když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Leden 2015

no tak si vyber

31. ledna 2015 v 23:20 | Evil Industries |  >Úvahy na téma...
no tak si vyber.. čokoládovou, nebo vanilkovou...

tak si vyber.. hodná holka nebo mrcha...

tak si vyber.. dál se v tom plácat nebo se na to vysrat a prostě jen v klidu žít?

jo.. všechno je o volbě.. naštěstí jsme generace, která má neskutečnou hromadu možností.. až je to někdy špatně..
jdete do obchoďáku a chcete chleba.. dřív byste vzali bochník chleba a šli.. teď?
černej, nebo toustovej? klasickej bochánek, veku, krájenej, balenej, bílej, celozrnej, bio?

a jste v háji..

jdu ven.. pantofle, na boso, nebo raději kanady? džíny nebo minisukni? mám zůstat redhead, nebo přejít zpátky na černou? a co takhle blond? a mám jít k tomu doktoru, nebo dál dělat, že to přeci nic není.. a mám vůbec v pondělí vstávat na tu ranní, nebo zůstat doma..

"jednou si budeš muset vybrat"


a proč?


a co tu bláznivou věc zkusit a napsat mu..
nebo dál o tom jenom přemýšlet?
dokonce se mi o něm dneska zdálo.. divnej sen..
znamení? nebo varování?


jo.. teď si vyber..

ranní focení

30. ledna 2015 v 21:20 | Evil Industries |  >Má duše
to jsem se dneska dověděla zase pořádný sračky v tej práci.. neskutečný hovna, až jsem se z toho nasrala.. to, že zase a opět budu na mayhemu, to je snad už diagnóza.. píčovina na entou.. mayhem zkurvenej do prdele už.. ale další hovna z porady.. ani jsem to nedočetla.. já si ten papír raději vyfotila a přečtu si to, až budu mít náladu.. hmm.. dověděli jsme se, že je zákaz používat krém na ruce během pracovní doby, protože prej mastnota z krému škodí senzorům.. paráda.. to se dozvím po roce a půl chození do práce? :D demence.. mě to nikdo neřekl.. a co mám dělat, když se mi kurva vysuší ruce během dvou hodin tak, že mi úplně popraskají? to asi neví, jak jsou ty sračky agresivní.. hmm.. tak fajn.. bomba.. to jsem opravdu chtěla vědět.. x))
*****
mamušák bude ještě další tejden doma.. no super.. je celá udělaná z toho.. dneska dostala do kloubu injekci.. nějakou sračku.. nevim co.. ale má tam z toho bouli jako kráva.. a to jsme chtěly jet do Plzně.. já si totiž chci vzít volno.. nebo marodku.. nebo něco takovýho.. ti mě tak nasrali, že na to jebu.. vymejšlí si píčoviny a už je to tam nějaký vyhrocený.. a taky jsem stejně chtěla k doktoru nějakej den.. i když teď už vím, že to, jak se mi dělá špatně, je od krční páteře, tak na to asi seru.. nahřeju si doma lávový kameny a bude to.. srát na doktory.. stejně by po mě chtěli jenom peníze a to si raději koupím ty boty, který jsem sem dala v minulým článku :D
*****
v práci docela pohoda.. jen H. si vymejšlí nějaký píčoviny.. chovala se ke mě, jako bych byla úplně blbá.. já totiž byla na mašině.. a začaly mi padat klasicky vysoký chyby.. ale oni padaly i nízký a ostatní.. prostě všechny.. a ona pak šla po mě na mašinu a šla za L., aby mi vyřídila, že se mají brát kryty nižší, než 900 :D a to mi jako do píči řekl kdo? prej je to tam napsaný na papíru na lednici :D :D aha.. ale já na čtení píčovin nemám čas.. nikdo mi to neřekl a já mám vědět, že tam je kurva něco napsaný ne.. ale já jsem blbá.. to je jasný.. ale prdel je, že to šla říct L., aby mi to ona vyřídila :D nechce mi nic říkat, od tý doby, co jsem jí řekla svý, tak se mi bojí něco říct :D :D :D to je prdel ty vole :D ale L. mě za to brzo sežere :D
*****
achjo.. no.. dneska ráno jsem si hezky fotila :) L. s myší mě přivezli dom.. chvíli jsem tu čučela.. a pak jsem se rozhodla, že půjdu ven.. do pytle jsem si dala jenom taštičku s telefonem, foťák (to jsem tu musela alespoň půl hodiny nabíjet baterky, páč foťák byl úplně vymlácenej).. a kapesníčky a šla jsem.. bylo něco málo před osmou.. no venku jsem byla jenom 40 minut, jak jsem tak koukala na hodiny.. a pár foteček mám.. dokonce jsem stihla i postavit sněhuláčka :) a dneska ráno se pro něj asi stavím a vezmu si ho na balkon :D :D jestli tam ještě bude..
*****
šla jsem jako cestou na louku, obešla jsem to, a šla jsem cestou k lesu směrem na Vlčák.. tam jsem si postavila u turistický cedule sněhuláčka.. a fotila jsem kdejakou píčovinu.. ale je to docela fajn :) v galerii jsou fotečky :) a teď si udělat papů, oblíct se a mazat do práce.. tak papa :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
a sem jsem sněhuláčka postavila.. snad tam na mě bude čekat :)
*****

ach ten metal...drone/ambient...hučí mi v hlavě...sračky z práce... bla bla bla

28. ledna 2015 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
jak jsem psala ten svůj článek o metalu.. tak jsem dneska narazila na další podžánr metalu.. odnož doom metalu.. nebo co mi to tetka wiki říkala.. síla jak hovado.. při první poslechnutý písni jsem čuměla jak sůva z nudlí.. co to je ty vole.. pak jsem si říkala, že to ale není zas tak špatný.. pak jsem si to pustila znova a znova.. a přišla na mě myšlenka, že to by bylo živě na Brutalu něco.. a jsem rozhodnutá, že na ně půjdu.. ten styl se jmenuje drone/ambient.. podžándr doom metalu.. ještě víc ponurý, pomalý, protáhlý.. koulervoucí.. tohle je docela dost děsivý :D a na tom obrázku to vypadá jak mu-slimáci s kejtrama :D nene.. tohle si snad ani nepouštějte, fakt mi z toho běhá mráz po zádech :D
ani se tam moc nezpívá.. jen v nějakým písních a to je děs :D prý zpěvák z Mayhemu :D ze skupiny Mayhem..
*****
*****
nemyslím teď svojí "milovanou" značku :D já tomu tak jen říkám, protože mi to tu skupinu občas tou hrůzou připomíná :D ale zvuk těch kytar je spíš jako když se jiný kapely rozehrávají a ladí.. a ono to takhle je celý to album :D poslech k zamyšlení.. stačí si poslechnout kousek, ono to je stejně pořád dokola :D zajímací je, že skoro nepoužívají bicí.. o to víc to je děsivější :D ale tohle druhý se poslouchat dá docela dobře..
*****
*****
dál jsem se dočetla, že většina drone/ambient kapel vydávají alba s obsahem jedný písně, která má třeba třičtvrtě hodiny :D no běhal mi z toho mráz po zádech a šel na mě docela děs.. první poslech je dost nepříjemnej.. ale pak je to docela fajn.. no.. fajn.. zajímavý.. rozhodně to stojí za prozkoumání.. a jo.. půjdu na ně na BA :D do toho prostředí ta hudba sedne jako prdel na hrnec.. on Josefov s Jaroměří jsou taky takhle ponurý.. ale úžasný ♥
*****
jinak jsem dneska s Myší o svačině zjišťovala, jak se já dostanu na BA :D ale jo.. půjde to v pohodě.. jedna cesta by mi trvala s přestupama dohromady skoro sedm hodin :D to by jako nešlo.. takže to fláknu do Prahe, z Prahe do Hradce, z Hradce do Jaroměře a z Jaroměře do Pepíkova jede linkovej bus, nebo si to můžu dojít pěšky, že jo.. i když.. s báglem a se stanem nevím :D ale bude to fajn :) jééééééé už se to blííížíííííí %) jo!! já se prostě celoročně těším na Brutal.. :D
*****
jeee.. co jsem to ještě chtěla.. dneska jsem začínala a končila na mašině a bylo to celkem v pohodě.. jen se mi tam něco seklo a neviděla jsem, co.. tak do toho kluci rejpali.. no docela dlouho.. jsem myslela, že mi zase oznámí, že jsem tam měla jen zašprajclej kus a budou na mě čumět jak na nějakou peroxidku.. ty vole :D ale fakt to bylo pojebané.. tak mi to opravili a já mohla dělat vesele dál.. no normu stejně máme.. tak jsme holky šikovný..
*****
zvládlo se to.. pokecalo se.. doma na mě stříkl olej, tak mám puchejříček na prstíčku, asi umřu z toho :D :D jinak dneska na mě taky šla ta slabost, nebo co to bylo.. ale trvalo to jenom chviličku.. no.. tak uvidíme no.. a asi nejspíš půjdeme s L. na šestou noční :D oooo já budu tak bohatá (haha) :D no.. co ještě.. hledám si ještě nějaký botičky na metalshopu.. uvidím, na co narazím.. líbí se mi ještě jedny..
*****
*****
pěkné, že? :) jsou výrazně dražší, ale já si to ještě rozmyslím, zda-li se mi chce utrácet.. :D možná, že budou zejtra nějaký fotky.. že je třeba vydoluju z foťáku.. dneska se mi nechtělo vstávat.. jakože vůbec.. šla jsem chrnět někdy v devět a vstávala jsem asi v půl pátý :D :D ale když mi L. říká, v kolik vstává ona :D ona jde spát hned jak přijde dom, takže nejdýl ve třičtvrtě na sedm.. a vstává v šest večer klidně :D někdy v sedm :D to bych asi nedala :D
*****
no.. co ještě.. nic.. jdu si udělat papů a mažu do arbeitu.. a rozhodla jsem se, že si budu vlasy mejt obden.. ne denně.. sice to mám mastný, ale není to vidět, to vím jenom já, že to je ze spodu mastný :D ono to asi fakt není dobrý ty vlasy mejt denně.. a prostě mě to kurevsky nebaví.. a navíc, jak je zima, tak je musim trochu vyfénovat a to mi nebaví nejvíc.. tak.. jsem řekl :D a já mizím.. papa :)

