když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Září 2014

šajze

30. září 2014 v 1:00 | Evil Industries |  >Má duše
hmmm.. překvapivě jsem ranní přežila docela dobře.. na jedničkách mi je krásně.. ale opět se to sralo.. opět mustry.. opět nějaký vyjebaný napětí.. zase něco blbě.. no fajn.. ale jinak to byla pohoda.. miluju to tam.. byla jsem tam hezky s I.. vedle na ledkách byla naše É,.. no to byly hlody :D a že jsme úplně na záčátku haly a věděli o nás všichni :D "ty vole, co to tam jedete, pošlete sem něco, já to chci taky" :D jsem děsně zvědavá, jestli na těch jedničkách zůstaly naše anténky :D tam mám v úrovni vočí krabičky z vysokýma odporama.. jinak mám ve stole ty šoupací krabičky, který se otevíraj jednotlivě sami.. jo.. to, jak kouše :D dovede to hezky cvaknout přes prsty, když ten odpor nevyndáte rychle :D hej jako já chci pak tu anténku dom, tak snad tam budou :D takovej zajímavej výlisek od víček :D
*****
byla pohoda.. až na to sraní (u jedniček naprosto normální).. ale demence na entou na předmontáži.. ty vole kurva co jste mi nemohli říct, že tam budu s mamutem? jo.. s tou píčou, co bydlí nade mnou.. no to je dement, že tomu rovno není :D vysvětlovala jsem jí půl hodiny, že kurva potřebuju nalámat kusy, že mi dochází předmontáž.. a ona na mě vyjela.. "a to si jako myslíš, že to stíhám? to mám dělat všechno? to si to nemůžeš jít nalámat sama?" :D kráva blbá vyjebaná vyžraná ty vole.. já se na tý konečný honím jako kretén, bych se pochcala, jak si nestíhám ani dojít na hajzl a ona tohle.. to se mi snad zdá.. I. byla z ní pěkně na nervy.. "ty vole.. ne.. já tam za ní už nejdu.." "co je, na co koukáš?" "no jenom čumim, co bych po ní mohla hodit" "kryt?" "malýýýý.. hmmmm.. nevim.. cihlu!" :D a kousek ode mě takovej mega pohrabáč, se kterým kluci rejpou do pece, když jí čistí.. takovej úchylnej pohled na něj.. "ne.. já se jdu raději uklidnit na hajzl, nebo se tady něco stane.." "chápu" :D a brala jsem mety na hajzl.. to nešlo :D
*****
a to ještě jsem jí chtěla upozornit na to, že když mi už laskavě nalámala nějaký kusy ze svojí předmontáže, že jí na dvaceti kusech ze sta chybí diody.. ale já na ní opravdu a vážně nemám nervy.. mrdá mě jenom vstane píča jedna.. čtyřikrát tejdně klepe řízky.. denně vstává v půl sedmý.. dupe jako píča.. (proč jak).. mlátí s dveřima.. a když hlídá ty svoje haranty, tak si je neumí ani usměrnit, aby tak nelítali a laskavě nejebali pohrabáčem do topení.. zabít málo ty vole.. a ještě s tim sdílet jednu šichtu.. a teď i jednu značku.. to je fejk ty vole :D ale jo.. žiju.. vymejšlely jsme s I. vraždící strategie a tlemily jsme se tomu jako blbý :D
*****
pak si stěžovala, že jí to na hovno pájí.. doporučila jsem jí, aby zavolala mechanika, aby jí zvedl nebo snížil vlnu.. zavolala.. za dvě minuty si šla stěžovat: "ty vole tak kde jeeeeeee?? já ho volala už nevim kdy a ještě tu nenííííí.. to si dělá prdel!!" to jsme se s I. držely, abychom jí neřekly cosi velmi milého.. třeba ať jde do píči.. já jí kurva dvě hodiny říkám, aby mi šla nalámat kusy, že mi dochází předmontáž a ona to furt nechápala!! ty vole.. já jdu radši spát.. to je příšerná pizda tohle.. brrrrrr..
*****
ale měly jsme se čemu smát.. větší demenci v tý práci nemáme.. ale jebe mě, že s tim sdílím jeden panel.. když jsem I. říkala o kladivu v mý posteli, málem se složila smíchy :D ale je to krutá realita.. co dál.. šichta utekla jako prase.. jsme šikovný prostě.. přežily jsme první šichtu s dementem.. a navíc jsme toho udělaly docela hromadu.. heč.. a je mi dobře na těch jedničkách.. jenom by tam mamut nemusel prudit.. ale tak.. alespoň jsem neměla čas myslet na blonďáčka.. šla jsem po šichtě za maminou opět.. L. a myš mě odvezli.. šla jsem s ní do krámu.. a pak dom.. dopapaly jsme včerejší hamání a zejtra budeme mít pizzu, co jsme si dneska koupily :) měla jsem chuť na pizzu.. furt mám.. tak snad mě to do zejtra nepřejde :D
*****
no.. napapali jsme se.. chvíli jsem civěla na bednu.. při čajčku.. pak jsem si chvíli povídala s kocourem na balkoně.. prostě se chtěl opalovat a já ho potřebovala dostat dovnitř.. nechtěl.. sežrala jsem ještě jedno keříčkový rajčátko.. přemejšlela jsem, že bych ho dala zmrdům.. ale zrovna chrněly, tak jsem ho sežrala sama.. pak jsem se odebrala na hajání.. vyspinkala jsem se.. umyla.. teď sežeru zbytek svačiny (hele.. sežrala jsem třičtvrtě chleba a bagetu z automatu :D) tak ten zbytek chlebíčku spapam a valim hajat.. ještě copánky taky upletu.. tentokrát jich zkusím pět.. hahah.. tak snad tu nebudu do pěti do rána.. papa :)

