když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Říjen 2014

tři prdele věcí a nic

31. října 2014 v 2:20 | Evil Industries |  >Má duše
hm.. ne, že by se mi chtělo psát.. ale já to mezitím pak všechno zapomenu a bude to v prdeli ještě víc, než to je.. jo.. to už víc ani nejde.. na ůvod (koukám, že se mi to povedlo napsat s kroužkem, nechápu, jak se to stalo, ale už to tak nechám, je to zajímavé).. je mi zle.. jako svině.. ale ještě žiju.. moje čuryny mě v tom nenechaj ♥ měla jsem jedno jediný stvoření na týhle kouli zemský, kterýmu jsem bezmezně věřila.. přesvědčil mě, že mu věřit nemám.. tak teď už nemám nikoho.. ale co.. není to tak zlý, nikomu nevěřit.. teď už mi snad nikdo takhle neublíží.. ty píčo ale takhle neskutečně.. přišla jsem o kluka a o nejlepšího kamaráda zároveň.. a to jen proto, že jsem si dovolila po něm něco chtít.. nikdy v životě jsem po něm nic nechtěla.. za celý ty roky.. až minulou sobotu jsem po něm chtěla, aby přijel.. nešlo to.. tak tuhle sobotu. prej jo.. že pohoda.. ale místo toho si jede za Éliškou do Prahe.. a prej nemá čas.. že má práci na konci republiky.. ale po cestě zpátky měl čas trčet u ní víc jak čtyři hodiny? aha.. to je chyba asi někde jinde..
*****
holt jsem do toho začala tahat city.. jo já naivka myslela, že to myslí podobně.. tak nic.. spletli jsme se.. ošklivě.. v někom, koho znám tak dlouho.. hm.. to ona ho změnila.. nikdy takhle nemluvil.. nikdy neměl takový pošahaný zájmy.. nikdy by se na mě nevysral.. teď má jinou kámošku (jestli jenom to) a na mě se vysral.. jak milé.. tak to jakože končím.. po těch letech.. no ty píčo.. a kdo za to může? logicky já.. seru na to x))
*****
v pátek po šichtě mě myš s L. odvezl dom.. a L. šla se mnou.. naklizeno jsem měla (pořád docela mám), tak jsem se nemusela bát sem L. vzít.. musela jsem se po šichtě vysprchovat.. to by jakože nešlo.. prostě jsem si sem L. vzala.. udělala jsem jí čajček, kecala s maminou v obejváku, mazlila se s kočičákem a já se mezitím ošplouchla.. vyžrala jsem si svůj čaj, něco málo jsem sežrala a mazalo se k Elizabetě na bumbačku.. byla tam Elis, já, L., moje M. a přišel se tam za náma podívat náš sympatický ajťácký kolega, aby se mrknul Elizabet na počák, proč jí pořád ta jedna hra blbne :D ty vole.. tak jsme si tam potykali :) hej to bude divný mu říct pak v práci "ahoj" :D to zase bude celá fabrika čumět jak.... hmmm.. jako bych si na to ještě nezvykla tam :D
*****
no hele.. probraly jsme všechno možný i nemožný s ženama.. padly čtyři flašky vína (dvě bílý, dvě červený).. papala se bramborová pizza (hej mňamka), různý brambůrky a já nevím, co všechno.. i z mojí L. lezly věci, který jsem opravdu ani netušila.. dost soukromý věci.. hubu jsem měla dokořán.. ta tam pak vysypala brambůrky, chytla z toho neskutečnej výtlem :D a pak se obumbala tak, že o sobě chvílema nevěděla, žrala brambůrky ze země a pak usínala :D s M. jsme se bavily o hudbě a o nadcházejících koncertech a E. mezitím na pc pouštěla Dymytry :D já se tam pak rozbulela, protože padlo téma vánočák.. no.. a tam, jak známo, mě E. málem sežrala, protože si myslela, že jí jedu po Mařeně.. tak mě za to zjebala ještě po desátý, ale jelikož mám vypíčený rozpoložení, tak mě to odrovnalo.. tak jsem si pořvala a nejvíc mě jebalo, že mi ta holka nevěří.. jak si kurva může myslet, že bych jí ho chtěla přebrat.. nikdy v životě by mě to nenapadlo..
*****
no.. ale už jsme si to po stopadesátý vysvětlily, tak snad už budu mít pokoj od tohohle.. že prej se nemůže ani dívat, když mi veze materiál a přes regál spolu prohodíme pár slov (většinou to je šukézní konverzace typu: "tak co Mařeno, jedeš na Brutal? "no já nevim, uvidíme.. uvidíme.." "no jak nevim.. budou tam Knedlíci, musíš jet.." "no popřemejšlim o tom.." "se připomenu" "jojo" "a dovezeš mi jednu eurovku?" no asi tak.. a ona si myslí sejtnvíco.. kurva to mám takový přednosti, aby si myslela, že bych ho mohla svádět nebo nevim co si myslí.. sorry.. nesvádím zadaný.. ty vole nejsem svině.. fuj.. zase se mi z toho udělalo mdlo.. kurva.. ale holky pak odešly, myš pro ně přijel asi v půl jedenáctý.. nutno podotknout, že jsme tam byly cca od čtyř odpoledne.. joooo.. a já s E. jsem tam byla do jedný do rána :D hodně jsme si povídaly.. a řekla mi věc, po který jsem zůstala čumět jako idiot.. ne.. kurva nechápu to ještě teď.. to je docela nepochopitelná věc.. ale fajn no.. jako nic proti mě.. to ne.. ale jedna taková její osobní věc.. a jakože.. no šílenost.. opravdu.. dožraly jsme to víno a pak jsem se nějak doplazila domů :D
*****
no.. doma se mi udělalo trochu špatňoučce, když jsem si hajnula, ale šavličku jsem nehodila, tak pohoda.. zajímavé bylo, že ráno mě nebolela makovice.. ale byla jsem přehulená z nich.. dokonce i Mišuge si zapálila.. to se mi zdá :D L. s tím přestává.. si dá jedno za půl roku.. a teď ty vole :D já taky měla jedno no.. jablíčkovou slimku.. :D protože mě dusily.. a mě to pak až tak hrozně nevadí.. hadry jsem větrala na balkoně.. sebe jsem pak vymáchala pořádně ve vaničce.. protože mě je špatně vždycky hlavně z toho smradu.. fuj eeeee.. hej ale Elis to tam měla vyzdobený a naklizený.. úplně paráda :) svíčičky a v reprácích Dymytry :D
*****
v sobotu teda nic.. to pro mě přijela teta a jela jsem do Ag.. byla jsem u táty.. s dětma.. jo.. sourozencům už je osm.. ty vole.. šílený.. pořídila jsem jim úžasnou paletu barev na sklo.. s třema prdelema věciček k tomu.. taková veliká sada.. no.. k mé radosti si toho samozřejmě ani nevšimli.. do píči ty děcka maj vyjebaný zájmy.. nějaký Duplo a podobný.. od prarodičů s tety strany dostali pro ně asi ten nejlepší dárek.. každej dostal dvě stovky.. kurva.. v tomhle věku? jako vážně? čuměla jsem jak péro z divanu.. já jsem vážně jiná.. asi.. já si pomalu neřekla ani o dvacku na nanuk..