jak mr. Fazole

27. ledna 2015 v 21:20 | Evil Industries |  >Má duše
ale k tomu se dohrabu :D no zajímavej den.. opravdu.. večer si to seru do práce.. nasněžíno jako kráva, fotila jsem si po cestě různý zhovadilosti.. jo.. ve tmě.. nevím ani ještě, co z toho vzniklo, dolovat fotky z karty budu asi možná o vejkendu.. pak letím na cestu a co na ní nevidím.. brouka.. velikýho brouka.. co to mohlo bejt za hovado, to netušim.. vypadalo to jak nějakej šváb, nebo co :D ale důležitý bylo, že ten pakoš lezl po sněhu, uprostřed cesty.. a zrovna bylo na nule.. normálka na konci ledna, ne? :D tak jsem si ho chuděru chtěla vyfotit, ale za mnou lezl nějakej týpek, tak mi to bylo blbé vytahovat foťák a blejskat.. ale teď mě to sere.. no.. vzala jsem ho do rukávu a hodila ho do keře na kopečku.. snad si tam magor zaleze a nezmrzne..
*****
v práci jsem byla krásně akorát.. byla pohoda.. klídek.. pak před desetiminutovkou, když jsem si to štrádovala na hajzl, tak si mě zavolala Terezka a říkala mi, že se mám u nich na oddělení stavit, že tam mají zabíjačku.. ajeje.. to jsem zase slyšela něco o žrádle :D o desetiminutovce jsem se sebrala a zdrhala jsem tam.. oooo.. a jelita, jitrničky, krvavá tláča.. hmmm ňaminka :3 tak jsem se nažrala :D já dobytek jsem se musela trhnout, abych jim to nesežrala všechno.. všichni na mě divně čuměli, jak se cpu :D nojo nooo..
*****
a tam ve skleničce byl ocet na tu tlačenku.. přišel Patrik, že si to na tu tlačenku kydne.. a vzal tu skleničku a že jí otevře.. nešlo mu to.. no to víte, že se polil :D no celej rozkrok si polil octem :D my se málem posraly smíchy :D smradu jak v cařihradu.. pak jsme se mu smály, jak si ten rozkrok myl v umyvadle :D a pak se sušil u ručního sušáku :D a dělal ty kopulační pohyby no jako Mr. Bean v tom filmu Největší filmová katastrofa :D když jsem si uvědomila, co mi to připomíná, řezaly jsme se ještě víc :D já pak nemohla ani dělat :D
*****
no ale dělala jsem dělala.. a asi za hodinu na mě šly mdloby.. úplně neskutečně mě polilo vedro.. a já se skoro odporoučela k zemi.. první, co mě napadlo, tak že mě Terezka otrávila :D kurva nevím, co to bylo.. děsně se mi motala hlava, zpotila jsem se jako svině, děsný vedro, klepala jsem se, chtělo se mi omdlít.. no humus.. jak na infarkt ty vole.. L. mě posílala domů.. ty voleee.. no.. během hodiny mě to přešlo.. ale co to bylo, to by mě teda zajímalo.. x)) jestli mi vylítl cholesterol, že jsem se o půlnoci cpala zabíjačkou.. no.. nic jinýho mě nenapadlo.. ale přitom já takhle žeru běžně v noci a blbě mi je až druhej den a ne za chvíli..
*****
nevim no.. asi mě skoro zkosila zubatá, nebo něco takovýho.. hlavně myslet pozitivně :D a k doktoru nejdu.. vyserte si voko.. kurva fix.. na něco chcípnout musim.. prostě to byla slabost.. cholesterol a podobný píčoviny.. no.. co dál.. dál nevím.. jooo.. zase jsme najely na kombinaci číslo 1 :D zase se počítá od jedničky.. tak jsem si čmajzla jeden lísteček.. nevim sice, k čemu mi bude, ale já si ho chtěla prostě vzít :D to nepochopíte.. to jsem prostě já..
*****
co dál.. hmmm.. dneska bylo poměrně ticho a já chrápala od devíti do tří a pak do čtyř jako zabitá.. paráda.. tak jsem odpočatá a dneska můžu začínat v pohodě na mašině.. H. se asi nudí a vymyslela si, že odteď budu já a L. hlídat materiál a objednávat ho.. že to prej dělá jenom ona.. to je píča :D hlídám matroš pořád.. a věčně ho objednávám.. ale ona je divná, tam má ještě pět beden krytů a ona jde objednat kryty :D demence.. pak se tam akorát nedá hnout.. no.. to chce klid.. zase mě chytla touha po basový kytaře.. jak jsem si psala s Jarouchem - bratránkem.. no.. ale tu "mojí" jak se mi líbila, tak jí už nemůžu nikde najít.. je to v prdeli.. tak jsem si našla jinou.. třikrát tak dražší :D paráda no.. ale nevím.. jak říká Jarouch, lepší je si jí vyzkoušet live, než objednávat z netu.. souhlasím.. a já za chvíli povalim.. tak si udělat papů, vyfénovat palici a jít.. tak papa :)

River Flows in You - Marimba

27. ledna 2015 v 7:30 | Evil Industries |  >Nezařazené songy

*****
prostě úžasnej nástroj ♥ a já si ho jednoho krásnýho dne pořídím :D

ach ty prohlížeče

25. ledna 2015 v 21:21 | Evil Industries |  >Má duše
tenhle vejkend se mi opět rozesral Chrome.. na fekál mi zobrazuje fb.. takže je naprosto nepoužitelnej.. tak jsem přesedlala na Explorer, kterej naprosto neumím ovládat.. a nemám tam uložený adresy etc.. na Chromáku vždycky jen napíšu první písmeno a enter a jsem tam, kde jsem chtěla bejt.. tady to musím vypisovat i s www x)) demence.. pro mě moc práce.. jinak.. dva dny už sepisuju nechutně dlouhej článek.. očekávám, že se bude hodit na nějaký to témátko týdne.. ale pochybuju.. no uvidíme.. mám tam popsanou mojí cestu od školky po hotelovku.. nádhera.. vybavila jsem si ten humus naprosto dokonale a já si musela vymejt mozek pořádnou dávkou death metalu mých milovaných gothenburčanů (jinak dneska jsem četla jeden rozhovor starej pár dní.. kde zrzeček říká, že až skončí koncertní šňůru, začnou zase písat songy na nový album :) alespoň něco hezkýho se za ten den dozvím) a že jim v tom Gothenburgu ti košiláči dělají bordel (jako ve všech velkých městech).. to je hnus, jak se ti zmrdi jednoho malýho kluka zeptali, jakou barvu většinou mívají oči.. on jim řekl, že modrou, nebo zelenou a oni ho za to zmlátili, jako za rasistickou narážku.. oni jsou opravdu všeci švédi tak děsně přičmoudlí a hnědooký.. fakt ty vole x)) ono vesměs celý Švédsko spěje do hajzlu.. achjo.. že je ti vikingové už dávno nevyhnali sekerama a pořádným death metalem.. nechápu..
*****
ty píčo.. že se s tím furt rozčiluju.. ale mě to prostě nedá x)) tak si tu celej den jedu kravál.. mlátím do trubek u topení, abych zklidnila ty zmrdy nade mnou (to ještě ráno v práci tu píču zjebu na tři doby).. a nevím co ještě.. musim zase letět pracovat.. tak pápá lálá.. máme tu sníh.. asi se z toho poseru.. ještě se pak s holčičkama domluvit, kdo bude začínat na mašině.. nó.. to nevim.. tak pa..

Svarthamar

25. ledna 2015 v 1:40 | Evil Industries |  >Nezařazené songy

*****
musela jsem si ten film zase pustit.. ukazuje, že metal fakt dovede léčit.. a je to fakt úžasná řeč :) ani se nebudu snažit o hledání toho filmu s dabingem..

pecka no

22. ledna 2015 v 13:11 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsem byla na mayhemu.. a velice by mě zajimalo, kde budu dneska x)) navíc je dneska porada, tak snad se zase nenaseru :D jinak.. nevím no.. alespoň že mi Elizabet udělala radost :) smolím jeden článek.. jednou ho třeba uveřejním.. třeba se někdy bude hodit na nějaký to slavný téma týdne x))
*****
napadl sníh a zase slejzá.. chodím do práce na poslední chvíli.. dozvídám se od kolegyň zajímavý věci, který jsem ještě nevěděla.. paráda.. to je děsně vtipný opravdu :D mamut si zažádal o povolení mít jen ranní směny.. to už jsem myslím, psala.. kurva humus.. a dál nevim.. nechce se mi nic.. ani si dělat svačinu.. a dneska jsem nemohla ani dožrat oběd.. vůbec.. dokonce jsem si i pobrečela.. tak na to mrdám.. a mažu na tu zkurvenou poradu.. čus..
*****

miluju jedničky :)