Tokio Hotel 2014..... Oldies, Slavice

28. září 2014 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
sice to spolu moc nesouvisí.. ale co.. napíšu vše naráz.. včera jsem byla s maminou ve Slavicích za babi.. bylo krásně.. houby jsme ještě našly.. ale už je vidět, že je podzim.. nebo spíš cejtit.. i když je teplo, už to vylejzá a je to v hajzlu.. listí je barevný, nebo už spadaný místama.. kytičky odkvetlý.. jeřabiny seschlý a černý.. na zahradě kytičky odkvetlý.. ale byla pohoda.. babi nás zase nakrmila.. dalo se kafe, čaj.. pokecalo se.. pak jsem šla s maminou a se strejdou na kaštany.. v pátek ráno jsem se nějaký po cestě z práce snažila shodit a ani hovno :D tak mám kaštánky.. už je suším :) potom nás večer strejda odvezl domů..
*****
a chystaly jsme se na Oldies.. začalo to až v devět večer.. no.. a my opět mezi prvníma příchozíma a pak mezi posledníma odchozíma, že.. bylo půl čtvrtý ráno prej, když jsme přišly domů.. doufala jsem, že tam dorazí blonďáček.. no.. ten a na disko :D ortodoxní metloš :D vim, že je furt v práci a na cestách, co by tam dělal.. ale byla by prča.. a udělalo by mi to radost.. to jo.. pořád jsem měla nutkání se ohlížet ke vchodu, jestli tam někde nezahlídnu blonďatou hlavičku.. ale byl pryč.. na cestě někde zase.. napsal mi, pozdravoval maminu.. tak jsem vyřídila pozdrav.. ani jsem se nevožrala kurva.. z těch cecků.. fuj tajksl.. chtěla jsem Jégra a zase hovno.. jenom Magister.. a to není ono.. vyžrala jsem jednoho Magistera a Zetka s Tonikem.. bylo jich dost.. i samotných fernetů.. ale nic.. myšlenky mě neopouštěly.. kurvy jedny proradný..
*****
pošuk dýdžej zapoměl doma seznam s tím naším playlistem.. nezabili byste ho, vola? tak zase hrál ty hrůzy svoje běžný.. jenom občas jsem tam šla, aby mi zahrál na přání.. a pak aby zahrál Áje na přání (bojí se chodit na podium sama, tak posílá mě :D).. kurva a on začal hrát i sračky současnosti.. no děsný.. a taky na to nikdo netancoval.. kromě jedný neskutečně vožralý a zhulený fetky.. ta tam sebou furt mlátila před podiem.. příšerný.. ale pak začal hrát ty naše konečně.. alespoň něco.. ale nebylo to ono.. to už jsem začala řvát Oldieeeeees!!! aby si uvědomil, že tady nikdo nechce slyšet takový hovna..
*****
ale pak to docela ušlo, když začal hrát pořádně.. zjebala jsem ho, že příště má přivalit ten náš seznam, že je stále aktuální.. no.. ale jo.. zapařily jsme si dobře.. byl tam i Míra z práce.. co dělal s maminou a teď dělá u nás.. no polepšil si teda kurevsky hodně.. tak jsme pokecali.. o všem možným.. hlavně teda o práci.. o tom rozdílu.. tak jsem se ho zeptala, jestli ví, kolik u nás berou ženský.. tak jsem mu to řekla a ani nevěřil.. no je to bída.. za tu makačku to je výsměch.. ale tak co.. seru na to.. hlavně, že mě to baví.. a mám to v místě.. byla bych na tom stejně, kdybych někde dojížděla a brala víc.. protože to bych to zase projezdila..
*****
no.. co dál.. jo.. probrala jsem se odpoledne hele.. v pět asi :D hladem.. to jsem zase poslouchala, jak u sousedů dementů vyhrávají.. jo.. jde jim to.. ale ty klávesy do jazzu mě moc neberou.. jinak je to fajn.. jsou šikovný.. no.. nakrmila jsem se.. i když nemám vůbec na nic náladu.. a na jídlo už vůbec ne.. nechce se mi zase nic.. je to holt v píči.. miluju až moc.. až mi je z toho na blití.. ale jsem na bolest zvyklá.. a nějak to přežiju.. ale nepřejde to jen tak.. to si fakt nemyslím.. nejlíp mi je jenom když spím, nebo když jsem v práci.. jakmile je něco mezitím, je to v prdeli.. alespoň vím, že ještě umim brečet.. zvedá se mi kufr, šíleně se mi motá hlava a už jsem několikrát málem omdlela.. a pomoct mi může jenom jeden.. jo.. nejlepší řešení by bylo s ním úplně přestat komunikovat.. nechat ho bejt.. ale nejde to.. známe se tak hrozně dlouho a jsme si tak blízcí, že to nejde.. přišla bych o všechno..
*****
kurva.. v píči to je.. všechno.. jestli mě znova mrdne, tak je to v prdeli.. to už nedám.. fakt ne.. do hajzlu už.. potřebuju do práce.. hned.. jinak jsem po probuzení koukala ze zvědavosti na oficiální blog o TH.. měli teda vydat album.. vydali ho.. na netu ukázka klipu.. jedna ta písnička z klipu je dobrá.. Run Run Run.. to se poslouchat dá.. ale co má bejt ta hrůza to oficiální video a ta druhá písnička?! kurva? he? jsem ještě na týhle planetě nebo jsem někde úplně v píči? nerozumím tomu, co se to stalo.. pak jsem si poslechla celý album ty kousky písniček.. a teda.. co jsem komu udělala.. jsem asi vážně jinde.. doufala jsem, že se jim to bude trochu podobat.. zatraceně.. co jsem to tak vypozorovala, tak se dají poslouchat tři písničky.. u jedný se mi líbí ten rytmus.. tady jsem jim trochu napsala na blog svůj názor.. docela dlouhej komentář.. trochu nostalgie mě pohltila..
*****
tak jo.. nikdy bych neřekla, že nadejde den, kdy nebudu nadšená z ukázek z jejich nového alba.. no.. stalo se tak.. píše se rok 2014 a THčka se rozhodla vydat čtvrtý album.. a já.... nevím, co říct..
kdysi jsem byla schopná napsat kilometrovej komentář během pár vteřin, kterej byl plnej nadšení a puberťáckýho "jůůůůůůů" a teď.. je to těžký.. tahle skupina mě zasáhla hrozně moc.. to se psal leden 2006.. šílenství.. nikdy jsem nebyla z těch fanynek, co pištěly jako krávy při pohledu do novýho čísla Bravíčka, když viděly, že je o nich zase článek.. jo.. měla jsem absťák a každej druhej čtvrtek jsem čekovala trafiku, abych si mohla koupit nový číslo.. to štěstí, když byly na titulce (3/2006).. hele.. mám obrovskou, několika kilovou složku, kde mám dvě první vydání Brava, kde se objevili, celou sbírku plakátů, různý přeložený články, ručně přepisovaný písničky, schovanej sešit, kam jsem si psala všechno možný.. schovanej lístek z koncertu z Prahy 2007 (dodnes jeden z nejlepších koncertů, co jsem zažila).. prostě mám sbírku, jako každá TH fanynka..
to mi to připadalo jako hrozně dlouhá doba, než vydali Humanoida.. album se mi líbilo (Billovo vysoký tóny mě dostávají pořád, je to nádhera).. ne ze všech písniček jsem odvázaná a nebyla to taková síla pro mě, jako při poslechu Schrei a 483.. už z toho důvodu, že Humanoid v čr vyšel jen anglicky.. němčina pro ně byla specifická.. zpívali v rodným jazyce a mě se na němčinu změnil pohled.. v jejich podání zní nádherně a bylo to plný citu.. byl tam kus jejich duše a to se mi na týhle skupině líbilo nejvíc.. a ty texty.. za jeden z nejkrásnějších textů, co znám, považuji An Deiner Seite (Ich bin Da).. v tý době jsem se v tý písni našla a dala mi naději v blbým období.. tahle písnička ve mě zůstane napořád.. doteď mě rozbrečí Spring Nicht *dává si pauzu od psaní komentáře, protože jí zrovna hraje z repráků*...
ach.. kde jsem to skončila.. tohle vidim na samostatnej článek u sebe na blogu.. to je příšerný.. achjo..
tak dost už sentimentality, nebo zejtra nevstanu do práce a budu držet den smutku..
něco k tomuhle albu.. co jsem to chtěla jen říct.. sakra.. plakala bych.. vážně.. možná i budu.. ale přeci jen jsem tu našla něco, co mě oslovilo.. ale nemám při poslechu husí kůži, což mě při poslechu hudby chybí.. ale dá se to strávit.. nenásilně.. a poslech je příjemnej.. líbí se mi Feel It All, Kings Of Suburbia.. ale jelikož mě to nezasáhlo u srdce, už si je po tý čtvrt hodině po poslechu nevybavuji.. chyba.. tohle se mi u písní, který se mě opravdu dotknou, nestane.. u We Found Us se mi líbil hezkej taneční rytmus (to jsem si udělala poznámky, protože jsem věděla, že než napíšu tenhle román, už si to nebudu vybavovat).. ale jinak ne.. a ještě se mi zalíbila pomalá Invaded.. jinak zatraceně.. miluji jejich hudbu.. mám je pořád jako jednu ze tří nejoblíbenějších skupin, u kterých jsou dvě kapely, žánrově úplně jinde (Depeche Mode, Dark Tranquillity).. a že to jsou dost dobrý skupiny (pro svůj žánr jsou to jedničky).. ale tady TH udělali sami sobě čáru přes rozpočet.. Run, Run, Run by se jako pilotní singl dal.. ale po něm.. ta hrůza, jak že se jmenuje.. něco o holce a bouchačce.. píseň i klip jde naprosto mimo ně.. tuctová hrůza z americký MTV.. tak.. já už raději jdu.. jen můj názor.. je mi z toho akorát smutno do háje..
*****
no psala jsem to pekelně dlouho.. mezitím jsem si pouštěla starý klipy, brečela a tak dále.. já prostě nevím.. vůbec to nezní jako oni.. až na Run Run Run a ty dvě, co jsem vyjmenovala jako líbivé.. ale zatraceně kurva.. tohle mi nezapadá do mých nádherných vzpomínek.. i když nebyly zrovna úsměvný.. zůstaně to ve mě pořád.. ani ta veliká jizva na duši nezmizí.. nikdy.. ale jsem za to všechno ráda.. prožila jsem s nima kus života.. provázeli mě od mých čtrnácti let.. to není zanedbatelná doba.. achjo.. já raději už nic neříkám.. všechno.. no.. ne všechno, ale dost jsem toho řekla v tom komentáři.. to mi zrovna projelo hlavou.. a pak jsem si pustila An deiner Seite a řvala jako píča.. text, kterej mi je pořád nejblíž.. nejkrásnější text, co jsem kdy slyšela.. četla.. nádhera..
*****
co dál.. abych ten článek ukončila.. není mi dobře.. za chvíli vstávat na ranní.. ale jdu (doufejme) na jedničky.. tak jsem ráda.. těším se na práci.. moc.. ale teď si lehnu do postele a budu zase řvát jak píča.. dneska po probuzení, ještě než jsem otevřela oči, jsem cejtila vůni.. tu blonďáčkovo.. ta jeho fialová vodička co si cáká na vlasy, aby se mu nekrepatily lokýnky.. natáhla jsem ruku.. a dotkla jsem se prázdna.. jenom jsem otevřela oči.. zase se mi spustily slzy.. tohle bude opravdu hodně zlý.. hodně špatný.. začínám mít schýzy.. to je konec..

