale silně pochybuju o tom, že se takhle rychle vyprdelim.. bude toho kurvahodně.. musim ještě lítat po městě.. něco shánět.. pak se stavit pro jeden dáreček.. pak chci taky kurva konečně chvíli pokecat s babi.. ta nás narve obědem.. potřebuju se stavit u táty (na druhým konci města) a to pochybuju, že budu doma brzo.. budu ráda, že stihnu jen tak tak poslední spoj.. sakra už
*****
co mám dělat no.. nic jinýho mi nezbejvá.. a jako letět takovou dálku, abych jim prdla dárky do ruky a letěla zase do háje, to nevim.. no do háje.. rovnou na autobus.. a to bych všechno musela udělat vletu minimálně, abych to všechno stihla.. no.. prostě to asi nejspíš nepůjde.. uvidim ještě zejta, jak to bude vypadat.. protože fakt si to nedovedu představit.. zasraný kreténi, co zrušili třičtvrtě všech spojů.. mrdat je do ucha fakt.. poslední bus na naší stranu jede ve čtvrt na šest.. stihněte to všechno, že jo.. achjo..
*****
na hovno fakt.. a vstávat v osm.. když usnete někdy ve čtyři.. nasrat.. když nevstanu, tak prostě do hajzlu nevstanu.. sere mě tohle fakt děsně.. x)) nic z toho stejně nebude.. je toho moc už takhle.. už takhle toho budu mít plný zuby.. ani jsem nedala vědět tátovi, kdy přijdu.. nic.. no hezký.. a modlete se, aby zejtra měli to cédéčko, co mám objednaný pro maminu.. x)) jinak se už úplně pokakám.. tak já jdu jak píča čumět do stropu.. protože si zvířátko myslí, že budu schopná vstávat v osm hodin a že se z Ag stihnu vrátit ve čtvrt na dvě odpoledne.. x)) vůůůůůbec mamina nebude potřebovat pomoct s nákupem.. a vůůůbec nic nebude muset v Ag koupit, že.. vždyť jsou to "jenom" Vánoce..
*****
L. sem přišla ráno.. ale nějak moc brzo na můj vkus :D mi i psala, ale jelikož jsem se naučila si vypínat na noc vyzvánění jak u zpráv tak u hovorů, tak jsem to jaxi neslyšela.. pak mě probral zvonek u dveří.. než jsem se vysrala, tak otevřela mamina.. a to mě probralo úplně.. určitě to byla L.. poznala jsem jí.. a hned mě napadlo se podívat na mobil.. no jasně :D bylo 9:20.. ve zprávě stálo, že se za chvilinku staví.. no.. tenhle čas je pro někoho, kdo chodí spát těsně před rozedněním, dosti nevyhovující.. no.. pak mě teprve trklo, až jsem se probrala, že jsem slíbila zvířátku, že se vyfotíme ten den, co sem přijde.. no.. to jsem malinko nestihla.. než jsem se probrala, byla fuč..
*****
teď zvířátko přišlo s návrhem, že by přiňufal mezi svátkama.. jako loni.. předloni.. to by bylo nejlepší.. já chci taky ňuf vidět, ale je toho prostě moc v jeden den.. no.. uvidim, jak to zejtra bude vypadat.. ale nevim no.. mám toho dost už teď a to jsem ty dárečky jenom balila :D ale hezky jsem to zabalila, se musim pochválit :D :D a už jdu teda do hajan.. ještě ani nevim, jak to teda zejtra bude x)) no.. tak papa.. x))