21. ledna 2015 v 2:30 | Evil Industries |  >Má duše
úplně nejlepší práce ve fabrice.. kde jsem teda zatím byla.. no úplně paráda :) dneska to i jelo bez jakýhokoliv sraní a padání chyb.. prostě snová šichta :D k tomu jsem se dověděla, že půlka fabriky pojede na tu akcičku :D ty vole :D nejspíš obě mařeny, I., se kterou jsem teď na jedničkách, pak mooooooožná by jela i moje L., ale ta mi říká, že nepojede, ale na fb události je jako že se možná zúčasní.. tak uvidíme.. ráda bych, aby tam jela :D pak samozřejmě Mišuge s Elizabet.. jééééééé.. Mišuge už půjde pro lístečky :) a mamina dneska byla v Ag a už viděla i plakáty.. hmmmm.. to je hezkéééé :D
*****
jinak, dneska jsem se chystala na poštu.. a pak jsem si všimla, že je o hodinu víc, než jsem si myslela.. tak jsem šla leda tak do prdele.. :D tak tam musím zejtra.. no.. už dneska.. super.. :D fakt se mi chce vstávat v půl desátý :D ale budu muset.. no.. co bylo dneska ještě.. honička na jedničkách.. jsem nafetovaná jak bomba z tý neskutečně čoudící kalafuny a z lihu.. a upečená z toho vedra, co tam dneska zase bylo.. pak neměl bejt diferenc jako kráva, když ta mašina byla uvařená :D a větráček, co na tu mašinu funí, aby se neuvařila, jednoduše nestíhal.. ty vole.. mašiny kvůli tomu dělaj píčoviny a my máme jet v pohodě jo? :D no to je v prdeli :D
*****
jinak v arbeit to bylo v pohodě.. ale stala se tragédie.. a myš se mi hrozně smál.. z toho měl normálně radost parchant jeden :D jsem papala chlebíčkovou bagetu.. žeru, žeru.. hryžu to kolem dokola.. vydolovala jsem z vajíčka žloutek.. narvala ho zpátky do tý bagety a papala dál.. už už jsem skoro byla u toho vajíčka, když mi v tom vypadlo na zem.. já myslela, že se poseru :D nejlepší je ten bílek v tý bagetě kurva a on mi upadne na zem!! :D a ještě se mi L. s myší smějou :D ale s těma šponama bych to fakt nežrala :D hrozný prostě :D zkazilo mi to svačinu :D
*****
jinak dneska mi přišly ty trička :) ale ty vole.. nechápu jo.. já zrovna vylezla ze sprchy, tak jsem na sobě měla jen župan.. tak jsem nechtěla otevírat.. a zrovna jsem lezla ze sprchy, když ta ženská zazvonila.. a ta pipina zazvonila dole.. mamina jí odbzučila, tak vlezla dovnitř a chystala se házet papír do schránky.. ten papír, jakože adresát nezastižen.. ty vole to si dělaj kozy ty pošťáci.. tak mamina letěla pro to dolů.. pak letěla ještě jednou.. to nevim proč.. jebla mi tašku do ruky a zdrhala dolů.. asi potřebovala do sklepa a šla dolů bez klíčů.. proč by jinak letěla tam a zpátky.. no prostě nechápu pošťáky.. ty vole.. nojo.. schody jsou svinstvo.. ale mám tričánka doma a jsou hezčí, než na fotce :D bomba :) a to jsou zase matroše :) a to šedivý je naprosto úchvatný :) já si prostě umím vybrat :D
*****
pak jsem opět na poslední chvíli zdrhala do práce.. do píči já nevim, jak to dělám.. ale tentokrát jsem nebyla poslední :D má bejvalá sousedka k nám chodí pravidelně na brigošku.. když jsem letěla už po cestě k fabrice, tak jsem jí viděla už kousek od vchodu :D no stihly jsme to obě :D na jedničkách paráda.. uteklo to jako svině.. jde mi to.. baví mě to.. co víc si přát.. snad jen víc kyslíku a míň těch sraček ve vzduchu.. mám voči jak tenisáky a rudý jak rajčata.. taky, že mě pálí jax vině.. x)) jo.. a jedna pojebaná věc.. která mě asi zabije.. mamut se dneska dožadoval u šéfový s nějakým lejstrem, že prej může chodit jen na ranní.. píča vejebaná zkurvená.. ze schodů jí srazim.. a toho kreténa, co tam s ní bydlí, taky!! zrovna takováhle pizda by měla mít takovýhle privilegia? to se mi opravdu jenom zdá.. ti, co dojíždějí odněkud z prdele a nemají se pomalu jak dostat do práce (když mají tu smůlu a jsou z prdele, kam nejezdí firemní "taxi", tak to mají tři prdele keců, proč by měl mít jenom ranní.. a tahle píča, co to má v místě bydliště ty vole, tak tý to povolí? protože ona je píča vychcaná.. vždycky, když na ní vyšla noční, tak si radši vzala volno, než aby na tu noční šla.. ať makaj jiní, že jo.. děcka nemá.. vždycky jenom hlídá ty zmrdy, co tam jenom lítaj, dupou a do všeho třískají.. vůbec je neokřikne.. nechá je takhle dělat bordel.. ty vole.. fuj do píči.. se akorát rozčílím a zejtra jí při prvním pohledu zabiju.. to ne.. chce to klid.. jen tohle opravdu nechápu.. je to na pjest x))
*****
co jsem to chtěla ještě.. hmmm.. dožrat večeři, pustit film a zalízt do pelechu.. tak jo no.. jdu na tom dělat.. tak papa :) joooo.. a zase nám napadl sníh.. docela dost :D padal víc jak půlku šichty :) a zase je zima jako prase.. kurva.. a to jsem se těšila, že už jde zima do prdele.. i když sotva přišla.. x)) už chci srpen.. nebo alespoň počasí, abych nemusela mít pod sukní punčocháče.. je mi v tom v práci vedro.. a tam se fakt slíkat nebudu :D :D bla bla.. mizim..
*****
*****
*****
*****
joooo.. dneska jsem s mamušákem a s myšma žrala jahody :P
*****
*****
*****
*****

AlphaSphere

20. ledna 2015 v 3:00 | Evil Industries |  >Různé
*****
to by se mi ale kurevsky líbilo :) to chci.. to je neskutečný :) ale 678 liber je přece jenom trochu moc :D ale věřim, že jednoho dne se tenhle nástroj dostane do normálního prodeje a bude klasicky k sehnání a tím pádem klesne i cena.. kurva tohle je něco úžasnýho.. fakt koumák ten týpek, co to vymyslel :)
*****

nový úlovky z Metalshopu

19. ledna 2015 v 13:35 | Evil Industries |  >Má duše
nějak se nám to všechno sere.. ani to tady nebudu psát, je vám do toho hovno.. prostě nám ten rok začal nějak vyjebaně.. a děsim se toho, co bude zejtra.. snažim se na to ale nemyslet.. teď doufám, že budu normálně celej tejden bez keců na jedničkách.. a ne zase někde v prdeli (třeba na mayhemu, že) a snad to bude v pohodě.. jinak.. dneska se mi zdál zajímavej sen.. zdálo se mi, že mi přišlo bumbání.. ty vole.. v normální kartonový krabici, kde ty mňamky byly vyskládaný jako v pivní base.. nojo.. jebe mi, jak ty flašky věčně hypnotizuju.. ale já mám z toho radost..
*****
mamušák pořád marodí.. celá naše famílie je v píči z toho, co se stalo.. a co se furt děje.. babi stihla bejt mezitím zase v nemocnici, ale už je zase doma.. s dědou to doma nepůjde.. babi to nezvládá a nikdo z nás.. jak asi, když musíme chodit do práce a každej bydlíme jinde.. prostě to je na hovno.. samý lepší.. do píči už.. rozhodla jsem se teda, že si udělám radost.. a to já si umím dělat radost.. už jen tím, že si objednávám ty moje mňamky z Černý Hory.. tak jsem si včera objednala trička z Metalshopu.. dostala jsem při poslední objednávce k nákupu kupon na stovku, tak jsem ho chtěla udat.. protože má platnost do konce února.. a já bych na to určitě zapoměla..
*****
chtěla jsem hrozně moc ty boty, jak jsem sem dávala minule, ale prostě už nejsou.. je ukončená výroba a mají jenom velikost 37 a já potřebuju 38.. tak to je na hovno.. dívala jsem se na jiný boty.. ale prostě vim, že když se mi už jedny boty zalíbí, ostatní mě nezajímají a nedovedu se zakoukat do jiných.. no tak příště.. za to jsem si pořídila pár triček.. no.. šest triček.. některý levnější, některý dražší.. ale mě je to putna.. za něco ty peníze utrácet musím.. a já si nekupuju denně píčoviny, ani nerozhazuju, tak proč ne.. jen nevím, kam narvu ty starý trička, který nenosím a jen se mi suší ve skříni.. celej rok na ně nesahnu.. jen mi tam zabírají místo.. měla bych udělat čistku, ale to by se mamina posrala, kdybych udělala radikalizaci ve skříni, jako to udělala ta holka z filmu Plná hlava metalu..
*****
L. bylo špatně, tak šla v pátek dřív dom.. tak snad jí už je dobře.. píše, že jo.. tak uvidíme.. a já budu končit.. tak papa :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****

