když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Únor 2015

Padesát odstínů šedi a další radosti

27. února 2015 v 1:00 | Evil Industries |  >Má duše
já jsem tak děsně, líná, že to snad není možný.. včera to bylo v práci fajn.. pozdějš odpoledne, v tu dobu, co chodívám chrnět, tak dostala mamina zprávu od svýho kámoše, že je za dvacet minut u nás a že jedou do pryč :D tak mamina čučela :D a ona v teplácích a teď zase měla nervy, že se nestihne nachystat.. taky se vypravuje klidně dvě tři hodiny, když někam jdeme :D tak z toho byla úplně vyřízená :D nevěděla, kam půjdou.. prostě byla unesena :D a já si šla lehnout.. probudila jsem se večer a mamina furt nikde.. telefon mi nezvedala.. na zprávy mi neodpovídala.. a já se už děsila, že se něco stalo.. po půl jedný mi zavolala konečně.. že už jede dom a že mi všechno řekne.. ty vole..
*****
tak že to si jeli do kina.. na Padesát odstínů šedi.. ale né do Ag nebo do Prdele Zakopaný.. oni museli jet až do Plzně :D tak fajn no :D proč ne, uprostřed tejdne, že jo :D já čekala na mamušáka.. no a tak přijela a začala mi vyprávět.. že film parádní.. byla úplně unešená a že si to musím stáhnout.. tak to jsem na to teda zvědavá.. zatím se mi líbí jen ta písnička od Ellie Goulding, kterou hrajou na Óčku.. ta je fakt úžasná..
*****
*****
jen nechápu, jak ta mamina mohla vstát pak ve třičtvrtě na pět do práce :D já chrápala odpoledne, že jo.. u mě to je normální, že chodim chrápat v jednu ráno.. ale u maminy ne.. ta je do půl jedenáctý tuhá.. ale hlavní je, že se líbilo :) ona by byla doma dřív, ale tomu kámošovi na hlídaným parkovišti vymlátili okýnko a ukradli mu navigaci.. tak museli čekat na benga.. paráda, co.. a tam je přitom kamera na kameře.. prostě pech.. a mamina teď říká, že určitě nosí smůlu.. já se z ní poseru fakt..
*****
donesla mi kýbl coly, popcorn mi nedonesla.. mi říkala, co s ním ten kámoš udělal.. že do něj párkrát hrábnul a vyhodil ho :D místo toho, aby ho poslal měěě :D achjo.. takže to prej bylo fajn.. a já měla děs, kde ta mamina je a co se stalo.. tak se šlo teda chrápat no.. ráno to bylo v cajku.. dneska v práci taky.. všechno je fajn.. jen se mi zase udělalo špatně.. dneska na poradě.. jsem dřepěla na lavičce a najednou se to se mnou tak zamotalo, že jsem málem padla na držku.. fakt nevim už.. a zfetovat se v půl druhý odpoledne se mi nechce.. kort, když bych pak ani nevylezla do schodů..
*****
no.. nic novýho jsme se nedověděli.. příští tejden zase End.. paráda.. pohoda klídek.. Elizabeta už přišla do práce.. Míšu jsem dneska neviděla.. tak nevím, jak na tom je.. doufejme, že dobře.. jinak tam padá jeden po druhým a je nás skoro polovina doma.. s chřipajznou.. a to tam ještě navíc všichni prskaj a frkaj a to je děs.. ani tu ruku před hubu si neumí dát když kejchaj.. zabít.. fakt.. joooo.. já si včera udělala radost s nákupem.. píďala si koupila mega žvejkačky, velikej Tic Tac a zelenou :D tak má zase co chlastat.. mamina ze mě nemůže, když sem vleze do pokoje, já u počítače a pod sebou mám flašku zelený :D prej kde mám panáka.. na co.. to chlastám rovnou z flašky.. protože mamina jí stejně nemá ráda :D
co jsem to ještě chtěla.. uplíst copánky a jít chrápat? jo.. asi to.. :D tak papa :)
*****
*****
*****
*****
v tom pytlíku jsou megamonstrózní brutálně krutopřísný žvejkačky.. stačí půlku si vrazit do huby a stačí :D ale jsou teda hodně dobrý :)
*****

Auctioned ♥

26. února 2015 v 0:40 | Evil Industries |  >Dark Tranquillity

♥ ♥

myšlenkovej průjem

25. února 2015 v 0:30 | Evil Industries |  >Úvahy na téma...
ještě mě napadlo.. no potěš..

na tohle téma píšu všechny moje denní články.. dřepnu k počítači, chvíli (no, někdy to jsou třeba tři hodiny) dřepím, čumim doblba a pak dostanu najednou křeč do prstů a začnu cosi cvakat.. články si po sobě nečtu.. až druhej den po probuzení.. napadá mě hromada věcí najednou.. pak mi to v palici hučí jak v tunelu..

zrovna teď mě napadá, jaký to bude na blížícím se koncertě, že mi dochází moje černohorský limonády, tak budu muset zase znásilnit Pivotéku.. že mám v lednici medovej Kvasar.. že jsem v práci nepostradatelná (to jako fakt).. že mám zatraceně dobrej hudební vkus - hlavně se mnou na tohle téma nezapřádejte hovor, nebo se z toho poserete.. do vnuka Mamuta, kterej je u nás na brigádě, jsem to taky začala dneska hustit.. to jsem pak k nezastavení.. hlavně, že si každej myslí, jak já jsem tichá a kdesi cosi.. do doby, než otevřu hubu, že..

napadá mě, že dneska se mi vlastně ani v práci neudělalo špatně.. že si polovinu včerejška nepamatuju, jak jsem byla sjetá (jedna tabletka ty vole a co to udělá za kouzla), že se umím radovat z maličkostí.. jo.. třeba dneska v krámu jsem objevila mezi jednotlivě balenýma žvejkačmama jeden minipytlíček, ve kterým se schovávají žvejkačkový kuličky dvě :) a já mám z toho Vánoce.. no co.. nejlepší je se radovat z takových maličkostí, no ne?
*****

dneska mě taky napadlo, že si konečně můžu na sebe vzít normální punčocháče k minisukni, protože mi konečně trochu zesílily haksny, tak se nemusím za ně stydět.. ono je to příjemný jak osina v prdeli, když pak na mě lidi blbě čumí a pomlouvaj, že jsem určitě bulimička.. kreténi..

dál mě napadá, že by se měla ale už fakt zrušit ranní směna.. protože mě to co nevidět zabije.. a že by se měl konečně najít někdo, kdo se mnou pojede na výlet na Gothenburg Sound Festival (a k tomu mi pořídit slovník).. a taky mě napadlo, že jedinej koukatelnej pořad je Top Gear a stará Kriminálka Las Vegas (do konce šestý řady).. a že pořádnej metal se umí jenom ve Skandinávii a taky si nechám narůst vlasy možná i pod prdel.. k tomu mi bude stačit ještě maximálně 15-20 cenťáků.. jo.. a taky že jsem za vejkend a dnešek měla už třetí kafe.. a to jsem ho úplně přestala pít.. no to mě poser.. a to jsem myslela, že jsem se jedný mojí neřesti zbavila.. ne, že by jich bylo hodně.. (další je třeba zelenej čaj, švédskej death metal a limonády od Černý Hory)..

jooo.. a L. mě zná tak cca od mejch třinácti let a dneska mi poslala fotku z obchodu a tam mají naušničky jako berušky.. a ona si žena moje celou dobu nevšimla, že já nemám píchlý uši :D a ani si je píchnout nehodlám.. nikdy jsem netoužila po tom, mít díry v uších a něco si do těch děr pověsit.. proč taky, že jo.. akorát by se mi to motalo do vlasů.. to mi bohatě stačí pentagram na krku.. taky se mi někdy nehorázně ten řetízek zamotá do pačesů.. kort při headbackingu.. stačí, že s tím pentáčem věčně dostávám do zubů..

taky mě napadá, že absolutně nechápu, proč je death metal underground.. to je naprostá demence, vážně.. no.. hele mě toho napadá opravdu hodně, ale měla bych se na to raději víte co.. nebo tu budu klasicky do rána.. taky mě napadá, že se mi dneska hezky spalo, asi tak dvě hodiny, ale já v půl pátý zase musím vstávat.. no ještě že to bude už jenom třikrát.. zejtra.. a pak ještě dvakrát.. paráda.. fuj.. zrušte tu ranní někdo.. no fakt.. a už radši jdu..

Peugeot Onyx, Pagani Zonda R

24. února 2015 v 17:00 | Evil Industries |  >Různé
*****
*****
*****
*****
*****
*****
mini :D
*****
*****
♥ ♥