po vánočáku

22. prosince 2013 v 3:39 | Evil Industries |  >Má duše
měla jsem z toho docela hrůzu.. ale nakonec to dopadlo na výsost dobře.. v sedm večer bylo zahájení a přivátalo nás velení.. pak nás jenom zasvětili do programu, i když každýmu ten program ležel na stole.. jenom, co jsem tam přišla, tak jsem vyhlížela L.. byly jsme domluvený, že mě vyzvednou autem, ale já vylezla přesně na čas a vypadalo to, že mi ujeli před čumákem, tak jsem šla teda sama.. do Vlčáku to nemám daleko.. tam jsem jí nemohla v davu najít.. už všichni seděli na místech a mě se mezi ně nechtělo nějak srát.. hlavně jsem ani nevěděla, jestli tam je někde volný místo..
*****
tak jsem se zeptala nějakých dvou starších týpků, jestli si tam můžu dřepnout.. tak na mě čučeli, ale prej že jo.. a hned se mě začali vyptávat, jakože jestli tady taky pracuju :D no neasi když jsem na firemním večírku :D ale prdel s nima xD po přivítání jsem zase vyhlížela L.. přivítala jsem se s kolegyněma a tak.. přivítala nás ředitelka s manželem.. a ten neumet moc dopše šéšky, ale domluvili jsme se :D a hezky nám popřál.. seznámili nás s programem.. že nám bude hrát Amati band (ne, není to Amátovka).. a co budeme mít k papů a kdo nám vařil.. jo.. rodiče I. :) ve čtvrt na osm se podávalo papání..
*****
měli jsme na výběr ze tří různých kombinací.. nějaká krásně vypadající zelenina.. vařená.. jako vařenej salát.. já na to měla takovou chuť.. a pak jsem si všimla čehosi podezřele zelenýho.. a tak jsem se zeptala, co v tom všechno je.. ano.. obavy se potvrdily.. byla tam brokolice.. a to fakt do huby nestrčim.. je to hnus :D pak tam byla kuřecí omáčka a hovězí omáčka a pak ještě jedna.. pak tam byly medailonky.. a kuřecí, vepřový, hovězí.. a pak přílohy.. brambory, rejže a ještě něco.. a ta zelenina k tomu.. tak jsem si dala kuřecí omáčku a rejžičku.. s dvěma medailonkama kuřecíma.. no.. ani ne medailonky.. spíš přírodní řízky..
*****
pak jsem si ještě vzala pití.. džusíky byly v takových velkých mísách a k tomu naběračka.. tak jsem si nabrala džus a pak ho tam zapomněla na stole, jak jsem si táhla ten talíř ještě s příborem :D pak mi L. odnesla to pití :D a jak na mě všichni čuměli, že prej ty vole to to všechno sežereš? :D jo.. sežrala jsem to.. a hrozně rychle.. a hned jsem měla zase hlad.. pochutnala jsem si.. ale fakt jsem si měla nechat naložit víc :D pak tam další hromada žrádla.. taková hromada :D grilovaný maso.. ale vepřový.. všichni si ho chválili, jaká to je bašta.. ale k tomu by mě nedonutili :D (dneska jsem sice sežrala kus krvavý tlačenky s octem a cibulí, ale to se nepočítá :D)
*****
zaujala mě čokoládová fontánka, co tam byla.. jsem si chtěla vzít domů :D pak ty všelijaký sladký zákusečky, a chlebíčky.. a serepetičky.. všechno možný.. výborná roládka.. taková jako ve špeku.. šunka a zelenina uprostřed.. hrozně dobrý.. papalo se do třičtvrtě na devět a pak bylo vyhodnocení komm aktivit.. to trvalo docela dlouho.. a v deset nastupoval kulturní program.. hrála ta kapela.. a docela dobře.. hráli všechno.. nejlíp ke konci.. to už jeli Kabáty a podobný vypalovačky :D a když se u nás chlapi poperou a to i I. házela hlavou :D
*****
pak nám taky přišel kouzelník :D a to jsem ale fakt trochu nepobrala.. fakt nevim, jak to kurva udělal :D ta holka v tý bedně byla.. on z ní udělal tři kusy.. a z každý tý části hejbala hlavou.. z druhý části rukou a z další druhou rukou.. ale že to bylo metr od sebe x)) :D pak to dal zase dohromady.. prošpikoval to hořícíma bodcema a ona z tý bedny nakonec zmizela.. pak se tam zase nějak objevila.. přitom jsme tu bednu obcházeli dokola.. hmmm :D shodil všechny ty stěny.. a ona nikde :D pod tím byl ještě černej závěs.. a všichni, že je určitě nasulcovaná dole pod tím závěsem.. jaká prdel byla, když ten závěs dal taky pryč xD a tam nikdo :D
