když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Srpen 2014

zkurvenina

29. srpna 2014 v 13:10 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsem si napsala na blog.cz, abych se dověděla, proč se nemůžu přihlásit.. aha.. problém z Chromem.. fajn.. jsem na Exploreru.. připadám si jak bez ruky, ale funguje to.. sláva.. ani nevim, co jsem všechno chtěla psát.. no.. tenhle tejden je příšernej.. nepájí to.. na mayhemu se musí kusy opravovat ruční pájkou.. takový mrňavý xindly.. ty vole.. ještě, že nemám školení, tak nemůžu pájet.. hahah.. chudáci holky.. H. s L. ty vole.. mašina mi včera zasekla mustry.. rozjelo se to za hodinu.. paráda šichta.. na palici už
*****
mám rozepsanej článek o BA a o všem.. můžu dopisovat až teď.. nevýhoda to mít uložený v článcích a ne v pc.. nojo.. tak se do toho snad někdy pustím.. je na čase.. aby mi to zase netrvalo rok ty vole.. sluchátka mi exsly předvčírem ty píčo!!!!! přestalo mi hrát sluchátko.. přešoupal se ten jeden káblík, co mám kolem krku.. ty vole.. na mrtvici.. mamina mi na včerejšek půjčila jedny.. ale poslech pojďmějebat.. hrůza.. včera mi dala jiný.. jsou sice bílý, budu svítit, ale poslech jakž takž v pohodě.. a v uších mi alespoň drží.. sice to není poslech jako z mých starých, ale co.. musim počkat do příštího tejdne, až pojedeme do Ag.. tak si koupím nový.. jsou drahý jako prase ty vole.. kolem tří stovek.. tak se mi můžou zase přervat.. ale ten poslech hej..
*****
no.. a dál nevim, co jsem chtěla.. musim zase letět.. za maminou a pak do práce.. příští tejden zase na mayhem.. ale vrací se mi L. tak jsem ráda :) a budu mít noc.. to jsem ještě radši.. baví se se mnou dcera mojí kolegyně.. V. je hrozně hodná.. škoda, že tam je jenom na brigádu.. a taky je to cukrářka :D hrozně fajn slečna.. asi si najdu její fb.. a na další psaní nemám čas.. letim.. večer snad všechno psaní doženu.. ani nevim.. tak papa :)

Seasons In The Abyss

29. srpna 2014 v 12:40 | Evil Industries |  >To nej
*****
nojo.. tak už víme, proč se nemůžeme přihlásit.. problém u všech, co k přihlášení používaj gůgl chrom.. fajn.. jsem na exploreru a jsem z toho marodná.. ale funguje to.. tak kurvaaleluja
Slayer, pyčo
já a trash? to nejde dohromady.. ale když mě ta písnička tak moc připomíná letošní Brutaaaaal ♥

co psát

26. srpna 2014 v 13:00 | Evil Industries |  >Má duše
já vám ani nevim.. nahrávala jsem sem fotky z dovči.. mám tu dvě složky z BA19 a pak dvě složky z výletu s maminou.. Teplice nad Metují, Náchod, Broumov a ty ostatní řitě, kde jsme byli :) dřevěnej kostel pyčo!!! :D to byl úplně orgáč :D jo.. miluju kostely, ale nikdy do nich nevlezu :P stejně tam jsou tvrdý lavice a je tam kosa.. vim ne.. byla jsem v tom našem.. hmmm.. kdysi :D to už je hodně dlouho.. nejlepší místo na schovku.. tam vás nikdo hledat nebude :D
*****
líbí se mi ty stavby.. hlavně ty barokní.. věžičky a tak dále :D tak mám nafocený všechny věžatý věci, co jsem potkala :) co dál.. v práci dobrý.. přežila jsem to.. začínala jsem a končila na mašině.. pohoda byla.. jenom se mi to opět nechtělo rozjet.. jsem myslela, že je to rozbitý a pak mi došlo, že windows má dlouhý vedení :D delší. než já.. a to už je totálně v prdeli.. jsem začala ječet, že to kurva nejde :D že se ani nerozsvítil displej.. a teď na tý mašině hledejte, co tam ještě není zaplý.. katastrofa :D ale v pohodě to najelo.. a dalo se docela dost kusů.. vždycky H. šílí, jak mám chodit dřív (vždy) když vim, jak to dlouho trvá, než se to načte.. řekla jsem jí. že to, že to má dlouhý vedení není můj problém a že jáááá mám pracovní dobu od 14:00 do 22:00 a přestávku mám 30 minut a vůbec mě nějaká pomalá mašina nezajímá :D já jí to budu muset asi nahrát na kazetu a vždycky jí to přehrát.. už mě to nebaví opakovat..
*****
achjo.. tak co ještě.. dala jsem dobrou sumu.. hodně dobrou.. víc, než ti přede mnou.. tak mi může políbit šos.. nepotřebuju končit na mašině v půl.. mě to stačí za pět třičtvrtě.. všechno stihnu.. akorát.. pak nemusim čumět jako kretén dvacet minut, abych neměla do čeho píchnout.. na to mě fakt neužije.. pff.. umim ti rozvrhnout čas, tak ať mě nesere :D co dál.. dál nic.. doma jsem docela usnula brzo.. a snad to bude lepší.. nervově a citově.. nevim ještě no.. je to na hovno vážení.. a podívejte se na fotečky v posledních složkách :) BA a Teplice :) tak papa :)

