když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Duben 2015

nový hračičky :)

30. dubna 2015 v 0:40 | Evil Industries |  >Má duše
no.. v práci se všechno sere.. přebírá se jedna obrovská zakázka z Endu.. už nám přišla zpátky podruhý.. ale že kurva maj problém jen poláci.. z jiný země nám zakázky zpátky nepřijdou.. zajímavé.. no.. hodně tisíc kusů se musí přebrat.. a našly se tam fakt špatný kusy.. a zejtra jsem na řadě s přebíráním já.. i když nemám školení na konečný kontrole.. ale vim, jak má vypadat dobrej kus, ne? nejsem žádná blondýna.. i když bych teda byla radši na jedničkách.. je mi tam dobře.. pájí to na hovno, ale jinak tam je fajn.. střídáme se po dni s Miru a je to fajn.. dneska jsem byla na justáži.. a zejtra budu, nevím jak dlouho přebírat.. taky s Miru a pak ještě nevím s kým.. ale budeme tam tři.. celou šichtu nejspíš.. hmm.. stejně na mě fakt něco leze.. jako bez prdele.. dneska jsem si místo horký čokolády dala Coldrex horkej nápoj.. no humus..
*****
včera tam bylo fakt drama kvůli tý zkurvený zakázce.. chtěj nám celoplošně sebrat prémie (třetina platu).. takže jsou všichni děsně nadšený a hází jedna vinu na druhou, že tohlecto a támhlecto.. a byla hádka jako kráva.. E.V., vždycky v pohodě, nad věcí a s krásným sprostým slovníkem (kam se na ní seru já), se z toho zhroutila.. ona se snaží jako magor všechny motivovat a nutit je, aby fakt byly pečlivý a nesrali na to a ty lidi na to serou stejně.. dává si to za vinu, přitom za to vlastně nemůže.. ona tam je pořád.. včera se sebrala a šla za šéfovou ubrečená, že chce na jinej produkt, že už na to nemá.. já se jí nedivim.. ale jak to tak pozoruju, tak co nevidět tam budou všichni na prášcích.. protože to je šílený, co se tam děje..
*****
nepamatuju si, že by tam někdy byla tak napnutá atmosféra, jako v posledních dvou tejdnech.. fakt ne.. fujtajksl.. a zejtra je porada.. super.. nemůžu se na ten humus dočkat.. to přebírání mě ani tak nesere jako to, že budu přebírat zrovna, když jsem na jedničkách.. to by mi jeblo, fakt.. a děsim se, kde budu příští tejden.. ještě, že se jde zejtra naposled.. už bych to nedala.. tenhle tejden je hrozně dlouhej.. no.. co jsem to ještě chtěla.. že to na hovno pájelo a padala hromada chyb na justáži? a to má bejt jako novinka? ehm.. nevědělo se, proč to furt padá.. a já na konci směny vymetla z pod mašiny nějakej kontakt.. tak jsem myslela, že to vypadlo dneska a proto to takhle padalo.. ale ne.. mechanik to zkontroloval (chudák jsem ho zavolala asi za pět dvě :D) a zjistil, že tam nic nechybí.. takže to je prostě kombinace na hovno..
*****
a co ještě.. mamina byla na sonu a naštěstí je všechno v pohodě.. a teď jsem zvědavá, jak to bude na tu Májku.. snad to dobře dopadne a bude hezky.. a že nebudu chcíplá.. nebaví mě to, když mi teče z rypáku voda, a když mě bolí v krku.. krávy pitomý nejdou marodit, když jsou nachcípaný jako hovado.. pak tam chrchlaj všichni.. no.. já radši jdu.. a mám nový hračičky.. udělala jsem si radost a z Megadárků jsem si něco objednala :) a včera mi to přišlo a mám hroznou radost :D a dneska jsem našla dobrý video, kde dát dohromady to, co jsem rozebrala a nemohla jsem přijít na to, jak to dát dohromady.. ještě, že to youtube existuje :D ale na to bych opravdu sama nepřišla.. a nejsem jediná hele :D ale co mám novýho a fotky zase někdy příště.. třeba zejtra :D já tu ranní nějak nedávám.. no.. taky novinka.. tak pa..