*****
docela prdel to byla :D pak se objevila na tý bedně během půl vteřiny.. a to měla předtím pouta ještě.. prostě jsem to nepobrala celý :D ale bylo to hustý.. mezitím hrála vždycky ta kapela.. a bylo to fajn.. sice se mě všichni báli nebo co :D L. manžel nechtěl tancovat.. tak jsme se s L. nasraly a šly jsme tancovat spolu :D pak mě vyzval nějakej týpek.. no já ho vůbec neznám.. a mě se taky tak udiveně ptal, jestli jako já jsem taky z fabriky.. no :D tak jsme se chvíli bavili.. nechápal, že jsem prej hrozně hubená a vysoká.. hmm.. když jsem měla 14ti centimetrový boty, tak jsem trochen vyšší xD dal mi přezdívku čarodějka.. a pak mě překřtil na Buffy :D samozřejmě všechno kvůli mýmu pentagramu.. to ta hvězda na všechny fakt tak působí? to je děs :D
*****
pak jsem tancovala s naším kvalitářem :D ten byl kouzelnej jak byl nalitej xD to mi byl někam po kozy vejškově xD "Jituškooooooo ty jsi fajn holkaaaaaaaa" :D "a já tě mám ráááááád" :D a pak si na mě skoro lehl xD jsme se tam oba skoro natáhli xD já měla chvíli dojem, že snad usnul nebo co xD pak mě pozval na panáka :D chvíli jsme kecali.. a pak se jelo zasejc dál.. chvíli jsem taky tancovala ještě s tím týpkem.. no on se mi představil a stejně nevim, jak se jmenuje :D a on měl klobouk.. no ten putoval po celým sále xD i já ho měla chvíli na hlavě.. někdo mi ho prostě nasadil.. ani nevim kdo xD
*****
já si za celou dobu nabrala naběračkou pár džusů z těch velkých mís.. a pak jsem měla dvě skleničky červenýho vína.. taky tam byly mísy s červeným a bílým vínem.. a to červený bylo fakt moc dobrý.. pak už pozdějš se to začalo na chodbě válet xD vožralý jak hovado všichni :D končilo se ve dvě.. L. odjela se svým manželem.. já tam ještě byla nějakou chvíli.. ale to se pak vytráceli postupně všichni.. tak jsem šla taky.. to jsem měla trochu trable s E. ale vysvětlila jsem jí to.. ona chodí s jedním z dvojčat.. já ty kluky znám od malinka.. a on si tam napochoduje v tričku Vader.. tak jsme se bavili o muzice.. ale jelikož tam hrála hudba a byl kravál, tak jsem se neslyšeli.. a měli jsme zrovna fakt dobrý téma.. zážitky z koncertů, to je jasný :D tak jsem ho odtáhla na chodbu na chviličku..
*****
hm.. to mě mohlo napadnout.. za chvíli tam napochodovala E. a málem mě sežrala.. seřvala nás oba.. tak jsem jí to vysvětlila, že jsme se prostě neslyšeli a aby v tom nic jinýho nehledala.. no po zbytek večera se se mnou nebavila.. pak když se odcházelo, tak jsme si přáli všichni Šťastný a veselý.. narazila jsem i na šéfa.. tak mi taky popřál.. "Stastny a vesely Vánoše vám taky pšeju" a pak jsem venku narazila na E. právě.. tak jsem jí jenom znova řekla, že se fakt známe od mala :D a že mám kluka, tak co šílí.. a ona hned, že jí to přišlo jenom divný, že jsme zmizeli na chodbě a že to ví, že mám to svý vlasatý zvíře, tak to nechápala.. ale vysvětlily jsme si to, pohoda.. pořály jsme si krásný svátky a pak jsem mazala dom..
*****
bylo pozdě taky.. nevim ani, kolik :D ale ještě nebyly ani čtyři ráno.. to jsem vyhodila hadry ven.. sundala ty moje kopyta a honem do hajan.. ještě umejt voči.. jeee.. to byla úleva, když jsem konečně ležela.. k mýmu překvapení to bylo hrozně v pohodě celej ten večer :) mám pár fotek.. ještě zejtra se vyfotíme s L. :) se ještě musíme domluvit, v kolik přesně přijede..
*****
a co ještě dneska? no.. nic moc.. nemohla jsem se dostat z pelechu.. to jsem vylezla někdy odpoledne, když mě probrala mamina, když přišla dom.. se stromečkem :) máme malinkej smrček :) už je na balkoně v síťce.. nechala mi vzkaz na lince, že si mám udělat papů a mám dát stromeček na balkon.. přes den jsem si psala se zvířátkem a teď půjdu do hajan už.. zejtra/dneska musim douklidit a zabalit dárečky.. a pak v pondělí cesta do Ag.. ještě poslední dáreček sehnat.. když mamina mi opatřila dáreček pro dědu.. tak ještě pro Pepíka něco.. a to fakt nevim co.. to mi mamina musí ještě poradit.. ale zejtra se všechno zabalí.. odveze babi.. no a taky bych se měla stavit u táty.. hmmm.. to by mě zajímalo, jak to stihnu.. důvod, proč jsem chtěla jet ráno.. půl desátou.. ale mě se nechce vstáváááát.. a když bych jela půl druhou, tak by to snad bylo akorát.. stavit se u táty.. bejt tam chviličku.. a letět sehnat ještě ten jeden dárek a jít k babi.. uvidim no.. ještě se domluvim s maminou zejtra.. ale rozhodně vstávat brzo nebudu xD
*****
a teď už pomažu do kelu x)) tak pa.. zasejc je pozdě.. čas jít zase opět spát.. :D

