když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Listopad 2014

padesát odstínů metalu

30. listopadu 2014 v 5:30 | Evil Industries |  >Má duše
bylo nebylo
jednoho krásnýho dne se poprví z úchvatnýho nástroje jménem elektrická kytara linuly tóny a riffy, který ještě na samotný struny nepocítila.. nevadilo jí to.. ba naopak.. podvolila se všem hmatům svého hráče.. sama nevěděla, kde se v ní bere tolik síly.. a že zároveň dovede vyvolat tolik emocí.. tohle není jako skála.. tohle není rock.. to je něco víc.. silnější, hlubší.. nezničitelný.. metal.. metal je jako život.. tvrdej, ale krásnej..
*****
venku byla zima, až to praštilo.. sníh, vítr, mráz.. to zrovna na břehu Severního moře vznikly vůbec první zárodky tohohle všeléku.. i v teple a bezpečí domova po těle běhá mráz.. stačí jen zavřít oči a podat se hudbě.. pod tvrdou obálkou death metalu se ukrývá měkké jádro.. tolik pocitů v něm vyjádřených zoufalou a zběsilou hrou.. až to vhání slzy do očí..
*****
tohle není jen o tom, udělat co největší běs a kravál.. tohle je způsob, jak ze sebe všechno dostat.. všechny pocity, ne jen bolest, smutek, vztek, zlost.. ale i vášeň, cítění, touhu.. vyjádřit naději, kterou někteří už ani nevidí.. i přes tvrdou hru se prodere na povrch dojemná melodie klavíru, která dokonale souzní.. (Amon Amarth, Dark Tranquillity, Decapitated, Kataklysm...)
*****
*****
*****
*****
*****
mezi melodickou hrou, doplněnou o kostelní varhany, zní tvrdší zpěv, který se dokonale prolíná s krásou sopránu dámy v róbě, která dodává celé hře jemnost a křehkost.. to se i mnozí ocitli duší uprostřed noci někde na středověkém hradě.. gothic, symphonic metal (Nightwish, Sirenia, Therion, After Forever...)
*****
*****
*****
*****
*****
pod hlubším, chladnějším a temnějším dojmem se schovává black metal.. na první pohled bizardně zmalovaní hráči s tunou bílého makeupu a silného, černého líčení, nesou poselství s ponuře znějící hrou.. občas mezi zoufalým řevem zazní chorál ze sto let vzdáleného rozpadlého kláštera, nebo odněkud zavane soprán ztracené princezny odněkud z norských hor.. (Satyricon, Gorgoroth, Dimmu Borgir, Cradle Of Filth (black/sympho), Shade Empire (black/extreme/sympho...)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
v temných stínech při světle svíčky se nenápadně schovává klidnější a ponurejší doom.. tady už naděje není.. to zrovna tady se oslavují jen ty zbytky.. to, co se ještě tak úplně neztratilo, ale každou chvílí se to rozplyne do ztracena a nezbyde nic.. jen chlad.. (Agalloch, Nargaroth...)
*****
*****
*****
na opačné straně se s veselou náladou a melodií nese power metal.. svojí pozitivní energií rozbíjí všechny všední chmury světa a vnáší do všech tváří úsměv.. rychlejší rytmus a nadějná slova, která dodávají sílu a říkají, že není všechno ještě tak ztracené, jak by se mohlo zdát.. (Helloween, Stratovarius, Sabaton, Dragonforce...)
*****
*****
*****
*****
*****
ke zběsilým rytmům, tvrdým riffům a k celkově na nic se neohlížejícím se trash metalu, není potřeba nic dodávat.. to ani vyjádřit neumím, protože je jen málo trash písní, které skousnu.. (Slayer, Metallica, Kreator...)
*****
*****
*****
*****
médiím libé jsou tóny pocházející ze zvučných a hůkacím melodiím, které se vtíravě derou do vašich hlav a odmítají odejít.. takže si tu "nanana" melodii zpíváte nejmíň tejden.. rytmika kytar a bicích je doplněná o libě znějící zpěv, který se navíc střídá s rapem.. nu metal.. kombinace, kterou si tamhle kdysi v období sedmdesátých až devadesátých let ani nikdy nepředstavovali.. ale doba je už taková.. jde pořád dál.. (Linkin Park, Škwor, Nevada Tan (Panik)...)
*****
*****
*****
*****
vážení a milí.. nějak jsem se nechala unést.. metalu je opravdu padesát odstínů.. vybrala jsem jen pár.. těch pár nejznámějších a největších odnoží a vybrala jsem kapely, který se mě osobně líbí.. tak metalu zdar a spěte v leže.. dobrou \\m//
*****

jéjéj

28. listopadu 2014 v 21:10 | Evil Industries |  >Má duše
no tak včera/předevčírem měla H. vyvalený voči a prej je to bomba naproti tomu, co jsme "předvedly včera (jakože v úterý).. ty vole.. no jako.. všechno se sralo.. ale stihly jsme to tak jako tak, tak nevím, o co jí šlo.. no.. v půl bylo hotovo.. no.. to je jedno.. včera/dneska to šlo.. ale pec jde asi opravdu do kopru.. nebo spíš úplně do prdele.. furt řve.. blbě to pájí.. věčně mechanik.. dneska se čistila.. a stejně to po vyčištění pájelo na hovno.. tak nevím no.. jinak se nijak toho moc nedělo.. no že mi předevčírem/včera automat udělal čokoládu s třetinovým množstvím vody, než tam má bejt.. no humus jako svině.. až po tom, co jsem ušla tu štreku od automatu do socky, mě napadlo, že jsem si měla zadat jen horkou vodu a dolejt si ten kelímek.. nojo.. to dělá ten odbarvenej pruh, co mám na hlavě..
*****
mám doma poslední flašku Greny.. a ještě jeden nedobumbanej zbytek.. tak jsem si dneska z Pivotéky zase objednala ňaminku.. a objednala jsem si i balík Sylvány.. ta chutná jako o hodně, o hoooodně lepší Top Topic.. ale podstatně levnější a ne tak přeslazenej.. když opět neberu ohled na to zkurvený poštovný :D taky jsem chtěla udělat nákup zde.. protože stále nevím, co ten Mišák s lístkama na BA.. teda.. už mám osm kapel, co chci vidět.. musím začít vybírat už teď.. no to bude peklo.. hahah.. no.. mám na výběr čas osmi měsíců.. no potěš prdel.. to to letí, co? za osm měsíců je Brutaaaaaaaaaal :D :D nedavno jsem z něj přijela dom.. nedavno psal Mareček na fb, že už je měsíc po BA.. a psal mu Jarda (se kterým jsme se tam seznámili :)) že má bejt silnej, že se Brutal blíží :D hele.. nejsem v tom šílenství sama :D
*****
no problém mi to opravdu nedělá, utratit nějakou sumu za něco, co opravdu, ale kurevsky fakt a vážně stojí za to.. hele.. na jednodnej koncert na nějakýho popovýho maníka, co ani nijak extra zpívat neumí, stojí lístek klidně přes dva tisíce.. a na pořádnou hudbu, na úžasný místo, s víc, jak stovkou kapel, stojí lístek 1.700,- vidíte ten rozdíl? i když je pravda, že na můj první Brutal (2010) jsem utratila za lístek 1.100,-.. ale to bylo bez poštovnýho.. a bylo tam 65 kapel.. tentokrát jich je přes 100.. a taky máme vyšší daně :D a památkářům se taky moc nelíbí, jak z pevnostních zdí padají cihly.. víte jak :D
*****
jo.. a v Plzni v Music Recordu je prodávají o padesátikorunu levnějš.. a navíc se ušetří za poštovný.. ale nemají tam otevřeno v neděli.. a my se do Plzně dostaneme jenom v neděli.. takže Shindy to zase jistí no :D ale do konce dubna se snad do Plzně dostaneme i jindy, než v neděli.. no uvidíme.. jinak.. v neděli je u nás rozsvicování vánočního stromečku :) takže k tomu nějaký ty trhy a svařák :) tak se půjdeme podívat.. až se teda jakože proberu.. ale snad to bude až odpoledne, ne? :D
*****
no.. a já si jdu zahrát na kreténa.. víte snad, jak se to hraje, ne? :D to je tak, když si v pátek večer oblečete firemní tričko a jdete do práce :D :D tak papa :P (hej, ale je to pro blaho nás všech.. když se i příští tejden ty šichty v sobotu zaplní, nebudeme muset jít do práce mezi svátkama).. jinak bych se na to vykakala.. víte jak.. a taky snad budu mít o nějakej ten drobák navíc.. to se před svátkama vždycky hodí, ne? a taky si chceme pořídit nový vokna, protože ty naše co nevidět vypadnou z rámu.. a taky chci lístek na Brutal a originály cédéček a ještě jedny kanady :D a bla bla bla :D prostě mám chuť utrácet.. a proč bych nemohla, že :P jednou za čas se musí :D tak papa :)

ach

26. listopadu 2014 v 21:20 | Evil Industries |  >Má duše
no teda.. v tý práci se pořád něco sere.. to snad není možný.. opět klasicky pec.. já bych jí vyhodila oknem.. fakt.. kráva blbá uřvaná.. pájí na hovno :D každou chvíli volat mechanika kvůli tomu, že to na hovno pájí.. po opravě to navíc pájí ještě víc na hovno :D L. dneska dostala ke konci šichty pojeb od H.. prej by jí zajímalo, jak je možný, že jí na konci zbylo sedm platíček, když jí měly zbejt čtyři.. (přitom jich má zbejvat pět, když se neudělá během dne nic navíc) no.. nevědělo se.. a pak přišla ještě a prej: "hmm.. to jsem zvědavá, jak to zvládneš" :D a už si asi za mašinou připravovala nějakou svojí řeč na téma, jak je neschopná, že to nestihla :D
*****
já tam po H. měla plata tři a jedno naúčkovaný, který jsem si udělala já dopředu.. tak jsem to rychle osadila.. a L. jsem naúčkovala dvě plata a ještě jedno osadila.. a? v půl šestý jsme měly všechno udělaný :D pak jenom úklid.. a H. čuměla jak puk a neřekla ani slovo :D megera jedna :D :D z toho asi nemohla spát xD to jsem od L. dostala pusu, když mě s myší přivezli k Ri-Vaji.. a prej: "víš, za co, ne?" :) musíme si pomáhat přeci ne :) takže jsme prostě holky šikovný.. a to když jsme měli ještě chvíli čas po skončení práce, tak tam H. něco ještě dělala na mašině a já schválně nahlas: "no a je to.. jsme prostě šikovný" :D a jak se na nás podívala ne xD
*****
jinak.. oči jsou lepší.. furt rudý, popraskaný žilky v nich, napuchlý a mám malý ječný zrníčka.. ale vidim hele.. sice voči trochu ještě pálí, ale je to v pohodě.. jo a jdu na šestou.. jsem se tam přepsala po domluvě s kolegyní od ranní.. a já už povalim.. zase hodin jak na kostele.. začínám dneska na mašině já.. tak uvidíme no :D tak papa :)

no já nevím

25. listopadu 2014 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsem si dala fotku, kde jsem s Martinem a zrzečkem jako úvodku.. původně jsem si jí tam chtěla dát hned, ale já ten timeline měním jednou za milion let.. píďalu jako profilovku tam mám taky od července 2012.. zrzečka jsem měla na úvodce od letošního července.. no.. nejsem z těch, co si dávají profilovky každej druhej den jiný :D
*****
v práci to uteklo.. opět.. bylo to v cajku.. jen pec zase řvala.. Patrik za mnou zase chodil.. prej abych za ním přišla na svačinu.. ale co já mohla vědět, kde je na svačině.. a já v socce nepapám.. jen na ranní, protože musím.. jinak chodím dozadu s L. za myší.. a to se tam vyrábí tak kurevsky drahý díly.. na ještě dražší mašině a my tam žereme :D jooo.. a ráda bych napsala zase článek na TT.. ale jsem líná.. už vím i o čem budu psát.. ale nějak se k tomu nemůžu dokopat.. no.. čas mám do neděle :D zejtra snad se proberu dřív.. nechtělo se mi jít spát.. tak jsem byla u maminy asi do půl osmý do rána.. a pak jsem si psala s Elis.. mě zjebala :D prej: "co tu děláš? jak to, že nejsi v práci?" "mám po noční.." "joo?? tak co tu děláš? jakto, že nechrápeš?" :D :D ty vole :D
*****
achjo.. a nutí mě jít na šestou noční.. tak fajn no.. já se tam teda dneska napíšu.. protože už u mě byla kolegyně, co chodí na mayhem, ale teď je vedle.. a prej abych si to s ní přehodila.. opět to zkouší.. no.. to opravdu ne.. jen co dneska přijdu, tak se tam holt napíšu no.. kurva fix už.. co se dá dělat.. ale stejně po vánočáku ještě musíme do práce.. na ranní.. ty vole.. nojo no.. mamina jde ještě i v úterý.. ráno jsem šla klasicky za maminou.. a dřepěla jsem proti ní.. a já dřepim.. žeru buchtičku od maminy kolegyně (to jsem byla nažraná z práce, jsme měli tak výbornou buchtu ae šlehačkou kurva) a mamina foukla do mašiny.. a mě do xichtu vlítlo teviro, hromada prachu z kůže a toho tevira.. plný voči.. voči jak tenisáky do rána.. mám je rudý.. řežou jako svině.. tak jsem zvědavá, jak to dneska přežiju :D no.. tak já mizím.. nebo se z toho poseru :D tak papa :)

počátky seznamu na Brutal Assault 2015

24. listopadu 2014 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
dneska ráno po příchodu z práce mě to napadlo.. konečně si zase začít postupně tvořit seznam kapel, na který musím jít.. to bude ale hodně zajímavej ročník.. protože je konec listopadu a já už mám sedm kapel, který musím vidět.. no.. potěš.. dělám si ho jako tenhle rok.. na kus kartonu.. protože papír se za ten rok rozškube.. no dobře mi je :) a taky chci originály cédéček.. moc ráda bych The Gallery (1995), Projector (1999) a Damage Done (2002).. kdo mi je sežene? :D a taky tu jsem objevila TO, co chci opravdu moc.. nejlépe toto a nebo toto.. samozřejmě jsem opět z levného kraje.. ale já dneska ráno po příchodu z arbeit našla tu písničku.. když čtu ty komentáře pod tím videem, tak se dohadujou, co to je za nástroj.. jo.. každej si myslel, že je to taky to zenko.. ale víte, že se to jmenuje stejně? tank drum, nebo steel drum? dobré co :D teď si vyberte.. ale to by bylo úchvatný toto vlastnit ♥
*****
ach.. tak jdeme snít no :D ale nádherné to jest.. nooo.. tak v práci bylo dobře.. na mayhemu.. začínala jsem a končila.. ale pohoda.. chyby padaly.. ale seru na to.. nezájem.. klid byl.. až na pec.. opět.. Patrik mě chodil navštěvovat :D prej jestli něco dělám :D no to říkal ten pravej, když za mnou chodil v pracovní době na mašinu mi čumět přes rameno :D a prej:"nastav ruku, já ti něco dám" :D tak jsem mu jí nastavila a dal mi na ruku svoje razítko :D a nešlo mi to vůbec umejt!! :D dneska mu dám svůj štempl mezi voči :D parchant jeden xD L. na něj má nějakou averzi.. prej mám divný kamarády.. tak jsem se na ní podívala a řekla jsem, že se mnou nekamarádí nikdo normální :D tak se zarazila :D :D haháá :D nooo.. jinak to bylo fajn.. příští tejden si objednám zase Grenu.. a ještě balík Sylvány :) dneska jsem měla první perníčky.. od jedný kolegyně.. od E.V. měkoučký dobrý..
*****
a já bych měla vypnout už ten svůj milovanej gothenburskej kravál, jít si usušit palici, udělat svačinu a letět.. tak mizím.. zase no.. tak papa :) jo.. a chci se naučit tuhle píseň.. kdo mi pomůže? :D
a těší mě pohled na tenhle kousek kartonu.. až do srpna se bude plnit dalšíma jménama ♥
*****