*****
no.. kecala jsem tak s tetou, tátou, babi, dědou.. a pohoda.. říkala jsem, co je novýho.. a tak dále.. a byla duchem úplně mimo.. plnej byt dětí.. sourozenci tam měli kámoše na oslavě a ještě tam byl Víťa.. jako vždycky.. to je syn od tetiny bráchy.. no já si dala ty výbordelný dortíky od babi.. ale.. ty vole to bylo žrádlo jako svině ♥ vyžrala jsem tam trochu piva, sežrala pár chlebíčků a kus obloženýho talíře (hlavně ten ledovej salát, na kterým to bylo naservírovaný) a kecala jsem tak aby se neřeklo.. v telce byla stanice TV Rebel, tak jsem měla o zábavu postaráno.. my jí nechytíme.. kurva..
*****
no.. měla jsem docela dost, tak jsem se pak už viděla doma.. to jsem pak jela s babi a dědou a ještě se třema lidma :D vole.. namačkaná jsem byla úplně neskutečně.. ale přežila jsem to.. doma jsem vyprávěla, jak bylo.. v neděli mi bylo duševně opravdu špatně.. v pondělí jsem zavolala šéfový, že na to seru, že mi je zle.. do práce jsem nešla.. bylo mi zle jak psychicky, tak fyzicky.. bylo mi na blití a na posrání.. nemohla jsem jíst.. nic.. celej den jsem prospala.. šéfová se strachovala, abych přišla v úterý na ten svátek.. nojo.. byla jsem vylosovaná jako jeden ze šťastlivců, co musí jít ve státní svátek do práce, nebo si za sebe najít náhradu.. nikdo za mě nechtěl jít, tak jsem musela.. tam jsem se psychicky složila.. holky mě tahaly domů.. že někoho zavolaj, aby mě odvezl domů.. páč jsem jim říkala, že domů kurva nedolezu.. no.. nějak jsem to tam doklepala.. ale vůbec si ani nepamatuju, jak.. ale bylo to příšerný..
*****
vim, že večer byla zima jako píča.. mínus jeden stupeň.. a já jenom ve svý Amoňácký mikině.. kurva.. měla bych se naučit už chodit v něčem jiným, než jen ve firemním tričku a mikině.. málem jsem nedolezla domů, jak mi byla kosa a jak mi bylo zle.. hlavně psychicky.. za celou šichtu jsem vůbec nic nesnědla.. nešlo to.. to jsem měla zimnici i jako kráva ten den.. hrozný.. ale kupodivu jsem to fakt dala.. druhej den ale ne.. to mi bylo ještě hůř.. včééra.. to jsem se probrala v deset po budíku.. zírala jsem doblba.. nemohla jsem se ani zvednout z postele.. zavolala jsem šéfový, že na to jebu, že mi je zle.. že to nejde.. šéfová bědovala, jak je to v prdeli, že potřebuje od příštího tejdne rozjet jedničky a že jestli omarodím, bude to průser jako hovado, páč tam nebude mít koho dát.. jsem jí říkala, že to ale teď prostě nedám.. že mi je fakt zle.. tak jsem se měla koukat prej sebrat, jinak že jí taky trefí.. ale že chápe..
*****
to jsem si tak zaplakala do plyšáka a do mýho polštáře s beruškama, až jsem si všimla, že ten polštář má nějakej mokrej flek na místě, kam mi slzy netečou.. kurva.. co to.. zvedla jsem hlavu a na polštáři krvavej flek velikej, jako ty berušky na něm.. ty píčo, co to? z nosu se mi spustila krev jako svině.. půl hodiny jsem smrkala krev.. šla jsem hned vyčistit ten flek.. prosáklo to až na povlak polštáře.. na tu výplň naštěstí ne.. ale ty vole.. z toho řvaní mi asi rupla nějaká cévka ve frňáku nebo nevim ty píčo.. no.. včera večer mi pak volala L. jestli přijdu do práce.. že jsem se měla ozvat šéfový, jestli přijdu, nebo ne.. no.. jako vždy, tak ani tentokrát jsem jí nenapsala, jestli přijdu, nebo ne.. chudák ženská.. tak jsem jí napsala hned obratem sms, že zejtra přijdu..
*****
jo kurva.. tak jsem dneska přišla do práce.. voči jak dvě rajčata.. ženský mě ani nepoznali, jak příšerně vypadám.. jak mrtvola.. přilezla jsem dneska v jednu do Ri-Vaje.. a holky na mě, že co mi je.. že nejsem ani bílá, jako obvykle, ale spíš šedivo-zelená.. a že jsem taková..... .."chcíplá?" dořekla jsem, když to ze sebe nemohly vymáčknout.. "no.. ale fakt.. si chcíplá".. nojo.. od pondělí ke dnešku jsem zhubla pět a půl kilo.. (ne.. nechtějte vědět, kolik vážím) krása, že.. až dneska jsem něco trochu snědla.. teď jsem snědla tři ovocný knedlíky.. odpoledne jsem sežrala polívku.. tři sběračky.. u maminy banán.. na desetiminutovce jsem sežrala dvě monte.. na svačinu jsem si třikrát kousla do chleba x)) zalila to čajem.. a kolem tý jedenáctý, co jsem přilezla dom, jsem sežrala ty tři knedlíky.. borůvkový..
*****
mamina mi zase začala vyhrožovat endokrynologií a cvokařema.. a cvokhauzem.. a že si mám nechat napsat prášky.. toho se děsím nejvíc.. ty píčo tři roky jsem to žrala.. doteď mám zdravotní problémy.. kurva.. já nechci.. prej něco slabýho.. jen na zklidnění.. žena moje je z toho neskutečně hotová.. kočka moje.. pořád říká že blonďákovi rozbije hubu.. myš se k ní hned přidával.. ještě, že mám ty svoje hovádka v práci ♥ to se nějak zvládne.. M. do mě ještě hučela, že musim jíst, že co si pak počnu na těch Dárečcích, že se tam složím.. tak se mám koukat sebrat, abychom si to tam mohly pořádně užít a zapařit.. že mě pak zrzek ani nepozná.. no to je fakt.. musim se sebrat.. kurva do píči už.. jinak to dopadne hodně blbě..
*****
a to jsem nechtěla, aby to mamina říkala babi.. ale tak nějak to babi na ní poznala, když si včera volaly.. všechno v hajzlu.. s dědou špatný.. hodně.. strejda taky nemůže jíst.. z práce má nervy v prdeli.. teď já do toho.. je toho moc.. je toho fakt nějak moc najednou.. to snad ani nejde, aby se jebalo tolik věcí najednou ne? nevim, jestli to jako je myšleno vážně.. fakt nevim.. moje žena chtěla jít dneska ke mě na návštěvu.. tak jsem jí říkala, že zítra spíš.. dneska jsem byla ráda, že jsem ráda.. byla jsem s ní a s H. na mayhemu.. ale pohoda.. zvládlo se to.. a zejtra začínám na mašině.. L. dneska byla poprví na mašině :) šikovná :) mám z ní radost.. hlavně není takovej idiot jako já.. já jsem děsně natvrdlej tvor.. no a teď na mě hlavně nikdo nesmí mluvit.. nechápu nic.. ani to, že se vyprázdní hala, Lálinka do mě žďouchá, jestli už jdu.. podívám se na hodiny.. pronesu: "no.. šest hodin" a až pak mi dojde, že je asi čas na žrádlo x)) nojo.. co se dá dělat.. odpoledne na mě čekal balík ovoce ze Dne zdraví.. tak to potěší :) a hlavně že už nám v rádiu naladili Efemko.. jo.. a příští tejden jdu na jedničky, jestli se toho dožiju.. víc z dnešní porady opravdu nevím.. jenom vim to, že už raději jdu.. papa