Půlnoční

22. prosince 2013 v 2:30 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
ne.. nemrdlo mi ještě úplně.. asi.. tu písničku hrajou víc jak měsíc v kuse v rádiu.. až se mi z toho začala líbit.. ta část s tím beránkem je fakt hezká :)

letos naposledy

19. prosince 2013 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
no.. tak letos jsme byli naposledy v práci.. ještě jede noční a zejtra ranní a pak se končí.. a pak večeře.. to jsem na to zvědavá.. zejtra od šesti.. nebo od sedmi? já ani nevim.. mamina zejtra končí v práci ve dvanáct.. pak mají taky sezení.. my to budeme mít na sále.. slyšela jsem od maminy, že prej míváme švédský stoly.. hmm.. to se mi líbí :D ale nevim.. ještě jsem nikdy nebyla na firemním večírku.. L. má moje barevný střevíčky doma, tak snad se v nich nepřerazí.. já si musím ještě doladit outfit s tou mojí novou černou mini a movýma kozačkama a bude to.. jenom mě nic nenapadá jako nahoru.. metalový tričko k tomu moc nejde..
*****
mamina mi půjčí bolérko.. možná teda :D no nevim prostě.. to musím zejtra ještě vymyslet.. já ty hadry tak nesnáším :D dneska se teda jelo normálně.. udělalo se všechno.. jsme holky šikovný.. na poradě jsme dostaly pochvalu a vcelku dobrý zprávy.. mezi svátkama do práce nejdeme.. a jdeme až druhýho.. naše šichta teda z prvního na druhýho na noční.. ale paráda.. nejde se třicátýho a ani zejtra :) co víc si přát :) já sice pracuju ráda (jo, v tom cvokhauzu) ale už toho bylo moc.. tempo jako prase..
*****
po šichtě jsem původně chtěla jet s L., tak jsme se odebraly dozadu zase klasicky.. a na chodbě telefon.. to jsme procházely halou zrovna, protože si L. šla pípnout.. volal Kulíšek.. ječel zase.. ono je to zvíře asi hluchý nebo co.. prej kde jsem.. a ono pět minut po desátý teprve :D tak jsem mu řekla, že ve fabrice.. to mu asi nedošlo, kolik je hodin :D pak nechápal, že jsem vylezla zadem.. to jsem obcházela celej skleník, utekla jsem L. a narychlo se rozloučila.. koukla jsem ještě do automatu a mojí bagetu mi někdo sežral.. tak nic.. když jsem zvíře konečně někde po túře kolem skleníku našla, tak na mě koukal s tim jeho úsměvem.. aje..
*****
začal mi vykládat cosi o tom, že se právě dívám na novýho kvalitáře é em zet.. chvíli jsem na něj čuměla jako debil.. pak jsem ho vzala za ruku a táhla ho do fabriky, že se tam někoho zeptáme.. nechtěl.. už jsme byli u předního hlavního vchodu.. a prej nééé.. hmm.. pak z něj vypadlo, že je prej kvalitář ve Stora Exot.. tak jo.. a mě byla zima a měla jsem hroznej hlad.. a to moje zvíře ne a ne jít.. prostě šel tak hrozně pomalu, že jsem každou chvíli byla deset metrů před ním.. znervózňovalo mě to.. měla jsem už hlad jako prase a byla mi zima.. nakonec jsme se nějak dopravili dom.. pak mě doběhl..
*****
řekla jsem mamině novinky z porady a ta mi pak oznámila, že zejtra v práci končí v poledne a pak mají taky firemní večírek.. tak uvidím, v kolik se hodlám zejtra probrat.. ale jelikož ještě musím uklidit ty varhany (ta dovolená se fakt šikne :D) tak je to bezva.. volala jsem ještě před odchodem do práce babi, abych zjistila, jestli už přišlo cédéčko pro maminu.. prej tam byla dneska ráno a ještě ne.. to je v prdeli.. říkala mi ve středu.. no.. tak jestli tam nebude v pondělí, tak mi vomejou.. fakt.. mamina ze mě dneska v práci, když jsem za ní před odchodem na poradu byla, lámala, co že to je za kapelu, co pro ní mám :D :D "hmmmm.. dvě ženský.. dva chlapi.. jo.. a bubnuje tam holka" :D "cože? hmmm.. neznám.." "a je to křesťanská kapela, jsem se dověděla.." "cože? jestli jsou to nějaký chorály, tak se poseru!!" :D "nene.. máš nějaký písničky ode mě už.. ale tohle neznáš, to je nový album" "mám nějaký písničky jo? csss.. by mě zajímalo jaký" :D já myslela, že jí ti Skilleti napadnou a vono ne xD to je dobře :D
*****
tak já valim.. zvířátko mi tu ňufe v posteli.. už mě tahal do peřin, když jsem si ještě vařila papů.. Amore mio.. smetanovo-sýrový.. s česnekem.. mňaminka největší :) zvířátku jsem zalila čínskou polívku, protože jsem nevěděla, co jinýho mu dát a s tím mým papů bych se nerozdělila.. to bychom se nenajedli ani jeden.. tak spapal polívku, já Amore mio a můžeme jít chrnět.. lítá mi tu někde mega tlustá masařka.. hmmm.. ale taková rozinka ne :D no.. spíš datle xD jsem se tý mouchy úplně lekla.. tak snad nebude moc prudit a půjde chrápat taky.. tak papa :)
(pro změnu sem nervu opět písničku, tak alespoň fotku no xD jo.. jsem úchylná xD)
*****