z koncertu Dark Tranquillity ♥

22. listopadu 2014 v 2:20 | Evil Industries |  >Má duše
tady mi ta holka mluví z duše.. fakt..
článek musím napsat okamžitě ještě dnes, aby to s tím psaním nedopadlo jako minule :D takže.. to se hezky včera (předevčírem/předpředevčírem už no :D) ráno proberu.. s budíkem v deset.. pořád jsem říkala Elis, že vyjíždět od nás z prdelovic v šest večer je neskutečná píčovina, protože v osm to začíná a do Plzně to máme třičtvrtě hodiny do centra.. ještě se vymotat na ty bláznivý Slovany.. já už vyhlížela Míšu od čtyř.. to jsem z nervozity kolikrát vyběhla z baráku a chodila jsem sem a tam a vyhlížela jsem, jestli už nejede.. protože mi vypadl ta kurva net.. a číslo na Míšu nemám..
*****
v prdeli no.. tak jsem byla zmrzlá jak sobolí cosi.. připravená.. ale vyřízená.. pak mi až za dýl volala Elis, tak teda co.. že mi psala, že se mám u ní stavit.. ale mě to nepřišlo, když mi ten net nešel.. prej potřebovala poradit, co na sebe.. a byla z toho úplně vyřízená.. sakra čuryna jedna.. měla mi zavolat hned.. ne na poslední chvíli.. pak jsem se podívala na hodiny a už bylo fakt hodně.. začaly jsme obě shánět Míšu, kde je.. naštěstí pro mě přijela, stavily jsme se pro Elis a mohlo se frčet..
*****
Elis na nervy.. z toho, že jsem jí nepomohla vybrat, co si má vzít na sebe, z toho, že je nachcípaná, z toho, že se se mnou chtěla před odjezdem vožrat a já se nestavila.. bylo mi z toho na hovno.. měla mi napsat na mobil a já bych hned přišla.. takhle jsem pořád jen vyhlížela Míšu, jestli už nejede.. tak jsem nešla z baráku pryč.. dala jsem hned mezi dveřma Elis do ruky černýho Arguse.. jo.. to je dobrý pívo.. patnáctka :D no zlato naše bylo opité ještě před příjezdem do Plzně :D
*****
ale prej že o to jí šlo.. tak pohoda.. prej by to jinak nepřežila.. po příjezdu do Plzně jsme podle navigace hledaly Šeříkovku.. prej kde to je, jestli nevím.. joooo.. na Slovanech, ulice Šeříková :D a bude to nějakej malinkatej pajzl.. no našly jsme to, jsme holky šikovný :D ale moc hezkej pajzl.. tam se mi fakt líbilo.. Elis hned ožila, že tady už prej byla.. s Mařenou na nějakým koncertě.. myslím, že zrovna na Arakain/Dymytry.. prej že tam budeme brzo a my tam přilítly a už hrála první kapela.. ty vole :D
*****
bylo to tam fakt moc hezký.. lidí tam bylo docela málo, ale na pořádnej kotel to stačilo :D a abych dostala od nějakýho kokota kopačku do palice to taky stačilo :D první kapela, která už po našem příchodu hrála, byla The Lehmann Project.. bylo to fakt moc hezký :) naživo pecka :) Elis se ptala, co prej budu pít.. jsem jí řekla, že něco nealko, nějakou limču.. a prej: "hovno limču! pivo dostaneš!" šla mi pro pivo :D nevim, co to bylo, ale pít se to dalo.. podium bylo řešený dobře :D místo zábradlí byly před podiem stoly v řadě.. když jsem si chtěla dáchnout, tak jsem si dřepla na ten stůl a čučela jsem ze stolu :D pak jsem taky pařila tak, že jsem dřepěla na tom stole a byla jsem opřená o bednu.. o tu velikou bednu :D no duněla jsem celá já, ale uši mi nezalehly.. jen mi trochu praskaly žebra, jak to rezonovalo :D :D a taky mi slejzaly vlasy a drnčely mi zuby (ještě teď mi drnčí)
*****
nahlas to ale nebylo.. zvuk byl úžasnej ♥ a ten klub byl klimatizovanej, ne jako v Praze ve Futuru, kde bylo milion lidí a během chvíle tam bylo vedro na padnutí a nulovej kyslík.. jediný, co mě tam sralo, bylo to světlo.. ty veliký reflektory byly na jednu kapelu natočený směrem do hlediště a svítilo mi to přímo do xichtu.. takže jsem byla hezky opečená.. jde z toho fakt neskutečný vedro.. chudáci ti na podiu, když to pak na ně svítí celou dobu.. ale přežila jsem to no :D ale fotky jsou teda z toho docela divný.. ale ucházející :) promazala jsem jich jenom trochu, protože jsou docela i povedený :) až potom na tu mlhu no.. ale je to v cajku :)
*****
Elis pak chtěla fotit, ale pak jsem jí nemohla vysvětlit, že mi ten foťák má dát, že budu nahrávat video :D "Elis, teď mi ho dej na chvíli jo? nahraju si video.." "co? proč? ale já fotiiiim.. všechno vyfotiiiim" :D "videoooo" "hm tak ne no" :D :D byla dost na plech, ale pak se docela probrala, když se začalo pořádně hrát :D The Lehmann Project byli suproví, ale slyšely jsme pak už jen pár písniček.. ale hráli mi tu, která mi hučela v hlavě.. The Secret :D jo.. tu, kterou jsem sem dávala.. fakt bomba naživo :) pak jsem si taky všimla DT vzadu, jak se tam s nima fotili.. chtěla jsem tam utíkat, ale neměla jsem tucha, jak se tam dostanu :D tak jsem se na to radši vysrala :D
*****

*****
*****
pak začali hrát Acyl.. to jsem viděla, jak se na podiu objevily dvě bonga, nebo co to kurva bylo.. a pak přišli.. začali bubnovat, v ruce měli takový jakoby dvojitý kovový kaskaněty, dělalo to hroznej kravál :D znělo to jak nějakej šamanskej tanec.. to jsem čekala, co z toho vyleze.. děsila jsem se týhle skupiny docela.. jeden ten týpek se Elis hrozně líbil.. ten další se zase zamlouval docela mě.. takovej hrozně sympatickej kudrnatej černoušek.. fakt hrozně hezkej xicht má hele.. nějakou chvíli si bubnovali.. pak položili ty divný kovový udělátka a přetočili si dopředu kytary, který do tý doby měli na zadku :D ani jsem si těch kytar nevšimla :D
*****
začali do toho řezat a byla to kurevská paráda :D to bylo úžasný.. úplně jiný, než bych čekala.. víte co.. první dojem si řeknete: "kurva, co to je?" a pak vyvalený voči, jak to bylo dobrý :) hrozně zajímavej styl.. dostala jsem od nich trsátko :) a taky máme společné foto :) hele.. to jsme si to takhle po koncertě čučeli na baru.. a oni tam přišli na pivo :D tak jsem chtěla foto :D tak máme foto :3 první se Míše nepovedlo zaostřit, tak jsem je poprosila ještě o jedno :D byli děsně v pohodě :)
*****
*****
*****
*****
to jsou pěkní hoši, že? :)
za chvíli hned jsme letěly na Amoral.. to bylo kurevsky hezký.. ale ten zpěvák vypadá jako holčička.. a je neskutečně příšerně vychrtlej.. víc jak já.. a to už je co říct.. ale teda bylo to krásný, ale neodrovnalo mě to tak, jako ty dvě předchozí kapely :) většina těch písniček byl větší nářez než ty, co jsem si pouštěla doma.. ale bylo to úžasný a holkám se to líbilo :)
*****
*****
*****
potom hned po nich za dvě minuty začali hrát Dárečci :) měli tam bicí vzádějš a přikrytý černým plátnem.. ty jejich bicí jsou trochu komplikovanější, než u těch ostatních kapel, tak to by bylo zajímavý, kdyby je tam dávali dohromady :D všechny kapely zvučili jenom chviličku a zvuk byl parádní :) to se před začátkem, než začali hrát, rozsvítilo plátno a promítlo se odpočítávání času.. dvě minuty.. jééééé :D Elis vzadu na podiu zmerčila nějakej pofidérní stojan, na kterým něco stálo prej :D já jí říkala, že to jsou klávesy.. a prej: "ty vole na co klávesy?" :D "DT mají v kapele klávesáka.." "no potěš prdel" :D nevěděla jsem, co tím myslí :D za dvě minuty vyskočili na podium a začali do toho třískat :D já jsem si zase po dlouhý době zaječela :D a vůbec mě to nesralo, protože jsem neječela sama :D
*****
holky chápaly, že jsem úplně vyplesklá :D hráli nepředvídatelný písničky :D některý snad naživo ještě nehráli.. první píseň byla Uniformity :) to vim :D druhá šílená vypalovačka The Since Of Noise.. vedle nás byl nějakej týpek.. a furt dokola řval, že chce zahrát Punish My Haveeeeeeen :D tu opravdu nehráli no :D vím podle videí, který během dneška nahrávám na youtube, že hráli The Lesser Faith, Wonder At Your Feet, Final Resistance (tahle hoblovačka nesmí chybět na žádným koncertě, na ní se tam udělal takovej bordel - wall of death, že jsem byla ráda, že mě kopli jenom jednou :D), pak Mundane And The Magic a při tý jsme ženskej vokál vytvořily my.. respektive já a jedna holčina, co pařila vedle mě :D ječely jsme na plný pecky, takže nás opravdu bylo slyšet :D
*****
taky hráli Terminus.. Where death is most aliveeeeeeeeeeeeeeeeee :D taky hodně koncertní :) další písnička byla Lost To Apathy, One Thought, z Projectoru zahráli ThereIn.. je nádherná.. na ní je vždycky sbor :) a teď to znělo, jako kdyby byl úplně plnej klub :) zrzeček z toho byl zase hotovej :D It was solid..
yet everchanging..
i was different..
yet the same..
so i starve myself for energy..
i starve myself for energy.. ♥
*****
prostě úžasná :) další písničky hráli mojí milovanou State Of Trust ♥ poslední písničku hráli úchvatnou, poctěnou tím, že jest mým vyzváněním, Misery's Crown ♥ překrásná píseň.. na to malý množství lidí, co tam bylo, zpívali všichni (co znali text teda, moje holčičky nezpívaly :D).. bylo to úžasný :) nějaký hovado zpívalo tak děsně falešně, že to rve uši :D ale na tom videu se mi zrzeček podíval do objektivu :D máme krásný fotečky i videa :) Eliška fotila, já taky, pak jsem nahrávala.. byl to zatím nejlepší koncert Dárečků, kterej jsem viděla.. a hlavně slyšela.. v uších mi nehvízdalo po skončení, ani když jsem většinu koncertu byla těsně u levýho repráku.. na pár písní těch jiných kapel jsem seděla na stole, zádama opřená o ten reprák a jen jsem poslouchala..
*****
Eliška mě pak dostrkala přímo doprostřed, abych měla na Dárečky co nejlepší rozhled a přístup :D prej: "pocem ty vole, tady sem, takhle jo.. on mě ten zrzavej vždycky chytí za ruku ty vole, přitom má chytit tebe, tak mazej sem, nebo se z tebe poseru" :D :D tam vedle byl nějakej chlap.. kolik mu mohlo bejt.. no šedivej týpek.. no kolem šedesáti mu mohlo bejt.. a jak na mě divně čuměl.. že znám většinu textů.. a zrovna já, že bych byla takhle hotová do DT? :D proč se vždycky všichni diví, že je znám? :D a že je miluju? :D nechápu :D pak ten týpek, co furt ječel Punish My Haveeeeeeen :D tak tam pařil takovým vyhuleným způsobem, že jsme se mu museli furt smát :D
*****
no nechtělo se nám nikomu pryč, když se Dárečci rozloučili.. to se mi hrozně líbilo :D Zrzeček nám říkal, že jsme byli úžasní a říkal výraz "lovely" :D a Elizabet z toho chytla takovej neskutečnej výtlem a pak furt dokola ječela: "It's lovely, já se z toho poseru" :D Míša tam byla celou dobu vedle nás, respektive těsně za náma a pozorovala.. ale nešílela, jako my.. Elis se i rozjela a mlátila hlavou a pařila jak o život :D to jsem úplně zírala na ní :D jsem si jen říkala, že druhej den bude přemejšlet, kam strkala hlavu, že jí nemůže zvednout z polštáře :D třeba nechápu, jak může Niklas (jeden kytarista z DT) celej koncert mlátit hlavou.. v jednom kuse.. jinak zase si nechal narůst háro.. za ten rok mu to ale kurevsky narostlo.. a má svojí přírodní barvu a zase si je podobnej :D já ho posledně skoro nepoznala :D
*****
když dohráli Misery's Crown, tak se s náma rozloučili, poděkovali a zdrhli z podia.. všichni neskutečně řvali a docela dlouho řvali, ale nevrátili se.. ani trsátko nám nehodili :D já chtěla trsátkoooo.. nebo paličkůůůůůůů.. nebo podpiiiiis.. a nic jsem neměla a ani zrzka jsem si neukradla :D tak jsem z toho byla vyplesklá.. chvíli jsem dřepěla ještě na tom stole u podia.. koukala jsem, jak týpci sklízejí aparaturu, plátno a tu tunu kabelů.. holky na mě čuměly :D oznámila jsem jim, že mi Dárečci utekli a že jsem chtěla paličku, trsátko nebo podpis :D pak jsme začali přemýšlet, kam asi takhle zdrhli v takhle malým klubu, protože venku nebyli prej..
*****
no nastal hon na DT :D neúspěšně.. tak jsme si v klubu dřepli ke stolu v tý hospodě, co byla hned vedle toho místa, kde bylo podium.. ten Míša je šel nahánět všude.. pak přišel po nějaký době zpátky za náma.. a s podpisama jo, chuligán jeden hovadskej.. už jsem se s ním nechtěla bavit :D a hned jsem začala vyzvídat, kde ty podpisy kurva vzal :D prej je potkal na baru.. ale tam nebyli.. tak prej jsme měli jít za ním.. tak teda jsme ho následovaly :D no neúspěšně.. Míšu (toho kluka) jsme ztratily.. někde lítal.. tak jsme si dřeply na bar.. že si teda dáme pivo, že jsme to přežily :D a já se otočím a na baru se na mě tlemí ten sympatickej černoušek z Acyl :) tak jsme si chvíli povídali :D pak tam přišel i ten kytarista, jak se Elišce líbil a já je poprosila, jestli bych se s nima nemohla vyfotit :D vyfotila nás Míša, ale první foto bylo rozmázlý, tak jsem je poprosila ještě o jednu fotku :D a to jsem tam zatáhla i Elis, aby s nima taky měla fotku :D
*****
(jo a těsně po koncertě jsme tam potkali toho blonďatýho týpka v černým kiltu, kterej byl loni v Praze na DT.. takovej sympaťák.. tak jsem si s ním chvíli povídala.. a nasral mě chlapec velice :D on mi oznámil, že letos viděl DT už potřetí (jezdí za nima po festivalech) a už má od nich tři trsátka!!! prostě mě chtěl nasrat :D to se někdo má :) jsem mu říkala: "tak když máš tři, tak mi určitě jedno dáš, že jo?" "hm.. ne" :D taky bych nedala xP kecala jsem s ním jenom chviličku.. pak jsem šla zpátky za holkama.. )
*****
no hele.. pak se tam ten náš kluk šílenej objevil, prej že máme jít za ním.. (Elis musela ale skočit do šatny pro mikiny, protože se už šatna zavírala) a tam nějakej zadní vchod.. a já co se děje.. tak jsem vylítla ven jenom v tričku.. kosa jako kráva venku :D jenom foťák v ruce jsem měla :D Elis za mnou letěla, co se děje :D tak jsme vyběhli tím zadním vchodem.. já nevěděla, jestli tam dozadu můžem, ale Míša mě tam dostrkal.. vylezu ven na rampu.. skočili jsme dolů :D a tam stál autobus, kterým přijeli kapely.. takovej obrovskej černej.. tam stálo pár lidí.. tak jsme si začali s nima povídat.. jako zážitky, dojmy a tak.. a já si všimla, že Míša se cpe pizzou.. a kde jí vzal :D
*****
jsem se otočila a prej tady :D a on se tam objevil klávesák z DT :D před sebou měl krabici z pizzou a nabízel nám pizzu :D tak jsem zírala jako kretén.. vzala jsem si kousek :D řekla jsem: "thank you" nabízel i Elis a ona opitá úplně :D a prej: "nechci pizzu vole" :D my jsme z ní nemohli :D ona samozřejmě nechápala, čemu se tlemíme, jelikož v jejím stavu nepoznala, že to je klávesák z DT :D on šel pak zpátky k tomu busu.. a já jsem na něj zavolala, aby chvíli počkal, že bych se s ním chtěla teda alespoň vyfotit :D prej že chvíli, že se vrátí :D
*****
tak jsem se bavila s tím Míšou a s Elis.. a vstřebávala jsem, že mi zrovna klávesák z DT dal pizzu :D hele byly na ní žampiony a z toho šoku jsem je sežrala :D Elis jenom mi nacpala mojí mikinu se slovama: "vobleč se ty magore, tady je zima jak v prdeli" :D pak na mě Elis kejvala, že se mám otočit.. já se otočila a za mnou stál vysmátej zrzeček :D v tu chvíli to se mnou skoro praštilo :D můj nejoblíbenější zpěvák se na mě zrovna tlemí :D čuměla jsem jak péro z divanu :D skočila jsem mu kolem krku :D protože jsem si opravdu musela trochu vyskočit :D no stála jsem celou dobu na špičkách :D trochu se mi podlomily haksny, ale zrzeček mě držel :D
*****
ty vole ty vole :D opravdu mi v tu chvíli nedocházelo, že by teda venku měla bejt nějaká zima nebo tak něco.. dokonce mě i přešel hlad :D to jsem předtím, než jsme šli dozadu, říkala Míše, že za chvíli půjdeme někam na papů.. byl hlad a tam měli jenom brambůrky, který už stejně byly sežraný.. takže v kroužku jsem stála já, Elis, Míša, zrzeček a Martin - klávesák :D a kecalo se snad půl hodiny :D já sice rozuměla každý pátý slovo, ale pochopila jsem, o čem se baví.. hele na ten můj stav, že jsem byla úplně v prdeli z toho, že jsme se zrovna cpali pizzou se zrzečkem a Martinem z DT, Míša dostal od nich ještě plechovku s jejich švédským pivem.. v modrý plechovce :D Míša pak říkal, že si tu plechovku nechá na památku :D já bych si jí taky nechala :D
*****
no byla jsem úplně hotová hele :D pak nás nejspíš Míša vyfotil :D já mám společnou fotku s klávesákem a zpěvákem z Dark Tranquillity :D mojí nejoblíbenější kapely :D ty vole :D a ještě jsme s nima neskutečně v pohodě pokecali, jako když se bavíte támhle s týpkama od vedle :D jenom mě sere, že já kretén si sebou nevzala ten můj přichystanej papír s liháčem.. mohli se mi ti dva podepsat.. ale já prostě musela vylítnout ven jen tak.. jenom s foťákem :D a to ještě na mě Elis volala, abych si vzala foťák :D ale mám společnou fotku a mám z toho Vánoce ♥ jsou to fakt neskutečný sympaťáci :) vůbec se mi nechtělo pryč.. vůbec :D
*****
ale letěli jsme teda zpátky dovnitř.. chvíli se ještě bumbalo a kecalo.. kecalo se hodně o BA.. a jako ty vole ty jezdíš na Brutaaaaaal? tak jsem ukázala náramky, když nevěřili :D a hned na Míšu a Elis, že doufaj, že taky pojedou na Brutal :D tak koukaly docela vyjeveně, že prej to by asi nedaly.. tak jsme se tam všichni u toho stolu (samí chlapi, jen my tři ženský) začali rozplývat nad krásama Brutalu.. jak je to krásný prostředí a jak jsou tam úžasný kapely.. a v tu chvíli mě napadlo, že jsem se měla DT zeptat, jestli se nechystají konečně zase na Brutal.. ale v tom mým mimózním stavu mě to opravdu nenapadlo :D Míša mi dal jedno trsátko.. od Amoral :D tak mám dvě :)
*****
hele loučit se nám nechtělo, ale máme na sebe kontakt s tím Míšou.. byla to neskutečně úžasná akce ♥ na to stresující ráno to bylo úplně pohádkový :) o tom se mi opravdu ani nesnilo.. zvuk úžasnej.. prostředí příjemný.. kapely suprový.. nečekaně krásný :) The Lehman Project to byla nejlepší otvíračka, co mohla bejt.. rytmický, hrozně příjemnej poslech.. ti Acyl mě tak neskutečně překvapili, že jsem skoro po celou dobu toho vystoupení čuměla s otevřenou hubou.. zajímavý nástroje.. zajímavej styl.. krásnej poslech, nářez jako hovado..
*****
Amoral se mi hrozně líbili ty písničky a ty melodie.. ale na ty dvě předchozí kapely to do kvality fakt nemělo.. ale příjemnej poslech to byl.. ale po tom vystoupení mi ta huba otevřená nezůstala no.. a ti moji milovaní Dárečci.. no já nevím, co k tomu mám dodávat :D já je miluju nadevše.. jsou úžasní.. hudební styl šitej přesně pro moje slechy.. hudba promakaná do detajlu, texty úžasný.. a to vystupování a vyzařování.. to jsem u žádný kapely ještě nezažila.. hrozný sympaťáci.. hlavně zrzeček.. má takový charisma, až to mlátí o zem.. a jakou má vždycky radost, když ty lidi znají texty a zpívají s ním.. u různých death metalových kapel, co jsem viděla naživo, tak to je prostě námrd jako prase, všichni paří, mlátí hlavou a prostě klasika metal.. ale u DT.. jo.. taky se paří a mlátí se palicí.. ale u žádný jiný kapely jsem neviděla totálně vysmátý publikum se zhypnotizovaným výrazem.. prostě síla :D
*****
já vim, o čem mluvim.. to byste museli zažít.. tohle byl můj jejich třetí koncert.. tentokrát bych měla jezdit na všechny akce, kde budou.. takže i na festivaly.. vypozorovala jsem pozitivní věc.. v Plzni byli poprví (v ČR vystupovali poprví v roce 95) a myslím, že se jim v tý Šeříkovce fakt líbilo.. a i pivo bylo lepší.. no já mu říkala, že Gambrinus je hnus :D ale on mi stejně nerozuměl.. to je fuk.. po tom docela dlouhým pokecu jsme se po cestě domů stavili v Mekáči.. pro papání.. jeden balíček a pro mě dva čízburgry :D a dvojitý hrancle a colu.. sežrala jsem jenom jednoho a půlku hranclí.. ale víte co bylo nejvíc pozitivní na tom všem? na celý týhle akci? že jak se holky děsily, co to bude zač, tak byly nadšený asi jako já.. opravdu se jim to upřímně líbilo :) to mi udělalo hroznou radost :) a Elis se mě po cestě dom ptala: "hmmmm.. a kdy jako přijedou příště?? pojedeme na ně zase?" :D no nepotěšila by vás taková reakce? :) od kámošek, který takovej styl vůbec neposlouchaj..
*****
prostě to bylo úžasný :) a dneska mi navíc Elis napsala, že chtějí jet s Míšou na Brutal :D no mě opravdu vomejou radostí :D já už raději končím :D pa :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
a je mi úplně jedno, že se na tý fotce tvářím jak idiot :D ♥ ♥
další fotečky tu :)
a tu pár videí :)
*****
*****
*****
*****


