když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Únor 2014

Perfection

28. února 2014 v 23:30 | Evil Industries |  >To nej
:)

Golden Sky

28. února 2014 v 0:05 | Evil Industries |  >To nej
*****
nádhera ♥ a ten klip :)

nojo

27. února 2014 v 23:58 | Evil Industries |  >Má duše
no.. přesně, jak jsem předpokládala.. tak to taky dopadlo.. ty vole.. asi bych se z toho už měla konečně složit.. ale to bych to nesměla mít tak děsně v řiti.. x)) ehm.. no.. dneska šichta opět super.. nojo.. ještě zejtra a fajná práce a klid v duši mě opustí.. nojo.. na poradě jsme se opět dověděly, že jdeme zpátky na mayhem ty píčo!!! hahahah.. to se mi fakt zdá ty vole.. no to se jenom opět zejtra zeptáme, proč kurva zase já.. zase a opět.. vadí mi to.. no.. vadí.. spíš mě to už nepříčetně mrdá..
*****
hmmm.. ale na šichtě se to prostě přežilo.. nic moc závažnýho se nedělo.. snad.. já nevim.. tu ranní fakt nedávám.. pořád klimbám.. jsem úplně hotová.. no.. po šichtě a po tý nasránihodný poradě (opět) mě čekal další běs.. cesta do TC.. stavila jsem se po cestě doma, abych se převlíkla z firemního do civilu.. zapomněla jsem si s sebou vzít něco přívětivějšího, než tu šmoulí modř.. tak jo.. L. s myší se stavili ještě doma.. L. se převlíkla.. nakrmila pséka a mohlo se jet.. jenom jsem v TC vylezla z auta, udělalo se mi blbě.. kurva.. mě je v tom městě prostě úplně na píču.. úplně blbě.. nevim proč.. no.. vim.. prostě odjakživa to tam nemám ráda.. a pak se tam sralo to všechno s tim našim slavným tělákem se školou, kdy jsem se ani pak nedostala domů..
*****
ale asi nějaký skrvny na slunci tam jsou, či co.. nakonec jsem si i sama vzpomněla, kde to je.. myš se šel někam podívat a něco si vyřídit a já s L. šla tam.. hmm.. konečně jsem to chtěla mít za sebou.. vylezu po schodech nahoru.. najdu ty zkurvený dveře patřící agentuře.. jo.. dobrý.. nemaj a dveřích vývěsku, že maj dovolenou.. dneska jsem tam byla po čtvrtý.. a z toho měli dvakrát dovolenou.. ale na netu nic nepíšou.. klasika.. a to jsou tam prosím jenom dva dny v tejdnu..
*****
tak si tam napochoduju.. vybleju informace a svůj požadavek.. "joo.. vy jste u nás pracovala.. anooo.. dva dny" :D "takže taky kvůli daním.. hmmm.. bohužel ale naše účetní tady zrooooooovna dneska není.. hmmm.." hm jasně.. zrooovna dneska, když to je jedinej možnej den, kdy jsem to mohla vyřídit.. super.. bomba.. cesta do TC naprosto zbytečná.. to snad ne.. myslela jsem, že se mi to zdá.. "a co mám jako teď dělat?" bez nějakých jejich papírů mi to nemůžou vrátit.. a prej jestli nemám sem ještě cestu.. tak jsem na ní vyštěkla, že to teda nemám.. to, že to tam už nikdy v životě nechci vidět, jsem vynechala.. to bylo snad víc, než jasný.. takových problémů mi ty hovna nadělaly.. fakt.. takže to chci poslat.. DOPORUČENĚ.. na mojí adresu.. okamžitě.. bez keců.. prej by to mělo jít.. hm.. to jsem zvědavá..
*****
vypadla jsem z kanclu a málem to se mnou seklo.. vařil se mi mozek.. L. viděla, že asi šajze, tak koukala, jestli mi fakt šlak netrefí.. pak jsme počkali na myš a šlo se papat.. dala jsem si pizzu.. L. taky.. já Hawai a ona nějakou i s houbama a tak.. myš si dal řízek, nějaký zajímavý brambory a ještě něco k tomu.. já tu pizzu do sebe natlačila celou.. zase na mě voči mohli nechat ty dva :D jakoby si ještě nezvykly, že žeru jak kyselina :D L. nechala tři kousky z osmi.. já to do sebe házela jeden za druhým.. hrozně dobrá pizza :) k tomu colu.. a pak jsme se ještě dívali po krámech chvíličku.. já se podívala do jedný lékárny a zeptala jsem se, jestli nemaj ten můj šampon.. prej né.. a zírali na mě jako bych chtěla šprcky s beruškama (no.. ale to není špatnej nápad :D) a prej že nééé.. ale že by se to možná dalo objednat.. tak jsem jí hned zastavila s tím, že se sem (snad) už nedostanu.. zkusíme objednat v Ag.. někdy..
*****
jo.. a pak jsem ještě napsala Míše ze Záchlumí, že bych taky od nich potřebovala ten papír.. a prej že od nich ten papír nepotřebuju, protože jsem dostávala míň jako 5.000 měsíčně.. a to se nedaní.. nojo.. jenomže na to potřebuju nějakej doklad ty vole.. já jim to v práci říkala, že v Záchlumí jsem brala nedanitelnou částku.. ale potřebujou to doložit.. ale nemám to čím doložit ty vole :D dohodu mají.. tu ze Záchlumí.. to jsem jim donesla.. tam to napsaný je.. tak nevím, co ještě potřebujou.. buď mi něco pošle, nebo ne.. to už je jedno..
*****
no.. tak aspoň, že jsem se dobře napapala.. fakt hrozně hami pizza tam :) alespoň nějaká radost.. po příjezdu dom jsem to všechno ještě zahorka vybalila na maminu.. tak uvidíme, co mi na to řeknou v práci.. no co.. já s tim kurva nic nenadělám.. že tam furt nejsou kreténi.. tak nic no.. mažu už chrnět.. jo.. a ta skupina, co bude na BA (God is an Astronaut) je něco naprosto úžasnýho :) a už mizim.. tak papa.. a zdar pojebaným dnům.. a nezapomínejte, že co se může posrat, to se taky posere :D ani mě to nepřekvapuje, hele :D

Silent Waters

27. února 2014 v 0:10 | Evil Industries |  >To nej

eefnfjd

26. února 2014 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
mě tak nebaví vymejšlet titulky, že mi už i došly moje oblíbený citoslovce typu "ňuf".. jooo.. v práci super.. pohoda.. jenom jsem byla nasraná a bezradná kvůli tý mojí zítřejší cestě na agenturu zkurvenou pojebanou.. potřebovala jsem to na poslední chvíli říct velení.. jenomže než jsem se uráčila zvednout prdel, tak byla svačina.. a o svačině tam už nikdo nebyl.. aha.. poděl.. velení má školení.. hm.. a velení mělo školení až do konce šichty.. ani po konci šichty tam ještě nikdo nebyl.. tak jsem si myslela něco o průseru.. hm.. fajne..
*****
udělaly jsme všechno.. jsme holky šikovný.. já sebe nechápu, jakým stylem jedu na u-stáži :D jsem prostě dobrá a mám ze sebe radost :D joo.. v práci teda super.. prdel byla zasejc :D jooo.. a housenka do sebe zrovna teď natlačila velikýho goldena a celou bagetu s kuřecíma stripsama.. ne s nugetama.. ale přímo s těma kouskama, jako mají v KFC :D a jenom co jsem jí do sebe dotlačila (zrovna teď :D v 23:42) tak cejtim, jak to malililinko pálí.. asi prej.. hm.. L. jí dneska měla na svačinu a říká mi, že ta bageta nějak víc pálí, než obvykle.. tak mi dala kousnout, protože jsem jí to nevěřila.. nic jsem necejtila.. tak jsem jí dala ochutnat můj salátek, aby věděla, co to znamená "trochu pálet" :D a dala jsem jí vidličku s mým Campingem :D znáte ten salát Camping? :D salám, cibule, paprika, feferonky, bílej pepř? :D žrádlo jako svině :D ale musím k tomu mít dva krajíce chleba a balíček kapesníčků :D to už jsem myslím psala, že je to lepší jak kapky do nosu :D
*****
takže na šichtě super.. jenom jsem přemejšlela celej den, jak to zejtra zařídím.. hmmm.. a už mám řešení heč :D L. s myší mě nemohli už asi poslouchat :D tak přišli na bomba řešení :D prej mě tam po šichtě hodí autem :) já bych tam stejně z toho busáku netrefila.. a fakt nemám tucha, jak bych se dostala dom.. tak snad nic nepotřebuju.. já o ničem nevim.. takže mám radost jako hovado úplně :D mám já to hodný kamarády, což? :D :)
*****
jooo.. po šichtě jsem šla za maminou.. pak se valilo dom.. řešila jsem tu jenom jak to kurva zejtra provedu.. nasraná už.. a pak taková úleva, když mi L. napsala, že mě tam hodí.. jeeee :D :) tak snad s tím nebude poděl.. a nebudou po mě nic chtít.. já nevim ani co by po mě mohli chtít.. nic nemám :D žádný papíry.. ani nic takovýho.. jenom tamten papír.. divnej.. co se má vypsat.. tak to vezmu.. a po šichtě tam hned sjedeme, aby to bylo honem vyřízený a pak domůůů :) a v pátek, v poslední den xD to přinesu do arbeit.. snad to bude ok.. jooo.. a po cestě dom jsem se i stihla objednat k holiči :D na úterý už :) ale nevim nevim, jak se tam dopravim už v půl druhý odpoledne, když budu mít noční :D :D
*****
tak jsem ráda a dneska se mi snad bude dobře spinkat :) spapala jsem bagetku, tak už můžu.. :) tak papa :)