D.O.S.T!!!

29. října 2014 v 1:00 | Evil Industries |  >To nej
*****
zrovna pro těhle pár dní naprosto výstižný..
jooooo.. státní svátek? včera jsem si vzala marodku a dneska byla v práci.. zejtra uvidím..
zle mi je.. zle zle.. hodně zle kurva..
*****
ale!! dneska mi Mišuge dala totooooooooooooooooo!! a nálada hned lepší :)
ještě když při té příležitosti zamluvila lístečky na Dárečky ♥
*****
vodřízni mi temeno lebky!!!! zbytek si vykuchám sám!!!!!
tu zejtra budu zpívat Mišugi :D

hm

22. října 2014 v 0:50 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. další den v mimóznosti.. včera jsem šéfový řekla, že jdu ve středu k zubákovi.. H. jsem řekla, že tam jdu zítra.. dement.. tak si myslela, že tam jdu tedy dneska a já jí říkala, že kvůli tomu nebudu začínat na mašině, abych tam pak nebyla jenom půl hodiny a musela jít pryč.. no.. a co jsme se dneska nedověděli? že je ty píčo teprve úterý a zubáka mám na středu.. ty vole.. celej den v domněnce, že je středa.. tak nic.. nemusela jsem dělat zmatky s tím, že dneska nebudu začínat na mašině.. a bylo mi z toho pak akorát divně.. jsem to H. řekla, že jsem debil, že jsem se měla přehodit na zítra, že takhle budu zejtra začínat, ale ukončit jí musí oni.. prej to nemám řešit, že je to úplně jedno a že si s tím nemám dělat hlavu.. tak jo no..
*****
dneska bylo asi všechno úplně v pohodě.. ani nevím.. já vážně kurva nevím, že v tý práci jsem.. prostě tam jsem.. chvíli čumim.. dělám.. a pak chci jít na svačinu v půl jedenáctý a koukám, že je jedna hodina odopoledne a pak se pídím po tom, jestli ta svačina fakt už byla a jestli jsem na ní kurva vůbec šla!! vím jen, že tam bylo vedro.. jako svině.. no.. jako obvykle.. že mě v jednu chvíli probrala z komatu pec, jak začala vřískat a že když jsem šla na hajzl, že se mi z tý zimy úplně zarazilo chcaní.. oh ano.. důležitej poznatek.. ale ta rána do xichtu, když projdete lítačkama zpátky na halu.. teplotní rozdíl minimálně patnácti stupňů je bomba..
*****
Terezka je spokojená, koukala jsem na ní, když jsem šla kolem ní na hajzl :D pak jsme se viděly na chvíli v šatně.. jinak nemáme čas se vídat.. doufám, že půjde na vánočák :) jo.. a L. má zase na koho žárlit :D vždycky žárlí jenom na moje holky ty vole :D "hmm.. takže ty se teď budeš bavit s ní jo? a na mě sereš jo?" "neseru.." "sereš.. nechceš mě" "si vdaná" "to vadí?" :D :D věčná debata tohle :D "Kobliho, proč mi nechceš dát?" :D :D "protože jsi vdaná.." "hmmm.. a chceš Pepu, co? klidně začnu poslouchat metal, potom mě budeš chtít, ne?" :D "ne.." "Jituchoooooooooooo, proč mě nechceeeeeeeeš.. Martínek mi to dovolí.." Martin: "jedině, pokud se budu smět dívat" xD xD magůrci :) furt ty kecy, že chci jenom Míšu :D jo.. mojí Míšu z hotelovky ♥ to jsme se o ní dneska bavili a já přijdu dom, zapnu pc a vyjede na mě zpráva na fb, že má moje Mišička mimí :) já mám takovou radost :) ta moje kočička totiž musela na přerušení.. tak se to tentokrát povedlo :)
*****
ještě že mi taková krásná zpráva spravila náladu :) ale vědomí, že budu po zbytek tejdne na mayhemu, mi ke štěstí moc nepřidává.. ale holky jsou v pohodě.. tak je to v cajku.. jen jsem úplnej tatar kurva.. furt na něco zapomínám.. jako včera s těma rámama kurva (tam jezdí půl hodiny dokola píčus a nic neřekne.. jenom třikrát v peci.. no co.. alespoň to bylo pořádně spájený) ale to není otázka pěti minut.. prostě mi H. něco řekla.. a já to do pěti vteřin do píči nevěděla.. jsem jí říkala, že je to se mnou čím dál tím horší.. ale chápe.. no.. už jsem přemejšlela zase nad různýma možnostma.. ale dost zoufalýma.. tak to radši zase nechám bejt.. fakt.. tohle ne.. to by bylo hodně v píči..
*****
a nevím, jestli mám jít s ženama na tu pařbu.. vůbec se mi nikam nechce.. ale nechci, aby si myslely, že jsem se na ně vysrala.. vždyť to vlastně dělaj hlavně kvůli mě.. tak mi to je blbý.. achjo kurva.. dneska začalo bouřit hele.. bliká mi světlo.. no tak doufám, že nebudou moc velký rány.. jinak se mi spinkalo dneska přes den docela v cajku.. vrtalo se tu jenom chvíli.. tak pohoda.. a dál.. nevim.. zírám tady na tu fotku.. ne.. na profil si jí nedám.. až někoho napadne mě na ní označit, tak tam vleze sama.. já na to ty koule nemám.. já úplně zapoměla, že nás Eliška fotila.. vim, že nás fotila na městě, ale že i u stanu, to jsem zapoměla.. asi.. radši.. protože pak mi bylo akorát do breku.. ale na klín si mě vzal sám.. protože Eliška prskala, že jsme moc daleko od sebe :D
*****
no hele.. a já jdu zase ne.. snad mi zejtra zase nevyvrtá celou držku.. na to nemám náladu.. tak papa x))

vánoce vánoce x))

21. října 2014 v 2:00 | Evil Industries |  >Má duše
to, že mi jebe, víme dávno.. hmmm.. ale my dneska stavěly vánoční stromeček.. no.. fakt.. po šichtě mě L. s myší odvezli k Ri-Vaji a šla jsem za maminou.. klasika.. šly jsme do krámu a na poštu.. na poště jsme měly balík z Magnetu.. hahah.. přišel nám umělej vánoční stromeček, špuntíkovitý natáčky na vlasy, tři velký balení peprmintových penízků v čokoládě a umělý závěsný rampouchy.. tak jsme stromeček musely vyzkoušet.. a asi ho nezalejvali, kreténi.. kurva.. i umělej stromek jim opadává.. no super :D ty natáčky fakt vypadaj jak z marsu.. jsou to takový špuntíky :D a fungujou :D já ale prozatím zůstanu u copánků.. pro jistotu..
*****
ty vole ale ten stromeček má větviček.. šílený :D ale jo.. ujde.. docela.. no.. v práci pohoda.. uteklo to tak šíleně, že když jsem chtěla jít na svačinu, všimla jsem si, že je jedna odpoledne.. ani jsem nepotřehla, že jsem na tý svačině byla.. takže v cajku.. přežilo se to tam.. moc jsem to nevnímala, ale nejspíš byla pohoda.. měla jsem se původně zaučovat já na enďácký mašině.. ale naše M. má přednost.. ta na to zaučování čeká o hodně dýl, než já, takže já jsem v pořadníku.. a myslím, že jí to hezky šlo.. já se zatím jenom přiučovala ty tři prdele věcí kolem.. jako je třeba zabalování beden, dávání etiket a tak.. dobrá věc jako trénink.. pak tam je fofr jako svině (jako vždy) a nevěděla bych, jak chytit ten nehorázně těžkej kotouč pásky :D a trefit se přímo na švy bedny je taky bomba :D kort, když nevim, jestli tu věc chytit do pravý ruky, nebo do levý.. klasika :D
*****
no co dál.. dál asi nic.. prospala jsem zase půl dne.. ale já musím spát.. musím to všechno zaspat.. když spím, tak to nebolí.. když místo čtvrtý odpoledne, skončí ve čtvrt na jedenáct, tak to pak na návštěvu není čas.. umučí ho v tý práci.. no.. ale odejít nemůže.. má tak zkurvenej život, že bych brečela.. achjo.. nejhorší je, že jsem nejspíš jediná (nebo jedna z mála), která ví.. no.. asi proto jsem dopadla takhle.. kurva.. du radši.. pa..
*****

země s prstencem

20. října 2014 v 23:40 | Evil Industries |  >Různé

*****
na tohle video jsem narazila už kdysi.. ale dneska jsem si na něj vzpoměla.. hrozně se mi líbí :) četla jsem článek, že naše Pluto, který se mělo už považovat pouze za planetku a ne za planetu, je opravdu prokázaná planeta.. tak je zpátky :) v tom případě by měla být planeta i Sedna a ty další drobci za Plutem, ne? :) ale jo.. alespoň z něčeho mám dneska radost..

velký úklid

20. října 2014 v 0:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsem včera začala uklízet.. všechen bordel, co se kde válelo.. halda na posteli etc. :D dneska jsem pokračovala.. všechny moje píčovinky jsou zbavený prachu (aby se na nich za tejden usadil novej kurde), zameteno, vytřeno.. jo.. u mě je utírání prachu celodenní záležitost.. to ještě nevíte? a to jsem nevysávala plyšáky.. to by byl další den.. nasrat.. až na Vánoce :D akorát ten píčus na vytírání je jaxi rozbitej, tak jsem to vytírala ručně a lezla jsem po čtyřech.. no proč ne.. ale je to hotovo.. ještě zejtra převleču cejchy.. jo.. to asi taky jednou za čas neuškodí :D ale já nechci jiný, než moje beruškovatý :D maminka mi řekla, že už to tu nevypadá jako v bitevním tanku, ale že to konečně trochu připomíná pokoj.. takže jsem šikovná :D maminka se už nebude bát chodit na balkon.. nějakou chvíli :D lítá mi tu už třetí moucha.. dvě jsem už zneškodnila, tak kde se to kurva bere..
*****
vim, že bych si ještě měla přebrat šuple u psacáku, ale to je opravdu nad moje síly a nervy.. hele já na to seru už :D zase příště.. ale když je motivace.. proč ne :) já se totiž jen tak nerozhoupu.. a zejtra ranní.. no super.. zase vstávat jak kretén.. RÁNO.. už jsem říkala, že k nám nastupuje moje bejvalá spolužačka z blbákova? byla o ročník vejš.. zlato moje :) Terezka :) jsem jí dala před dvěma tejdnama číslo a zejtra k nám nastupuje :) na zkoušku :) měla přijít na desátou si to vyzkoušet.. že tam bude navlíkat nějaký pérka na něco.. tak to není naše oddělení.. ale je to fajn :) mám na ní počkat u hlavního vchodu.. to nebude problém, já si stejně nemám jak otevřít :D no.. zejtra si taky musím vyřídit ten čip, proč mi ta kurva nechce otevřít dveře..
*****
zase jdu na end.. myslela jsem, že se už tenhle tejden budu zaučovat.. a hovno.. bavili se tam, že budou zaučovat jinou holčinu.. hmm.. tak zase nic.. ale je mi to jasný.. ona je v pořadníku první.. taky na to čeká jakou dobu.. ale já se taky dočkám :) to pak budou kurva nervy a starosti s tím :D tam je toho o tři prdele víc, než na mayhemu a tam jsem myslela, že mi mrdne, když jsem se to tam učila.. no.. ale kus svých nervů musím obětovat pro blaho své duše :D vypočítávat nějakej diferenc, a jedno měření, vylamovačka, mašina.. a když to zčervená, je to v píči a šup jim říct, aby támhle na počáku přejeli o program níž :D vole :D to bude řiť s tím :D s mou pamětí a s mým soustředěním to bude pohádka :D se ze mě poserou :D
*****
tak snad bude pohoda.. a uvidíme, jak se co vyvrbí.. hahah.. tak mizím hajat asi.. snad usnu.. doufejme.. zase mě budili.. kurvaaaaaaaaaaaaaaaa.. soused píčus ty svoje vyjebaný kokotiny jazzový nebo bluesový.. to je takovej hnus ty vole.. řve mi to vlastně u hlavy.. ty vole.. doufám, že mu to řádně oplácím.. moje čtrnáctiletá sousedka z druhý strany mi k mému uklízení naprosto ukázkově hekala, tak taky dobrý zpestření :D ty píčo.. mám dost.. až nebudu mít někdy doma maminku, taky se nebudu držet na uzdě :D :D tedy, jestli bude s kým :D když ne, tak si alespoň budu hodně nahlas zpívat, ať z toho kurva taky něco maj :D a to se tu zase celej tejden vrtá jo :D samý lepší :D po noční ideální :D
*****
teď bych asi měla jít chrápat co.. tak já se jdu uspat.. papa x))