Brno

23. září 2014 v 19:20 | Evil Industries |  >Má duše
nejsem schopná ničeho.. v pátek jsem si to volno vzala.. byla jsem doma.. aklimatizovala jsem se na to, že v sobotu budu vstávat v půl šestý.. v sedm pro mě Pepán přijel a vyjeli jsme směr Brno.. kromě ahoj jsme nepromluvili ani slovo.. v Praze hledal v Modřanech ten správnej barák.. stavovaly jsme se pro Elišku.. trvalo jí to teda pekelně dlouho, než se vykopala z baráku.. ona totiž zaspala.. po sms, že jsme u ní za půl hodiny, se probudila.. naproti ní jsem trysková myš.. taky kurva nechápu, co jí na tom tak dlouho trvalo.. no.. tak já si rozhodně na xicht nepatlala make up.. já jsem vstala, zalila si čaj, skočila do sprchy, umyla, umyla si hlavu, vylezu, usušim, zamotám vlasy do turbanu, obleču, vypiju čaj, dám baterky do foťáku, vymotám vlasy z turbanu, nazuju kanady a jdu..
*****
co přistoupila Eliška, se už trochu mluvit začalo.. ale takový témata, co jdou úplně mimo mě.. česká scéna.. ty píčo neznám.. neposlouchám.. plavu v tom.. Pepan přitom taky.. poslouchá tak maximálně Krucipüsk (to jsem si opět vzpoměla na písničku, kterou mám celou tu dobu v telefonu.. Láska je kurva, každýho sundá, je to boj.. ale krásnej), nebo Debustrol (Buď hnusnej jako bůůůůůůh :D ta byla naše :)) a jednou jsme po cestě z BA poslouchali Škwory.. a tím to hasne.. na benzíně za Práglem jsme se stavili na papů.. kufr jsem měla sevřenej.. věděla jsem, že to bude hrozný, ale že až tak ty píčo.. to jsem fakt netušila.. bylo mi zle.. málem jsem omdlela.. když jsme ještě stavili kdesi v řiti, šla jsem se projít.. v jednom kuse mi jistý píčus opět znepříjemňoval pobyt mimo domov.. kreténe zkurvenej, ještě chvíli mi tohle všechno ser a uvidíš, co bude.. zavolám fízly a nahlásím obtěžování.. Eliška to vzala do svých rukou :D a byl klid :)
*****
ji stý hnusný jednání se podepsalo na mý psychice.. a já se na tý jedný benzíně rozbulela.. zdrhla jsem si dál.. mimo.. Eliška běžela za mnou.. prej na to mám srát.. ano ovšem.. alespoň někdo tam na mě byl hodnej.. alespoň jsem tam sehnala Semtex kaktus za 21 korun.. vzala jsem si dvě plechovky.. jelo se dál.. s ještě jednou zastávkou.. pak konečně Brno.. nic moc se tam nezměnilo, ale už jsem si to město skoro nevybavovala.. kdesi u hlaváku na městě na nás čekal Mareček náš.. hrozně jsem se na něj těšila.. kvůli němu jsem tam jela.. Hanka nakonec nedorazila.. jeho ségra.. tak jsme na úvod zaparkovali před jeho barákem.. bydlí úplně na druhý straně čtvrtě, než moje teta, tak se nemůžou ani znát.. ale zkusila jsem se zeptat, že jo..
*****
vyfotila jsem si kaplickýho chrchel, co chtěli postavit v Praze v centru.. odsralo to Brno holt no.. pěkná zastávka :D ale fakt.. mě se líbí.. jako zastávka jo.. přivítali jsme se s Marečkem, radost měl, kluk jeden :) a šlo se zaparkovat a pak se šlo trochu po městě a pak do knajpy hned naproti jeho baráku.. prej: "no nemám se já krásně.. podívej, hospoda hned naproti baráku" :D ubrus sliboval Grenu, protože to byl ubrus Černý Hory.. ale smůla.. dala jsem si Klášter.. podobně chuťově jako Rychtář (kterýho točili o knajpu dál, k mé smůle byla ta knajpa zavřená).. pochutnala jsem si.. padly do mě tři kusy, ani jsem nemrkla.. fakt dobrý pivo.. kurva sama jsem zírala, že jsem to do sebe nalila rychlejš jak Pepán.. ale ten do sebe lil Poutníka.. to mi tak nechutnalo, jako ten Klášter.. to jsem jenom ochutnala.. když jsme dopili první, tak jsme si objednali další a Pepán prej: "no já bych si dal ještě jednoho pocestnýho" :D jsem si od Pepána cucla toho Poutníka.. "hmm.. dobrý, ale mám lepší pivo.." ochutnal mýho Kláštera.. "hm.. nemáš" :D
*****
po třech pivech jsme šli k Markovi domů.. ty vole.. vejtahem do sedmýho patra.. no přežila jsem to :D ale má nádhernej výhled z balkona.. ale nesmim se podívat přímo dolů ale jenom do dálky :D hej a jak jsme se čtyři do tý garsonky hezky poskládali :D má to tam hezky vymyšlený :) hned pustil nějakou muziku.. ale ponurou docela.. ale líbí se mi to.. když zrovna nemám náladu na podřežsižíly.. Type O Negative a Fear Factory.. teď furt slyšim The final exit.. to je děsná písnička.. jako je hezká, ale zůstane hrozně dlouho v hlavě.. jednou jsem jí jela furt dokola :D
*****
*****
Mareček nás nakrmil.. už po cestě z Prahy nám volal a chtěl mě k telefonu, aby mi řekl, že pro mě speciálně udělal obalenej hermelín s bramborem, když hovězí ani vepřový nebaštím :D zlatej :) moc si rozpálil olej a trochu se mu to čmoudlo a měl z toho hrozný nervy :D si tam sedl na zem v kuchyni a kroutil hlavou a hromoval, jakej je kretén a jak ho to hrozně mrzí a že se děsně stydí :D prokládal to svým velmi hlasitým, oblíbeným "kurváááááááááá" :D
*****
no sežrala jsem to skoro i s talířem :D měl radost :D no bóže, tak to bylo malilinko čmoudlý.. pff :) k tomu jsem dostala pívo.. Regent asi.. jo.. taky dobrý :) takový zajímavý.. ale ani jsem ho nedopila.. protože jsme se pak už na večer chystali na akci.. do Faválu.. jeli jsme trolejbusem jakou dobu.. jsem si pořídila v trafice celodenní jizdenku, abych pak někdy ve tři ráno nesháněla listek.. pohoda.. sice za devadesát korun, ale jebu na to.. když jsme tam dojeli, už ta akce začala.. a samozřejmě jsme nestihli první kapelu.. jedinou, kterou jsem chtěla vidět.. jedinej death metal tam a promrdáme ho :D :D
*****
by mi jeblo :D no.. při vstupu jsme dostali úúúúžasnej zářivě růžovej kroužek :D z takovýho hezkýho materiálu.. no ale hudba.. příšernost :D to se u grindu dalo čekat.. ale šlo mi o to, vidět Marka.. toho jsme za celou akci viděli dvakrát.. tak byl Pepán trochu nasranej.. že nás tam nechal samotný.. nejdřív jsem tam ztratila všechny.. po chvíli se objevil Pepán.. ten se zdejchnul s tím, že potřebuje chvíli přemejšlet.. byl pryč nevím, jak dlouho.. tak půl hodiny.. nevím, neměla jsem pojem o čase.. pak přišel pro mě a prej jestli tu chci bejt.. no hudba mi nic neříkala.. a chtěla jsem jít ze zahulenýho klubu ven.. tak jsme šli zadním vchodem ven.. tam pár totálně na mol opilých grinderů.. ale ticho a kyslík.. občas tam vedle nás nějakej notor hodil ukázkovou šavli, jinak jsme nebyli nikým rušeni..
*****
dřepli jsme si na takový betony kolem schodů za klubem.. povídali jsme si.. dost dlouho.. dost vážně.. vzájemně jsme si stírali slzy.. prostě šlo všechno ven.. dlouho jsme se objímali.. bezvýchodná situace.. byli jsme tam hrozně dlouho.. fakt víc jak půlku toho festivalu.. přišla tam za náma Eliška, protože nás hledala, kde takovou dobu jsme.. viděla, jak se objímáme, tak zmizela se slovama: "jeee tak já vás nebudu rušit" ale volali jsme jí zpátky, že sem může klidně, že v pohodě.. pak jsme si vzájemně setřeli slzy, chytli se za ruce a šli jsme zpátky do klubu.. "tak jdeme na ty sračky?" "jdeme.." protáhla jsem Pepánka davem až k podiu.. pořád jsme se drželi za ruce, pak jsme se na sebe podívali s maniakálním výrazem a začali jsme mlátit hlavama :D "ty vole to jsou příšerný sračky" "že jo" :D pak už mi nikam neutekl.. pak jsme si šli k baru pro pití a sedli si ke stolu.. "vidíš jo, skoro celou dobu jsme byli pryč a takovou dobu si toho nikdo nevšiml" "koukám"
*****
neřešili jsme to.. "už abych byl doma, nebaví mě to tady.." nojo.. nebyla to naše hudba.. co se dá dělat.. šlo nám o to, bejt s Markem.. a on byl pořád v háji.. tak to docela zamrzelo.. ale doma se o nás staral parádně.. nejlepší uvítání: "já jsem tak hrozně rád, že vás tu mááááám!! tak pivo se chladí, uvařeno mám.. nooo.. ale nestihl jsem napíct no" :D hospodyňka :) po tý šílený fekal party jsme si šli ještě hačnout kamsi do knajpy.. na chvilku.. ale po cestě :D no Brno na nás kurva nezapomene, co to bylo za ostudu :D no tak všeci účastníci akce byli rozjetý, vožralý na mol a dělali po cestě z klubu píčoviny.. dva tábory po sobě řvali: "rubyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.. hovnoooooooooooooooooooooo" :D my jsme byli na straně hovna :D použila jsem i svůj amatérskej growling a jde mi to čím dál tím líp :D
*****
a my pak čekali na autobus, než si nás odveze kamsi.. a jelikož měl dveře z obou stran, Pepán toho využil a na každý zastávce vylítl ven a zase zapadl dovnitř :D jsem čekala, kdy to nestihne a zůstane trčet kdesi uprostřed Brna :D samozřejmě, že šel do busu s pivem v kelímku :D no.. za to já měla sklenici z toho klubu :D s vodou :D už měl trochu dost, tak ho napadaly další zhovadilosti :D no skoro na každý druhý zastávce takhle vyletěl ven :D a děsil okolí.. pak už jsme ho pro jistotu drželi, aby neutíkal :D po cestě tam pozdravil nějakou babku.. prostě normálně "dobrý den".. ona se na něj podívala, zmerčila ten černej pentagram, pokřižovala se a vystoupila :D ten nechápal :D my jsme se začali tlemit :D Eliška ta chrněla už na sedačce.. a Pepán pořád koukal doblba a prej: "viděli ste to? ňáká divná ne" :D no já to taky nepobrala.. za největšího satana jsem tam vždycky já.. :D
*****
no a pak na místě už.. akce vejtah.. ty vole :D no připadal nám trochu menší, než předtím.. ale přežili jsme to.. a byli jsme pak už docela potichu.. naposledy jsme řvali po vlezu z autobusu.. to tam taky hovada, co přijeli s náma, ječeli.. nojo.. se tý hlášky nezbavim ty vole :D "rubyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.. hovnoooooooooooooooooo" :D ale to už v klubu jsme na sebe ječeli.. no hele.. byla jsem ráda, že jsem si dřepla na prdel.. no.. a co myslíte.. otevřelo se pivo.. no já už pivo nechtěla.. zapoměla jsem na to, co jsem měla otevřený v lednici (zavíčkovaný) a otevřela jsem si kaktusa.. vyžrala jsem tak třetinu.. ani ne.. Marek nás ještě nakrmil.. ale mě se jíst nechtělo vůbec.. ještě jsme poslouchali hudbu.. pak jsem si vyčistila zuby, aby mi netáhlo z huby.. umyla jsem si voči.. hrozně dlouho jsme byli na balkoně ještě.. já pak šla dovnitř.. dřepěla jsem na posteli a přemejšlela..
*****
s Pepánem jsme se dělili o jednu velikou duchnu.. přehazovali jsme si jí, protože nám pod ní bylo vedro :D to ještě nám bylo oznámeno, že si půjde v pět ráno vařit kafe, protože je to takový šílený ranní ptáče.. prej v pohodě.. jsem se podívala na mobil a oznámila mu, že už má zpoždění, protože je čtvrt na šest :D no probrali jsme se tak nějak stejně.. asi v deset nebo v půl desátý.. nějak tak.. chvíli se ještě leželo a pak se vstalo a začali jsme pomalu balit.. opláchla jsem si držku, oblíkla se, vyčistila tesáky a kolem jedenáctý jsme vyjeli směr domů.. hezky jsme se rozloučili s Marečkem a frčeli jsme.. po cestě jsem myslela, že budu dospávat a ani ne.. Elišku to dohnalo, to jo..
*****
ani jsme se nenadáli a už jsme byli v Praze.. vyhodili jsme Elišku, rozloučili jsme se.. Pepán si dal to ráno už asi třetí kafe.. za Prahou si dal další.. já si dala mega giga monstrózní krutopřísnou bagetu za 46 korun.. taková mega.. a já jí celou sežrala.. dom jsme dojeli kolem třetí čtvrtý.. rozloučila jsem se s Pepánem, dala mu pusu na tvář a mazala dom.. to jsem chvíli kecala s maminou, aby věděla, že jsem doma a pak si šla lehnout.. dospat to.. smrděla jsem jak putika, ale srala jsem na to.. až jsem se vychrápala, skočila jsem se vymydlit do sprchy a pak jsem v práci umírala.. no zabíjárna fakt :D
*****
jinak dneska v práci to bylo v pohodě.. dneska budu rozjíždět mašinu asi.. tak snad se mi to nebude srát.. jo.. a právě se nám zbláznil osvěžovač :D stříkl třikrát za sebou v rozmezí deseti vteřin :D to je puch xD tak jsem ho vypla, hajzla :D hahah.. trochu delší článek no.. no a já mizím.. papa :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****