nominace od Dev... dva dny bez netu

25. srpna 2014 v 12:20 | Evil Industries |  >Má duše
jooo.. tak to mi dva dny nešel net.. prostě nešel.. chyba u mýho dodavatele.. zmrdi.. no nic.. už to jde, tak jsme všeci rádi.. nervově jsem v píči.. citově ještě víc.. chtěla jsem psát článek o BA, ale rozepsanej začátek jsem měla jenom v rozepsaných článcích, tak jsem nemohla na něj navázat, tak jsem si ho dneska konečně zkopírovala do dokumentu a večer snad budu psát.. jinak.. v sobotu jsme byli ve Slavicích.. opět tam mamina nechtěla spát.. tak nás večer kolem půl desátý vzal strejda autem dom..
*****
houby rostou.. furt a hodně.. už nevíme, co s nima.. víte jak.. já je moc nežeru.. jinak.. nevyznám se ve svých citech, ale je to pěkně v píči.. asi tak.. s ňuf jsem se rozešla z jistých důvodů a je to nějakej ten pátek, ale myslí si, že je to kvůli někomu jinýmu.. hm.. je to kvůli němu.. a řeči, že se změnil.. už to na mě fakt nepůsobí.. včerejšek toho byl důkazem.. kurva už.. jjá myslela nějaký normální vysvětlení a ono toto.. hm.. ani omylem.. to bylo naposledy kurva..
*****
přestávám vidět.. zase.. a nemůžu najít brejle.. starý jsem našla, tak píšu teď v nich, protože absolutně nevidim.. bezva.. a ty novější a silnější jsou kde? hm.. super.. už jsem je našla.. zahrabaný v bordelu.. jak jinak.. uklízení mě fakt nikdy nebralo.. co dál.. včera jsem se dívala s maminou na Narnii, protože mi ten net nešel.. tak co jsem měla dělat.. utápět se ve sračkách mě už nebavilo.. tak jsem šla do obejváku.. oznámila jsem mamině, že mi nejde net, tak jí tam budu prudit.. tak jsem si zalezla k ní pod deku a čučela jsem.. šedesát mrdu reklam mě odradilo.. měla jsem z toho hovno.. ale ten Kaspian je fakt krásnej kluk.. alespoň něco..
*****
pak mě mamina vyhnala, že nevstane.. nojo.. bylo jedenáct skoro.. tak jsem šla zase k sobě.. chvíli jsem tu zírala.. net stále nešel.. chtěla jsem se teda alespoň pustit do psaní článku o BA a tak.. ale rozepsanej začátek jsem měla jenom v rozepsaných článcích na blogu a tam jsem se bez netu těžko dostala.. tak jsem si ho dneska zkopírovala.. konečně.. a myslela jsem, že něco budu psát.. mám v palici úplně vymeteno.. a nevim.. šla jsem spát brzo, takže jsem se i brzo vzbudila.. slyšela jsem maminu, jak odcházela ve čtvrt na šest a pak jsem ještě usnula.. probrala jsem se nějak kolem půl desátý.. možná dřív.. a jenom jsem ležela.. na hodiny jsme se nedívala.. pak jsem se podívala.. bylo skoro deset..
*****
ležet mě nebavilo, tak jsem vstala.. a je mi divně.. kurevsky divně.. možná i špatně.. ale už ani nevim.. každopádně bych se nejradši zahrabala stejně tak, jako včera.. s tím rozdílem, že bych nevylezla ven.. včera jsem měla jít ven.. nestalo se.. a nakonec jsem šla ven.. hm.. s ňuf.. ale jelikož se ňuf neumí chovat podle toho, co píše, tak jsem se otočila a zdrhala jsem dom.. nemá to cenu.. fakt.. už toho mám plný zuby..
*****
tak jsem honem zdrhla dom.. zahrabala jsem se opět.. a nic.. jenom jsem se nípala ve věcech a co by, kdyby a tak dále.. samý hovna a na pokraji deprese.. neeee.. na to se už můžu vysrat.. fakt díky.. toho jsem si užila až moc.. hahah.. no a dneska ještě tejden bez mojí ženy v práci.. to přežiju.. na mayhemu docházel matroš, tak by mě zajímalo, jestli ho už budeme mít.. jee.. kdyby ne, to by bylo super.. zase na jedničkách.. hm.. ale na tohle mám až moc velkou smůlu.. tak mizim radši.. papa..
*****
ještě tady tu nominaci.. i když nemám vůbec náladu, ale alespoň budu mít na chvíli jiný myšlenky.. tak do toho

vyjmenuj všechny země, ve kterých jsi byla:
tak to je lehký :D Německo (výlet v prváku na nástavbě ve Flossenbürgu) 2010, Německo - Mnichov na koncertě Dark Tranquillity, 2011 :) pak Chorvatsko - Baška Voda 2x, 2001, 2002.. Španělsko - Lloret de Mar, 2003

která země, místo se ti nejvíc líbilo:
zajímavý.. na tom místě mi je nejlíp.. jsou to naše Čechy.. východ.. můj milovanej festival Brutal Assault, Jaroměř - pevnost Josefov.. mám k tomu místu hodně citovej vztah..