nebylo to tak zlý

17. ledna 2015 v 21:00 | Evil Industries |  >Má duše
jo.. internet.. už si bez něj žádnej z uživatelů nedovede představit život.. to je jasný.. to tady nemá cenu rozebírat.. zdá se to nejspíš neuvěřitelný, ale já jsem získala normální příštup k internetu až něco málo po patnáctým roku svýho života.. až poté, co jsem se přestěhovala do jinýho města a po té, co jsem dostala první notebook.. jo.. to byl rok 2006.. dostala jsem počítač a já na něm malovala, hodně psala (většinu toho jsem ale hned mazala, nevím proč) a vymejšlela kraviny..
*****
internet mi ani nechyběl.. a když už jsem se na něj dostala (ve škole, u kamarádky) tak jsem nevěděla, co na tom všichni mají.. když jsme měli ve škole konec hodiny volnej, každej hned na interneeeeet a už po něm brouzdali.. a já? já dřepěla a čuměla.. v tý době (2003 - 2006) se hrozně rozmáhaly profily na lidé.cz a všichni z toho byli úplně posraný.. a já? opět jsem jen čuměla.. zapisovala jsem si občas adresy na weby, o kterých jsem slyšela, že za něco stojí.. zapisovala jsem si je pro to, abych potom, co dostanu tu mojí první wifi, věděla, co do toho řádku vůbec nacvakat..
*****
bylo to samozřejmě youtube.com, seznam.cz, pár blogů, o kterých jsem slyšela, že jsou fajn a pak stránku s textama písní.. opravdu to nebyly karaoketexty, ale nějaká jiná stránka, ale už si nepamatuju, co to bylo.. jo.. a taky stránka t-music.. nic jinýho jsem opravdu neznala..
*****
počítač bez sítě byl vlastně úplně super.. měla jsem starej "stolák" a v něm jsem měla naflákanou kupu starých her, který jsem hrála (PinBall, Jack JazzRabbit (toho mám i teď v pc a je to opravdu úžasná věc :D), MoorHuhn - prostě slepice (bomba :D i zimní verzi jsem měla), nějaký prasátko na bruslích a tři prdele dalších her.. nejlepší byly minihry z kolekce 24her.. (joo.. a zrovna se mi podařilo v pohodě stáhnout MoorHuhn winter :)) a hned jak jsem si vzpoměla, jak to funguje :) s touchpadem je to hodně zajímavý no :D ale vlastně stejný..
*****
*****
*****
*****
nejlepší hru, kterou jsem měla, tak byl starej Sonic (modrej ježek sbírající zlatý kroužky).. ne úplně ten starej, ale prostě ten starší.. úžasně fungoval na mým Windowsu 95.. ale pak jsem měla jednou pc na revizi a už tam ta hra nebyla.. asi zahlcovala procík, nebo co.. no.. měla jsem dvě složky plný her.. starej Doom byl na svojí dobu fakt úžasnej.. ale dost těžká hra na mé třináctileté já.. dost často jsem u hraní byla posraná.. přemýšlím, co jsem ještě dělala s tím mým počítačem..
*****
*****
*****
hodně jsem kreslila v Malování.. fakt hodně.. a docela dobře, řekla bych.. byla to fakt ta stará verze, která se dala do WIN95 narvat.. a na tom stoletým počítači vznikly moje první povídky a můj první, "nepapírovej" deník.. moje jakoby první povídka se týkala jedný mojí neskutečný filmový lásky :D nojo.. to tady nebudu rozebírat.. ten počítač už neexistuje.. tudíž, ta povídka taky ne.. je to ale docela škoda.. ráda bych si to třeba přečetla.. vím, že to byly děsný sračky, určitě jo.. ale já si tím způsobem ulevovala..
*****
poté, co mi Otep četl můj deník (a růžovým zvýrazňovačem si podtrhával veškerý křivdy na jeho osobu - třeba, že je čůrák etc.) jsem si všechny ty hnusy, co mi dělal a co mi řekl, začala psát do jednoho dokumentu v počítači.. měla jsem jistotu, že tam to nenajde.. on ho sice uměl zapnout, chodil na něj hrát jednu taky pekelně dobrou hru.. taková stíhačka.. na kterou střílely další stíhačky a letadla, co letěly naproti.. fakt úžasná hra se super grafikou - na svojí dobu, samozřejmě.. ale už nevím, jak se to jmenovalo a docela mě to sere..
*****
pak jsem tam měla hru s další stíhačkou.. taková bílá.. a čím dál jsem byla, tím lepší střelivo jsem měla a tím to bylo náročnější.. zajímavý bylo, že u téhle hry nebyla doprovodná hudba.. no kdyby ten pc existoval a dala se do něj narvat fleška, tak si ty hry všechny beru.. byly úžasný.. mimo her, psaní a kreslení jsem snad ten počítač na nic jinýho neměla.. pak ale přišlo stěhování (v roce 2006) a to mé patnáctileté já toužilo po notebooku a internetu.. samozřejmě.. novinky o svých milovaných Tokio Hotel získávalo pouze z Bravíčka a pak jsem chodila k mé tehdejší kamarádce od vedle na internet..
*****
u ní jsem byla, mimo školu, na internetu.. byla to ale těžká "bárbí" a tak chodila na divný stránky s růžovým pozadím, kde se řešily ryze holčičí věci typu: "on mě nechal, asi jsem si vzala špatnej odstín lesku na rty".. asi to byly ty první "bárbí" blogy.. známe, ne? nejhorší mé zjišťění bylo, když mi ta kamarádka ukázala jednu další takovou obdobnou hrůzu a sdělila mi, že tohle je její blog.. vstřebávala jsem to docela dlouho.. několik hodin určitě.. nehorší bylo, když mi sdělila, že by byla ráda, kdybych s ní na tom blogu spolupracovala..
*****
napadlo mě, že to odstěhování bude vlastně od tohohle zločinu vysvobozením.. pak jí to naštěstí přešlo.. hledala mi různý stránky a blogy s tématy, které mě zajímaly.. v tu dobu jsem opravdu nevýslovně milovala Tokio Hotel (blbý připomínky si nechte, nebo vám nakopu prdel).. tak mě nechala občas lízt na jejich stránky a jejich různý blogy.. a to jednoho dne narazila na jeden jistej blog a já byla zprvu zděšená.. ale pak mi to připomělo mé hříšné myšlenky a celkově moje blbý nápady.. ale pak jsem z toho měla radost.. uvědomila jsem si, že nejsem jediná takhle praštěná..
*****
pak jsem začala navštěvovat jednoho rádoby kamaráda a dívala jsem se den co den na tenhle blog.. bylo to super.. doma jsem ale už tu možnost neměla.. internet nebyl.. to jsem dostala potom po nějaký době vytištěných pár povídek.. bylo to pro mě všechno.. četla jsem je pořád dokola (teď mi připadají děsně o hovně, ale v tý době to bylo největší kouzlo, co jsem měla).. po odstěhování nastalo moje hodně těžký období.. denně jsem zírala do svýho 17,5 palcovýho notebooku a zírala na textovej editor, do kterýho jsem se snažila nějak vmáčknout slova..
*****
nadešel ale onen den, kdy jsem dostala wifi.. och jaké to kouzlo a zázrak vědy.. vím, že se to ze začátku věčně sralo a tejden co tejden jsem doma měla nějakýho toho amanta od mýho operátora.. bezva.. internet mě začal hned zpočátku srát.. když už ale začal normálně fungovat a já na něj normálně chodila, bylo to v pohodě.. měla jsem všechno při ruce.. vzpoměla jsem si na blog, kam jsem chodívala u toho rádoby kámoše.. nevěděla jsem už adresu, ale náhoda tomu chtěla a já se na něj dostala.. nedovedete si tu radost představit..
*****
začala jsem taky psát, jako ti na tom blogu.. chtěla jsem být jednou z nich (a jsem jí dodnes, i když už ne tak aktivní).. bylo to úžasný.. říkala jsem si, co bych asi dělala, kdyby ten internet nebyl.. pak přišla ta horší část.. chvíle, kdy mi byl internet odebrán (kreténem, kterej si myslel, že udělám okamžitě a vše, co mi řekne.. když se tak nestalo, okamžitě mi vypojoval kabely na půdě, schovával mi wifinu do dřevníku mezi dřevo, etc..) tak jsem se cejtila děsně.. prostě jsem měla zase jinej "počítačovej režim"..
*****
těšila jsem se, až se na ten net dostanu a přečtu si, co kde je novýho a kdo mi napsal novej díl povídky a co lidi říkají na moje povídky.. nešlo to.. už jsem si neuměla najít náhradu.. už jsem ten počítač neuměla používat jako v době, kdy jsem ten net neměla.. připadala jsem si jak v době kamenný.. a byl to rozdíl pár let.. nešlo mi ICQ, nemohla jsem zírat hodiny na youtube, nemohla jsem si číst nový díly povídek, co mí oblíbení autoři napsali.. v těch chvílích jsem byla na pokraji histerie..
*****
to jsem si v tomhle martyriu ani nevzpoměla na ty doby, kdy pro mě byl internet španělská vesnice a já se spokojila se stovkou her, která šla z většiny pustit i v DOSu.. jednou nastal den, kdy jsem onemocněla.. a já se náhle ocitla mimo školu a domov.. na chatě.. jo.. ve Slavicích.. tři měsíce jsem tam byla.. tak buď chcípnu, nebo skončím ve špitále, nebo to zkusíme po dobrým a zkusíme se rekreovat na chatě v klidu.. jen s babi, která se o mě bude starat.. bylo to super.. na půdě, bez signálu, bez internetu.. byly chvíle, kdy jsem fakt toužila zase brouzdat po tý mojí milovaný stránce, jako doma.. celou noc.. ale pak to zase začalo bejt dobrý.. a já psala.. hodně jsem psala.. vznikly takhle moje první povídky.. špatný, ale každej nějak začínal..
*****
pak to nebylo tak zlý.. bylo to v pohodě.. zvykla jsem si na to, že prostě teď je ten počítač jenom jako věc, kam se dají psát moje pitomý myšlenky, můžu v něm kreslit, poslouchat hudbu (na půdě jsou fakt mega repráky, který by tu chalupu položily).. prohlížela jsem si pořád dokola svoje doposud stažený fotky.. bylo to parádní.. nic mi nechybělo.. vážně ne.. ale když se podívám do současnosti.. každá vteřina, kdy mi ten kripl nejde, mě rozčiluje :D internet je fakt droga.. šílená, krásná droga, která rozšiřuje obzory.. nemohla bych si bez něj stahovat písničky, filmy, psát si s kámošema, psát si blog, číst ostatní blogy, dívat se na nějaký krásný klipy, nevěděla bych o tom, že existuje tolik úžasných skupin.. je toho prostě hodně..
*****
internet je zlo ale zároveň dar.. nevím.. prostě je taková doba, že jsme v kybernetickým zajetí.. a mě je takhle dobře.. nějak ten čas trávit musím.. jo.. je lepší jít ven a nedřepět jen u toho fejsbůku, i když u mě to je hlavně blog a youtube.. teď, kdyby najednou všude po celým světě přestal ten net jít, nedovedu si představit ten bordel.. hromada lidí má svoje internetový bankovnictví, na netu si vede účetnictví.. hromada firem funguje online.. všichni jsou online.. proud, počítače, internet.. metly lidstva.. už je to tak.. ale v minulosti ta nezávislost na internetu byla opravdu nádherná :)
*****

Theremin

17. ledna 2015 v 16:20 | Evil Industries |  >Různé
*****
viděla jsem dneska v Koření.. a musím to mít!!
ten upravenej zvuk mi pak připomíná tenhle divnej nástroj :)