zkur.... net

25. února 2014 v 23:55 | Evil Industries |  >Má duše
fakt ty vole.. celej den se tu snažim připojit k netu.. tečou mi z toho nervy.. až jsem se na to vysrala a šla jsem po Ulici chrnět.. Televizní Hovniny mě vždycky vyženou z obejváku.. čučela jsem na Ó.. zase jsme s maminou objevily poslouchatelnou písničku :) akorát že pak začala Ulice, tak se to přeplo.. fakt nekonečnej seriál.. začínal, když jsem ještě bydlela v Ag.. hmm.. jo.. s těma mejma papírama a píčovinama, co potřebuju do práce, tak.. no.. potřebuju ten papír od tý zkurvený agentury.. a pak s tím papírem skočím za naší účetní.. ona mi prej ráda poradí.. a teď mi jenom poraďte, jak se dostanu do TC.. a jak to tam sama najdu ty krááávooo.. ach sejtne, nedělej si ze mě řiť, protože tohle je fakt hustý.. na tý zajebaný agentuře jsem byla dvakrát a ještě ne sama.. hmm.. perfektní..
*****
a taky.. L. to měla v Ag.. a ještě si tam zajela autem, tak to má v cajku hotový.. jinak.. L. dneska taky dostala smlouvu na neurčito, tak je taky šťastná jak blecha :D musim si napsat upomínku, že musím zavolat do TC na zkurvenou agenturu, abych se jich zeptala, jestli mi tu věc nepošlou poštou.. a když ne, řeknu si o volno.. na hovno, ale co mám dělat.. den v prdeli s dojížděním taky už.. TC je z ruky jako prase.. a přitom je to kousek.. spíš je to na dvě hovna.. fakt.. nevidim zatim východisko..
*****
ten kredit jsem si samozřejmě zase nekoupila.. abych tam mohla zavolat.. ááááááá.. mrdá mě to neskutečně tohle.. no.. vlastně ani ne.. jenom to vědomí, že je to takhle v prdeli.. jak se tam dostat.. a kdy.. a co s tím.. a bla bla.. jinak ve skutečnosti mi to je úplně u prdele.. asi chcípnu, nebo co.. sice dělám.. ta práce mě baví.. ale mám všechno děsně v prdeli.. je mi všechno jedno.. jedu si jenom to svoje brácho víš.. jo.. sračky z Óčka forever.. net zkurvenej mám.. přežvejkaný kabely nebo něco takovýho.. no já nevim, koho to napadlo skřípnout do dveří od balkonu.. že, ňuf x)) teď si mám prej koupit nový kabely, aby se tam mohly skřípnout nový.. hm.. super..
*****
a jinak nevim.. zase nic.. v práci to uteklo jako prase.. ještě se zejtra zeptám šéfový, jak to udělat a jak to asi udělám.. a pak si rovnou řeknu o to volno.. nebo spíš, že asi budu potřebovat eventuelně volno.. jenomže to musim taky kurva stihnout do posledního února.. takže na to čas nemám.. do prdele už.. takže zejtra asi nic.. a pak ještě čtvrtek a pátek.. hm.. bezvadný.. jupí.. to mi to do píči nemohli říct dřív, že po mě něco takovýho chtěj? oni mi to řeknou včera ty vole.. a já se teď mám posrat.. udělám to takhle.. když to nepůjde, tak smůla.. nebaví mě něco takovýho řešit x))
*****
no.. co ještě.. nic moc.. po práci jsem vypsala u-stáž.. umyla rámy sračkou a to bylo vše.. tam je to děsně v klidu.. nic mě nijak nesere.. v týhle době mě sere teď jenom tohle šajze.. s agenturou zamrdanou.. fakt.. dva dny a co z toho za hovna.. tak mizim radši chrnět.. pa..
jooo.. naše nová oblíbená hitovka z Ó :)
*****

haha

24. února 2014 v 23:57 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. mám poděl, ale i něco, co mě hrozně potěšilo.. ráno jsem vstala.. sice napodruhý, ale jo.. ani jsem neklimbala, což považuju za úspěch.. fakt by mi jeblo z tý ranní.. nenávidim to.. byla jsem na Endu.. jsem si řekla, že je může opět napadnout mě šoupnout zpátky na Mayhem během dne.. no.. dělám si na Endu a v cajku.. super prostě.. a udeří osmá hodina ranní a přijde šéfová.. "Jituuuuuuš..." "ne, nejdu tam" :D "já viiiiim ale já musiiiim prostě musiiiiiim.. D. jde pryč a já sem potřebuju dát E. (tu, jak je prostě děsnej lempl)".. tak jsem si protočila voči.. co mi zbejvalo.. je mi jasný, že takhle se sobot nezbavíme, pokud tam bude "dělat" ta naše hvězda..
*****
tak jsem teda šéfový udělala radost a šla jsem na Mayhem.. H. mě zmerčila, jak si dřepám za mašinu.. "ty už si zase tady?" :D "nojo.. zase mě šoupli zpátky.." a ve zkratce jsem jí seznámila se situací přítomných a nepřítomných.. "aha.. tak to potom jo.." tak jsem byla na mašině.. a pak jsem si spočítala, že opět na tý mašině budu končit.. hmm.. papírování fakt miluju.. dělala jsem.. ale v cajku to bylo.. moc se to nesralo.. jenom na konci.. klasicky.. zase.. se mi to sekalo..
*****
a svítila mi ta naše slavná stanice.. parádní.. počítač zkurvenej německej.. ale uteklo to.. nic moc mě nesralo.. pak jsem ke konci šichty už dojížděla posledních pár kusů do normy a už jsem si připravovala papíry na vypsání a tak.. a slyšela jsem volání šéfový.. že mám jít za ředitelkou.. L. mi říkala, že měla dát nějaký papíry a potvrzení, když dělala taky pár dní na NH, jako já.. tak to taky vyřizovala.. a já musim taky.. tak po mě chtěj nějaký papíry.. ale já je nemám.. nevim, co vlastně chtěj.. tak jsem šla nahoru za naší účetní, aby mi to vysvětlila, vo co go.. no.. brala jsem nějaký many (hm.. dostala jsem 45 kč :D) a to se danilo samozřejmě.. a já potřebuju nějakej papír s těma daněma.. nevim, co.. nevim jakej.. dostala jsem od paní nějaký potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti a z funkčních požitků... bla bla.. je to děsně dlouhej název..
*****
prostě by mi měli vracet daně.. a není to zrovna málo peněz.. problém je, že to potvrzení, nebo co vlastně (vůbec nemám tušení, co chtějí :D docela prdel :D) tak si budu muset vyzvednout osobně na agentuře.. takže já.. v pracovní době.. někde sama v TC :D no to mě poser :D budu si muset vzít vario na to.. hodiny mám, to je v cajku.. jde mi o to, že já zase kurva nevim, kde ta agentura je.. a ještě nejlepší, že nevim, o co si vůbec mám říct :D ale L. mi teď psala, že Myš ví.. protože ona měla to samý jako já.. a už to má vyřízený.. jenom já debil na to zapomněla..
*****
jo.. po šichtě.. vlastně já slezla dolů z účtárny (je ve druhým patře) a pak i z kanclu a čučela jsme doblba.. byla jsem tam nějakou chvíli.. a už byl konec šichty.. holky už všechno zvládly.. tak jsem už neměla co na práci.. mašinu za mě ukončily a tak.. a já pak zhrozená, že budu muset jet někam do prdele a z toho, že si s tím prostě nevim rady xD tak mi to nakonec bylo u prdele.. protože já kurva dostala do ruky jeden jistej papír :D
*****
*****
a k tomu pochvalu od ředitelky :D že si mě prej na hale velení chválí, že jsem šikovná a dělám hodně a v pohodě a jsem bezproblémová a že jsou rádi, že mě tam mají a že jsou se mnou hrozně spokojený :D a že doufá, že to s nima ještě nějakou dobu vydržím :D no uvidíme nóóó xD když nebudu vnímat, co se děje na poradách, tak je to v cajku :D jo.. a základní plat mi zvedli :D to potěší xD ne.. nezkoumejte, kolik beru.. já vám to stejně neřeknu.. hele.. mě to stačí.. prozatím.. a jsem spokojená.. a já jsem taky jedna z mála, co do tý práce chodí hlavně proto, že mě to baví.. já vim.. jsem vadná, ale je to tak :D
*****
pak jsem šla za maminou a hned jsem jí ten papír ukázala :D a řekla jsem jí, co a jak :D že jsem dostala pochvalu xD a že mi přidali xD a že já úplně happy z toho :D skákala jsem tam metr vysoko ty vole :D pak se jelo do Ag.. mamina ani nenakupovala.. jenom jsem se podívala, jestli v tom jednom krámu, kde mívali červenýho Monstera, jestli ho teda nemaj.. nakoukla jsem dovnitř a není.. tak se mazalo k babi.. ta nám dala papů.. a babi ta se mohla zjevit, když jsem jí ten papír ukázala :D takovou radost :D snad větší, jak já :D
*****
no prostě dobré, což :D ještě zejtra se zeptám, co se teda po mě chce za papír a pak by se to mělo honem nějak vyřídit, abych to měla za sebou a bude to úplně bomba :D a mám i vyfocenýho ududlanýho kočičáčka :) a sněženky :) ale neutrhla jsem si ani jednu.. jenom jsem si je vyfotila :) tak a já už mažu.. :) tak papa :)
*****
*****