kam by ses chtěla jednou podívat:
Nový Zéland, země Pána Prstenů

tři věci, který sebou beru na cesty:
foťák, náhradní baterky, mobil

nejlepší jídlo, jaký jsem v cizině jedla:
Španělsko - kalamáry a ty jejich zákusky po obědě ♥ a čerstvej ananas a xoi meloun ♥

nejmilejší cesta:
no vždycky ty cesty na BA napříč republikou, s kamarádama v autě, který vidím jednou za rok, při poslechu dobrý muziky, pravidelná zastávka Plzeň, Praha, Josefov :)

negativní vzpomínka na nějakou cestu:
nevím, jaká to byla, ale asi všechny, když mi je po dvaceti kilometrech pravidelně zle a nevzala jsem si Kinedryl

kam se chystám tenhle rok:
chystala jsem se na BA, je už, satanžel, za mnou.. letos jsem se ještě chystala do Plzně na koncert DT, ale asi se mnou nikdo nepojede, tak nic nebude.. a pak se chystáme za kamarádem do Brna příští měsíc, ale z toho asi na konec taky sejde.. nevím ještě.. neplánuju..

a nenominuji nikoho.. kdo chce, tak si to můžete vypsat :)

kuzgfnnn

21. srpna 2014 v 23:58 | Evil Industries |  >Má duše
ty titulky i psaní mě zabije.. furt mi to přeskakuje.. rádo se mi to maže.. nevim proč.. poseru se z toho asi.. no tak co bylo v práci.. byla jsme na jedničkááááááááááááááááááááááááááááách!!! s B. jsem tam byla.. na konečný.. ještě jsem s ní nikdy nedělala a pořádně nekecala.. tak jsme si parádně pokecaly o všem možným :D a H. byla na předmontáži.. to musela mít šok, když je vyloženě pořád jenom na mayhemu.. ale jí se ani jinam nechce.. ale teď holt musela, když nepřišel matroš.. vedle na endu taky ne :D tak přebírali cosi :D a já na jedničkáááách och %) a zejtra tam budu taky, když se do tý doby nic neposere.. což tam je možný všechno..
*****
zase jsme měli audit.. lezli tam cizí lidi.. z jedný nejmenovaný značky.. ale týkalo se to vedlejšího oddělení, naše značka, která se toho týká, zrovna tenhle tejden vůbec nejede.. to je dobře :D tak jsem si ňufala spokojeně na jedničkách.. jeeeeeeee ♥ já to tam miluju :) udělalo se toho hromada.. víc, než ti před náma :D pak jsem měřila těch deset sráčů v mediu a ve vodě.. zapisovala jsem si taky sama.. stíhám všechno :D akorát mi všechno padalo na zem opět :D jako vždy :D H. když prošla kolem, podívala se na mě a prej: "padá ti to" nebo "jdeš spát, že si tu už pod sebe steleš?" :D tlemila se a posbírala mi to :D no já to sbírám až se zvednu, třeba když potřebuju jít s pískem, nebo jdu na krmení.. já z tý vysoký židle nebudu lízt každý dvě minuty :D
*****
pak se nám tam asi náš novej kvalitář nudil, tak procházel dílnu, ptal se všech, jestli jim to fachá a tak dále.. a pak šel k nám.. opřel se o stůl a čučel na nás.. a jak nám to prej jde :D tak jsem si hned stěžovala, že se to jako obvykle sere a že mi neprochází mustry :D jsou tam 1, 2, 3.. (tam jsou sice pojmenovaný 7, 8, 9, ale to je detajl :D) všude musí projít 1 a 2.. ale tady prej né.. stačí jednička.. no to mě poser.. novinka jako svině.. tak fajn.. rozjela jsem to a nezájem.. pak nechoďte s problémama za mnou :D já si šla na chvíli za H. osazovat, oznámila jsem jí, že je to opět jako vždy rozbitý.. pak jsme všeci tři usnesly, že se na to asi vysereme a půjdeme dom :D
*****
každou chvíli za náma H. lítala a ptala se, jestli máme z čeho dělat, jestli nemá nařezat.. řekla jsem jí, že mám z čeho dělat, že v pohodě a no stress.. ale ona stejně šílela :D bylo vidět, jak se z toho vynervená, že je jinde a furt jí připadalo, že nemáme z čeho dělat, že nám nebude stíhat.. ale my měly udělaný necelý tři bedny od minulý šichty to bylo kusů jako hovad.. takže úplně pohoda.. říkala jsem H. vždycky, že v pohodě, že se nemá hnát, že mám z čeho dělat, že bych si zařvala, kdybych neměla z čeho dělat :D ale ona kontrolovala pravidelně.. "a nemám nařezat?" "neee.. nemusíte, můžete to nechat až po svačině, pohoda, máme kusy.." "jojo.." za třicet vteřin slyšim cvakat řezačku :D zbytečný :D
*****
ale s tím kvalitářem se hrozně v pohodě kecá :D týpek xD končilo se opět dřív.. porada.. zasraná.. dokonce jsem i něco poslouchala.. taky jsem byla v první řadě.. a seděly jsme vedle sebe tři sudičky z mayhemu :D já s H. a I. po stranách :D no a že jsme v prdeli a budu opět na mayhemu příští tejden.. no.. to jsou mi ale novinky.. x)) a že se budou muset chodit ne jenom soboty, ale nejspíš i neděle.. víte co.. polibte mi.. :D prostě se to suprově zvládlo, uteklo to.. po šichtě jsem čučela v koutku, až většina lidí vypadne.. chtěla jsem lavičku pro sebe a tam je vždycky lidí jak mrdu.. tak jsem tam čučela.. pár ženských tam se mnou.. ze stejnýho důvodu :D
*****
nakonec jsem si na tu lavičku ani nedřepla.. no.. taky že se mi ten střevíček těsně před Ri-Vajem rozvázal a já si málem rozbila držku :D zavázala jsem si střevíček a šla jsem za maminou :D tam se kecalo a pak prchalo do krámu, ulovila jsem si čokoládu a běželo se dom.. mám bílou pečeť.. nejlepší je hořká s višněma.. ale nemaj.. nic, co chci, nemaj.. x)) čučela jsem zase na ten seriál.. chtěla jsem ještě něco udělat.. ale už nevim co.. to je jedno.. asi to nebylo důležitý.. jinak bych si to napsala :D a teď už mizim na hajání.. zejtra jedeme do Ag :) tak papa :)