tak teda Hra na otázky :D od Gelliah

21. listopadu 2014 v 0:10 | Evil Industries |  >Má duše
dneska mě vzbudila sms od Elis :D v deset.. že už chce poslat fotky.. a že si mám máknout :D a že je chce hned :D tak jsem jí napsala, že až se probudííííííím :D že jsem usnula až v půl šestý ráno :D šla jsem pak ráno za maminou, to jsem ještě nespala.. tak jsem se jí šla pochlubit, jaký to bylo :D a že jí pak musím něco ukázat :D tak to pak čučela co já mám ♥ a teď jsem se rozhodla vyplnit tady tudlecto :D tak teda jo :D jdu něco smolit, než půjdu smolit článek o koncertě :D ten Pražskej koncert mám rozepsanej už rok, ale tenhle musím napsat hned dneska :D nebo dneska a zejtra :D tak.. jdeme na to.. :)
*****
pravidla:
1) poděkovat tomu, kdo tě nominoval: děkuji Gelli :-*
2) napsat jedenáct faktů o sobě
3) odpovědět na jedenáct otázek
4) nominovat alespoň jedenáct blogerů/blogerek a vymyslet pro ně jedenáct otázek (no potěš prdel)

fakta:
1) jsem magor :D (och jaká to novinka :D)
2) v posledních dnech jsem přestala být naivní (opravdu dobrá věc)
3) nenávidím brokolici
4) mám dva pískomily
5) mám několik let rozepsanou povídku, nejsem do ní schopná napsat ani řádku a přitom o ní neustále přemýšlím
6) miluju Grenu ♥ (chmelová limonáda příchuť grep+citron, bez alkoholu)
7) zrovna včera (19/11 2014) se mi splnil jeden takovej můj sen ♥
8) když něco hodně prožívám, tlemím se jak idiot, nebo brečím.. nebo obojí najednou :D
9) žeru jak prase, samý kalorický věci a pak nadávám, že mi je blbě, protože mám zvýšenej cholesterol
10) mám ráda zimu za oknem a teplo, když nesvítí sluníčko (takže počasí, který neexistuje)
11) když něco neudělám hned, tak to neudělám vůbec :D

otázky:
1) nejhorší horor, co jsi kdy viděla?
žble? těžké, těžké.. nevím, jestli to je nejhorší horor ve stylu, že jsem byla z toho posraná.. to určitě ne.. ale nejhorší v ohledu, že mi zůstal dlouho v hlavě a musela jsem o tom přemýšlet.. Silent Hill

2) máš ráda maso? popř. jsi vegetariánka?
taky trochu složitější.. nejím vepřový a hovězí.. ale ostatní maso papám :) miluji divočinu, kuřecí, ryby, kachnu :)

3) věříš v nějakého netradičního boha?
v sílu metalu ♥ je to prokázaný, narozdíl od nějakýho fousatýho týpka na obláčku

4) co považuješ doposud za svůj největší úspěch?
že jsem přežila včerejšek :D :D jinak mě nic nenapadá..

5) trpíš depresemi, nebo tak? prostě jsi smutná a pláčeš? jak to řešíš, jak často to je... rozepiš se
bejvávalo.. občas to na mě přijde.. ale seru na to.. nemá to cenu.. když mi je na hovno, pustím si metal, vždycky mi pomůže :)

6) jaká hláška u tebe teď frčí?
pyčo woe :D nevim, zda-li to je hláška, ale používám to v poslední době poměrně často.. hlavně po probuzení..

7) máš nějakou závislost? (třeba i na hudbě) popiš, jak ses k ní dostala a všechno kolem ní (omezení, jak hluboko v ní jsi)
ano.. na hudbě :D a jsem v tom dost těžce :D taky zelenej čaj (v tom jsem na litr a půl denně :D) no jak jsem se k tomu dostala.. no prostě to přišlo, viď..

8) čeho se bojíš nejvíc?
že se příští rok nedostanu na Brutal

9) miluješ něco nebo někoho tak, že bez něj/ní nemůžeš být?
maminu, babi, moje myši, Dark Tranquillity, hudbu, zelenej čaj, svůj telefon...

10) jsi rebel?
oh ano ♥

11) máš mě ráda? (alespoň jako kolegyni na blogu)
ano kočičko =o**

otázky pro nominované:
1) umíš hospodařit s penězi?
2) byl/a jsi někdy beznadějně zamilovanej/ná? jak dlouho to trvalo?
3) tvoje největší neřest?
4) máš raději Vánoce v rodinném kruhu nebo spíš někde na horách, u moře nebo jinde na dovolený?
5) kupuješ si originály cédéček, nebo vše stahuješ z netu?
6) jaký myslíš, že mají výhody a nevýhody dlouhý nebo krátký vlasy?
7) snažíš se žít zdravě?
8) máš raději život v noci nebo ve dne?
9) máš nějakou svojí "životní" píseň?
10) vlastníš nějakej kousek oblečení, kterej pro tebe hodně znamená? co to je a proč je to pro tebe důležitý?
11) jak se zabavíš, když vypadne proud?