dobří lidé ještě nevychcípali

16. ledna 2015 v 1:50 | Evil Industries |  >Má duše
oooo.. paráda.. to jsem opravdu netušila, jak ten dnešek dopadne.. :) v práci to bylo v pohodě.. všichni kolem mě usoudily, že jsem opravdu šikovná a umím makat.. no.. já vím.. jsem ráda, že si toho konečně všimly.. oni to poznaj vždycky, až když z tý značky odejdu jinam :D já vim.. pak jim chybím.. ale tentokrát si toho všimly dřív.. ve čtvrtek,. ne v pondělí následující tejden :D tak jsem ráda, že to uměly ocenit (mám tím na mysli kolegyně)..
*****
tak to mi udělalo radost.. na ostatních směnách se umí jen pomlouvat a jen čučí na chyby, ale pochválit, to né.. byla to zase dobrá šichta :) pak byla porada.. no.. to jsem se děsila.. fakt jsem se děsila, že budu zase zpátky na mayhemu.. srala jsem si to po šichtě na poradu.. bylo to akorát.. a já obhlížela, kde jsou vedle sebe dvě volný místa na lavičce.. tam sedělo pár ženských, ale oni si dělají místenky kartičkou na hlasování.. prostě tam jde jedna ženská a pár ženským, co jí poprosí, aby jí držely místo, tak tam švihne tu kartičku.. a všichni ví, že tady je obsazeno.. no.. zmrdi nám vzaly jednu lavičku, tak máme po prdeli.. půlka lidí na poradě stojí..
*****
já chtěla takhle dát kartičku na lavičku, abychom seděly vedle sebe s L. no.. a hovno.. už nebylo místo.. tak jsem se rozhlídla.. a ženský už tam postávaly.. tak jsem se ohlídla dozadu.. tam je taká zašoupnutá rozkládací židlička.. tak jsem si na ní dřepla.. L. přišla na poslední chvíli.. zase.. furt na tom mayhemu je do poslední chvíle.. se z ní poseru.. no.. na poradě jsme se opět nic užitečnýho nedověděly.. jen dovedou většině posrat náladu :D och.. jaká to novinka.. já už zatínala zuby při čtení šichtovnice na příští tejden.. x)) děsila jsem se velice.. ale pak, když se jako druhá šichta přečetl mayhem odpo a já tam nebyla, ulevilo se mi velice :D ale na endu jsem taky nebyla.. hmmm.. zajímavé.. že by?? nic jsem neříkala.. na nic jsem nemyslela.. ale jo!! odpo jedničky!!!!!!! ♥ aaaaaaaaaahhhhhhh.. doufejme, že se něco nepomrdá a že do příštího tejdne neodvolají zakázky :D
*****
tak přeci jen na mě někdo myslel :) a Kiro, já si na tebe vzpomněla při tom čtení tý šichtovnice zrovna :D dopadlo to dobře? doufám, že jo.. :) co jsem to chtěla dál.. no.. že se to v tý naší famílii zvláštně vrbí.. samý lepší.. nebudu o tom vůbec psát.. co je komu po tom.. jenom, že máme všeci nervy na pochodu.. a mamina vyřízená.. páč musela jet se postarat o dědu.. a dověděla se takový věci, že mi je z toho na blití.. ty píííčooo.. nene.. to snad není naše famílie tohle.. nemám slov.. neee.. kdybych neměla z dnešních událostí takovou radost, tak se naseru do nepříčetnosti..
*****
tak teď o tom dobrým ještě.. co jsem myslela tím nadpisem? no tak třeba mojí šéfovou.. že hned při první příležitosti mě šupne na mojí milovanou značku :3 abych nevypadla ze zaučování.. aby mi nezmizely hvězdičky.. :) jaby se mi nesnižovala kfalifikace.. páč když někde dlouho nejste, tak vám z toho produktu ubydou hvězdičky.. ty značí, jak pokročilí v tom jste.. a podle toho taky vypadá vejplata.. teda.. alespoň to někde píšou :D já tomu moc nevěřím :D akorát mám taký obavy, že tam budu s mamutem :D no to potěš prdel :D ona já vážně dement ve všech směrech..
*****
no.. co dál.. pak se prchalo dom.. honem honem.. a doma nastalo čekání na PPL.. mamušák mi nechala na lince papírek, že musí akutně do Ag.. kvůli tý události vymrdaný zkurvený.. tak byla v Ag až do večera.. ve tři přesně jsem měla tenefonát.. od PPL.. jestli jsem doma.. řekla jsem, že jo.. a prej jestli může přijet.. tak jsem řekla, že jooo :D a už jsem přemejšlela nad různýma vyfikundacema, jak to dostat nahoru a chtěla jsem si vzít s sebou dolů kudlu, ale to by se mohl PPLák vyděsit a ujíždět :D znáte to video, jak nasranej zákazník rozkope celou dodávku? :D
*****
*****
i když se tu na netu rozmáhá, že to je prej fejk.. a reklamní spot.. a kdesi cosi.. no.. nevím moc se mi tomu věřit nechce.. ale chudák chlap.. ty píčo PPLáci za to nemůžou.. ti mají za úkol jen vozit balíky.. balík vytvoří ta firma, od který to je objednaný :D lidi jsou divný.. fakt.. mě v mailu přijde odkaz, kde balíček je a co se s ním děje.. šel mi z Olomouce.. 14/1 v 18:13 byl balíček váženej na vstupním depu.. nejspíš v Olomouci.. a 15/1 v 15:00 jsem ho měla doma :) pán mi zavolal a za chviličku stál před barákem.. zdrhala jsem dolů s občankou a penězma a přemejšlela jsem, jak to teda rozkuchám, abych si to vynesla nahoru.. PPLák na mě koukal, jak na zjevení (nedivím se :D) a prej: "jééé slečno, vy jste doma sama? nemáte někoho, kdo by vám s tím pomohl? ono totiž.. no je to dost těžký.." "no já vím.. ale nemám nikoho, kdo by mi ho vynesl nahoru.. když mi ho pomůžete hodit do vchodu, tak já si to pak rozkuchám a vynesu po částech.." "to nééé.. to já vám ho vynesu, to si nedělejte starosti.." a hodil polovinu mojí váhy na rameno a už si to štrádoval nahoru :D a jak to komentoval.. "jeee.. tady je napsaný "pozor, křehké.. a tam něco šplouchá.. hmm.. tam je nějaký dobrý pivo!!" "no pivo ne, ale jsou to limonády z Černý Hory.." "jo chmelový limonády jo?" "jojo.." "a je to dobrý?" "kdyby nebylo, neobjednávám si je až z Olomouce.." "to je fakt.. a jak tady máte tu hospodu, tak jsem si tam skočil na limču.. tady taky mají chmelový limonády.. tooo Ilsano.. to vám nechutná?" "chutná, ale tohle je fakt hrozně dobrý a připomíná mi to festival.." "jo tak to potom jo.. to chápu.." :D hodil mi to za dveře, poděkovala jsem a letěl zase dolů :D
*****
když jsem se nechala myší s L. odvízt dom, tak jsem hned lezla do schránky.. a tam papírek z pošty.. že mám na poště dobírku.. 14,5 kilo :D no potěš prdel :D :D vzala jsem si na to vozejček, kterej mi půjčila babišta.. tak jsem vzala vozejk pob brko, do ruky, papír z pošty, kreditku a občanku :D ano.. takhle debilně chodím po ulici.. celá já.. ale víc bych toho nepobrala.. letěla jsem tam jak pako.. potkala jsem tu jednu milou paní s pejskem.. ona hrozně divně mluví, ale je děsně fajn a pořád se usmívá.. hlavně na mě :D dneska ale s pejskem nešla.. tak se ptala, jak se mám a kam jdu.. ale musela jsem letět, tak jsme si moc nepokecaly.. na poště lidu jak mrdu.. paráda no.. to jsem přesně chtěla :D ale konečně jsem dostala balíček.. zacvakla to kartou (pohodlí nadevše, já se to snad ještě naučím používat) a už mi zezadu táhli balík.. no potěš prdel.. balík vyšší jak já :D sice ouzkej, ale neforemnej, až hrůza.. a teď jak takhle vysokánskou bednu jebnu na ten vozejk?? musela jsem vypadat děsně komicky, jak jsem se to tam snažila dostat.. tím popruhem jsem málem dostala do xichtu..
*****
jedna paní se na mě tak koukala :D a asi jí mě bylo líto :D nabídla mi pomoc.. tak jsme tam ten kabel posranej natahovaly, ale ne.. prostě kousek chyběl.. na takhle dlouho bednu.. a nešlo to.. tak jsem se na to vysrala.. tak jsem řekla, že teda nevim, jak to dopravim v ruce domů :D prej kde bydlim.. tak jsem jí říkala, kde přibližně.. a prej máme stejnou cestu.. a že mi pomůže.. že to zvládneme vzít dvě.. tak jsem na ní chvíli zírala.. "to jako fakt??" "no proč ne.. přece to nepotáhnete sama.. a ještě navíc jste taková hubená, to váží víc, než vy.." :D jsem přemejšlela, jestli to jako fakt myslí vážně :D a jo!! :D
*****
naštěstí to bylo svázaný těma tlakovýma páskama, který se dají sundat jenom přestřižením.. tak jsme to každá chytly z jedný strany za ty pásky a šly jsme.. když jsme byly u baráku, tak jsem jí poděkovala, ale ona, že mi přece pomůže to vzít až nahoru.. ty vole :D tak jsme to společně táhly až nahoru.. fakt jsem jí byla hrozně vděčná.. poděkovala jsem jí hrozně moc.. prej není zač, že to má jako rozcvičku :D a že to je přece jasný, že by si měli lidi pomáhat.. no.. v poslední době to moc jasný není.. tohle mi fakt vytřelo zrak.. ty vole :D dneska jsem narazila na opravdu hodný lidi.. a na dva v jeden den.. to se moc často nestává.. :)
*****
tak jsem to nechala na chodbě.. je to ještě v krabici.. mamina pak čučela, jak jsem to dostala nahoru :D tak jsem jí říkala, že jsem prostě dneska narazila na dobrý lidi :) zase se mi hezky kouká na to moje bumbání :D no pak jsem si ohřála papů a šla jsem spinkat.. mamina přišla nevím kdy.. někdy večer no.. tak jsem se vykopaka z pelechu.. bylo pak pozdě.. já byla úplně v prdeli.. no.. čtvrt na jedenáct večer.. tak mi vyprávěla ty hrůzy, co se dějou.. koukala pak na tu bednu, prej jak jsem to dopravila nahoru :D tak jsem jí to vyprávěla.. a pak jsem jí ještě ukázala tu hromádku bumbání, co mám :) já jsem asi divná, ale mě to prostě hrozně těší, že ty limonády tady mám :)
*****
a jak já spinkala, tak v půl osmý mě probudil telefonát.. Elizabeta.. já ani nevím pořádně, co mi říkala.. protože jsem byla neskutečně vochrápaná.. úplně v prdeli :D ale něco o tom, že mám jít ven.. a že půjdeme ven.. a že se mám okamžitě oblíkat a jít.. a ještě s někým tam byla.. a ta dotyčná ječela do toho telefonu, že mám jít veeeeen.. a hned.. že se mám zvedat a jít.. já bych šla.. a ráda.. ale byla jsme fakt děsně v prdeli.. úplně hotová.. tak jsem hned usnula.. a budík v devět.. v půl desátý.. no.. ve čtvrt na jedenáct jsem se vykopala z postele.. šla jsme se umejt.. udělala jsem si čajík.. sežrala nějakou čokoládu.. no.. a jdu zase chrápat.. zejtra se musím zeptat Elizabet, co se dělo.. já ani nevím, co mi říkala.. fakt ne.. :D
*****
ale jednu výhodu to má.. mám tu hromádku bublinkatý fólie :D já jsem děsnej magor, ale mě to baví prostě praskat :D a nevyhodim to, dokud to nevypraskám celý :D když jsem šla na tu poštu, tak jsem s sebou vzala tu prázdnou krabici a tu tunu igelitu z bumbání.. ale ty bubliny jsem si tu nechala :D jo.. a chci jedny hrozně hezký boty.. ale nemají je :( prej je přestaly vyrábět.. že to je doprodej.. a mají je jenom v 37.. a já potřebuju 38 :( tak snad někdy budou.. budu se snažit najít ještě nějaký.. hej.. to je zajímavá stránka, ten metalshop.. já jsem celej den na tu stránku čučela a hledala něco podobnýho, co by se mi líbilo.. a zírala jsem na ní pěkně dlouho.. ale nenašla no.. a vyskočilo mi chatový okýnko, jestli nepotřebuju s něčím pomoct, že vidí, že tu hrozně dlouho tápu a něco hledám.. tak jsem jim napsala, že bych ráda zrovna tyhle boty.. prej nejsou no.. že byla ukončená výroba.. no.. to jsem si přečetla.. a že je to doprodej posledních kusů.. a číslo je jenom 37.. aaaaaaa :D a prej, jestli se mi nelíbí nějaký jiný.. tak jsem jim napsala, že to ještě nevím, že se ještě koukám.. ale že bych nejraději tyhle no :D tak si mám zapnout odběr novinek a hlídat si zrovna tyhle boty.. a oni mi napíšou, když je zase budou mít.. ty vole.. doufám, že budou.. hrozně se mi líbí..
*****
tak uvidím no.. a já už bych měla končit.. jsem se nějak rozjela.. ale zase jsem spinkala docela dlouho.. tak je to v pohodě.. tak já ale povalim.. papa :)
*****
*****
*****
*****
*****
takhle byla mumifikovaná Zázvorka :D spíš bublifikovaná :D
*****
*****
balíček pro mamušáka.. mučící posilovací stroj..
*****
*****
vybalený bumbání ♥
*****
*****
*****
a tu mám nový gumičky :) ty dvě růžový jsem dostala od mojí L. a ty ostatní mi koupil mamušák minulej tejden v drogerce :)
*****
a tyhle ťapky by se mi fakt hrozně líbily.. tak snad někdy budou :)