po dlouhý době

23. února 2014 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
...jsem něco vybumbala a dneska mě po dlouhý době navštívila ta svině kocovina :D ale jinak pohoda xD už je dobře.. jenom mi je zle z toho, že budu muset zejtra ráno vstávat x)) ach.. zabije mě to.. fakt, že jo.. no.. ale zábava docela i byla :) sice hudba nějak nic moc pro mě, ale šlo to :) potkala jsem tam kolegyni z práce :) L.R. :) jenom jsme měli původně namířeno do Olbramova.. že tam byla přízeň od ňuf.. ale nakonec ňuf zmerčilo, že se v montíku v sále svítí.. a něco se tam asi děje.. lidu bylo tak poloplno.. ale na tyhle vidlácký poměry slušná účast.. byli tam samozřejmě mí dva metlácký spřízněnci :D jooo.. K. je sice ženatej, ale je do mě určitě zamilovanej :D taky že mě vožral :D
*****
nojo.. přestala jsem pít a pak do sebe nalejt tolik panáků.. předtím jsem měla tři sklenky vína.. přišel tam i Pepík.. a otevřel další víno.. nakonec jsem pak ještě s ním napůl vypila dvě flašky vína :D bílý a červený xD mezitím jsem chodila tancovat s K. a ten mě po každým tanečku pozval na panáka :D pak to nemělo takhle dopadnout :D ale v cajku docela :D jenom se mi dneska ani nechtělo vylejzat z pelechu :D docela dobrá akce :) a teď už se těším na Oldies :) a dokonce se těším zejtra do práce.. jenom to vstávání mě zabije x)) tak abych šla né.. nějak se mi nechce psát.. tak jdu už.. uplíst copánky a jít hajat..
*****
taká akce narychlo.. vždycky se s maminou na akce parádíme.. a já neměla ani umytou hlavu :D a byla jsem oblečená jako obvykle.. botasky, džíny a moje nejmilovanější tričko Amon Amarth.. alespoň, že jsem se nalíčila :D a ani to jsem neměla původně v plánu :D mělo se jít do toho Olbramova.. a to si nedovedu představit.. tak alespoň, že to takhle dopadlo :) a já už bych měla jít chrnět, ne? tak uplíst copánky a mazat :) tak papa :)

