když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Duben 2014

ňuf

29. dubna 2014 v 23:55 | Evil Industries |  >Má duše
jelikož jsem byla ještě v půl druhý ráno, vstávání za necelý tři hodiny bylo úúúúúžasný :D ale já vstala.. to pohoda.. pak jsem šla na mašinu.. převzala jsem si info od noční a šla jsem makat.. proč to parádně.. bez keců.. chyb padalo tak normálně.. ale ostatní, tak dobrý.. pak jedna nízká a jedna vysoká.. bylo to hrozně v pohodě.. akorát.. :D v osm, když jsem přišla z desetiminutovky na mašinu, tak to na mě přišlo.. ale fakt mi padala hlava, že jsem si jí i jebla.. a E. vedle na Endu na mašině a po chvíli si mě začala prohlížet.. já prostě vim, když mě někdo pozoruje :D a po chvíli, kdy jsem zapekla asi dvě vteřiny (fakt jsem usnula :D) jsem jí měla u xichtu a prej: "Jituš ty voleee.. v pohodě?" "ccccssssscooo? já spim vole" :D "no já čumim, co si dělala v noci ty střevo?" "uklízela.. hehééééé" "si blbá" :D hele já usnula :D asi na dvě vteřiny :D
*****
nevim, jak jsem to udělala, ale dělala jsem a ani se mi to nejebalo.. ale fakt netuším, jestli jsem udělala normu tu první hodinu, nebo ne.. ale asi jo :D páč by mi na konci nevyšlo tak hezký číslo :D hele normu jsem dala xP a dneska se to obešlo bez zásahů blonďáka, bez volání o pomoc telefonem, pomerančem a tak dále xP se mělo někam napsat :D jinak.. během osazování jsem musela jít dvakrát na procházku po chodbě xD protože jsem měla fakt krizi jako hovado :D čaj, druhej čaj a ani energeťák nezabral.. L. jsem tam dneska neměla.. měla vario.. myš nešel do práce, tak nešla taky xD
*****
na svačině jsem po stu letech dřepěla v koutku.. a já si to hasim s hrnkem na konec fabriky k automatu a tam fronta zase až kamsi.. a já si tam mačkám dva kelímky vody.. a kolegyně, co stála za mnou na mě tak blbě čučela.. "no jo.. už jsem pryč.." "ale.. tam je barel.." "ty voleeeee!!!! já jsem blbáááá" :D tak nic no :D se zase musim aklimatizovat na letní čas ve fabrice, kterej řídí Impuls a barel na vodu.. xD
*****
byla jsem zrovna na mašině, když za mnou najednou přišla M. a oznámila mi tu zprávu s Bartošovou.. čuměla jsem jak píča.. ale já to s maminou říkala zrovna nedavno, že si sahne na život.. ten píčus jí odvezl z tý léčebny pryč.. kdyby tam zůstala, tak by se z toho možná dostala.. on jí takhle dojebal a tv H@vna to dodělala úplně.. takový deptání.. udělala bych to samý.. do mě taky někdy jebal a taky jsem měla takový krásný myšlenky.. vždyť ta holka byla normální.. než si našla toho... nemám slov.. fakt ne ty vole.. pryč od toho radši.. nebo se naseru..
*****
achjo.. co jsem to chtěla psát.. ta skupina, co jsem sem dávala včera, tak to není ona, co jsem hledala.. asi ne.. podle rozpisu hrála ve tři odpoledne.. a já nevim, jestli hrála takhle brzo.. ale je to možný.. ale.. no.. já si to projedu celý.. celou soupisku.. hm.. 65 kapel.. všechny písničky.. to je zábava na hodně dlouho.. no.. ale ta písnička je krásná :) jinka.. můj seznam, co si tu celou dobu postupně sepisuju, práve činí 20 kapel, který chci určitě vidět.. plus čtyři corovky, který bych mohla zkouknout, když zbyde čas.. no.. naivně jsem si tam připsala Slayer (ne, nemám pud sebezáchovy, já vždycky toužila bejt prejtem do jitrnic, vy ne?) a pak Modern Day Babylon.. ty našince, co vyrobili tu úžasnou skladbu, která je v promu.. :)
*****
úklid téměř u konce.. skříň jest zaplněná.. bedny jsme s maminou odnesly do sklepa.. vozejček taky.. těžkej jako kráva i prázdnej :D nechápu, jak se dopravil sem i s těma knížkama uvnitř :D ještě bych mohla utřít prach tady.. ale.. já to nenávidim.. jebu na to.. až na Vánoce :D po vyskládání mých píčovin a hadrů do nový skříně se ty bedny odnesly, co šly rozložit, se rozložily a pak jsem zametla.. vytírat to nemá cenu.. kočičák mi tu stejně všude roznáší písek, prase jedno..
*****
po práci jsem nešla za maminou.. určitě by tam stejně už nebyla.. měla se mi ozvat, když tam bude.. a nic.. tak jsem šla rovnou na poštu.. a tam M. s manželem :D já si vyzvedla hezky penízky, co mi vrátili ty slavný daně (ale to sraní s tím za to nakonec stálo :)) maminu jsem obdarovala a může jet do lázní :) má to ale hodnou dceru, jak řekla :D já vim :D no.. a já si pořídím glády :) a kdyby měli ten kilt, co sháním.. a v mý velikosti, posrala bych se blahem :D tak.. a už abych šla ne.. zase půlnoc ty vole.. honem chrnět.. tak papa :)

Oscillation

29. dubna 2014 v 0:30 | Evil Industries |  >To nej
*****
hrozně podobný tý skladbě.. myslím.. ten ženskej vokál.. ale tahle písnička to stoprocentně nebude, protože na prvním BA jsem byla v roce 2010.. a tahle písnička vyšla o tři roky pozdějš.. ale je to nádherný ♥ tak budeme zkoumat dál.. prozkoumám všechno.. a já jí najdu :) nenašla jsem jí sice do dneška, ale já jí najdu!! i když si jí už nepamatuju.. ale fakt.. podobnost tam je :)

3P - pondělí.. po pohovoru

29. dubna 2014 v 0:15 | Evil Industries |  >Má duše
...pohoda :D mohla bych pokračovat do Prčic xD jo.. hned se mi vybavil Miloš Knor a jeho Poprvé a Podruhé :D dneska dobrej den :) no ty vole.. na to, že je ranní zkurvená zasraná, tak pohoda :D vstala jsem jakž takž.. na pohovor jsem se jakožto správnej lenoch nepřipravila xD a já absolutně nevěděla, co se po mě bude chtít.. no.. zvědavá jsem byla.. sestavu na šichtě jsem měla stejnou.. M., naše nová blondýnka ze základky a já.. samozřejmě.. M. začínala a končila na mašině.. pak jsem v devět mazala na pohovor.. o hodinu dřív.. protože šéfová za mnou přišla, že v deset má pak pohovor ona.. tak jo..
*****
chvíli jsem byla nervózní z toho, co se po mě bude chtít :D ale jenom chviličku.. pak se na mě začala culit šéfová a první, na co se mě zeptala bylo: "tak co, líbilo se ti na pouti a na zábavě?" :D čtvrt hodiny jsme se bavily o zábavě a jak se mi to moc líbilo a že mám tu mojí mega berušku nad hlavou na stropě přilepenou xD a že jsem se tam děsně přežrala a že se nám s maminou chtělo bulet při All by myself.. prostě polovinu pohovoru jsme kecaly :D pak jsem vyplňovala nějaký lejstra.. nojo.. mzdový třídy, kolik umím produktů a do jaký míry.. a pak nějaký otázky.. a co bych zlepšila etc..
*****
tak jsem se rozjela :D s neřešitelným problémem.. píča sousedka mamutí.. to je fakt neskutečná pizda hele :D t ovám hned řeknu.. vedro tam bylo jako svině.. a mě začala bolet hlava.. prostě to je z nedostatku vzduchu.. a už mi bylo na omdlení.. a čumim, že střechy jsou zavřený.. tak jsem se zeptala holek, co byly kolem, jestli by jim nevadilo, kdybych otevřela okno, že je tu na padnutí.. souhlasily a přitakaly mi, že se tu fakt nedá dejchat.. tak jsem otevřela okno naproti sobě a pak ještě to vedle..
*****
pohoda.. kyslík konečně.. a pak si přišla ta matrona na jedničky osazovat.. a to je proti tomu druhýmu voknu.. a ona na mě prej: "kdo to otevřel??" "no já.. nehodlám tu chcípnout vedrem, nedá se tu dejchat.." "no ale já taky nehodlám bejt v průvanu!!!! jsou otevřený střechy a ještě votevřeš vokno!!! to se mi snad zdá!!" čuměla jsem na ní jako magor.. kolegyně taky.. "hm.. nevim, že by tu byl někde průvan.. stěchy jsou tak trochu zavřený" :D a sklapla jí huba xD píča ty vole :D to snad není možný :D :D pak po chvilce někdo střechy otevřel, tak jsem na sebe chvíli nechala foukat a pak to za mě šel někdo bez keců normálně zavřít.. taky nebudu v průvanu.. ale jenom kvůli vočím.. ale tohle mě dostalo :D to se pizdě nepovedlo xD
*****
a je ty vole po půlnoci a ta kráva zase dupe.. hm.. novinka.. jo.. a pokročila jsem s úklidem.. hooodně.. mám tu poslední věcičky.. bordel na zemi, co naskládat do skříně a tak.. ale to až zejtra.. to bude chvilka snad.. a taky.. vypadly na mě poklady z prvního BA :) a to jsem si vzpomněla na tu jednu kapelu, nevim název.. nic.. ale vim, že jsem se rozbrečela jako kretén a Terka i Pepán mě křísili a byli úplně hotový z toho, co se mi děje.. páč to jsem ještě byla na prášcích.. tak se báli, aby to se mnou nešvihlo.. a mě mezitím rozbulela ta písnička.. no.. je dost možný, že to budou Trail of tears, ale nejsem si jistá.. ale ty písničky jsou takovýho ražení.. a našla jsem jednu naprosto úžasnou :) a ta kapela, co hraje v tom promo videu BA, tak přijedeeeeeeeeeee :D ČESKÁ KAPELA :D parádní radost největší :D
*****
asi bych měla jít chrnět :D tak asi povalim.. co ještě mám psát.. nevim.. radši povalim :) tak papa :)
*****

krásná sobota :)