jako enďačka

15. ledna 2015 v 0:20 | Evil Industries |  >Má duše
dneska jsem měla krizi půl šichty.. šlo to na mě už ráno, ne až v poledne.. humus.. měřila jsem.. furt se něco sralo.. nestíhalo se to sjíždět na mašině.. měřit etc.. tak se vyndala ještě jedna ta šíleně divná věc na naměřování kusů.. kurva já nevim, jak se to jmenuje.. ale je to hrozně divný prostě.. a i když to rozeberu, tak to nechápu :D nějakej kus tvrdšího papíru na stole.. na tom je položená krabička dnem vzhůru.. pod krabičkou je kus umělý hmoty, do který se po nadzvednutí krabičky šoupne kus, kterej se ještě připojí na drátek.. a přiklopí se to tou bedýnkou.. jde to přes noťas, kterej vyhodí hodnotu.. ne.. nepřijdu na to :D tohle je prostě divný :D kdyby to bylo alespoň nějak spojený drátem, tak možná.. ale tohle :D
*****
ale jo.. baví mě se tomu denně divit :D jedině že by to měřilo napájení při zatemnění.. ale to přece dělá mašina né? ani nevim, jestli v mašině taková stanice je.. jestli to není jenom na mayhemu.. možná to bude vono no.. ale je to každopádně kurevsky zajímavý :D celá ta elektrotechnika je zajímavá.. jak já jsem ráda, že jsem se minula oboru.. mě to nikdy nebavilo.. jo.. bavilo mě to, když jsem dělala dortíky pro dědu a pro babi.. jinak ne.. bavilo by mě to, kdyby to tam bylo jiný, že.. ale k tomu se nebudu vracet.. mrdat na to..
*****
no.. bylo to fajn.. ale bylo nás tam pět a půl na tom endu sakra.. ale i tak.. lepší, než kdyby se jelo nevím v kolika lidech.. to je pak na pjest.. chodím měřit, ale koukáme, jak na mě ze shora serou, aby se obtěžovali mě zaučovat.. fakt.. super.. už si toho všimli i ostatní, ne jenom já :D no.. tak se holt zase ozveme nó.. dneska jsem se ozvala jenom třikrát.. x)) už si připadám jak kretén.. ale to je normální v tom našem skleníku :D
*****
no.. seru na to.. uteklo to.. nic šílenýho se nedělo.. asi teda.. já nevim ani.. jen je všechno úplně na píču.. ale jinak fajn no.. mamina byla u doktora s tou svojí rukou.. no.. má jí v gipsu.. je na nemocenský.. bude tu sračku mít na ruce minimálně dva tejdny.. parádní, což.. k tomu se dějou samý lepší vykurvený věci, takže to je naprosto na píču všechno, ale to vám může bejt u prdele, co se děje v naší famílii.. no je to prostě úplně na píču..
*****
dneska housenka vařila.. já si prostě jenom myslim, že bych to sama nezvládla.. přitom já uvařim cokoliv, ale musí mě někdo asistovat, protože mám furt pocit, že to pojebu.. sice dneska mamina z mrazáku vytáhla řízky (pro mě kuřecí, pro maminu vepřovej) a já je jen osmažila a uvařila brambory.. a trpěla jsem, když jsem mamině ten řízek musela nakrájet na kousky, protože si to sama neukrojí, že jo.. a kdo mě zná, tak ví, že nenávidím vepřový.. ten smrad hlavně.. tak jsem jí do toho talíře málem něco přidala.. fakt se mi zvedl dvakrát kufr :D ale nakrájela jsem to na kousky :D pak jsem musela chvíli počkat, až jsem se mohla napapat :D ale zvládla bych uvařit.. já už vařívala.. mamina mi poslala třířádkovou sms, jak co mám uvařit a já to vždycky udělala.. prostě jsem jenom líná jako svině no.. a taky už nejsem jediná, kdo má na palici bouli jako svině.. no.. mamina si ráno neuvědomila, že má vlastně sádru.. a tak se otočila a nechtěně s ní napálila do Damoušovo makovice :D ale nic neříkal :D akorát dneska jsem ho drbala a všimla jsem si, že má na palici bouli jak ořech :D no vida.. sádrou ještě nikdy nedostal :D ale blbější už nemůže bejt.. tak je to v pohodě :D
*****
akorát teď je průser v tom, že jak mi přišel balíček, tak mamina mi říkala o vejkendu, že mi s tím pomůže do schodů, protože celou tu krabici neunesu (vole má to 23,2 kilo).. tak to budu muset rozpitvat a odnýst po částech.. přijede mi to PPL.. myslíte, že ten týpek bude tak laskav a hodí mi to do vchodu? ve vchodě si to pak rozpitvám, to v cajku.. ale přece to nebudu rozkuchávat před barákem.. než bych se otočila, tak mi zbytek někdo ukradne.. :D ale pochybuju, že takový dobrý bumbání znají.. určitě ne :D tady u nás znají jenom bílý, žlutý nebo červený Il-Sano.. to je taky chmelová limonáda.. ale od nás.. od Chodovaru.. a je to mňamka.. pořádně železitá mňamka :D nojo.. pramen.. ti, co na to nejsou zvyklí, se po tom vždycky poserou.. proto tu máme takovou rozkošnou básničku, která mě dosti uráží :D "i v tom nejzaplivanějším baru, posereš se po Chodovaru" :D přitom je to kurva dobrý pivo..
*****
ty vole.. a nebejt vlastně týhle stránky, tak mám po prdeli.. protože já tu mňamku ani nikde jinde nenašla :D a taky novinka.. zase mám náladu fotit.. ale nevím co a nevím kde.. tady po okolí mám odfocenej snad každej šutr.. tak nevim.. někam bych měla vyrazit.. třeba jenom o kousek dál.. někam do prdele.. ale v první řadě bych si tu měla konečně kurva začínat uklízet trochu.. protože je dost možný, že na vejkend přijede žena ke mě.. tak uvidíme.. myš odjede s klukama na zabíjačku a L. by byla sama doma.. tak jsem zvědavá, jestli si myš vezme s sebou pséka.. a L. se děsí toho, že jí nikdo nenakrmí králíka.. dělá, jako kdyby ta řiť, kde bydlí, byla daleko :D tam se dá v pohodě dojít pěškobusem :D
*****
tak uvidíme, jak to dopadne.. tak já povalim a možná teda něco málo uklidim no.. dobře se mi spinkalo dneska odpoledne.. tak je to fajn.. jeee.. ještě dvakrát na tu vyjebanou ranní.. jooooooooooooooo.. a nejhezčí větu, kterou jsem dneska slyšela, tak když mi L. (ne ta moje) řekla, (když se tam řešil nějakej svinec kolem mašiny) že se mě to už taky týká, že jako enďačka bych o tom taky měla vědět.. a že doufá, že už mě začnou zaučovat na mašině a ne mě jenom ignorovat.. že taky potřebujou, abych se s nima normálně střídala.. no já bych taky ráda no.. tak já teda budu doufat, že mi tu naději zase nezkurví tím, že mě šoupnou zpátky na mayhem.. takhle se ale na tý mašině nikdy nenaučím, když mě tam nechaj na chvíli a pak mě šoupnou zase do píči.. ale to je prostě náš skleník.. tam to je normální..
tak na mě myslete, až budu mít zejtra poradu.. od půl druhý do dvou jo?? tak papa x))
(a na fotce z minulýho článku mi je o pět let míň x))
*****