na pouti

28. dubna 2015 v 1:00 | Evil Industries |  >Má duše
opravdu jsem děsně líná psát.. asi stárnu, nebo co.. no.. tak co je novýho.. třeba že jsem opravdu začala používat zubní nit.. a asi to k něčemu je.. ale je to nějak moc zdlouhavý.. nebaví mě to.. ale tak.. vezmu nit, dřepnu k pc, čučím, jak se mi to tu načítá a mezitím si čistím mezizubní prostory.. ale mám ty zuby hrozně blízko u sebe a jde to opravdu na hovno.. kurva to nemůžou vymyslet nějakej pořádnej kartáček, kterej by to vyčistil všechno? hmmm.. je mi naprosto jasný, že moje starosti byste chtěli mít :D
*****
no.. začnu raději od nejstarších událostí.. si představte, že ze čtvrtka na pátek jsem šla taky dřív dom.. a jenom já!! v půl pátý mě vyrazili :D se z toho opravdu pokakám hele.. a teď by určitě po mě chtěli, abych šla do práce v sobotu a i ve svátek.. ale já jim na to seru.. dokonce i na těch 125% navíc.. sice tohle je opravdu na vejplatě vidět, ale já na to jebu.. na ranní mě nikdo nedostane ani heverem a stejně je to asi nejspíš obsazený.. a taky tam kolovaly kecy o tom, že kdo se napíše na pátek, tak musí pak jít i v sobotu.. ty vole.. v sobotu chodit na ranní? ne díky.. takovej magor zase nejsem.. takže dva prodloužený vejkendy za sebou.. to se mi líbí :P jooo.. a docela prdel.. z knížečky jsem přečetla asi prvních sto stránek.. a hned první den, co jsem jí začala číst, se mi o tom zdálo :D celkem haluž :D děsim se, co bude dál :D ale je to super :)
*****
v práci se rozjela ta nová výroba.. vypadá to hezky.. takový roztomilý :) bílý krabičky.. světýlka do lednice :) já jsem na jedničkách.. s Miru a s L... ne s mojí, ale s tou z endu.. tak fajn.. domluvily jsme se tak, že se s M. budu střídat každý dvě hodiny.. ale prej teda néé.. L. si vymyslela, že se budem střídat po dni.. tak jo no.. dneska jsem byla na předmontáži a zejtra jdu na justáž.. ty vole.. málem jsem to prohodila voknem ale.. furt to pájelo na hovno.. jeden rám dělal všude mosty a takovou tunu cínu všude tam, kde nemá bejt x)) druhej rám pravidelně nezapájel celou řadu.. no a teď si vyberte.. tak si od tohohle bordelu teda zejtra odpočinu no.. mám nervy jenom jedny a ještě na hovno, že jo..
*****
ale jinak v práci dobrý.. až na to, že mě moje L. o svačině opařila.. super.. už máme barely s vodou.. no a ona ta voda je docela horká.. a když máme barely v koutku, tak si chodím pár minut před svačinou zalejt čaj, aby se vylouhoval a abych nemusela čekat, až si všichni načepujou vodu.. tak jsem si ho šla zalejt a dala si hrneček do butníku.. paráda.. pak jsem si vzala hrneček do ruky a L. se za mnou naklonila a strčila do mě.. a já si opařila celou ruku.. ty píčo :D ona nevěděla, že ten čaj už mám zalitej, páč si nevšimla toho, že tam už je barel s vodou.. kurva.. no naštěstí tam mám jenom takovej flek.. ne puchejř.. ale myslela jsem, že jí zabiju :D
*****
a teď něco o tý pouti.. v sobotu jsme vstávaly brzo.. teda já.. na to, že jsem měla po nočni, tak to bylo brzo.. asi kolem desátý.. než jsem se vyhrabala z postele, tak bylo jedenáct.. klasika.. dala se nějaká snídaně a mazalo se pro ňaminky :) nabalila jsem si hromadu dobrot, barevný žužu (ale tentokrát nehorázně veliký :D), cukrkandlový lízátka, pendrekovej barevnej kabel, cukrovou vatu..) mamina si nic nevzala.. nemůže teď sladký.. s těma jejíma práškama to nedělá nic dobrýho.. prošly jsme si všechno.. lidu jak mrdu všude.. udělala jsem pár fotek.. zastavily jsme se u Zuzky (maminy kolegyně, vyrábí bižuterii).. a jako pokaždý jsme se podívaly, co tam má hezkýho.. mamině vyrobila na počkání barevnej řetízek kolem kotníku.. s visacíma korálkama.. a pak jsme si vybrali pár pytlíčků s korálkama.. do zásoby, až budeme zase korálkovat..
*****
pak jsem si na trhu vzala flašku Černý Hory - Granát.. toho se muselo využít :D potom jsem si vybrala krásnej kýbl.. to bude snad i litrovej buclák.. a mamině jsem koupila takovej větší šálek ve stejných barvách.. domácí keramika :) no krásný jsou kyblíčky :) někdy přidám fotky, až se mi bude chtít.. v pátek jsem si objednala takový hračičky z megadárků.. no já musela :D a dneska mi přišel mail, že už je to na cestě ke mě :) tak zejtra bych to mohla mít doma :3 nee, nebudu říkat, co mi přijde, to až pak :) ale jednu tu věcičku chci už hrozně dlouho (ne, marimba to fakt není :D, to až vyhraju tu miliardu).. a tu druhou jsem objevila a jen co jsem to uviděla, tak jsem jí musela mít :D :D píďalka si musí dělat radost :)
*****
co ještě na pouti.. no.. koukaly jsme s maminou všude, daly si klobásku, teda já.. mamina si dala psa - kebab.. já si dala Il Sano poprví v životě.. to je limonáda od našeho Chodovaru.. Il Sano je pramen, ze kterýho se to pívo vaří.. takže to je železitá limča.. dobrota to je :) tak jsem si jí dneska v krámu koupila :D ňami ňam :) taaak.. co dál.. po pouti se šlo na zábavu že jo.. nejdřív jsem teda šla k Elis.. potkala jsem tam na městě totiž naší bandu.. Mařeny, Elis a tak dále.. tak jsem s nima kecala.. nechala jsem tam chuděru maminu samotnou.. dívali jsme se na tu kapelu, co tam hrála venku.. nejdřív tam byli Šlapeto, pak mažoretky, no šikovný holky :) pak rocková banda Revolever.. dobře jim to hrálo.. ale důchodci brali mety :D a pak od osmi byla zábava v montíku.. Agnes rock a byl tam i Petr Martinák.. ty vole ten jenom přišel a už jsme se museli tlemit :D a oni záhráli hodně věcí.. ale že ještě nemají toho moc nazkoušeno.. ale že se třeba zrovna chystají se naučit nějaký písničky od Dymytry a od 13. století.. to jsme měli přání, ale řekli, že tohle ještě zrovna nemají nazkoušený.. ale že příště snad :D ale hráli jim to dobře :)
*****
bylo to super :) mezitím, než jsme šly na zábavu, tak jsem byla u Elis s Mařenama a s Terezkou.. kecalo se, bumbalo se.. hromadu medoviny :D kurva a to nesmim pít jo :D (a to jsem venku měla velkýho řezanýho Chodovara - na sluníčku) no.. málem jsem si dala i špeka, ale to jsem zamítla :D to by mě taky mohla klepnout pepka, že jo :D ne.. vždycky mě ten hnusnej smrad odradí :D ale Elizabet byla zase roztomilá :D Mařenka jeden zase usnul.. a furt se klepal.. vychrtlina.. jenom v tričku.. a já mu ještě ukradla kšiltovku.. půl dne jsem jí měla na palici ani si toho nevšiml :D ti tam byli před montíkem u stolu všichni a já lítala za maminou, která se dívala na kapelu.. mamina pak šla dom, protože jí bylo blbě.. pak jsme šly na tu zábavu a já to jen tak tak stihla..
*****
letěla jsem od Elis dom, tam jsem se jenom nasmrděla pičifukem a letěla jsem s maminou do montíku.. narváno jako prase.. byl tam můj spolupařmen :) pak tam přišla moje Terezka :) tak byla prdel :) nejdřív zůstala u Elis, ale pak šla na tu zábavu se podívat teda.. já už tam nešla.. byla jsem tam s maminou.. ale mamina toho moc nenatancovala.. byla fakt nějaká hotová.. já pařila.. mě bylo fajn.. mamina šla dom už kolem půlnoci.. já ve čtyři nebo v půl pátý ráno :D :D a to ještě šel na pokec na chvíli ke mě můj spolupařmen :D ten chlap mě normálně miluje :D musim mu ale furt připomínat, že je ženatej :D :D hrozně v pohodě jsme kecali, napsal mi konečně svůj mail.. já mu pošlu fotky z Dymytry a on mi v klidu oznámí, že má jinej mail :D tak už jsem je ted poslala na ten novej, tak je to v pohodě :)
*****
prostě byla prdel :) a teď jsem zvědavá, jestli vyjde jedna plánovaná akce.. doufám, že jo.. už se kvapem blíží.. musim pařit, pak budu stará a nemocná a už nebudu moct :D :D no.. já raději povalim.. jo.. a už se mi povedla stáhnout písnička :D pro maminu.. a i pro mě.. no.. ale je to nějaký nemocný.. v půlce se mi to vždycky zastaví a konec.. ale já bych už měla jít no.. tak čus.. fotky zase někdy příště, hm? papa :)
*****