27. dubna 2014 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
takhle kdyby ty soboty byly furt, vůbec bych se nezlobila :) to jsme si to takhle s maminou hasily na pouť.. a řekly jsme si.. před obědem honem proběhnout jako klasicky pro vatu, žužu a další hami.. to se taky stalo.. a pak že se uvidí.. po obědě odpoledne od tří měla hrát nějaká kapela.. prej Roxette revival.. tak jsme přemejšlely, jestli teda jít, nebo né.. mamině bylo blbě, tak jsem myslela, že budeme doma.. předtím tam hrála nějaká dechovka, tak jsme poslouchaly, kdy dechovka přestane hrát a začne hrát ta kapela.. v tu chvíli, co dechovka přestala, byla mamina v teplácích a chrchlala.. něco na ní leze.. kopla do sebe nějakej bylinkovej čaj.. a že asi budeme doma.. ale mě se tam jít chtělo.. ale bez maminy bych tam nešla..
*****
a to si mamina myslela, že se mi tam nechce.. a mě se chtělo :D ale nechtělo se mi v tom směru, aby mamině nebylo blbě.. aby radši ležela.. na konec jsme šly :D a teda kurva ještě že jsme šly!! to bylo něco úžasnýho :) naprosto nádherný, až mi slzička ukápla :) bylo to venku za obchoďákem, a tam úplně boží akustika.. a prostě to bylo nádherný :) a zpěvačka vypadala fakt jak zpěvačka z Roxette!! :D no prostě bomba :) sice chcalo, ale jenom co začaly hrát, tak pomalu přestávalo.. přivezli nám hezký počasí :) zahráli nám známý i úplně nový písničky od Roxette, od Abby a další písničky podobnýho ražení a já se málem roztekla blahem :) a fakt nádhera :) a byli hrozně sympatický :) a kytarista od akustiky se na mě furt culil jééééé :D hroznej sympaťák %) mamina chce fotku do mobilu :D no fotky jsem pořídila docela použitelný, né? :D
*****
hráli nádherně, vedle mě tancovala M. s manželem :D zase půlku fabriky kolem sebe :D mamina seděla na tý provizorní tribuně.. já chvíli taky seděla.. pak jsem šla vopruzovat s foťákem k podiu.. nahrála jsem pár videí.. na to, že ten foťák jest fucking quallity, co se videí a zvuku týče, tak tohle se mi teda kurevsky povedlo :D a prostě spokojenost největší.. hrozně krásný, vzala bych si je domů :D takže děkuji Davidovi, že je pozval, protože to byla pastva pro uši :)
*****
fakt se mi ani nechtělo domů.. pak jsme se šly podívat po pouti.. já byla úplně mimo z toho.. fakt, že jo.. :) šlo se na papání.. sežrala jsem mega klobásu se čtyřma chlebama (půlkrajíčky) a pak ještě megamonstrózní ozářenou kukuřici :D :) no nažrala jsem se jak prase :D a pak jsem se nemohla hejbat :D mám obrovkou berušku.. jakože balónek pouťovej.. s heliem :D mám ho nad postelí na stropě xD po tom nažrání se, jsme šly na procházku.. to trochu rozhejbat :D tak jsme šly cestou na Vlčák, jenom se podívat do lesa.. a já s tím balónkem xD na víc jak metrový mašli xD aby mě našli :D potom se šlo domů s kytičkou.. chvíli jsme se vydejchaly.. no.. pak se valilo na koupání, na menší upgrade a mohlo se jít na zábavu :)
*****
začala od devíti.. měly jsme to akorát :D hrála jakási Jenny company a hráli tak všechno.. ale hodně dobře :) hráli dechovku, rock, metal a nějaký neidentifikovatelný písničky, který nevím, co to je za styl :D ale fajn :D sice styl to byl děsnej, ale hráli dobře :) prostě spokojenost a za krkem mě bolí ještě teď :D páč tam večer už začali Hiiiiighwaaaaay the heeeeeell!! a podobný :D lidi na mě sice čuměli jako na magora, ale já jsem prostě pařmen nó :D pak tam za mnou přišel ten týpek, co mě minule zval na panáka a pozval mě znova :D takovej sympaťák s brejličkama.. připomíná mi hrozně jednoho týpka z BA, se kterým jsme se bavili, ale rozhodně to není on, páč to byl slovák :D dobře jsme si pokecali o muzice (jó to by mi šlo :D) a pak se zase někam vytratil :D
******
s maminou jsme si musely sednout ke stolu s naší sousedkou, ale ta je fajn.. ta, jak má tu dementní holku.. akorát problém, že jsou kuřácí.. tam byla s dcerou.. mysleli jsme nejdřív, že je to kluk, páč je spíš tak trochen jako kluk.. no.. stává se.. pak tam seděla ještě jedna taková ztracená existence.. taková vychrtlá seschlá blondýna.. pálila jedno žváro za druhým.. ale fakt jedno za druhým.. típla.. napočítala jsem do pěti.. zapálila si další.. za tu akci musela vypálit víc jak tři krabičky x)) hnus.. takže si dovedete představit, jak nám, nekuřákům, bylo x)) děsný.. voči mě pálí ještě dneska.. až na tohle to bylo úžasný :) a ten týpek, co zpíval chraplákem, tak hrál na kytaru, na bicí a i na akordeon (nechápu, ten chlap byl úžasnej :)) tak vypadá úplně jak Pepa Vojtek!! :D jsem ho zmerčila a myslely jsme s maminou, že to je fakt von!! :D a jak jsem zaslechla, tak se příjmením jmenuje Vojtek :D
*****
a měl hrozně zajímavý bicí.. nikdy jsem takový bubny neviděla.. ten kopák.. hej :D no prostě to byl naprosto bomba den :) tohle bych mohla mít každej vejkend :) dneska se mi nechtělo z pelechu :D mega berušku mám nad hlavou na stropě :D čumí na mě xD jo.. a já nemohla usnout.. no tak taky jsem byla rozkokošená z toho :D hlavně z těch Roxette, to bylo.. aaaaaaa ♥ prostě nádhera :) já nevim, jak to mám napsat, to byste museli zažít :) tady mám fotečky :) a koukat od spoda :) aby to bylo postupně, jak to tady píšu :)
*****
a co dneska? bolí mě za krkem :D už neumim pařit a srpen se blíží :D hm.. musim trénovat.. ale nevim kde :D jedině v pokoji xD vstala jsem někdy na oběd.. napapaly jsme se s maminou.. a pak pro nás přijel strejda Petr a jelo se do Slavic :) vzala jsem si odtamtud svůj salát, kterej jsem si tam minulej tejden přivezla a pak jsem na něj zapomněla :D naštěstí feferonkovej Camping mi nikdo nesežere :D tak jsem si ho (doufám ty vole) odvezla zpátky a budu mít zejtra sváču :D no.. a já bych měla asi vypadnout už chrnět.. ale já tu bojuju s youtube.. prostě je to děs ten inernet.. já to snad nikdy nenahraju x)) no.. a už mizím.. tak papa :)
*****
zrovna se mi to konečně povedlo nahrát :D :D ale jenom jedno video nó.. ale i tak úspěch :D
*****

zase pátek

26. dubna 2014 v 2:00 | Evil Industries |  >Má duše
to je děs, jak to utíká.. ale zase.. za chvíli bude Brutal :D ne.. nedám s tim pokoj :D co jsem to chtěla.. jo.. chrnět jsem jít chtěla.. dneska půjdu brzo.. jenom co tu napíšu nějaký hovna.. v práci v pohodě.. akorát si mašina vymejšlí pořád nový a nový sračky.. né, že stanice číslo 123456 (naštěstí jich tam víc, než šest není :D) je nějak v prdeli.. teď se mašina prostě sekne a přitom ani nesvítí červenej čudlík, ani se na monitoru nic neukáže.. prostě se sekne a nikdo s tím nehne :D to se nám L. včera nechtěně opřela o to velký tlačítko "Total stop" a mě se to prostě seklo.. ale to jsem nevěděla nejdřív, že se o to opřela.. ale teď se to prostě sekne.. a jenom tak :D kráva blbá německá :D
*****
jinak to šlo docela dobře.. já nevím, co psát.. před šichtou jsem šla zase za maminou.. na chvíli.. chtěla jsem jí opět pustit písničku.. tu z toho promo videa na BA19, ale neměla čas a prej až doma.. tak jsem jí hned řekla, že teda až zejtra, že zase bude tuhá :D po cestě od ní jsem viděla na kraji cesty takovej krásnej kořen.. už jsem ho chtěla zvednout a šoupnout do pytle, když jsem zmečila, že za mnou jdou tak čtyři ženský od nás z fabriky.. tak mi to bylo blbý se schejbat :D tak jsem si napsala do telefonu, že si ho mám večer sebrat :D :D jak sekali tu trávu, tak ho tou sekačkou vyrejply a byl vyhozenej na kraji u chodníku.. pak jsem šla prostě do fabriky.. rozjížděla jsem mašinu.. tak jsem chtěla honem honem.. měla jsem to zase jen tak tak :D :D
*****
a odchytila si mě šéfová.. že prej pro mě něco má.. a šoupla mi do ruky papír.. hmm.. pozvánka na pohovor.. kurva.. tak se mi to nevyhne :D no to se maj na co těšit :D :D já jsem hrozná držka :D když už na to přijde, tak hubu nezavřu :D pochybuju, že mi bude stačit půlhodina :D pak jsem si to hasila na mašinu.. a docela pohoda.. přes den se to chvílema sralo.. prostě se sekla mašina.. seklo se to.. a hotovo :D nic neříkala.. nic nedělala.. no.. ale fakt nic nedělala :D hm.. tak jsem si zavolala mechanika.. sral se s tim deset minut.. když vezmu, že jsem na něj dalších deset minut čekala :D nadělala jsem si nějaký kusy.. něco jsem nalámala.. a šla jsem nařezat kombinaci.. nařezala jsem bedýnku.. a šla jsem si pak dělat na mašinu.. vyšlo mi to akorát :D
*****
ta moje nová kolegyně, co se mnou chodila na zš šla v sedm domů.. ještě se dvěma holkama.. s těma novýma.. asi nějaký mejdlo, nebo nějak tak.. tak jsme tam válčily s M. sami.. nová kolegyňka nadělala asi deset platíček jenom s účkama.. tak jsme to dodělaly a pohoda.. jsme prostě dobrý :D jo.. a celej příští tejden budu šéfovat.. budu přebírat směnu a předávat informace další směně po nás.. tak jo no :D to bude dobrý :D radši to hned pak přetlumočim M., protože já všechno do dvou minut zapomenu.. ale informace předávám vždycky, když končím na mašině.. no.. udělala se jedna zakázka.. další se rozjela.. M. odepsala paletu.. její manžel jí vyvezl :D servis ty vole :D já si udělala lejstra.. končila jsem dřív.. kvůli úklidu.. děsná pohoda dneska fakt.. a jsme dobrý.. na to, jak se to sralo, tak prostě bomba.. jenom jsem si musela spočítat hodiny.. 22,5 hodin je když se jede normálně ve třech.. ale teď, když ta kolegyně odešla v sedm domů, tak je to o něco míň.. tak jsem přemejšlela, o kolik to je míň :D dement na tu matiku fakt :D tak snad to je 18 hodin no :D ještě z toho byla půl hodiny na pohovoru :D pak na to nemám čumět jako magor :D
*****
hodiny jsem napsala.. jakože docházku.. bordel jsem napsala.. prostě šikovná :D normu, na úkor úklidu, jsme daly.. uklidilo se.. vypla jsem si mašinu.. udělá takový hrozně hlasitý "puf", když vypnu počítač :D jsem si až teď všimla, že to běží na sedmičkách :D jo.. to jsou dobrý Wokna :) osmičky mě tu stopadesátkrát za den serou s nějakýma aktualizacema.. kdo se na ně nevysere :D já to aktualizuju, až to přestane fungovat :D jooo.. co jsem to ještě chtěla.. ukončila jsem si všechno.. sjela chyby.. utřela zářivku nahoře.. mašinu.. kraviny kolem.. zametlo se.. vynesla jsem koš.. pohoda.. ještě jsem něco omývala.. a ono za deset deset.. a najednou ticho.. někdo vzal rádio.. a pak.. tma :D kurva von někdo zhasl úplně celou fabriku :D :D nějakej kretén :D a já musela jít vylejt špinavou vodu :D jedinej zdroj světla byl monitor, co řídí pec, páč ten počák musí bejt zaplej furt.. hlídá teplotu a zaznamenává, jak se rychle ta pec ochladí.. a taky.. nesmí se vypnout dřív, než pec úplně nevychladne.. což vychladne možná tak v neděli :D a v neděli večer se tam nasere noční a pojede znova, tak co jako :D
*****
to mi připomnělo, jak moje nová kolegyně řezala.. a prej jí to nejde.. no málem zkurvila nůž na řezačce :D páč tam dala plato, ale nezkontrolovala ho.. vespod měla tunu cínu.. kapek jak nasráno.. a to jaxi ty nože nepoberou.. no mě se to jednou povedlo rozkrojit.. ale ten nůž jsem zkurvila xD tak jsem to platíčko nalámala v ruce.. co se dalo, jsem oloupala.. co nešlo, jsem vyhodila.. a cajk :D po šichtě jsem se vykopala hodně brzo.. už v 22:01 jsem si pípla :D u pípaček ale už fronta jak na banány.. všechny vyhnala ta tma :D L. na mě v šatně čekala.. ale já jí řekla, že dneska povalim honem dom.. že na mě nemusí čekat, že půjdu pěšky.. tak na mě tak koukala, asi si myslela, že jsem nasraná, nebo tak něco.. tak jsme se rozloučily a já valila.. z fabriky se hrnula tuna lidí.. srali mě :D já si chtěla sebrat ten kořen.. kdybych jela autem, tak bych už přesně nevěděla, kde je.. no.. šla jsem rychle.. pak pomalu.. abych byla dál od lidí.. a mám ho :D no je parádní :) ale smrdí jako posekaná tráva.. to je na blití.. doufám, že z něj nevylezou nějaký potvory :D teď jsem tu žrala polívku.. bagetu jsem si ulovila v matu.. poslední.. ale nechám na zejtra :)
*****
hele.. tak já povalim.. zejtra.. teda.. už dneska.. valim ještě před obědem s maminou na pouť.. pro vatu, žužu, tureckej med a další hami :) a podíváme se na serepetičky a tak :) snad bude hezky, jako dneska :) tak papa :)
*****
*****
včerejší večeře :D
*****
*****
nechápu tu fotku.. je otočená.. a přitom je na šířku :D
*****
*****
*****
*****
*****
*****
krásnej kobercák od strejdy Petra :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
krásnej samorost, co? :) padá z něj ještě nějakej bordel.. a smrdí posekanou trávou :-! tak snad vyčuchne.. a bordel z něj jednoho dne vypadá úplně :D