tak jsem to přežila

24. února 2015 v 0:30 | Evil Industries |  >Má duše
hmm.. hned se všichni ptali, jestli už dobrý a kdesi cosi.. samozřejmě, že si všichni do jednoho mysleli, že jsem měla chřipku.. hmm.. ignoranti.. tak jsem jim jen řekla, že chřipku jsem fakt neměla, že jí spíš teprve budu mít, protože jsem možná něco chytila v čekárně u doktora.. paráda.. už se nemůžu dočkat.. no.. byla jsem u šéfový na pohovoru po nemoci.. ty píčo.. něco takovýho existuje jo.. no.. nebyla jsem tam od čtvrtýho.. tak se to bere už jako dlouhodobější nemoc.. tak jsem měla pohovor u šéfový a pak i u ředitelky.. no.. v cajku.. šéfová se mě ptala, jestli se teda už cejtím líp, tak jsem jí řekla, že je to furt stejně na hovno, ale že to bych takhle mohla marodit furt.. a že holt uvidím, co se mnou udělají prášky.. ale jo.. rozhodla jsem se, že raději zkusím něco brát, než mít takovýhle zkurvený stavy.. a Lexaurinem to řešit nemůžu.. ten mi jenom zaručí, že mě vždycky na chvíli ty stavy přejdou, ale neléčí to příčinu.. což absolutně nevím, co je příčina..
*****
no.. práce byla v cajku.. byla jsem na Endu s L.. všechno bylo naprosto v pohodě, dokud se mi neudělalo zle.. parádní.. přesně to jsem chtěla.. padala jsem na držku, horko jako kráva (prej bylo vedro jenom mě, nene.. určitě tam bylo 40 stupňů, to se mi nemohlo jenom zdát..), motala se mi hlava a klepala jsem se tak, že jsem nemohla dělat.. super.. krása krása.. tak jsem si musela vzít prášek.. za čtvrt hodiny jsem úplně ztěžkla, jako bych měla tunu a nemohla jsem ty ruce ani unýst.. nemohla jsem se trefit do účka :D L. mi říkala, že jsem mlela děsný sračky.. no to asi proto, že jsem se něco snažila říct, ale jako sorry, ono fakt moc nejde mluvit.. chcete něco říct, ale nemůžete se kurva vymáčknout :D to já vím..
*****
tenhle stav trvá tak cca dvě hodiny.. L. mi to schválně hlídala ten čas.. já nevěděla, jak to dlouho trvá, ale tak odhadem.. no a fakt.. kolem dvou hodin úplně mimózního stavu, kdy chytám i záchvaty smíchu.. polovinu věcí, co jsem mlela, nebo dělala, si nepamatuju.. ale je mi to upřímě u prdele.. copak jste nikdy nebyli sjetý? :D je to fakt fajn pocit.. ale za ty cca dvě hodiny to přejde a pak už je dobře.. fakt dobře.. L. mi říkala, že to chce taky, že jí prej mám jeden prášek dát.. no to víš, že jo.. a zavřou mě ne.. to se nesmí ty vole někomu dávat svoje prášky.. na každých antidepresivech je napsaný to samý: "tento lék byl předepsán Vám. nepodávejte jej proto žádné jiné osobě, a to i v případě, má-li stejné příznaky, jako vy. mohl by mu ublížit." znám nazpaměť.. je to na všech takových prášcích..
*****
nevím, co v práci za změny.. nic moc.. většinu věcí, co se tam děly, tak dávno vím od L. nebo z doslechu.. hmm.. hele.. po odeznění toho mýho stavu mě bylo tak hrozně dobře, že se mi chtělo krásně spinkat.. ale tak hrozně moc.. klasika.. ale fakt jsem šichtu přežila a je to pohoda :D
*****
po šichtě jsem s L. řešila jednu věc.. o tom tady ale nebudu psát.. no přesně tohohle jsem se děsila.. tak doufejme, že to bude v cajku.. nechala jsem se odvízt klasicky do Ri-Vaje a L. se mě udiveně ptala: "mamina už chodí do práce?" :D no.. od minulýho pondělka :D s maminou jsme se stavily na poště a pak se jelo do Ag.. něco nakoupit.. to jsme zase vlezly někam.. miluju to dárkový zboží na rohu.. tam vždycky chodíme, když někdo něco má.. narozky, nebo svátek.. fakt tam maj všechno.. a nejlepší.. maj tam pivní speciály.. ale zahraniční.. jedinej krám, kde mají Hoegaardena.. ve třetince.. dneska jsem tam objevila něco, co neznám.. ty pivíčka jsou taky po třetinkách, jsou hrozně drahý (35 kč), ale musím je vyzkoušet.. Guinness - irský černý pivo, svrchně kvašený, obj. 5%.. a Leffe Brune - speciál svrchně kvašenej, tmavej (to nevim, jestli to znamená černý, nebo jestli je jen tmavší :D), obj. 6,5% a ten je z Belgie :)
*****
*****
*****
taky vyfotit s dnešním hami, samozřejmě :D
tak jsem na ně zvědavá :) prodavačka říkala, že to jedno je určitě dobrý, že to už chutnala a že si ho i lidi pochvalujou.. no viděla jsem, že tam byly poslední dva kousky.. tak jsem zvědavá.. já jí pak dám vědět, jak mi chutnalo :D tak jsem si zase udělala s něčím radost nó.. :) to mi udělá vždycky zaručeně radost.. pivo, který neznám :D takže až ke mě pojedete na návštěvu, tak nějakej neznámej pivní speciál s sebou, jasný, jo? :D
*****
tak dál.. nevim.. doma jsem zalehla do pelechu.. já tu ranní ale docela v cajku přežila.. teď jenom musím myslet na holky, aby byly v sobotu v pohodě.. jinak se fakt poseru.. musí se pořádně doléčit, aby pak nebyly umřetý.. jinak.. co jsem chtěla koupit, tak mám.. trochu.. odlakovač nemám.. ale xichtočistič mám.. ale já chtěla fialovej Clean&Clear, ale neměli ho.. tak mám modrej.. vyfasovaly jsme zase od babi ňaminky.. a doma nic.. pohoda.. a já valim do hajan.. tak papa.. :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
Pagani Zonda R a Pegueot Onyx ♥

zejtra do arbeit

22. února 2015 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
jooo.. tak to bude zajímavý.. od čtvrtýho jsem byla doma.. párkrát u doktora, jednou u cvokaře.. moje skóre jsou hektolitry zelenýho čaje, pár piv, trochu bezinkovýho likéru, pár panáků Draculy, dva Lexauriny a tuna žrádla.. fakt hrozně moc žrádla.. jo.. a jeden červenej Monster.. toho tu zrovna ucucávám půl dne.. a nebojte, na spánek u mě kofein vliv nemá.. hmmm.. takže.. jaký jsou u mě změny, když jsem si tu takhle hezky relaxovala? no.. jsem odpočatá.. mohla jsem si dlouho nemejt hlavu, nechávat jí nechutně mastnou, protože jsem byla doma.. tak si vlásky odpočinuly od téměř denního mytí.. no.. včera jsem utírala prach.. hudbu na plný kule, otevřenej balkon a já si tu trsala s prachovkou.. miluju svý sousedy.. jsou to takoví zmrdi, že bych si nejraději pořídila tu elektrickou kytaru a pořádný kombo.. ale všechno bude :D
*****
jen ať se kreténi hudebně vzdělávají.. jo.. určitě už dobře znají všechny písničky od Dark Tranquillity, ty nejlepší kousky od Insomnium, všechny písně od Dymytry, něco málo od Amon Amarth, Gladenfold a Gormathon.. nic jinýho jsem tu ani neposlouchala.. jedny čechy a jinak samý švédy.. och jaké to překvapení :D bobánci, já chci na Gothenburg sound festival.. jeďte někdo se mnou.. neserte mě, letenka do Gothenburgu stojí 5.669,- kurz švédský koruny je 2,8890 kč.. cože je úplnej pakatel.. ve Švédsku je navíc levno, ne jako tady.. a čisto.. čistej vzduch.. sice tam je miliarda košiláčů, ale oni stejně nesmí poslouchat metal, takže se nás budou stranit :D kurva proč se mnou nikdo nechce jet :D ale já si dneska psala s Marečkem a prej by se mnou i rád jel, tak se uvidí, jak to bude vypadat příští rok :D a pojedeme na fest :P ale já bych tam opravdu vážně hrozně ráda jela příští rok :)
*****
*****
co jsem to zase chtěla.. hmm.. myslela jsem, že napíšu pár článků, ale zase jsem se na to úspěšně vysrala.. ty kanady jsem si taky nenamazala.. ale utřela jsem si ten prach a to je hlavní :D do toho jsem si i malinko pouklidila.. teda.. už to není vůbec vidět, ale jako snaha byla nó.. jsem si dneska dala po papání vychladit dalšího speciála.. s MEDEM!! kurva to bude určitě dobré ♥ Černá Hora - Kvasar - medový světlý speciál 14°.. oooo.. zní to krásně, co? :) no už je v lednici a krásně se chladí :3
*****
hmm.. včera jsem bumbala Velena a mamina se děsně šklebila.. prej je to fuj a ee.. že by pšeničnej kvasničák? ale Hoegaardena vychlastá :D no tak je fakt, že ten je narozdíl od Černohorskýho Velena hodně jemnej.. i když to je třináctka.. ale ten Velen je hodně výraznej no :D víte jak - neubyde :P prej: "fuj, co to v tom plave za sračky?" "že by kvasinky?" "fuuuuj" :D mamina odpoledne udělala merendu z mražených ostružin a červenýho rybízu, kydla do toho šlehačku a cukr.. a málem nám to vysklilo zuby :D hele ani jedna jsme to nedojedly, jak to bylo studený.. ještě tady na to v tý misce koukám :D holt příště nejdřív vyndat trochu rybízu a ostružin, nechat je trochu rozmrznout a pak teprve na to kydnout šlehačku, že jo :D
*****
*****
hele dneska v Top Gearu byl Pagani Zonda :) ale ne R, ale nějakej trochu jinej typ s trochu špičatějším čumáčkem.. mám tu autíčka model :) a taky Pegueot Onyx :P a menšího Nissana 350Z roadster.. a angličáka Lotuse.. ale to nemám tucha, co to je za typ :D jo.. a jak jsem na tom s limonádama? mám tu dvě Greny, dvě Sylvány a dvě Zázvorky :D za chvíli bude na čase udělat nákup na Pivotéce.. a už to rovnou objednám s PPL.. jooo.. nejlíp, abych narazila zase na hodnýho týpka, co by mi to láskyplně donesl do schodů :D :D jooo.. a pokřtila jsem skleničku od P. :) vyfoceno i s papáním, samozřejmě :D s moc dobrým papáním.. smaženým hermelínem :P :)
*****
*****
už mám 12 kapel, na který chci na Brutalu jít.. lístek ještě nemám.. a na netu se objevila rozkošná fotka :D jsem si zadala "Dark Tranquillity Plzeň 19/11/2014 a vyjela mi naše společná fotka u piva :D ty vole já ani nevim, že nás někdo fotil :D ale nejspíš jo, když tam všeci čumíme do objektivu :D no tak mě něco říkejte, jestli se tam dělo tohlecto a támhlecto.. já byla úplně v prdeli z toho všeho :D hele, já ani nevim, že jsem dala zrzkovi pusu na tvář :D ale jemu to je asi úplně u prdele, on je na takový magory zvyklej, tak si při koncertech nechá škubat vlasy a lámat vaz, když se na něj nějaký hovado pověsí :D flegmouš..
*****
*****
to je prostě brutální tohle :D Elizabeta se z toho určitě pochcala smíchy :D :D já k tomu taky neměla daleko :D no měli jsme se všeci dobře :D já se normálně děsim, na co na tom netu ještě narazím :D ale ba ne, je to docela prdel na něco takovýho narazit :D ale už se ta fotka líbí osmi lidem :D mě se taky líbí xD je taková.. zkalená :D
*****
*****
ještě že je ta fotka tak ozářená, že není vidět tak dobře ten můj naprosto dementní úchylnej výraz :D hele ale vidíte, on si mě k sobě přimáčkl sám :D a vůbec ho to nesere :D
jooo.. a co jsem dneska dělala.. krom toho, že jsem tak maximálně utřela nádobí, zamotala fusekle a poskládala nasrávačky.. lovila jsem po netu taky nějaký starší fotky DT.. to je umění něco takovýho najít, fakt.. moc fotek nemaj..
*****
*****
*****
z roku 94.. jee.. to byly housence tři roky :P noo.. co jsem dělala za další užitečnou činnost? vyhrabala jsem svoje esd tričánko.. po dvou tejdnech ty vole :D a dál.. no.. raději nic.. měla bych jít chrápat.. zkurvená ranní.. a to jsem myslela, že půjdu chrápat před půlnocí :D tak čus :P