zázrak se stal

21. února 2014 v 3:20 | Evil Industries |  >Má duše
novinka.. poprví za tu dobu, co jsem v tom našem skleníku, jsem se na poradě nenasrala :D úspěch? ne.. veleúspěch xD zaprva.. žvásty nebyly nijak závažný.. furt to samý.. platíčka si všichni, kromě jedný, zvláštní osoby, chválí.. jo.. ty naše nový.. byly teda zase jenom na zkoušku.. máme jich hromadu ve skladu.. ale musíme nejprve sdělat ty starý.. tak asi tak.. nic moc novýho.. jenom že housenka bude mít pracovní botičky někdy během března.. no čekám na ně od září.. dál.. produktivitu máme mííírně NAD sto procenty.. tohle, když se na poradě řekne, tak je takovej menší svátek.. fakt, že jo :D a hlavně enďáci a na mayhemu :D jak je to možný? že by ti magoři jezdili přes přestávky? ale to se mi nezdá :D :D
*****
pak mě děsně potěšila zpráva.. hmmmm.. co by mě asi tak mohlo potěšit no? :D příští tejden mám sice zkurvenou ranní, ale jdu na Eeeeeeeeeeeeeeeeend :D muheehe :D takže úplně radost jako hovado :D uvidíme, na jak dlouho tam zase budu.. uvidíme všechno.. den pak probíhal docela v pohodě.. rám mi ani nevozil z pece kuličky, ani placičky.. neujížděl.. nevrzal.. pec si párkrát zapískala, ale dalo se to přežít.. větralo se konečně dneska.. ale.. hele nebyla někde u vás bouřka? mě se udělalo jednu chvíli úplně zle.. nemohla jsem dejchat.. a venku bylo příšerně dusno.. chtěla jsem řvát, aby otevřely okno, že nemůžu už ani dejchat a vedle mě vokno dokořán.. ani větvička na stromě se nehnula.. a úplně černo.. černý mraky.. úplně vzduch jak na bouřku a teplo.. a L. bolela noha.. taková naše předpověď počasí, protože se svojí trombózou cejtí naprosto všechny změny počasí.. já to cejtim na tlaku.. a že mi bušilo v palici jako prase..
*****
ale nakonec jsem si fakt nevšimla, že by bouřilo.. ale fakt bych se tomu nedivila.. chvíli mi sice bylo šoufl, ale zvládlo se to.. norma je.. píchat to šlo docela v cajku.. pájelo to.. mašina se srala.. ale to by nebyla mašina na mayhemu, aby se nesrala :D ale co mi ta pipina udělala xD si dělám.. a zase jsem si všimla, že mi tam ty chyby padaj nějak moc často za sebou.. tak jsem myslela, že ta stanice zase neměří.. ale ne.. to bylo zase jiný šajze.. nevim ani, co.. hrabal tam do toho jakou dobu.. šla jsem si mezitím dotáhnout bedýnky a nalámala jsem si hromadu kousků.. připravila další plnou bednu s kombinací etc.. měl to za chvíli hotový.. tak jsem šla zase dělat..
*****
no.. pro představu.. za šichtu máme mít něco málo přes 6.400 kusů.. za hodinu se udělá nějakou desítku přes 800 kusů.. to jsou dvě bedýnky a něco.. za celou šichtu napadá do bordelu mezi nízký chyby třeba pět kousků.. ty se pak rozeberou, přehodí do jinýho krytu.. sjedou znova.. vysoký chyby padají míň, když je dobře.. někdy nic.. dneska mi spadly dokonce tři.. ty se vyhodí.. a pak ostatní chyby.. těch je za šichtu třeba deset.. patnáct, když je to na hovno.. ty se jenom sjedou znova při druhým měření.. který projdou, v cajku.. spadnou do pytle.. co neprojdou, spadnou do chyb a vyhodí se.. a já dělám.. vždycky ten kryt cinkne do takový kovový skluzavky, kterou to spadne ze stroje do pytle.. dělám.. a cink.. cink.. mrd do bedýnky s ostatníma chybama.. cink.. cink.. cink.. mrd do bedýnky s ostatníma chybama.. a jenom ke konci šichty.. ve výsledku jsem jich tam měla napadáno 116!!! :D jsem myslela, že si to ze mě dělá prdel :D
*****
když to I. viděla, tak mi řekla, abych si tu mašinu už ukončila, abych tu normu nedodělávala.. ale mě zbejvalo jenom trochu.. asi stovka.. tak jsem to honem dodělala.. a pak jsem si vypsala papíry.. vyresetovala.. a vzala si bedýnku plnou chyb číslo tři xD takhle se říká těm ostatní chybám.. ty vole ale takový číslo ta mašina ještě nevydojila xD nemohly jsme z toho tam fakt :D tak jsem honem udělala ty papíry a šla jsem sjíždět ty chyby.. ale dopadlo to líp, než jsem čekala.. do bordelu a tudíž na vyhození jich nakonec bylo 46.. zbytek spadl do pytle s dobrýma kusama :) ale taky jsem to ukončování mašiny měla kvůli tomu měření na poslední chvíli :D to je prostě kapitola sama pro sebe ta mašina :D
*****
rozebrala jsem ty špatný.. vyhodila.. dopsala číslo s prošlýma kusama z druhýho měření do papírů.. založila jsem papír do desek.. přemostila si mašinu.. předělala razítko.. aby E. mohla už jet.. a pak jsem prchala dom.. bylo za pět deset.. měla jsem to akorát.. doma nic moc.. napapala jsem se.. francouzský brambory mamina udělala.. ale nechám si zbytek na zejtra.. to už do sebe nenacpu.. jsem nějak moc žrala dneska :D jsem sežrala před odchodem do práce Amore Mio.. celý :D a to jsou to dvě porce :D šunka a sýr :) to bylo něco po dvanáctý.. pak jsem prchala za maminou s plným bachorem.. v práci na svačinu mojí pověstnou brzdu :D ale takovou zase xD a přijdu dom večera jsem furt nažraná jako prase :D tak jsem si dala vrchovatej talíř těch brambor a vokurkovej salát.. ale nechala jsem trochu.. a do toho mi mamina v Ri-Vaji dala model.. jako ten z modelky.. dva buflery slepený pišingrovkou :D pro lajky: tu věc s těma dvěma piškotama s kakaovým krémem obalenej v marcipánu :D a ne.. není to to samý ty vole :D ani trochu xD
*****
a.. jsem furt nažraná jako prase :D na zejtra si ještě nechám ten zbytek brambor, co jsem do sebe už nenacpala.. a pak se uvidí :D já něco zase spáchám na to papů.. a pak si půjdu pro hami do krámu.. nějaký.. asi pro bílou čokoládu :D a teď už asi radši povalim, ne? a příští tejden na eeeeend :D :D mám radost ne xD i když tenhle tejden je na Mayhemu taká neskutečná prdel, až z toho nemůžu :D tak já jdu teda x)) papa :)
*****
vzpomínka na cestu na můj první Brutal :) Pepán v přehrávači v autě šouplý dvd Nuclear Blast Europe a mohlo se jet s náladou :) tak mám tu písničku spojenou s tou cestou :) a ještě je pár takových písniček :)
*****