Nový článek

25. dubna 2014 v 3:20 | Evil Industries |  >Má duše
no.. taky dobrej titulek.. jsem tak líná, že se mi nechce vůbec nic, hele.. jaká to novinka.. ale dneska se mi tuplem nic nechce.. šla jsem dneska dřív.. mezitím jsem se dopoledne dověděla konečně jméno hlavní kapely na BA a čumim jak péro z divanu :D ale hodně lidí je vyřvávalo, proto je hustý, že jsou to fakt voni :D poprví na BA :D zajímalo by mě, jestli z toho kotle vylezu živá, nebo jenom jako prejt do jitrnic.. prostě námrd jako hovado :D sice na trash mě moc neužije, ale je to klasika a naživo to musí bejt peklo :D
*****
tak parádní, sice nedoufám ani za hovno, že budu někde víc vepředu, ale tak uvidíme.. sice to nejsou Machine Head ani Emperor, ale tak co :D tuhle kapelu bych nikdy už v životě neuviděla :D co ještě novýho? no byla jsem z toho vyplesklá.. dneska jsem se už nedusila, protože ta tráva už usychá, tak snad pak nebudu chrchlat z toho, že je to zase moc suchý.. no.. mamině jsem to šla vyblejt hned jak jsem přišla.. zaječim na ní jméno ty kapely a ona na mě: "jo? fakt? hmmm.. ty neznám" to jsem na ní zůstala čumět a nechápu.. ale fakt nechápu :D takový kurevsky známý jméno jako Metallica a prej "neznám" :D jo.. teď bude stačit, abych změnila svůj názor na trash a bude to :D ale věřím, že tohle bude naživo takovej mazec, že se z toho asi pochčiju :D jenom ta atmoška na BA je neskutečná :)
*****
přes den jsem se z toho krapet vzpamatovávala :D M. začínala a končila na mašině.. zejtra to je zase na mě.. na poradě jsme se dověděly ty hovna, co jsem čekala.. ti, co jsou moc nahoře s hodinama a jsou v červeným poli (tzn, maj hodin jak nasráno - já jsem naštěstí první v žlutým poli - těsně pod červeným polem, tak jsem jen tak tak, abych nebyla za workoholika, co musí zůstat povinně doma :D) budou doma.. postupně budou na nucený dovolený, páč se musí uvolnit místo pro nový lidi, než vymyslí, kam pak s nima.. krása co x)) všichni jsou nadšení.. já taky nechápu, kam ty lidi chtěj dát.. kurva už takhle se nehnem.. zeptala jsem se, co ta zámková esd výroba, o který začali mluvit ještě před Vánocema.. no furt neví.. jsou v prdeli a po nás chtěj rady.. už se malinko něco rýsuje, ale neví se pořád.. šoupne se kancelář dozadu víc.. tam místo je.. a celá esd brána se musí posunout.. jinak nevím.. na druhou stranu to nejde.. tam je místo akorát na vozíky a podobný.. to nejde.. tam tudy se jezdí ze skladu a je tam rampa etc.. ale prej Aqa by se šoupat neměla.. stejně by mě zajímalo, jak by si to jako představovali.. šoupnout.. hm.. jasně :D
*****
ta moje kolegyně, co jest má bývalá spolužačka ze zš je neskutečně šikovná.. dneska udělala už 22 platíček!! ty vole :D norma je 28.. parádní :) hezky jsme jí s M. pochválily :) jo.. a M. si spletla den :D začala mi vykládat něco o tom, že se teda začne uklízet za chvíli.. a že už dala platíčka na stranu.. a já čučela, co že se děje.. odpolední končí poradu něco kolem druhý, tak se nedává nic na stranu.. to jenom na ranní, když se končí o půl hodiny dřív.. to se dávají z každý strany dvě platíčka na stranu.. tak jsem chvíli nechápala, proč je dávala na stranu.. přišla jsem za ní: "ale vždyť porada skončila ještě před druhou.." "no já vim..." chvíli přemejšlela.. "ty vole já jsem debil!!!! on je teprve čtvrteeeeeeek!! já už měla pátek a dávala jsem plata na stranu za úklid" :D :D páč v pátek odpolední uklízí od devíti.. a ne od půl desátý :D tak jsme se tlemily zasejc :D
*****
po šichtě jsem si to sem přihasila a už jsem tu měla skříň :) no je parádní, krásně se sem hodí a je mi sem akorát :) konečně jsem něco odhadla úplně suprově :D jenom jsem se nepohnula s tím, abych si tam naskládala ten můj bordel :D otevřela jsem svůj vozejk s knížkama (samý dětský knížky, co mám od malinka) a jak to umim, tak jsem hned jednu náhodně otevřela a začala číst.. dětskou knížku :D Zajíčka Ušáčka :) mám tu takovej menší antikvariát, tak snad se mi to do tý police vejde :D mám plnej vozejk a ještě jednu plnou bednu :D nám v tom krámu říkali prej, abychom na tu horní polici nedávali nic těžkýho, že by se mohla prověsit.. no kurva.. od toho to je snad police ne :D já tam všechen ten bordel dneska asi narvu.. stejně neusnu, tak je to jedno :D
*****
mám tu ještě jeden kousek pizzy a už nemůžu.. dala jsem si jí píct hned, jak jsem přišla.. mamina mi nechala lísteček na stole, že už asi bude chrnět, tak abych si dala upíct pizzu :D jo.. a mám krásnou písničku :) a pak ještě další :D a už vim, jaká je hlavní kapela na BA :D já to tušila, ale nevěděla jsem, že jo :D ale moji zatím nenaplněný Machine Head to nejsou.. a stejně by nebyli jako nejhlavnější tahouni festu.. na mým první BA (2010) tam byli třeba Napalm Death, Messhuggah, HYPOCRISYYYYYYYYY nebo Canibal Corpse.. na mým druhým BA (2011) tam byli Motörheadi, ale pro kurevskou narvanost jsem se nedostala ani.. ani :D
*****
jenom mi kurva řekněte, jak se tam mám pak dostat, když ještě nikdy na BA nebyli.. a všichni jsou totálně nadržení? to ze mě zbyde sračka, jestli na ně půjdu.. sice trash není dvakrát moje parketa, ale naživo to je něco úplně jinýho, než z yt.. ty vole!!! :D absolutně si nedovedu představit ten námrd, co tam bude :D takovou kapelu chci mít alespoň vyfocenou :D a tu atmošku si nedovedu představit.. a že na BA bejvá úplně na posrání se blahem :D chtěl jsem sice Machine Head nebo Emperor (nejlépe obojí :D) ale tohle si nedovedu představit :D náser jako hovado :D jáááááháháááááá :D to za chvíli bude vyprodáno :D a ňuf se pořád nerozhodlo, jestli hodlá jet, nebo ne.. aby pak nebylo pozdě.. tak uvidíme..
*****
no.. já zkusím něco málem uklidit a povalim do hajan.. nějak se mi nic nechce :D tak papa :D a čumte jo :D a koukejte jet se mnou :D (a ta úžasná hudba, co hraje jest kapela Modern Day Babylon a jsou to češi :D hudební styl djent.. a vůbec to není jedovatý :D každej styl se holt musí umět :D) tak kdo jede se mnou? :D
*****
*****
a tady ta úžasná skladba celá :) (všimněte si tý nádherný kytary ;))
*****