šestá noční

19. října 2014 v 2:00 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. šla jsem na ní po kurevsky dlouhý době.. zařekla jsem se, že už nebudu chodit na soboty, když nám takhle dokurvili střídání směn.. a že je to normální, si strčte někam.. jděte z pátka na sobotu na noční a pak ráno v pondělí vstaňte.. hahah.. nikoho to nebaví.. no jsem na sebe zvědavá.. dneska jsem se absolutně nemohla probrat.. vykýblovala jsem se večer.. někdy v sedm.. to jsem si od tří hodin odpoledne šoupala budík.. ale nešlo vstát.. každou chvíli mě něco probudilo.. kravál jako svině.. soused si pouštěl na plný koule ty svoje zkurvený bluesový sračky a já z toho kvetla.. když je jeho zeď společná zrovna s tou zdí, u který máte polštář, je to ideální..
*****
k tomu venku píčusové dělali kravál, traktor a debil s motorkou, hovado se sekačkou (teď sekat trávu?) tlupa malých zmrdů venku, co po sobě řvali.. zrovna pod mým balkonem jo.. no fajn.. k tomu mi dement volá.. pak píše.. se mi zdá ty vole.. no ale vstala jsem.. jsem docela vyšťavená, ale fajn.. žiju.. nabaštila jsem se.. trochu.. jsem líná i jíst.. chvíli jsem zírala do blba.. a teď se tu snažím si uklidit.. paráda no :D už to tady malinko připomíná pokoj a ne skládku.. teď jdu na utírání prachu.. takže chrápat půjdu někdy v pět ráno.. hahah.. zrovna jsem to vykydala zmrdům.. umyla jim terárko.. lítali mi tu po pokoji v tom prachu za postelí :D potřebuju najít něco, kam budu sulcovat usušený kaštany, abych je pak mohla v zimě odnýst zvířátkům do lesa.. suším je na zemi pod topením.. už tu mám pěknou hromadu..
*****
teď půjdu na to utírání prachu.. zametu si a zejtra se uvidí.. vytřu po stu letech.. aby se tu mé návštěvě neudělalo špatně.. alespoň mám teď motivaci, proč si tu uklidit :D :D jo.. jinak.. na šestý noční to byla bomba :D úplně super.. akorát jsem trochu zapoměla chytat rámy, když jsme končily :D tak si jezdily dokola.. no co.. tak to bylo alespoň pořádně spájený, ne? :D pff.. a co se posralo.. nic.. a to holky čuměly, jak já jsem ukecanej tvor.. on si každej myslí, že jsem taková zakřiklá, tichá, antispolečenská, introvertní a nevím co všechno.. jo.. introvert jsem.. to jo.. ale bavit se kurva umím.. a když už se přijde na nějaký téma, o kterým se dá mluvit, tak hubu nezavřu.. a měly z toho vánoce ne :D jako: "hele ty vole vona mluví" :D sorry, na mayhemu se moc mluvit nedá.. tam se přes lis neslyšíte.. a když jste čtyři ženský u stolu naproti sobě, tak je vždycky o čem kecat..
*****
i když holčičí témata typu: "jo holky já támhle na aukru viděla úplně úžasný boty, ale nevim no, osm stovek za ně nedám.. ale nebo možná jo.." :D jsou opravdu mimo mě.. já se bavím o hudbě (jo naše nová kolegyně je rockerka a trochu metloška jéééééééééééééééééééééé %)) o zvířátkách.. že máme kocoura a mám dva pískomily, a že bydlím jenom s maminou a že mít mamuta nad hlavou je peklo, co jsem zase měla ke svačině (protože když jdu ze svačiny, tak se nikdy nemůžu odvalit, jak se přežeru :D a pak taky půl hodiny po svačině mlaskám a furt dělám to svoje "mňam mňam mňam" :D tak ze mě lámou, čím jsem se to chálovala :D a tak dále :D s mojí L. jsme se bavily o Leušce, chudinka je skoro slepá.. snad se poštěstí a spraví se to.. šedej zákal má..
*****
šichta utekla jako hovado.. ale můžu říct, byla jsem fakt unavená.. no taky.. když jsem šla v pátek chrápat ve čtvrt na jednu odpoledne :D jo ty vole.. mi řekněte, kdo po noční chodí spát odpoledne :D to jsem se po šichtě stavila u maminy.. tam jsem byla asi do sedmi.. pak jsem šla sbírat kaštany :D s deštníkem nad hlavou :D hromadu jsem jich nasbírala :D ti školáci, co si to srali na základku, na mě divně čuměli, ale co :D s hromadou kaštanů jsem si řekla, že si půjdu pro něco dobrýho :D tak jsem se podívala na hodiny a zjistila jsem, že už mají v krámu otevřeno.. tak jsem si koupila dvě pistáciový xxl Deli, dva zelený Crazy wolfy a gumový třešínky Haribo :D po příchodu dom jsem vyklopila na postel kaštánky, aby se mi nezapařily, umyla xicht, pomuchlala zmrdy, oblíkla se do noční košile, vzala jsem si župan a.. napsal blonďáček.. jsem si otevřela ten jeden energeťák a tak jsme si psali a najednou bylo čtvrt na jednu :D :D ne.. opravdu se mi nechtělo spát :D pak mě ale trklo, že jdu dneska taky ještě na noční, tak jsem to musela utnout a pak jsem se ještě přemlouvala ke spaní :D
*****
hele z pelechu jsem vylezla skoro v sedm večer :D dala jsem si oběd :D no a pak za chvíli prchala do práce :D mamina nechápala, že jsem dovedla chrápat tak dlouho :D přitom jsem spala vlastně šest hodin a něco :D teď na šestý noční paráda.. ale dala jsem před odchodem do arbajtu echo L., že budu potřebovat asi udělat vrátnýho :D ta píča čip prostě nebude fungovat.. ale ještěže si odpíchnu příchod a odchod :D hlídač mi řekl, že ten čip mě do fabriky pustí jenom v čase od 21:30 do 21:45.. tak jsem mu slušně řekla, že to je píčovina, protože jsem viděla kolegyni, která si otevřela těsně přede mnou.. časovej rozdíl jedný minuty.. a to bylo prosim cca 21:55.. ano.. chodím do práce takhle časně :D ale vždycky jsem to zatím stihla.. *ťuk ťuk* klepu na zuby :D :D kdyby náhodou :D ale kvůli tomuhle jsem to fakt skoro nestihla.. víte jak.. přijdete k fabrice, mlátíte na okno, na dveře, zvoníte na všech šest zvonků a furt nikdo neotevírá.. na posrání :D ještě chvíli a polezu tam oknem.. už takhle jsem tam jednou lezla skladem (ale pšt) :D
*****
příští tejden valim za šéfovou, aby mi laskavě s tím zmrdem něco udělali.. tak.. a já jdu dělat něco se svým bejvákem.. všudypřítomnej bordel na zemi a tak různě, jsem zlikvidovala, zmrdi mají vykydáno.. a teď je na řadě prach.. tak pa v pět ráno :D kdyžtak mám ještě čas zejtra, než mi přijede návštěva :) dobrou :D
*****
a tu pohádku chci vidět.. ale nikde jí nemůžu najít ke stažení :( krásná melodie zase :)