nominovaní: Taj, Gelliah, Henry A., Dendulie

peroxid

18. listopadu 2014 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
já a peroxid na palici.. proč ne, že :D jo.. opravdu jsem si nechala na palici napatlat peroxid.. a jsem spokojená housenka :D to je bomba :D snad nevyplešatím :D ale nemám vlasy zkurvený barvením, tak proč ne.. vstávala sem docela brzo.. měla jsem to na devátou.. tak v osm vstávačka.. pro mě děsná věc :D skočit na poštu.. pak k holiči.. no.. odbarvit pruh.. napatlat dvě červený barvy.. půlku toho pruhu nabarvit křiklavě červenou.. zbytek nechat.. původně měl bejt pruh jen červenej, ale ta světlá se mi líbila, tak jsem to dala půl na půl.. umejt, vyfénovat.. tři stovky.. spokojená.. šla jsem za maminou.. tam od Áji vejslužka ze zabíjačky.. tak jsem se nažrala :D škvarky, jelítka, jitrnice, tlačenka.. hmmm :) tak snídaně víte jak :D červenýho Monstera k tomu :D
*****
no byla jsem u maminy docela dlouho.. zrovna měla svačinu, když jsem k ní přišla.. tak jsem tam prudila skoro do jedný.. pak jsem šla dom.. ještě předtím do krámu.. holkám něco na cestu.. takže mega bonboniéru, pro Mišugi mám džus, pro Elizabet ovocný pívo.. a ta bonboška pro nás pro všechny :D v krámu jsem potkala L. s myší.. tak na mě čučeli jak na zjevení :D asi kvůli těm vlasům, nebo z šoku, že mě vidí :D tak jsem se s nima pozdravila a rázovala dál :D pak jsem šla dom.. mamina přišla chvíli po mě.. dali jsme si papů.. dostala jsem chuť na ty těstoviny v pytlíku.. Amore Mio.. tak jsem si to uvařila.. mamina si udělala polívku.. pak musela dojíst trochu těch mých těstovin :D ale snědla jsem toho dost.. jsou to dvě porce..
*****
jinak.. udělala jsem si kurevskou radost.. a objednala jsem si z metalshopu tričánka.. no nádherný ♥ mám z nich úplně radost :D hledala jsem jedno, ale to nemůžu sehnat nikde.. to Kataklysm s těma bleskama.. jednou jsem si ho dávala do článku.. ale není k sehnání.. hledala jsem, ale tohle je teda bomba :) pak se mi líbilo ještě jedno, ale to neměli v M.. ale jenom v XL a tak.. k nákupu dostanu trsátka a kalendář :D :D a poštovný zdarma :P prostě radost jsem si udělala :D možná, až přijedu z koncertu, tak už je tu budu mít :D hahah :D hele.. tak já si jdu utřídit bordel z pytle.. prala jsem si ho na ten koncert.. nakonec si beru tu mini.. ale mamina mi půjčila ouzký džíny.. tak budu mít ouzký džíny, na tom minisukni.. tričánko Dárečků samozřejmě a moje střevíčky, že :D kalhoty dovnitř.. a nevypadá to zle hele.. legíny opravdu mít nemůžu.. a v těch džínách to nevypadá tak zle :) jen zejtra budu odchlupovávat celej den.. :D
*****
*****
*****
*****
a jsem s vláskama spokojená :) asi se z toho zakuklim :D :D zejtra to stejně musím ještě umejt.. vymejt zbytky barvy a hlavně.. do večera bych to měla mastný.. snad mi ten pruh teda do zejtra nevypelíchá :D no.. a já valim asi ne :D psala jsem si se šnečkem.. páč ví, že pojedu na Arakainy :D tak prdel byla :) no.. a já budu doufat, že se nám akce vydaří :) a že sebou nebudu muset táhnout deštník :D no dneska chcalo parádně :D tak já asi mizím.. snad mě nebudou srát moudráky a podobný nemoci.. tak papa :)
*****

dovča :P

17. listopadu 2014 v 19:40 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. tak máme svátek.. u nás jde jedno oddělení do práce.. no.. pěkná kalamita.. ale snad to bude fajn.. proto jsem teď byla třikrát na extrasměně.. aby nikdo nemohl mít kecy, že mám tejden volno.. i když mám hromadu hodin.. no tak.. víte jak.. kecy budou stejně.. že "zrovna teď, když toho máme tolik.." bla bla.. sračky.. v prdeli se zakázkama jsme pořád.. a já tu dovolenou mám naplánovanou víc jak půl roku předem.. pff.. ani jsem do poslední chvíle nevěděla, jestli to klapne.. ale jako to bych se zastřelila, kdyby ne.. to by mi opravdu jeblo.. budu mít Dárečky ani ne padesát kiláků daleko a já bych tam nebyla? no to by jako nešlo :P
*****
koukám, že jsem ani nebyla schopná popsat zážitek z koncertu z loňska z Prahe a už budu mít další koncert :D co bych popisovala.. já se těšila.. blbeček už ve vlaku do mě jebal cosi o vyhozených penězích a pořád mlel nějaký hovna.. lístky jsem platila já, on platil cestu a ještě snad chtěl, abych mu kupovala v Praze chlast.. se mi zdálo.. opravdu.. no.. naprcal se jak dobytek a to bylo všechno.. ještě na koncertě na mě furt řval, jak se na to vysere a jede domů a já se tam mám posrat a mám jít do píči.. prostě krása.. jebala jsem na něj.. vožralej kretén.. co víc dodat.. já si Dárečky užila.. zrzeček mě držel za ruku u Mundane and the magic ♥ a připadalo mi, že mě poznal, že si na mě vzpoměl, že mě viděl už někde :D jo.. dva roky zpátky v Mnichově :D
*****
no sice jsem byla hluchá, páč to bylo docela na hovno nazvučený (jedna strana převažovala druhou, takže pískání v uších etc.) ale já je miluju, takže nebylo co řešit.. zahráli mi Iridium ♥ dvakrát jsem se rozbulela :D :D bylo mi fajn :) vlak zpátky jel v sedm ráno.. pak jsme jakou dobu ještě trčeli v Planý.. a v jednu se jelo dom.. a šlo se spát.. druhej den jsem šla do práce.. já kretén.. tentokrát mám dovču.. protože to by byla sebevražda zasejc.. to by jako nešlo :D tak snad teď to bude lepší.. nikdo mě nebude prudit.. holčičky se mnou jedou naprosto dobrovolně.. :D a ne takovou dálku.. a jedeme autíčkem :)
*****
kdyby si Mišička dala nějaký bumbání, tak po koncertě vyrazíme do Tesca a vystřízlivíme :D teda.. já nebudu chlastat, ale zase.. nemám řidičák, že :D psala mi Terezka z nástavby, že se zakoukala do jednoho našeho kolegy.. tak jsem zvědavá, jak se to vyvine :) moc jí to přeju :) je to hrozně hodná holka :) jsem jí napsala, že na vánočáku ho má vytáhnout na tancování :) jestli ho nevytáhne, tak jí ho snad přivedu :D
*****
dneska jsem nic nedělala.. přesně to jsem měla v plánu :D v sobotu na dýze bylo zajímavě hele.. ještě teď mě bolí za krkem (důkaz, že neumím pařit, tak by mě zajímalo, jak to přežiju v tý Plzni :D :D) nebyla to dýza jako dýza.. jako dýdžej tam byl jeden týpek z Klubíčka.. což je místní rocková skupina.. takže to byl jeden mazec za druhým :D mamina na to nechtěla tancovat, páč to nejdééééé a podobný.. přišel můj spolupařmen, až se teda trochu nalil a pařili jsme spolu.. ten chlap je táta mýho kamaráda, se kterým jsem kdysi jezdívala do Plzně a on je do mě úplně udělanej.. kurva vždyť je ženatej :D on by byl schopnej mě fiknout, no to mě poser :D :D ale paří se s ním dobře..
*****
si představte, že po Oldies se ode mě nehnul a mermomocí chtěl jít k nám na kafe.. no tak jo.. vetřel se až k nám do vchodu.. tak šel teda k nám :D asi si myslel, že si vrzne :D ale to mě ještě nezná.. já mám v posteli kladivo.. udělala jsem mu kafe a pouštěla jsem mu písničky.. tak čuměl, co mám za dobrej vkus.. pff.. co si o mě myslel :D no ani se mu nechtělo domů.. byl tu až do čtyř do rána.. to jsem ho pak vykopla, jakože se mi už kurva chce spát.. nojo.. ach.. měla bych se sebou něco dělat, když po mě jede táta mýho kamaráda :D :D ale už ho k nám nikdy na kafe nepozvu.. kort, když byl nalitej.. kdo ví, co by se mohlo příště stát :D :D no.. ale má opravdu hezkýho syna :P kdysi se mnou chtěl chodit, ale jelikož se vsadil ještě se dvěma klukama, kdo mě prej dřív dostane, tak jsem se vysrala na všechny tři :D tenkrát jsem se na ně fakt hodně nasrala a hodně dlouho jsem se s nima nebavila.. ale on je z těch tří takovej nejnormálnější..
*****
no.. :D chlapi jsou opravdu všichni stejní.. to snad není možný :D ano.. nemám cenu je řešit.. ani se kvůli nim deptat.. srát na ně.. zrovna teď mi je tak neskutečně dobře, že si to kurvit fakt nebudu :P haháá :D bude to pecka hele :P krátkou sukni si do tý Plzně vzít nemůžu.. kurva.. ty haksny jak mi zhubly.. holky chtěj, abych si vzala mini, ale opravdu to nejde.. tak si vezmu tu novou cípatou sukni, kterou jsem si koupila na tom vejletě Teplice nad Metují-Ratibořice-Broumov.. i když mě to sere.. ale tak.. snad už na Arakain-Dymytry to bude fajn.. :) a bude mini :D teď ale vypadám opravdu hrozně..
*****
ale už jsem zase něco nabrala hele.. takže.. jo.. to bych mohla za měsíc stihnout.. už se ničím a nikým srát nenechám.. no.. teď jsem se dívala na Underworld - Evolution.. a teď se jdu dívat na pohádku :P Na vlásku.. sice jsem to viděla už asi stokrát, ale je to děsně milá pohádka :P no.. co jsem to ještě chtěla.. hmmm.. zejtra mám toho holiče.. tak abych šla brzo chrápat :D páč ho mám na devátou ráno, tak budíček na osmou :D tak mizím.. snad mi to chytne dobře :D tak papa :)

na Oldies :)

15. listopadu 2014 v 20:00 | Evil Industries |  >Má duše
noooo.. tak včera jsem snad byla naposledy v tomhle roce na extrasměně.. ty vole.. jsem úplně vyřízená už.. sice to bylo zase v pohodě na šestý noční, ale teda.. dost jsem měla.. byla jsem na mayhemu s Aničkou H. a její dcerou jednou.. myslela jsem, že to bude ta druhá, jedna ze dvou metlošek tady u nás.. ta druhá jsem já :D ale byla to zrovna její ségra.. jsou to dvojčata.. ale úplně suprově jsme si pokecaly :) hrozně fajn holka :) zjistila jsem, že chodí do blbákova v Planý :D taky na podnikání, jako jsem chodila já :D tak jsme měly společný téma :D jako je třeba Svobičovo demagogie a tak dále :D byla prdel :D
*****
byla tam teprve druhej den, ale byla hrozně v cajku :) občas se mě na něco zeptala, ale bála se mě zeptat, vždycky raději běžela za maminou na mašinu a ona jí to pak ukazovala.. tak jsem jí pak řekla, že se klidně může zeptat mě, aby tam za ní nemusela chodit.. já nekoušu.. teda.. někdy :D jinak.. rozhodla jsem se, že už na žádnou extrasměnu nepůjdu.. kurva po včerejško-dnešku mě tak kurevsky bolí prsty, že si je asi uříznu.. ale to bych pak neměla čím chytat ty paličky a trsátka, co? :D přejte mi prosím, ať ke mě něco hezkýho přiletí a ať to chytíííííííííím prosííííím :D
*****
holky mi říkaly, že si mám vzít nějakou hezkou krátkou sukni.. hmm.. jsem jim říkala, že to nemůžu, protože jsem hrozně zhubla, jak mi bylo špatně, ale prej že to je právě hezký, že jsem hubená, tak to mám ukázat.. hm.. to mě ale asi opravdu teď neviděly, jak ty moje haksny vypadaj.. tak jsem si dneska zkusila nový legíny, co mám.. jsem si koupila nový legíny.. ta prodavačka mi dala velikost snad pro batolata, protože "jéééééééééé vy jste taková hubenáááááááá".. ty píčo.. ale že za měsíc přiberu pět kilo, to neví.. přiberu dva gramy a už je neobleču.. do píči taky už.. takže mi to ty haksny navíc ještě spíš stáhlo.. vzala jsem si je na sebe teď.. oblíkla si mini.. a děs.. takže to jsme s maminou zamítly.. beru si šedivou sukni až na zem.. s flitříkama.. zbarvení takový ombre.. nahoře tmavě šedá, dole světle.. alespoň se budu hodit k tý disko kouli, kterou budeme mít nad hlavou :D :D budu házet stejný odlesky :D
*****
a vezmu si asi kanady k tomu :D holky se mnou sice asi zase nebudou chtít tancovat, protože: "ty voleeeeeee jestli na mě těma kopytama dupneš, tak si mě nepřej.." bla bla :D myslím, že dupnutí na nohu lodičkou je horší, ne? :D ale to jim nevysvětlím :D před chvílí jsme tu měli ohňostroj a povedlo se mi ho hezky vyfotit :) ráno, když jsem šla z práce, tak jsem si po cestě fotila a teda docela se mi to povedlo :) ještě dneska večer budu fotit na dýze :) tak já se půjdu zkulturnit.. jsem tu zase v županu a s turbanem na hlavě.. tak oblíct, nalíčit, učesat a jít :) v devět nám to začíná.. ve třičtvrtě máme sraz před Vlčákem.. tak aby to zase nebylo na mě, že JÁÁÁÁÁÁÁ zase zdržuju :D tak papa :)
*****
týrorérééééé týrorérééé :D

ty vole jako fakt šestá noční?

14. listopadu 2014 v 21:20 | Evil Industries |  >Má duše
dneska se mi ani nechtělo uvěřit, že tam opravdu jdu.. a dobrovolně :D jsem úplně vyřízená, ale ještě žiju.. tak snad neskapu.. teď přemejšlím, jestli tam opravdu mám teda jít :D ale asi jo nooo :D dneska nešel ten proud.. tak jsme prostě dělali.. dali si přestávku v osm na deset minut.. to jsem do sebe nacpala jablíčko, kousek toho marcipánu v čokoládě a ještě nějakou kravinu.. čajček jsem si ráno uvařila a nalila ho do termosky.. od desetiminutovky jsme dělali do jedenácti.. v půl dvanáctý měli vypnout proud, tak abychom stihly vypsat papíry, páč když se vám počítač vypne, všechno se z toho vymaže.. takže tak.. vypínala se pec, mašiny všechny.. byla pohoda tam.. v jedenáct a tři minuty jsem si píchla.. a šla jsem za myší s L.. ten než se vysral odtamtud.. tak jsem se zvedla a šla jsem sama :D už bylo hromadu hodin.. šla jsem za maminou.. ten prej čekal, až ten proud vypnou a pak teprve pojedou domů.. no chudák L..
*****
šla jsem za maminou.. končila v půl dvanáctý.. holky tam čekaly, až to vypnou, ale mamina na to srala.. řeklo se v půl, tak v půl.. no šlo se dom.. a až doma za chvíli to přestalo jít :D ještěže jsem si ten čaj ráno udělala fakt :D tak jsem si sežrala bagetu, kterou jsem si vzala z práce.. chtěla jsem vzít i mamině.. jako za oběd, když si bez proudu tak trochen neuvaříme, ale neměla jsem drobný :D i tak mi chybělo na bagetu asi sedm korun.. tak jsem poprosila L.R., jestli nemá nějaký drobný :D půjčila mi desetikačku, tak jsem jí byla hrozně vděčná :D hned jsem si to napsala do telefonu, abych na to nezapoměla.. :D
*****
měla jsem bagetu, tak spokojenost.. nabízela jsem mamině, ale prej to pááálíííí.. tak jsem jí sežrala sama :D a pak jsme si daly toho lososa, co jsme si koupily už v pondělí.. je tak mastnej, že se mu nic nestalo.. hej ale to bylo žrááááádloooooooo ♥ jenom s chlebem.. no jéé :) pak jsme jeli v půl druhý do Ag.. sehnala jsem červenýho Monstera v tý večerce na rohu, kde ho kdysi mívali :) tak radost :D pak se šlo k babi.. ta nás chtěla nacpat.. tak něco málo do nás nacpala.. do mě kousek polívky.. já si pak lehla na postel.. Máša vedle mě.. povídaly jsme si.. dala jsem si další čaj.. mamina kafe.. a pak jsme šly na bus v půl pátý.. cestou jsme se stavily pro legíny pro mě.. babi mi jedny dala, ale byly mi pochopitelně malý.. babi mě furt vidí tak o metr menší no.. tak jsem si koupila takový hezký..
*****
pak jsem si lehla doma a nějakej kokot furt vrtá nebo nevím, co to dělaj.. no budili mě.. teď si mažu udělat nějaký papů a valim zase do rachoty.. a jo.. do práce vedle na oddělení nastoupil dneska Patrik!! :) ten můj kámoš ze Záchlumí jak jsme spolu dělali :) já ho viděla na chodbě před branou, jak tam je s šéfovou od vedle, tak jsem zjišťovala, jestli to je on.. byl zrovna sehnutej, tak jsem nevěděla.. ale podle tý chůze, když šel po chodbě, tak jsem ho poznala.. zavolala jsem na něj a byl to on :D jsem ho šla obejmout a přivítat a ta šéfová od vedle na mě tak vyjeveně koukala :D :D no a teď se mě celá fabrika ptá: "a vy spolu jako chodíte, jo?" :D :D :D no já se poseru opravdu :D
*****
tak snad se mu u nás bude líbit :) jsem mu minulej tejden dala číslo, aby k nám zavolal, jestli nemaj práci a už tam je :) takhle jsem to udělala i s Terískem a je tam :) já mám radost, že vlastně díky mě mají mí kamarádi práci :) tak snad se jim u nás bude líbit ♥ a já už valim.. tak papa :) zejtra máme Oldies navíc.. tak snad nebudu chcípnutá.. a už jsem i udělala nějaký fotečky dneska, tak snad budu pokračovat :) papa :)