hah

22. září 2014 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
ne.. není mi dobře.. v práci jsem to přežila.. ale chtělo se mi šíleně chrápat.. a pak mě to v pět ráno přešlo.. klasika.. ale únava jako hovado.. takže žiju hele.. z Brna jsme včera vyjeli nevím v kolik, ale spát se šlo v pět ráno.. no vstávačka byla asi kolem osm.. devíti.. nevím.. ale brzo.. posbírali jsme se a co nejdřív vyjeli.. to byl fofr.. rozloučili jsme se s Marečkem.. bude mi chybět, kluk jeden plešatej.. je zlatej.. Elišku jsme vyhodili v Práglu, dali jsme pauzu a jeli dál.. sežrala jsem tu mega bagetu z benzíny za Prahou a byla jsem po obědě i po večeři.. zbytek cesty utekl.. už u nás jsem se objala s Pepánem a běžela dom.. přivítala jsem se s maminou, oznámila jí, že žiju a že jdu spát.. bylo asi půl čtvrtý, když jsem byla doma..
*****
pak v práci šílený.. nevychrápaná.. unavená jako svině.. ale přežila jsem to.. v pět ráno mě přešlo spaní.. klasika.. no.. a dneska rozjíždím mašinu.. alespoň mám krásnej růžovej náramek z toho festu.. no.. dneska to v práci snad bude lepší.. spinkala jsem.. ale spánek je jediný, čeho jsem schopná.. jedinej stav, kdy mi je dobře.. no.. tak já už končim.. papa x))