ňuf

20. února 2014 v 4:20 | Evil Industries |  >Má duše
jooo.. tak jsem konečně zase na netu narazila na jedno video, který jsem chtěla mamině ukázat :D je úplně rozkošný :D
*****
*****
jinak.. mamině jsem nestihla pustit moje nový krásný písničky.. v práci nemá čas, a když přijdu já z práce, tak už spí :D no tak někdy příííštěěě xD jo.. ptala jsem se v práci, kdo dorazí na Oldies.. no.. možná že tam nakonec někoho z fabriky potkám :D ale nevím.. uvidíme :) čučela jsem si tu na videa z Prahy :) jak je možný, že můj starej, obyčejnej digitál, dělá kvalitnější fotky i videa, než X-peria Z? nebo s tím zvířátko neumí zacházet na koncertě :D no tak.. všechny fotky, který vznikly mým foťákem a nevyráběla jsem je já, tak byly nepoužitelný.. jestli já mám dohromady stovku fotek, tak to je ještě hodně..
*****
už nikdy zvířeti nepůjčím foťák.. říkala jsme mu furt, aby ho vypl, když dofotí.. néé.. on ho držel zaplej, s otevřeným objektivem celou dobu.. nééé, že by fotil.. prostě jenom čučel a držel foťák.. to je jasný, že se mi dvoje baterky vyjebaly ještě před skončením koncertu.. mobil se mu taky vyjebal.. už nikdy v životě nepustím foťák z ruky.. fakt ne.. Kulíšek míval tu svojí zrcadlovku.. já mít takovej foťák, tak nafotím v průměru dvěstě fotek denně.. on vyrobil deset za rok.. co jsem tak viděla.. achjo :D kdepak.. pořídím si ještě jednu kartu.. (doteď nechápu, jak jsem mohla na první BA přežít s jednou paměťovou kartou :D) budu mít tři.. mám dvě dvougigový.. a teď už stojí pakatel.. tak si pořídím něco většího.. nový baterky mi zvířátko kdysi dalo.. tak fajn..
*****
jooo.. zázrak se stal :D přišly nám fakt ty nový plata!! a dostaly jsme každá na šichtu na vyzkoušení deset platíček.. takže ještě ten den jsme každá měly 18 těch starých.. šlo to píchat dobře.. ale pak ty nový :D no prostě úplně samo :D akorát šajze s tím, že se na těch nových platech neskutečně sypou účka.. než se to strčí do lisu, tak se to pomuchlá.. poláme a prostě v prdeli všechno.. ale já na něco přišla :D oni jdou na to plato zamáčknout bez lisování, aby tam držely.. ale fakt se to musí zmáčknout hodně.. a mačkat takhle 120 úček na každým platě, to je si oddělat ruce po první hodině.. to by nešlo.. ale dva první řádky těch úček takhle namačkat a už se to nepomuchlá :) jsem to já chooolka šikovná :D a pak ty senzory tam lezou sami a úplně pohoda :D
*****
mám radost :) jooo.. a rám dělal zajímavý věci :D nevim, jestli někdo hrabal na vlnu, nebo co, ale v rámu se nám dělaly zajímavý věci :D loužičky cínu xD v mezerách na platu kuličky xD nějaký jsem si vzala :D ale ty placičky.. vypadá to hezky :D a včera mi z rámu visela cínová kapička :D tak jsem si jí uloupla xD nojo.. taky v tý práci seberu veškerej bordel :D na ruce mám napsaný číslo s počtem kusů, co bylo na počítači před vymazáním kvůli přepisování zakázky xD nejde to dolů xD je to nějakej liháč xD ale je to téměř přesně počet tří pytlů.. 1.165 kusů mám na ruce xD
*****
co se ještě dělo v práci kromě nových platíček? noo.. nic moc.. bavilo mě, jak to šlo najednou rychle, to osazování :D ale zase zdržovalo to cuchání úček.. fakt.. třikrát nebo čtyřikrát klidně to jedno plato naúčkovat.. hele.. dneska ráááánooo v devět mě probudí hovor od mojí zubařky :D že jsem se tam prej dlouho neukázala, tak prej jestli žiju :D jsem jí oznámila, že jsem se tak trošičku přestěhovala xD tak jsem se rovnou objednala.. stejně jsem to měla v plánu (mám to v plánu víc jak dva roky xD) takže za tři tejdny.. ve čtvrtek.. snad mi nepřehodí směny.. musím tam jet až budu mít ranní.. ale nevim nevim, jak to stihnu.. jsem objednaná na půl čtvrtou.. budu končit ve dvě.. bus mi jede v 14:50.. ve tři bude bus v Ag.. pak zdrhat na nerudovku.. to bude tak akorát.. a pak by mě zajímalo, jak to stihnu, když mi poslední bus zpátky jede ve čtvrt na šest.. hmmmm x)) zajímavééé.. velmi zajímavé x))
*****
no.. vidím to beznadějně.. si při nejhorším vezmu prostě den varia.. to se nedá nic dělat.. zrušili nám všechny busy, všichni to teď takhle dělají.. hodiny už mám.. tak pohoda.. nebo se přeobjednat na dřív.. a jet dřív.. a končit v práci v jednu a ne ve dvě, abych stihla půl druhou.. jedině takhle.. ještě to je ale daleko.. se může všechno možný změnit.. hlavně mě můžou šoupnout kdykoliv jinam, třeba někam, kde není třísměnnej provoz.. ale třeba jenom dvou, nebo jenom ranní.. a může se mi to celý zpřeházet a to je teprv konec :D ale říkala mi, že kdyby nějaká změna, že stačí zavolat a něco vymyslíme.. no.. tak fajn.. budeme jí věřit :D
*****
a ještě nějakej ten den potřebuju do toho Záchlumí.. hm.. ale nevim nevim.. potvrzení o zdanitelných příjmech.. ale já neměla příjmy, který se daní.. daní se částka nad čtyři tisíce ne x)) a tohle byl jenom přivýdělek.. takže se mi nedanilo nic.. tak nevím, co mají na mysli.. ale já tam zavolám (až si tenhle sklerotickej dement, co tohle píše, koupí kredit) a domluvím se, zda-li by to lejstro nešlo poslat poštou.. jo ty vole.. mám to sice šest kiláků po hlavní a skoro tři z rozcestí.. ale co.. už jsem to jednou šla.. spíš mě děsí ty jezdící auta, (kde na mě určitě čeká nějakej úchyl, kterej by mě do toho auta nabral a někde v zatáčce na odpočívadle vošukal a pak zakopal v lese), už mě přeci jednou při cestě z rozcestí do práce při tom slejváku málem smetl ten ktretén kamioňák a odhodila mě tlaková vlna do příkopu :D no.. prostě jsem to nevymyslela, jak to udělám x)) prvá řada: koupit kredit.. druhá: zavolat tam.. a když to nepůjde poslat, budu si muset vzít volno v práci.. hmmm.. bezva :D
*****
a ještě osm dní a bude březeeeeeeeeeeen :D a pak za chvíli srpeeeeeeeeeen xD jo.. já s tím srpnem votravuju už od vánoc :D hlavně ty vole, že mám na xylofonu pořád vánoční stromeček se stříbrnýma ozdobičkama a špičkou xD to je cajk.. jednou jsem měla vánoční stromeček dva roky v kuse xD a vůbec mě to nesralo :D no.. a už zase budou čtyři ráno a taky mě to nesere xD tak abych radši šla xD vstávám trochu dřív.. máme poradu zkurvenou zajebanou.. zase.. překvapivě zase po tejdnu xD no.. vlastně po dvou tejdnech :D na noční jí nemíváme.. no.. taky když je od půl druhý do dvou odpoledne.. xD sleze se tam jenom ranní a odpolední a stejně nás tam je jak nas.. xD zase nám do toho budou sousedi od zámků dělat kravál.. klasika.. to pak jenom dřepim.. podřimuju.. protože stejně nic neslyšim.. :D
*****
no.. a já fakt půjdu.. a konečně jsem díky jedný fuckingbookový stránce o kočičkách našla video, co jsem chtěla ukázat mamině :D jo.. a ty písničky jsem jí ještě nepustila :D v práci nemá čas a večer už chrní xD a mamina mi pekla tu dobrou pizzu.. hmm.. a prej, že za chvíli by měla bejt hotová.. asi tak do pěti minut, že to tak vychází.. a já se podívám do trouby a pizza furt nějaká bledá.. divný.. tak jsem tam přišla za dalších pět minut.. to už by měla bejt pečená dvakrát :D a furt nic :D a pak se podívám na to kolečko s teplotou.. a tam 120°xD mamina už chrněla, když tu troubu zapínala :D hmm.. to by se mi to fakt upeklo nooo xD tak jsem si to vohulila na těch požadovaných 220° xD byla trochu vařená, ale co xD to mi pak akorát připomnělo, jak jednou byla vyplá pec, páč se čistila.. a ona se musí nějakou dobu nahřívat, než se ten cín rozteče etc.. a na monitoru je teplota.. a nějaká umělkyně tam poslala rám.. a pak se děsně divila, jakto, že jí to kurva nepájí.. a na monitoru asi 150° :D normálně tam je 300° xD
*****
se mi taky dneska nezapájelo asi třičtvrtě plata.. hmm.. a proč.. nemohla jsem na to přijít.. poslala jsem ho i dokonce dvakrát.. a nic :D pak L. přišla na to, že tam nejsou cínový kroužky kolem dírek na pacičky.. hmmm :D a on se ten cín nechytí, když tam ty kroužky nejsou.. tak teď už to vím :D ty vole.. u jednoho platíčka se mi třičtvrtě nezapájí.. a u další mi sežere řezačka.. to je taková píča ta řezačka, že to není možný.. zůstalo na mě řezání na konci šichty.. no a sralo se to.. furt se to kousalo.. dělalo to z kusů puzzle.. furt jsem do toho musela rochat.. hele.. pak mi to sežralo víc jak půlku platíčka!! to tam vrazíte.. celý plato.. projede to nožema (klasický rádlo) a mělo by to bejt nařezaný na proužky.. hmm.. a ono mi vyjede polovina plata :D takový oškubaný cosi.. a jak to sežere kus, tak ta kráva začne vrzat a pískat a humus zvuk.. fakt.. lezou při tom zvuku vlasy z hlavy xD
*****
tak jsem z toho trochu nemohla :D rochala jsem do toho, ale i po pořádným prorejpání to vřískalo stejně.. tak jsem si zavolala našeho blonďáka, aby se na tu krávu podíval, že si zase vymyslela, že dneska zase bude žrát plata.. hele.. zápasili jsme s tím do čtvrt na jedenáct xD všeci už pryč.. L. tam byla ještě se mnou.. čekala na mě.. kde prej jsem.. náš blonďák už bezradnej.. E. tam byla už na noční.. tak jsem se nasrala a začala jsem to lámat v ruce.. E. mi furt říkala: "běž už domůů.. my si to nalámeme v cajku" :D ale mě to bylo blbý.. ještě to byla moje práce, tak jsem si to chtěla dodělat.. pak se tam sesypala E., moje L., T. (náš blonďák :D) a i sousedka na šichtě od E., všichni se tam nahrnuli a pomohli mi to nalámat.. :D ani jsem ty plata nepočítala.. nacpalo se to do beden.. a mohla jsem prchat :D měla jsem to akorát :D no do čtvrt na jedenáct jsme tam strašily xD
*****
to je taky neřešitelná věc tohle.. no.. tak uvidíme, jak to půjde/nepůjde zejtra :D a já mizim.. fakt je zase hodin jak nas.. mamina bude za chvíli vstávat a já ještě svítim.. tak papa x))
*****
*****
*****
*****
*****
*****

Vaggvisa

19. února 2014 v 4:00 | Evil Industries |  >To nej
:)