bla bla bla

21. srpna 2014 v 0:30 | Evil Industries |  >Má duše
nervově/citově mi je naprosto na píču, tak ve zkratce.. nemám na to nervy
v práci jsme se opět nemohly dopočítat, kolik to máme dneska hodin a tak dále.. klasika.. maj všichni chodit od šesti do dvou a tak dále x)) H. odešla dom v poledne.. a pak zase jak bude střídání na mašině.. končila I. tak pohoda.. vyvážela jsem hotovou paletu a pak jsem šla lovit eurovku.. ulovila jsem vedle z oddělení.. ale byly dvě vedle sebe a byly do sebe zaseklý.. chvíli jsem s tím zápasila, ale pak jsem tu svini těžkou nemohla unýst :D
*****
začala jsem na celou fabriku řvát, že je to asi kurva ze železa, nebo co :D a náš novej kvalitář mi přispěchal na pomoc a pomohl mi jí tam plácnout na místo :) hodnej :) jinak na endu dochází účka a nám na mayhemu účka a platíčka.. objednala jsem platíčka, ale bylo nám jenom oznámeno, že nejsoooooouuuuu.. hm.. a co jako.. to budeme skoro všichni doma? aha.. zejtra mayhem nepojede.. a jááááá valim na jedničky :) I. na desítky a H. snad poprví, nebo po milion letech jde taky jinam.. asi taky na jedničky na předmontáž.. nebo na End.. nevim.. ty vole.. to je poprví, co vidím, že jde jinam.. ta z toho bude mít trauma..
*****
po práci jsem sežrala kýbl špaget jenom s máslem.. a před tím polívku.. pak mě mamina vytáhla na houby.. lidu jak mrdu.. les vybranej.. ale našly jsme toho docela dost zase.. přitáhla jsem si zase šišku a kus stříbrnýho lišejníku.. a dneska nastal zlomovej den.. ale nevim, zda-li to je něco platný.. jelikož to s ňuf nějakou tu dobu nejde.. a já mám v palici neskutečnej bordel a v citech ještě větší, atak jsem musela zopakovat, že to mezi náma už nejde.. je mi to kurevsky líto do píči.. ale fakt to nejde.. poprví jsem od něj dostala kytičku.. červenou růži.. a vyrobenou krabičku a srdíčko na provázku ze dřeva.. vyblila jsem, jak na tom asi jsem.. no.. na píču.. to ani napsat nejde, co se mi stalo..
*****
kurva.. hned z lesa jsem šla do Vlčáku.. volal mi v lese.. ještě jsme táhly do druhýho.. a do třetího lesa.. prolezly jsme to všechno.. pak jsem utíkala přímo tam.. s brkem z káněte zapíchlý v copánku z BA.. dala jsem si horkou čokoládu.. zvíře kafe a mohlo se nějak mluvit.. hm.. ale nešlo mi to.. nemohla jsem to ani říct nahlas.. ale došlo mu to.. nejdřív se tomu smál, jakože ve smyslu, že to se nikdy nemůže stát.. jo.. taky jsem si to myslela.. akorát je to nejspíš stejně na píču.. ale nemůžu za to kurva.. nemůžu.. ono samo.. do píči.. jdu chrápat radši.. úplně jsem z toho chytla zimnici.. třesu se jako kretén.. dala jsem si sprchu a čaj.. večeře žádná.. tak zase po dlouhý době slzy no.. svět se neposere..