Akce Bororo - opening

14. října 2014 v 8:00 | Evil Industries |  >Vážná/klasická
*****
nemůžu slyšet jeho hlas, ale skladatel to je famózní
tak vystihující tu mojí popíčenou náladu

jo

10. října 2014 v 2:00 | Evil Industries |  >Má duše
včera jsme jeli do Plzně.. za dědou.. já se zotavovala ve Slavicích.. den předtím.. dělala jsem hají s babi dole.. moc měkká postel.. s babi jsme si dlouho povídaly, než jí zmohl pak prášek na spaní.. pak ráno vstávačka.. strejda po odpolední.. dala se smídaně.. a pak přijela mamina s Pepíkem a jeli jsme do Plzně.. děda vypadá v cajku.. po operaci zafáčovanej, ale vypadal v pohodě a chce prej dom.. nejdřív prej ve středu.. a tomu se mi nechce věřit, že by ho pustili.. to ho spíš jenom uklidňujou.. se hned rozbrečel, jak nás všechny viděl.. mamina si dala volno z práce.. a já ho měla jednoduše nařízený.. jo.. a hned se po mě sháněla šéfová.. zrovna, když jsme šli ze špitálu..
*****
jestli bych už nemohla přijít.. že se mám snažit co nejdřív.. že to sice po mě nemůže chtít, ale že by byla ráda.. tak jsem jí řekla, že v pátek.. ona mě usmlouvala na čtvrtek.. nojo.. tak jsme v Plzni po návštěvě dědy šli někam na papů.. jo.. a šli jsme do Olympie.. já chtěla hlavně do KFC na hami.. přežrala jsem se.. :D ale měla jsem ošklivou Pepsi, zatímco si támhle tři soudruzi dali nudle v číně a přinesli si k tomu Colu Zero.. hej :D ale já měla hrozně dobrý hami z KFC :D
*****
byli jsme v nějakým děsně drahým obchodě (tam maj všechno nějak moc drahý, hele).. a pak v dm.. a byla tam ta moje voňavka, jak chci.. no ještě dražší, jak u nás.. samozřejmě.. ale byl tam tester.. tak jsem si nastříkala na ruku a na papírek.. a pořád ten papírek voní.. mám ho tu před sebou a čuchám.. tu musím mít.. Celine Dion Sensational, pokud by mě někdo miloval a pořídil by mi ho :D u nás je furt drahej jako prase.. pořád kolem šestistovky ten malej flakonek.. ale koukám tu po netu a na parfums.cz ho mají za 391,-!!!! 100ml!! mi jebne.. ale píšou tu "toaletní voda" ne parfém.. ale jinej tu na netu nemůžu najít.. no já si ještě počkám, až ho slevní u nás.. moc na to nakupování přes net nejsem.. ale, až si k němu půjdu zase čuchnout do naší drogerky :D :D tak si přečtu, jestli to jest parfém, nebo voda.. ale ta věc, co jsem si stříkala na ten papírek, voní ještě teď.. pokud se dočtu na flakonku, že to je toaletní voda, tak si jí objednám z toho netu.. okamžitě :D
*****
ale mám odtamtud úžasnej lak.. s bílýma, stříbrnýma, a černýma ťuplíkama.. víte, ten jak vypadá, že jste postříkaný od barvy :D řada 101 dalmatins.. zatím jsem s ním čmárla jenom na folii.. bude chtít podklad, protože je jinak průhlednej.. jen přemejšlim, jakej.. na šedivým laku bude možná hezkej.. uvidím.. no.. co dál.. dneska jsem teda šla do práce.. šéfová měla radost.. já se jí měla ozvat, jestli přijdu, nebo ne.. ale já debil na to zapoměla a tak jsem jí napsala sms večer.. a dneska jsem přišla.. tak měla hroznou radost, div mi neskočila kolem krku.. no já když jsem to tam viděla.. kurva nám zase přestěhovali socku.. kvůli těm přisralcům od vedle.. ty vole.. zabít málo.. myslela jsem, že se vyseru na poradu, ale nakonec mi to vyšlo tak, že jsem jí stihla.. já debil.. ale neposlouchala jsem, jako obvykle.. čuchala jsem tu chcíplou myš, která nám tam smrdí od začátku tejdne a nejde s tím nic udělat..
*****
protože je vzadu kdesi v píči a nemáme u nás tak dlouhej klacek/drát, kterým by se dala vydolovat.. puch jako kráva.. a teď v tý socce svačte.. já žeru u frézařů.. mě je to u prdele.. no.. a zázrak se stal.. mé motlidby byly vyslyšeny a šéfová ví, že bych hodně prskala a určitě bych marodila, tak mě nedala na mayhem.. přehodila nás s L!!!! já budu na Endu a ona na mayhemu!! :D ale L. tam chtěla.. ptaly jsme se už kdy, jestli bychom se nemohly přehodit.. prej no problema.. tak paráda :) prostě mi šéfová chtěla udělat radost.. když viděla, v jakým stavu jsem tam v pondělí byla x))
*****
pak po poradě, bylo za deset dvě.. tak se kecalo.. a přišla ke mě M. a E.. a ptaly se mě, jestli pořád platí to, že chci jet do Plzně na koncert.. tak jsem jim řekla, že jo, ale že vypadá, že pojedu sama, že nikoho jen tak neseženu a že to bude prdel, hledat to tam :D tak mi oznámily, že by rádi jely se mnou.. moje reakce: =-O =-O =-O cooooo???" :D vim, že M. si poslechne všechno možný.. a death metal jí taky není cizí.. ale E.? :D tu to asi zabije, ale chce jet :D "a maj ještě lístky? kde je budeš kupovat? nebo už lístek máš?" "nemam ještě, ale chystám se pro něj v Ag v kině" "tak já si ho koupím zejtra.. hmm.. volno si dám na středu jenom, to se dospim.. no.. i když.. mohla bych.. ne, já to dám.. a pojedeme autem.. ale jedeme zpátky až ráno, já se chci totiž opít" :D
*****
čučela jsem jak péro z divanu :D M. prej pojede určitě na sto procent.. E. ještě úplně neví, ale chtěla by :D bojí se, aby jí to nezabilo.. ale prej se kdyžtak zlíská a bude jí to jedno xD ty vole :D tak jsem M. poslala nějakej odkaz na playlist DT na youtube, aby si mohla něco pustit.. napsala jsem jí pár písniček, co si musí pustit, aby věděla, vo co go.. a tak jsem zvědavá, co mi na to poví zejtra :D kecaly jsme kecaly, až bylo po druhý hodině :D a my měly už dělat a furt jsme kecaly :D tak jsme běžely makat.. ale pohoda :)
*****
mám dojem, že za tohle může šéfová.. protože viděla, jak jsem v hajzlu.. a taky jsem jí o tom koncertě nedavno říkala a zmiňovala jsem se, že z toho asi sejde, protože nemám s kým jet a tak.. no já se poseru, jestli tohle vyjde :) kočky moje :-* jééééééé :D jak tohle kurva dovede zlepšit náladu :) byla píčovina zůstávat doma.. ty moje čuryny v práci mě nenechaj myslet na kraviny :) miluju tu svojí vymaštěnou skleníkoidní fabriku ♥
*****
pokecala jsem s M. na mayhemu.. a já mezitím zjistila, co mi udělá ještě radost.. zejtra si koupím Bohemku.. sekt.. jééééé ♥ a dneska jsem si zapálila velikou prskavku.. zejtra si zapálím další.. jen tak.. pro radost.. :) vzala jsem si z práce destičky od platíček.. chtěla bych na ně něco nakreslit.. ale ještě nevím co a ani nevím čím.. ale uvidíme.. jo.. a dneska se mi povedla konečně stáhnout Evoluce.. a je to v tom dabingu, kterej jsem chtěla :D tak jsem se na ní podívala :) no jsem jí stahovala a šla jsem do práce.. stahovalo se to nevím, jak dlouho, ale měla jsem zaplý v pozadí hromadu písniček, protože ten můj pošahanej počák se uspí, i když se něco stahuje.. tímhle jsem si ho pojistila.. a pohoda :) nabaštila jsem se.. a dala baštit zmrdům.. půjdu je vyrazit na chodbu, dělaj bordel.. a já povalim do hajan.. jo.. takhle brzo.. tak papa :)

čus

7. října 2014 v 14:40 | Evil Industries |  >Má duše
uklízím se..