nojo

18. září 2014 v 11:50 | Evil Industries |  >Má duše
tak nakonec.. a na poslední chvíli jedu do Brna.. bych se z toho posrala.. nevěděla jsem to do poslední chvíle.. furt jo.. a ne.. a určitě ne.. a možná.. ale jo.. jede se.. jestli z toho do zejtra sejde, poseru se.. fakt.. včera hned, jak jsem přišla na šichtu, jsem šla za stůl.. začala jsem dělat.. a pak mi napadlo, že bych si to asi měla zařídit to volno, že šéfová v půl čtvrtý zmizí.. tak jsem letěla.. no čtvrt hodiny jsem to řešila.. docela parádní situace.. už tři prdele lidí z naší směny si vzalo na tenhle pátek vário (komu by se chtělo chodit v pátek na odpolední, že) tak jsem měla smůlu.. začala jsem dělat smutný očíčka a klela jsem, jak je to úplně v prdeli a že nevim, co budu dělat :D
*****
furt jsem tam stepovala a hromovala :D šéfová zalistovala v počítači, kde měla otevřenou šichtovnici na příští tejden (zrovna jí psala) a pak koukala na tu dnešní.. v pátek bych totiž byla na mayhemu s H. sama.. a kdybych chtěla to vario, tak by tam H. byla úplně sama.. a to by fakt nešlo.. musíme tam bejt minimálně dvě.. pak se podívala, že na endu je taky málo lidí (taky si nabrali varia) tak odtamtud nikoho vzít nemohla.. a pak se podívala na ranní.. "no jedině, že by byl ochotnej za tebe někdo jít z ranní" chvíli přemejšlela.. "hmm.. zkus paní P., ta je taková ochotná, nemá žádnej problém se směnama, tak se jí zeptej, jestli by nebyla tak hodná a nepřehodila si to s tebou"
*****
fajn.. tak jsem teda ale nevěděla, jak si to s ní mám domluvit.. "jí normálně zavolej, tady máš čísla" ukázala za sebe na velkej papír se seznamem všech čísel a podala mi firemní mobil, ze kterýho voláme mechaniky a tak.. šla jsem k tomu papíru s hledala její jméno.. našla.. vytočila.. dala k uchu a: "tudýdíííííííííííí volané číslo neexistuje.. tudýdííííííííí..." :D málem mi rupl bubínek, zkurvenej zvuk :D oznámila jsem šéfový, že číslo neexistuje, že je to asi v prdeli :D "musíš před to číslo dát nulu, když voláš mimo firmu" "ahááááááá" :D to mi ovšem nikdo neřekl :D
*****
tak jo.. zavolala jsem.. dovolala jsem se.. pohoda.. chápe to.. akorát to paní pochopila tak, že si my dvě prohazujeme směny.. že já místo ní půjdu na ranní a ona za mě na odpolední.. to, že jsem jí na začátku hovoru řekla, že opravdu urgentně potřebuju na pátek vario, asi přeslechla.. ale to je jedno.. půjde za mě v pátek na odpolední (stejně je odpolední o pár drobných líp placená :D) takže bomba.. mám na pátek volno :D dneska jdu naposledy..
*****
a taky je to opět jinak.. jelikož jsem říkala už na začátku, že se z těch našich řití těžko dostaneme nějak v pohodě až do Brna, tak tudunáč zjistil, že se tam nedostaneme a že budeme muset jet autem (včera to zjistil :D) blonďák no :D takže super :D složíme se na naftu a pofrčíme :) vim, že má ježdění za celou dobu dost, ale je na to přeci jenom zvyklej, když jezdí od všech možných prdelí do zahraničí.. a Brno je skoro stejně daleko jako Pepíkov.. tak co.. hele.. teď doufejme, že za prva, ještě budou lístky, za druha, že z toho do zejtra nesejde, a za třeťa, že mi nebude blbě.. :D a že se psychicky nesesypu, kdyby náhodou.. no.. a já mizím.. papa :)

aavrsekfsofkfghhnbg§

16. září 2014 v 12:50 | Evil Industries |  >Má duše
nevim, jak jinak bych to řekla.. mít celou noc sebevraha na drátě je paráda.. ve třičtvrtě na čtyři si volat s jeho maminou, která ho hledala po celym městě.. chudák ženská.. ty vole.. už toho je ale opravdu dost.. fakt už.. nevim.. už jsem udělala, co jsem mohla.. vracet se k němu opravdu nebudu.. no.. co dál.. ani nevim ty vole.. radši pryč od toho..
*****
včera jsem opět začínala a končila na mašině.. i když jsem ani neměla.. no to je fuk.. ale přišla M. pozdějš.. až v pět.. tak kvůli ní to takhle bylo.. ale byla pohoda.. dneska začínat nebudu.. mám začínat ve středu správně.. no.. uvidíme.. už to neřešim.. akce Brno pro tuhle chvíli zase padá.. ale co.. budou další akce.. no.. dál nevim.. snažim se tu žrát.. přeskakuje mi kurzor a nebaví mě takhle psát.. radši mizím.. papa x))

tak jsem se zamilovala do nejlepšího kamaráda

15. září 2014 v 12:50 | Evil Industries |  >Má duše
no nejsem já píča? (oooh ale tři dny se radujme a veselme se, zrovna jsem se na blog přihlásila přes gůgl chrom!!!!!!).. jo.. jsem líná psát.. hlavně proto, že jsem líná zapínat Explorer a pokaždý se znovu přihlašovat.. a kdesi cosi.. co se událo.. no.. v pátek to bylo v cajku.. opět jsem nepochopitelně rozjížděla mašinu, páč jsme s H. jely ve dvou.. opět.. na prdel.. dneska budu rozjíždět znovu já.. hahah.. snad se budeme alespoň na mašině střídat tři.. ne jenom my dvě.. uvidíme.. budu v to doufat.. jinak.. kocour se mi tu zrovna podruhý poblil, tak mám radost.. ani ten oběd mě nenechá dožrat..
*****
v sobotu jsem chtěla do Slavic.. ale nešlo se tam.. jeli jsme se strejdou a babi za dědou do špitálu.. děda vypadá dobře.. kecá mu to, tlemí se, tak je to fajn.. ale je furt napíchlej.. kolísá mu hrozně tlak.. a to chtěl podepsat revers, že tam nebudeeeee.. no.. děda no.. jen ať tam hezky leží v klidu, už měl dvakrát mrtvici, tak ať ho hlídají.. přeci mu je už osmdesát.. na JIPku jsme vyfasovali fešný hadříky ještě k těm návlekám.. ano.. ty nemocniční návleky na glády jsou super :D když jsme se navlíkli do těch hábitů, mamina mi oznámila, že by mi ještě vrazila kudlu do ruky a jsem krásný psycho :D achjo :D sbalili jsme si ty pláště s sebou, stejně jsou na jedno použití.. a mamina prej, že si je vezmeme na sebe na Oldies :D opět mi tam z toho smradu bylo blbě.. no.. to má bejt nějaký novinka? x))
*****
pak jsme si skákli na nákup a na oběd do obchoďáku.. chtěla jsem se mrknout do Plazy, ale ta byla moc daleko a Plzeň je rozkopaná.. jeli jsme tam přes Touškov a podobný prdele.. napapalo se.. podobný papů jako v KFC.. ale z takovýho bistra.. ale dobrý to bylo :) pak se jelo domů..
*****
a večer jsem měla rande.. no.. sama nechápu, jak se to stalo.. ale prostě jsem se zamilovala.. na BA.. docela šílenost.. ale neumím se tomu bránit.. i když vím, že je to s ním těžký.. že je pořád pryč (je i 20 hodin denně v práci x)).. ale takhle si budeme vzácnější.. prostě se to stalo.. od BA jsme se neviděli.. až včera.. a to jsem ho pořád měla za bráchu.. a za tejden je akce Brno.. no potěš prdel.. nakonec jsme se včera domluvili, jak tam pojedeme.. tak to bude v pohodě.. no.. mám z něj hlavu v pejru..