já nevim

20. srpna 2014 v 0:50 | Evil Industries |  >Má duše
zase to psaní nějak nezvládám.. zase to odkládám na dobu neurčitou.. fujtajksl.. mezitím toho půlku zapomenu.. jinak.. co v práci.. lepší, než včera.. už jsem se rozkoukala :D konečně kurva fix po takový době vyrazili tu pipinku, co nechodí do práce a pořád jí to procházelo.. sláva.. všichni jsme rádi.. takhle ze všech ostatních v tý fabrice dělali akorát kretény, když jí tam drželi.. dneska jsme se s H. nemohly dopočítat, když se počítaly hodiny :D problém byl v tom, že I. přišla o čtvrt hodiny pozdějš a nemohly jsme se toho dopočítat :D pak jsme se tomu tlemily xD
*****
jinak skóre jsme měly docela dobrý, spokojenost.. žádná globální katastrofa se nekonala.. ještě se dneska podepisovaly dovolenky.. a někteří jí mají i v září.. někdy ke konci.. no.. tak já si taky udělám volno.. hezky taky ke konci září :D Marek mi psal, jestli nechci jet na akci do Brna :D no proč ne xD teď jenom záleží na tom, aby někdo jel se mnou.. snad pojede Pepán, Marek do něj taky hučí, tak se uvidí.. jeli bychom bychom busem.. tak uvidíme :) bude prdel, jestli to vyjde, Marek je týpek :D
*****
naučila jsem se dneska už dělat s drápama :D uteklo to.. jako obvykle.. pořád nechápu princip vypínání mašiny po ranní šichtě.. zase mi upadla beruška z prstýnku a vyschlo mi vteřinový lepidlo, takže si jí nepřilepim.. nemohla jsem najít visačku, ale už jsem jí našla :D v bordelu, co jsem vysypala o dovče z pytle.. opět jsem chtěla psát, co bylo a jak bylo o dovče.. hmmm.. ještě, že mám ty fotky.. nebude se mi to plíst, jak to bylo za sebou :D podívám na fotky a vidím :D tak snad to bude v pohodě.. při tý ranní je to fakt na hovno.. to se najim.. čučim na seriál pošahanej a pak zalezu a usnu.. včera začali topit a dneska taky přitápěli.. ale mám to tu už vyhřátý, tak to asi na noc zase zavřu.. aby se neprojebalo moc.. ale to se projebe i tak.. sice nevim, jak je to možný, ale protopí se toho tři prdele..
*****
po šichtě jsem byla zase za maminou v práci a Evina tam měla pár parfémů na prodej.. a úplně za pakatel.. tak mám novou voňavku :D úplně úžasná zajímavá vůně :) nejdřív puch jako svině.. a pak se to rozvonělo.. no mňam :) tak jsem si jí za 120 kč koupila :) takovej flakon velkej :D no neberte to :) tak jsem si udělala radost :D pak jsme s maminou pelášily dom.. daly si papů.. a pak jsem to zapíchla.. a už jdu zase chrnět.. tak papa :)

první den po dovče...

19. srpna 2014 v 0:40 | Evil Industries |  >Má duše
...a úplně v pohodě.. až se divím.. teda :D až na to, že jsem byla fakt jak prvnička.. a s dlouhýma nehtama naprosto nemožná :D ale mě se to stříhat nechce.. dneska jsem je ani nezlámala.. tak je nechám a uvidím, jak dlouho vydrží :D normálně jsem byla úplně blbá :D dokonce jsem dvakrát nestíhala :D pak jsem doháněla, ale dohnala :D dostala jsem se do toho až v poledne :D ale I. mě uklidnila, že prej pohoda, že když jí končila dovča, dostala se do toho až na konci tejdne :D tak je to fajn :D H. se mě pak ptala, jak bylo na dovče, tak jsem trochu povyprávěla :D
*****
a holky mi pak o svačině říkaly, že během mojí dovči tam byla brigádnice a prej bych si s ní rozuměla.. prej stejný střevo jako já :D dokonce prej taky nosí glády xD tak jí říkaly, že jsem na metalovým fesťáku někde daleko xD jinak.. ještě mluvím.. ale bolí mě v krku a kašlu :D jsem říkala ne kurva, nechlastej to ledový pivo tak rychle :D já na to náchodsko nemůžu.. maj tam moc dobrý pivo xD a v lednici mám Svijanskýho knížete :P
*****
jinak jsem začínala na mašině.. a dověděla jsem se pár novinek.. bedny na kryty máme černý.. ne šedivý.. super.. vypadá to líp :D ale kryty smrdí víc, než dřív :D úplně příšerně :D novinka je taky ta, že mezi noční a ranní šichtou se musím vypnout počítač!! to jsem čuměla jako idiot :D ty pííííčo, víte co to je, než naběhnou XPčka? "no, musíš si nejdřív zapnout mašinu.." "no to mi je jasný, ale já už nevim, kde se to zapíná" :D nakonec jsem to nějak zvládla :D ale po zapnutí a najetí programu, mi počák odmítal zapnout prográmek na mustry.. a nešlo to prostě :D nereagovalo to.. tak hned mechanika.. no prostě úžasnej úvod po dovolený :D
*****
holky samozřejmě to svoje: "ty vole tak vona přijde po dvou tejdnech, je tu pět minut a už to rozbila" :D :D tak půl hodiny extračas dohromady měl bejt.. ale jelikož jsme holky šikovný, stačila čtvrt hodina.. tak se tahle věc nemusela ani psát.. napsala jsem jenom, že jsem dělala testy a to bylo všechno.. prostě pohoda jinak.. na mašině to šlo.. ale ta předmontáž s nehtama moc ne :D snad to bude zejtra lepší.. stříhat to teda ještě nebudu :D no.. co jsem to chtěla psát.. jo.. hodně jsem toho chtěla psát.. no.. tak to se do toho budu muset pustit zejtra hned jak přijdu z práce a nakrmim se.. ale jako fakt.. dneska jsem šla za maminou.. šly jsme spolu do krámu a pak hned dom.. a po napapání jsem padla za vlast.. ranní zkurvená..
*****
ale fakt.. musim napsat, co bylo o dovče.. o BA mám rozepsáno.. předtím napíšu, jak bylo na vejletě u polska a pak se pustím do brutálního článku :) no tak já radši mizim.. škrábe mě v krku hele :D tak pa :)