óká

19. února 2014 v 3:40 | Evil Industries |  >Má duše
dneska už bylo dobře.. to jsem sama ráda.. boule furt hoří, ale to je asi tak všechno.. jinak je to v pohodě.. zrovna dožírám poslední kousky bublinkato-bublinkatý čokošky a hrajou mi tu God Is An Astronaut.. no neskutečně zajímavá hudba.. prej post rock.. nevěděla jsem, co to je asi za styl.. hele.. potěšena jsem!! instrumentální.. a krásný melodie.. dobře se to poslouchá.. hmmm.. to bude oddych na BA :) snad nebudou hrát někdy přes den a nechají je někdy na večer..
*****
*****
a neřekla bych, že se tahle instrumentální kapela v atmošce na BA nějak vymyká.. tam nejde jenom o to do toho pořádně jebat a řvát.. tam jde i o sílu tý hudby :) a tohle je prostě krásný :) takový uklidňující :) taková postrocková Enigma :) podobný melodie jsem slyšela na svým první BA.. ale jenom ozvěnu, kterou donesl vítr ke stanu.. to fakt musí pořádně zafičet, aby se z pevnosti dostalo pár decibelů až k místu, kde jsme už třikrát bydleli :) někde mezi Jaroměří a Josefovem :D
*****
co bylo v práci.. hmm.. dolezu do fabriky.. a tam sněm.. čumim na ně.. pronesla jsem mimoděk: "kurva von je čtvrtek?" :D všichni na mě čučeli, někteří zasyšeli "pššššt" a tak jsem stála na rohu skříně, protože tam byly nacpaný dvě směny a já se mezi nima nechtěla cpát.. nějaká mimořádná porada.. prej.. tak jsem tam teda čuměla.. hm.. řešili se furt ty samý hovna dokola.. no to si ještě vyslechnem ve čtvrtek :D a všichni a povinně :D hahah.. nasrat.. já na těch poradách sice dřepim.. ale málokdy to vnímám.. jenom bych se nasrala.. to né.. takže se to stejně nevyřešilo a jenom se ztrácel čas :D tak se šlo dělat o čtvrt hodiny pozdějš.. dalo se platíčko na stranu.. a pohoda.. jako vždycky se to sralo :D a všechno najednou :D ale už máme naskladněný ty nový platíčkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D dobíráme poslední strarý plata.. ale už snad v pátek by se mohly konečně dobrat kurde :D
*****
o něco jsem si rozjebala záděry.. nevim o co.. tekla mi krvička a nevim, kde jsem k tomu přišla.. normálka :D asi jsem sáhla na papírovou krabici :D toho si nikdy nevšimnu.. L. si mě prohlížela a prej jestli mi je dobře a proč jsem magor nezůstala doma :D jsem jí říkala, že mi je dneska dobře.. a jo.. je mi fajn.. dneska se u nás ve skleníku dokonce i větralo :) i střechy se otevřely.. oooo.. orgasmus z toho kyslíku tam :D a jenom se to zavřelo, to třiceti vteřin ten samej, nulovej vzduch.. no mi řekněte.. kam se to kurva furt ztrácí x))
*****
no a co vono se mi nestalo před odchodem do práce x)) vstávám skoro v půl dvanáctý.. normálka.. postavím vodu na polívku z pylíku a čaj.. zaleju to.. a že vlezu do sprchy.. hmm.. pustim na sebe vodu.. namydlim.. pustim.. a takovej čůreček jenom, až to úplně přestalo týct.. ty kurvy zastaví vodu v pravý poledne!! je to normální? a jestli něco hlásili, tak to nevim.. zrovna tady se to tříská.. ozvěna a je hovno rozumět.. takže parádní :D měla jsem štěstí, že jsem si nemyla hlavu.. že si jí meju obden.. nasraná jak hovado :D ale jen tak tak jsem se stihla umejt :D a pak si to štráduju na hajzl a z hajzlu si du umejt ruce a prdnu si do ruky mejdlo a pak pustim vodu a hovno :D fakt ty vole :D dvacet minut po tom, co to zastavili a kydnu na sebe mejdlo xD celá já..
*****
rozpatlala jsem to po rukách a polila jsem se zbytkem vody, co měla mamina v hrníčku na lince :D ach sejtne :D ale přežila jsem to v pohodě xD napapala, nabumbala, udělala papání.. a mazala za maminou do Ri-Vaje :) a v práci prostě klídeček.. :) všechno se sere, ale jinak v cajku :D sny mám dementní.. myšičkám jsem to vykydala před odchodem do práce.. ještě bych je mohla vykoupat.. oni se sami nevykoupou zmrdi.. to je písek všude, jenom ne na nich..
*****
já se napapala.. čučim tady doblba.. pročetla jsem si blogy.. pomuchlala zmrdy.. psala jsem si s bejvalou spolužačkou chvilku :) jo.. a taky děs.. jak zastavili tu vodu, tak jsem si nestihla vyčistit zuby.. tak že si je vyčistit ve fabrice.. a když tam bylo narváno tolik lidí, tak mi to bylo blbý :D a na hajzly jsem to už nestíhala :D tak jsem si ráno nečistila zuby, narvala jsem do huby orbitku a celej den z toho pajdám :D hrůza xD tak si je jdu teď vyčistit dvakrát :D jéééhéééhéééé a to mě tak neskutečně těší, že jsem konečně někoho nakazila svojí milovanou hudbou xD :) se mi bude krásně spinkat :) no.. to mi něco říká, že bych už měla vypadnout, co? x)) tak pa :)
kdepak se tenhle kostel asi nachází hm? :) od mýho bejváku je to teda pěknej flák, ale kurevsky se tam těšim :D
*****

klid

18. února 2014 v 3:20 | Evil Industries |  >Má duše
a jenom teď doufejme, že jsme nic neposrali.. co se papírování týče, samozřejmě.. jak jinak :D začátek i konec zůstal nepochopitelně na mě.. H. má dovolenou.. nucenou.. workoholička.. už jí to stejně lezlo na mozek.. nikdo nebyl, kdo by mi připomínal i sebemenší kondovinu, kterou jsem měla v plánu udělat dvě a půl vteřiny poté, co mi to připomněla.. ach sejtne :D už mi to připadalo tak neskutečně vtipný, že jsme čekala na den, kdy se jí vysměju do xichtu.. byla s náma L. (z endu, neee moje L., ale jedna její kolegyně, která jí i zaučovala) tak se na mě usmívala a prej: "jee Jituš, ty ani dneska nemáš svázaný vlasy? H. ti do toho nekecá, co?" :D no jistě, vůbec si toho nikdo nevšiml, že si vymejšlí na mou osobu pořád nějaký zhovadilosti.. nene.. kdepak :D tak jsem jí jenom řekla, že jsem i H. kolikrát říkala, že mě ze stažených vlasů bere migréna, tak na to seru.. mám jenom pinetu na straně, aby mi to nepadalo to xichtu a to je všechno.. nebo si udělám dva copánky.. a jinak vysermivoko.. prej že dělám dobře, že na její kecy seru :D asi bych si z nich něco měla vzít.. asi.. myslí.. no.. myslet, je hovno vědět.. :D :D
*****
jinak mi tu hraje Projector už asi po pátý dokola :D a vůbec mě to nesere :D hudební orgasmus z tohoooo :D It was sooolid.. yet everchanging.. it was different.. yet the same.. so I starve myself for energy.. so I starve myself for energyyy ♥ já to prostě pořád nechápu :D asi na to chcípnu :D joo.. když jsme u toho chcípání.. myslela jsem, že dneska fakt chcípnu.. bylo mi blbě, že jsem neměla ani tužku.. hele.. víte, jak jsem psala o tom, jak jsem se v práci jebla do palice, až jsem viděla všechno fialově? no.. já tu bouli mám pořád.. a dneska se to ozvalo.. začala mi ta boule úplně hořet.. začala mě třeštit palice.. pak jsem si vzala prášek a v cajku.. ale.. :D já dřepěla na mašině.. čumim si na kousky.. rvu je do kalíšků.. lámu.. čučim do počítače.. a najednou vidim počítač, kousek enďácký mašiny, strop, zem, strop, zem.. a jen tak tak jsem se chytla, abych z tý vysoký židle nespadla.. jak mě se zamotala šiška.. a to jsme seděla na prdeli.. x))
*****
kdyby se tohle neopakovalo ten den pak asi dvacetkrát, tak by to ještě šlo no.. ty vole.. fakt.. a šla jsem jakože na svačinu a už slyšim někoho řvát: "pozooooor neber ten regál sebou!" :D šla jsem opět do esíčka.. ale nemohla jsem to ovládat.. prostě jsem šla křivě, jak se mi ta palice motala.. připadala jsem si jak na lodi.. a ta boule jak mě pálela.. ty vole.. mě se udělalo blbě už včera, když jsem tu měla ňuf.. zvedl se mi kufr a vylítl mi tep na dva miliony.. ale nechtěla se mi urvat hlava z krku ty vole.. trvalo to celej den tohle.. asi až v devět to trochu povolovalo.. to jsem šla v půl devátý naposledy na mašinu, tak už to bylo trochu lepší.. ale stejně mi je na hovno.. kdyby to byl kurva otřes mozku, tak se to neprojevuje takhle ne.. a ne po takový době x)) podle zápisků jsem se mrdla 8. ledna.. půl dne jsem viděla fialově a všechno mi připadalo neskutečně ftipný.. hmmm x))
*****
tak já nevim.. už je to zase lepší.. sice se mi ta šiška furt motá, ale už alespoň chodim tak nějak trochu rovně :D hlava mě ráno bolela jako prase, to jo.. ale vzala jsem Nurofena a je dobře.. ale tohle.. no mi řekněte.. L. mě posílá k doktoru.. hm.. do Ag pojedu ne.. a shniju tam celej den.. to radši půjdu vydělávat.. docela se sama sobě divím, že jsem to zvládla dobře.. jenom jsem se radši ujišťovala, jestli to mám fakt dobře a nepíšu tam píčoviny :D když jsem odepisovala paletu, tak jsem to prostě odepsala a srala jsem na to.. nejdřív jsem chtěla říct I., aby se podívala, jestli jsem tam nenapsala nějakou kravinu, ale nechtěla jsem si pak připadat, jakože si vůbec nevěřim.. což dneska jsem si fakt nevěřila :D uvidíme.. zejtra se zeptáme I., naší směnový vedoucí.. ta to kontroluje, tak by mi i řekla.. ale raději se jí zeptám.. a hned řeknu, že jsem byla prostě mimo..
*****
jsem to říkala mamině.. a i když jsem před prací šla za ní, co arbajtu, tak jsem jí to říkala.. a i na mě divně koukala, že stojim nějak našikmo a jdu nějak debilnějš, než obvykle :D když jdu, tak se kolíbám ze strany na stranu prej.. udržuju balanc neasi :D pak mi mamina šáhla na tu bouli a já zapištěla.. jo.. mám jí úplně horkou.. a to už nebyla.. prostě jenom boule na palici.. nic víc.. a začala zase topit.. no.. mě včera bylo tak blbě, že jsem myslela, že se neproberu.. a dneska.. hmm.. tak uvidíme ještě zejtra.. tak povalim do hajan.. mám nejvyšší čas.. snad nechcípnu no :D mizim.. papa x)) a nejebejte se do palice, jsou s tím jenom problémy :D
*****
:)
*****
*****
*****
*****
aneb jak se lehce navečeřet v jedenáct večer po příchodu z odpolední :D :D (nechala jsem dva knedlíčky x))
*****
*****
ona existuje!! :D bubliny na druhou :) ♥ ♥