jak to říct

12. září 2014 v 1:00 | Evil Industries |  >Má duše
zajímavej den :D děsně zajímavej.. fakt.. na to, jak to včera bylo dokurvený.. hmm.. takhle mě nikdo srát nebude.. fakt ne.. no.. co v práci.. dobrý.. měla jsem taxi.. myš včera usoudil, že to je nutnost a L. souhlasila.. nikdo nechápal, že jsem tam byla už za deset šest :D v tuhle dobu většinou zdrhám teprve ze schodů a pak letim jak píča :D a opravdu tu práci nemám za rohem.. no bylo to v cajku.. ale mašina se nám zase začala sekat, kráva blbá německá.. na poradě sračky.. že jsem to kráva poslouchala.. nojo.. radši nic.. opět mayhem.. a zlomila jsem si další nehet :D
*****
trochu mi zhoustly vlasy konečně.. ikdyž to moje zkurvený kolečko mám furt.. ale už to není tak příšerný.. v práci jsem si včera zapoměla zbytek šunky od svačiny.. katastrofa :D s L. jsme jí dneska dopapaly :D přežrala jsem se na svačině jako dobytek.. měla jsem tu hroznou ňaminku.. to vejce obložený.. v tý velký vaničce, jak je u toho ta vidlička se zoubkama :D je tam úúúúúúžasná debrecínka k tomu :) no hami děsný :) a čtvrtku chleba opět :D no a pak jsem se ale nemohla odvalit na pracoviště :D se mi I. zase smála :D a opět jsem usínala :D
*****
no všechno jsme to přežili.. po šichtě jsem se svezla s L. a myší jako obvykle.. a hned za maminou do práce.. a pak převlíct tričánko a valilo se na bus.. v Ag nákupy.. zase drogerie a lékárna.. a takový sumy, že bych se z toho posrala.. to snad není možný :D mám nový chlupatý krásný gumičky :D a nový beruškyyyyy :D a taky novej lak na nehty.. úúúúžasnej :) po nákupech jsme šly na papů.. v Q bylo narváno.. to bysme zase smrděly kouřem.. tak jsme pro změnu šly do Sherwoodu.. tam točí Hoegaardena!! :D kurva měla jsem ho po stopadesáti letech :D no.. tři roky to je :D jsem úplně zapoměla, jak to je dobrý :D a hlavně jsem zapoměla, jak to nakládá :D
*****
měla jsem neskutečně úžasný papání.. sežrala jsem to skoro i s talířem a to to byla nálož jako prase :D to jste asi ještě neměli :D já když jsem si v jídeláku přečetla tu šílenou kombinaci, tak jsem nechápala, jak se to dá smíchat dohromady.. a kurva to bylo žrádlo :D ale úúúplně ♥ měla jsem kuřecí plátek s broskví, mandlema a vaječným koňakem.. tak a teď si představte tu chuť :D když jsem si to přečetla, tak jsem se zašklebila, oklepala a šla jsem číst dál.. ale nic jinýho mě už tak nezaujalo :D jsem chvíli přemejšlela a nakonec jsem si to dala :D a můžu vám říct, že lepší papání jsem nikde v žádný restauraci neměla :) no něco úžasnýho :) a k tomu to výborný pivíčko :) no dobře mi bylo :D
*****
přežraná jak prase :D za den podruhý :D jsem přežraná ještě teď a to už jsem od tý doby nic nejedla :D to ani nešlo :D čaj tu mám :D poprosila jsem číšníka, jestli bych jim nemohla ukrást jeden podtácek :D já parchant :D prej klidně :D a prej jestli nechci přinýst nějakej novej úplně čistej :D jsem řekla, že stačí tenhle a že děkuju :D jsem musela papání pochválit, to nešlo :D koukám, kolik tu mám tácků.. pár jenom.. ale jenom ty nejlepší piva :D Chodovar tu někde mám.. ale nevim kde.. :D pak tu mám Master, Rychtář, Rohozec, Svijany a teď Hoegaarden :D máte taky pivní podtácky přilepený na skříni? :D
*****
hahah :D radost úplně :D no pak jsme to sotva stihly dopít :D po cestě na bus nás zastavily nějaký dvě holčiny.. prej dostaly úkol ve škole, že mají jeden kamínek, co držela v ruce, vyměnit za něco.. za cokoliv.. asi nějakej test, jestli to ty lidi udělají.. mě nenapadlo nic, co bych jí mohla dát :D sáhla jsem do kapsy a vytáhla jsem bonbon, co mi dal Pepík před odjezdem do Ag do ruky.. "může bejt bonbon?" "klidně.. to by bylo super.. díky, nashledanou" :D jsme s maminou čuměly jak cvoci :D mám krásnej kulaťoučkej kamíííínek heč :D snad není jedovatej :D
*****
no a já už povalim hajat.. tak papa :)
(ne, opravdu ta sklenice nejde udržet v jedný ruce :D)
*****
*****
*****
*****
a je tam rukola :3 tu miluju ♥
*****
*****
vidíte, já za den dostanu malej šutr a podtácek a jsem šťastná jak blecha :D

no tak fajn

10. září 2014 v 23:56 | Evil Industries |  >Má duše
ani nevim, jak to celý popsat.. ale kurva zajímavej den.. fakt, že jo.. nervy v píči.. ale já přeci přežiju všechno.. když už jsem přežila svojí smrt, tak přežiju i tohle.. na žádný vyhrožování nejsem zvědavá hele.. vyhrožování přes den.. hm.. už neberu v potaz.. přes chat.. nezájem.. udělala jsem zablokováníčko.. hm.. osoba zablokovaná na fb mi za nějakou chvíli řvala pod balkonem.. já puštěný Decapitated.. a něco mi to přerušuje.. sms, že mám vykouknout z balkona.. no a kdo tam nestojí.. s růží.. "pojď dolu... pojď ty nahoru" x)) ty vole.. nešla jsem nikam.. nejsem píča.. po tomhle fakt ne.. spustila jsem sisál.. přes tři patra.. hovado za to škubne a urve mi půl klubíčka provazu i s mojí rukou skoro.. měla jsem ten provaz omotanej kolem ruky..
*****
paráda.. no tak jsem si řekla něco o demenci a zalezla jsem.. poslouchám dál Decapitated a zjišťuju, jak mě to kurevsky uklidňuje.. jo.. o tom jsem psala včera.. mělo to pokračování.. ono to bylo nejspíš přes noc u nás.. někde.. ráno si to seru do práce.. opět na poslední chvíli.. ve třičtvrtě a to jsem rozjížděla mašinu.. paráda.. letěla jsem.. sluchátka v uších.. nic neslyším.. ale cejtila jsem kolem sebe takovej divnej pocit.. jakože mě někdo sleduje.. na chvíli jsem vypla písničky a slyším, že fakt za mnou něco dupe.. zrychlila jsem krok.. no zvíře za mnou běželo.. opravdu nevim, co chtělo.. nevypadlo z něj nic kloudnýho.. já dál zdrhala do práce.. na píčoviny nemám čas..
*****
pak jsem jen slyšela, že mám u něj památník.. a další věci (o kterých opravdu už nevím).. fajn.. šla jsem dál.. lezlo to za mnou do půli cesty.. pak se to otočilo a šlo to pryč.. a výhružky v smskách.. už toho mám dost.. jinak šichta byla krásná.. zapla jsem si mašinu.. rozjela.. šlo to bez keců.. ale zase se začaly sekat kusy na liště.. už od toho byl pokoj, ale už to zase začalo dělat.. furt lízt z tý židle dolů, vypínat, přemosit, otvírat, hrabat dovnitř, zavřít, přemostit, vyšplhat na židli, dát do základní polohy, rozjet.. aby to ta mrdka udělala za dvě minuty znova :D a celej proces se opakuje :D
*****
ale nic jinýho se naštěstí nesralo.. vymáčkla jsem z ní krásných 6.430 kusů :) paráda :) měla jsem z nás radost.. zase jsme se musely pochválit, jaký jsme holky šikovný :D jinak jsem zase usínala :D H. z toho hroznou prdel :D "áááá už je to tady :D Jituuuuuš, vstávej, běž se projít" :D ale ještě dva dnyyyyy :D a konec ranní :D no tak až na to ráno to byla pohoda.. už jsem myslela, že bude klid.. ale píčoviny neustávali.. jela jsem dom s ženou a jejím manželem.. a zejtra mě raději do práce odvezou.. aby se tohle neopakovalo.. nejsem zvědavá na nějaký vyhrožování kurva fix..
*****
a proč že zvíře vyhrožuje? když jsem mu dala košem už před takovou dobou? no furt to nepochopil.. áno.. a nejvíc ho mrdá, že jsem se zamilovala do někoho jinýho.. a jebe do něj.. no hezky si vyhrožovali navzájem.. už toho mám dost hele.. já mám kurva nervy jenom jedny.. stejně ho jen tak milovat nepřestanu.. jo.. ani já jsem to vůbec nevstřebala.. a to se mi to stalo na BA.. jsem holt cvok.. ale tohle se ovlivnit nedá.. no.. tak já raději jdu.. nebo mi z toho všeho mrdne a bude klid.. tak papa