Destroyer Of The Universe (Marimba)

18. srpna 2014 v 18:20 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
nemám na to slov ♥ neskutečnej talent :)

po dovče

17. srpna 2014 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
jeeeee já jsem tak líná psát, že to snad není možný :D navíc se mi stejně při psaní smaže půlka řádku.. přeskakuje mi furt ten kurzor zajebanej a ani se mi nechce nic dělat.. a psaní je taky namáhavý.. v poslední době :D jinak jsme to přežili.. a jsem zase vykulená, páč jsem ty dva přemluvila, abychom se při zpáteční cestě stavili v Pepíkově.. mamina bude mít asi noční můry.. kurva tam je mrtvo.. pusto.. konec světa.. jak po jaderným výbuchu.. tráva zválená.. ten strom, kterej visel ze zdi, je pokácenej.. boří hradby.. ty hromady cihel, co se při tomhle BA sesypal ze zdí a hradeb.. jeeee.. ale je to tam docela vyčištěný.. naše místečko.. ukázala jsem ho mamině.. pak že prej kde je ta pevnost.. tak jsme šli.. nevim, jestli se tam smí na tu cestu autem.. ale asi jo.. lidi maj podél tý cesty zahrady (sebevrazi)
*****
šli jsme pěšky.. mamina měla kecy, jak je to ještě daleko a bla bla.. a pak takovej nevěřícnej pohled: "a to ste tohle jako chodili každej den?" "hm.. klidně i desetkrát" :D došli jsme na konec cesty do vchodu pevnosti a je zavřená.. vysoká brána.. tak jsme šli zpátky.. ukazovala jsem mamině, tady je tuto a tady tohle.. a tady jsme šli a tady stojí stánek s Rohozcem.. jo.. zrovna u týhle zahrady.. a všude v trávě oranžový kytičky z věnce od Jägermeistra.. sem tam kelímek od Rohozce.. ale je toho po piči hodně, tohle byl závěr našeho výletu.. ale už musim jít chrápat.. ranní zkurvená.. tak papa x))

zase kolem toho pojedu

15. srpna 2014 v 7:50 | Evil Industries |  >Má duše
kurva.. snad mě nechytne histerie.. hahah..

nojo

15. srpna 2014 v 0:30 | Evil Industries |  >Má duše
je to v řiti hele.. zase pádím do kelu.. blízko hnízda BA.. sakra.. pojedeme kolem.. v sedm vstávačka.. to se mi chce.. sbaleno něco mám.. asi.. jenom se mi sebou nechce tahat velká taška zasejc :D no.. nějak to zařídím.. fakt bych hrozně moc chtěla mamině ukázat Pepíkov.. fakt moc.. to místo pro mě fakt hodně znamená.. furt se opakuju, ale ani to neumím vyjádřit, jak moc.. kdo mě poznal cca před pěti lety a dřív, tak ví.. kdo ne, může si jenom domejšlet.. achjo.. tak uvidíme.. kurva.. jenom jsem se podívala na mapy, abych viděla, na jakej směr to přesně je a spustily se mi slzy.. do píči.. můžu i navigovat zpaměti.. po sjezdu z dálnice jeď přes Holý hlavy (Holohlavy), Černožice, Semonice, Jaroměř.. zatočit doleva.. jo..
*****
myslím, že na to asi ale nebude čas.. kurva je to ale deset minut cesta z Český Skalice.. uvidíme.. tak.. teď jenom přestat řvát, abysme neměli pytle pod vočima.. no.. sbaleno asi ještě všechno nemám.. nevim, co bych si měla vzít.. nějaký hadry, ručník, mejdlo, šampon, plyšáka na spaní.. jo.. jinak dneska jsme celej den krájely a čistily houby.. fakt peklo ta hromada :D a samej kozák, kterýmu se musí oloupat nožička.. pak jsem s maminou vytřela chodbu, i když jsem jí říkala, že jí vytřu sama.. tak jsem šla zametat a mamina za mnou vytírala.. měly jsme i uklidit dole u sklepa.. tak jsme to tam taky vzaly, ale to je zbytečný.. než jsme dolezly nahoru, už tam byl zase vajgl od toho zmrda nahoře..
*****
jinak ten malej zkurvenej zmrd, co mi věčně dupe nad palicí (mamut junior) tu byl třičtvrtě dne.. naštěstí večer táhly do kelu.. to je demence tohle.. takhle nechat toho haranta lítat.. jo.. jinak se fakt nesmim dívat na bednu.. stačí mi jenom ukázka, že budou dávat Habermannův mlýn a mám z toho trauma.. dneska se mi zdálo, že jsem se zase dobývala na rodiče v nějakým cizím paneláku, pak jsem šla pro Janu L. a pak jsem se schovávala dole pod schodama, protože mě naháněl ten fašoun zkurvenej zrovna z Habermannovo mlýna.. trauma z toho filmu úplně.. achjo.. no.. tak já si jdu přinýst sem šampon a sprcháč, co jsem měla na BA a mizim.. asi teda.. jestli se nerozhodnu ještě pro nějaký balení.. ale to asi ani ne.. moc toho nepotřebuju.. jo.. a všude kolem roste můj zlatobíl.. solidago.. poznávací znamení BA :D všude kolem tahle kytička :) mám ho tu píchlý odkvetlý ve váze.. tenhle jsem urvala kdesi v řiti, když jsme byli v Pepíkem v tom lese autem.. jak hledal ty houby z terénního Nissana :D
*****
no.. a teď už bych měla jít fakt.. tak papa.. mamina mě prej bude budit za chvíli.. v osm vyrážíme.. tak pa :)