ve tři padla

23. dubna 2015 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. den.. vlastně teda noc, jak malovaná.. všechno se sralo.. bylo to zpočátku fajn.. ale pak začaly na mašině děsně padat chyby a před svačinou jsme daly palice dohromady a řešilo se, jestli nemá někdo nějakej návrh, co s tím.. no.. nějak se nic dělat nedalo.. dva lidi musely jít domů.. a kdo jinej, než místní, že.. a kdo má hodně hodin.. jo.. to jako fakt? musela se nadělat předmontáž z nový kombinace protože ta stará, co byla nadělaná od odpolední směny, byla na hovno a prostě mašina jí nepobírala.. ne, že by to bylo špatně vyrobený, ale hodnoty byly špatný.. tak se musela nadělat nová kombinace.. tak se něco udělalo.. ale mohli tam zůstat jen tři.. takže ta nová paní, protože má málo hodin, moje L., protože není místní a jedna, co ještě umí na mašině.. takže E.V.. já a M. jsme musely dom.. tak co.. mě to ani pak nesralo.. po svačině jsem dělala jen, že jsem dělala a ve tři se šlo dom..
*****
šla jsem pomalu.. pak rychlejš, co kdyby na mě náhodou vyskočil někde ze zálohy nějakej úchyl, že.. bylo ticho, krásnej vzduch.. úplně úžasnej.. užívala jsem si tu cestu.. paráda.. doma jsem si zapla pc.. potichu jsem byla jak myška.. převlíkla jsem se do svýho spacího trička, pustila film a koukala jsem.. pak jsem ještě chvíli čučela a pak jsem čekala, až mamina vstane, aby se neděsila, že se někdo vloupal do baráku, nebo že mě něco sežralo, když jsem za ní ráno nepřišla do práce.. tak jsem jí to líčila, co se děje.. lekla se mě jako hovado, když jsem vylezla z pokoje :D no.. pak jsem tu ještě čučela, četla blogy a pak jsem zase zalezla do pelechu a šla jsem chrnět.. ještě jsem ani nezabrala a řval mi prášek.. proto nemá cenu chodit spát dřív, jak v půl osmý :D
*****
no tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat dneska.. a ne.. nehodlám jít na šestou noční.. já hodlám jít na pouť.. a taky se dneska dozvím, kde budu příští tejden.. tak na mě myslete, ať mi to nevyjde nějak na hovno.. díky :) no.. a já zase povalim do rachoty, nó.. tak papa :)

nenapadá mě žádnej titulek.. a jelikož jsem líná něco vymejšlet, bude tu tahle trochu dlouhá sračka

22. dubna 2015 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
hmmmm.. já jsem vlastně líná na všechno.. a tenhle skvostnej titulek mě napadl kde jinde, než ve sprše.. to z neděle na pondělí jsem myslela, že se pochčiju nad debilitou mé "milované" stanice Impuls.. kurva!! má se naladit, až když máme barely s vodou.. a vodička kde nic, tu nic.. furt musim lítat pro vodu až dozadu do automatu na kafe.. tak mi to kurva vysvětlete, jaká píča to přeladila.. hmm.. hrajou tam samý hovna.. hned po prvních deseti minutách mě to začalo srát.. prima.. ten půlrok to přece vydržím.. haha..
*****
sere mě, že mi furt to rádio připomíná, kolik je hodin, jelikož nepochopitelně tam jsou každou hodinu zprávy.. a furt melou jedno a to samý.. co by se taky dělo novýho ve dvě, ve tři a ve čtyři ráno, že.. prdel je, že ve dvě nám popřáli dobré ráno.. jo jasně.. ale v to pondělí mě dostali.. v 1:40 nám zahlásili, že je jedna hodina :D a byly zprávy.. po čtyřiceti minutách.. paráda.. ve 2:50 nám řekli, že jsou dvě.. a ve 3:10, že jsou tři.. :D samozřejmě, že mezitím byly ty samý zprávy :D no pak už se teda jako konečně trefili do toho správnýho času, no..
*****
to jsem v to pondělí jela ke cvokařovi.. ty vole.. narvaná čekárna.. tam tuna cikánů.. stará a mladá cikánka.. a šest jejich parchantů.. jeden ten malej zmrd tam furt jezdil na kole.. ta čekárna je sice velká, ale i tak mě to hovado kolikrát málem sejmulo.. ještě, že mám ty kovový špičky.. tam byl řev, bordel dělali.. furt je okřikovali, ale stejně reakce žádná, že jo.. rozhazovali tam letáky, řvali, ten zmrd tam furt jezdil na tom kole.. pak tam za mnou přišly sestřenky.. to jsem čuměla, kde se tam vzaly.. tak mě šly dovnitř pozdravit a koukaly taky, co to je za magory.. tak se mě zeptaly, co tu dělám a s čím tu sem a že je to tu jak ve cvokhauzu :D tak jsem jim řekla, s čím bych tu asi byla a jak by to tu mělo vypadat, když jsou na psychiatrii :D tak se začaly tlemit, že to je fakt.. a pak jim došlo, co jsem řekla.. zděsily se, jestli nemám zase deprese.. tak jsem jim říkala, co mi je.. no deprese fakt nemám hele..
*****
no.. pak vylezla z ordinace jedna holka a celá ta banda táhla do pryč.. pak se tam ochomejtal zase ten santusák, jak na mě furt zírá.. vždycky na mě čumí.. a chodí za mnou do lékárny, když si jdu pro prášky, ale nikdy si nic nekoupí.. jen tam stojí a čumí na mě.. "velice nenápadně" samozřejmě x)) ten ať mě moc nesere, mám v kapse kudlu.. no.. pak jsem šla do knihkupectví, přepadla mě šílená touha po nový knížce.. tak jsem si řekla, že už si konečně pořídím Město z kostí.. a naštěstí je měla v regálu :) na tu knížku mám zálusk od tý doby, co u nás vyšla.. tak už jí mám :) má téměř 400 stran, což je naprosto optimální pro čtení.. úplně nesnáším, když má knížka pod 300 stran.. to mám přečtený za den..
*****
jo.. hrozně dlouho jsem nečetla.. nic.. kromě lejster v práci a zpráv na netu.. tak jsem měla radost jak malá :D akorát, že nemá tvrdou vazbu a už teď je ošuntělá, jak byla asi dlouho v regálu.. musím vymyslet nějakej dobrej obal.. tak jsem si zase udělala radost :D pak jsem letěla k babi.. nejdřív jsme ještě šmejdila po večerce.. to jsem si koupila tři ty zmrzlinky z hroznovýho cukru.. šla jsem k babi, tak jsme se bavili, co a jak.. a u babi byly sestřenky.. no tak jsme se dlouho neviděly, že :D no.. Hanka byla úplně vyplesklá.. nojo.. to je jasný, když jim umřel táta.. (strejda Pepík).. tím tenhle debilní rok začal x)) a sere se všechno vesele dál.. x)) kurva už..
*****
včera k nám přijel na návštěvu David - Otepovo syn a vlastně můj jakoby nevlastní brácha.. i když si Otepa mamina nikdy nevzala.. moravák jak poleno.. v pohodě jsme kecali.. dali čaj, kafe, ukázala jsem mu moje myšišky, koukal na kocoura.. byl z něho úplně hotovej :D prej si vzpomíná, že jsme měli černou kočku.. no.. měli.. před Damoušem.. Damoušovi bude v řijnu už jedenáct let.. fujtajbl smradlavej..
*****
no řešili se takový ty formální věci, do kterých vám nic není.. pak jsme se bavili, jak se všichni máme a co děláme.. David dělá v národním divadle kulisáka.. to musí bejt hezká práce.. vyprávěl, jak tam chodí všichni věčně vožralí, se zbytkáčem, nebo s kocovinou.. ale David se nepotatil.. nesnáší, když se někdo zrube do němoty a pak se chová jak kretén.. takže on sice si dá třeba špeka, ale nevožírá se jako hovado.. dodalo mu ještě, že chodil s holkou, která se furt vožírala a pak ho i mlátila.. když nám to vyprávěl, málem jsem se pochcala smíchy :D no to nene :D ale je fajn.. brácha můj.. tak snad se zase někdy uvidíme..
*****
pak jsem šla na noční zase večer.. v práci v pohodě.. a dneska.. šla jsem na chvíli za maminou do práce a potom jsem jela ve tři do Ag.. musela jsem k zubákovi.. Pepík mě nabral před barákem.. ani jsem si nestihla pořádně vyčistit ty zuby :D vzala jsem si ty nový botičky a než jsem dolezla k tomu zubákovi, tak jsem si stihla hezky sedřív patu.. paráda :D páč tam je chodník v jednom kuse furt nakloněnej a já si tu haksnu prostě odřela, jak mi pitomě sklouzávala.. super :D no.. tak jsem letěla k zubákovi.. tam byl na křesle nějakej týpek.. a pak jsem šla já.. no hele.. jsem bez kazu.. šikovná píďalka.. dostala jsem pochvalu ale zároveň jsem dostala vynadáno, jak je možný, že nepoužívám zubní nit a že si mám líp čistit zadní stoličky.. nojooo.. jak jsem se nemohla vykopat z postele, tak jsem si ty zuby nestihla pořádně vyčistit.. takovej detajl, když jsem se chystala k zubaři, že :D
*****
tak jsem si za odměnu skočila pro zmrzlinku.. točenou.. tu výbordelnou, jak je napůl smetanová vanilková a napůl sorbet.. tentokrát jsem měla snad ještě lepší, než byla ta hrušková.. grepovou :3 výýýýbordelnááááá :D měla jsem velikou.. a pak když jsem jela dom, tak Pepík přišel k babi a potom, co nás babi nakrmila a dala mi ňaminky za to, že jsem jí přinesla krbovej zapalovač, kterej měla od maminy slíbenej, tak jsme se stavili ještě pro další zmrzlinu.. Pepík si vzal dom jednu a já jsem vzala domů dvě.. dostala jsem k tomu i kornoutky.. to je teda poprví, když jsem si vzala zmrzku do termomističky.. že jsem dostala i kornoutky :D no jsou výbordelný ty kornoutky, to je fakt :) tak si jí mamina už zbaštila, jak se jí snažila narvat do toho kornoutku :D a já jí mám ještě v mrazáku :) teď jsem spapala chleba ve vajíčku s hořticí a cibulí, tak můžu razit do práce :D snad mi nebude táhnout z huby :D tak papa :)