Starforge

20. února 2015 v 1:22 | Evil Industries |  >Má duše
*****
poslouchejte tu kytaru.. to je neskutečný.. nádhera.. nemám slov..

a to jsem si myslela, že dneska budu psát.. ne.. jsem líná jako svině.. napadlo mě pár věcí, co napsat.. ale seru na to.. já se prostě nedokopu.. napadlo mě pár témat.. třeba něco o 2014.. třeba něco o Brutalu, shrnutí mýho druhýho koncertu DT v roce 2013.. to mám nakousnutý od tý doby v jednom dokumentu.. nejsem schopná, to dopsat.. já ani nevím, jak.. nojo.. o Brutalu to mám taky rozepsaný od srpna.. bla bla.. koho to stejně zajímá, že jo..
*****
dál.. zrovna na mě leze divná nálada.. protože mě sere, jak si o mě někdo dělá závěry a přitom o mě ví hovno.. ty píčo to mě neskutečně jebe.. jak mě někdo může kvůli něčemu soudit, když ví píču.. to snad ne.. to se mi asi jenom zdá.. jooo.. a zdají se mi čím dál tím větší píčoviny.. asi bych měla opravdu začít brát nějaký prášky, aby mi to vymazalo sny a zklidnilo nervy.. tohle je koulervoucí.. hnus, velebnosti.. a začíná mě srát opravdu všechno.. až bych si rvala vlasy.. a to se mi zrovna nechce.. jsem ráda, že mi to trochu narostlo.. dřív jsem si vyškubala půlku hlavy a furt jsem jich měla dost.. hahah.. mamina měla z toho taky nervy v prdeli, když mi pak z koberce sbírala celý prameny.. takhle už dopadnout nechci.. takže.. klid kurva!!
*****
když mám vyplej chat.. tak nejspíš s nikým nechci udržovat kontakt hm? a ne že mi za večer přijde deset zpráv typu: "jsi tuuu??".. lidi jsou opravdu blbý.. až to mlátí o zem.. já tu jen přemejšlím čím dál tím víc nad výletama do zahraničí.. alespoň mám hezký myšlenky, ne?
*****
hm.. chtěla jsem sem nahrát nějaký fotky, ale ten net mě zase tak jebe, že na to seru.. fakt na to nemám nervy.. čus

od doktora

19. února 2015 v 2:30 | Evil Industries |  >Má duše
hmm.. tak bomba.. dneska velice zajímavej den.. tak.. ráno jsem málem nestihla autobus.. no protože to jsem prostě já, že jo.. normálka.. ale v pohodě jsem ho stihla.. nevim jak to dělám.. asi jsem holt dobrá.. no.. šla jsem rovnou k doktoru a zažádala jsem si o ukončení neschopenky.. šéfová by si už jinak asi hodila mašli.. všichni tam chcípaj na chřipajznu, tak nás tam je pět a půl.. jedna kolegyně jela ráno busem.. tak jsme se jen pozdravily.. v Ag jsem hned letěla k doktoru.. samozřejmě, že ještě nebylo otevřelo.. to bejvá pozdějš.. no a přede mnou byla jenom jedna paní.. a pak už jsem šla na řadu..
*****
řekla jsem, že se mi docela ulevilo, jak jsem doma a v klidu.. že sice ty stavy mám pořád, ale že takhle bych mohla bejt doma furt, že jo.. doktorka se zděsila, kolik jsem sežrala toho Lexaurinu.. ujistila jsem jí, že vím, co to je za návykový svinstvo a že to nežeru jako lentilky, že jsem sežrala zatím jen dva prášky.. první, hned ten den, co mi je napsala a co jsem si je vyzvedla z lékárny.. a druhej jsem si vzala jeden den doma.. to byl fakt humus.. to jsem se ani prdelí netrefila na židli, jak to se mnou motalo.. ale tohle fakt není nějaký zamotání hlavy.. tohle s váma točí jak na kolotoči.. a furt rychlejc a rychlejc, až si z toho buď kycnete na prdel, nebo si o něco rozrazíte palici.. a sorry, ale to zrovna nepotřebuju.. mám dvě boule jako kráva.. dvakrát jsem se do ní praštila, v listopadu jsem do ní dostala kanadou.. v srpnu taky.. a kdysi docela dávno jsem si jí rozrazila o tu blbou věc s kulatým kotoučem, co tak rád dělá budíček v šest ráno takhle na těch vesničkách.. všeci víme, o čem je řeč, že :D
*****
noo.. takže to bych jako nepotřebovala sebou někde švihnout, nebo si zlámat haksnu.. domluvim se holt s cvokařem na nějaký šetrnější alternativě.. kdyby bylo nejhůř.. kdyby byla potřeba něco zobat pravidelně.. ale dalšího kurviče jater nepotřebuju.. jsem ráda, že mi vyšly krevní testy dobře.. no.. takže mi ukončila neschopenku.. v pondělí mažu do arbeit.. utíkala jsem k babi.. ta se zrovna chystala do krámu, tak jsme se srazily ve dveřích.. tak jsem hned zavolala šéfový.. musí mít ze mě radost, protože když jsem sama u babi a volám, tak rázuju po bytě sem a tam a hrozně rychle chodim :D šéfová byla štěstím bez sebe, když jsem jí řekla, že v pondělí mažu do práce.. půjdu na ranní na End :) pak jsem si lehla a pustila si Dymytry :D za chvíli přišla babišta z krámu.. mezitím, co byla babi pryč, tak jsem jí tam všechno možný fotila.. prostě mám zase nějakej fotící amok, nebo co..
*****
ale povedlo se mi hezky vyfotit Mášu, jak se tvářila :D ale byla zalezlá pod stolem, tak to šlo v tý tmě docela blbě.. ale přece jen.. snažila jsem se taky vyfotit rybičky v akvárku.. no.. to je vám zajímavý focení hele :D no.. pak babi přišla z krámu a přinesla mi papání.. já doma měla čaj a dva jogurty a goldena na snídani.. ale to jsem si u babi už nevzpomněla, co jsem měla, takže si to přeložila tak, že jsem určitě zase nesnídala.. a naládovala do mě snídani.. další kýbl zelenýho čaje, přede mnou přistály dvě makovky a ještě dvě kaiserky a alespoň patnáct deka debrecínky, nebo prostě šunky s oranžovým krajem :D ty vole.. já sežrala ty dvě kaiserky s tou šunkou.. a k tomu ten čaj.. za hodinu se mě babi zeptala, jestli nemám hlad :D :D
*****
babi no.. stejně do mě nalila polívku.. paráda.. v jedenáct tohle.. ve dvanáct polívku.. takovej kotel.. pak se mě babi ptala, jestli má něco uvařit, nebo jestli půjdeme na jídlo.. tak jsem zavolala mamině, abych se jí zeptala, v kolik přijede.. tak že trojkou.. tak jsem se s ní domluvila, že půjdeme do restaurace na papů a objednáme jí předem, aby to měla rovnou na stole, když přijede.. prostě to vypočítat.. tak prej jo.. tak jsem jí napsala, že teda půjdeme do Q a že si má napsat, co chce objednat.. tak že prej nějakej kuřecí plátek a krokety.. tak fajn.. no a pak babi řekla, že si půjde na chvíli lehnout.. tak já si taky lehla.. no.. a obě jsme vytuhly :D :D na dvě hodiny :D
*****
já se probrala.. vyletěla jsem z pelechu.. podívala jsem se na hodiny a byly skoro tři hodiny :D :D a to mamina měla přijet něco po třetí :D tak jsme letěly do Q.. už jsme myslely, že tam mamina bude sedět a čekat na nás.. tak jsme čekaly, že se nám mamina bude tlemit, že jsme zaspaly :D ale ještě tam nebyla.. tak jsme rychle objednaly.. a už už jsme maminu vyhlížely, protože ten bus tam měl zrovna bejt.. a už jsme to měly na stole.. já s babi jsme měly jako vždy Hawai a mamina měla ten plátek.. a mamina furt nikde :D po chvíli kolem nás šla servírka a ptala se nás, jestli to papání nechceme přikrejt, aby to neměla úplně studený.. tak to přikryla a za chvíli mamina přišla :D
*****
to už jsem v sobě měla půlku pizzy.. no já to všechno sežrala.. celou tu pizzu.. a že je velká jak kolo od traktoru.. zapila jsem to Sprajtkou.. a to jsem nevěřila, že se od toho stolu zvednu :D pak jsme šly ještě k babi.. tam jsem si dala s maminou frťana Draculy a čajček a mamina kafe.. pak přišla otázka, jestli nechceme sušenky, nebo tohlecto a támhlecto :D fujtajksl.. já měla tu pizzu až pod vočima, jak jsem byla nažraná :D ale stejně jsem do sebe ještě něco nacpala.. ale to jsem se pak už fakt nemohla hnout.. ani jsem nemohla dopít toho panáka.. a pak jsme to měly akorát na bus.. akorát to dopít a mazat.. a já nemohla jít :D a pak vylízt do schodů.. no příšerný se takhle hrozně přežrat, fakt :D
*****
jo.. a ještě jsem nejedla od tý doby :D přišel tam k babi taky strejda na chvíli.. tak jsem mu říkala, že chci tam a tam a tam :D a měly jsme tam rozložený dva atlasy :D prej mám letět na Kubu.. že tam se mi bude líbit.. když jsem mu říkala, že se chci podívat do Švédska, tak mi doporučil spíš Norsko.. ale že jsou ty země hrozně čistý.. krásnej vzduch.. a tak.. a v létě tam není kosa.. to i v poslední době, jak čumim na mapu počasí, tak tam je teplejš, jak tady.. jenom tam hodně na severu v tom subpolárním pásu, tak tam jo.. ale já bych chtěla na jih.. k moři.. koupat se tam ale asi moc nedá.. a ani v létě.. tam je maximálně 20-25° a v tom já do vody nevlezu :D ve Španělsku pro mě bylo studený moře hele :D
*****
pak ten můj dávno vysněnej Novej Zéland.. jo.. tam už strejda byl.. prej jasně určitě doporučuje.. ale akorát že kolik hodně moc hodin letu.. no to je divný že jo :D když je to na druhym konci světa.. hmm.. ale když já chci hrozně moc na Island.. ale mamina se mnou do zimy prej nepojede.. že jsem se asi posrala.. no fajn :D kdo se mnou poletí na Island?? :D :D a nečekejte, že vám zaplatim cestu :D tak bohatá teda opravdu nejsem :D no prostě jednoho krásnýho dne se tam podívat chci.. fakt moc.. a furt prej proč chci do Švédska.. že jsem magor.. do zimy.. dobrovolně.. a zrovna já :D který je zima v plus pěti stupních.. no prostě se chci podívat do země, kde na počátku devadesátých let vznikl zárodek melodickýho death metalu :D mamina, babi i strejda to naprosto pochopili :D no čuměli na mě jak zjara :D :D no a co :D
*****
achjo :D co ještě.. doma nic.. stáhla jsem si film, na kterej jsem se ani ještě nepodívala.. měla jsem jenom sprchu a další kýbl čaje :D v Bublinkách jsem se dostala na šestý místo a já si teď nechám zdát o svých vysněných místech.. nebo o tom, jak poletím poprví letadlem k moři :D tak papa teda no.. a pár fotek ještě :)
*****
*****
*****
moje nová berucha :D
*****
*****
*****
pokus o vyfocení čudel
*****
*****
blondýna :D
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
píďala objevila barevný papírky :D a babi jí postavila nebe peklo ráj :D
*****
*****
*****
píďala se snažila se vyfotit proti voknu.. všude se tváří jako kretén.. snažila se vybrat něco, kde se tváří míň dementně..
*****
*****
a srovnání s mamušákem.. foceno loni v létě :)