haha

14. ledna 2015 v 0:20 | Evil Industries |  >Má duše
ta ranní vůbec neubíhá, to je na posrání, fakt.. zase.. poledne.. a konec.. krize jako kráva.. ale.. ještě třikrááát.. no.. přežila jsem to ale.. byla tam pohoda.. akorát to byla docela prdel, protože došla zásoba naúčkovaných platíček.. Meta nám je nestíhá vyrábět.. říkám furt, že bylo lepší, když jsme si je dělaly sami.. ale holt chtěj zvyšovat normy, tak ať si dělaj, co chtěj.. přitom tam dělají většinou postižení lidi, tak toho moc neudělají.. to je mohlo napadnout.. navíc musíme každý plato kontrolovat.. je to zlámaný a tak.. plata došly, účka došly, prázdný plata došly :D ty vole :D jsem jim říkala, že můžeme holt píchat senzory do stolu :D
*****
tak se sjelo všechno, co bylo nadělaný na justáži, já byla chvíli u mašiny.. už jsem myslela, že půjdu vylamovat.. a oni mě tam nepustili, si představte.. asi zapoměli, že jsem si to tam už před Vánocema chodila zkoušet.. ty vole :D tak jsem zase jenom měřila no.. ale naměřila jsem toho dost.. pak se samozřejmě pojebala pec, tak se nemohlo jet ani na justáži a teď se poser :D :D E. (naše prdlá) šla jinam.. tak jsme byly čtyři.. dvě na mašině.. dvě na justáži.. já to pak dodělávala.. hromady platíček pak dopajovat.. no dopájela jsem to asi za pět celá s tím, že se ty rámy tahaly z pece :D úplně horký.. no mám i puchejříček, jak to bylo horký :D :D
*****
no vedro mi bylo jako kráva.. a pak přišel mamut.. píča vyjebaná.. já jí stejně jednou srazim ze schodů.. úplně nehoda, víte jak.. tak tam holky otevřely okno, protože to bylo příšerný.. vedro a nedýchatelno.. a ještě jak jsem byla nahnutá věčně u těch horkých rámů, tak to bylo jak v sauně.. jsem cejtila, jak se mi kroutí obočí :D no a co myslíte.. holky ještě ani neobešly pás a ta píča to okno zavřela.. prej jestli si neděláme prdel.. nojo.. ono jí je totiž zima při těch 28 stupních.. v peci je cca 300 stupňů, když se přímo z toho vytáhne rám, tak je nejspíš horkej a sálá z toho vedro neasi.. tak jsem chtěla trochu kyslíku.. přitom to okno bylo otevřený na mě.. a ta píča byla na jedničkách.. o patnáct metrů dál od toho okna.. ale né.. ona by chcípla na přebytek kyslíku.. nenávidím jí píču.. fakt ty vole.. sere mě jenom jí vidim..
*****
prej jí nemám zabíjet, že chcípne sama.. klouby v hajzlu, má tak dvěstě kilo.. funí jak parní lokomotiva.. než doleze do práce, tak to je víc jak hodina.. než vyleze do schodů, tak to je ještě dýl.. ty vole.. a třikrát do tejdne klepe řízky.. pizda.. dneska jsem nešla za mamušákem do práce.. jela k doktoru.. tak jsem se nechala odvízt na poštu.. mamušík chtěla koupit kredit.. a myslela, jako kupon.. ale tak když je na poště terminál, proč se srát s kuponem.. tak jsem to nechala poslat přes terminál.. stejně i tak mám vždycky takovej blbej pocit, jestli to fakt přijde, nebo ne.. a mám tendenci na tý poště čekat, dokud mi to nepřijde.. tak jsem se tam zarazila.. a pak mi došlo, že to přijde mamině, ne mě :D :D
*****
měla jsem taky chuť říct tý ženský na poště, že jim za chvíli přijde "malinkatej lehoučkej" balíček pro mě :D oni ty balíky mají vzadu a ještě v patře nad.. takže to bude tahat po schodech dolů.. posledně to táhla s ještě jednou ženskou z kanclu.. :D když nebudu chtít zneužívat myšáka, tak to holt rozeberu na poště no :D mě je to jedno :D mamina by šla se mnou a vzaly bychom to do igelitky, protože to bumbání nemá na balíku ucho na chycení.. ale to bude prdel to tam rozbalovat, když je to v krabici, co je obalená fólií.. v krabici je tři prdele igelitu, bublin a vzduchovejch polštářků.. kurva kdyby byly alespoň naplněný héliem :D
*****
tak uvidíme :D no.. doma co.. jsem myslela, že budu teda něco kuchtit.. a mamina nevěděla, co.. navíc doma skoro nic nebylo :D a mě nic nenapadne.. prostě ne.. ani omylem.. tak mamina si dala polívku od včera.. a já si osmažila kýbl hranolků a zalila jsem to kečupem.. nažrala jsem se a padla jsem za vlast.. byla v Ag u doktora.. no vrátila se v půl šestý.. s dlahou.. zánět šlach.. paráda.. tak je doma.. teď šílí, jak bude doma, tak nebudou peníze.. dělá, jako kdybych nechodila od práce, nebo co.. kurva ta má starosti.. to je děsný..
*****
no a já nevim.. chystala jsem se uklízet.. a psát článek.. ale hovno.. prostě jsem padla a usnula skoro ve stoje.. úplně v prdeli.. a nemohla jsem se ani vzbudit.. a to chce ke mě L. na návštěvu.. i s myší.. prej se ale děsí, aby z mýho bejváku neměl trauma.. no to možná bude mít no :D ale to bych si tu musela nejprve uklidit.. bylo to v plánu no.. ale jaxi.. jsem tak trochen usnula.. a konec.. možná teď jen tak na rychlo něco pouklidim.. aby se neřeklo.. abych mohla líp spinkat. :D a taky Myš prej někam jede o vejkendu.. a L. ne.. byla by doma sama.. tak mi říkala, že přijede ke mě a bude u mě na vejkend :D jsem jí řekla, proč ne.. pak jsem si vzpoměla, co Leuška.. dobrý.. Lea pojede s Myší :D a L. si může vzít králík sem :D no tak kdyžtak si uděláme procházku ne.. není to tak daleko.. L. bydlí ode mě pár kiláků..
tak jsem zvědavá, jestli to dopadne :D :D a jestli tu ženu budu mít :) uvidíííííme.. jen musím prostě uklidit no :D tak já mizim.. zkusim něco pouklidit hele :D :D tak pa :)
*****
a ne.. už nikdy neudělám takovouhle píčovinu :D

telefonát z Olomóce

12. ledna 2015 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
a nepotěšil ale pak hodně potěšil :D no.. ale vezmu to od začátku.. opravdu děsná prdel dneska.. po měsíci bdění v noci (tejden noční, dva tejdny volno, tejden noční) jsem měla vstávat v půl pátý RÁNO.. no povedlo se.. moje L. mi řekla, že se pro mě staví autem, abych nešla pěškobusem.. páč jsem jí psala o vopruzovi, kterej si teď vymejšlí kdesi cosi, ale on je v tom nevinně.. nevěřím mu dávno ani slovo.. no to je jedno.. tak prej jsem měla bejt v 5:40 na zastávce.. no a já tam byla.. a taxík nikde.. tak jsem čekala ještě.. v 5:50 (podle mýho času v 5:54) mi L. volala, kde jsem :D tak jsem jí říkala, že mi bylo řečeno, že se pro mě staví za pět třičtvrtě.. ne za pět šest :D a já už se v 5:50 (mýho času) sebrala a mazala do fabriky.. no byla jsem ve fabrice dřív, než L. s Myší :D
*****
prej se Myš nemohl vykopat z baráku, protože pes tohle a tamto :D klasika :D no v práci to bylo super :) krize mě chytla klasicky v poledne.. no prdel byla :D ale já se chodila procházet.. když byl teda čas.. na Endu je pohoda.. ale fakt kurevsky těžká pohoda.. parádní.. měřila jsem.. a ten píčus, kterej nacvaknu na kus mi při zaklopení pod tu bedýnku vypadl.. a já si toho nevšimla.. a počítač mi hlásil že prej chyba a já to uložila.. přitom když to je červený, tak se to nesmí odkliknout a uložit :D ale prostě ignorovat a vyhodit :D no ale pohoda.. pak šla po mě měřit E.V. a to už jsem slyšela to její "no do píííčiiii" :D no takhle tam namlátila čtyři kusy za sebou :D taky jí to z toho vypadlo a ona to uložila :D tak v pohodě :D
*****
a jsem děsně zvědavá zda-li mě začnou už teda zaučovat.. dneska jsme se snažili nějak všeci přežít.. protože to je fakt hardcore tohle.. ty vole.. po měsíci si převracet režim o 12 hodin.. neeee :D je to opravdu děsný :D začínala jsem na justáži a tentokrát jsem to nezablokovala.. och jsem dobrááá :D náhodou jsem se trefila no :D a šlo mi to.. sama jsem na sebe zírala, jak mi to parádně šlo!! :D tak jsem ze sebe měla radost.. úplně xD byla děsná pohoda.. dvakrát nebo třikrát jsem šla měřit.. něco jsem nařezala.. paráda den.. klasika.. pec řvala.. zase to na hovno pájelo.. bla bla.. ale to je holt naše pec no.. ta lepší nebude.. nejlepší, když v šest přijdete do práce a v šest deset, hned po tom, co do ní přijede první rám, to začne vřískat :D na posrání takhle po ránu :D :D budíček no..
*****
taky novinka.. ta moje nová tekutá linka je nesmrtelná!!! já mám radost jako svině :D úplně úžasná :) ještě aby ne, za tu cenu ty vole :D už jsem raději zapoměla, kolik stála.. na netu jí maj za 150 nebo za 190.. asi tak nějak no.. možná n něco víc.. ale když jsem si čmárla testerem na ruku, ono to na ní pekelně drželo a pak jsem půl hodiny, co jsme procházely drogerii, to dřela dolů vlhčeným ubrouskem a ono to ne a ne pustit :D :D tak bylo rozhodnuto.. to je kurevsky úžasná věc ta linka :) za tu cenu se to fakt vyplatí :) fakt doporučuju :) a jsem spokojená s tím netovým obchodem.. je tam opravdu všechno o neskutečnou sumu levnější..
*****
jeee.. no v práci byla pohoda.. o přestávce se mě L. zase snažila nasrat s tím, že na tom mayhemu je věčně i o přestávce, protože má dojem, že nestíhá.. poseru se z ní.. jsem jí hned zjebala, že právě kvůli takovým, co dělají ZADARMO o přestávce, se zvyšujou normy.. mě to vždycky nasere no :D ale byla jsem milá.. celkem.. pak mě nasral jenom jedinej pohled na tu vyžranou pizdu ze shora.. jí stejně jednoho krásnýho dne srazim ze schodů a bude klid.. ale přes ty její pneumatiky by se jí nic nestalo.. to je na hovno.. musim vymyslet něco lepšího.. prostě mi naběhla na nůž.. sama.. dvěstěkrát :D
*****
no tak se uklidníme, nebo se tady z tý představy udělám.. před koncem pracovní doby, tak ve třičtvrtě na dvě jsem měla zmeškanej hovor od neznámýho čísla.. tak jsem to nechala bejt.. na neznámý čísla prostě zpátky nevolám.. a povětšinou je ani nezvedám.. ale tentokrát mi to číslo zavolalo ještě v půl pátý.. tak jsem to zvedla.. áá.. byla to Pivotéka :) volala mi taková milá paní s olomóckým přízvukem, která mi říkala o mý objednávce.. jsem myslela, že na mě vyjede s něčím jako: "si děláte prdel, přes celou republiku balíkem donýst cca 24 kilo??? ste se posrala né?" :D a ona mi říkala, že takhle těžký balíky se moc nevozí.. ale přitom na tom netu je napsaný, že balíky posílají do 30ti kilo.. a tohle fakt bude vážit "jen" cca 24 :D tak jsem to hodila jako balík na dobírku nó :D
*****
a ona mi říkala: "a paní, nebylo by lepší, kdybychom vám to přivezli PPL? nemusela byste to tahat z pošty" jakoby věděla, že to váží víc, jak já :D :D tak jsem jí řekla, že jo.. "a dokonce to budete mít i levnější o třicet korun" "no vidíte, to mě nenapadlo" :D tak jsme se domlouvaly, kdy by mi to mohly přivízt.. abych byla doma.. říkala, že snad ve středu už bude zásilka připravená (Zázvorka je momentálně nejspíš nedostatkový zboží, jak to tak vypadá, někdo nechce, abych jí ochutnala :D).. tak jsem jí říkala, že tenhle tejden budu doma po druhý.. raději kolem třetí.. a příští tejden dopoledne.. tak že prej pohoda.. že se mi ozvou :) nojo ty vole.. a kdo mi to odnese do patra? :D holt beru kudlu a rozřežu tu bednu.. snad mi to chlápek z dodávky vynese dovnitř do vchodu.. venku před barákem se mi to kuchat nechce :D protože s touhle bedýnkou nehnu :D :D
*****
no mám tu poslední Grenu.. teď jí jdu otevřít :D tak už by bylo jako na čase no :D jeeeeeeee :) takový zprávy mi ke zlepšení dne stačí :D jak na mě všichni: "ty vole si normální?? ty si fakt objednáváš limonádu až z Olomouce??" :D no tak když tady ty vole NIKDE NENÍ!! a já jí chci chlastat, tak co mám kurva dělat :D mě nějaká ta koruna navíc nevytrhne.. nejsem rozhazovačnej typ.. syslim si všechno.. dám na nájem, občas udělám někomu radost a občas jí udělám sobě.. tak co.. od toho ty peníze jsou ne.. cena zboží 274 kč.. cena s PPL 424 kč.. a co jako.. na to, že to jde přes celou republiku to je pakatel.. si vemze, kolik kurva stojí benzín..
*****
nooo.. co jsem to chtěla ještě.. nevim.. asi že bych měla jít chrápat ne.. tak já povalim teda no.. otevřu si mojí poslední Grenu a zalehnu.. tak papa :)