In Sight ♥

18. prosince 2013 v 3:00 | Evil Industries |  >Dark Tranquillity
*****
jo já vim, že v poslední době nikoho jinýho neposlouchám.. ale to může bejt každýmu.. ehm.. tahle písnička je prostě vážně naprosto nádherná.. pomalá.. někdo by řekl depresivní.. ale to prej maj oni všechny skladby.. hm.. jsem někde četla.. nevim.. mě je vždycky tak hrozně dobře.. a to fakt neprovádím žádnej duševní masochismus.. (jelikož z toho nejspíš plešatím, tak jsem se na to vysrala) tady má fakt nádhernej hlas.. až na mě jdou mdloby.. jeden z mála chlapů, co mě dovede dohnat k slzám ♥ dojetím :)

no já nevim

17. prosince 2013 v 0:30 | Evil Industries |  >Má duše
sice jsem to na odpolední přežívala v cajku.. žádný mlácení hlavou o stůl jako na ranní, ale.. hmmm.. prostě jsem mimoň.. totální.. zase jsem měla při čučení do mašiny výpadek.. nevim.. prostě nevim, kde jsem k tomu přišla.. prostě zásek a Hanka si se mnou fakt už nevěděla rady.. že už to musim umět, to je jasný.. to vim taky.. pak jsem se dověděla novinku, že jestli chci jít na mašinu od novýho roku prostě už v cajku a bez dozoru, tak se musim snažit.. ale já to umim kurva.. prostě jenom mě deptá, když mi za prdelí stojí dvě blonďatý ženský a něco si zapisujou do papíru.. fakt.. kurva fix námol.. jak na těch zkouškách na praxi ty vole.. já bych všechno udělala v cajku, kdyby u mě nestály.. to ale stály přímo přede mnou a ještě mě kibicovaly, jak to dělám na píču x))
*****
achjo.. přitom vim, že to umim a že to dávám.. dokonce jsem se i docela dost zrychlila.. ale mašina mě nemá ráda.. dneska se mi třikrát zasekla pinda jedna.. takže přemostit, otevřít.. šoupnout kalíšky dozadu.. zavřít pořádně.. ujistit se, jestli to je zavřený.. přemostit zpátky.. zapnout.. čekat, než to přestane zase blikat a jet dál.. během pěti minut dvakrát za sebou.. nejeblo by vás? vemte v potaz, že lezete dolů z vysoký židle x))
*****
What can you tell me of the insideeeee
Is it as bringht as all can seeee
This is a final resistanceeeeee
*****
neřešit.. kdo se nezbláznil, nepochopí :D jo.. zamilovala jsem se do dalšího alba.. Damage Done.. fakt luxus.. ještě nevim, jaký slovo použít, abych to mohla vyjádřit.. to jsem ještě nevynalezla.. :) prostě mňam.. chci na narozky :D sice tomu albu bude 12 let, ale koho to sere.. hmm.. tak zpátky do reality zase.. o čem že jsem to psala.. jo práce.. co taky jinýho.. nic novýho.. nejvíc mě sere, že jsme se pořád nic nedověděli.. jako jak to bude s tím, jestli budeme mít mezi svátkama volno, nebo se půjde ten jeden den do práce.. a nebo jestli se půjde teda už toho prvního na noční etc.. nic se neví.. a to je prosím poslední tejden před svátkama.. a ví hovénko.. fakt.. že mě to vůbec ještě překvapuje :D prostě to je é em zet xD tak když jsem dneska čuměla do papírů jako kretén a malinko jsem to nepobírala, protože pokaždý tam bylo napsaný něco jinýho, tak x)) ehm.. děláte.. děláte.. pak si jdete pro vodu, a když se namátkou podíváte do lejster vaší značky, tak zjistíte, že jedete jinej typ, než ten, co je v papírech aktuálně.. ale že se to mění třikrát za šichtu, to je fakt demence na entou.. x))
*****
před šichtou jsem šla na chvíli za maminou.. taky, než jsem se vykopala z baráku, tak bylo po čtvrt na dvě.. nojo.. to jsem celej já.. jo.. máme už stromeček.. mamina sehnala.. je to smrček.. a je malinkatej.. asi 140 centimetrů prej.. ale to je fuk.. borovice měli moc veliký, nebo měly tak tlustej kmen, že bychom to s maminou stejně nemohly oříznout a pak narvat do stojanu.. tak na nás stromeček už čeká u babi :) v pondělí se neví, jestli teda půjdu ještě do práce.. a i kdyby, tak mám ranní, tak by to bylo v cajku.. pobrat cukroví, dárečky, stromeček.. protože to by mamina sama všechno nepobrala, to je jasný.. a ještě busem x)) hahah..
*****
no.. rozhodně to bude zajímací.. po šichtě jsem šla pěškobusem.. L. mi zdrhla na svačinu dozadu.. mě se tam nechtělo jít samotný se tam vtírat.. tak jsem si dřepla na lavičku v koutku a žrala jsem.. pokecala jsem po dlouhý době se všema.. nacpala jsem se, zalila to kýblem čaje a pak šla zase makat.. uteklo to teda pořádným fofrem.. na to, že to je odpolední, která se většinou táhne jak smrad.. já nevim.. furt musim myslet na ty melodie z toho alba :D pořád mi hučí v hlavě.. na střídačku.. a že mi do toho řve Ef-emko za zádama, to mě vůbec nestolicuje.. hm.. teď čumim, že je půl jedný a že mi někdo vychlastal čaj.. x))
*****
mamina mi udělala svoje něco jako tiramisu a je to hami :) sežrala jsem takovej flák :D ještě tu mám jogurt a tři salonky :D všechny příchutě.. tu malinu, co ani nechutná tak moc jako malina (jinak bych to nesežrala), citron a karamel (to je fakt žrádlo).. jó.. ještě mi ty moje děravý zuby nevypadaly.. ale.. to přijde.. a já už mizim.. moc kecám.. vim hovno, co jsem vlastně chtěla psát.. melu sračky a přitom jsem neřekla nic.. hm.. jaká to novinka.. tak jdu.. pa x))