na hovno

9. září 2014 v 21:10 | Evil Industries |  >Má duše
spíš na pytel hoven.. akce Brno asi padá.. do píči.. vypadá to, že se asi nedomluvíme.. já mluvím o společný cestě, nějak se domluvit a jet spolu, protože sama vlakem jezdit neumím.. kort takhle daleko.. a busem.. no nevim jakým.. a kde přestoupit.. v Praze.. a sama? ani náhodou.. chtěla jsem se nějak domluvit.. no.. dověděla jsem se, že se autem nejede :D tak nic.. zase příště.. akorát, že jsem se chtěla domluvit, JAK se tam pojede, jestli se pojede nějak společně, protože jááááá.. sama do Brna.. ty píčo vlakem.. a já.. nikdy jsem vlakem sama nejela.. a s někým jenom párkrát.. sorry.. z naší prdele vlaky nejezdí.. chtěla jsem se jenom domluvit kdy a kde se sejdeme a odkud nějak hromadnějc pojedeme.. ne, že tam každej pojede sám za sebe.. no to jako fakt ne.. to budu doma..
*****
a docela šok jako píča.. dostala jsem na fb od jisté.... ehm.. slečny.. pozvánku na MoR 2015.. no tos uhodla.. s tebou na jednom festu.. hmm.. ani ne.. tudunáč to potvrdil na událostech, že jo.. že na BA už sere.. já potvrdila, že ne.. fajn.. hledám kolegu na BA 2015!!! co budu dělat na MoRu.. hrajou tam dvě kapely, co si občas možná poslechnu jinak nic.. ani mě nehne.. Pepíkov je kurva Pepíkov.. jedu na dvacátej ročník.. i kdybych měla jít pěšky..
*****
a hledám kolegu do Plzně na DT 19/11.. nehlaste se všichni x)) no.. dneska taky docela vadná návštěva.. a to jsem chtěla klidně spinkat.. a píču šišky zase.. jisté zvíře.. prudilo.. pořád.. prudilo.. x)) a že mi donese kytičku.. a mám jít ven.. a já polochcíplá nakročeno do postele.. ještě jsem do ní nevlezla mimochodem x)) hmm.. pořád jsem jenom omílala, že nikam nejdu a na plný koule jsem poslouchala Decapitated.. nějak mě to uklidňuje..
*****
tak jsem mu řekla, že mi jí může poslat provázkem přes balkon.. a nebo může zkusit třeba schody a dveře.. no.. přišla jsem o polovičku klubíčka mýho sisálu.. magor na ní měl přivázat kytičku.. ale asi mi chtěl spíš uříznout ruku.. já provaz namotanej na ruce, v druhý držím klubíčko.. ohlá přes zábradlí.. a hovado za ten provaz škubne takovým stylem, že provaz přeškubl.. tak jsem řekla něco ve smyslu polib si prdel a zalezla jsem.. provázek smotal a hodil ho logicky sousedovi na balkon x)) tak mám po provaze.. a pak se uráčil jít nahoru.. vzala jsem si kytičku, zabouchla a šla zase polemizovat o píčovinách.. nic jsem nevyřešila.. jenom se z toho všeho zase opupínkuju a nevychrápu se.. tak mizim.. sprcha, myším papání a chrápat.. papa

hudební abeceda

9. září 2014 v 5:31 | Evil Industries |  >Má duše
tak kočko.. dala jsem to dohromady :D
zkusila jsem napsat abecední seznam svých kapel.. je to jenom narychlo.. ale asi to je vše :D

Amon Amarth :D Apocalyptica
Blood Stain Child
Crematory
Dark Tranquillity, Depeche Mode, Decapitated
Enigma
Fleshgod Apocalypse
Gregorian
Hammerfall
Insomnium
J...
Kataklysm
L...
Månegarm, Mors Principium Est
Neurotic Machinery
Obituary
P...
Queen
Robert Miles
Shade Empire, Satyricon
Tokio Hotel, Threat Signal
U...
Viral Millennium
Yngwie Malmsteen

Babylon's Pride

8. září 2014 v 23:59 | Evil Industries |  >To nej

rup

8. září 2014 v 23:58 | Evil Industries |  >Má duše
že mi ruplo v kouli, každej ví.. hmm.. ten aids na mym xichtě a na rukách nejspíš asi snad mizí.. byla jsem opuchlá jak ropucha.. příšernost.. ale během šichty to trochu splasklo.. a teď je to zase o hodně lepší.. uvidíme zítra.. nevím, z čeho to tedy mohlo bejt.. s kudrnáčem jsme se shodli na tom, že nás někdo uhranul (mám podezření na to, kdo).. Pepán říká, ž alerge na prášek nebo máchadlo.. no.. a já nevím.. asi kombinace chlastu a jahodový Dobrý vody.. když přičtu to, že mamina má akergii na větší množství jahod, tak bych tomu i věřila.. pohoda pohoda.. v noci se napiju.. chvíli ležim.. usnu.. a pak se proberu, že mě hryžou blechy.. ha hovno.. z tý vody jsem se opupínkovala.. ale ta pipina nás stejně proklela.. to vim..
*****
no.. šichta v pohodě.. zrovna jsem sežrala bagetu.. a můžu do hajan.. spinkala jsem hodinu a půl.. nebo dvě hodiny.. tak budu pokračovat.. dívala jsem se na Plná hlava metalu.. zajímavej film.. hodně zajímavej.. v islandštině s titulkama.. chtěla jsem se jít nabaštit.. ale nemohla jsem se odtrhnout :D
*****
jinak mamina mi řekla, že se nesmim před svojí kytarou bavit o tom, že si chci pořídit basu.. nasrala se na mě :D mám jí v obejváku.. a tam spí mamina.. no a ona se rozhodla, že jí rupne struna.. Damouš vyletěl do vzduchu, jak se lekl.. a mamina myslela, že někdo vystřelil z kanonu :D tak jsme jí zkoumaly, jak to mohlo rupnout.. no.. nerupla.. povolil se šroubeček.. rozvázala se.. ale šroubeček v hajzlu.. musim ho zejtra zkusit najít.. ale takovýho zmrda malýho.. no nevim nevim.. jednu tu strunu má permanentně rozladěnou někam úplně do hajzlu až.. ale já to neumím naladit.. jako slyším, že čtyři struny úplně paráda.. pátá naprosto mimo.. no.. a šestá si chtěla vyjít na procházku no :D asi se musim nejdřív holt naučit na tuhle, než si pořídím basu.. ale já se na ní naučím.. musím.. i přes ten svůj debilní handycap x))
*****
no.. a už abych raději šla ne.. bagetu jsem sežrala, tak můžu jít.. tak papa x))

ach

8. září 2014 v 5:30 | Evil Industries |  >Má duše
no hustý.. v sobotu večer jsem byla s maminou ve Slavicích.. když jsme dojeli dom, šly jsme se mrknout do Vlčáku.. záměrně se opít.. nešlo mi to.. tláskala jsem pátý přes devátý.. nešlo mi to.. brusinka, Jégr a samý lepší.. nooo.. maminu tam zase začal balit jakýsi Venca.. hm.. manžel mojí šéfový.. furt do ní hučí.. vždycky, když někam přijdeme.. objednával jí panáky.. a mamina to dala vypít mě :D ale furt se ne a ne vožrat.. pak na mě akorát šly nervy.. po chvíli.. začala jsem kecat se Zuzkou (barmanka ve Vlčáku, bejvalá spolužačka ze zš).. a tak jsme se bavili o všem možným.. a přišlo jisté téma.. kvůli kterýmu jsem se chtěla vožrat.. akorát jsem se tam skoro téměř ruzbulela.. tak mě tam uklidňovala.. ale pohoda.. hned to přešlo.. nemá to cenu kurva.. prostě nemá.. já prostě nemůžu chlastat na žal, páč pak to je ještě horší..
*****
nojo.. tak jsem se opila.. za chvíli mi to začínalo bejt jedno, ale pořád to nebylo ono.. chtěla jsem bejt úplně mimo.. ale nšlo mi to.. no domů jsme přišli hezky pozdě.. nevim v kolik, ale v pět jsem ještě nespala.. nechtěla jsem jít spát úplně vožralá.. aby nebyla kocovina.. probrala jsme se za chviličku asi.. protože bylo brzo ráno.. nevim kolik.. a nalila jsem do sebe čtvrtku flašky jahodový Dobrý vody.. a pak jsem cejtila, jak se začínám osypávat na rukách a v xichtě.. no tak a teď z čeho to je kurva.. z nějakýho toho chlastu, nebo z tý vody? nevim..
*****
druhej den jsem si psala s blonďákem, co byl na svatbě kámoše a taky byl úplně stejně osypanej a taky neví z čeho.. tak se dneska chystá s tím jít k doktoru.. no já jsem chtěla jít taky, ale seru na to.. nakažlivý to není.. to už by mamina byla taky opupínkovaná.. a není.. mi taky teď řekla, že Zuzka taky byla takhle osypaná.. neví z čeho.. a když byla u doktora, tak jí nic nezjistily.. no paráda.. jsem zvědavá, co zjistí blonďákovi a taky na to, kdy mi do zmizí.. nejradši bych s tím do práce nešla, ale půjdu no.. co mi do píče zbejvá.. dneska půjdu.. pokud to nezmizí do zejtra, nebo se to alespoň nezlepší, asi k tomu doktoru půjdu.. no svědí to stejně jako kopřivka.. ale tu bych snad měla všude.. ne jenom v xichtě a na rukách x))
*****
prostě se zase sere, co se dá.. ale já se z toho opravdu posírat nehodlám.. no tak už valim.. čekala jsem, že mi dneska ráno napíše žena na fb a pořád nic.. no.. tak já mizím.. papa