jsem líná

11. ledna 2015 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
ale tak neskutečně líná, že asi na to chcípnu.. zase si celej vejkend obracím režim.. no.. samozřejmě to jako každej vejkend po noční jde :D :D posrala bych se z toho.. fakt.. no.. zejtra půjdu na End (DOUFÁM!!!!) a snad bude fajn.. těším se na tu práci.. je tam pohoda.. akorát se děsím toho, že ta píča nade mnou bude se mnou na směně.. to mě tak nasrala pizda.. ve čtvrtek před noční jo.. holky říkaly ty svoje úlevný kecy typu: "jéééé konečně ještě poslední nočnííííí.." bla bla.. klasika.. a ona ta pizda tam napochodovala a prej: "jééé.. ani nevíš, jak jsem ráda, že noční nedělám.." a zrovna tahle píča vejbaná zkurvená zabiju jí svini vyžranou.... no tak se zase zklidníme.. aaaaaaaaaaaaa.. tak noční by potřebovala jako sůl!!!! kdybyste slyšely ten kravál.. ale ten kravál!!!!!!!
*****
ne.. to si nedovedete představit.. zase tam měla ty svoje zkurvený haranty a já si udělala krásnou rejhu do stropu.. no.. spadla mi mikina z kladiva, když jsem do toho stropu mlátila.. ne.. nepomáhá to.. pizda vyjebaná.. ta ať mi nepřijde tenhle tejden pod ruku píča.. skopu jí do hranatý koule.. ale přes ty její pneumatiky by jí to nic neudělalo.. no tak jí něčím umlátim.. tohle není do píči normální.. a ty haranty nechá lítat a jebat se vším, ale není schopná těm zmrdům říct, aby toho nechali.. ale tohle fakt není jako když vám občas někdo dupe nad hlavou.. tohle se nedá ani popsat.. ty vole.. takže vejkend naprosto na píču.. převracení režimu se nepovedlo.. a ještě tahle píča mi kurví celý dny..
*****
navíc mě kokot votravoval.. to je ale divnýýýýýý že se v deset ráno po noční snažím spát.. to je divný, že si vypínám telefon, aby mě ten píčus neprudil.. nééé.. já vypnu telefon.. a ten zmrd za chvíli začne zvonit a mlátit na dveře!!!! otevřela jsem, protože jsem ho v kukátku nepoznala.. vrazil mi papír do ruky.. hned jsem zabouchla.. hm.. na tom papíru ty samý hovna, co dostávám denně do sms nebo na mail.. zmrd vyjebanej si.. ještě chvíli a uvidíš.. fakt.. já vim, že to tady čteš kokote..
*****
pak večer jsem s maminou čučela na Smrtonosnou past a mamina měla takový tušení.. tak se podívala z okna.. no vida.. cejtí ho i přes sklo.. a před barákem nám zastavil velkej černej taxík.. a vylezl z něj.. zmizel kamsi do píči.. za roh baráku.. asi se šel vychcat.. pak za chvíli přilezl k nám a začal zvonit a mlátit na dveře.. ignorovaly jsme to.. pak se nechal tim taxíkem odvízt před Vlčák.. taxík na něj čekal.. pak zmizel.. on si ten kokot prostě nedá pokoj.. stalking to je ty píčo.. přečti si o tom něco, je to trestný, tak si dávej pozor na pusinku..
*****
už toho mám tak akorát.. no nic.. kokot zůstane kokotem.. to jsem si kolikrát ověřila.. no.. jinak.. co novýho.. katastrofa.. mám tu poslední Grenu.. ale objednala jsem si další balíček :D tentokrát bude mít snad 25 kilo :D no objednala jsem si zase balík Greny a balík Sylvány.. a ještě k tomu jsem si tam přihodila čtyři třetinky Zázvorky :) tu jsem ještě neměla.. ale nenašla jsem jí v plastu.. tak jsem si je objednala ve skle no.. snad mi to paka na poště nerozflákají.. je to přeci jen štreka jako prase z tý Olomouce.. tak držte pěsti, ať to dorazí v pohodě :D a ať se mi to povede dopravit v pohodě až domů :D to bude kurevsky zajímavý :D třeba myšáček bude zase tak hrozně hodnej a zahraje si na Ramba :D
*****
co jsem ještě chtěla.. až budu mít bumbání doma, budu mít zase alespoň radost.. takhle mě jenom sere kokot, mamut a košiláči.. a koukejte zvednout svoje líný prdele a naklusejte 16/1 do Práglu na demošku!!! jinak se naseru ještě víc.. a výmluva na nedostatek času se nepřijímá.. krafat a nadávat u zpráv a u netu umí každej.. ale udělat pro to něco, to néééé.. už je to docela dost v píči.. no.. a já jsem v píči s převracením režimu :D :D v půl pátý vstávám.. do prdele kurva fix.. musim letět.. tak papa x))
*****
*****
*****
*****
foto z Brutalu 2012 asi :D
poznáte, co to je za strom? :)
*****
*****
zimní Pepíkov :)
*****
*****
miluju to tam ♥

Arabia II

11. ledna 2015 v 13:20 | Evil Industries |  >To nej
*****
nejpravdivější píseň současnosti.. a kdo říká, že se nic blbýho neděje, ať jde do píči..

Rudý anděl

8. ledna 2015 v 20:20 | Evil Industries |  >Úvahy na téma...
Tichým lesem se loudavě procházela štíhlá postava. Ledově bílé tělo zakrýval jen lehký, černý šat, přes který se táhl dlouhý, tmavý plášť, zašpiněný od prachu. Bosé nohy se brouzdaly mokrým sněhem. Jen občasná kapka, která opustila koruny stromů, hlásila příchod jara.
*****
Na bledé tváři se objevil nepatrný úsměv. Kalně rudé oči se mrtvě zvrátily k nebi. Touha vzlétnout do výšin rozpínala jeho silná křídla. Neudělá to však. Dnes nevzlétne. Neslyšným a rychlým během se dostal do nejvíc zapomenutého místa v téhle vsi. Zlem nasáklé zdi chránily tucet lidí, zkažených fanatismem těch vyšších a lepších. Těch čistých a jediných, kteří si zaslouží království nebeské. Přitom oni budou první, kdo se propadnou do hlubin nejčernějších pekel.
*****
V závoji višňově rudých vlasů pozoroval tu šarádu a stále se usmíval nad jejich bídou. Moc dobře věděl, že už zanedlouho nadejde i jejich čas. Osud vše vezme do svých nemilosrdných rukou a na jejich zbytečných životech zanechá svojí stopu. Jizvu, kterou už jen tak nesmažou.
*****
Jejich falešný smích, spíše než radost, připomínal řinčení padajícího zvonu s prasklým srdcem. Do spánků mu vjela bodavá bolest, semkl pevně víčka a zatnul zuby, aby nemusel zoufalstvím křičet. Neovládl svůj dlouho potlačovaný hněv a svojí zvrácenou touhu. Lačnil po jejich zkažené krvi. Zlehka se vznesl nad jejich obydlím, po chvíli přemýšlení se už ale choulil u jedné z těch šedavých zdí. Byl tak blízko. Cítil jejich strach, který skrývali za zlobou a lhostejností.
*****
Nesnesl dál to pomyšlení, že budou i nadále beztrestně vdechovat okolní vzduch a stále drásat jeho vědomí. Ne. Zlo zpečetíš jen zlem. Shodil z ramen svůj plášť, který bránil světu pohledu na něj. Ukázal tak svou nádherně děsivou tvář, kterou nehyzdila žádná jizva. Jen dokonalý bílý samet, kterému vládly dvě krvavě rudé oči. Plné všech emocí, co svět zná. Nyní přetékaly šílenstvím.

Byl šílený.

Cítil ve vzduchu blížící se smrt. Ta skutečnost jej velice těšila. Už zanedlouho mu bude lépe. Navrátí se mu jeho síla a tělo přestane ovládat nesnesitelná bolest. Trhaně se nadechl a s úlevou vydechl. Nepozorovaně proklouzl dveřmi a vstoupil do místnosti. Posadil se za jeden z volných stolů a čekal. Po chvíli se u něj zjevila postava. Vrávoravými kroky jej obcházela dokola a svým opilým pohledem se snažila dostat pod ochraňující závoj dlouhých vlasů.

Bez úspěchu. Muž jej chytil za rudou kštici. Postava svůj hněv již neovládla dál. Za pár okamžiků se nad ním tyčila a zuřivě na muže syčela. Muž se již nedočkal nadcházejícího svítání. Tajemná osoba konečně utišila svou spalující touhu. Ochutnala nejeden lok horké krve, která pocházela z dost zkažené duše. Měl-li ten muž vůbec duši. Pocit to byl nádherný. Z jeho neživého těla se pomalu odplavovala bolest, kterou nahrazovala slast.

Mladý muž, posilněn čerstvou krví, byl nyní opojen silou.

Zahalil se před světem a vydal se znovu na cestu tichou nocí.


(a kdo poznal, o kom jsem psala, má bod :))