houbičky :)

14. srpna 2014 v 0:30 | Evil Industries |  >Má duše
včera jsem začala sepisovat článek o BA.. dneska jsem byla s maminou na houbách.. že se teda půjdeme podívat.. lidí v lese bylo hodně.. určitě jo.. protože všude bordel a převrácený prašivky všude.. dementi ty lidi.. převrátí deset prašivek a těch dvaceti kozáků kolem si nevšimnou.. nenávidim lidi, co převrátí houbu a nechají jí převrácenou.. tak jí kurva zasadim zpátky, i když už neporoste, ale nedělám takovej bordel.. achjo.. no našly jsme toho požehnaně.. čtyři hodiny v lese :D a prej na chvíli se půjdeme podívat :D a to nešlo se odtrhnout :D koš vrchovatej a v mikině hromada hub :D no do svojí Amoňácký krásný mikiny bych houby fakt nedala :D mamina se obětovala.. jsem jí řekla, že kdyby jí byla kosa, tak že jí půjčím mikinu :D ale prej byla tak rozhicovaná z těch hub, že jí ani zima nebyla :D
a teď už povalim ale chrnět.. jenom sem dám fotky úlovků :) tak pa :)
*****
*****
*****
*****
*****

opět ve Slavicích

13. srpna 2014 v 2:50 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. zase tam.. šly jsme zase s maminou po obědě.. nejdřív bylo příjemě.. pak se udělalo vedro.. ale šlo to.. po cestě jsme našly docela dost hub, na to, že les byl prolezlej.. hele a všechno :D nejdřív babky, pak hříbky, pak i podubáky, modráky, jednoho křemenáče dokonce.. a pár kovářů.. a i lišky :D a těch žlučáku kurva :D na chatě jsem vyprávěla o BA :D fotky nějaký mám.. jinak.. mám rozepsanej článek o BA.. a v galerii už najdete dvě složky s fotkama z BA :P a dál.. nevim.. mám docela dost.. a kdyby nás strejda nevzal zpátky autem, tak bych asi chcípla.. pak jsme byly s maminou na žňovkách.. a mamina šplhala na strom jo :D to byla děsná prdel, ale já bych tam nevyšplhala už vůbec :D
*****
fotila jsem, co se dalo.. houbičkyyyy.. žňovky, maminu na stromě :D a další.. pak jsem se snažila vyprávět.. zpátky se mi opravdu jít nechtělo.. ale co se dalo dělat.. spát jsme tam nemohly.. tak že teda půjdeme domů.. nakonec nás strejda hodil dom autem.. a vyfotila jsem si tu věžatou věc v tý prdeli, přes kterou se teď musí jezdit, když nám zavřeli hlavní silnici.. asi zámek to je, či co.. ale krásnou šutrovitou věž to má :) tak mi tam strejda zastavil a já tam šla šplhat do kopce :D nafotila a hooonem pryč :D
*****
a dál nevim.. snažim se tu smolit článek o BA.. tak zase zejtra napíšu kus.. ale dneska už valim do hajan :) jsem nějak hotová.. tak papa :)

po BA

10. srpna 2014 v 21:15 | Evil Industries |  >Má duše
vyjeli jsme zase brzo.. zážitků hodně.. ale spadl na mě pobrutalovej splín.. tentokrát hodně brzo.. až se z toho oklepu, napíšu snad víc.. to jen povzdech, že jsem to jakože přežila..
ale kopanec do palice jsem schytla pořádnej..
pořád slyším :D
*****

jeduuuuu

5. srpna 2014 v 12:34 | Evil Industries |  >Má duše
tak za chvilinku pro mě přijede Pepán a jedemeeeee :) tak se tu majte :) papa :)