*****
a budu nejspíš znovu prudit.. prosím prosím.. kdo má fb.. dá mi prosím like? :D děkuju.. budu vám moc vděčná :)

bla

18. února 2015 v 0:00 | Evil Industries |  >Má duše
nevim nevim.. zejtra jdu k doktoru.. tak jsem zvědavá, jestli půjdu do práce.. snad jo.. už včera se na fb objevila moje soutěžní fotečka pivního miminka :) jen tu budu asi prudit o "lajky" :D protože bez žebrání o lajky takovýhle soutěže nejdou.. satanžel.. je mi to blbé.. ale.. tak tedy.. prosím o like :) děkuju :)
*****
co jsem dneska dělala.. samozřejmě, že opět úplný hovno.. žrala jsem jak to prase.. hrála si moje pošahaný bublinky.. zasekla jsem se na sedmý příčce :) ale dobré, že.. pokračování zítra.. to stejně už bude dneska :D tak je to fuk :D v šest vstávačka.. snad jsem se dneska naspala do zásoby.. chrápala jsem půl dne taky.. jsem šla spát nevím kdy.. někdy ve tři? a vstávala jsem v deset.. to jsem se nasnídala.. chvíli jsem tu čučela doblba.. a pak jsem si ještě lehla.. to jsem usnula na chvíli.. no.. na chvíli.. vstala jsem někdy odpoledne až.. asi v půl jedný v půl druhý :D nebo tak nějak :D
*****
joooo.. a nedovedete si představit moje mastný vlasy.. jelikož mě palice nesvědí, jen se mi vlasy mastí, tak jsem si ty vlasy taky nemyla.. na co, když jsem zalezlá doma.. no humus mastnej.. ale myslím, že jim to jen prospělo.. protože vlasy se maj mejt nejčastějš právě jednou za tejden.. a já je morduju většinou denně.. což je strašný.. ale skoro nikdy je nefénuju.. tak jsem si je teda umyla no.. abych mohla vylízt z baráku :D dlouhý jsou.. jak tejden před vejplatou.. ne.. nebudou se stříhat.. nasrat a rozmazat.. miluju ty dotazy: "jeeee.. ty máš ty vlasy dlouhýýýý.. a nechceš se ostříhat?" sem padlá na hlavu nebo co? sice jsem, ale nejsem tak blbá, abych se ostříhala.. :D
*****
tak.. zejtra teda návštěva doktora.. jsem zvědavá.. řeknu jí, že Lexaurin na moje stavy bravůrně pomáhá.. zatím jsem sezobla za tu dobu dva prášky.. nesmim se prostě nasrat.. nesmim se nechat ničím nasrat.. a nikým.. proto nechápu, jak mi furt někdo říká, abych si našla chlapa.. to víš že jo ty vole.. jsem ráda, že mám klid.. ještě s nějakým kokotem se zase rozčilovat.. to sotva.. :D až si budu chtít kurvit nervy, tak si nějakýho píchače najdu.. nebo až mi bude svrbět.. na co jsou taky jinýho dobrý, že jo.. :D och.. roste ze mě feministka.. ale je mi to úplně u prdele.. mám na to právo :D
*****
já si objednám z Olomouce svoje Černohorský limonády, u Lidla si napakuju pivní speciály, koupim si hořkou Studentskou pečeť nebo bílou Chateau (jiný čokolády ani nežeru).. a bude mi úplně nejlíp :D zatím mám tuhle zásobu, tak je to fajne :D mám vše :D jen ty moje vyhlídnutý botičky ještě nemám.. ne, že by mi bylo těch peněz líto, to mi jich teda není líto.. mám je sušit na účtě, nebo si mám něco hezkýho koupit.. hmm? jen mě děsí ta platba převodem.. to mě jako fakt děsí.. máte někdo zkušenosti s nákupem na Metalshopu převodem? já vždycky nakupuju jen na dobírku.. ale takhle drahý věci se holt na dobírku neprodávají no.. tak nevim..
jsou fakt dost drahý (ale znám dražší).. ale mě se hrozně líbí :D a mají i mojí velikost.. achjo.. dilema jako svině.. fakt :D furt se na ně dívám a furt nad tím přemejšlím.. co myslíte? mám to risknout?
*****
a dál.. no.. s maminou jsme se hrabaly v papírech.. mamina vyhrabala svůj výučák, svojí první pracovní smlouvu.. a takový věci.. a narazila na svůj starej i novější pas.. no.. a byly jí ty pasy vesměs k hovno, protože se nikam nedostala.. ten novější pas si pořizovala, protože si myslela, že se mnou a s babi v roce 2003 pojede do Španělska.. no nakonec kvůli tomu kokotovi Otepovi nikam nejela, co dělal za scény.. no.. furt se bavíme s maminou o tom, že si někam musíme taky vyrazit.. že jsme furt doma a hovno.. třeba někam k moři.. no.. tak asi nic.. :D máme kocoura.. ale o toho by se nám někdo postaral, že jo.. to není problém obden ho jít nakrmit, vyměnit vodu, zalejt kytky.. pohoda ne.. a taky jsem si musela vyfotit tu fotku z maminy starýho pasu.. je z roku 87.. fakt kočka ten mamušák :)
*****
*****
já jsem říkala mamině, že se mnou poletí na Island.. a prej jsem blbá :D že chce k moři do tepla :D hmmm.. to si musim počkat, až tam pojedu s Pavlem z Hradce :D ten se tam taky hezky dlouho chystá.. jo.. tam je to nádherný.. chci to tam vidět.. alespoň jednou.. achjo.. a za DT chci jet do Gothenburgu.. ale to jsem už tu psala snad milionkrát.. jo.. a asi bych měla jít chrápat.. nebo nevstanu :D tak jsem zvědavá, jak dopadnu.. papa..

sen

16. února 2015 v 0:50 | Evil Industries |  >Má duše
joo.. to se mi zase zdál zajímavej sen.. a na můj vkus docela dlouhej.. nechápu, jak se to do toho zlomku vteřin může vejít, ale fajn.. no.. nevim, co mám psát, ale přitom chci něco psát.. krása no.. tak jsem si řekla, že alespoň napíšu ten divnej sen.. tak.. cestovala jsem.. kam, to fakt nevím.. po probuzení jsem si řekla, že musím najít, jestli to město/vesnice vůbec existuje, ale zapomněla jsem to.. ale byl to určitě severovýchod :D určitě jo.. fotila jsem si z vlaku kostel na kopci.. nádhernej kostel.. kulatej kopec, kolem kterýho byla rokle a v tý rokli jehličnatej les.. moc krásný to bylo..
*****
minuli jsme i ceduli, ale fakt jsem to zapomněla, co to bylo za řiť.. cestovala jsem s pár lidma.. jedna holka a asi tři kluci.. samozřejmě, že je vůbec neznám :D ale vypadalo to jako nějací metalisti z Brutalu :D tam je vždycky na co se dívat, kort, když jsem úchyl na dlouhovlasý, že :D no.. přijeli jsme na nádraží.. takový malý zapadlý, ošklivý.. jako už vlakáče bejvaj.. a já s sebou táhla neskutečně narvanej bágl.. obrovskej jako kráva :D a ještě svůj pytel a ještě nějakej další pytel.. to nevím, co to bylo ani :D ale bylo to těžký jako svině a ti kluci taky měli slušně naloženo.. hmm.. napadlo mě, že jsem asi cestovala na Brutal :D protože už jsem zvažovala fakt cestu vlakem.. tak se mi o tom alespoň zdálo :D
*****
no ale vystoupili jsme.. já jako vždy zmatkovala, jestli jsem v tom vlaku nenechala nějakej bágl, nebo mikinu, etc. :D a pak táhli někam do kelu.. nevím kam.. ale z vlakáče jsme se hned ocitli v nějakým parku.. osvětlenej park, přitom tam bylo přítmí.. jenom ty lampy kolem svítily.. možná to byl les s osvětlenou cestou.. nevim.. ale šly jsme do děsnýho kopce a pak z kopce (jak cesta do VIP zóny na Brutalu :D až na ty stromy teda no) a pak jsme došli do nějakýho bytu.. asi byl jednoho z těch kluků, co já vím.. ale odemykala jsem já.. první dveře v prvním patře.. tam jsme se všeci nasulcovali a já byla tak utahaná z toho dření těch báglů, že jsem se složila na nějaký křeslo a usnula.. a jak jsem usnula, tak jsem se probudila :D :D
*****
já mám vždycky radost, když si zapamatuju nějakej sen no :D tak si to tady budete muset číst :D vidím ale jednu věc, Lexaurin sny z hlavy nemaže.. to dělalo jiný svinstvo, že jsem si i tři roky po vysazení prášků nepamatovala jedinej sen.. včera ani dneska jsem žádnej prášek nepotřebovala.. i když se mi ta šiška teda motala pořádně.. ale já si radši kycla na prdel a lehla si na zem :D nejrychlejší řešení.. fotila jsem si dneska hromadu kravin.. a dělala naprostý hovno.. zejtra jde už mamušák do práce.. já ne.. teď přemejšlim, co bych vlastně měla za směnu.. jo.. a novinka.. kretén jeden skalkerskej zase začal vopruzovat.. už jsem myslela, že budu mít pokoj ale nééé.. zase jsem si holt musela vypnout vyzvánění..
*****
v Bublinkách jsem se z nějakýho toho dna během pár dní vyšplhala až na 18tý místo :) to je děsná droga ta hra.. fakt :D nehrajte to :D :D jo.. a ještě pořád čekám, až mi přidají na fb tu mojí fotku.. ještě tam není.. tak uvidím no.. snad tam bude.. je jich tam zatím jenom pár.. a to je divný.. ta soutěž moc dlouho už trvat nebude.. já chci alespoň tričko.. piva tady mám docela dost :D ještě jsem ale neudělala nic, co jsem chtěla udělat.. třeba si tu zase trochu poklidit.. namazat ty moje střevíčky s ocelovou špičkou nebo vyfotit pivíčko v tý jiný poloze, než je zavinovačka.. to je ale trochu pracnější no.. tak nevím, jak bych to udělala :D :D jo.. a dneska jsem si otevřela další Zázvorku :) to je fakt fotogenická limča :P
a poslechněte si tu písničku :) no a já už raději vypadnu ne.. tak pa x))
*****
*****
ufo, nebo nějakej idiot hnul s reflektorama, který osvětlujou kostel.. každopádně to vypadá zajímavě..
*****
*****
po dlouhý době opět nějaký hami :D kdo by nevěděl, co to na tom talíří je, tak je to pohanka
*****
*****
držka :D :D
*****
*****
Pardubickej Porter je fakt silný pivo.. těsně před dopitím vidíte na sklenici slony :D a kdo tam nevidí slona, málo chlastá :D
*****
*****
*****
*****
*****
jako by nestačilo, že jsem včera sežrala první špalek a rozřízla jsem si hubu..
ty píčo.. a milionkrát za den mi ten net vypadne.. a přesto tu nahraju nějaký fotky.. nechápu.. asi jsem fakt psychopat..