Ten starý dům se rozpadá

7. září 2014 v 5:02 | Evil Industries |  >To nej
nádherná písnička
*****
*****
dneska jsem byla s maminou ve Vlčáku.. jsem lehce navátá.. ale moje napíčunálada nepřešla.. snad přejde opilost a nebudu mít po probuzení kocovinu.. x)) jinak..

nádherná píseň

titulek

6. září 2014 v 0:40 | Evil Industries |  >Má duše
jsem naprostej tatar na to psaní a na používání Exploreru.. než bych ho zapla místo Chromu, tak raději nepíšu články.. to je asi nějaká diagnóza, nebo co.. ale všimla jsem si, že rozlišení na Chromu je už pár dní v cajku, tak dobrý znamení.. třeba s tím něco přeci jen dělaj.. nevím no.. uvidíme..
*****
seru na to, abych se rozepisovala, co se dělo v tejdnu.. noční.. pohoda.. makačka.. na začátku tejdne mi bylo špatně.. kurva úplně na píču, ne špatně.. úplně příšerně a na chcípnutí.. dva dny jsem vůbec nežrala.. nešlo to.. kurva.. v tejdnu jsem s maminou jela do Ag.. mamina jela už dřív.. udělala jsem si radost a koupila jsem si nový sluchátka.. zvuk parádní, ale není na ty moje starý.. ale to jde o zvyk.. byly drahý jako kráva.. ale stojí za to.. a pak jsem si koupila novou voňavku.. tu mojí pepřovou.. chtěla jsem původně tu růžovou, jak jsem k ní čuchala minule, ale je docela sladká, ale ona se pak rozvoněla a byla úplně úžasná.. ale jako novinka stojí skoro 700,- tak si počkám, až mi ji zlevní.. ale i tak jsem za sluchátka a voňavku nechala tisícovku.. ale já si tu radost musela udělat.. no co.. neutrácím, na účtě se mi to hromadí a k čemu..
*****
k tomu si pořídím tu kytaru a pak mi může mamut políbit prdel.. hahah :D to bude paráda :D achjo.. co jsem to vůbec chtěla psát.. nevim opět.. to je jedno.. v pondělí mi bylo zle.. v Q jsem si dala jenom salát na oběd.. ale výýýýýýbornej kurva fix :D zelenina, olivy, niva.. řeckej salát :) v úterý mi bylo taky na hovno.. ve středu jakž takž.. ale furt na píču.. a čtvrtek, pátek už docela dobrý.. to je tak, když mi mrdne v palici a nevim, co s tim víte.. něco se stalo.. docela zásadní věc.. a nevim, co s tim.. nevím to jistě.. ale asi je to tak.. kurva.. ani psát to nebudu.. fakt ne.. seru na to..
*****
proto musím dělat další a další jiný věci, jen abych na to nemyslela.. pořvala jsem si jako kráva.. i v Q jsem se rozeřvala.. jako idiot fakt.. jak malej harant do píči.. no.. tak se budu učit na basu, až si ji pořídím.. teď ale jenom vykydám myším.. podívám se na nějakou chujovinu a povalim chrnět.. jo.. a dneska jsem si rozpletla můj modrej copánek z Brutalu.. ta modrá věc je hezky kudrnatá, tak jsem si jí přišpendlila na repráky.. takový velký, původně od kotoučáku..
*****
a zejtra vejlet do Slavic.. jupí.. to se uvidí, jestli se tam bude spát, nebo ne.. copak já vim.. uvidíme.. no.. tak to jakože povzdech, že žiju.. a zase mizim.. papa x))
*****
jo.. a dneska to je přesně měsíc (5/8) od příjezdu na Brutal :)

nějakej inteligentní titulek

1. září 2014 v 20:10 | Evil Industries |  >Má duše
v poslední době mě napadaj fakt neskutečný píčoviny, o kterých se tu nehodlám rozepisovat.. je to na fekál.. úplně a maximálně.. na hovno.. nebo spíš na hromadu hoven.. ze soboty na neděli jsme byly ve Slavicích.. zase jsme šly pěškobusem.. zase houby.. prostě klasika.. pak nám začalo chcát.. byla tam teta s Jirkou, děda, babi a strejda.. celou noc jsem si povídala dole v kuchyni se strejdou.. pouštěla jsem mu písničky.. nechápu, ale zná DT.. to jsem čuměla jako kretén.. prej je tam nějaká kolegyně v práci pouštěla.. no tohle :D půjdu dělat do tý fabriky, kde dělá strejda :D
*****
kecali jsme dost dlouho a chlastali.. trochu jsem se lízla.. ale furt jsem všechno vnímala.. nepovedlo se mi ožrat.. na hovno.. to jsem vyžrala nějaký svinstvo.. asi panáka slivovice.. to jsem to do sebe kopla a zapila.. no fuj :D a skoro tři černý Arguse patnáctky.. a nic.. stejně mi bylo furt na hovno.. ale trochu jsem se rozkecala.. stejně s tim nikdo nic neudělá.. no.. zapíchli jsme to v pět ráno.. probrala jsem se kolem desátý.. tam to nejde spát dýl.. lovila jsem od strejdy nabíječku na mobil..
*****
pak jsme se bavili různě o hudbě.. a o mojí neschopnosti se naučit na kytaru (přeučenej levák).. prostě nevim.. jedině převázat struny na leváka.. jinak to nedám.. je to na hovno.. fakt.. nejde mi ani držet.. a pak mě zase zasvrběla ta myšlenka, která mě už jednou napadla.. basa.. co se naučit na basu.. když jsem tak úchylná na basy :D páč se mi rozjebaly sluchátka.. stereo.. drahý.. zvuk jako hovado.. a mám půjčený od maminy nějaký sluchátka od vietnamců a to je peklo naproti těm mým starým.. absence basů.. děs.. tak mě napadlo tohle.. prostě jen tak.. a strejda by mě na ní naučil.. jenom by to chtělo, aby mě nejdřív naučil na kytaru.. při stěhování se málo povolila a vyškubl se jí koník z dýhy.. tak nejde doladit.. prej by mi jí i spravil.. a pak i učil.. ale teď ta basa mi nedá spát.. i když umím na pár nástrojů, ale tohle je něco jinýho :) a teď jsem si i našla na netu jednu.. no úžasnou :)
*****
a k tomu kombo za 1.700,- no moje botičky byly dražší :D no já si jednoho krásnýho dne tu radost udělám.. ha!! to bude prdel na to hrát v paneláku.. no co mě je po tom.. kdybyste zase slyšeli ty zmrdy nade mnou.. hmmm x)) ještě že jiní haranti už šli do školy.. tenhle zmrd má ještě rok.. doufám, že JENOM rok.. snad tomu nejsou čtyři.. kurva.. to mě zabije.. no.. co dál.. v práci už super.. nejebe se to tak, jako minulej tejden.. ale mě je to už jedno.. protože se mi vrátila žena z dovči :) jupíííííí :) tak už mi je trochu líp.. tak na mě koukala a říkala mi, že nechce, abych se trápila.. hmm.. kdyby to šlo, tak se na to zfleku vyseru a byl by klid.. ale takhle? hm.. smůla.. láska je kurva, každýho sundá.. je to boj.. ale krásnej.. kurva.. neznáte snad tu písničku?
*****
*****
taky mi připomíná jedno období.. takový hezký.. no jo no.. nějak to dopadne.. no tak já si mezitím pořídím kytaru a budu se na ní učit.. ale nevim.. nevim.. chtěla bych.. ale já bych kurva chtěla takovejch věcí.. třeba teď by se za mě někdo mohl vysprchovat, udělat mi čaj a svačinu do práce.. a taky mě donýst do fabriky.. přijde mi, že tam nedolezu.. je mi trochu zle.. tak papa x))