žádnej net, žádnej telefon, žádná práce..

házím se na neschopenku..
včera mi to doporučila kolegyně a dneska ráno i šéfová, který jsem volala, že na to dneska seru a že nevim, kdy se vrátím.. "Jituškoooo prosímtěěěěě.. já tě dám klidně na End, fakt.. jenom prosímtě přijď.. seber se a vrať se brzo.."
no já vím, že to máme v práci teď neskutečně na vagínu, protože I. odešla včera z šichty před svačinou, chytly jí záda jako svině (není divu na tom mayhemu) a tak tam je H. sama a na Endu má čtyři lidi.. slušné, co? všichni lazaři..
slyším šéfovou furt, jak běduje: "no co já teď budu dělat.. co budu dělat.. to je v prdeli"..

dneska nic.. mizím.. zejtra taky nic.. a v pátek se uvidí (nemůžu v tom ty holky přece nechat)
mějte se..

do prdele nebo ještě dál

5. října 2014 v 23:56 | Evil Industries |  >Má duše
jo.. přesně tam spěju.. to tu dlouho nebylo x)) jo.. asi to se mnou jde z kopce.. no nic.. zvykám si.. už ale nechcí mít schýzy.. tu jsem měla před několika lety (nevim, asi před sedmi) a pak před tejdnem.. jo.. 28. září.. to sice nebyla úplně přímo halucinace, ale cejtila jsem vůni.. a věděla jsem, že je vedle mě.. a to nejsem pod práškama, vážení.. čtyři roky nic neberu.. ty píčo.. taky to je hardcore, skoro jako předtím.. ale co.. jednou mi muselo mrdnout..
*****
no.. včera jsme šly do Slavic.. nevěřily byste, ale ještě jsme našly docela dost hub, když vezmu v potaz, že my houby nehledáme, ale jen prostě jdeme lesem.. sice už mrzlo, ale do lesa se takovej mrazejk ještě nedostane (snad).. no.. to ví snad každej, že houby přešlý mrazem se nežerou.. šly jsme fofrem, byla kláda.. na slunku v cajku, ve stínu zima.. fotila jsem.. fotila.. furt něco.. našla jsem si hezkej šutr.. a urvala jsem ze stromu obrovitánskej choroš, kterej byl skoro u země.. nejdřív jsem si říkala, že ho přece nebudu rvát.. ale pak jsem se do něj opřela, chtěla jsem zkusit, jestli vůbec půjde ulomit.. no a křuplo v něm.. tak jsem se do něj opřela ještě jednou a zůstal mi v ruce.. visel jenom na kousku kůry.. takový hovado veliký jsem ale ještě neurvala.. jo.. jsem takový děsný kurvítko.. ale snad to není trestný.. miluju, jak voní :)
*****
pak ve Slavicích jsme opět pokecali.. choroše jsem nechala venku, aby z něj nepadal bordel v chatě.. pak jsem si dala upomínku, abych na něj nezapoměla.. ještě jsem si taky našla šutr.. a pak jeden malej.. takovej zajímavej.. nevim, co to ani je.. ale šutr nějakej.. roztavenej.. no babi čučela na tu tašku hub, co jsme přitáhly :D dostala jsem čaj, mamina kafe.. strejda se po chvíli probudil a slezl z půdy.. kecal s náma.. Mindík se mazlil s maminou.. a dal mi ňuf :D on umí dát ňuf :D to jsme čuměli teda :D
*****
ještě jsem si fotila podzimní zahradu.. kytičky.. babi tam má furt kytiček hromadu.. a venku po cestě taky.. ještě jsem si vyfotila zmrzlýho čmeláka na fialovým bodláku.. chudák tam byl úplně přilepenej, protože foukal hnusnej vítr.. večer nás strejda odvezl dom.. doma jsme si s maminou nalily zbytek vína, co jsme měly v lednici, ale už bylo fuj.. tak jsme ho vylily.. ale měla jsem tam Kingswooda, tak jsem si dala.. chtěla jsem se původně vožrat na žal, ale to u mě stejně má za následek ještě větší depresi.. tak se na to vyseru.. ale toho Kingswooda jsem vyžrala.. ale jeden se mnou ani nepohnul.. jaká smůla.. tak jsem na to dlabala, pustila si film a šla chrnět ráno.. opět.. asi ve čtyři.. čuměla jsem na poslední Prcičky a pak šla chrápat..
*****
kurva s pocitama už.. proč zrovna já musím milovat tak hodně.. chtěla jsem si o všem promluvit.. stále nebyla příležitost.. tak jsem se z toho vypsala.. všechno jsem vypsala.. ale při telefonátu jsem ze sebe nebyla schopná nic vymáčknout.. akorát se mi chtělo řvát.. a nic z toho.. začínám mít fakt debilní myšlenky.. a dělám debilní věci.. že ani nevím, jak jsem na ty věci kurva přišla.. třeba teď jsem udělala píčovinu na entou.. v pátek jsme byli v drogerce a že si koupím zase barvu na vlasy.. a já kráva si koupila jenom jednu.. přitom moc dobře vím, že na dýlku mých vlasů mi jedna nestačí.. dement.. a všimla jsem si toho až doma.. nenapadlo mě to..
*****
pořád v hlavě slyším klavír z Covered In Gold a asi mi z toho mrdne.. snad to do zejtra přejde.. asi mi z toho hrábne.. od rána.. začínají mi v palici taky vylejzat na povrch vzpomínky.. jak ty krásný, tak na druhou stranu ty, co mě málem zabily.. fakt bomba.. to jsem opravdu nechtěla.. tohle mi k mému rozpoložení opravdu chybělo x)) jak to říct.. dojebáno k dokonalosti.. seru na vše.. je mi všechno jedno.. jen nevím, kdo mi tu laskavě utře prach..

We Found Us ♥

3. října 2014 v 22:40 | Evil Industries |  >Tokio Hotel
*****
něco takovýho bych od nich opravdu nikdy nečekala.. i když se jejich alba od sebe totálně liší, tohle je úplně něco jinýho.. už Humanoid byl posun kamsi do řitě od poprocku.. ale tohle.. ty vole.. Humanoid mi přijde jako z vesmíru.. tohle ale úplně jako z jiný dimenze.. jo.. to je fakt, že je jejich hudba nadčasová.. hodně předběhli dobu.. jsem zvědavá, jak to společnost pobere..
*****
v práci jsem to přežila.. i na konečný.. pokec se šéfovou a s Míšou, až jsem si málem nestihla píchnout v termínu.. pohoda ale.. L. mi odjela.. s maminou jsme jely do Ag.. odvezl nás táta Áji.. šly jsme nakoupit něco, mamina si koupila krásnou koženou bundičku, fakt jí sluší.. pak jsme se šly podívat do naší knihy, jestli už nemají tohle cédéčko :D chci.. do sbírky.. musí bejt.. knihovnice se tam vybavovala s někým.. o nějaký encyklopedii nebo učebnici.. ale vzala mě.. hned mi oznámila, že cédéčko není.. myslela ty Skillet, který jsem sháněla mamině k Vánocům.. no prostě není k sehnání v čr.. v prdeli no.. tak jsem na ní vybalila, že neee.. že chci nový cd Tokio Hotel.. prej jo.. to je hodně známej název, to mi něco říká.. bodejť, když mám všechny alba, z toho jsou tři zrovna z týhle prodejny :D tak prej, že nemá.. a kdy prej to vyšlo.. jsem jí oznámila, že dneska :D
*****
tak divně se na mě dívala :D dívala se do seznamu.. a prej jo, že fakt vyšlo dneska, ale nestihlo přijít v dnešní dodávce zboží.. no průser.. západní čechy, seznamte se :D tady je všechno opožděný.. tak ho mám ale objednaný.. ale já píča zapoměla říct, že chci deluxe verzi.. no ta snad je automaticky, když je cd nově vydaný ne? snad.. ty vole.. no.. uvidíme.. a ten údiv prej: "a oni ještě hrajou?" "no, taky jsem myslela, že už nebudou hrát" "a jak je to dlouho?" "hmm.. od Humanoida pět let.." ty vole.. pět let.. to to letí.. jsem to já stará raketa vypálená.. no.. už mlčim.. jdu spinkat..