zima

24. dubna 2014 v 2:40 | Evil Industries |  >Má duše
nic jinýho mě zrovna nenapadá :D prostě kosa tu je jako hovado a ty svině netopí x)) to bych chtěla asi moc ve třičtvrtě na dvě, co x)) hmm.. dneska jsem vstávala brzo.. na můj vkus.. za deset deset.. pak v deset.. a pak jsem lítala jak praštěná, páč na poště jsou do půl jedenáctý.. vše jsem vyřídila a pohoda.. vyzvedla jsem penízky, na nájem je a skříň mám už doma :) paráda :) po úprku z pošty jsem se dala do uklízení.. no a ty vole já fakt uklidila.. ani se mi tomu nechce věřit.. dokonce jsem si i zametla.. na vytírání jsem se vysrala.. to zas až na Vánoce nebo tak nějak.. nesmí se to s tim uklízením tak přehánět :D stejně tu zejtra zase udělám bordel, tak co x)) vyhodila jsem igelitku bordelu.. ale nevim, kde se to tu vzalo.. ale našla jsem poklad.. zbytek hoblin v pytlíku.. tak jsem hned trochu nasypala zmrdům do terárka..
*****
černý spermie žijou.. někteří z nich jsou veliký jako koule a už jsou světlý, kropenatý.. ale ještě nemaj pacičky.. a ocásek jim neupadl.. tak čekám :) ale fakt by mě zajímalo, co z toho bude za potvory.. to, že se jich kolik sežralo navzájem, je vedlejší.. kanibalský žáby.. no to mě poser x)) přitom jim dávám chleba.. nic jinýho nemám.. rohlíky se u nás moc nevedou a copak já vim kurva, co žerou pulci? jo.. co jsem to chtěl.. jak jsem si tu šůrovala, tak jsem ani pak nestihla jít za maminou do práce a musela jsem jít rovnou do skleníku.. doufala jsem, že to mamině dojde, tak jsem ani nepsala.. ale mohlo jí napadnout, že jsem třeba zaspala.. (jo.. já bych fakt dovedla zaspat na odpolední, já jo).. přilezu do práce.. málem jsem zdechla.. zmrdi sekali po cestě do fabriky trávu kolem chodníku.. a já to nenávidím.. nenávidim ten smrad.. a v poslední době mě to i dusí.. slzí mi voči a připadá mi, jakobych dejchala prach.. asi alergie, nebo tak něco.. no ještě teď mě pálí v krku..
*****
málem jsem se poblila z toho.. ve fabrice jsem to rozdejchávala.. všichni na mě čuměli, jestli se prej nesložim a jestli mi není blbě.. a prej z čeho mi je blbě.. "zmrdi sekaj trávu".. a lapala jsem po dechu jako dement.. "sekaj trávu no.. no a?" "no ty vole.." rozchrchlala jsem se jako kretén.. no.. asi budu alergická.. dřív mi to jenom vadilo.. ale loni to bylo prvně, co jsem se málem udusila, když jsme šly do Slavic přes louku, kde bylo po straně naskládaný přesušený seno.. to mi taky málem vytekly voči a dusila jsem se.. fakt jak když vdechnu prach.. no.. alergie.. a to jsem myslela, že mám alergii jenom na světlo a na dementy.. hmmm..
*****
musela jsem si máknout.. ale nešlo mi to moc :D skoro jsem neviděla a furt jsem chrchlala jak tuberák.. ale i přes to jsem si všimla pokladu.. konečně nám přivezli barely s vodou!! do automatu.. konečně studená voda na bumbání.. a konečně si nemusim natáčet vodu z automatu na kafe.. to je na moc dlouho.. a nasraná tam je celá fabrika.. takhle má každý oddělení svůj barel s vodou.. tak je to super :) to mi chybělo celou dobu :D jenom na letní měsíce bude.. a já myslela, že teda od začátku letního času.. no.. ale je hlavní, že už máme vodičkuuuu :) mám radost fakt moc :)
*****
na mašině jsme to hezky zvládli :) jenom začali ostatní prskat, že si prej máme srovnat tu naší novou kolegyni.. tu, jak se mnou chodila na základku.. že si prej chodí na přestávky jak se jí zachce.. jako sorry.. já to řeknu jednou.. když nepochopí, není to můj problém.. ona bude mít průser.. na odpolední máme ve čtyři desetiminutovku.. v šest půl hodiny.. v osm pětiminutovku.. a na přestávky, kromě tý půlhodinový, má právo jenom ten, co stíhá normu.. což ona po dvou dnech fakt nestíhá.. já taky nechodila na malý přestávky.. a hodně dlouho.. tak zjebaly mě a M., že jí pouštíme.. a že furt někde trajdá.. ale kdo jí má hlídat že jo.. ale jinak je hrozně šikovná.. a to jako fakt.. když se podívám na to, jak jsem na tom byla já, když jsem tam chodila před čtyřma rokama (fakt ty vole.. v červnu to budou čtyři roky, co jsem byla v EMZ poprví :)) tak se musim smát, co jsem byla za dementa :D
*****
daly jsme se s M. do řeči.. bavily jsme se o všem možným.. hrozně v pohodě.. pak jel kolem její manžel.. skladníkuje tam.. přišlo se na téma pivo :D tak jsem se rozjela :D a prej: "hele jíííí.. znalec promluvil" :D musela jsem se jevit jako neskutečnej notor :D ale ujistila jsem je, že už prostě nebumbám.. což je fakt.. ale toho Rohozce si těsně před vlezem na BA dám :) to je jasná zastávka po cestě :) ale pochybuju, že ten půllitr dám.. :D asi ne :D a dávat si malý je pěkně blbý :D nikdy jsem si nedala malý pivo.. fakt ne.. pak jsem rovnou přesedlala na kofolu, kolu a džusy.. nebo zlatej tonic.. to je žrádlo :D tak už teď, ke konci dubna, mám dilema, jestli si mám dát velkýho Rohozce, nebo malýho :D
*****
jo.. dělala jsem si hezky u stolu.. a najednou na mě M. volá.. "Jitkoooo.. Jituuuuuuš.. pocéééééém" tak jsem se tam odvalila.. "mám to rozbitý" a já na to taky čuměla jak pipina.. fakt ty vole.. nacpěte do počáku Wyndejsi a je to v prdeli :D M. potřebovala přepsat v okýnkách hodnoty, ale nešlo jí to.. kdykoliv zmáčkla desetinnou čárku, tak jí kurzor skočil na začátek.. a překliknout zpátky to nešlo :D vymazala jsem to všechno.. napsala ty čísla znova.. a stejně to nešlo.. takhle jsme to zkoušely ještě několikrát.. a asi snad na po patnáctý se nám to povedlo napsat :D a představte si, že jsme to psaly úplně stejně, jako předtím.. a přitom to nešlo.. a pak najednou jo :D kurva počítač německej zasranej.. ani číslo to neumí napsat :D to je tak těžký napsat: PT2 - 1,22 ; EMZ3 - 2,20 ? :D no.. já teda píšu místo pomlčky lomítko, ale M. je zvyklá to psát takhle.. a mašině je to jedno.. ona to přežvejká.. ale dneska.. nevim prostě, co měla kráva za problém :D :D pak jsme se tomu musely s M. tlemit, protože to snad už není možný :D
*****
nakonec to všechno dobře dopadlo :D mašina nám stála takmer hodinu.. protože jsme se bály, že nám nevystačí předmontáž.. nakonec jsme se tak rozjely, že jí je tři prdele a holky budou mít určitě do rána co dělat :D ale tak.. zvládlo se to.. při ukončování mašiny jsem si vypsala protokol.. a Elis nedočkavá mi ho vzala z ruky, že jako jestli to už mám.. odpověď "ještě ne" asi nevzala v potaz, páč mi oznámila, že si to dopíšu potom :D hm a jak, když pc vyresetuju a čísla zmizí? :D měla jsem to vypsaný naštěstí, jenom jsem neměla druhý měření.. tak jsem sjela ostatní chyby, rozebírala jsem mezitím vysoký a ostatní, co neprošly.. a pak jsem s číslem letěla k počáku vepředu, abych nahlásila, kolik mi jich prošlo.. pak na mě ječely, když jsem už letěla zpátky, kolik že jsme to měly platíček.. hm.. to nevim :D M. pak řekla naštěstí.. tak snad to bude v pohodě :D
*****
jak jsem letěla zase ještě zpátky a měla jsem to jen tak tak, takže tam už byla noční.. a paní z noční neprošly dummy.. kurva to jsem ještě neviděla, že by neprošly :D neprochází mustry.. to je normálka.. ale dummy? kdo to kdy viděl? :D chvíli jsem na to zírala a pak mě napadlo, že bych mohla jít třeba domů, nebo tak něco :D tak jsem teda šla.. L. už to svoje: "ty vole kde zase seš" :D odvezli mě dom a já pak doma čučela na mojí skříň novou :) a zejtra máme poradu.. šajze ty vole.. v práci od půl druhý.. by mi mrdlo :D no.. a já povalim.. mám tu uklizeno.. a vůbec se mi to nelíbí :D se v tom tady nevyznám :D jdu zkusit dožrat oběd xD a napíšu si tu seznam kapel, co na BA musim vidět a který chci vidět, když bude čas :) tak papa :)
*****
Amon Amarth
Bring Me The Horizon
Cruachan
Fleshgod Apocalypse
In Mourning
Katatonia
Mors Principim Est
My Dying Bride
Nervecell
Obituary
Satyricon
Månegarm
Chthonic
God Is An Astronaut
SoilWork
Nightfall
The Agonist
Blindead
*****
musim prostě vidět :D a tady ty, když mi vyjde čas :) většinou corovky..
Architects, August Burns Red, Dagoba, Crowbar (ale tady u tohohle typu hudby jsem zatím prozkoumala jenom názvy po D.. možná se to ještě rozšíří :D ale pochybuju, že bude na tohle čas a prostor xD ale možná.. kdo ví x))
tak už mizim.. papa :)
*****
*****
*****
*****
3:30 - zrovna se chystám do hajan a slyšim venku řvát ptáky.. si dělaj kozy ne? x)) achjo..