Rusalka

16. února 2015 v 0:30 | Evil Industries |  >To nej
*****
tahle řeč se taky hezky poslouchá :)

pátek 13týho

13. února 2015 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
než se pustím do stěžování si, tak bych chtěla poděkovat za ty krásný komentáře u minulýho článku :) děkuju moc.. hrozně mě potěšila taková hromada.. to nebejvá na mým blogu zvykem :)

no ale dneska.. opravdu pojebanej den.. co víc říct..
mamina jela do Ag dřív, protože já mám vycházky pozdějš odpoledne.. na zastávce kolegyně z práce.. tak jsme se pozdravily.. taky není v práci.. to by mě zajímalo, kolik nás tam vůbec je.. počkám si na denní zpravodajství od L. a pak si zalezu do pelechu s nějakým filmem.. šéfová mi volala, jak na tom jsem a jak to vypadá.. a já píča jí řekla, že nevím, že jdu na kontrolu v pondělí.. hm hovno.. na kontrolu jdu ve středu.. ale to jsem se dověděla až když jsem hledala, jestli u sebe mám neschopenku.. to pak musím napsat L., aby to šéfový řekla.. jsem debil no.. jaká to novinka.. no ale stejně, pokud budu papat prášečky, nebudu moct dělat na mašině.. to ještě ale trochu neví.. ale to je jedno.. oni se stejně nepřetrhnout s tím, aby mě začali konečně zaučovat.. už se "zaučuju" (rozuměj nezaučuju vůbec) od loňskýho září.. a od loňskýho Novýho rocku.. takže bych to moc nehrotila..
*****
babi asi v Lidlu, nebo kde, dostala stírací losy.. tak jsme si je setřely.. první já.. samozřejmě, že jsem nevyhrála nic (to je normálka, vyhrávají jen stírací losy z Magnetu).. a druhej mamina.. jenomže mamina na to rvala takovou silou, že to prodřela skrz naskrz.. a vsadim se, že zrovna tenhle los vyhrál.. nojo.. tak se to radši zahodilo.. docela v pohodě jsme kecaly.. bumbaly čajček a kafčo, babi mi nabalila zase hromadu mňaminek.. a dostala jsem novou berušku.. na dlouhý tyčce je berucha, co je na listu připevněná na pérku.. voči na šťopkách.. no prdelózní berucha, fakt :) mamina byla v krámu a taky se na ní v tom krámu dívala, ale bylo jí jasný, že babi tam chodí skoro každý ráno, tak mi jí určitě vzala.. protože ta jak vidí berušku, okamžitě jí mám doma..
*****
tak jsem měla radost.. ještě z tý hromady ňaminek a z tý meruňkový kapsy k čajíčku.. všechno bylo v pohodě.. a pak najednou telefon.. volal strejda Petr.. jo.. jak je ve Slavicích.. no.. a to už babi věděla, že je něco blbě.. protože ten den už jí strejda volal.. tak jsme se všeci děsily, co se stalo.. strejda v telefonu brečel.. no.. Mindíka (toho kocourka, co strejda na chatě vypiplal loňskou zimu) přejelo auto.. strejda přijel busem dom a zavolal na něj a on přeběhl přes silnici a srazilo ho auto.. tam jezdí jak kreténi přes tu obec, tak se není čemu divit.. ale nejhorší bylo, že on ještě žil a snažil se k němu doplazit, tak ho strejda musel dorazit :'(
*****
*****
*****
hned nálada v píči.. hned nás napadlo, že někde strejdovi seženeme koťátko nebo malýho pejska.. protože je tam teď úplně sám na tý chatě.. ale nám přijde, že na tu chatu kočka nepatří.. jednou kdysi, když ještě mamina s Otepem tam rok bydleli, než se našel byt, tak tam chodil černej kocour s bílýma ponožkama.. ne náhodou.. já jsem za tím kočičákem chodila se s ním mazlit a krmit ho.. a on pak za mnou chodil, tak jsem ho tam vlastně naučila já.. ale byl spokojenej.. byl tam s náma celej ten rok.. když jsme už měli byt, tak jsme si ho chtěli vzít i s sebou a on by i šel.. no.. a taky ho srazilo auto :( chodil mamině naproti na zastávku.. stejně takhle přeběhl.. achjo..
*****
*****
bych se z toho posrala, fakt.. začala mi z toho cukat celá pravá ruka.. připadám si pak jako kretén.. ale ne.. žádnej prášek.. kurva já si na to nechci navyknout.. za chvíli to přestalo samo.. dneska jsem objevila na netu novou pivní soutěž.. s Rychtářem.. první cena je sto piv.. další místa jsou trička s logem.. asi sto jich je.. tak jsem zvědavá.. poslala jsem jim jednu fotku.. to mě napadla rozkošná věc.. naštěstí Rychtář premium mám doma z mýho multipacku.. volume 18.. to bude žrádlo %) a mě napadlo z něho udělat majinkatý pivíško.. tak jsme mu s maminou udělaly zavinovačku :D pak jsem dostala ještě jeden nápad.. ale ten budu realizovat zejtra.. poslala jsem jim foto na mail, tak jsem zvědavá :)
*****
a já už táhnu.. jak nechodim do práce, tak se mi chce spát docela brzo.. a L. tu ještě nemám z práce.. tak nevím no.. asi to zapíchnu.. tak papa
*****

Metal a Lexaurin

12. února 2015 v 16:50 | Evil Industries |  >Úvahy na téma...
ať je hudba tvůj lék.. a každej z nás, ať má muziku svou..

jo.. tak tady ti hoši, který jsem nikdy v životě neposlouchala a nešílela po nich, měli pravdu pravďoucí.. je až moc jednoduchý si stěžovat na bolest.. nemyslím teď tu fyzickou.. migrény a podobně.. to spraví kdejakej prášek, nebo silný kafe.. ale myslím tu duševní..

bejvalo (a není to zase tak děsně dávno, pár let).. že jsem se v tý mojí milovaný duševní bolesti začala po čase utápět.. pak jsem si ji i vytvářela sama.. duševní masochismus a nervy na hadry.. parádní.. prostě magor na entou.. pak jsem ale našla něco lepšího, než je nějakej propad do hlubin svých vlastních osobních sraček..

hledala jsem všemožně nějaký řešení.. lepší řešení, než to přehlušovat žiletkou a podobnýma ptákovinama.. stejně mi to nepomáhalo.. naštěstí z toho celkem rychle sešlo.. našla jsem si hudbu.. jasně, odjakživa poslouchám hudbu.. kdejakou.. ale tohle bylo jiný.. jako znovuobjevení všední a obyčejný věci, která mě doprovází každým dnem.. nebylo moc skupin, který by se mnou tak šíleně otřásly, že bych z poslechu byla v tranzu a naprosto se tý hudbě poddala..

vím, že se opakuju a ti, co ke mě chodí, to moc dobře ví.. moje takový "životní kapely", který mi opravdu měnily život, tu napořád zůstanou v těch top.. první moje oblíbená kapela byli Depešáci.. něco úžasnýho.. novej svět.. to mi bylo 13.. to jsem je tak nějak začala brát na zřetel.. hned mi bylo v tom neskutečně odporným prostředí základní školy líp.. tam to bylo fakt peklo.. přitáhla jsem domů, padla na postel a řvala a řvala a řvala.. moc krásně bylo na základce.. co vám mám povídat.. no.. nevěděla jsem, jak se toho zbavit.. abych se nemusela pořád vracet do toho uplynulýho dnu..

dostala jsem rádio.. maminy starý rádio.. a já ho začala poslouchat.. nahrávat si písničky na kazety.. a hned bylo líp.. pak jsem se po hrůzným dni ve škole těšila, jak si doma zalezu do pokoje, vrazím si sluchátka do uší a budu nahrávat písničky.. najednou jsem slyšela jednu písničku.. úžasnou.. ale nestihla jsem si jí nahrát celou.. nahrála jsem si jen kousek a pak to pustila mamině.. jo.. zrovna to byl tejden, kdy denně ráno kolem sedmý, půl osmý, hráli písničky od Depeche Mode.. já znala v tu dobu jen Enjoy the silence..
*****
*****
tuhle verzi mám nejradši :)

a mánie byla na světě.. už mi bylo o dost líp.. věděla jsem, že tu hrůzu po probuzení, z toho vědomí, že zase budu muset jít do toho pekla, trochu smetla radost z další nahraný písničky od Depešáků.. tímhle to asi začalo.. jeden maminy kolega (šílenej depešák) mi přehrál na kazetu dvě elpíčka.. pak jsem dostala cédéčko.. u babi jsem si pouštěla elpíčko.. no čas běžel dál a DM mě nikdy nepustili.. pak jsem objevila na začátku roku 2006 Tokio Hotel.. jo.. tím začala moje Bravíčková éra.. a zase jsem měla skupinu, ke který můžu utíkat.. byla to nádhera.. samozřejmě, že mě kvůli tomu milovali ještě víc, ale ještě mi zbejval půlrok na základce a pak jsem doufala, že pak už bude líp..
*****
*****
prdjals.. na střední to bylo ze začátku fajn.. ale pak se to začalo zhoršovat.. ale Tokiáči a Depešáci mě vždycky spolehlivě drželi nad vodou.. když přeskočím pár let a dostanu se do roku 2009, tam už byla situace o poznání horší.. deprese, prášky.. podezřívali mě z bulimie a anorexie.. přitom jsem hubla tím, že jsem měla nervy v prdeli.. nikdy jsem nebyla anorektička.. jenom jí ze mě úplně nádherně udělali.. no.. přežívala jsem takhle celou hotelovku.. pak jsem z ní konečně vypadla.. v roce 2009 a já byla rok doma.. snažila jsem se tejden co tejden dobejvat do EMZ.. aby mě vzali..