zejtra trhačka

13. listopadu 2014 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. budu mít šichtu a půl :D zejtra je u nás lokální (nebo je ještě někde jinde?) výpadek proudu, takže půjdeme v jedenáct domů.. hahah.. pojedeme ale přes přestávku.. svačinu máme v půl, tak pojedeme až přes ní.. budeme mít jenom desetiminutovku v osm, jako obvykle.. huliči by se posrali jinak :D to se něčeho napapám, abych nechcípla o tu půl hodinu navíc :D někam mi utekla termoska.. a to jsem si jí o vejkendu koupala, protože jsem se chystala právě na tenhle den :D tak kde kurva je.. musim se zeptat mamušáka, kam mi jí zašila..
*****
dneska jsem byla zase na endu.. hrozně v klidu.. pohoda.. podepisovala jsem dneska tři dovolenky jo :D to se mi ještě nestalo :D protože to mám jeden den dovolený, dva dny vária a dva bonusáky :D složity, ale pohoda :D sice mám dovolený pět dnů, ale ty čtyři potřebuju na Vánoce mezi svátkama.. teda pokud nás na poslední chvíli nenaženou do práce, asi tak jako jednu značku od vedle.. ale snad ne.. dělají vše pro to, aby se jít nemuselo.. proto se furt chodí soboty.. a dokonce i já chodím :D teď půjdu potřetí za takhle krátkou dobu.. byla jsem ve svátek v úterý, na šestý noční z pátka na sobotu a teď jdu znova na šestou noční.. ale to je poslední do konce roku.. já radši chodila, aby neměli kecy, že jebu na soboty a jdu si na čtyři dny dovolenkovat :D zrovna TEĎ, když je tolik práce.. no.. kalamita je tam pořád, tak nevím, vo co go :D
*****
Elizabet je pořád zděšená.. ty vole já doufám, že se trochu dá do kupy.. fakt na ní něco leze.. aby to tam s ní nešvihlo.. lístek už teda všeci máme, Mišuge je zvědavá a Elis má deprese :D a já začínám chytat trochu nerva, aby ty moje kočky neranila mrtvice.. protože fakt ty dvě kapely jsou docela silný kafe.. ale Amoral je pohoda metal a Dárečky prostě miluju.. jsou úchvatný ♥ ale death metal no :D mě to holt nepřijde, že by to mělo bejt nějak extra tvrdý, protože mě to uklidňuje a poslouchám je taky furt.. ale když na to holky zvyklý nejsou, poslouchaj třeba zrovna Dymytry a tak.. Elizabet by měla bejt ale od Mařeny zvyklá na podobnej kravál (Knedlíci apod.) tak nevím.. když jsme u ní byly na tý chlastačce, tak jsme taky neposlouchaly Evu a Vaška..
*****
směna utekla.. zase.. nic zvláštního se jinak nestalo.. porada mě absolutně nemohla nasrat, protože tam jednoduše příští tejden nejsem :D :D hahááá :D ale to je v prdeli.. já se těšim na volno, že budu chrápat.. pondělí bomba.. a v úterý začnu mlít o práci :D mamina ze mě fakt nemůže :D jo.. mám to tam ráda.. proto si ráda i čtu ty články z doby, co jsem měla začít jezdit na Novou Hospodu a tetelím se, že mám teď takový kurevský pohodlí a že dělám práci, která mě baví.. sice je docela na hovno placená, ale od toho ty vejplaty jsou, aby si na ně lidi stěžovali, ne? ale tenhle měsíc si nestěžuju.. nojo.. ale to bych musela pořád chodit ve svátky do práce a ještě navíc sobotu, aby to za něco stálo :D ale já jsem líná jako prase.. ale teď chodím..
*****
prostě až na to ranní vstávání a skoro celodenní kóma mi je fajn :) jo.. a dneska jsem se rozhodla, že si proberu svoje složky s fotkama a udělám výběr nějakých, co se mi (podle mě) docela povedly.. tak se tím probírám (to bude na dlouho :D) zrovna jsem u složky Fota X :D třídím si fotky do složek.. ty si pojmenovávám podle abecedy, římskýma číslicema, složky s datumem, místo, kde to bylo.. bla bla.. a to mě ještě čeká probrat podsložku "Akce", kde jsou úlovky z koncertů, hlavně z Brutalu a tak.. tam se taky najdou docela hezký snímky.. třeba kostely a podobný úchylnosti :D možná si dám i tu práci a v tom článku ke každý fotce napíšu, co kdy a kde to bylo.. když to tedy budu vědět :D
*****
jooooo.. co jsem to ještě chtěla? něco určitě.. ale už nevim asi :D pořád mě sere ta termoska.. kam mi mohla zdrhnout x)) snad jí najdu, jinak jsem zejtra bez čaje až do půl třetí do odpoledne (jestli ten proud teda kurva půjde).. to ani neví.. prej snad by se to v tuhle dobu mělo pustit, ale že nikdo nic neslibuje :D počák mi vydrží tři a půl hodiny jen na baterku, tak to je fajn.. stejně asi půjdu chrápat :D a taky povalim fotit.. snad.. uvidím.. na to budu mít čas i v pondělí vlastně.. no nějak si to ještě rozmyslím :D ale jasný je, že fotečky musím nalovit.. mám chuť zase tvořit.. psát a fotit.. prostě to zase najednou přišlo :D jen zatím teda nevím, jak si s tím vůbec poradím.. kurva jestli tu povídku otevřu a zase jí zavřu, tak jako.. to by bylo už hodně blbý.. ehmpovídku bych zase hrozně ráda psala.. já nad tím přemejšlim fakt denně.. úplně každej den.. v práci.. večer.. ráno :D furt :D ale nejsem schopná to sepsat.. je to docela velký sousto..
*****
bomba.. mám na svědomí dvě moje kolegyně.. čuryny moje :D tak doufejme, že mě nebudou proklínat :D no jako je to tam padesát na padesát.. dvě kapely jsou příšerný, ale jedna ujde a Dárečky miluju :D oni za to prostě stojí.. i když opravdu nevím, jestli ty dvě stráví death metal.. ale Mišuge jo.. tý jsem je pouštěla a líbí se jí.. Elizabeta nevím no :D hele uvidíme.. já jim věřím, že to zvládnou :D jen ještě, jestli to zvládnu já :D doufejme jen, že jsem na yt narazila jen na špatný písničky :D kurva.. já ani nevím, co to má bejt za styl hele :D takovej.. pofidérní :D
*****
*****
toto je dobré.. hodně dobrééé :) to se mi páčí.. klasickej rock..
*****
*****
tohle je příšernost.. tahle písnička se dá poslouchat až od třetí minuty.. tam je ta světlá, poslouchatelná chvilka.. jinak je to děs běs a absolutní hrůza.. ale jsou tací, kteří se zrovna na tyhle týpky těšánkujou nejvíc.. uvidíme, třeba naživo překvapí..
*****
*****
hej ale toto nezní zas tak špatně.. to se poslouchat dá.. ale kurva :D zajímalo by mě, na co jsem to narazila, když jsem tuhle skupinu zkoumala.. hej to je dobréééééé :D teď sama čučím :D to bude naživo geniální :D to je fakt pěkný.. doufejme, že mají i ostatní písničky takovýhle oddychový :) a pochčiju se štěstím :D
*****
*****
mojí hudební lásku tu všichni znají, ne? ♥ to by bylo opravdu nemožný, ale je někdo, kdo chodí na můj blog, neznal :D ti se mi snad nikdy neomrzí :) nejúžasnější hudba, co jsem zatím slyšela :) u nich mi dělá fakt problém vybrat jednu písničku.. protože jsem ještě nenarazila na nějakou, která by se mi líbila nějak míň, jako ostatní :D jo.. mám svoje úplně nejvíc milovaný písničky, to jo.. ale je těžký vybírat :) ty vole!!! já už je uvidím potřetí :D :D se poseru :D
*****
tak já povalim už do hajan :D to jsem jen nastínila, na jakej bordýlek jedu :) tak se majte :) a to mám ještě o vejkendu dýzu jo :D no to potěš.. tak já jdu papa :)

jééééééé

13. listopadu 2014 v 0:30 | Evil Industries |  >Má duše
ne, že by mě překvapovalo, že jsem opět na jedničkách nebyla.. to vůbec.. vypadnou mi voči z důlků, když tam budu :D zase jsem jako obvykle nemohla usnout.. ale myslela jsem, že budu mít větší krizi, když jsem si včera vlastně ani nestihla jít odpoledne lehnout.. kurva fix.. ale nebylo to tak šílený, jako jsem čekala.. tak jsem byla na endu.. zase klid, mír a pohoda.. včera odpoledne mi Michaelka napsala, že má pro mě lísteček, tak jsem byla celá nažhavená :D a že já kretén si s sebou nevzala nějakou obálku, nebo čtvrtku, do kterýho bych ho založila.. jako vždy.. a pak jsem zase po fabrice sháněla nějakej papír nebo desky, do kterých ho založit, aby se nezmuchlal :D naštěstí na stole byla hromada prospektů ze schránek, kde je třeba výhodnější máslo a další ptákoviny, který ženský nosí do práce, aby se ostatní připravili na Penny-Lidl tour, tak alespoň to posloužilo k dobré věci..
*****
Michaelka dala Elizabetě ten lísteček a ona byla celej den nějaká přejetá :D úplně mimo.. prostě někdo jí něco řekl a ona jenom koukala doblba a po půl hodině: "cooooo??" :D no vypadala dneska asi jako já každou ranní :D ale mě to během dne alespoň na chvíli přejde, ale ona byla úplně vyřízená celej den.. Michaelka za ní přišla a prej: "tak mám pro tebe taky ten lístek.." "hmmmm.." podívala se na lístek.. "no potěš prdel.. ty vole.. cooooo??? pětistovku jo? si děláte kozy ze mě, že jo? hej to nemám.. ty vole.. ti to dám zejtra.. já se na to vyseru.." "to bude v cajku.. to přežiješ.." "no to bych ti radila ty vole!! máš mě na svědomí kdyžtak!!" Míša se na mě otočila a prej: "slyšíš to jo? máš nás na svědomí" :D já se z nich poseru :D ty vole vždyť Elizabeta má doma metloše jako svině (Mařenu jednu) tak jsem myslela, že na kravál je zvyklá.. ale ani moc ne :D jako na koncert Arakain&Dymytry to se těší.. ale death metal prej nepřežije :D ale chtěla s náma jet :D sama se angažovala na tuhle popravu :D hej.. ale já mám pořád dojem, že v tom má trochu prsty šéfová.. jak viděla, v jakých sračkách jsem, tak první den, co mě přemluvila, abych po dvou dnech marození šla do práce, tak jim nějak asi domluvila, aby se mě ujaly a jely tam se mnou.. protože jsem jí o tom pár dnů zpátky říkala.. že bych tam ráda jela, ale že nemám s kým.. jo.. něco na tom bude :D fakt mám ráda svojí fabriku ♥
*****
jsem se Elizabet dneska zeptala, jestli chutnalo včera ve Vlčáku.. prej moc :D a prej jestli jsem to snědla všechno :D no jasně :D taková porce ty vole :D ale snědla jsem toho teda dost.. :) jsem jí říkala, že jsem přežraná ještě teď ráno :D tak se tlemila :D no ale fakt.. na svačinu jsem si vzala tři slíkací párky a čtyři malý krajíčky chleba s máslem, ale snědla jsem jenom dva a měla jsem dost.. mamina si taky vzala tři párky na svačinu.. a snědla je všechny a měla prej málo :D to jsme se sešly dneska :D asi to bylo taky tím, že to byly jiný párky, než ty, který zbožňuju.. víte takový ty s tou fólií s korunkama.. těch bych se užrala.. tyhle byly jiný.. no ale víte jak.. když mám málo papání, tak si zajdu do bagetomatu a mám o papů postaráno (když tedy není zrovna vybranej do poslední bagetky a sušenky).. takže pohoda :D
*****
ty vole s holkama z endu.. s M. a s E. (s tou šílenou sprostou :D) a ještě s L. (ne moje, ale L. z endu) jsme se bavily zase na takový témata, že jsme sebou mlátily o stůl :D řešil se tam posranej hajzl :D přišla si nám naše uklízečka postěžovat, že se málem zeblila, že to kurva svět neviděl, takový prasata :D a to byla debata o hovnech :D doslova :D no jako je pravda, že by mi mrdlo někdy.. jdete na hajzl a je posranej :D ty vole.. v civilizovaný společnosti se používá štětka.. bych opravdu nechtěla vidět jejich hajzl doma.. no co já vím, třeba maj latrínu, že jo.. :D no ale takovej humus řešit ve fabrice, kde je 70% ženských, to je šílený :D ale záhada.. uklízečka se na nás podívala nevěřícným pohledem.. a prej: "ty vole.. že se hajzl posere vevnitř.. to je pochopitelný.. ale ty vole, že zvednu prkýnko a je posraný zespod, to mi teda KURVA vysvětlete!!" :D :D :D já se málem pochcala smíchy, to snad není pravda :D hele, no nepřišly jsme na to za celou šichtu :D
*****
se tam na nás chodili lidi dívat i z vedlejšího oddělení, čemu se ty magoři na endu tak nehorázně tlemí, ty vole až nám slzy z toho tekly :D fujtajksl tohle fakt :D pak jsem se zase chvílema rozplývala o svým milovaným kraválu a že mám líííííísteček konečněěěěěěěě :D že Mišuge přinesla ♥ zlatíčko moje, šikovná chooolka tudunatá :) za tohle si zaslouží nějakej dáreček, ale já absolutně netuchám, co bych jí mohla dát.. takový úsilí na to vynaložila.. vim, jak mi říkala, jak nešel vůbec sehnat.. že ho objednávala přes známýho a ten ho nemohl sehnat, ale nakonec ho teda sehnal :D pod pohrůžkou smrtí teda, ale sehnal :D víte jak.. já jsem vyhrožovala Mišugi a ona zase jemu :D "hele víš co.. pokud ho neseženeš, tak tě zabiju a ona pak zabije mě, tak s tim něco koukej udělat" :D
*****
takže šichta bomba :) nálada zlepšená úplně maximálně :) teď budeme všichni doufat, že nezačne od příštího tejdne sněžit a ve středu jedemeeeeeeee ♥ na Dárečky, za zrzečkem :) jen uvidíme, jak přežijeme ty ostatní kapely.. protože to je silný kafe i na mě.. bacha na to :D to, když jsem řekla (nahlas) tak se na mě Elis tak zděšeně podívala, že jsem myslela, že to s ní praští :D oni všeci ví, že jsem hovado.. a když jsem řekla, že to asi i na mě bude hardcore, tak jako.. :D no je traumatizovaná opravdu hodně.. chudák :D musíme jí nějak uklidnit.. prej nás zabije no.. jsem jí říkala, že ale nejdřív musíme na Arakainy a Dymytry a až teprve potom nás může zabít.. prej si to ještě rozmyslí :D
*****
no.. a já asi povalim do hajan.. hele.. hezky se mi spinkalo dneska.. asi od pěti jsem spinkala.. sežrala jsem asi dvě kila špaget s litrem kečupu a sejrem a pak jsem chvíli čučela na telku a šla jsem chrnět.. probrala jsem se budíkem ve třičtvrtě na deset :D budík jsem měla na osmou, ale nechtělo se mi vstávat, tak jsem ho několikrát šoupla :D jo.. prostě musim spát, když se mi chce spát.. jinak pak už stejně neusnu.. to furt musim všem vysvětlovat dokola :D že si prej nemám lehat odpoledne.. no.. jsem jim říkala: "vidíte to, jo? už ani nevidim, jak se mi chce chrápat.. a to jenom proto, že jsem si nešla lehnout odpoledne a usnula jsem po druhý ráno.." "to bych chcípla.." "no já to očekávám každou chvíli" :D "a kdo to jako dodělá?" :D
*****
si představte, že jsem opět měla takovýho divnýho tucha, že po mě bude chtít šéfová, abych šla na sobotu.. ale já myslela na další noční, nebo že mě bude přemlouvat na ranní.. ale ne.. jak nám nepůjde proud, tak jdeme v pátek domů v jedenáct.. a nikomu se nechce do práce na šestou noční tenhle tejden.. mezi směnama musíme mít minimálně jedenáct hodin prej.. tak bychom my z ranní mohli jít na šestou noční.. end je zaplněnej.. na mayhemu byla napsaná zatím jedna ženská z noční.. a šéfová za mnou přišla a prej že má ke mě hroznou prosbu.. jsem to za ní dokončila: "abych šla na šestou noční?" "noooo.. já vím, já vím, byla jsi o svátku a taky teď na šestý noční, tak tě nemůžu nutit, ale já bych fakt nutně potřebovalaaaa.." :D "hmmmm.. já nevim.. nevim, co bude.." "tak si to rozmysli, prosímtě.. fakt bych byla moc ráda.." :D odešla.. říkala jsem si, že stejně při výpadku proudu budu nejspíš spinkat a pak budu v noci zase strašit do rána, tak je to jedno..
*****
za dvě minuty jsem běžela za šéfovou, že půjdu chrápat stejně jen co přijdu domů a pak budu ponocovat jako obvykle a že bych akorát měla moc času myslet na kraviny.. tak že raději budu užitečná a na tu šestou noční půjdu :D ona úplně vylítla: "jooooooooooooo??? to jako faaaaakt??? jééééééééééé ty si takový zlatíčkooooooooooooo!!!" :D a běžela mě tam napsat, div se nepřerazila :D no.. ale na mayhem holt.. ale to je jedno.. jsem zvědavá, jestli se tam ještě někdo dopíše, nebo pojedeme ve dvou.. ale to je jedno.. mě je to úplně u prdele :D vyspaná budu do alelůja, tak bude prdel zase :D miluju šestý noční a poloprázdnou fabriku :D a ty zkurvený zvuky všude kolem, a když se bojíte jít po chodbě na hajzl :D
*****
no.. a já bych měla jít už asi raději chrápat, ne.. nějak jsem se rozjela.. tak asi povalim.. jooo.. hele.. já zase chtěla jít fotit, ale já jsem opravdu po tý ranní naprosto nemožná.. tak půjdu fotit nejpozději po tý šestý noční :D to bude psycho.. už jsou stromy skoro celý opadaný a ráno bude zase určitě mlha.. a taková ta divná tmavě fialová barva všude.. obejdu si tu naší prdel zakopanou, když se mi nebude chtít chrápat, tak půjdu do lesa.. no a nejpozději do osmi budu doma.. vymrzlá, s fotečkama.. a spokojená.. tak já mizím.. papa :)
*****