rande a humus

20. dubna 2015 v 18:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. včera byl parádní den.. to jsem měla mít po stopadesáti milionu letech rande :D naštěstí jsem nebyla nijak nervní.. navlíkla jsem si na sebe teď pro mě aktuální outfit a při tom navlíkání mě zase přepadla touha vyházet třičtvrtě píčovin z mojí skříně na hadry.. jsou tam tak tři nebo čtyři komíny triček, který tam prostě jen jsou a zabírají místo.. nikdy jsem si je už na sebe nevzala.. a ani nevezmu.. vyhodim.. nebo nahážu do pytle, do bedny a odnesu do sklepa.. jo.. to bude nejlepší.. mikiny jakbysmet.. nosím pořád dvě mikiny na střídačku.. jsem prostě, co se týče hadrů, moc jednoduchá..
*****
takže tak.. na to se i těšim, na tu čistku skříně.. vzala jsem si na sebe tu mojí džínovou, ouzkou mini, černý čumpocháče (kterejch je furt nedostatek), moje milovaný sepraný tričko se svítícíma křídlama, který jsem ulovila na mým první Brutalu, na to mojí novou bundičku, starý kanady a mohla jsem vyrazit na rande :) potkala jsem tam i mojí šéfovou s jejím věčně vožralým manželem.. chudák ženská.. ona je tak prima a má takový pako doma.. docela často jí lituju..
*****
tak na mě tak koukala, když jsem tam přišla a pozdravila jí.. to pak koukala, s kým jsem to tam přišla :D no s kým.. to vám nepovím, jelikož sem furt chodí šmejdit ten převelice chytrý a všeznalý Kulíšek a ten to zrovna vědět nepotřebuje :D můj milý doprovod za mnou přijel, ale jelikož tu naší prdel moc nezná a nemá vlastně tucha, kde je montík a kde je nějaký parkoviště, tak jsem ho nějak tak navigovala a dorazil v pohodě :)
*****
tak jsme hrozně moc v pohodě pokecali, vyslechla jsem si nejednu chválu na mojí osobu :D ty vole já budu namyšlená no počkejte :D no on taky vypadá dost dobře :) vyfasovala jsem pozvání na bumbání.. dala jsem si s ním colu.. pak ještě jednu a pak jsem si dala kapučíno, protože mi byla zima.. byla kosa, v montíku ještě větší, tak jsem se musela nějak zahřát.. rande, nebo co to bylo, trvalo tak dvě hodiny.. kolem dokola na nás lidi čučeli :D klasika :D alespoň si maj o čem povídat :D
*****
tak jsme si tak říkali, co je novýho a co zůstalo při starým.. dověděla jsem se, že on ten vztah vůbec neměl ukázkovej.. a to jsem myslela, že to bylo v pohodě.. no.. nic holt není tak, jak to vypadá.. nedivím se, že to skončilo a že ani teď nechce nijak totálně vážnej vztah.. no to já taky ne.. ale scházet se, proč ne.. to jsme oba pro :D
*****
probrali jsme toho dost, ale ještě je toho hodně moc moc na probrání.. docela se na to těšákuju :D a až bude hezky, půjdeme na procházku.. lepší, než někde dřepět.. páč včera byla zrovna kosa.. tak.. dovezl mě před barák, tak už dokonce ví, kde bydlím :D rozloučili jsme se a teď budem čekat na další rande :P
*****
takže to byla prima :) hned jsem to mamině musela vylíčit a divila se, že jsme tam byli takovou chvíli.. nojo no.. povinnosti.. holt už nám není 17náct, že jo :D to bylo času víc.. noo.. druhej den ale nebyl tak milej.. to jsme s maminou musely do baráku.. hmm.. paráda.. opravdu.. už to nebyl sice takovej šok, když jsme tam vlezly (páč už jsme věděly, jaký sračky nás tam čekaj).. no byl to humus.. hajzl totálně vrchovatej, ucpanej, krev a hovna, vložky, kapesníky, hadry.. všechno od hoven a od krve.. nahozený dlaždičky, kobereček nacucanej sračkama, prostě humus.. mamina vyčistila oba hajzly.. já to tam vytřela..
*****
vyhodily se všechny ty vložky, plesnivý otevřený konzervy, sračky, hadry, plechovky od piva, flašky od vodky.. a jenom těch flašek a plechovek byly dva velikánský pytle.. husté, že.. ve skoro každý plechovce byl zbytek piva, někdy byla ta plechovka plná.. otevřená, ale plná.. samozřejmě, že to všechno krásně kvetlo.. plíseň, humus, úplně sliz z toho tekl.. pak to tam nemělo tak smrdět.. bylo to úplně všude.. jenom u tý postele bylo dvacet flašek od vodky a patnáct plechovek od piva.. v kuchyni další, dole toho byla tuna.. dole v kuchyni toho bylo úplný skladiště.. nevím, kolik toho tam bylo, ale vyfotila jsem si to mobilem, ale ukazovat vám to fakt nebudu..
*****
úplnej humus.. celou dobu jsme měly otevřený okna dokořán.. aby se to vyvětralo.. zavázaly jsme ty pytle a nechaly dole.. bleeeeee.. ještě se vyhodilo to shnilý nádobí, co bylo špinavý jeblý ve dřezu.. co šlo umejt, se umylo.. co byl hodně velkej tyfus, to se vyhodilo.. třeba hrnce.. furt jsem vařila vodu v konvici, aby se mohl zalejt krtek, kterej jsme daly do hajzlu.. dvakrát.. úplně to celý bublalo, až to vytrysklo do vejšky.. úplně gejzír.. no to byl smrad.. fujtajksl.. ale hajzly jsou čistý.. kobereček vyhozenej..
*****
vysavený všechno nahoře, všude jsme rozvěsily stromečky.. vlastně lístečky.. aby to tam provoněly.. dál nevim.. pak se budou vyhazovat věci.. to se tam nejspíš přistaví kontejner velikej a všechno se vyhodí, hadry, deky, ta moje sedačka, na který spal.. to je zničený, poblitý, posraný, povlečení černý.. nejspíš si ani tu deku za celou dobu nepřevlíkl.. ble ble.. no ale to nejhorší je uklizený no.. tak je to fajn.. chlupy mi stály o něco míň, než poprví.. pak jsem se snažila usnout, abych mohla jít na noční.. to jsme ještě kecaly se sousedem.. tak jsem musela maminu popohánět, že Píďalka potřebuje jít hajat.. aby v práci nechcípla.. tak se šlo.. prostě tyfus, mor a cholera.. kurva lidi.. nechlastejte jak prasata.. čus..