zase ta pos... POSLEDNÍ odpolední ro(c)ku 2013

16. prosince 2013 v 0:50 | Evil Industries |  >Má duše
hm.. poslední celej tejden odpolední.. no to mě poser :D a já ještě nemám dva poslední dárky.. takhle je teda fakt neseženu.. budu je muset sehnat v pondělí.. no to je pecka.. fakt.. to v to pondělí toho budu mít jak sraček.. fakt.. a to ještě ty vole nevim, jestli půjdu do práce.. pecka, co? tak jsem zvědavá, jestli se to tenhle tejden laskavě dozvim.. včera, když jsem se uctivě vychrápala po šestý noční, jsem se sebrala a rovnou z pelechu jsem šla naproti tomu mýmu zvířátku.. myslela jsem, že mi to říkalo, ve čtvrt vyjdi.. jakože ve čtvrt na pět.. tak já se teda vyhrabala.. ve čtyři z postele.. ve čtvrt jsem lezla z baráku..
*****
nakonec jsem se dověděla, že mi mělo zvíře zavolat, kdy mám vyjít.. hmm.. psáno mi to nebylo.. prej jo.. no.. tak jsem se prošla po olbramovský až na konec města.. k poslednímu baráku.. dál jsem se bála.. silnice.. zatáčka a za ní už vlez do lesa.. bojim bojim.. tma jak v prdeli a já viděla úplnej fekál.. v uších sluchátka.. furt jsem se paranoidně otáčela za každým světýlkem, jestli si pro mě nejede v autě nějakej úchyl etc.. pak jsem ale po nějaký době stepování na místě usoudila, že se mi tam nechce stát a že do lesa fakt nevlezu.. po chvíli jsem se rozhodla jít zpátky do světla našeho vyhuleneckýho městečka.. to mi zvíře pak konečně zavolalo, když jsem ve větru jako kráva ječela, že se do prdele do toho lesa sama bojim!!! :D a že jdu zpátky.. zvíře taky ječelo a ječelo něco v tom smyslu, abych šla..
*****
šla jsem domů.. byla jsem doma snad půl hodiny.. možná dýl.. a pak mi zvíře zavolalo, že je už skoro před Olbramovem.. tak to bych na tý silnici teda čuměla minimálně hodinu.. paráda.. tak mě teda po nějaký době přemlouvání vyhnal do toho marastu zpátky.. zase jsem šla zpátky.. a stála jsem u toho posledního osvětlenýho baráku.. po kterým je jenom tma jak v prdeli a zmíněnej les.. pak jsme se teda s tim mým zvířetem konečně shledala.. a honem dom.. a co jsme se to nedověděli, že to mé zvíře mělo bejt u mě už před čtyřma hodinama? že si to sedlo k Bertíkovi na pivo.. no parádní.. chtělo se mi vraždit :D vochrápaná.. po šestý noční.. zmrzlá.. a zase mám bílej mrd ve vočích z toho větru..
*****
po zbytek večera se papalo.. a leželo v pelechu.. povídání moc nebylo.. ale alespoň něco.. dneska to trochu pokračovalo.. ale mě se už nechce o jistých tématech povídat.. chvíle, co jsem na to ještě měla koule a co jsem se na to jako kráva psychicky připravovala celej tejden jenom proto, aby o víkendu o tom nepadlo ani slovo.... hm.. prostě se mi to už vytahovat nechce.. nemám na to nervy..