žranice

12. listopadu 2014 v 1:40 | Evil Industries |  >Má duše
hmmm.. tak co dneska.. dneska jsem byla na endu opět.. tak pohoda.. fakt pohoda.. žádná pruda.. klid.. ale zase tam bylo vedro.. no jako vždycky.. v práci to uteklo jako prase.. začala vřískat pec.. rámy v cajku, kódy v cajku.. tak co to kurva je.. pec nic na počítači nehlásila.. tak se nevědělo.. byste nevěřili :D upadl komín :D no upadl.. skoro upadl.. prostě se urval ze shora a začalo to řvát.. tak se zase hezky nasadil z vysokozdvižnýho vozíku a mohlo se jet dál :D prdel no :D
*****
na šichtě se nic zásadního nestalo.. asi.. H. tam nebyla.. to si nedovedete představit ten klid tam :D no.. krizi jsem měla parádní teda.. zase.. padlo poledne a konec :D a to jsme měly jít s maminou na žranici do Vlčáku.. no to nevim teda.. ale jo.. nechala jsem se odvízt zase od L. a já honem napochodovala do Ri-Vaje.. mamina ještě dodělala poslední díl a začala uklízet.. pak jsme šly do krámu, vzala jsem si vanilkovej a čokoládovej puding se šlehačkou, marcipán a arizonky :D doma jsme se převlíkly a mohly jsme kolem pátý vyrazit na žranici do Vlčáku :) byly tam martinovský hody :) to mi ani nedošlo, že je Martina a nepopřála jsem myši..
*****
před Vlčákem na nás zase čekaly holky Ri-Vajský.. zase zjebaly mě, že zase zdržuju :D ty vole já se na to opravdu vyseru :D jinak ty vole.. jak je toho Martina.. jak má přijet na tom bílým oři, tak byste nevěřili, co se mě zdálo dneska :D že napadl sníh.. ale ty obrovský lehoučký vločky no kdybyste to viděli ♥ nádhera :) vylezu ven a tam takový teplo :D no nakvartýrovaly jsme se do Vlčáku.. tam už docela dost lidí.. no bylo menu.. husa se třema druhama knedlíků, dva druhy zelí a k tomu sklenička bílýho.. za docela dobrou cenu.. no ale porce jako kráva :D ale sežrala jsem toho dost.. bylo to teda opravdu dobrý :) ale mamina dělá lepší zelíčko :P ale to bílý bylo víc do kysela a to fialový do sladka.. tak se to hezky vyvážilo..
*****
nažraný k prasknutí.. nejdřív jsme dostali předkrm.. to byla paštika z husích jater.. já játra nemám ráda, ale tohle bylo fakt dobrý.. k tomu rozpečenej rohlíček a k tomu brusinky :) hrozně dobrý to bylo.. pak přišla neskutečně dobrá polívka.. úplně orgasmus z toho :D ale tak dobrej vývar.. no jééé.. a domácí nudličky v ní :) pak jsem si chtěla dát ještě další misku polívky, ale to bych pak nesežrala tu husu, že :D pak přišel hlavní chod.. husí stehno přes půl talíře, tři druhy knedlíčků, dva druhy zelí.. ale k tomu mi to bílý víno nešlo.. dala jsem si malýho Chodovara.. prostě jak kachnu, tak husu bez piva.. to si nedovedu představit.. alespoň malou skleničku mít musím..
*****
nechala jsem dva knedlíky.. stehno jsem sežrala celý.. zelí jsem taky trochu nechala.. to nešlo :D snažila jsem se pak dopít to pivo.. no.. moc mi to nešlo :D a ještě mi dali dezert.. štrůdl.. ty vole :D až jsem dopila to pivo, tak jsme dlouho kecaly.. o práci, o tom, jak se těší, až si zase půjdou zaběžkovat.. jo.. taky si chci pořídit běžky.. ale melu o tom už od sedmý třídy, co jsem byla na lyžáku :D lyže mě nechytly, ale běžky to teda jo :) seděla tam s náma jedna moje kolegyně od vedle, tak jsme pomlouvaly, co se dalo :D jak jsme my, senzoroví chudáci :D v tom vedru.. jsem jí říkala o tom komínu :D to je v prdeli, oni to vřískání neslyší..
*****
vedle u stolu jsem viděla Elizabetu, tak jsem za ní šla, protože mě volala.. musela mi oznámit, že Michaelka konečně má doma lístečky ♥ mi napsala na fb hned, jak jsem přišla dom, že mám bejt v klidu, lístky že máme a tak se mám jenom těšit :D tak jsem Elis řekla, že už to vím :D a že mám hroznou radost :) kurva.. není nad to, si dělat radost.. fakt :D takže úžasný prostě :) můžu jít dneska klidně chrnět :D jsem usnula na chvilku.. ale moc mi to nešlo.. byla jsem vochrápaná příšerně dneska ale.. a to jsem chtěla jít dneska fotit.. tak jsem vyfotila alespoň to papání.. protože jsme kecaly víc jak do osmi do večera :D byla tam Lída, Ivča a ta moje kolegyně od vedle a já s maminou :) vedle byla Zuzka, dál u stolu další moje kolegyně a u zdi vzadu Elis s nějakýma holčinama.. no plná hospoda byla :D měly jsme za úkol Áje všechno nafotit, když ona se tam nedostala a musela jet do pryč.. tak jsme fotily :D
a teď už radši zmizím.. tak papa :)
*****
*****
*****
*****
*****
a na tohle jsem narazila včera.. ty vole.. neskutečný zvuky :D to fakt stojí za to to shlídnout celý.. mám z toho husinu.. zvuky jak z vesmíru.. nadčasový.. ale absolutně nemám tucha, na jakým principu to funguje.. připadá mi to ale jako něco s magnetickým polem.. není tam žádná elektronika.. je to čistě akustickej nástroj.. yaybahar se tomu nadává.. nevím no.. počkám si, až se objeví na netu nějakej článek v češtině :D
*****


nic se nekonalo

11. listopadu 2014 v 1:10 | Evil Industries |  >Má duše
co jenom napsat.. to jsem čekala, že půjdu teda na ten kobereček.. a ono hovno.. sakra.. a já se tak těšila.. ale jako fakt.. potřebovala jsem si konečně ulevit a taky uvíst věci na pravou míru.. L. mi dneska řekla po šichtě: "ty vole.. ona je H. ale fakt úplně vypatlaná" :D ty vole.. na to, že s ní dělá už vlastně měsíc, tak je to pokrok :D já jí to říkala od začátku.. nojo.. ona není jakože špatná, ale moc to žere.. jo.. já jsem taky pracant, udělám toho hrozně moc, umím toho dost, nejsem lempl a všechno jsem schopná si obstarat sama.. dokonce i ten paleťák už umím řídit.. to byl pro mě fakt problém.. zatočím doleva, ono to jede do prava :D pro přeučenýho leváka naprosto nepochopitelná věc.. já už myslela, že bude klid.. nebo že si teda půjde stěžovat šéfový.. už jsem se na to sakra těšila, jak si pak dojdu na ten kobereček a všechno šéfový vyklopim, jak na mě byla protivná a jak si dovolovala a jak jsem jí jen řekla konečně svý..
*****
ona si za mnou přišla na konci šichty, že jako "Jituš pocem na chvíli" a vzala si mě stranou z koutku za roh.. to jsem čekala, že mi snad natáhne a že jí budu muset na místě zabít, ale zhovadilost.. ale tvářila se tak a já málem vyprskla smíchy.. otočila jsem se jakože směrem ke koutku, abych se přesvědčila, že nikdo nešpízluje, ale ve skutečnosti jsem se snažila z huby sundat ten dementní úsměv :D otázka byla: "no tak jak to teda bylo s tím platíčkem?" :D to jsem na ní čuměla, že mi málem vypadly voči.. "cože? to jsem vám ale řekla v pátek, jak to bylo.. řekla jsem vám, že nevim.." "no ale ty jsi neřekla, že nevíš, ty jsi mi tvrdila, že sis vzala to prázdný a ne naúčkovaný a ještě jsi ho nestihla.." ty vole :D málem jsem se pochcala, jak jsem zadržovala smích.. ono jí furt nedalo spát to platíčko :D no já se poseru :D je opravdu neskutečná :D znovu jsem jí zopakovala, že prostě nevím.. že jsem jí snad jasně v pátek řekla, že NEVÍM, jestli jsem si vzala platíčko prázdný, nebo naúčkovaný.. ale že je dost možný, že jsem si vzala to naúčkovaný, protože pak nestíhám, když jí střídám na pětiminutovku na mašině.. to jí sklaplo..
*****
ty vole.. máme pět minut přestávku, kterou ale musíte nahnat.. já jsem tak hodná, že když je H, na mašině, tak za ní na tu mašinu na těch pět minut skočím, aby si šla zahulit.. já pak po pěti minutách jdu na hajzl, cesta tam a zpět je dalších pět minut, když docela ženu.. to je deset minut ztráta času.. naúčkovat a osadit platíčko na mayhemu u normálního smrtelníka zaběhlýho praxí, trvá čtvrt hodiny.. a když takhle projebu deset minut, tak jak to mám asi kurva stihnout udělat.. to jí nikdy nedošlo.. holky, co chtěly střídat takhle, tak mi vždycky to platíčko alespoň naúčkovaly, abych se pak nemusela já hnát jako kretén.. ty vole.. tak já jí vyhovím, že jí vystřídám, honím se pak jak idiot a ještě mě za to zjebe jo? no nene.. takže buď mi ty platíčka alespoň naúčkuje, nebo jí už nikdy v životě nevystřídám.. to jsem jí řekla.. a hotovo..
*****
o těch dalších věcech ani necekla, protože jí nejspíš došlo, že jsem měla pravdu :D to mě těší :D jinak.. dneska jsem měla bejt na jedničkách.. samozřejmě, že jsem na nich zase nebyla.. ale alespoň jsem nebyla na mayhemu.. hhh :D byla jsem na endu, ale já se fakt kurva na ty jedničky vždycky třesu.. je to krásná práce.. hrozně mě to baví.. i když je to teda makačka a dost to drásá ruce.. ty účka jsou hodně ostrý.. a zejtra jdu prej taky na end.. no.. ale tak co.. lepší, než mayhem :D bavila jsem se s M. z endu.. a povídaly jsme si tak různě o všem.. o hudbě.. a o tom, že chci další hudební nástroj :D jooooo.. a celou šichtu jsem vzpomínala, jak se tomu kurva nadává.. vzpoměla jsem si fakt až na konci šichty.. handpan nebo hang pan a nebo zenko..
*****
*****
úžasnej zvuk.. tady jsem ho našla.. ceně je o hodně nižší, než za marimbu :D http://kytary.cz/zenko-zen01/HN148766/
*****
*****
sháněla jsem trošičku malinko jinej nástroj, vypadá to jako mistička a jebe se do toho paličkama.. ale našla jsem jen tohle.. a to jsem projela všechny perkusní nástroje (jo.. a samozřejmě jsem narazila na "mojí" marimbu.. kurva 78.000,- takže kdo mi bude chtít udělat radost, tak víte, jak na mě :D) hele.. víte, jak je ta písnička, co hrajou na Óčku.. je tam kudrnatá černoška, co na začátku klipu žere ten papírovej deštníček, co se píchá do pohárů.. jsou tam slova jako heart beat.. ale to si zadejte na youtube a vyleze vám tři prdele písniček.. jen ne ta, co hledám.. a to jí hrajou denně na Óčku a dneska jí zrovna nezahrát a nezahrát :D pak začala Ulice, tak jsem měla po pátrání :D
*****
*****
jou.. to je ono, co bych si mohla pořídit :) asi to bude dělat větší kravál, jako ten můj dva a půl oktávovej kovovej xylofon, co? :D ale to mi je u prdele.. mamuta mám plný tesáky, tak taky jednou udělám pořádnej kravál.. a počkejte, až já se naučím na kytaru (haha) a pořídím si tu krásnou basu na kterou mám zálusk :D ale prej si jí mám pořídit pro radost.. tak jsem ženským řekla, že pak ani nebudu potřebovat chlapa, protože kytara bude ležet vedle mě v posteli :D prej to mám udělat a nemám bejt blbá :D tak já nevím :D v prvý řadě si musím koupit nový struny na španělku :D slabší, ne takový kabely, jaký na ní jsou.. pak sem pozvat strejdu, aby mi jí nějak vzkřísil, je to hudební nástrojař, tak se snad něco s naruplou dýhou u koníka dá něco udělat.. a dál nevím.. :D samozřejmě chci basu, marimbu a zenko :D a pak taky přístavnej hangár, aby se mi to mělo kam vejít :D
*****
*****
jo.. to jsem tu už nejspíš měla, ale je to naprosto nejúžasnější, co jsem na marimbu našla.. navíc to je moje nejoblíbenější písnička od Amonů ♥ nádhera, když na to někdo umí.. nádhera tohle mít doma.. no kurva :D tak já už jdu raději chrápat.. a nechám si o tomhle zase jen zdát.. tak papa :)

co máte všichni s tím blogem?