dobrý

23. dubna 2014 v 0:50 | Evil Industries |  >Má duše
v práci hrozně v pohodě.. děsila jsem se, kdo je ta nová holčina, podle jména jsem netušila.. asi jako všichni.. a je to jedna moje bývalá spolužačka ze základky.. chodila o dva nebo o tři ročníky níž.. a hrozně v pohodě.. a je šikovná, žádný střevo, co všechno hrotí a nerví se, jako já na začátku x)) a i jsme si hezky pokecaly :) H. má dovču, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat, až se z ní vrátí.. počítám, že to dopadne jako obvykle.. buď jí vrátí zpátky na tlakáče, kde dělala, nebo k nám na End.. ale tam by jich bylo už jako mrdu.. a já pořád budu trčet na Mayhemu.. no.. nebo na End půjde M. jo.. takhle to asi dopadne.. známe né :D jo.. a při odchodu z arbeit jsme měli zavřenou bránu :D takovou velikou.. s ostnama :D je na speciální klíč a kód.. otevře to jenom ten, kdo ten kód zná.. a hlídač je magor.. zavře bránu ještě před půl jedenáctou, když ví, že někdo (no.. jenom Myš :D) tam zůstává až třeba do 22:20 x)) tak jsme tam volali o pomoc, že chceme kurva ven :D otevřel nám nakonec jeden náš hodnej mechanik :D poděkovali jsme a jeli xD prdel v tý fabrice :D
*****
bych se z toho taky.. fakt.. :D hele.. nechtělo se mi nic dělat.. ani vykopat z pelechu jsem se nemohla.. ale šlo to.. stačí o den volna navíc a jsem úplně nemožná :D jo.. a mám objednanou tu skříň s poličkama.. tak mi jí sem přivezou.. tak si tu musim někam sesumírovat ty moje bedny.. ale nevim jak a kam.. tak nevim.. čumim tady na to.. užrala jsem kus špeclí.. vychlastala jsem půllitr čaje a mám chuť na čaj.. bezvýchodná situace :D tak nevim jako.. vidim to tak, že si budu muset udělat další čaj.. takže si budu muset přitáhnout konvici do pokoje, abych nebudila maminu.. toho, co jsem si naložila jsem sežrala půlku, ale čaj chlastat musim furt.. feťák ty vole..
*****
zejtra musim vstát dřív.. o hodinu.. takže v deset.. musim na poštu.. a teď se tu pokusim nějak sesumírovat můj bordel.. hmm.. nemá někdo nějakej nápad? mamina má jeden - vyhodit to.. no sorry.. svůj bordel nevyhodim.. to bych tu skříň s poličkama nepotřebovala, kdybych to chtěla vyhodit neasi x)) jo.. chci sem dát ty fotky.. už.. konečně.. snad se mi nebude srát ten můj net dementní.. tak mizim no x)) tak pa :) (a čaj si nedám, protože jsem líný prase, kterýmu se nechce uklízet, tak si ho nezasloužím :D :D)
*****
a jelikož můj vymrdanej net odmítá normálně fungovat, tak jsem teprve na stopadesátej pokus nahrála fotky z Velikonoc.. ale nahrávat je ještě do článku fakt nebudu.. to bych mezitím zešedivěla.. jakoby nestačilo, že jsou dvě ráno x)) tak jsou tady x))

po Velikonocích

21. dubna 2014 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
joooo.. ve Slavicích mi bylo zase dobře.. jenom mamina měla remci kvůli absenci sprchy.. a že hajzl je tam děsně daleko a na půdě je zima jax vině.. a ten její blbec se neozval a určitě nepřijede.. ach Sejtne za co.. ta mamina je nenapravitelná a absolutně neposlouchá, co jí říkám.. x)) vůbec.. kurva.. přitom toho vola znám.. snad víc jak ona.. v sobotu odpo pro nás teda zajel strejda.. maminy brácha.. zvíře se mi snažilo dovolat.. jakoby nevěděl, že ve Slavicích není signál.. no.. já se stejně nedovolám, tak co jsem měla asi tak dělat.. a co já bych lezla na hrušku, abych se dovolala.. mě ani nehne..
*****
no teda v tu sobotu nám chcalo pěkně.. ale pak přestalo, protože počasí vědělo, že si chceme opíct buřtíky.. tak jsme si je hezky opekli :) včera se barvily vajíčka zajímací technikou.. mamina pořídila barvičky, ve kterých se vajíčka poválí a jsou jakoby batikovaný.. no krásný barvičky :) ale spálený packy.. musí se barvit horký ty vajíčka.. šlo se na procházku kolem kostela a prostě po vsi.. klasika.. jako vždycky.. kecalo se v kuchyni u kamen.. papalo se.. bumbalo se.. a na půdě se mrzlo :D zima jako svině a ráno jinovatka na peřině.. ale dalo se to přežít :D
*****
ráno budíček v sedm.. ale zapíchla jsem to pak ještě na etapy třeba do půl jedenáctý.. chtěla jsem kecat s maminou večer a mamina usínala už v deset.. a nahoře jsem o ní v půl jedenáctý už nevěděla.. a já zírala do stropu minimálně do půlnoci.. ale ve Slavicích se mi spinká dobře.. jediný místo na světě, kde se vyspim.. fakt ty vole.. ta moje milovaná zatuchlina na půdě a vůně zatuchlých knížek ♥ mňamka :) a červotoči.. a strejda, co nás strašil s tou mrtvou holčičkou, co za ním chodí s medvídkem a chce si s ním hrát (fakt za ním chodí, ale uklidnil nás, že za ním naposledy byla před dvěma tejdnama.. to nás samozřejmě uklidnilo dokonale :D) jenom co jsme si lehly, tak strejda potichu vylezl z pokoje naproti a přilepil se na luxfery zvenčí a začal nám škrábat na dveře a prej: "pojď si hrát" :D hovado :D
*****
pak jsme s maminou řešily, jestli je fakt, že vidíš mrtvý, když se o půlnoci podíváš do zrcadla.. říkala mi, že to prej nedoporučuje se dívat, že se uvidim jako mrtvá.. hmm.. já se takhle dívala o půlnoci do zrcadla s M. a nějak se nic nestalo.. asi tu bylo moc světlo.. nebo nevim.. jo.. a jak děda přitáhl toho mouratýho kocourka loni v létě na chatu.. jak ho nějakej zmrd něčím polil a zapálil.. a jak byl celej polámanej, tak ho strejda přes zimu hezky vypipilal a to je ta koč na fotce z minule :) jenom aby v tom byl pořádek.. nevim, jestli jsem o něm psala.. tak to je mazel.. krásná koš.. Mindík mu říká strejda.. nebo taky Bedřch nebo Archibald xD
*****
dneska přijela teta Hana, obě sestřenky, Míši přítel, můj synovec (Hanky syn), tety přítel z Amátovky, pak tam byl ještě Pepík.. a prostě lidu jak mrdu :D nedovedu si představit tu sešlost na ty dědovo osmdesátiny x)) to tu chatu budeme muset nafouknout :D že jo.. do toho děda, babi, strejda, mamina já, kocour, pitbul, jorkšír a Máša nevim, co je za rasu.. jezevčík a nějaká pouliční směska dohromady.. děs prostě :D hodně se papalo.. kecalo.. a pak se muselo dom.. Pepík nás odvezl.. nechtělo se mi.. je mi tam dobře.. no.. tak jsme se vykoupali pořádně alespoň.. a zase tady.. v tomhle zmrdským zapadákově.. kurva.. ještě, že mám odpolední.. bych nevstala..
*****
vyfotila jsem si kostel.. kočičáka.. kytičky všechny.. pokecala jsem zase hlavně se strejdou.. takový hovádko jak já :D stejný zájmy :) dal mi na přečtení jednu knížku, co vyhrabal v těch starých knížkách na půdě.. a to je něco.. to je čeština.. úplně něco úžasnýho.. nádherně napsaný.. vydání roku 1977.. celou dobu na půdě.. dovedete si představit jak to voní? :D bych se učuchala :D ale je to fakt čtivo pro mě :) krásně rozpitvaný všechno.. to miluju :) Devátá smrt - Zdeněk Pluhař.. neznáte někdo? :) krásná čeština.. fakt :)
*****
hele.. a včera.. furt byly přeháňky.. pak začalo chcát jako hovado.. málem jsme zmokly, když jsme šly s maminou a babi do frcu se podívat.. ale pohoda.. mamina si konečně koupila brusle :) inlajny :) a hned se natáhla :D ale hrozně :D tak na tom nestála taky stopadesát let x)) ale pěkný brusle, fakt.. z frcu a přitom maj úplně nový kolečka a na malinký oděrky jsou jako nový :) ukazovala jsem mamině, jak na tom musí stát.. ale jenom co se rozjela, podjelo jí to a už ležela :D pak mě málem vykastrovala bruslí, když jsem jí zvedala a natáhla jsem se taky :D ale zvedla jsem jí a pak jsme se ploužily na chatu :D
*****
tak bude zkoušet tady na naší ztezce.. ale prej se nechce natáhnout sama :D no jasný.. taky vezmu brusle a budeme se ztrapňovat spolu :D už jsem na tom taky dlouho nestáhla.. přitom jsem jezdila hodně.. ale neměl se mnou kdo jezdit.. už má :D tak pohoda :) já jsem s Velikonocema spokojená.. jenom se mi nechtělo dom.. ze Slavic mě táhne jenom to, že tam není sprcha.. teplá voda už tam teče, ale to je asi jediný.. ale tak přežít se to dá.. já tam byla tři měsíce a taky žiju.. a strejda tam bydlí.. byl tam i přes zimu.. a to je teprv prdel :D dole petry.. nahoře elektrický topení.. a to se nemůže nechat zaplý furt.. jenom ohřát místnost a vypnout.. a ráno sundavat led z peřiny.. zima jako kráva vám můžu říct :D kamenej barák no xD
*****
s maminou jsme babi včera zazpívaly cestu :) mamině ještě vypadává trochu text, ale to se doučí :) krásná písnička moc :) ale stydim se před někym zpívat.. ale prej nám to šlo dobře :D pak jsem se se strejdou bavila o muzice.. a to víte.. hudební nástrojař.. z hudební rodiny.. něco o tom ví.. ale nikdo mi kurva nebude tvrdit, že death metal není hudba.. a že jsou tam jenom čtyři akordy :D tak jsme měli takovou debatu :D a pak že blití není žádný umění.. no.. ale když se z blití čistě zpívá a naopak, tak to za umění považuju.. já zařvat, tak pak jenom sípu.. nojo.. věc názoru, ale za tímhle si stojím..
*****
a babi jsem dala sluchátka.. že jí pustim kousek písničky, aby věděla, že zrzek má fakt krásnej hlas a že umí zpívat, když neřve.. no a ona mi ty sluchátka už nevrátila a poslouchala tu písničku úplně celou (Day to end) :D a pak na mě prej: "no to už je konec jo?" :D a dneska jsme se bavili ještě o dalších a dalších věcech.. co se týče Hanky přítele.. no.. fakt magor.. ale řešit to nebudu.. určitě ne tady.. to je až moc rodinná věc.. no magor no.. a dědu zase chytal rapl.. proč to hrotí.. nic s tím neudělá.. jo.. je to debil, ale nic s tim neudělá.. jako strejda se svojí bejvalou ženou.. jo.. ta jedna moje teta už vlastně není skoro moje teta.. to je taky kapitola sama pro sebe.. posrali byste se z toho fakt x))
*****
no.. tak radši dál.. můj synoveček je úžasnej.. úplně.. jak všemu rozumí.. a jak má rád zvířátka.. dneska chytil berušku.. a jak si jí prohlížel.. a dal jí na kytičku v kuchyni, aby nezmokla venku, protože tam prší :D "a pocem kočičko a pocem Mášenko.. ty jsi malá, že jo" :) strašně krásnej hodnej kluk :) a má tátu takovýho vola.. a praštěnou mámu.. snad se Hanka zlepší, jinak se poseru..
*****
co ještě novýho.. už chci srpen.. a strejda mi dal krásnou rybičku :) je to kobercák, ale jako rybička :) i s náhradníma nožíkama :) to dal psychopatovi dobrou věcičku teda :D moje :) pak co ještě.. čučim tady na tu knížku.. a taky.. ty Slavice maj na mě celkově dobrej vliv.. moc žeru, protože mě babi furt cpe.. ta cpe ale všechny.. dědu, strejdu, Mášu, Mindíka a všechny, co přijdou.. Mášena je jak sud.. děda zasejc taky.. strejda je ale jako my.. taky vižle.. jak z koncentráku..
*****
tak.. nevim, co ještě x)) po příjezdu dom hned do sprchy.. a teď se řeší, kdy si pojedu pro tu skříň.. když mám odpolední.. a jak a s kým jí dostanu do třetího patra.. ty vole.. a musim si tu uklidit nějak ty moje bedny.. nevim jak a nevim kam, ale nějak to musim udělat.. paráda.. no.. tak já už mizim radši.. fotky mám v pc.. zase opět někdy je sem dám.. tak papa x))