*****
do toho si Kulíšek myslí, že asi hulim, nebo že mi konečně do čista mrdlo.. prej jsem byla nedavno ještě furt jak hromádka neštěstí a nevim co ještě a vynervovaný hovado a tak dále.. a teď jsem furt vysmátá jak lečo.. mě normálně chytne za xicht a čumí na mě z milimetrový vzdálenosti.. výraz jak kdyby se nemohl dopočítat pih na mym rypáku a po půl hodině zírání z něj vypadne, že jsem divná.. na to se ho zeptám, jak že spolu dlouho chodíme.. hmmm.. dva roky a dva měsíce (téměř).. a všiml si toho až teď? tomu říkám úspěch..
*****
mám díru v zubu.. a v tom druhým taky.. a furt žeru sladký.. od včerejška jsem nezavřela hubu.. rvu do sebe čokolády, ty moje nechutný salonky, kokosový Raffaello a rumový kuličky obalený v čokoládových hovínkách.. prostě jsem prase nechutný a zvířátko ze mě nemohlo :D k tomu nemá rádo rum a kokos a pak mi to nechtělo dát pusu :D pak se do těch kuliček pustil taky.. ale po třech koulích zjistil, že je to hnusný a zase mi to nacpal zpátky :D prej jak to můžu žrát.. hmm.. to nevim.. xD koukali jsme v pelechu při žraní sladkostí na Partičku xD
*****
zvířátko mi odňufalo dneska zase před devátou večer a teď se nudí na noční.. a já bych měla jít chrápat nejpozdějc ve dvě.. odpolední podělaná taky už x)) ale lepší, než mlátit hlavou o stůl na ranní.. to je moje smrt.. jo.. na článku z koncertu dělám.. hmm.. spíš nedělám.. ale je rozepsanej.. čtu si takhle postupně různý recenze.. ale mám dojem, že narážím na samý trashery :D ten styl mi nějak nic moc neříká nó.. uvidim, jak s tím pohnu.. jestli stejně rychle, jako s úklidem mých zaprášených varhan, tak to potěš teda x))
*****
jo jinak.. ta šestá noční byla neskutečná prdel :D na oddělení jsme vážně byly jenom dvě.. paní D. na mašině a já na předmontáži.. z nudy teda za mnou několikrát přišla L. a pomáhala mi píchat xD (L. neměla šichtu, prej by se ale doma bez manžela nudila, tak s ním šla do práce a chodila za mnou) ty témata byste museli slyšet xD já nemohla :D ale co byste chtěli v sobotu ve tři ráno xD na přestávky jsme byli zase zalezlí v mechanický skupince a žrali :D a poslouchali bigbít.. večer si pro mě ti dva přijeli až před barák xD hm za deset deset ty vole :D jsem myslela, že se poseru xD a pak mě zase přivezli domů až před vchod xD aby mě něco prej neukouslo :D tak teď ještě odpolední a pak firemní vánoční večírek a potom Váááánoce Vááánoce xD pa