11. listopadu 2014 v 0:30 | Evil Industries |  >Má duše
vážení, nikdy bych neřekla, že zrovna já bych se někdy uchýlila k té zvrhlosti napsat článek na téma týdne.. za prva jsem netušila, jak se na titulní stranu ten článek dostane, ale náhoda tomu chtěla a já nechtěně klikla na ten divnej odkaz hned pod titulkem s tématem týdne.. toť vše k mé zaostalosti.. za druha nejsem schopná udržet vlnu jednoho tématu, ale sejtn to vem..
*****
jak nad tím přemýšlím, vybavil se mi opravdu ten první den, kdy jsem si svůj první blog založila.. nyní je už neaktivní, ale stále existuje.. články mám schovaný v rozepsaných, je tam spousta povídek, fotek pořízených mobilem, pár mých čmáranic vytvořených v malování a v ArtRage.. galerie, rozcestníky, nějaká ucházející forma psaní článků, etc.. to tam nenajdete.. ale na první blog to "jde".. no jasně, že nejde, ale každý nějak začínal..
*****
bylo to v době, kdy jsem docela dost vážně onemocněla a já dlouho marodila.. marodila jsem od května/června 2008 a blog jsem si založila v červenci.. posílala jsem své první povídky na jeden blog, líbilo se mi, jak to na tom blogu chodí, že se tam tvoří nějaká komunita fanoušků, čtenářů a prostě lidí, kteří si rozumí, mají společný téma a chodí tam pravidelně.. chtěla jsem taky mít takovej blog.. kam by chodilo pár lidí, se kterýma bych se mohla kamarádit a vzájemně se navštěvovat.. v tý době jsem byla hrozně opuštěná a izolovaná od světa.. šikana ve škole kvůli mému fandovství a lásce k Tokio Hotel, samozřejmě kvůli vzhledu, kvůli odlišnýmu názoru, kvůli tomu, že se mě učitelé uměli zastat, když jsem měla pravdu, i když se to spolužákům nelíbilo..
*****
bylo toho víc, na praxi mě mistrový nenáviděly za pozdní příchody do práce (neměla jsem jinej spoj a intr nepřicházel v mém stavu v úvahu) i když jsem to měla povolený od ředitele školy a všichni o tom moc dobře věděli.. a doma.. otčím se do mě pořád navážel a ve městě, kde jsem bydlela teprve půl druhýho roku, jsem kamarády opravdu moc neměla.. neměla jsem kam utýct, tak jsem pořád častěji pobývala na oficiálním blogu Tokio Hotel a na Twincest blogu, kam jsem posílala své povídky.. a hle.. už jsem nebyla tak sama.. našla jsem si čtenáře a kamarády, kteří mě podporovali, i když byli kilometry daleko a u většiny jsem ani nikdy neznala jejich pravý jméno.. byla jsem postupem času úplně závislá na chození na tyhle dva blogy a komunita mě vzala pomalu mezi sebe.. už si mě pamatovali a pak jednoho dne padla otázka, proč nemám taky blog..
*****
chvíli jsem si s tou myšlenkou hrála, nevěděla jsem, co to obnáší.. vůbec nic jsem netušila.. internet jsem poprví viděla na základce asi v sedmý třídě a nikdy jsem nevěděla, co na tom ostatní mají.. já to doma neměla, měla jsem starej počítač s WIN95, kde jsem měla jen spoustu starých her, malování a poznámkovej blok.. tam jsem si začala postupem času zapisovat denní zážitky a taky svojí první povídku na téma elfové z Pána Prstenů, ale kde je jí konec.. počítač dávno nemám a data z něj už vůbec ne.. poprví jsem snad na twincest blog narazila na internetu u svojí kamarádky od vedle.. jsem se jí jednou svěřila, že mi připadá, že se bratříčci k sobě nějak mají (úvaha patnáctiletý puberťačky) řekla jsem si, že tohle téma musím prozkoumat víc..
*****
nebýt twincestu a celkově Tokio Hotel, nevím, jestli bych se kdy k blogování dostala.. chtěla jsem mít fan blog, podobný těm, co jsem vídala klasicky kolem sebe, když jsem byla u té kamarádky.. i ona měla jeden blog.. to jí v tý době bylo dvanáct, třináct let.. téma bylo o jedné zpěvačce, už nevím, kdo to byl.. ale vše lazený do křiklavě růžový (když si vybavím různý Didlinky a podobný, vzpomenu si na ní vždycky :D) to mi řekla, že až teda budu mít ten internet, tak si taky založím blog.. a budeme se navštěvovat a psát si komentáře.. naštěstí k tomu nikdy nedošlo..
*****
na mým prvním blogu a zároveň na twc blogu jsem našla svou první "twc" kamarádku Renču.. úžasná holčina, doteď jí mám v přátelích na fb, ale jelikož je ze slovenska, tak jsme se ještě ani nesetkaly, ale pořád tomu v duchu věřím, i když je to už takovou dobu, co se virtuálně známe.. četla jsem její povídku a pak jsem jí musela napsat mail, že mě hodně oslovila, zůstala mi v hlavě a musela jsem nad ní pořád přemýšlet.. tak mi odepsala, že jí to těší a pak postupem času jsme se seznámily.. to mě poprví napadla myšlenka, že ten blog přeci jen k něčemu bude.. taky měla svůj blog, kde měla povídek víc, svojí hlavní povídku psala v češtině, jednorázovky ve slovenštině (od té doby miluji slovenštinu na čtení) no celý léto toho roku jsem proseděla u počítače a hltala jsem jednu povídku za druhou a pak jsem i sama začala psát..
*****
v roce 2009 mě šílenství Tokio Hotel začalo pomalu opouštět.. chtěla jsem si psát deník, svoje denní kecy, sračky, myšlenky.. prostě všechno, co mě napadne a nesouvisí to s kapelou.. už takhle jsem tam párkrát napsala článek na téma: "musím se vypovídat" a psala jsem denní "zážitky" ze školy a další všední věci.. to bylo na čase ten blog zabalit.. vznikl zajímavým způsobem přesně dne 12/7 2008.. ten datum jsem si i napsala do menu na tenhle blog, abych ho měla pořád na očích.. bylo období, kdy se mě lidi ptali, jak dlouho jsem vlastně na blog.cz.. a já pak pátrala a nemohla jsem se dohledat, jelikož mám téměř všechny články u prvního blogu hozený v rozepsaných, protože se k téhle minulosti moc vracet nechci.. ale nesmazala bych ho nikdy.. je to památka na začátky.. navíc to je i můj úplně první design blogu.. jen jsem tam původně měla jinej obrázek v záhlaví, ale už ani nevím, kterej to byl, prostě z galerie zmizel při neaktivnosti blogu a už jsem ho nikdy nedohledala..
*****
*****
pak jsem začala poslouchat metal a blog původně o Tokio Hotel neměl už materiál, kterej bych tam mohla házet.. už nebyla ta správná inspirace, i když jsem je nikdy nepřestala mít ráda.. začala jsem fotit a tak bylo na čase rozšířit obzory i u blogu.. 30/3 2009 jsem napsala první článek na tenhle blog.. hrozný snůšky keců (ne, že by to teď bylo lepší), ale mě to v tý době hrozně pomáhalo.. vždycky jsem se vykecala a dost často i několikrát za den.. bavilo mě to, jak se blog postupně plní textem (ikdyž úplně vypatlaným)
*****
nikdy bych v tý době neřekla, že mě to bude držet takovou dobu, postupně jsem si tenhle blog rozšířila o hromadu rubrik, mám tu galerii velikou jako hovado, už jí mám pomaloučku polehoučku zaplněnou (a pak prej že to nejde) a snažím se tenhle blog tak nějak udržet.. baví mě psát.. nemusím ani psát něco inteligentního, na to nejsem stavěná a absolutně to nemám zapotřebí.. svojí povídku píšu na jinej blog (ostatní blogy mám jen hozený v zápatí, abych vůbec věděla, co jsem si to všechno založila, jen jako zkoušky na vzhledy), protože se na tenhle blog nějak nehodí.. jako jo.. hodí, ale chci jí mít úplně mimo.. na začátku jsem nikdy netušila, že bych si těch blogů mohla založit i víc a že by mě to mohlo takhle bavit.. dávala jsem tomu tak pár měsíců a pak konec.. a ejhle.. už tu na blog.cz straším přes šest let a nevidím, že bych se toho hodlala v nejbližší době vzdát.. už kvůli mojí paměti.. všechno si sem zapíšu a pak vím, co se kdy stalo, když to potřebuju vědět.. to je teď asi hlavní důvod pro moje blogování.. a taky hlavně to, že mě děsně baví bušit do klávesnice :)

oslava

9. listopadu 2014 v 19:40 | Evil Industries |  >Má duše
no.. tak co říct.. šichta byla v pohodě a utekla.. jak jinak.. nebyla tam H.. ale představte si, že mi L. měla prej domluvit, tak mi domlouvala.. abych se prej zklidnila.. jo tak ty píčo ona mi ta kráva piije krev.. furt do mě jebe a když mi už jednou rupnou nervy, tak já se mám zklidnit a já bych se měla omlouvat? ale sorry.. za to, že je to pizda, se omlouvat nebudu.. to nee.. a pokud jáááá budu mít nějakej problém, tak si to vyřeším sama.. hezky šéfový řeknu, jak to doopravdy bylo a uvidíme, kdo bude v právu.. ty vole.. :D jak malý haranti tohle.. prej bych si to v první řadě měla vyřešit s H.. sorry, ale já do vězení jít nechci.. na to mám až moc živý představy.. a že se jim směju jako kretén..
*****
to si raději nechám opravdu napsat nějaký prášky.. už toho mám dost.. už to docela dost přeteklo tohle.. mám jí plný tesáky.. až mě z toho napadlo, že zase začnu psát.. mám pro to tu správnou sadistickou inspiraci.. a potřebuju si zklidnit nervy.. já se rozklepu, jenom si na tu krávu vzpomenu ty vole.. zvýší se mi tlak a jdu do vrtule jen z tý představy, že jí tam zejtra uvidím.. doufejme, že bude dost předmontáže a že budu na konečný na jedničkách, abych byla v bezpečný vzdálenosti :D a pokud se mě šéfová bude ptát, co se to dělo, tak jí to mocinky ráda převyprávím.. nechcete mi někdo přeložit větu: "jebe do mě kvůli každý píčovině" do slušné mluvy? jiná verze týhle věty mě nenapadá.. budu vám vděčná..
*****
na šichtě jsme byly o svačině vedle na midi.. na vedlejším oddělení.. za jednou kamarádkou A. tak jsme si povídaly.. nabaštily jsme se.. a pak šupem utíkat zpátky.. uteklo to.. a už jsem se snažila doma usnout.. moc mi to nešlo.. nervy.. ale jo.. usnula jsem.. pak jsem se chtěla probrat ještě předtím, než přijde rodinka na oslavu.. ale probralo mě až to, jak přišli.. tak nic.. jsem se trochu zkulturnila.. nasoukala do sebe trochu oběda a pak jsem jen tak zobala jednohubky a tak dále.. vypila jsem skleničku vína.. a pak jsem si bumbala Grenu a čajček..
*****
až sešlost odešla dom (byla tu babi, teta, Jirka.. den předtím Pepík).. tak jsme s maminou dobumbaly víno.. kecaly jsme.. čučely na bednu etc.. no.. jinak.. dneska se mi ani nepovedlo si obrátit režim.. čučela jsem zase na nějakou píčovinu až do pěti do rána.. na RRRrrr :D no a teď se chystám do sprchy a uplíst si copánky.. ale trochu víc, než obvykle.. to jsem zvědavá, v kolik zase zejtra dorazím do práce.. i když si to plánuju na 5:20 a pak na 5:30, stejně vyrazím ve třičtvrtě.. nevím, jak to dělám.. a je mi to u prdele.. ale nééééé.. je to všechny sere.. nevím proč, když pracovní doba je od šesti.. tak si píchnu v 5:57 a mezitím si v klidu dojdu na pracoviště a jsem tam včas.. no.. demence.. nebudu to řešit.. buď přijdu dřív, nebo ne..
*****
zejtra se hned zeptám Michaely, zda-li ví něco o lístkách a aby mi kdyžtak hned napsala, jinak je objednávám z netu.. zejtra nejpozději.. a to ani nevím, jestli by mi do 18týho přišly.. nemám ráda, když něco nechávám na druhých.. ona mi řekla, že je sežene.. no.. já je chtěla objednat z netu hned.. kurva.. měla jsem to udělat,, takhle pojedu do prdele a ne na koncert.. do píči.. a že já to říkám furt, že se nebudu už nikdy spolíhat na druhý.. no.. to je jedno.. nějak to dopadne.. kdyžtak budu doma a alespoň se vyspím a uklidním nervy.. a já zatím mizím.. nevím, co bych k tomu víc řekla.. tak papa x))
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****