Prophetian

19. dubna 2014 v 14:10 | Evil Industries |  >To nej
*****
ta kytara je úžasná ♥ nemuselo by tam bejt to sólo na varhany, to mi trochu trhá uši, ale ta kytara to je orgáč :P za chvíli jedeme do Slavic.. včera se nakupovalo.. dneska a zejtra se bude hodovat.. akorát mi je zle jax vině, tak snad se tam nezjevim.. tak papa

nevim

19. dubna 2014 v 4:40 | Evil Industries |  >Má duše
nevim, co mám psát.. v práci dobrý.. uteklo mi to.. končila jsem na mašině.. byla pohoda.. kdyby se to zase furt nesralo x)) ale v cajku.. už se tomu smějeme.. pak jsem šla hned spinkat.. v sedm jsem už ležela.. a ve třičtvrtě na jednu jsem vstala.. mamina byla doma.. nešla do práce.. tak už měla tendenci mě budit.. v půl druhý jsme jely do Ag.. měla jsem to akorát.. tentokrát jsem skoro nic za ten den nejedla.. jenom svačinu ve dvě ráno.. a pak nic moc.. pak až u babi jsem sežrala celozrnej rohlík s kuřecím stehnem.. no.. přežírala jsem se celej tejden.. tak se to neposere snad x)) nějak jsem to nestihla..
*****
s maminou jsme nakupovaly na Velikonoce.. lidi se úplně posrali v těch krámech.. do Penny jsme radši ani nešly.. u Lidla jsme si moc nepomohly x)) nejdřív jsme šly ale normálně na město.. nakoupit něco dobrýho.. a!!! kurva fix.. u těch vietnamců u náměstí mívali mýho červenýho Monstera.. a už ho tam mají znovaaaaa :D tak jsem si hned vzala dva :D do zásoby xD mě vyslyšeli fakt :D pak jsme se stavovaly v drogerce.. mám tři úúúúúúžasný nový laky na nehty.. ale tak krásný barvy, že se z toho asi zjevim :D a mám novou barvu na vlasy, tak držte pěsti, ať to je pak ČERVENÝ a ne oranžový jo :D a jinak.. už na tý palici nemám skoro vůbec žádnou barvu.. je to takový trošičku nafialovělý do zrzavozelena.. takže skoro moje přírodní barva :D to je na vagínu fakt ty vole.. a odrosty mám skoro černý.. pecka.. dva cenťáky..
*****
barvit to nebudu.. až na BA.. nebo nevím.. možná to spáchám dřív.. ale nechci si kurvit vlasy.. i když je ta barva bez amoniaku.. ale stejně je s peroxidem.. tak je to fuk.. mám tu novou, Nectra color.. a chci to mít červený jako v tý reklamě, jinak ať si mě kurva nepřejou.. jo.. co ještě.. mám spoustu mňaminek.. a máme za sebou brutální nákup.. a všechno je už odvezený ve Slavicích :) strejda Petr nás odvezl dom a pak jel s babi do Slavic.. a v neděli jdeme.. nebo jedeme za nima :) podle počasí.. snad bude hezky.. a nechce se mi ani nějak už psát :D pouštěla jsem si na stránkách BA skupinu po skupině.. podle abecedy.. jsem u písmene D :D jinak na jisto mám vybráno 18 kapel, co musim vidět xD 5 z nich musim vidět, jinak se zastřelim (Amon Amarth, Fleshgod Apocalypse, In Mourning, Mors Principium Est, Satyricon) hlavně kurva tu první a poslední kapošku.. obě jsem sice už viděla, ale na píču.. Amony z neskutečný dálky.. a na Satyriconech jsem slyšela dvě a půl písničky.. pak jsem skončila se čtyřicítkama na záchrance.. hmm.. :D tak snad mi to letos vyjde xD
*****
jinak furt tu poslouchám jednu písničku a je úplně úžasná :) až na ty varhany tam někde ke konci.. to tam prostě vůbec nepatří do tý písničky.. to mi tam sere.. jinak to je nádherná skladba :) jo.. a konečně se mi povedlo si stáhnout Nickyho :) dvd mi někdo sežral, tak jsem stahovala a celej tejden se mi to nedařilo., ale na stopadesátejpátej pokus se mi to už konečně povedlo :D ale je hodin jak na kostele.. tak povalim do hajan.. zejtra přidám nějaký fotky :) tak papa :)

Do or Die

17. dubna 2014 v 21:20 | Evil Industries |  >Taneční
*****
maminy další oblíbená :) nojo.. 30STM máme rádi :) a tenhle remix je taky parádní :)

pohoda

17. dubna 2014 v 21:10 | Evil Industries |  >Má duše
mamina už zejtra nejde do práce tak za ní ani nemám jít.. logický :D u nás sobota vyvěšená není.. tak jdu dneska naposled.. dneska ráno jsem do sebe nacpala bagetku :) zase.. hele oni tam dali včera přes den nový bagety a na noční tam zbyly dvě poslední.. no posrali byste se z těch bagetožroutů :D tak jsem si ulovila jednu a L. druhou :) na šichtě pohoda.. jenom rám vždycky ke konci šichty ujíždí :D H. na to koukala xD jsem jí říkala, že mi takhle zdrhnul včera několikrát :D no já nevim, co mám psát.. dneska začínám na mašině.. snad se mi to nebude srát.. dneska opět občas vypověděl službu vejtah.. pak se taky čistila pec.. zase asi až skoro do pěti a jak jsme to pak měly stihnout spájet :D no kdyby sme nechytaly rámy hned od pece, tak by se to nestihlo.. ale jsme holky šikovný přece :D akorát to bylo tak trochen horký x))
*****
a já nevim, co jinýho se dělo.. jinak všechno, jak obvykle.. jenom pak ráno při výměně šichty, tak tam přišla ta jedna nová.. měla jsem tu pipinu na maturáku, jak jsem zjistila.. no a já přijdu z haly.. ona tam už sedí.. tak jsem jí řekla "ahoj" po cestě k umyvadlu.. no ani nezabučela.. tak už jí nepozdravim :D co si myslí pizda :D pak přišla H., šla si začudit, pak si sedla na lavičku a ta pipina kolem jí prošla.. se za ní otočila a prej: "aby jí do toho nosu nenapršelo" všichni jsme se začaly tlemit :D nese se jak hovno na zlatym podnose.. ofrňuje.. otevřít hubu neumí.. takový miluju :D jestli mi jí někdy daj na šichtu, no potěš prdel.. sice je to hezká holka, ale zas takový eso není.. a namyšlený krávy bych do huby kopala.. ale je mi jich i docela líto x)) ach..
*****
pak jsem šla s L. do šatny, odpípnout si a honem dozadu.. vyhodili mě u Ri-Vaje.. čučela jsem u maminy zase jakou dobu.. vypila jsem energeťák.. sežrala bagetu, vychlastala Mojito energeťák a šla jsem dom :D a jinaaaaaak :D mám zrovna zbrusu novou novinu xD Pepán jede na BA!! :D a i Jesus a Pepkovo bráchanec :D no já se tady asi podělám radostí :D :D hned jsem to vyklopila mamině a ta snad větší radost, než já :D jááááááááááááá mám radoooooooost xD to bude šichta dneska xD jinak.. mamina zejtra do práce nejde.. má volno.. nepřišla jí práce x)) zasejc.. a v půl druhý nebo ve tři.. ani nevim.. ale pojedeme do Ag.. tak abych šla honem chrnět.. a teď už mizim.. trááááááláláááá :D