*****
ale tohle je fakt to poslední, co bych od nich čekala :D ale je to naprosto nádherná skladba.. i když mi hodně chybí němčina..

hauch mir deine liebe ein.....

všechno se musí jebat

2. října 2014 v 23:56 | Evil Industries |  >Má duše
áháháhá.. co víc dodat.. takže.. nálada samozřejmě stále na fekál.. blonďáček je stále jako na houpačce.. jo a ne.. a ne a jo.. a já už jsem to vzdala.. stejně to tak či tak dopadne na hovno.. ale já si náladu spravím hele.. asi si vážně pořídím tu basu.. zejtra jedu do Ag.. tak se stavím pro lístek na Dárečky ♥ a zítra vychází CD Tokio Hotel (zajímavý je, že jak je "nikdo" neposlouchá, tak vždycky byly jejich alba nedostatkový zboží :D hned druhej den po vydání alba už nebylo).. tak si ho pořídím do sbírky (jestli ho budou mít).. už kvůli tý nádherný We Found Us.. to je něco úžasnýho.. a já jí prostě musím slyšet celou a nejmíň tisíckrát dokola ♥ pouštěla jsem ten kousek dneska mamině.. no napočítala jsem do jedna a půl a mamina hned věděla, od koho to je a úplně unešená z tý písničky :D
*****
jsem jí řikala: "já ti něco pustim, ale jestli uslyšim "tu chci" tak tě upozorňuju, že máš smůlu, ještě to nevyšlo.." "no to bude stejně nějakej tvůj nájeb, to se neboj.." "hm fajn.. jsem zvědavá, jestli uhodneš, kdo to je" "no to nevim.." pustila jsem jí.. zaseklo se mi to opět.. vždycky se to načte.. ale zase se to zasekne.. ale načetlo se mi to.. slyší ten začátek a:" hmmm.. nooo.. hmmmmmm jééééé.. to je...... ty vole to jsou Tokiáči, že jo? TU CHCIIIII" :D jenom uslyšela ten jeho hlas.. asi fakt vteřinu a půl a hned věděla :D "nojo, jsem ani nečekala, že je poznáš.." :D "no to sama čumim, ale ten jeho sametovej hlas se nedá zaměnit" :) joo.. mamina pamatuje :) já taky.. vím, že oni mi vždycky pomohli.. vždycky.. pohladí po duši.. a přesně to zrovna potřebuju..
*****
v práci mi mrdá.. z těch norem.. a ze všeho.. každej tam už na prášky.. achjo.. dneska zase na mayhemu.. zejtra začínám na mašině.. asi teda.. no potěš prdel.. nevim ani, co tam bylo.. úplně v píči z toho už.. jsem si řekla, že si to už můžu rovnou hodit, jestli tam budu příští tejden zase.. a jelikož se mi všechno jebe, tak to by nebylo, abych tam příští tejden zase nebyla, že.. a ještě větší píčovina na tý poradě byla.. si představte, že prej je naší povinností chodit v sobotu do práce :D ty píčo :D a lidi se tam budou psát podle toho, kdo kdy a kolikrát byl na sobotě.. šéfová je tam napíše automaticky a bez keců.. pouze smrt omlouvá.. takže kdo byl na sobotě naposled někdy před uherákem, tak je první na ráně.. a jelikož jsem svině líná, co jim na to jebe od doby, co nám přehodili střídání směn z A-C-B na A-B-C, jsem první na ráně.. jooo.. to je super :D
*****
jsem dřepěla na zemi úplně vzadu.. kolegyně mě málem zašlápla.. nechtěla jsem bejt vidět, protože jsem chtěla spát.. hele.. usnula jsem asi na pár vteřin, ale jakmile jsem uslyšela tuhle píčovinu, jak rychle jsem byla bdělá :D no.. mě už snad nic nemůže dojebat, takže mi to je jedno.. pak jsem si chtěla zajít za šéfovou po poradě, abych jí řekla pár věcí.. no a samozřejmě tam píča mamut voxidovala jakou dobu.. že jsem si skoro nestihla pak píchnout.. musíme si odpíchnout do 14:14, jinak se to načte jako čas navíc.. já už nervní.. jsem na šéfovou houkla, že mám něco docela akutního, tak jestli by to nešlo trochu urychlit.. mamut vypadla.. sláááááváááááááá.. píča tam mlela stejně samý hovna..
*****
tak jsem s ní hodila řeč.. na téma, že mi na mayhemu jebe.. no.. to je novinka :D to jsem jí říkala už několikrát.. ale co má dělat no.. teď je to tak na hovno, že se nedá ani nic jinýho dělat.. vyslechla mojí zpověď, jak je to tam příšerný a že mi z toho hrabe a jakej jsem měla tik v ruce z toho.. chápala mě naprosto.. ta norma je o zdraví a o nervy.. a už mě kurevsky chytaj záda.. I. odtamtud dostala trombózu, tak tam nemůže bejt tak dlouho, jako třeba já, ale třeba jenom na dva tejdny a musí jinam.. to tam byla chudák celý ty dva roky od doby, co jsem odešla.. opravdu se jí za to budu omlouvat ještě několik let.. to si nezasloužila holka.. zase navíc padaly nesmyslný chyby.. a bylo jich jak mrdu.. asi třista.. a je tam nějaký šajze.. neví se jaký.. no.. prostě šichta na hovno celkově.. a porada to dovršila k dokonalosti.. takže jsem jí hezky řekla, že nejsem přeci jediná, kdo umí mayhem a že je tu dost lidí, kteří by se to mohli taky zaučit.. a pak taky, že mám rozprcaný tři produkty a žádnej z nich nemám dokončenej.. neumím všechny kroky.. třeba desítky.. jenom předmontáž několika typů a nařezání.. jedničky - předmontáž, řezání, justáž, měření.. end - předmontáž, justáž, řezání..
*****
jsem jí to takhle připoměla a říkala mi, že je těžký mě nechat si dodělat třeba desítky, protože nejednou pořád.. vždycky jenom někdy nárazově.. a na jedničky nemám školení na pájení.. to jsme si řekly na toho píčuse svůj názor.. naprosto stejnej.. :D že je to stejně kretén a že to naše pájení je úplně jiným způsobem, než ten, co on vykládá.. ale přitom se to zkouší zrovna na jedničkách.. a navíc ten chlap je jaxi cvaklej x)) a další kolo školení bude nevím kdy.. v prdeli no.. bylo na jaře.. mělo bejt další kolo na podzim.. už je pozdim ne? myslim.. no.. tak nic zase.. mě to stejně nepůjde asi.. hrozně se mi klepou ruce.. vim ne.. cín jsem měla všude, jenom ne na spoji.. kurva taková louže :D
*****
tak mi řekla, že to vidí spíš na End.. jsem jí i řekla, že L. by chtěla taky jinam.. to mi říkala už kdy.. tý zase jebe na Endu.. tak bychom se mohly hezky prohodit :) ona by se zaučila na mayhemu a já na Endu.. paráda :) pak jsem se šévofou pokecala o mým volnu.. hahah.. že jestli už vím, s kým tam pojedu.. a kam přesně pojedu.. a že zase zapoměla, jak se ta moje kapela jmenuje :D tak jsem jí zopakovala, že Dark Tranquillity.. že je to krásnej, švédskej, melodickej death metal.. zase jsem se z toho rozhopsala :D tak snad se tam dostanu kurva.. ale říkala jsem, že nevím, s kým tam pojedu a že to dopadne tak, že pojedu sama.. tak jsem vyjela: "a nechcete jet se mnou?" :D zarazilo mě, když se mě zeptala, na jakej že to vychází den.. "jeeee.. na středu.. to je škoda.. já bych klidně jela" :D jsem na ní čuměla xD "vy posloucháte death metal?" "no a proč ne? já si poslechnu všechno" :D ty vole to je týpek :D
*****
takže zejtra jedu do Ag.. a chtěla jsem si jít pro lísteček.. doufejme, že ho budou mít.. snad jo.. akorát jsem kurva zrovna zjistila, že tam jsou v pátek jenom do dvou.. aaaaa.. to je na píču, když tam přijedu po třetí hodině.. musím tam v pondělí nebo ve středu.. to tam jsou do pěti.. no tak doufejme, že budou mít v knize alespoň to cédéčko :) jéééé.. moje sedmý, Tokiácký cédéčko :3 a připomeňte mi, že chci deluxe verzi :P a teď nemůžu od včera dostat z palice písničku z toho dalšího úchylnýho klipu.. ty vole.. furt to slyšim.. tak já raději mizím.. snad to nedopadne tak na píču hele x)) hůř už stejně nebude..

turn me on

turn me on..

turn me on..
turn me on..