vyjebanej den

7. listopadu 2014 v 21:40 | Evil Industries |  >Má duše
ale totálně.. měla jsem bejt zase na jedničkách.. a zase hovno.. to dovede neskutečně nasrat, kort, když zase musíte na značku, ze který vám čím dál tím víc jebe.. serou už vás ty kecy kolem.. etc.. celou dobu jsem to ignorovala, ale dneska už to přebublalo.. fakt.. H. je naprosto vymaštěnej jebací typ.. prostě si musí něco najít, s čím za váma přijde a omlátí vám to o palici.. ať je to cokoliv.. i sebemenší píčovina.. třeba to, že jste dali propisku obráceně do kelímku (opravdu s touhle píčovinou za mnou už přišla) no.. šla jsem si na šichtu.. s tím, že budu na jedničkách.. tam mám absolutní klid.. tak jsem si nastoupila na halu, letím na jedničky dozadu.. sundám si bubliny ze stolu (bublinkatá fólie, kerou to je přikrytý, aby se do toho neprášilo).. a přijde L., že tady né.. že jdu dneska na Aqu..
*****
protočily se mi panenky.. v tu chvíli se mi jaxi trochen zvedl tlak.. a pronesla jsem: "ty vole zase na Aqu, já se z toho poseru.." napochodovala jsem na tu mašinu s těmahle slovama.. dřepla jsem si za mašinu, naházela tam mustry a nadávala si pro sebe, jak se na to vyseru a že mi z toho už mrdne.. a.. narázovala za mnou H.: "no hele! jestli si myslíš, že tě tu budu celou šichtu poslouchat, jak se ti zase něco nelíbí, tak to jsi na velkým omylu!!" tak jsem se na ní otočila: "tak mě neposlouchejte, to si nemůžu ani pro sebe zanadávat?" a to bylo v píči úplně.. já si jí dovolila odporovat a nesklopila jsem uši, jako je na to zvyklá u ostatních.. začala mektat ani nevím co.. ale odrázovala pryč.. a šla někam dozadu.. stěžovat si, že jsem drzá.. nevím sice komu, ale to je fuk.. přišlo mi to naprosto dětinský a vtipný v tu chvíli.. fakt..
*****
normálně jsem dělala.. nasraná jako svině.. ale držela jsem hubu.. nikdo na mě nesměl mluvit.. ani s L. se mi nechtělo mluvit.. pak něco mektala o tom, že tohle na ní nemám zkoušet.. já na ní něco zkouším s tím, že už mi leze na nervy, jak jsem furt na týhle pojebaný značce, tak nevím, co s tím chce udělat.. pak mi začala omlacovat o hubu ty hodiny, který jsem ani nenapsala já.. ten extračas pro L. zjebala za to mě.. já z toho mám průser.. přitom to napsala L. z endu.. já napsala, že L. byla půl hodiny na mašině.. tak jsem napsala půl hodiny extračas na ní.. L. z endu mi řekla, že se minimálně píšou tři hodiny.. tak jsem jí řekla, že teda fakt, že to sice nechápu, když tam byla půl hodiny, tak fajn.. tak to přepsala ona sama do protokolu a i do počítače.. a za kým H. přišla, že L. sebral zbytečně tři hodiny na zaučování? ano.. zjebala za to mě.. prej jsem se na to měla zeptat, když jsem nevěděla.. tak jsem jí to vyložila, že mi to řekla L., ale to jí nezajímalo..
*****
dál na přestávce.. o pětiminutovce ve čtyři.. H. chtěla vystřídat na mašině, aby si mohla zahulit.. prej jestli jí vystřídám, jestli prej nechci, tak nemusím, protože viděla, že jí mám opravdu plný zuby.. jsem jí řekla, že jí vystřídám.. tak jsem jí vystřídala.. to je pět minut.. poděkovala mi, že jsem jí vystřídala a já si pak došla na hajzl a šla jsem zase dělat.. a to je čas deseti minut.. pět minut hulila, to jsem byla na mašině.. pět minut cesta na hajzl a zpátky.. čas na osázení půl plata.. a já to nestíhala.. potřebovala jsem to ještě pořezat a tak jsem si asi (to opravdu nevím) vzala prej na účkovaný plato, co tam bylo a začala ho osazovat.. ale nestihla jsem ho doosadit.. něco málo přes půlku jsem měla osázenou.. a to jsem se hnala jako kretén.. a nestihla jsem to.. řekla jsem to H., když jsem šla na mašinu..
*****
prej v pohodě.. za chvíli za mnou přišla a prej že nenávidí, když jí někdo lže a snaží se z ní udělat debila.. to jsem na ní čuměla, jako o co zase jde.. prej jsem si vzala to naúčkovaný plato a ani tak jsem ho nestihla osadit a jak je to možný.. já jsem jí řekla, že mám dojem, že jsem si vzala plato prázdný, ne naúčkovaný, ale že nevím, že si tím nejsem jistá, že už prostě nevim, jestli jsem si vzala prázdný, nebo naúčkovaný.. a ona se po mě začala vozit, že jsem si určitě vzala to naúčkovaný, ještě jsem to nestihla a ještě lžu.. takže: "nevím" znamená, že lžete, kapište..
*****
prostě mě mrdala celou šichtu úplně nehorázně.. šla si stěžovat L., jakožto směnový.. že jsem drzá a kdesi cosi.. (konečně jsem jí jenom řekla svý a slušně ty vole) já se úplně klepu.. zase jsem nasraná.. takže nakonec jááááááá jdu na kobereček, že jááááá jsem drzá a neumím vyjít s kolegama.. no nene.. to se mi zdá.. srala mě celou šichtu ty vole a ještě tohle.. takže dneska hodím řeč s L.. hezky jí to takhle vylíčím, jak to bylo.. jak do mě rejpe, jak furt něco hledá a jak mě sere.. šla jsem za maminou a byla jsem tak nasraná, že jsem úplně nemohla.. ty vole.. se mi snad zdá.. ani usnout jsem nemohla.. tak jsem spala pár hodin.. v půl druhý jsem jela do Ag.. mamině jsem šla pro kytí k Terce.. chvíli jsme se bavily a šla jsem honem pryč.. mamině jsem koupila ten krém.. ale noční.. ten nemá.. pak zelenou tužku na oči se třpytkama, jakou sháněla.. je to ona jupí :D po celým Ag jsem jí sháněla.. a pak mi babi v tý drogerce koupila jednu berušku.. ta se mi pak rozpadla, ale s maminou jsme jí daly do kupy..
*****
v knize jsem si šla pro cédéčko.. bylo tam.. ale napsaný na jiný jméno.. ale bylo pro mě :D tak ho mám doma a nálada se mi podstatně zlepšila.. šla jsem s babi do Q na pizzu.. snědla jsem větší půlku.. pak jsme kecaly a pak jsem letěla na bus.. točí se mi hlava ještě teď z toho.. protože vim, že teď mě čeká tohle.. budu to přednášet L.. no to mě poser.. a v pondělí jdu jááááááááá na kobereček.. ty vole :D to je vtipný, že to snad aní není možný.. opravdu z toho teď chytám záchvat smíchu, jak to je absurdní x)) tak já jsem drzá, že si nenechám srát na hlavu.. no tak to je hardcore.. no co.. zejtra si jí lupnem.. přijede teta snad.. babi.. bude oslava.. dneska jsme si připily s maminou vínem.. pouštěly jsme si cédéčko Tokiáčů.. fakt je to hezký :) mamina ho chce hned přepálit :D tak se mi zlepšila trochu nálada.. a teď už jdu.. snad ne na popravu.. tak papa x))

konečně na jedničkách

6. listopadu 2014 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
jooo.. konečně jsem tam byla.. a byla jsem řádně nemožná.. po tom táhnutí bedny s mým devítikilovým bumbáním jsem si neskutečně namohla ruce :D takže jsem byla úplně hotová.. ale zvládla jsem to suprově.. a Jaruško, to nejsou žádný nový jedničky.. to jsou pořád ty samý.. jo.. má někdy přijít novej typ, ale to bude sejtnví kdy.. protože jsem už před nějakým časem viděla u Myši, jak frézuje novej díl do mašiny, kterej je prej na novej typ.. tak uvidíme.. třeba někdy přijde.. třeba po Novým roce.. ale takhle mi to vyhovuje.. typy jsou tam zatím dva.. tak jsem zvědavá..
*****
dneska padla první flaška Greny :D ještě tam je trochu.. mamině taky chutná.. vzala jsem si do flašky do práce.. ale už to neudělám.. uspává mě.. :D nebo jo.. vezmu si :D ale má opačnej efekt jako cola.. tam není kofejn, ale chmel.. a nějak to uklimbává.. ale jsem po ní fakt happy jak dva grepy.. jen se snažím na netu dočíst, jestli v ní je jen extrakt z grepu, aby tam nebyl fakt jako grep.. protože jí chci dát ochutnat babi a ona grepy nesmí.. dala jsem ochutnat L. a taky mi potvrdila, že je to opravdu dobrý bumbání :) jo.. ani není tak přeslazená jako Cola.. prostě ňaminka ♥
*****
udělala jsem si všechny platíčka.. nařezala jsem je.. něco málo jsem nesla na opravu.. ale byl to opravdu vydařenej den :) takhle kdyby to šlo pořád, byla bych ráda.. fakt.. byla jsem na předmontáži.. I. byla na konci sama.. udělala jsem dvě plný bedny, tak maj předmontáže do alelůja.. zejtra jedu do Ag.. mamina má narozky.. tak jí jdu shánět nějakej dáreček.. nemám představu, co.. protože chtěla jeden krém.. ten si koupila sama, protože jí mezitím došel.. a je nedočkavá.. tak nic.. teď shání jednu zelenou kajalku se třpytkama, kterou měla.. a nikde jí nemůže sehnat.. no.. taky jí nikde nemůžu sehnat.. ptala jsem se jí na značku, ale ta má takovej mini zbyteček.. asi dva centimetry, takže tam se opravdu tý značky nedohledám :D tak snad něco seženu zejtra.. dneska se mi nikam nechtělo.. a ani se mi nechtělo vstávat..
*****
to jsem do sedmi byla u maminy.. pak jsem šla dom.. a vstát se mi povedlo až ve čtyři.. a to jsem měla budík na třetí.. ale zejtra musim usnout dřív.. abych vstala na bus v půl druhý.. mamina nakonec do Ag nejede.. ale já musim.. sehnat nějakej ten dáreček, kytičku.. a taky se stavím u babi.. zejtra se zrovna stěhuje ze Slavic už domů.. ale odpoledne už doma bude určitě, protože pojede dom ráno.. a úžasná zpráva :) mám dědu ve špitálu, to jsem psala.. no a on měl operaci a nemohli ho zašít.. ty vole furt ho otevírali řezníci, protože určitě něco posrali, ale nechtěj říct co.. tak ho nechali dva tejdny (!!!!) prostě otevřenýho.. a teď už ho konečně zašili a mělo by to bejt v pohodě :) tak doufám, že už to bude v pohodě.. jinak mi jebne už.. pak by měl jet do lázní na rehabilitace.. a na Vánoce by měl bejt snad doma.. tak uvidíme.. chceme tu babi s dědou mít na Vánoce.. jako že budou u nás :) tak snad to dopadne..
*****
mamina upekla mňamku.. čokoládovou buchtu :) tak si vezmu kousek na svačinu.. ty vole.. a z pátka na sobotu, až přijedu dom z Ag, tak musim do práce.. do píči kurva už.. zajebanina vyprcaná kurva.. nikam se mi nechce.. ale musim.. nemám za sebe náhradu.. jako obvykle.. ale přišla ke mě R., že si to se mnou přehodí.. že já pak půjdu za ní příští tejden na šestou ranní.. no to jako ani omylem.. to si radši odkroutím tu noční.. fakt že jo.. jenomže já nejdřív myslela, že babi s tetou mají přijet v pátek.. tak proto se mi nikam nechtělo.. naštěstí teda přijedou v sobotu, tak to bude v pohodě :) budu muset usnout hned, abych pak byla schopná fungovat :D ty vole to je pakárna v tý práci.. fakt.. ale na ranní mě nikdo nedonutí.. to ví i šéfová.. ani za zlatý prase.. kurva vždyť to ani neumí finančně ocenit.. nojo.. ale musíme chodit na soboty teď pořád, když budeme chtít bejt mezi svátkama doma.. jinak průser..
*****
nojo.. kalamita.. nechcete jít k nám dělat? :D budete třeba dělat se mnou :D a nebojte.. já jsem opravdu hodná učitelka.. fakt.. říkaj všichni, kteří se mnou začínali dělat :D no tak já valim.. abych zase nemusela utíkat :D tak papa :)
*****

haha

5. listopadu 2014 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
dneska zase na mayhemu.. bych se z toho opravdu posrala.. ale prej, že bych dneska měla jít už na jedničky.. na to jsem jim jen řekla: "hm.. haha.." a dělala jsem si dál.. ty vole.. málem jsem si zase nestihla píchnout včas.. vyletěla jsem z baráku po třičtvrtě.. kurva bylo za jedenáct minut deset!!! píča blbá kurva.. letěla jsem jako kretén.. no stihla jsem to.. v 21:58 jsem si píchla.. pak jsem šla do šatny.. tam jsem potkala M. tu mojí, má teď odpo.. a ženský se tam slejzaly už v šatně.. už se oblíknou nějak za pár minut celá, aby si pak mohly odpíchnout přesně a rovnou jít.. já si píchla a šla se teprve zout a slíct :D než bych sundala kanady, tak by bylo po desátý zase :D no ale jsem šikovná, že jsem to stihla.. byla jsem na předmontáži naštěstí.. no celou tu hodinu jsem to rozdýchávala, jak jsem musela půlku cesty běžet..
*****
pak ale v klidu.. já odepisovala paletu. L. jí vyvezla.. kurva.. H. tam furt bude dávat rozkazy a sama tu paletu nikdy nevyveze ani neodepíše.. si dělá kozy ze mě.. ty píčo.. už mi jebe ta ženská.. fakt mě začíná srát.. ale já si furt jedu to svoje.. no.. ale dověděla jsem se, že bych měla bejt na jedničkách.. ale z šichtovnice, že na ledkách.. máme jedničky TST a jedničky LED.. já jsem na TST.. ale jméno jsem měla na šichtovnici na ledkách :D tak jsem tam čekovala, jestli si nedělaj ze mě prdel a honila jsem někoho, kdo to přešoupl.. prej šéfová.. ale já si toho večer nevšimla, že bych tam byla takhle přešouplá.. to mi předělaly holky.. tak jsem jim to říkala.. a prej to takhle mám nechat, že to šéfová předělá :D kurva co bych dělala na ledkách, když jsem tam nikdy v životě nebyla :D :D blbost no..
*****
tak jsem si dělala na mayhemu.. uteklo to zase jako prase.. pak jsem šla za maminou po šichtě.. šla jsem dom v sedm.. nevím ani, kdy jsem usnula.. někdy kolem osmý.. klasika.. vstávala jsem ve tři.. běžela jsem na poštu.. přišel mi mail a esemeska, že už mám hami na poště.. zděsila jsem se.. váha balíku devět kilo :D s tím, jak jsem v poslední době příšerně zhubla, jsem to neviděla moc dobře.. no.. běžela jsem na poštu.. občanku, tři stovky a podpis.. a už mi pošťačka nesla balíček.. a prej: "no.. ale je to teda.. no.. trochu těžký.. docela.." :D "jo já vim.. devět kilo.." "co v tom je?" "limonáda z Olomouce" "=-O" :D
*****
no opravdu to bylo kurevsky těžký :D šest litr a půl flašek no :D udělala jsem si dvě zastávky po cestě.. nešlo to nýst v tý krabici.. chtěla jsem to původně na poště rozkuchat, ale to bych si musela říkat o nůž a nevím, co všechno.. tak jsem si pak udělala přestávku před vchodem.. tam stěhovali, tak na mě čuměli.. těch pět schodů do vchodu mě málem odrovnalo.. teď jsem viděla tu cestu do třetího patra a bylo mi zle :D :D ale vynesla jsem to do třetího bez přestávky :D jsem měla pocit, že bych to pak už nezvedla :D
*****
doma jsem krabici dala potěžkat mamině :D pak jsem jí rozřízla a vyndala hromadu těch vzduchových polštářků a bublinek :D taky hodně igelitu kolem.. a mám balík Greny doma ♥ ale opravdu se mi ruce klepou ještě teď.. a už mám třičtvrtě flašky v sobě.. mamina měla remcy, že by jí zajímalo, jestli je to fakt tak dobrý, jak říkám :D tak jsem jí nalila.. ochutnala.. a prej že mám štěstí, že je to fakt dobrý :D byla úplně ledová.. tak mám mňamku a mám z ní hroznou radost :) si naleju do flašky malý a donesu ochutnat L. do práce :) a teď už budu muset valit.. snad teda už na jedničky.. :) tak papa :)
*****
a takový krásný mraky byly ráno, když jsem byla v Ri-Vaji :)
*****
*****