boží (nebo sejtnovský) mlejny melou...

16. dubna 2015 v 12:40 | Evil Industries |  >Má duše
...pomalu, ale jistě, že.. no.. a včera zrovna domlely.. no.. o čem, že to krafu.. no.. já se k tomu dokopu.. takže.. včera nám přivezli konečně tu novou mašinu.. je krásná.. malinkatá podobně jako na jedničkách.. ale ještě zajímavější.. tak jsem jí okukovala, když jí kluci vezli k místu, kde bude.. to jsem na to zvědavá, jak to bude vypadat a jak se na tom pojede.. :) co bylo včera.. že jsem líná jak dobytek na psaní a na všechno, to víme všeci.. včera jsem končila a začínala na justáži.. stejně jako předevčírem.. dneska na to seru.. je to pakárna.. ale kdybych tam nekončila, tak koupu rámy.. naštěstí se to šla i učit ta naše nová kolegyně. tak jsem je nekoupala a dávala jsem do kupy tu justáž..
*****
M. se přehlídla a jela a jela a nekoukala na hodiny.. a ono hodin jak na kostele a ona furt jede :D tak jsem řekla, jestli nejede nějak moc dlouho.. podívala se na kusy a měla nevim ani o kolik kusů navíc :D tak jsme napsaly do protokolu o něco míň, aby neřekli, že jsme naprostý magoři.. vymazalo se to a hotovo.. uklidila jsem tam a mohlo se valit ještě něco málo napíchat a pak dom..
*****
koukala jsem o svačině, že mi v pět odpoledne mamina psala.. Otep je po smrti.. a víte co je v prdeli? necejtim vůbec žádnou lítost.. dneska jsem ráno vzpomínala, když to ještě s ním bylo fajn.. když jsme ještě bydleli v Ag a ještě tolik nechlastal.. od doby, co jsme se přestěhovali tady do týhle prodele a vlezli do toho zkurvenýho baráku, to šlo ještě víc do píči.. a bylo to furt jen a jen horší.. a chlastal furt víc a víc.. kdo ke mě na blog chodí nějakou dobu, tak ví, jaký jsme to doma měli..
*****
no.. tak asi tak.. víc nevim, co bych k tomu řekla.. tak začnou starosti s barákem.. paráda.. ale asi to nejspíš necháme tak, jak to je.. srát na to.. mamina se z toho dokonce i rozbrečela.. já neuronila ani slzu.. fakt.. necejtim žádnou lítost.. když umře někdo, kdo mi sám říkal, že by bylo lepší, kdybych chcípla.. a to není všechno, co mi říkal a jak mi nadával.. s maminou jsme měly titul "malá a velká píča" a tak dále.. proto necejtím lítost.. byla jsem línej zmrd, když jsem odmítala vozit dřevo, nebo sekat trávu v dešti.. no.. prostě samý lepší.. jen tak pro nic za nic jsme s maminou z toho baráku nezdrhly.. říkala jsem svůj odhad.. že jak se odstěhujeme, do pěti let se uchlastá.. no.. spletla jsem se.. stihl se uchlastat za tři roky..
*****
mamina mi říkala, že zrovna včera na ní vypadly starý fotky, když to ještě bylo fajn.. a za chvíli telefon, že je po smrti.. takový znamení.. ale vybral si, co chtěl.. furt nám říkal, že až vypadneme, že mu bude konečně dobře, že chlastal kvůli nám.. x))
no a já jdu radši.. mizim za maminou a pak na poradu.. tak čus..

blá blá

13. dubna 2015 v 0:00 | Evil Industries |  >Má duše
nic novýho novýho.. net se mi stále úchvatně jebe.. jsem líná jak dobytek.. na všechno.. nejraději bych byla jen zalezlá v pelechu s tunou žrádla a pokud možno nevylejzala ven.. ale dneska jsem dostala akutní chuť na Cini Minis, tak jsem musela zvednout prdel a jít do krámu.. stejně nám došla Flora, tak jsem tam musela.. a napakovala jsem si kurevsky těžkou igelitku žrádla.. normálka.. jdu pro máslo a mám narvanou igelitku.. jedna Flora a pak dvoje Cini Minis, další dva Monstery, abych doplnila zásobu, dokud mají červenýho.. zase určitě rok nebude.. tak se mi tyčí na nočním stolku deset plechovek.. červený, žlutý a zelený ♥ ňaminka :) a ne.. nepřehánim to s nima.. nepiju to denně.. z toho jsem vyrostla.. jen mám zásobu..
*****
pak jsem si pořídila ještě kinder Pinguí.. a ještě nějaký sračky.. nějaký bonbony.. normálka :D kdyby měli mega Tic Tac, pořídím si ještě mega Tic Tac.. a bílou Chateau.. (to je čokoláda, kdyby to ještě někdo nevěděl).. ale zase bílou Chateau neměli.. jiná bílá čokoláda se nedá žrát.. no.. tak jsem si to srala dom a pohoda.. hej a prdel byla, když jsem šla do toho krámu a po cestě jsem potkala nějaký tři kluky.. tak deset let jim mohlo bejt.. možná dvanáct.. nevim.. nemám moc odhad na věk.. a já už čekala nějaký pitomý kecy na mou osobu, protože na mě zírali jak na exemplář.. no.. na to jsem sice zvyklá, ale občas se děsim, co jim vypadne z huby.. tentokrát to bylo kurevsky překvapivé: "dobrý deeeen" :D tak jsem čuměla jak péro z divanu.. taky jsem je pozdravila a šla jsme dál.. cejtila jsem ale na sobě ten pohled, jak mě pozorovali :D :D
*****
když jsem přišla dom, tak jsem to mamině říkala.. ta ale hlavně nemohla z tý narvaný igelitky :D prej co jsem to všechno koupila :D jo.. a dvoje Lays s mega vroubkama :D samozřejmě, že jen solený.. nechutnaj mi žádný ty divný paprikový, nebo uzený brambůrky.. jen solený nebo Penne.. no.. co jinak v práci.. nic novýho.. byla jsem na jedničkách.. střídala jsem se s Miru na předmontáži a na justáži.. pohoda.. akorát to zase na hovno pájelo.. což je naprostá novinka, že.. furt je to tam nějaký napružený.. všichni jsou nervní.. všechno je na hovno.. každou chvíli se něco jebe.. prostě super :D tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat tenhle tejden.. snad to bude lepší.. to mám bejt na endu.. no.. to jsem zvědavá..
*****
porada ve čtvrtek byla na pjest.. nekonečný dohady.. a kecy o tom, jací jsou zmrdi ta směna po nás.. nejlepší je tohle řešit, když na tý poradě dřepí s váma :D ale oni jsou to fakt zmrdi.. furt na nás donáší i sebemenší píčoviny.. nakopala bych je, megery.. "jo.. a zase si na nás odpolední stěžovala.." "jeee, copak? byla špatně zašoupnutá židle?".. "ne, krabička na kódy byla o dvacet cenťáků dál, než má bejt" :D :D prostě krávy no :D já se tomu směju.. už se totiž nehodlám rozčilovat kvůli nějakým krávám.. to fakt nemám zapotřebí.. já je už ani nezdravim.. prostě kolem nich projdu a ignor.. jako kdyby tam nebyly..
*****
jooo.. co ještě novýho.. píďala fotila :D a vyfotila po stu letech i sebe jo.. jooo.. a vyfotila jsem tu bundičku a kabelku :) ale nahrávalo se mi to sem sto let.. fakt.. já mám nervy.. :D tak mizim.. pápá :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****