do toho mi Otep furt omlacoval o palici, co jsem za dementa, feťáka, kripla, neschopnýho si najít práci.. a bla bla bla.. to jsem se zavírala v pokoji a poslouchala svojí muziku.. k tomu se přidalo pár metalových skupin.. od základky jsem poslouchala Slipknoty (s mojí Míšou na praxi o přestávce).. od prváku na hotelovce Nightwish.. vždycky, když do mě až moc začali jebat, tak si mě zavolal jeden můj milý spolužák a poslouchali jsme spolu Nightwish, kterej mi je taky jako první ukázal.. a bylo to fajn.. akorát pak se ostatní začali srát i do něj, protože se se mnou bavil.. klasika.. takhle dopadli všichni mí kamarádi.. ale bavit se se mnou nepřestali..
*****
*****
po vypadnutí z hotelovky mi bylo ještě hůř.. a hůř.. pod práškama.. tejden co tejden u cvokaře.. nervy na rozsypání.. Otep svoje debility pořád zvyšoval.. práci jsem dostala po devíti měsících.. dřív nebylo místo.. nastoupil jim tam magor, co žere silný antidepresiva.. byla jsem z toho těžce v prdeli.. směny mi dělaly problémy, když se prášky braly večer.. a pak mě to logicky uspávalo.. ale pak se to dalo přežít..

v srpnu 2010 přišel největší zlom.. kámoši mě vytáhli na Brutal Assault.. nikdy jsem takhle tvrdou hudbu neposlouchala.. nedoufala, jsem, že by se mi to mohlo zalíbit, ale prostředí se mi líbilo moc.. pro mě to místo znamená neskutečně moc.. poznala jsem něco jinýho.. byla jsem mezi hromadou lidí, kteří mě neznali a já neznala je.. a přitom jsem si s nima pokecala.. vždycky bylo si o čem pokecat.. byl to nádhernej pocit.. hromada příjemných lidí.. nádherný prostředí v pevnosti z 18. století..

první den jsem se tam opila jak dobytek, protože jsem do tý doby nikdy nepila.. ty prášky tomu taky dodaly, ale druhej den to pak už bylo fajn.. viděla jsem úplně jinej svět, než jak jsem ho vídala dřív.. není to jenom všední šeď, která je všude kolem.. co se skládá z ulice, silnice, hromady lidí řítící se proti vám, shon nebo stres z ranního vstávání.. tam to nebylo.. postupně jsem tam začala vysazovat prášky.. jo.. měla jsem tam slabou chvilku, ale jen jednu.. za celých pět dní.. pak jsem brečela, že je konec a jedu domů..

po příjezdu jsem věděla, že to, co mi nejvíc pomůže nejsou jen nějaký drijáky od cvokaře, ale hlavně ta hudba.. a zrovna tahle šílená tvrdá hudba, kterou jsem do tý doby nikdy neposlouchala.. ale pohnulo to mnou tak moc, že chovám k metalu opravdu patřičnou úctu.. zachránil mi vlastně život.. a navrátil mi štěstí :)

a teď.. celou dobu jsem nic nebrala.. byla celkem v pohodě.. na pár stresů.. ale to tak bejvá.. ale žádný hroucení ani nic podobnýho.. a nic.. byla jsem úplně v pohodě.. ve škole, v práci.. klid.. jen jsem se klasicky ve čtvrtky nasrala.. ale ten metal je opravdu lék na všechnu bolest.. na všechny strasti.. nabije energií, ale zároveň uklidní.. přináší mi štěstí každej den.. a naději.. hlavně mí nejmilovanější Dark Tranquillity ♥
*****
*****
a cože ten Lexaurin? jo.. vyfasovala jsem ho pár dní zpátky.. ne, že bych měla nervy na hadry a chtěla se zabít, nebo chtěla někoho zabít (H. a Mamut se nepočítá).. pomohl mi hrozně moc.. na moje "prekolapsový stavy".. dneska jsem málem omdlela v krámu.. prostě to na mě šlo.. třes, závrať, tep dva miliony.. doma jsem si vzala jeden malinkatej Lexaurin a za patnáct minut klid..


když to tak vezmu, já jsem vlastně docela šťastnej tvor.. teď už :)

něco

12. února 2015 v 1:00 | Evil Industries |  >Obrázky
nechce se mi nic říkat.. jen že v arbeit je to prej zajímavý.. L. nechce, abych brala prášky.. bojí se, že budu závislej feťák.. nemůžu jí to vysvětlit, že se nehodlám zfetovávat denně.. ty vole.. tak jsem jí poslala něco o tom, co to je zač.. když nejste naprostej kretén, tak si na tom závislost nevytvoříte.. jednoduchý.. šmajra už jsem je brala.. a nic..
*****
achjo.. dneska nic moc.. dělala jsem naprostý hovno.. jenom jsem žrala.. čučela na bednu.. mamině furt volá jakýsi neznámý číslo.. operátor, jednorázový číslo.. nevím.. nějakej kretén.. čučely jsme na Óčko a jako obvykle jsme vypínaly zvuk při nějaký hrůze a pustily si k tomu klipu nějakou písničku z telefonu :D naše specialita.. vypadá to děsně vtipně :D
*****
L. mi psala, co novýho v práci.. tak že prej s ní H. nepromluví ani slovo, od doby, co jsem marod.. protože se nejspíš doslechla od holek, jak říkaly, že mám nervy v hajzlu hlavně z ní :D a L. se se mnou pořád baví, že jo.. tak se s ní teď H. vůbec nebaví, ani jí nepozdraví.. no ty vole :D
*****
hele já nevim, co mám psát.. seru na to.. jen že mi nejde stáhnout Černej rytíř.. asi zase nějaký skvrny na slunci, bo co.. a zase mi nikdo nechtěl dneska namazat kanady.. to sou hrozný lidi tady ty vole.. x))
*****
*****
*****
*****
*****
ano, ještě máme vánoční cukroví :D
*****
*****
*****
až dneska jsem zjistila, že v pytlíčku s písmenkama není jediný Q!!
*****
*****
klasika
*****
*****
toto bylo ale taky kurevsky dobré bumbání ♥ od pivovaru Vysoký Chlumec - Démon, 13ctka polotmavá :) já kokot ho zapoměla vychladit, ale musela jsem ho hned ochutnat.. ta etiketa mi je velmi sympatická.. naštěstí i polotmavý pivo se dá pozřít za pokojový teploty, tak je to fajn :D
*****
*****
*****
*****
mamušák mi nechtěně nakřápla kýbl..

tak poleť se mnou, vyrazíme ke hvězdám.. to ti dám jen já..