Be thou my lethe and bleeding quietus

17. února 2014 v 3:20 | Evil Industries |  >To nej

zase pondělí

17. února 2014 v 3:00 | Evil Industries |  >Má duše
pondělky by se měly zrušit.. preventivně.. je to děs.. ještě navíc jsem tu měla to moje ňuf od včera.. přiňufal ještě když jsem chrněla.. a ten jeho výraz: "ty ještě chrápeš?" hovádko.. to je tak, když mu říkáte celej tejden, že nevstáváte dřív, jak ve čtyři (začal nám na dveře mlátit deset minut před čtvrtou), protože nemůžete ráno usnout okamžitě, ale třeba až v deset, že.. no.. to je fuk.. :D "vstááááávej.. chceš prochrápat celej den??" bla bla bla :D to je prostě moje ňuf.. ten už jinej nebude.. pak jsem z toho šoku ještě jakou dobu ležela jak lemra, protože jsem se prostě nemohla zvednout.. vyhnalo mě až to, když jsem si uvědomila, že mám hlad xD což bylo za chvíli :D
*****
takže se nijak nic zvláštního nedělo.. mě se už ani nechce povídat.. vyprávět.. a když už teda se do toho vyprávění něčeho pustim, tak nevim, co říkat.. a hlavně kvůli tomu, že nevim, co to moje ňuf chce vůbec vědět.. ptal se mě, co se mi vlastně z koncertu líbilo nejvíc.. no.. to je snad jasný :D Iridium ♥ a že za mnou zrzek přišel, chytil mě za ruku a díval se na mě :D trošičku se mi podlomily haksny a kdyby tam bylo trochu víc místa (neměla na sobě nalepený ňuf xD) a kdyby mě nedržel tak pevně, tak bych se tam sesunula xD všimla jsem si, že má fakt nehorázně zajímavý voči.. no to musel mít trauma, jestli viděl ten můj dementní výraz :D a to ještě neví, co jsem řekla :D inteligentní otázka: "ty vole, děláš si ze mě kozy?" :D naštěstí zanikla v kraválu a nemusím se obávat, že ovládá českou hatmatilku xD
*****
zvířátko ještě chtělo slyšet o minulosti.. neee.. nechci si přivozovat zase ty moje zkurvený stavy.. vim, že je to z toho.. a bylo to z toho.. fakt ne.. spadnout zpátky je fakt hodně snadný.. domyslete si pod tím, co chcete.. myslím, že jsem tady o tom už psala.. i tak mi je víc, než divně.. to nejsou věci, který se jen tak vyslovujou.. fakt ne.. je to na hovno.. zajímavý, že i po tý době je to příjemný asi jako drátem do voka.. ale co.. pro masochistu ideální způsob, jak si drásat nervy, ale před ňuf to dělat nehodlám.. to nejde.. není to to samý, jako kdybych se před ňuf zlačala pižlat? řekla bych, že jo.. následky stejný.. akorát bez jizev.. ach.. způsobit si bolest, je tak snadný.. můžu to udělat, kdy se mi zachce.. hm.. mám dojem, že mluvim jako psychopat.. ehm.. proč jak, že..
*****
hmm.. tak abychom drželi hubu a padali chrápat.. tři hodiny.. v jedenáct vstávám.. tak mizim radši.. net mě celej den zase sral.. ňuf si tu pustil Trhala fialky dynamitem.. a to chtěl původně zase pustit Slunce seno.. ten chlap nemá vůbec vkus na filmy.. furt by čučel na to samý.. jediný, co dovede pustit je Slunce seno, Četnický humoresky, Tankovej prapor, Copak to je za vojáka a podobný mě hovnoříkající věci.. ale jo.. minule si se mnou pustil Contact.. a byl z toho otrávenej.. ach.. miluju naše společný zájmy :D :D musela jsem tu poslouchat ty jeho diskosračky, ale jakmile jsem si něco pustila já, okamžitě mě vyhnal od pc, vypl mi moje nádherný melodic-deathmetalový sonáty a pustil tam další diskosračku, kterou si zrovna vybavil, že to pořád poslouchal s kámošem kdysi dááááávno v roce 2007 :D
*****
achjo :D tak abych mazala do pelechu.. stejně jen tak neusnu.. ale.. mám novou ukolíbavku.. lípnu jí sem hned, tak pa :)