zase u zubáka

16. dubna 2014 v 21:20 | Evil Industries |  >Má duše
v práci pohoda.. akorát trable s pytlíkama na hotový kousky.. musíme dělat i kartony a v jednom z nich jsou tři pytlíky.. tak místo naskládaných pytlíků jsou v každým kartonu naštosovaný tři bedýnky.. a co s tim.. vyvízt se to nemůže.. zavřít to nejde, tak to straší u mašiny.. a hromadí se to.. jestli ráno jede Tore, tak to maj teda smůlu, my tam máme kousky :D ale fakt by mohly přijít.. je to kurva normální? bejt celej tejden bez sáčků? ten jeden, co tam máme a ze kterýho to sypeme do bedýnek, je už celej uňohňanej a roztrženej.. čím dál tím veselejší.. a ne.. v celý fabrice už jinej pytlík není :D
*****
prostě děs.. končila H.. dneska bude končit M. tak pohoda.. všechno se zvládlo.. a já mazala za maminou.. musela jsem honem.. jsem tam dřív pěšky, než když s L. čekáme na Myš, než skončí.. jemu běží extračas.. čtvrt hodiny k dobru.. ale my tam jsme už zadarmo.. L. nic jinýho nezbyde, nedostane se domů, ale já jsem pak v Ri-Vaji dřív pěšky, než kdybych se s nima svezla.. tak jsem šla.. donesla jsem mamině nádherný pomněnky.. ale tak tmavě modrý.. a tak krásně modrý.. a veliký.. takovej odstín jsem ještě neviděla.. ale foťák to nedovede pobrat přesně v tom odstínu.. ale snažila jsem se.. a je to dost podobný.. prostě nádherná kytí :) pak jsem se snažila co nejdřív usnout.. no.. budiž.. a pak vstávačka ve dvě, abych to stihla na bus za deset tři.. měla jsem to akorát.. a pohoda.. v Ag krásně kvete kruháč.. není kruháč jako kruháč.. v Ag je nádhernej :) no já ho příště vyfotim.. zase jsem prchala na Nerudovku.. hned..
*****
naštěstí to nebylo jako minule.. přišla jsem tam.. hned jsem se nahlásila.. byl tam nějakej kluk přede mnou.. ale to byla už jenom chvilička.. a pak jsem šla rovnou já.. nikdo tam nebyl.. paráda.. a jak to dopadlo? no.. jsem říkala, že mám zkaženou celou hubu ne.. no.. minule mi vyvrtala jednu stoličku celou.. až do kořene.. úplně celou.. a na víc nezbyl ani čas.. a teď? vyvrtala mi šest zubů!!! :D hned rovnou.. najednou :D bez umrtvení.. samozřejmě :D ta se s tim nesere :D ale v cajku.. pískala jsem jenom chvilku u jednoho zubu.. a to ještě opět kvůli odsávačce a pak vlastně jsem pískla, když mi do jednoho vyvrtanýho zubu fkoukla.. to jsem myslela, že se pochčiju :D
*****
pak mi tam naflákala tunu amalgánu a byly jsme všeci spokojený :D to jsem jí oznámila, že když pištim, tak nemusí přestávat vrtat, ale stačí vyndat odsávačku, že mi to vadí.. že mám citlivý zuby.. to je v prdeli, když fouká vítr hele :D tak jakože prej chápe.. a dala mi na vyzkoušení dvě pasty.. takový malinkatý roztomilý :D Sensodyne znám.. a používala jsem.. ale je kurevsky drahej.. ale musim uznat, že vážně pomáhá.. ale fakt je hrozně drahej.. a pak ještě jednu.. Colgate Sensitive Pro-Relief.. tu jsem ještě nezkoušela.. tak vyzkoušíme :) snad nebude hnusná a bude dobrá jako ta Sensodyne :D ta bílá.. ne ta červená.. to je takovej humus, že jsem si s tim ty zuby ani nedočistila :D
*****
no.. a pak jsem se stavila zmrdům pro semínka.. tak maj hami.. ale nebyla jsem na náměstí, ale v druhým pesku, tak jsem jim nemohla vzít ty semínka přímo pro pískomily, co měli minule, tak jsem jim vzala kilovku zase těch, co měli předtím.. příště jim vezmu ty dobrý.. taky jsou jednou tak drahý :D a pak jsem šla pomalu na bus.. měla jsem to akorát na půl pátou.. pak jsem se napapala.. to bylo akorát.. snad.. dvě hodiny od vrtání.. nevim.. zatim mi to tam drží :D a příště doufám, že už naposled.. protože nevim, co by mi ještě vrtala :D
*****
napapala jsem se.. frankfurtskou polívečku jsem měla ♥ a teď si udělám papání, vyfénuju palici a dám zmrdům semínka a povalim zase pracovat.. :) tak papa :)
*****

apríl si dělá humor

15. dubna 2014 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
fakt už.. jsem myslela, že do práce nedolezu.. vylezu z baráku.. a pohoda.. dojdu sto metrů.. začne chcát.. ale děsně :D k tomu takovej vítr, že mi to málem vykloubilo ruku, ve který jsem měla deštník.. asi dvě minuty na to začalo chumelit :D no myslela jsem, že nedojdu a někde tam skapu :D humus.. a chumelilo ještě někdy k ránu.. ale přitom ani nebyla zima.. bylo docela dost teplo, na to, že sněžilo.. ale ráno se ten sníh i udržel..
*****
s málem vykloubenou rukou jsem šla dělat.. H. tam dneska nebyla.. byla s náma M. naše kudrnatá.. ta tam nebyla sto let.. snad jenom jednou.. tak jsem se na mašině střídala jenom s M., se kterou jsem tam věčně.. tak jsem začínala i končila.. a těžká pohoda.. jsme prostě dobrý :D pytlíky na hotový kousky nemáme.. ale platíčka přišly.. zejtra asi zase přijde H.. uvidíme.. nevim, co psát.. prostě bylo v práci dobře.. jenom ta cesta mě málem zabila :D fakt.. typická polovina dubna tady ty vole :D u maminy ráno jsem sežrala bagetu.. kterou mi ten automat nechtěl dát si představte!! :D
*****
jdu si o půlnoci o přestávce do matu.. že si ulovim bagetu.. a hle.. čekala tam na mě poslední kuřecí.. tak tam hodim drobáky.. a.. spirálka se otočila jenom na půl.. a bageta zůstala viset ve vzduchu a držela jí ta spirála.. mlátila jsem do toho, ale nic.. tak jsem na to chvíli bezradně čuměla.. a pištěla si pro sebe, že chci bagetu.. pak jsem běžela za myší.. přišel se na to podívat.. prej budu muset čekat na uklízečku, páč ta má na starosti doplňování matu.. a pak si všiml na displeji, že mi to nevzalo ani peníze.. tak to zadal ještě jednou a spirála se dotočila a mě vypadlo papání ven :) no radost jsem měla jako hovado :D poděkovala jsem myšičce a šli jsme to oznámit L. :D
*****
šichta pokračovala v pohodě.. ukončila jsem to v cajku.. všechno docela dobře běželo.. ale pak mi to hodilo hlášku, co jsem ještě neviděla.. něco že došlo ke ztrátě dílu na stanici 6.. čuměla jsem na to.. nevěděla jsem, co to má bejt.. a pak jsem si toho všimla.. mašina vyflusla díl dovnitř do mašiny z těch osazovacích kalíšků.. přitom to tam pevně sedí.. a jenom se to otáčí.. nevim, jak je možný, že to z toho vyskočilo a ještě spadlo úplně někam do řitě :D zavolala jsem si našeho blonďáka a ten to taky nepobíral.. šla jsem si mezitím dělat jinou práci.. a pak mě zavolal, že to mám zkusit, jestli ok.. šlo to dobře.. hm.. asi pět minut :D a znova to začalo flusat kusy ven :D ale potom to už šlo :)
prostě zajímací je ta naše mašina.. kreativní.. každej den si vymyslí jinou debilitu :D no..
*****
jo.. a demence jako svině.. v poledne mi někdo volal.. já chrápala.. to je jasný.. tak jsem to zvedla.. a slyšela jsem jenom hlahol hromady lidí.. tak jsem zařvala "Halooooooo" a pak se za chvíli teda ozvala nějaká ženská.. "Je tam pan..." a říkala nějaký jméno.. tak jsem jí řekla, že ne, že si asi spletla číslo a položila jsem to.. tohle nejspíš lidi chápou, když jim to někdo položí a předtím jim řekne, že není ten, komu chtějí volat.. fakt jsem sebou flákla zpátky do postele..... ten dement to nepochopil, protože obratem to volalo znova.. čapla jsem to.. zase stejnej kravál.. a stejná otázka.. tak jsem vyjela, že si spletla číslo.. že nejsem žádnej pan bla bla a aby mi dala pokoj, že mě kurva vzbudila.. už to nezavolalo.. ty píčo.. to snad ne.. pak jsem nemohla usnout x)) zabít tyhle dementy..
*****
jo.. a dneska na Ó jsem s maminou viděla naprosto příšerně debilní klip.. a písničku k tomu xD děsný :D musim sem dát xD
*****
xDD a já už povalim.. dám sem nějaký fotky a mažu zase pracovat.. jenom vypiju ten můj čaj.. a docvaknu zbytek toho banánovýho granka :D tak papa :)
*****
nehorázný hami :) znáte ty hnusně sladký punčový kostky? :) tak tyhle jsou nějaký nový :) mooooc hami :)
*****
trochu delší zrníčko granka :D
*****
*****
*****
*****
bílej mrd :D
*****
*****
*****
*****
hororová chodící beruška, co mi Píno nechce dát :D

tak teda fotky z těch Slavic

14. dubna 2014 v 20:10 | Evil Industries |  >Obrázky
moc pomalu se mi to nahrává.. a já mám nervy jenom jedny x)) tak uvidíme, jestli se dneska poštěstí.. x))
*****
*****
do toho jsem se zamilovala :)
*****
*****
do toho taky :) je sice neskutečně drahej, ale výýýýýbornej ♥
*****
*****
*****
*****
*****
houbyyyyyy :D
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
s babi na lovu šišek.. všechno z tý jedný černý borovice na fotce x))
*****
*****
*****
babišty nádivka ♥
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
a pokračování příště v článku Slavice II. x)) pomalu se mi to nahrává a já na to nemám nerva :D a nevim, co bych měla psát.. v práci dneska v pohodě.. dneska nejspíš rozjíždím já.. dochází nám materiál, tak pokud nepřišel, je taky možný, že půjdeme dom.. ale to by mi snad šéfová volala.. tak snad přišel.. a snad spolu s materiálem přišly i bagety!! :))
******
jo a hrůza.. můj milý kolega v práci opravoval nějakou chodící berušku.. měl jí na stole.. já jí zmerčila.. a víte co? on mi jí nedal!! :D prej je jeho ségry.. etc.. prostě mi jí nedal :D beruškofilovi ukazovat berušky, který mu pak nedáte je zločin!! :D i babi mi dala tu stojí minutku xD

zase na noční

14. dubna 2014 v 8:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak zas noční.. to zvíře moje votravný mě nenechalo chrápat.. naposledy kurva tady byl před noční.. fakt.. tatar až to mlátí o zem.. achjo.. oběd nejedl, odmítal vstát a hodinu po obědě mě otravoval, že chce prej jíst.. co byste na mým místě dělali? x)) no.. nic radši.. chtěla jsem sem narvat fotky, co jsem ulovila, ale nějak jsem líná.. ale psát nebudu.. a akorát jsem to teď ráno stihla dom.. vypadá, že se snad žene nějaká buřina či co.. x)) tak nějaký fotky z posledních dní..
*****
*****
asi sakura, nebo co.. před fabrikou..
*****
*****
*****
*****
*****
Velikonoční cukroví.. vanilkový rohlíčky samozřmě pro mě :D
*****
*****
*****
konečně mám velký voči :D babišty tři dioptrie :D
*****
*****
*****
nová beruška od babišty :) větrníček :)
*****
*****
pamatujete si na tuhle koč? Tulítko.. jak na mě čekala na zastávce, když jsem jela do školy :) a jednou se mnou vlezla i do busu :D
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
moje krásný stromečky, který potkávám cestou do práce :) jsem si jich pár vycvakla po šestý noční.. :) pokračování po vyspání.. to budou fotečky ze Slavic :)