na šestou noční

13. prosince 2013 v 21:26 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsme byly v Ag.. málem jsem chcípla, vstávat v půl jedný :D ale je nakoupeno :) tak jsem spokojená :) ještě mi zbejvají dva dárečky vymyslet.. a bude to vše :) a teď mažu na šestou noční.. L. je solidární a bude tam se mnou taky :D protože její manžel jde taky do práce a ještě mě navíc vyzvednou před barákem.. no mám to já servis :P tak pa.. víc se ozvu ráno.. nebo někdy x))

utíkám

12. prosince 2013 v 19:50 | Evil Industries |  Imaginary
utíkám

pořád utíkám.. od reality.. pořád po mě má drahá polovička chce, abych vnímala.. abych vnímala, co je kolem.. abych přestala bejt tak mimo.. protože TOHLE JE SVĚT.. TADY TOHLE VENKU, ne to, co máš v hlavě.. hm.. vážně nejsem kripl, abych si tohle neuvědomila.. fakt ne.. já to vim.. ale seru na to.. totálně.. proč si znepříjemňovat den..

je krásný snít.. a ještě mě to ani nezabilo.. v minulosti sice skoro jo.. ale to je pryč.. teď.. mi je dobře.. se sluchátkama v uších.. zavřený oči.. ta cesta z noční, když se stavím u maminy v práci, počkám si, až se malinko rozední a pak vylezu ven.. zima.. mlha.. a já jdu hrozně rychle.. a pak odemknu a vlezu do tepla.. a pořád sluchátka.. na plný koule.. naproti mi přijde rozespalej kocour.. prolezu celej byt.. pochovám si svoje myši a po chvíli bezúčelnýho čumění do počítače vyndám sluchátka a odebírám se na spaní.. někdy v devět.. někdy v deset.. ráno.. noční je v tomhle kouzelná..

s touhle melodií pořád dokola...


nic

11. prosince 2013 v 19:31 | Evil Industries |  >Má duše
nic novýho v tý práci.. napsala jsem se na šestou noční, abych nahnala hodiny nějaký.. ale mám smůlu.. protože se zatim ještě nikdo jinej nenapsal.. a já tam sama bejt nemůžu.. a prej se máme psát nejenom na svojí šichtu, ale i na svojí značku, kde děláme.. hm.. a jako já na tý Aqě sama bejt nemůžu, tak co mám dělat? a hodiny potřebuju? ještě se na to zeptám.. no on se na tu šichtu nikdo nepohrne.. no a já jim zase seru na to, chodit na šestou ranní.. fakt.. nasrat a rozmazat.. počkám do pátku.. kdyžtak se škrtnu..
*****
den volna navíc.. kdyžtak.. vstala jsem si až v pět.. nechtělo se mi spát.. i když se mi nejdřív chtělo děsně.. nakonec jsem to zapíchla někdy v sedm.. prostě jsem byla u maminy chviličku.. L. mě odvezla zase před fabriku.. a pak jsem šla za chvíli dom.. jenom, co jsem si lehla a začala jsem zavírat voči, mi zavolalo to moje zlobivý zvíře měla jsem po klimbání.. ale vyspala jsem se.. to jsem potřebovala.. normu jsem stihla.. akorát jsem si od něčeho nějak udělala štěnici a já čuměla pak v Ri-Vaji, co to mám na tom malíčku za černo-rudou bouličku.. vypadá to z dálky jak klíště.. zajímavé..
*****
vzala jsem myším dřevotřískový desky, který mají zabránit tomu, aby se vodící desky zlomily při převozu.. nalepila jsem je po stranách, kterýmy se ty moji satani prokousali a teď na to čučí jak paka.. tak snad neprokoušou i tohle.. je to hladký.. snad si nikde nenajdou hranu, aby to mohli začít likvidovat.. já to teda nemohla ani zlomit, jak je to tvrdý.. uvidíme zejtra ráno, jak to bude vypadat.. mám ještě jednu celou a kousek :D no.. takže jinak vůbec nic novýho.. poslouchám si tu zrovna Exposures.. krásný melodie na tom albu.. a nejspíš mám kandidáta na nový vyzvánění.. jelikož jedna šéfová má podobnej začátek vyzvánění, jako je to moje stávající (Ich bin nich' Ich) a to pak letim k telefonu a nakonec mi nikdo nevolá :D jako posledně na tý poradě x))
*****
áááchachach.. jinak jsem nedonesla L. polívku.. ještě jsem nebyla v krámu.. a mě se nechce čekat, dokud neotevřou.. mám dojem, že asi nemaj otevřeno od sedmi ne? většinou teď v Ri-Vaji dýl nebejvám.. my doma už žádnou pytlíkovnu nemáme.. no.. já fakt nevim, co v poslední době psát.. seru na to :D tak pa x))