Nový článek

7. dubna 2015 v 23:56 | Evil Industries |  >Má duše
nevim no.. furt se mi jebe net.. jen co najdu nějakej prima levnej superultrafofrnet na šňůru, tak tohle příšerný vypadávající a neustále nasrávající zařízení rituálně podpálim.. dokonce i v těch zkurvených bublinkách jsem z první příčky spadla na sedmou.. film mi nejde stáhnout.. kurva bych se na to fakt vysrala.. já mám ale nervy.. no.. mám dalšího nápadníka.. hmmm.. tak už jich máme pět aktivních.. se dvěma z nich jsem sice něco měla, ale tak co mám dělat, že jo.. seru ale na nějaký vztahy.. nemám náladu si ještě víc kurvit nervy :D no a ne snad? pff..
*****
dneska se mi zdál debilní sen.. dvakrát jsem v něm jela metrem.. probudila jsem se a bylo mi blbě, jako bych v něm fakt jela.. ale hodně by mě zajímalo, jestli by mi v něm bylo ještě blbě.. naposledy jsem v něm jela skoro přesně před osmi rokama.. tak nevím.. když mě je blbě už na eskalátoru :D no.. jinak.. co bylo včera.. že by Velikonoce? tak.. vajca jsme nebarvily.. mamina píchla umělý vajíčka do květínáče, včera jsme byly na procházce naškubat nějaký ty klacky, kytičky a podobný.. teda předevčírem vlastně.. no to je jedno.. udělala jsem pár fešných foteček.. ale nemám náladu s tim kriploidním netem něco nahrávat.. někdy jo.. třeba zejtra to sem nahraju..
*****
přišel mě vyšupat Jirka od tety.. jinak nikdo.. nějaký hovada od nás z města byli na sračky.. celou noc chlastali a pak lezli po městě a řvali jako krávy.. samozřejmě, že to zapíchli před našim barákem.. všude nablito.. ty vole :D dneska jsem byla v Ag s maminou.. šlo se nakoupit něco a pak se šlo k babi.. klasika.. a měla jsem si koupit novou sukni.. ale já žádnou normální sukni najít nemůžu.. do píči normální dlouhou černou sukni nebo kilt.. nejlépe manžestrovou nebo brokátovou.. ale děsim se, že mi nebude.. ale tak.. možná si nějakej ten kilt vyberu a objednám.. kdyžtak mi ho mamina upraví :D
*****
jinak.. až na to, že nikde v Ag nemají normální černou dlouhou sukni, aniž by nebyla průhledná, tak jsem sehnala něco jinýho a mám radost jako svině :D mám svojí první kabelku :D za dvě kila.. jo.. KABELKU.. jááá!! :D ale parádní úplně.. a koženou bundu :D no.. ona je to spíš koženka, ale vypadá to úplně jako pravý.. mám radost jako svině :D :D ani v tom nevypadám jako kretén.. teda.. snad.. mamina měla za úkol mě vyfotit.. kurva jak to dělá, že vždycky, když mě vyfotí mamina, tak vypadám jako kretén a ještě mám navíc červený voči :D :D neumí s tim fotit no xD ale mám radost jako hovado.. ale holt to hlavní, kvůli čemu jsem vlezla do krámu s hadrama, nemám.. tak holt sukně zase jindy no.. ale mamina mě prej zabije, jestli si na sebe tu starou ještě vezmu.. nojoooo.. je stará, děravá a ošoupaná, ale mě se hrozně dobře nosí.. proto jí nosim furt, že jo..
*****
a byly jsme zrovna v tý nový večerce a tam nějaká partička holek po mě zase čuměla.. už jsem jim chtěla říct, co na mě čumí, ale poslouchala jsem, o čem se bavily.. a prej: "hej.. ty vole vidíš to.. čum! hej ta má hustý bootyyyy" :D tak jsem se na ně zazubila a šla jsem dál :D :D dřív jsem měla sociální fóbii.. bral mě amok, když jsem musela do Ag jet a takhle se prodírat kolem lidí.. nenáviděla jsem, jak po mě čumí.. ale teď si to užívám :D mě to hrozně baví :D mamina se taky furt diví, co na mě vidí.. ale prej že jsem holt asi zjev, ale že ona to už nevidí, protože mě už jinak nezná :D ale já jsem ráda za zjeva.. protože se takhle cejtim dobře.. holt jsem asi jedinej metalista ze západních čech no.. tak co se dá dělat, že jo :D :D
hmm.. jsem fakt neschopná psát.. tak na to radši seru.. tak čus :)
*****
*****
*****