zase ve Slavicích

12. dubna 2014 v 22:26 | Evil Industries |  >Má duše
jooo.. zajímavej den.. a noc.. v práci na šestý noční jsem to v pohodě přežila.. jo.. prostě ožívám v noci.. přes den jsem chcíplá.. šlo to v pohodě.. byla se mnou Marcela a jedna ta nová pracovnice.. taková holčina.. řekla bych, že je mladší, než já.. nevim, kolik jí je, ale má dvě děti.. ty vole.. no.. já se do toho fakt nehrnu.. ikdyž věk bych na to měla.. věk.. to je to jediný.. v práci to neskutečně uteklo.. začínala jsme na mašině.. a tak, jak to šlo včera/dneska, tak takhle, kdyby to šlo furt, tak by to byl v tý fabrice naprostej ráj.. fakt.. netřeba nic dodávat.. hrozná pohoda.. byly jsme tam jenom my tři.. zase fabriku pro sebe :D
*****
rádio jsem si vzala s sebou na mašinu.. postavila jsem si ho na stůl vedle mašiny.. protože holky spolu na osazování kecaly a daly mi to rádio hrozně málo.. a jelikož mašina vrčí, bzučí a dělá všelijaký zajímací zvuky, tak jsem to rádio prostě neslyšela.. tak jsem si ho vzala tam :D zvíře nechápe, co mu říkám.. věčně mu říkám, aby mě v práci nevotravoval.. a stejně furt volá.. ani neví, kdy máme přestávky.. i když jsem mu to už asi třikrát psala a říkám mu to jenom každej tejden.. volá mi v půl druhý, když mám svačinu ve dvě.. a pak mi volá v půl třetí, když už musim zase na pracoviště.. se mi snad zdá.. x)) no.. ne, že by mě to překvapovalo.. vim, jak mě ta má drahá polovička poslouchá.. jedu si jen to svoje brácho víš.. si vždycky na tuhle vohovně písničku vzpomenu x))
*****
hele všichni na mě ve fabrice čuměli jak na zjeva :D "ty voleeee co tady děláááááš?" :D tak jsem celý odpolední a celý šestý ranní vykládala, že jsem končila na ranní ve dvanáct, abych mohla jít na noční.. bylo to hrozně v pohodě.. ale kurevsky mě bolí ruce.. fakt děsně.. ani mi nejde psát.. neměla bych to asi tak přehánět :D po šichtě, která dopadla bravůrně, jsem se chystala dom.. a už jsem měla všechno hotový.. papíry, mašinu ukončenou.. a pak.. jsem přemejšlela, že jsem určitě na něco zapomněla.. a mašina ukončená, v základní poloze.. počítač vyplej.. a mě docvaklo, že jsem nevyměnila razítko :D ale ze základní polohy to razítko nejde vyndat.. je tam skříplý.. no.. parádní :D tak na to musim myslet.. protože zejtra večer jsme my první směna, co přijde po vejkendu.. takže nesmim zapomenout, že není předělaný razítko!!!!! :D si to musim alespoň napsat sem, abych na to do zejtra nezapomněla :D
*****
jo.. mamina mě probudila v půl druhý nebo v kolik.. vyhrabala jsem se.. napapala.. a šlo se do Slavic.. honily se mraky.. spadly tři kapky.. ale naštěstí nechcalo.. tak jsme dorazily v pohodě.. měla jsem zase ten můj hrozně dobrej, neskutečně drahej nanuk a šlo se.. byly jsme tam rychle :) babi nás zase přecpala :D zvíře volalo.. furt se ptalo, kde zrovna jsme.. achjo.. já chci mít ale v lese klid.. ještě štěstí, že ve Slavicích není signál.. tam se dá volat jedině z vokna.. jo.. a zase na place stáli cajti.. nevim, asi tam měří.. jelikož přes údolí si to serou 120km/h.. proč ne :D obec neobec..
*****
našla jsem si šutr v lese.. mám ho na straně danej.. příští tejden si ho vezmu.. strejda Petr nás hodil dom autem.. tak jsem si ho nemohla vzít :D babi jsme nasbíraly po cestě hromadu šišek.. smrkových.. a přijdeme tam.. a babi tři plný obrovský tašky velkých borovicových šišek :D suchých.. prdel :D tak jsme ještě pak šly s babi k rybníku k tý jedný borovici.. a nasbíraly jsme ještě něco.. babi tam topí většinou jenom šiškama.. z černý borovice.. jeee.. krásnej stromeček.. ale bylo jich tam víc.. a nějaký dementi je vykáceli.. se mi zdá.. fakt.. mám tu nějakej hrozně příšerně hnusnej energeťák v krásný plechovce :D musim ho dopít :D vylejvat 12 korun nebudu xD vitamínů tam je ale jak nas.. xD a pak povalim spinkat.. zvíře sem stejně přišlo.. no.. a už je stejnej tuhej.. nevim, proč sem chodí x)) tak já mizim.. papa :)

v Ag a...

11. dubna 2014 v 21:20 | Evil Industries |  >Má duše
no děsně zajímavý dneska, fakt :D dneska začínala a končila H.. já si dělala.. v pohodě.. občas to dělalo nějaký žblepty.. lis nasral i mě dneska :D jsem si osazovala.. a vysypala jsem si účka :D tak jsem skládala znova xD a pak se mi povedlo zase osadit plato obráceně :D no mě přišlo divný, proč mi to platíčko nějak nesedí na tom lisu xD ale dojde mi to až když mám půlku napíchanou.. no posrala bych se xD tak jsem doháněla a ani nevím, jestli jsem to dohnala.. ale stejně by byl konec u lisu na mě, tak jakýpak copak..
*****
po svačině jsem byla na mašině od půl dvanáctý do půl jedný.. v pohodě.. akorát :D hned po svačině, šla jsem si osazovat.. a přišla za mnou šéfová.. že má ke mě hroznou prosbu.. a mě, nevím proč, cvaklo, co asi bude chtít.. tak jsem to na ní vybalila.. "prosímtě.. Jituško.. mám pro tebe takovou prosbu.." "jo, klidně bych šla v sobotu na noční.." tak vyvalila voči a chvíli nechápala, že jsem jí odpověděla bez otázky.. "JOOO??? no to by bylo supeeer.. to jsi mi udělala radoost.. fakt jsi zlatá.." "já vim" :D a potom prej: "no.. ale.. počkej..... počkej...." "no čekám čekám.." :D ale to už běžela kamsi do kelu.. mezitím na mě zavolala H., že už jsem měla jít střídat na mašinu.. úplně mě rozhodila :D tak jsem šla na mašinu..
*****
šéfová za mnou přišla na mašinu a vypadlo z ní, že je ale takovej problém.. to mě napadlo.. už nemůžeme dělat po osmi hodinách na další směně, jako dřív.. chodila jsem vždycky po ranní hned na šestou noční.. teď nemůžu.. bylo půl dvanáctý.. hačala jsem si na mašině půl hodiny a bylo poledne.. a H. mě přišla poprosit, jestli bych tam nemohla bejt ještě chvíli, aby si mohla zapálit.. a já, duše hodná jsem tam zůstala.. pak jsem měla mety, abych si stihla píchnout do 12:14.. dýl bych už nemohla.. bylo 12:10.. udělala jsem píp a letěla za maminou.. ta čuměla, kde jsem se tam vyloupla :D tak jsem jí to říkala.. prej jsem prdlá xD no já vim :D ale budu mít takhle pět a půl hodiny k dobru a ještě za lepší peníz, než z ranní.. navíc přesčas.. hmm.. :D vůbec mi to nevadí :D
*****
jely jsme do Ag.. v půl druhý jsme mohly jet takhle :) tak jsme jely.. pokecaly s babi.. a šly do Q na oběd.. přežraná zas jak prase xD měla jsem Hawai ♥ opět :D a teď valim zase od arbeit.. já tu práci asi miluju nebo co :D a zejtra vstávat v jednu.. nebo v půl jedný.. a půjdeme do Slavic :) tak držte pěsti, ať nechčije :D tak papa :)

nojo

11. dubna 2014 v 0:10 | Evil Industries |  >Má duše
no co mám zase psát.. v práci super.. zvládly jsme to.. jsme holky šikovný.. jako obvykle :D mašina se nesrala.. dneska jsem začínala a končila já.. někdo nám zase vyžral všechny bagety.. zejtra budu mít hovno.. dneska jsem měla jenom chleba s paštikou ♥ to je takový žrádlo :D ale není na hermelín :) na mašině jsem končila dřív kvůli poradě.. a já si dělám dělám.. H. mě ještě přišla upozornit, že bych asi tak trochu už měla končit.. a ono 13:10.. v půl začíná porada.. a já si furt jedu na mašině :D nacpala jsem tam ještě kusy, co jsem měla nalámaný a měla jsem to akorát.. a naflákala jsem tam přes 6.100 kusů heč :P pro představu.. normálně se končí o půl hodiny pozdějš a je tam 6.400 a nějaký drobný.. jsme dobrý prostě xD
*****
na poradě nic novýho.. nevíme nic dalšího o tý nový výrobě.. jenom prdel, že příští tejden máme mít nový dvě pracovnice.. a už takhle se tam nevejdeme.. parádní co.. nikdo neví, co s tim a po nás chtěj najít řešení :D hm jasně.. ale nebyla to zas tak nasráníhodná porada, jako většinou.. docela v pohodě to bylo.. a to jsem dokonce i poslouchala.. přišla tenhle tejden už M. a příští tejden bude u nás na Aqě, tak si mě odchytla a ptala se mě, jaký jsou ty nový platíčka.. no.. to ještě něco uvidí :D osazovat jdou úplně sami.. ale dvojice učka/lis je rozkošná.. furt se to sype :D já už vim jak na to, abych si to nevysypávala, ale třeba ta kolegyně půjčená z vedlejšího oddělení si to dneska asi třikrát vysypala.. a skládat to znova.. no potěší to x))
*****
jenom na konečný bojuju se zavíráním kartonů.. jsou tam tři pytle.. je to narvaný.. a nesmí se to otevírat a nesmí tam bejt boule.. ale jaxi je to trochen plný.. nevim no.. přerovnávám to pak ještě desetkrát.. to mě nebaví.. ale až na tohle všechno v cajku.. po šichtě jsem šla dom.. teda jela.. mamina mi psala sms, že dneska končí ve dvě, tak abych za ní nechodila.. ale zapomněla jsem to tak trochen říct Myši a odvezl mě k Ri-Vaji.. pak jsem si uvědomila, že tam vlastně mamina už není :D tak jsem si to došla dom.. a mamina udělala kurevsky dobrý papání.. hej to jste možná ještě neměli.. zapejkanej řapíkatej celer se smetanou a k tomu brambory.. no žrádlo :)
*****
ale byla jsem zase nehorázně přežraná ještě z práce.. a mamina mi naložila hrozně moc :D tak jsem to nesnědla všechno.. ale fakt výborný :) Pájo vyzkoušej, jestli neznáš :) prostě celer oloupat (pořádně, mamina tam občas nechala trochu slupky a zůstalo mi to mezi zubama :D) povařit ve slaný vodě, aby trochu změkl.. a pak dát zapíct.. myslim, že do tý smetany dala podravku a asi česnek.. ještě se zejtra zeptám.. jako na zapejkaný kuřecí prsa.. no a žrádlo jako sviňa :D lepší než maso.. :)
*****
po přežrání mi ještě přistál na stole zákusek.. takovej mega :D výýýýýýbornej :) no sežrala jsem to taky :D i když mi už lezly voči z důlků, ale sežrala :D pak jsem si šla lehnout.. a spinkala jsem asi hodinu a půl.. pak jsem si pustila na plný koule Amony a polibte mi šos.. a pak nic.. tak valim zase do hajan :) papa :)
*****
*****
*****
*****