v práci

2. října 2014 v 1:20 | Evil Industries |  >Má duše
v práci to bylo fajn.. jak říkám.. je mi dobře snad jenom v práci.. a nebo když spim.. to jsme zase hezky s I. pokecaly.. a od vedle s těma čurynama zase výtlemy.. vzadu na Endu a na mayhemu takový ticho a my tam jely takový bomby :D zase za náma šly, jestli bychom se jako laskavě nechtěly sklidnit :D a začaly se tlemit taky :D hele jedničky nám dneska jely krásně :) co se chyb a sraní mašin týče úplně bomba :) ty vole to je snad poprví, co jsem nevolala mechanika, že to mám zase kurva rozbitý :D a tady kontakty, a tady mustry, a tady mi padaj vysoký.. a tady se to zaseklo.. a tady to neměří.. ty vole :D a tady mi to bliká.. a tady to píská :D :D ty vole :D tentokrát nic :D :)
*****
opět o svačině to na mě dolehlo.. já prostě musim něco dělat, nebo spát.. jinak je to v píči.. a ještě když se mě někdo snaží nasrat kravinama, tak to je potom super.. ne ty píčo, nepojedu s tebou do Plzně.. stačí, že jsi mi zkurvil jeden koncert a festival.. nasrat a rozmazat.. snad v pátek pojedeme do Ag s maminou a zase si skočíme do Scherwoodu na to výborný hami s mandlema a vajčákem ♥ a na Hangára samozřejmě :) a taky si skočím udělat radost a asi se nejspíš stavím v kině pro ten lísteček na koncert DT ♥
*****
L. dneska nahodila, jestli bych se prej nechtěla ostříhat.. ha! to sotva.. jak jsem se tak porozhlídla, tak to vypadá, že jsem vlasama přerostla všechny ve fabrice.. já je budu zastříhávat jenom tak, abych si na ně nesedala.. a k tomu mi ještě tak cca 25 cenťáků chybí.. a to si je ještě na just na zítra nechávám rovný.. nebudu si nic plíst.. to budou ještě delší :D nojo.. jak tejden před vejplatou.. u mě se nevyplatí žádnej účes, páč mi za dva tejdny nedrží tvar :D jak u maminy.. ta to má ještě horší.. hele.. je to normální, aby měla centimetr odrost za dva tejdny? :D to je asi nějaká nemoc ne? :D bylo by to fajn, ale ne, když má úplně bílý vlasy a musí je furt barvit (už ve třeťáku měla mamina šediny :D) hej já chci taky bílý vlasy :D no.. zatím jsem si našla jenom jeden šedivej vlas.. já asi dřív vyplešatím, než zešedivím :D
*****
jinak novinka.. včera se na yt objevilo video, kde je album TH s vetšíma kusama písniček.. a.. měním názor.. jsou tam písničky, kterým prostě nerozumím, ale.. hrozně dobře se to poslouchá.. vylezlo z toho úplně něco jinýho, než jsem čekala.. a to, co jsem považovala za příšernost diskárenskou, je sice ještě větší diskárna, ale nádherná.. to až uslyší mamina, tak se zjeví :D fakt úžasná.. We found Us.. úplně se mi nahrnuly slzy do očí.. to jsem vůbec nečekala.. Kings of Suburbia, podle který se jmenuje album je krásná.. fakt moc.. a pomalá Invaded.. klavír.. tohle se jim fakt povedlo.. další písničky nemám ještě tak nastudovaný, protože se mi to furt seká, až by mi z toho jeblo fakt..
*****
*****
tak já vám nevím.. zděsila jsem se zprvu velice.. protože první video.. příšerný video.. ještě zhoršuje dojem z jakž takž průměrný písničky.. ale tak.. uvidíme.. musim je slyšet celý.. a několikrát.. tohle album je první, ke kterýmu musím dospět.. co se Tokio Hotel týče, doposud jsem se vždycky zamilovala na první poslech a byla jsem unešená.. tohle je jiný.. je to těžší se k tomu dostat.. ale pak to teda za to stojí.. tak já si to jdu nechat rozležet v palici.. zatím mám z toho v hlavě burčák.. necháme to hezky dokvasit.. jinak.. dumání nad písničkama mi nedává prostor se nípat ve sračkách, takže pohoda.. a už mizím do hajan.. kurva čtvrt na dvě.. fajne.. tak papa x))

Elevate

1. října 2014 v 1:30 | Evil Industries |  >To nej
*****
vůůůbec mi to nikoho nepřipomíná.. a vůbec to ten nikdo nemá na vyzvánění.. už tu písničku znám nazpaměť

potřebuju si udělat radost

1. října 2014 v 1:20 | Evil Industries |  >Má duše
jo.. je mi tak na píču, že začínám bejt protivná.. a sere mě to.. takže si musim udělat radost.. ty pííííčooo.. jsem si náhodou přečetla horoskop.. a ta píčovina tak nechutně souhlasí s dneškem (až na pár detajlů) že se mi zvedá kufr.. vlastně teď už včerejškem.. hmm.. parádní.. já na to snad začnu věřit.. nebo radši ne.. hmm.. úplně ty vole.. citově v píči.. až na to, že jsem opravdu nezmírnila pracovní tempo.. jela jsem jak fretka.. no.. jako vždy.. co mi zbejvá..
*****
když jsem makala, bylo mi dobře.. kecala jsem zase s I. a s E. a bylo fajn.. dostaly jsme se, ani nevím jak, na téma.. hm.. blonďáček.. mi I. říkala, že jsem prej nějaká divná.. nojo.. nejsem vysmátá jak lečo.. stačilo říct, že jezdí kamčákem, má za oknem metalový cédéčka, pentagram a že je blond a věděla, o koho jde.. to je hroznej chlap.. všude ho znaj.. já říkám, že ho znaj i na hradě.. ale zná ho od vidění, protože parkuje blízko místa, kde bydlí.. a on je opravdu nepřehlídnutelnej.. tak mi I. pak povyprávěla o svých problémech.. kurva ono to je snad všude stejný.. to je v hajzlu fakt..
*****
pak jsme se zatetelily radostí, že dneska s náma není mamut, ale A. :D ty vole a to byla hned jiná spolupráce.. první co bylo, když přišla na šichtu: "ahoj děvčata, tak cooo, jak jste na tom s předmontáži?" to u mamuta nehrozí.. ta dřepí u stolu už od třičtvrtě (nechápu proč) a nezvedne tu kotelnu, aby zkontrolovala, jestli třeba není potřeba nařezat nééé.. no.. já se nebudu rozčilovat, ale ona sere fakt všechny.. a co víc.. mě sere i doma :D
*****
no.. co dál.. L. si myslela, že jsem nasraná.. jo.. nebylo mi opravdu do smíchu a mluvit se mi nechtělo.. byla jsem ráda, že jsem se nažrala, nalila do sebe čaj a šla jsem zase dělat.. jenom jak jsem tu chvíli dřepěla na prdeli, už to na mě šlo.. hej.. tak se mě laskavě neptejte dvacetkrát během půl hodiny, co mi je.. fakt.. na to nervy nemám.. L. mi říkala o Leušce (pitbul).. že nejspíš oslepla.. že má šedej zákal asi.. a že přestala baštit.. a že jí asi nechají utratit.. no ty vole.. šedej zákal se dá odoperovat ne? jak to může bejt drahý? to jsou starosti s těma zvířatama.. dneska s ní jeli znovu na veterinu, tak jsem zvědavá, co bude novýho.. vždyť jí tolik není.. kolik říkala.. asi dvanáct let..
*****
po cestě si L. nezapoměla myši stěžovat, že jsem protivná a že nechci mluvit a ať s tim kouká něco udělat prej.. nojo.. tak holt nemůžu bejt každej den úplně vytlemená.. sorry.. potřebuju si udělat radost holt no.. tak kdybyste mi chtěli udělat radost, tak mi sežeňte prosím toto:
*****
*****
*****
ani jedno to tričko nemůžu sehnat na netu.. a taky mi udělejte někdo radost a pojeďte se mnou někdo 19. listopadu do Plzně.. už jsem se přesvědčila, kde seženu lístek.. super.. v Ag.. v kině.. jáháháááá.. no.. oznámila jsem mamině, že tam asi pojedu sama a ona se zhrozila a prej ať to ani nezkoušim.. že mě stejně nepustí.. hm.. paráda.. tak kdo se hlásí dobrovolně, že se mnou pojede? no..
*****
co ještě.. po šichtě jsem byla za maminou.. pak rovnou domů.. daly jsme si pizzuuuuuuu.. nebyla to Džuzépéééééé.. tu nám z krámu sežrali zmrdi, ale taky ušla.. bylo na ní pesto, tak to bylo fajn.. ale měla nějakej příšerně pálivej salám, tak jsme se s maminou zakuckaly trochu.. ale byla dobrá.. no.. po papání a po čajčku jsem si šla opět lehnout.. zase stejnej scénář.. než jsem se dokopala do sprchy, tak byla půlnoc.. super.. no.. a teď povalim opět do hajan.. tak mizim no.. zase za chvíli vstávat ty vole.. tak papa x))