pár událostí

1. dubna 2015 v 1:40 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. jsem líná psát.. a ani nějak nemám potřebu psát.. ale dneska už toho je fakt dost.. já už kurva čekala jaro a ono si v neděli večer chčije a do toho sněží.. parádní.. byl takovej vichr, že mi to převrátilo můj nepřevrátitelnej deštník na satelit.. naštěstí je nepoškozenej, protože nemá na drátcích klasický kloubky, ale silikonovou saturnu, nebo něco takovýho.. takže to přežil bez újmy.. ale já měla málem vykloubenou ruku a stejně jsem byla mokrá, páč jsem se na ten deštník nakonec vysrala.. nedolezla bych do tý práce.. hned jsem si mezi dveřima postěžovala hlídačovi :D
*****
tak jsme si hezky dělaly na jedničkách.. střídala jsme se s Miru na předmontáži a na konečný.. paráda.. bylo to fajn :) akorát se to samozřejmě furt sralo.. minulej tejden se furt srala tiskárna.. no a srala se i nadále.. do toho pec zase řvala.. a samý lepší prostě.. do toho celou noc dělal lis na mayhemu opravdu příšerný zvuky.. no.. odešly písty do kopru.. paráda.. a na skladě žádný náhradní nemáme.. hahaha.. jo.. a zase musim mít brejle, protože zase vidim úplnej fekál..
*****
v pondělí odpoledne jsem jela ke cvokařovi si nechat napsat nový prášečky.. nevím, jak se stal ten zázrak, ale přišla jsem do čekárny a byla prázdná.. uvnitř byl někdo.. pak ze dveří vylezli tři lidi a cvokař nakoukl.. pozdravil mě a řekl, že chviličku a zase zalezl.. mezitím přišla jedna paní, tak jsme si povídaly a za chvílku jsem šla dovnitř.. tak jsem mu hned řekla, jak mi bylo úžasně, ale že už je to v pohodě.. tak mi říkal, jaký mám možnosti.. že je na to jednoduchá rovnice.. jedno balení prášků - půl roku budu mít klid.. dvě balení - rok klid.. tři balení - je dost možný, že se to už nevrátí.. zle mi bylo jen první dva tejdny.. teď už mi je fajn.. ani nevím, že něco beru.. jen občas mě chytá takovej krásnej amok, kdy se tlemim a jsem úplně happy, ale mě to nesere, viď :D jestli to někomu vadí, tak to má teda blbý.. ale mě je fajn.. takže mi to nepřekáží, když je budu brát i dál.. vlasy mi nepadají, játra to nekurví, tak je to dobrý..
******
v čekárně mi začal řvát mobil.. šéfová.. prej jestli mě nevzbudila :D no nee.. já už vstala v půl jedný, když jsem jela do Ag.. prej jestli mám čas, tak že jako nemám, ale že ať mluví :D prej má velikou prosbu, že by potřebovala, abych byla v úterý a ve středu doma.. že se nemám děsit, že je i moje L. doma.. tak mě hned napadlo, že ten mayhem je kaput.. potvrdila mi to :D a píst má přijít až ve čtvrtek prej.. možnááá.. ta je taky už asi zralá na prášky, chudák.. prej: "no.. ale neděs se, L. je taky doma.. prosimtě, já jsem musela nechat doma patnáct lidí.. to je úplně v prdeli" :D mám děsně fajn šéfovou, jen se kurva divim, že jí z toho ještě nejeblo.. takový šílený zakázky tam jsou a ten mayhem se pojebe.. nojo no.. kdyby to pořádně promazávali ten lis, tak by se to nezadřelo.. no.. kdyby.. ty vole.. ještě, abych já radila mechanikům, jak udržovat mašiny, ne.. pff..
*****
takže do práce jdu až zejtra večer.. vlastně už dneska.. takže včera jsem si místo práce hezky dala sprchu, udělala čajček, natahala do postele papání a pustila si dva filmíky :D šla jsem spát asi kolem půl třetí.. ani ne.. byla jsem nějaká vyfluslá.. probrala jsem se na prášek, samozřejmě.. to jsem šla do kuchyně pro vodu.. napustila jsem si půllitr a pak se podívala směrem k oknu.. viděla jsem, jak je všude bílo.. votevřela jsem hubu do kořán a tu mojí milovanou sklenici pustila do toho zkurvenýho dřezu!!!! rozflákala jsem si svůj půllitr od Rohozce!! já píča.. kurva já byla nasraná.. a jsem nasraná.. ale hned jsem si něco našla..
vzhůru jsem byla v poledne.. nějakej píčus tady zvonil.. myslela jsem, že je to zase ta prdlá holka od sousedky, ale ne.. ona ráda zvoní na všechny zvonky.. odzvonila jsem, protože ti lidi neví, že ty naše dveře jdou otevřít, ale otevírají se kurva na druhou stranu!!! ale oni to ani nezkusí.. x)) hele nikdo nešel.. tak jsem běžela k voknu.. hele pošťácký auto.. hodila jsem na sebe rychle tepláky a bundu, čapla občanku a letěla jsem dolů.. a ten zmrd mi ujel před vočima.. tak jsem nasraná vzala ten papír ze schránky a šla jsem zase nahoru a plácla sebou do postele..
*****
taková chvilička ty píčo.. a to jsem řvala do telefonu, že UŽ JDUU!! a oni nic.. mrdnou papír do schránky a jedou.. hlavně, že to je balík domů, že jo.. tak jsem nasraná vzala papír ze schránky a pochodovala jsem zase nahoru.. zalezla jsem do pelechu, podívala se na hodiny.. hmm.. dvanáct.. tak jsem za chviličku vstala.. pak jsem šla něco málo po druhý na tu poštu teda no.. dala jsem jí občanku a upomínku a hned jsem si jí postěžovala, že mi ti zmrdi ujeli před čumákem :D
*****
ale málem jsem na tu poštu nedolezla, protože to se spustil takovej chcanec a vítr, že mě to málem odneslo i s kanadama.. šílený.. fakt jsem tam málem nedolezla.. ale pak jsem dostala do ruky tu bednu v metalshopáckým pytli a bylo mi úžasně :D bylo to docela těžký na to, že mi v mailu napsali, že balík váží kilo.. no to ani omylem :D :D kilo váží jedna bota :D ale připadají mi lehčí, než ty moje první kanady.. a to je co říct.. tyhle jsou okovaný celý :D kurva já mám radost :D :D to jsem potkala tři kluky ze základky.. takový smrady.. a prej: "ty vole vidíš tu čarodějnici?" :D tak jsem se na ně otočila a hodila jsem na ně velice ošklivý pohled.. zmrdi malý.. chtěla jsem na ně zařvat, jestli tak náhodou nechtěj před držku, ale na to jsem byla v moc velký eufórii.. tak jsem s balíkem letěla dom honem honem, abych ho už rozbalila a botičky si vyzkoušela.. tak jsem ho zase velice drasticky rozsápala a uviděla záručák a tu parádní krabici.. tak jsem jí otevřela.. nojo.. už jsou doma ♥ střevíčky moje :D od Novýho roku jsem na ně na tom netu civěla :D
*****
hned jsem si je musela vyzkoušet.. a to zrovna přišla mamina.. nemohla odemknout dveře a já zrovna měla nazutou jednu botičku :D no jsem o pět čísel vyšší hele :P jsou úplně neskutečně pohodlný.. měkoučký.. no prostě úžasný :D :D mám radost jako svině :D a úplně jsem takhle zapoměla, že jsem si rozjebala mojí milovanou sklenici.. já se těšila z nových střevíčků, mamina se zděsila :D prej jsou nějak moc brutální.. ale hovno.. jsou nádherný a zejtra si je beru na sebe na cestu do Ag :D musim je ukázat babi :D :D