ve Slavicích opět

4. srpna 2014 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
včera jsem jela se strejdou dom přes Svojšín a ostatní prdele a viděla jsem tam náááááááádhernej kostel, kterej si musím vyfotit jednou :D a hned pár vteřin na to, kolem nás projel Nissan 350z roadster v tý nádherný oranžový barvě :D a teď nevim, kam čumět dřív :D včera probíhal odpočinkovo-motivační den :) bylo mi krásně :) a dneska balení :D no.. už mám snad sbaleno vše.. jenom nabít baterky.. od maminy jsem vyšušlila 4Gb kartu do foťáku :D tu svojí druhou 2Gb nemůžu najít.. ale poděl je, že jsem jí ztratila i s tou malou krabičkou na SD karty.. nenašla jsem jí.. ale někde bude.. mamina mi darovala svojí 4Gb.. tak mám dohromady 6Gb :)
*****
jako každej BA přemýšlím, kam si strčim lísteček :D aby se nezmuchlal a aby se neurval odtrhávací proužek.. hmmm.. na dně batohu pantofle, plechovky s energeťákem, pak jsou na řadě hadry, pár triček, džínová mini, černá dlouhá sukně, černo-červenou mini na sebe :D zásoba fuseklí :D plavky (kdyby náhodou se mi chtělo skákat z Pepíkovskýho mostu do řeky :D) vypálila jsem dvě cédéčka s hudbou :) ikdyž nemám obavy, že by Pepán neměl ve svým arzenálu dost velkou zásobu DVDček a cédéček s kraválem :D letos bere i rozkládací stoleček a židle, aby se nemuselo snídat v kufru auta :D teda.. tam jsem snídala já :D zejtra se prej musíme stavit ještě pro bombičky na hořáček, na kterým si budeme vařit a já si musím pořídit někde vložky do glád, aby mi neupadly haksny..
*****
prala jsem si ještě pytlíček a tričko Hypocrisy, který jsem nosila teď, tak aby bylo vyvoněný.. snad nebude dneska v noci chcát.. no včera to byl šupec jako prase :D jsem byla s maminou z předvčerejška na včerejšek ve Slavicích a to se ty mraky honily jako prase.. no.. dneska taky.. nic se mi nechtělo dneska hele :D a to jsem si musela zabalit jo.. no.. snad teda mám všechno :D přemejšlim, že si přibalim čumpocháče, kdyby náhodou přišel holomráz, protože kalhoty sebou tahat nehodlám..
*****
držte nám pjesti, aby nám to neodplavilo stan a takový věci :D děje se to tam dost často, bouřky jsou tam šílený.. kdo bydlí na severovýchodě, chápe :D si musim pak někde po cestě doplnit finance, než jsem se rozhoupala, tak mi tady zavřeli a mám po prdeli :D
http://kultura.idnes.cz/brutal-assault-festival-slayer-d3o-/hudba.aspx?c=A140801_154139_hudba_vha
to jsem hodně zvědavá, jak to bude probíhat :) když mi nebudou hejbat s programem, budu spokojená.. fakt.. ale už to udělali.. hajzlí jední!! Satyricon mi měli hrát v sobotu v devět večer.. a oni je šoupli na 22:40!!!!! mě mrdne fakt.. Amoni mi hrajou v sobotu v 21:50.. jo.. a nesmim si zapomenout vrazit si šampon do báglu.. ráno si ještě budu mejt palici, tak abych ho tu nezapoměla.. a dál.. dál nevim :D půjdu se napít, dám papat myšičkám a povalim hajat :D začínám bejt nervózní, tak se to pokusím zaspat :D Pepán pro mě přijede hned po obědě.. jsem fakt ráda, že jedeme zejtra a ne až ve středu.. to je na hovno.. vim, jak to tam chodí ne :D hele.. už jsem úplně vymaštěná jo :D tak radši už povalim :D tak papa a ave metal!! :3
*****

jéjéjéééé

2. srpna 2014 v 13:30 | Evil Industries |  >Má duše
opět nejsem schopná nic napsat.. tak.. včera, když jsem přišla z práce, tak jsem se nadlabala a pak jsme jeli s Pepíkem a s maminou kamsi do řitě do lesa.. někde mezi Lestkov a Křínov, nebo Křínov a Kořen.. ani nevím.. a někde tam v řiti v lese, kterým jsme projížděli terénním Nissanem, bylo naleziště borůvek.. heč!!! máme borůvky :P a Pepík mě dostal.. jeho specialita - hledání hub z jedoucího auta, navíc, když na hovno vidí a řídí.. zabijácká kombinace :D mamina vytřeštěná vzadu.. já mu držela volant a udržovala jsem auto mimo dosah stromů a podobných překážek :D "podívej támhle to hovado!!" dupl na brzdu, vyskočil z auta a letěl do lesa :D no takový obrovitánský modráky :D přerostlý, ale vyfotila jsem si je :D
*****
něco jsme ale našli.. a máme dva kyblíčky borůvek :) prsty mám furt obarvený.. jinak střevíčky jsem už skoro rozchodila :) je dobrej nápad je tahat do lesa.. a po tom včerejšku se mi neudělaly žádný puchejře a nic takovýho.. hej :D myslím, že taky bylo na čase :D teď jsem se, po požití kýblu krupičky %) vypreparovala ze sprchy a mažeme do Slavic.. nojo.. opět.. no kdybyste viděli tu vodu z těch vlasů :D zářivě oranžová xD a pak pěna z šamponu tmavě rudo-fialová :D tak snad mi něco na tý hlavě zůstalo, hele..
*****
mohla bych se asi vyfotit :D ale mě se nechce.. jsem na to moc líná.. tak uvidíme dneska no.. povalim, abychom nevyšly ve tři :D papa :)