11. února 2015 v 1:30 | Evil Industries |  >Má duše
*****
prostě musím poslouchat nějakou písničku a zrovna ten kousek textu, kterej uslyším, to jebnu do titulku.. och jak geniální.. jsem úžasná.. jee.. ze soboty na neděli jsem byla u mojí L. :) hezky se o mě starali, byla pohoda.. podívali jsme se na pár bomba filmů.. vyžrali litr zelený.. mísu kuřecích nugetek.. spali všichni tři na jedný posteli :D :D čtyři.. s Leou (pitbul).. věčně mi L. brala peřinu :D spala jsem tak hodinu nó :D ale byla pohoda.. hezky si mě hýčkali a pak mě vyhodili v neděli před barákem.. a zrovna kolem mě šla šéfová.. snad si mě nevšimla.. ale je to jedno.. já neměla neschopenku (měla, ale nedala jsem jí do práce), ale prostě volno.. moc mi pomohlo, když jsem u nich byla.. byla to paráda.. ale probrala jsem se nechutně brzo.. to vždycky, když jsem jinde.. proberu se a napadalo takovýho sněhu, že jsem čekala, že se z tý řitě ani nevyhrabeme :D
*****
joooooo.. a že jsem nepsala v posledních dnech.. no nějak jsem v posledních dnech neměla slov.. jo.. jak bych taky mohla.. do píči já už nikdy v životě nepůjdu k doktoru!! jak myslíte, že to kurva dopadlo.. jako minule.. co jsem byla naposledy u doktora.. když nepočítám mé nevolnosti, když jsem potřebovala omluvenku do školy.. (když jsem opět neuměla účetnictví, nebo německý perfektum).. no bla bla.. hele.. jdu k doktoru, že mi je blbě.. tlak jsem měla v pohodě.. v krvi nic nenašli.. přitom jsem u doktorky skoro omdlela.. na krvi jakbysmet.. v práci jsem skoro omdlela.. doma taky..
*****
proč mám kurva závratě, pocity omdlení, arytmii, návaly vedra, bušení v hlavě.. a další a další sračky? protože jsem asi cvok.. ach.. dostala jsem od obvoďáka doporučenku ke cvokaři.. prej mám nervy v prdeli.. no to potěš.. to až půjdu na jaře k zubákovi, tak to bude vrtat teda hodně dlouho, jestli bude muset vrtat až na nerv.. paráda.. to jsem chtěla vědět.. tak jo no.. tak jsem si zašla včera k doktorce.. že jsem chtěla něco jako třeba jít do arbeit.. alespoň někdy tenhle tejden.. hovno.. tady máš neschopenku a doporučenku ke cvokaři :D a zfleku mi chtěla napsat prášky.. jo.. tak jsem teda jedny vyfasovala.. známý tabletky.. už jsem je papala.. jsou fakt úžasný.. díky nim jsem udělala zkoušky.. tlumí nervy, zklidní, ale nejste po nich mimo.. teda.. nepočítám první hodinu po požití.. a prej po tomhle nepadají vlasy.. to dělal jinej fet..
*****
ale zábava po pěti letech dřepět v čekárně na psychiatrii.. tam stejně samý lidi vystresovaný z práce.. no.. nejsem sama.. asi to fakt je z práce.. a ty šestý noční.. a nával.. samý spěchy.. teď ještě od začátku roku se všechno sere.. jako v rodině.. ale do toho vám nic není.. prostě furt něco.. a já se to snažila nevnímat.. neřešit.. ignorovat.. přitom jsem to jenom v sobě všechno dusila a holt to už udělalo bum.. co se dá dělat.. jednou to přijít muselo.. někomu se vyrazí opar, někomu jebne v hlavě.. normálka, ne.. kort, když jsem byla tři roky na prášcích.. bla bla bla.. vysadila jsem je sama postupně na mým první Brutalu.. takže to byl srpen 2010.. od tý doby nesypu.. nojo..
*****
kolegyně najednou ví, že taky existuju.. najednou jim v práci chybím a mají nehoráznou starost.. denně se ptají mojí L., jak mi je a kdesi cosi.. a pozdravují mě.. no ne.. si dělaj kozy :D přitom povětšinou se mnou nepromluví ani slovo.. nemyslím teď moje holky, ale ty megery, co tam dřepí, rádoby se s váma baví a nakonec vás za rohem pomluví, jaká jste pí.. a ku.. klasika :D tak jsem jim celoplošně vyřídila pozdrav a ať si to tam beze mě užijou.. do prdele.. tam je lidí, co marodí skoro furt a po nich ani pes neštěkně.. ale najednou já nejsem v práci a fabrika je na zhroucení :D no vidíte, jak jsem nepostradatelná.. na jednu stranu mě to těší, na druhou stranu mě to sere, protože o mě ví, až když tam nejsem :D
*****
šéfová z toho je prej hotová.. ona totiž ví, jak jsem na tom byla, když jsem tam v roce 2010 nastupovala poprví.. to jsem byla těžce na prášcích.. těžce v prdeli.. ona si moc dobře pamatuje, jak jsem po příjezdu z Brutalu pookřála.. hej.. ale je to v cajku.. jen potřebuju vypnout.. já si i tak chtěla vzít to moje volno.. a nakonec jsem si ho vzala.. chtěla jsem ho, ale vzala jsem si to nedobrovolně.. takže od středy doma.. to jsem měla vário.. moje dny nadělaný o sobotách..
*****
no v pondělí jsem byla u tý doktorky.. ptala se mě, jestli nějaká změna, jestli to je lepší.. tak jsem jí říkala, že je to úplně to samý, co předtím.. tlak v cajku.. krev jsem měla naprosto v pořádku.. žádnej nález.. tak jsem si zašla s pozvánkou na psychiatrii.. kurva zmizely tam kytky v čekárně.. lidu jak mrdu.. jako obvykle.. narvaná čekárna.. svět je holt plnej magorů.. moje stará paní cvokařka umřela.. byla fajn.. ale ona byla sama cvok a na prášcích, takže to byla občas prdel.. ale recept na Mirtazapin mi vždycky dovedla napsat.. chuděra.. už je jí snad líp..
*****
teď tam je nějakej novej pak cvokař.. děsnej sympaťour.. mamina byla v tu dobu na poslední laserový terapii s tou svojí tlapkou, tak byla vedle.. jsem jí říkala, že za mnou má pak přijít, nebo já za ní, podle toho, kdo bude dřív hotovej.. v čekárně bylo dost lidí, tak tam za mnou mamina přišla a já ještě pořád čekala.. tam byl nějakej týpek.. takovej hrozně ošklivej santusák.. furt tam rázoval po čekárně, po chodbě.. a nejlepší.. furt na mě zíral.. prostě procházel se po chodbě a vždycky čuměl mezi futra a přímo na mě.. předtím dřepěl naproti mě na židli a pořád na mě upřeně čuměl.. tam nějaký dvě paní si už o něm začaly povídat, že je to asi opravdu magor.. a že na mě furt tak divně čumí..
*****
úplně mi z něho bylo blbě.. ještě, že na mě šel zrovna ten můj prekolapsovej stav, jak tomu říkal ten cvokař.. tak jsem měla co dělat, abych se udržela na židli.. ani ta výbordelná čokoška z automatu, kterou jsme si s maminou daly těsně před začátkem ordinačních hodin, mi nepomohla.. tak jsem si bumbala svojí Shokatu a netrpělivě čekala na maminu.. lidi z čekárny mizeli, jak přicházeli na řadu a já se děsila, že tam zůstanu s tím magorem sama.. naštěstí to už přišla mamina.. a dřepěla tam se mnou.. pak jsem se děsila tam maminu nechat samotnou, chtěla jsem, aby raději šla se mnou do ordinace, ale prej že na psychiatrii nikdy nevleze :D :D
*****
jsem mamině řekla, že má kdyžtak křičet.. prej ho praští kdyžtak nějakou tyčí po hlavě, kdyby něco :D tak jsem zalezla dovnitř.. nic moc se tam nezměnilo.. pan cvokař neměl ale ani sestřičku.. tak jsem si tam zalezla.. dala mu kartičku pojištěnce a začala kecat.. jak se jmenuju, že jsem se léčila s maniodepresí, tři roky jsem žrala prášky, bla bla bla.. všechno si zapisoval.. hledal moje záznamy.. našel je.. ale paní doktorka si všechno psala ručně.. a pan cvokař nepřečetl ani slovo a poprosil mě, jestli bych mu to nepomohla přeložit.. opravdu strašně škrábala.. a to tak, že ani já jsem to nepřečetla.. a to jsem měla spolužačku disgrafičku a dislektičku a všechny její písemky jsem učitelům překládala, než si pořídila na psaní netbook.. ale tohle byl teda silnej kalibr i na mě.. tak jsem mu měla o sobě vyprávět, jaký jsem měla problémy a tak..
*****
všechno si zapisoval.. nakonec mi chtěl předepsat nějakej driják.. já se hned začala bránit, že nechci hned začít zobat nějaký drijáky.. navíc ty názvy mi byly těžce nesympatický a ani si je už raději nepamatuju.. řekla jsem mu, že to pro tentokrát zkusím jen s Lexaurinem.. nehádal se se mnou.. byl to opravdu příjemnej pokec.. za dva tejdny k němu jdu zase.. zajímavý je, že mi dal kopii svýho zápisu.. po přečtení jsem se musela smát.. zapisoval si všechno přesně podle mých slov :D třeba jako "úraz hlavy cirkulárkou" :D to mě rozsekalo.. jo.. já mám opravdu rozraženou hlavu o cirkulárku :D mám díru v hlavě sešitou třema stehama.. měla jsem slabej otřes mozku.. ve Slavicích, víte.. jsem zakopla, protože jsem běžela a břinkla jsem se o roh tý kovový desky, na který se pokládají klády.. nejebla jsem se o zapnutej kotouč, jako by si hned každej představil :D :D no ale nemít na hlavě zimní čelenku, tak je po mě, páč bych měla díru v lebce :D tu čelenku pořád mám.. zachránila mi život..
*****
pak jsem říkala, že se mi dělalo blbě možná taky z toho, že jsem se v poslední době kolikrát jebla do hlavy.. takže jsem oficiálně praštěná :D myslím, že ho moje kecy bavily.. jsem zvědavá na další pokec.. je to fajn chodit k psychiatrovi.. fakt, že jo.. mamina na mě čekala v čekárně.. pak jsme šly spolu do lékarny pro ten můj utrejch.. je drahej jako svině a platí se celej.. nová doba ty vole nebo co? já doplácela pár korun jenom.. no tak nic.. časy se mění.. já zapoměla.. by mě zajímalo, co bych dala za krabičku 30ti tablet Mirtazapinu, když stála tisícovku.. to mi hodně velikou část hradila pojišťovna, ale dneska nevim nevim.. snad nebudu muset brát žádný takový svinstva..
*****
co jsem potom chtěla.. stavily jsme se v krámu.. koupila se nějaká mňamka.. zrovna tam voněly v krámu nějaký horký mňamky přímo z pece, tak jsme si jich pár vzaly na snídani.. u babi jsme se napapaly.. všechno jsme babi vyklopily.. a já si vzala první prášeček.. protože to se mnou úplně házelo, jak jsem se klepala.. a simsala bim.. během čtvrt hodiny jsme se přestala klepat a motat.. neskutečný.. nádhera úplná.. byly jsme u babi na oběd.. kecalo se.. furt se papalo.. s maminou jsme se sebraly dřív, protože jsme šly nakupovat.. a chtěla jsem se stavit u Lidla, jestli tam náhodou nebudou mít kolekci Pivních znalců.. a joooo.. mají.. tak jsem jí hned táhla.. k tomu pytel podestýlky pro zmrdy ze zverimexu, hromadu papání.. no měla jsem těžkej pytel jako kráva..
*****
ale dolezla jsem kupodivu až domů :D doma jsem padla za vlast v osm hodin a nerušeně jsem chrápala do jedenácti do rána :D :D nádhera.. moje L. úplně hotová z toho, že jsem vyfasovala prášky.. bojí se, že zase prostě skončím na prášcích.. i když.. vlastně.. já jsem na nich skončila.. i když neberu nic pravidelně.. tak je z toho celá nešťastná a dává si za vinu, že to ona mi má pomáhat, ne nějaký prášky.. a že jako kamarádka selhala a takový kraviny si myslí.. já se z ní poseru.. achjo.. jak to tý mojí ženě mám vysvětlit, že prostě mi jen ujely nervy, že toho je v poslední době jednoduše moc?
*****
dneska mi přinesla vejplatnici a já jí dala mojí neschopenku.. jenom mezi dveřima.. nebyl čas.. spěchala do arbeit na odpo.. daly jsme si hudlana, na obejmutí nebyl čas.. vyřídila jsem pozdravy pro Myš a do práce holkám.. a já si dál mohla rozřezávat držku o benátovej špalek.. po obědě jsme si s maminou daly kafe a čaj.. včera jsme si koupily kromě těch pivních speciálů taky nějakou lahvinku.. takovou hubeňoučkou flašku jakéhosi bezinkovýho likéru.. ty píčo likéééééru??? málem mi to urvalo držku.. je to silnější, jak slivovice :D přitom tam píšou, že to má asi 21% nebo kolik.. to není možný.. je to síla jak hovado.. ale je to mňamka.. ale stačí panák a dost :D
*****
a k tomu jsem otevřela jednoho pivního speciála.. nedovedete si představit tu mňaminu.. tím jsem taky pokřtila mojí krásnou degustační skleničku.. tohle výbordelný pivo snad předčilo lahodnost Rychtáře 12°.. musím pak někde sehnat, to je neskutečná dobrota.. speciál od pivovaru Platan - Protivínský Granát.. polotmavá jedenáctka.. to bylo tak kurevsky dobrý pivo.. úplně neskutečně.. i mamina si pošušňala, a to opravdu není takovej gurmán, jako já.. no jééééééé.. o tom se mi snad bude i zdát :D kdo ho pil, tak mi dá za pravdu, že je to opravdu dobrota :) pošlu hned fotečku na Cestu pivních znalců, že jsem už pokřtila skleničku :)
*****
mňami mňam.. to je lepší, jak prášek :D :D no.. co dál.. daly jsme si papů něco k večeři.. já šla pak na koupání, vykydala jsem to zmrdům, dala jim papů, já si udělala čaj.. no.. a už bych mohla jít třeba chrápat, že jo.. L. mi psala příhody z práce.. :D děsně mě to baví.. fakt :D a já si v klidu ležim v pelechu, poslouchám metal, čtu si Spark a žeru sladkosti.. pff.. nemám se já krásně na tý neschopence? :) já alespoň vím, co to znamená "klidový režim" :) tak papa :)
*****
*****
takový nádherný mráčky byly, když jsem s L. a s Myší jela do Lidla před cestou na návštěvu :)
*****
*****
*****
taková normální snídaně..
*****
*****
*****
*****
*****
fakt mňamka :)
*****
*****
*****
*****
prej likér, vole.. a málem mi shořela držka :D
*****
*****
*****
mě se prostě hrozně líbí, jak ty rajčátka prodávají v těch kelímkách