*****
no a pak se mi hezky pojebala nálada.. úplně nervy a na blití mi je ještě teď.. Otep se už nejspíš uchlastal.. skončil na eldéence a pak ho šoupli do špitálu.. hmm.. a už se ze špitálu, nebo z eldéenky nevrátí.. ne.. absolutně ho nelituju.. asi brzo chcípne.. uchlastal se.. blbě mu tak.. fakt ho nelituju.. za prva si to zavinil sám a za druha se mnou a s maminou tak nehorázně jebal, že nemám prostě důvod ho nějak litovat.. když mě říkal, že by bylo lepší, kdybych radši chcípla, tak proč bych ho měla litovat.. to určitě.. absolutně necejtim lítost.. vůbec.. je mi u prdele.. jenom trochu problém.. vlastníme s maminou půlku baráku.. takže ho budeme muset dát do pucu, aby se mohl prodat.. paráda, co?
*****
musely jsme s maminou najít nějaký papíry, který tam prej byly.. no.. to nevim.. takže se konala cesta do baráku.. ty píčo.. zvonilo se a volalo se sousedovi.. bejvalýmu sousedovi.. bejvalá sousedka to mamině říkala v práci, že je na tom Otep hodně blbě, tak by se to mělo nějak vyřídit.. ty píčo vono toho je málo a ještě tohle.. soused měl klíče od baráku.. tak se tam šlo.. ty píčo humus.. to si nedovedete představit.. fakt ne.. Mates (krysařík) dávno nežije.. kočičky taky ne.. zahrada vykácená.. ale tráva byla posekaná.. zajímavý.. v průjezdu tuna bordelu, milion vajglů, všude nějaký divný fleky.. na stole maminy starý rádio a vedle toho neotevřenej kozel.. všechno jinak odemčený.. tak se šlo dovnitř.. ale ten puch.. ty píčo ten puch.. smrad.. šílenej.. úplně nepopsatelnej smrad.. cigára, chlast, hniloba, sračky.. humus.. zvedl se mi kufr..
*****
šlo se nahoru.. neskutečnej bordel.. ten rozhodně nikdy nevysával ani neutíral prach.. nahoře měl ve stěně starý sošky, který měl děda dole.. tuna prachu všude.. úplně neskutečně prachu.. vůbec ho za tu dobu neutřel.. ani jednou.. na oknech furt ty samý záclony, co tam ještě věšela mamina.. šla jsem do svýho bejvalýho pokoje.. no.. jediná změna byla, že moje sedačka, co mi Otep koupil na spaní, tak měl přetáhlou v ložnici.. všechno neskutečně zajebaný.. za starou maminy skříní hromada špinavých hadrů, všude ty fleky, hnědý, rudý, černý.. zasraný a zapatlaný všechno.. dveře, stěny.. do koupelny jsem ani nešla se podívat.. tam byla mamina a stačilo to.. nahoře kapesníky od krve.. v ložnici u postele jsem napočítala dvacet prázdných flašek od vodky a patnáct plechovek od Kozla a Braníka.. v průjezdu další plechovka.. na stole v obejváku tuna bordelu.. krvavý kapesníky..
*****
ve sklepě měl jenom uhlí.. dřevo žádný.. stejně vůbec netopil.. nevětral.. vždycky, když jsem šla kolem baráku, nikdy nebylo otevřený okno, ani ventilačka.. a nikdy se nekouřilo z komína.. v průjezdu pod stolem byla tuna.. fakt tuna krvavých zasraných vložek.. jako normální vložky na krámy.. nejspíš se fakt prochlastal do stadia, kdy mu chčije krev ze všech otvorů.. ty vole na blití mi bylo.. ještě teď mi je na blití.. no ty píčo.. neskutečný.. fakt.. mamina hledala ty papíry.. nic moc nenašla.. rok a půl starej dopis pro mě.. z optiky.. hm.. no úplně fujtajksl.. s maminou jsme se děsily, abychom tam nechytly žloutenku, nebo něco takovýho.. ty vole.. úplně mi je blbě.. fakt..
*****
Otep je prej už dva tejdny na eldéence.. a je to s nim prej hodně špatný.. já se fakt nedivim.. necejtim vůbec žádnou lítost.. vůbec žádnou.. jen mi běhá mráz po zádech z toho, co udělal z toho baráku.. hnus.. nic, než hnus.. Otep nejspíš chípne na uchlastání.. a budou starosti s barákem.. mamina má z toho nervy v prdeli.. a já budu mít noční můry.. rychle jsme z toho baráku vypadli.. a šli k sousedovi.. tam jsme se chvíli o tom bavili, co bude dál.. no.. nevíme.. jenom další, vypíčený starosti.. Otep musí maminu vyplatit a pak se barák prodá.. problém je, že ho budeme muset vyklidit.. ty vole nene.. takovej humus jste nezažili.. takovej kentus snad nebyl ani tady v tomhle bytě, když jsme se sem nastěhovaly.. kurva zlatý šprcky ve stoupačkách.. fakt..
*****
několikrát se mi zvedl kufr a ještě teď si na to vzpomenu a furt mi je blbě.. kurva.. hnus.. furt tu hypnotizuju moje střevíčky, abych na ten hnus nemyslela, ale furt to vidim před sebou.. přitom jsem si to přesně takhle představovala.. fakt.. ale vidět to naživo je fakt hardcore.. husí kůži jsem měla ještě dvě hodiny po příchodu domů.. a furt se z toho voklepávám.. příšerný.. bojim se jít chrápat, aby se mi o tom nezdálo.. s maminou se děsíme, abychom tam nechytly žloutenku, nebo jinej tyfus.. humus humus humus.. hrůza..
*****
takže tenhle rok bude úchvatnej.. opravdu.. starosti s tímhle hnusem.. vyklidit to.. tam vlezu už jenom ve skafandru.. a vyklízet to? ty píčo!!!!! vymrdanej barák.. já už to tam nikdy nechtěla vidět.. i když.. trochu škoda, že jsem s sebou neměla foťák.. mohli jste se pokochat se mnou :-! achjo.. tak já sem narvu fotečky nějaký hezký, když už jsem je sem tam pracně nahrála.. kolísá tu proud, signál na telefonu, na wifině.. vítr zkurvenej.. jsem myslela, že je dneska konec světa.. děsný počasí.. už by to mohlo táhnout do prdele.. ale prej to má trvat ještě tejden, nebo jak dlouho.. no to je potěšitelný.. tak já radši mizim.. nebo se tu fakt pobleju.. papa
*****
*****
*****
*****
náramek od P. :D se nudil v práci no :D prej abych šla k němu, řval na mě z chodby.. tak jsem šla a navlíkl mi ho na ruku :D to jsou navlečený nějaký podložky, nebo co :D pak mi taky uprostřed šichty řekne, abych si šla zkontrolovat telefon a na něm esemeska od něj, jak mě má hrozně rád :) minulej tejden mi na rameno nalepil ceduli: "jsem magor holka" a takový pofidérní smajlíky :D milej no :D já tu ceduli nechala na stole a druhej den tam už nebyla.. achjo :D to si asi holky myslely, že to bylo mířený na ně xD pak mi přišla sms: "a teď tě obejmu" jenom jsem si to přečetla, vrátila jsem se k mašině, ani jsem si nestihla dřepnout a už na mě P. visel :D
*****
*****
*****
*****
jablíčka v těstíčku jsem měla, heč :P
*****
*****
*****
*****
zkurvenej sníh.. za všechno může :'(
*****
*****
prostě když jsem zahlídla toto, tak mi spadla huba i sklenice no.. by mi mrdlo.. teď chlastám z Černohorskýho půllitru no.. ale Rohozec je Rohozec.. a to z toho přitom chlastám jenom vodu.. kurva bych si nafackovala..
*****
*****
*****
*****
úžasný ťapky, že jo? :D mám fakt neskutečně kurevskou radost z nich ♥ zejtra jim jdu ukázat Ag :)