The Unknowing

14. února 2014 v 21:30 | Evil Industries |  >To nej

ach

14. února 2014 v 21:10 | Evil Industries |  >Má duše
tak zase jako pako na šestou noční.. budu s L. na mayhemu :) ale trochu se děsim toho, že budu asi zase končit na mašině.. nevim, jak mi to kurva furt vychází, ale když se střídáme na mašině tři a začínám já, tak taky i ten den končím.. a když se budeme střídat na mašině dvě, tak mi furt vychází, že budu taky končit.. to se mi zrovna dvakrát nechce.. ale není větší děs pro mě, než hledat v papíru zakázku, kterou vyškrtnout.. vypsat.. odepsat.. založit.. bla bla.. papíry papíry.. zkurvený zasraný.. fuj.. nejlepší by bylo, kdyby se jelo něco nechutně dlouhýho.. velká zakázka.. např něco mimo 559 a aby bylo mocinky moc beden.. minimálně 16.. jistota, že se to tu šichtu nezdělá.. tudíž ani neodepíše :D a ani řídit paleťák nebudu muset :D
*****
L. bude osazovat na mým místečku.. a já s H. se budeme střídat na mašině.. jestli se něco bude srát, tak se podělám.. nesnáším, když se v sobotu něco sere.. fakt ty vole :D to zase uteče jako prase.. a budou hodiny.. joo.. nějaký.. kurva fix.. novinka jo :D konečně po stu letech nám fungujou pípačky!! :D jenom jak jsem si odvykla pípnout, tak jsem si sice pípla příchod, ale nevim, jestli jsem si pípla i odchod.. no.. uvidíme.. já za to nemůžu že jo :D to bylo keců dneska o zkurveným amerYckým svátku :D všem jsem pak opakovala nejmíň tisíckrát, že Vendelín není kurva emeryckej svátek, ale řeckej.. že si ho amíci jenom přivlastnili a udělali z něj tuhle komerční přeslazenou trapárnu.. neslavim to.. nevím proč..
*****
demence, dávat najevo, že máte někoho rádi, jenom ve vyhrazenej den v roce :D :D ale nic proti těm, co to slaví.. to jest podle vkusu každýho soudruha.. já si na hami udělala špagáty.. jenom s máslem.. nejlepší :) a mamina udělala kuřecí salátek :) tak jsem zobala z misky.. a vzala jsem si ho na svačinu :) takovou hromadu :D jsem zvědavá, kolik toho sežeru :D no kdyžtak budu pokračovat ráno.. ráno je vždycky hlad :D
******
jinak zabiju to moje ňuf.. hluchý.. nechápavý.. kurva.. celej tejden mu píšu, že po noční vstávám až ve čtyři, protože než usnu, tak je deset ráno.. a prostě vstávám ve čtyři, aby mi dřív nevolal.. ehm.. KAŽDEJ DEN mi volal ve tři.. nebo v půl čtvrtý.. denně ty vole.. ne.. nechápu.. dneska volal dýl, ale to mě probralo zase mezitím něco jinýho.. mamina.. esemeska od operátora, kravál u dementů nahoře a dole.. kravál na chodbě a venku.. tak jsem usnula za půl hodiny.. a ještě v půl pátý jsem byla mimo a ležela jsem v pelechu.. tak to mě taky jaxi probral.. achjo.. mě ale přijde, že mluvim tatarsky nebo co.. tak mě bude budit mamina a telefon budu vypínat.. mám toho tak akorát dost..
*****
zvíře chce zejtra přiňufat.. říkal něco o druhý nebo o třetí hodině odpoledne.. no to nasrat a rozmazat.. snad si nemyslel, že budu vstávat dřív, než obvykle.. a kort v sobotu.. já mu otevírat nebudu.. já budu spát.. hlavně když chci o vejkendu, aby zavřel klapačku, vypl počítač, kravál, film, světlo, zhasl telefon a nesvítil mi tim do xichtu a nechal mě chrápat, tak ani omylem.. ale když ho pak budim na oběd, to je v prdeli.. ach.. no.. a já radši budu končit.. tak pa x))

bla

13. února 2014 v 21:20 | Evil Industries |  >Má duše
no.. v práci klid.. docela.. nevim, co psát.. dneska mám pátek.. ale ještě pak jednou do práce.. přemluvila jsem L., aby šla se mnou a s H. z pátka na sobotu na šestou noční na Mayhem :D chudák.. ale bude se mnou.. pořád říká, že tam nemůže jít, že to nestíhá tu normu.. tak jsme jí říkaly, že to je jasný, když tam byla tři dny.. alespoň něco.. já se budu s H. střídat na mašině a L. bude jenom osazovat.. bude prdel určitě :D
*****
hele.. v posledních dnech čekuju mail.. mám ho otevřenej.. celou dobu.. asi za měsíc, co jsem mail neotevřela, mi přišla jedna reklama.. a teď během chvíle takových hoven.. ale přesně typy pro mě ty vole.. jasně.. mám problém s erekcí a potřebuju nutně zhubnout.. ty krávo.. a hnojivo se mi tak hodí což.. za co :D radši jsem to zavřela..
*****
*****
achjo :D to jsem to ještě chtěla.. nic moc.. utíká to děsně ta noční.. za chvíli bude srpen :D jsem teda zvědavá, s kým pojedu.. no.. to se uvidí.. zvířátko musí čekovat svůj mail.. ale nevim nevim.. myslím, že poděl.. a co dál psát.. hmm.. jdu si udělat papání a mizím.. papa

fofrem

12. února 2014 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
nevim ani, co napsat.. v cajku jsem to zvládla.. až na ty čísla zkurvený.. přejela jsme na trošičku jinou zakázku, ale jinak pohoda :D ale včas se to dalo do pořádku.. I. ke mě přišla a já si všimla toho čísla s aktuálním typem, co je jako magnet přidělanej nad mašinou.. a I. si všimla, že jsem tu kravinu napsala i do protokolu :D dement no.. to se omlouvá.. bylo pět ráno.. ale jinak další věci úplně c pohodě.. jenom se to občas posralo.. tak jsem zastavila mašinu.. svítila mi zase ta stanice šest.. sere mi to.. tak tam do toho mechanik rochal chvíli.. já si mezitím složila pár kartonů nebo jsem si nalámala kousky..
*****
uteklo to jako prase.. a teď už zase musim letět.. jsem s maminou čučela na Ó.. jinak nic.. a vyfotila jsem ten mini tic tac :) dneska jenom krátce.. už musím letět zase.. tak pa :)
*****

Nattsjäl, nattsjäl, drömsjäl, stormande gast

11. února 2014 v 21:20 | Evil Industries |  >Má duše
jsem to s těma titulkama prostě vymyslela :D fláknu tam kousek písničky, co mi tu zrovna hraje a po prdeli xD no.. v práci to šlo.. v cajku.. nic mě nijak nesralo.. kombinaci máme růžovou.. já ani nevim, co se dělo.. asi byla pohoda.. jo.. jenom mašina si zase vymešlela kdejaký zhovadilosti.. dělám.. pohoda.. najednou mi spadne chyba.. jo.. cajk.. dělám dál.. za chvilku další.. když tohle ale udělalo několikrát.. a pak jsem se podívala na čtečku kusů a viděla jsem tam že prej chyb 30, tak asi někde eror.. všimla jsem si, že mi to ty chyby taky vyhazovalo pravidelně.. nojo.. jedna stanice (takovej držák na tom kolotoči, kam se pohačá ten kryt, je jich tam šest) tak prostě neměřila.. a co nezměřila, vyhodila do bordelu jako chybu.. tak se to opravilo a pak se ty kusy sjely hned znova a prošly v pohodě..
*****
jinak nic.. pak jsem se nechala svíst k Ri-Vaji.. chvíli jsem byla u maminy a pak jsem mazala honem chrnět.. vstávala jsem do Ag.. vstala jsem si ve dvě.. na bus jsem se plazila něco po půl třetí.. měla jsem napísanej seznam, co chci.. nechala jsem pořádnou sumu v drogerce :D ale mě to nesere.. mám, co potřebuju.. jo.. a mám nový berušky :D malinkatý gumičky :) a pak mám nádhernou pinetu :) a voňavou svíčičku :) a konečně černej lak.. mýho červenýho Monstera nikde nemaj.. serou mě.. mám na něj chuť jak svině.. joo.. a v krámu jsme s maminou objevily mini Tic Tac!! :D za tři koruny v dárkovým zboží :D červenej a zelenej :D čumim tady na ty krabičky, je mám vystavený na pc :D
*****
pak jsme šly k babi.. ta mi udělala hami na přání :D šunkofleky :D a babi mi nabalila mňaminky.. zase energeťáky.. ty hami - Mojito :) dvoubarevnej tic tac nemám.. ale mám tenhle liliputí :D a babi pak ke mě přišla a prej že tohle jsem ještě určitě neviděla.. a podala mi ten mini Tic Tac :D a oranžovej xD tak jsme se s maminou musely smát, já vytáhla ty dvě krabičky s kapsy a babi se začala tlemit taky xD ale mám tři různý barvy :D pak jsme kecaly.. klasika.. dala jsme si čajík.. mamina kafe.. a pak se zase muselo letět na bus.. já pytel těžkej jako hovado.. s těma plechovkama a papáním.. no já prostě ty igelitky moc nemusim.. a do pytle se toho vejde hromadu..
*****
na busáku jsme zase potkaly mojí Jarušku :) taky jsme chvíli kecaly a pak už zase dom a honem spinkat.. teď jsem se rochnila chvíli ve vaničce.. potřebovala jsem se prohřát.. ani jsem nestihla usnout, jak jsme přijely.. zvířátko si vybralo konečně dáreček k narozkám.. uvidíme, jestli bude ňuf hodný, jestli si to zaslouží.. ale snad jo.. když už mi pořídil ten lístek na BA :D no.. jenom, co jsem to dopsala, tak jsem zvířátku ten dáreček objednala.. tak bude mít ňuf radost :) a já budu mít radost, že má radost :) snad nebude zvířátko zlobivý..
*****
a já za chvíli zase budu muset mazat do arbajtu.. tak si musím ukrojit chlebíček a jít.. tak papa :)