Ztracená generace - live

6. února 2015 v 22:00 | Evil Industries |  >To nej
*****
s Honzou je to fakt pecka :)

Hemfärd

5. února 2015 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
*****
úžasná řeč.. miluju jí
dneska fekál jak svině.. ale tak nic no.. horší by bylo, kdyby mi přestali vyrábět Grenu..
dostala jsem od babi další balení Portera.. jo.. to je to černočerný, devatenáctistupňový, pardubický pivo.. ňaminka ♥
chtěla jsem se vyfotit před tím obrovským plátnem, co visí v Ag na hlavní třídě, ale sama to nedám.. musí jít někdo se mnou a vyfotit mě.. z druhý strany ulice.. nebo spíš z prostředka silnice.. jak všeci víme, jezdí tam jak kokoti.. to bude ještě zajímavý focení..
*****
na busáku jsem ráno pozorovala, jak mi před očima zapadá úplněk a sralo mě, že nemám zrcadlovku.. dochází mi zelená.. ztratila jsem nervy.. a složila jsem se.. jejda.. byla jsem u doktora.. jak jsem dopadla, to tu nebudu rozebírat.. marodim, jako půlka fabriky.. polibte si prdel.. šéfová si o mě dělá starosti, moje L. s Myší ještě víc.. až půjdu na kontrolu, musim se vyfotit před tím plátnem.. plánuju to už dva tejdny.. stejně jako to, že si namažu kanady.. nešel mi ten krém otevřít.. ale už vím, jak na to..
*****
koukala jsme se s maminou na Mama Mia a teď se chystám chrápat.. mlátil nám mamut na dveře a prosila mě, jestli bych neodnesla šéfový nějakou obálku, že ona nemůže, že marodí.. jooo.. já taky marodím.. smůla.. to vylezla i druhá sousedka, co u nás dělá chvíli.. taky marodí.. kurva.. zajímalo by mě, kolik nás v tý fabrice teď je..
*****
a hledám někoho, kdo mě bude učit švédsky.. no není to úžasná řeč? když se teda chystám do toho Gothenburgu, tak abych si tam alespoň zvládla objednat pivo..
tak čau teda no.. jdu možná spát.. nebo si pustím nějakou píčovinu a usnu u toho x))
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****

návštěva :)

2. února 2015 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
jsem si řekla včera, že se půjdu po šichtě podívat za svým sněhuláčkem, jestli tam ještě je.. doufám, že jo, protože mrzne.. no.. nikam jsem nešla.. nebyl čas.. po obědě jsem šůrovala.. spíš jsem posbírala ten bordel, co mi tu běžně leží a zametla jsem a vytřela.. jo.. než vypadnu z baráku do práce, tak se desetkrát pro něco vrátím do pokoje a většinou už jsem obutá, že jo.. tak jsem to vytřela.. a jenom jsem vylila kýbl s vodou, přišla L. s Myší.. představila jsem mamině Myš, protože ho ještě nikdy neviděla.. seznámil se i s Damoušem a s mýma zmrdama.. skamarádili se hned :D asi že cejtili Leu (pitbul)
*****
tak se dal čajček.. já kretén jsem jim ani neměla nic moc co nabídnout, protože tu nic moc na zobání nebylo :D tak jsem otevřela svoje Penne a do misky jsem nasypala křupky - ty barevný kuličky.. L. přinesla sedmičku bílýho sucháče, tak jsme si daly.. mamina nemá ráda suchý víno, tak jsme to musely vypít sami :D Myš řídil, že jo.. tak měl smůlu.. hrozně se mi líbilo, jak přišel ke mě do pokoje a ty vyvalený voči :D a už už všechno zkoumal do detajlu :D
*****
já jsem dochlastala zbytek svojí zelený.. ještě tam je tak na pár loků.. nevím, na kolik panáků, já to chlastám z flašky :D nojo.. to mi hned okomentoval, že je přece úplně normální mít tu tolik hudebních nástrojů, milion plyšáku, všude berušky, death metalovej plakát, vánoční výzdobu v únoru, etc :D no Myš byl tak hodnej, že mi ty žárovičky sundal :D jo.. takže prvního února jsem zrušila vánoční výzdobu jo :D ale ten stromeček na xylofonu tam je celoročně.. a ten druhej hned u něho taky :D :D
*****
chvíli jsme byly s L. v kuchyni.. mermomocí mi chtěla pomoct otevřít to víno.. no zvádly jsme to společnýma silama :D přišly jsme zpátky do pokoje a Myš u mýho počáku, puštěný Dárečky a zíral na to jak zhypnotizovanej.. mluvily jsme na něj a nic :D po půl hodině prej: "co?? hmm.. hej to je dobrýý" :D a zapejkal dál :D a to death metal neposlouchá :D ale já to říkám furt, že melodic death metal je něco úplně jinýho.. a zrzeček má prostě úžasnej hlas.. proč bych byla asi tak hrozně jetá do nich :D já mám stoprocentní sluch, mě můžete věřit :D
*****
ani jsem nečekala, že to bude tak kurevsky fajn.. a čas letěl.. a najednou bylo kolem půlnoci :D "hele, nechci nic říkat, ale za chvíli vstáváme do práce.." "co?? kolik je?" "no.. skoro půlnoc".. "ty vole!!" :D :D no spát jsem šla asi v půl jedný :D to je u mě normální, chodím takhle spát vždycky, ale předtím se odpoledne trochu vyspim, že jo.. pak jsem si dala ráno sprchu, ale přežila jsem to všechno dneska :D ale padlo poledne a opět jsem byla v prdeli.. klasika.. to je normální na ranní.. v práci to bylo dobré.. mamina mi poslala sms, že mi asi přišla sklenička z Cest pivních znalců.. že mi přišel balíček.. a já myslela, že přijdu z práce a budu zdrhat na poštu a on mi ten balíček přišel domů rovnou :)
*****
taková krabička.. v ní miliarda a půl bublinek.. mám zase co praskat :D tak jsem jí vybalila.. těžká je jako svině :D a úplně úžasná :) je tam odstínovač různých druh piv.. no to by mě zajímalo, co mi to řekne na to, až do toho nalej Grenu :D :D ta je černá jak bota :D já chtěla hned jít hajat, jak jsem přilezla z práce.. no napapala jsem se a pak se mě mamina ptala, jestli s ní nepojedu do Ag.. musela zase na rehabilitaci.. tak jsem teda jela.. převlíla jsem se a jelo se.. šla jsem s maminou na rehabilitaci.. koupila jsem si v automatu Colu Zero.. já vím, že bych to neměla chlastat, s tím aspartamem, ale ona je prostě lepší, jak normální Cola.. Light je humus, ale Zero je hami :) ale Grena je lepší :P a v tý je stévie.. žádný umělotiny..
*****
pak jsme běžely nakoupit něco málo.. objevily jsme novou Fantu.. v modrý flašce.. tak že jí vyzkoušíme.. citron a bezovej květ.. no žrádlo, to byste nevěřili.. schválně najděte si v krámu modrou fantu s oranžovým víčkem :) já stejně potřebuju nutně novou flašku do práce a víc, jak půllitrovku s sebou tahat nehodlám.. takže mňami mňami :) a taky v drogerii jsme objevili novou voňavku.. novej Mexx pánskej.. kurva to tak úžasnej vonííí.. ale je to novinka, takže stojí docela dost.. tak si počkáme, až trochu spadne cena a hned si pro jí půjdu :D ono to stejně dopadne tak, že si pro tu voňavku půjdu hned při další návštěvě Ag :D taková jsem já.. kurva.. jako bych se neznala.. je to tak vždycky, když objevím novej parfém :D nebo spíš budu hledat na parfums.cz.. tam je to fakt o hrozně moc levnější.. tak je to jasný.. koukla jsem se a to není ani třetina ta cena :D tak jo.. jen se příště ujistím, že je to opravdu tahle vůně, abych se nespletla, viděla jsem jí prvně.. a objednám jí jak sobě, tak mamině.. no fakt.. očuchejte to, až na to narazíte v krámu..
*****
snad je to ona.. no prostě hrozná mňamka.. miluju cedrový vůně.. :) no tak já jsem, co se vůní týče, celkem nevyhraněná.. ale nespokojím se jen tak s něčím.. to bacha :D ale líbí se mi citrusový, jemný, cedrový, květinový, zelenej čaj.. bla bla.. ale ne ty těžký, takový ty ruský voňavky.. to ne.. třeba ta Celine Dion Sensational, jak mám ty dvě veliký voňavky, tak ta je hodně silná vůně.. když jsem se s ní začala vonět, tak mi slzely oči a dokonce mě to na krku svědilo jako hovado.. ale zvykla jsem si na to.. a ženský kolem mě taky :D to se na mě furt otáčely, kdo to tak smrdí :D ale ono to voní krásně, ale je fakt hrozně silná.. stačí jí úplně malinko.. jednou malinko cáknout na krk a smrdíte jak starý kurvy :D :D :D
*****
co jsem chtěla dál.. hmm.. nevim :D radši už valim.. stejně, než se sem nahraje pár fotek, tak je zejtra :D papa :)
*****
*****
*****
já normálně v únoru chodim po městě a žeru táboráček :D nee.. tentokrát jsem si ho otevřela až u babi :)
*****
*****
konečně jsme jí sehnali :)
*****
*****
a tadytahle je konečně doma ♥ až v ní budu mít pivíčko, tak vyfotím :) líp vynikne :) nezdá se, ale na to, jak je to tenký sklo, tak je těžká jako prase :D jsem ráda, že tu cestu až z Prahe přežila :)