když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

nový hračičky :)

30. dubna 2015 v 0:40 | Evil Industries |  >Má duše
no.. v práci se všechno sere.. přebírá se jedna obrovská zakázka z Endu.. už nám přišla zpátky podruhý.. ale že kurva maj problém jen poláci.. z jiný země nám zakázky zpátky nepřijdou.. zajímavé.. no.. hodně tisíc kusů se musí přebrat.. a našly se tam fakt špatný kusy.. a zejtra jsem na řadě s přebíráním já.. i když nemám školení na konečný kontrole.. ale vim, jak má vypadat dobrej kus, ne? nejsem žádná blondýna.. i když bych teda byla radši na jedničkách.. je mi tam dobře.. pájí to na hovno, ale jinak tam je fajn.. střídáme se po dni s Miru a je to fajn.. dneska jsem byla na justáži.. a zejtra budu, nevím jak dlouho přebírat.. taky s Miru a pak ještě nevím s kým.. ale budeme tam tři.. celou šichtu nejspíš.. hmm.. stejně na mě fakt něco leze.. jako bez prdele.. dneska jsem si místo horký čokolády dala Coldrex horkej nápoj.. no humus..
*****
včera tam bylo fakt drama kvůli tý zkurvený zakázce.. chtěj nám celoplošně sebrat prémie (třetina platu).. takže jsou všichni děsně nadšený a hází jedna vinu na druhou, že tohlecto a támhlecto.. a byla hádka jako kráva.. E.V., vždycky v pohodě, nad věcí a s krásným sprostým slovníkem (kam se na ní seru já), se z toho zhroutila.. ona se snaží jako magor všechny motivovat a nutit je, aby fakt byly pečlivý a nesrali na to a ty lidi na to serou stejně.. dává si to za vinu, přitom za to vlastně nemůže.. ona tam je pořád.. včera se sebrala a šla za šéfovou ubrečená, že chce na jinej produkt, že už na to nemá.. já se jí nedivim.. ale jak to tak pozoruju, tak co nevidět tam budou všichni na prášcích.. protože to je šílený, co se tam děje..
*****
nepamatuju si, že by tam někdy byla tak napnutá atmosféra, jako v posledních dvou tejdnech.. fakt ne.. fujtajksl.. a zejtra je porada.. super.. nemůžu se na ten humus dočkat.. to přebírání mě ani tak nesere jako to, že budu přebírat zrovna, když jsem na jedničkách.. to by mi jeblo, fakt.. a děsim se, kde budu příští tejden.. ještě, že se jde zejtra naposled.. už bych to nedala.. tenhle tejden je hrozně dlouhej.. no.. co jsem to ještě chtěla.. že to na hovno pájelo a padala hromada chyb na justáži? a to má bejt jako novinka? ehm.. nevědělo se, proč to furt padá.. a já na konci směny vymetla z pod mašiny nějakej kontakt.. tak jsem myslela, že to vypadlo dneska a proto to takhle padalo.. ale ne.. mechanik to zkontroloval (chudák jsem ho zavolala asi za pět dvě :D) a zjistil, že tam nic nechybí.. takže to je prostě kombinace na hovno..
*****
a co ještě.. mamina byla na sonu a naštěstí je všechno v pohodě.. a teď jsem zvědavá, jak to bude na tu Májku.. snad to dobře dopadne a bude hezky.. a že nebudu chcíplá.. nebaví mě to, když mi teče z rypáku voda, a když mě bolí v krku.. krávy pitomý nejdou marodit, když jsou nachcípaný jako hovado.. pak tam chrchlaj všichni.. no.. já radši jdu.. a mám nový hračičky.. udělala jsem si radost a z Megadárků jsem si něco objednala :) a včera mi to přišlo a mám hroznou radost :D a dneska jsem našla dobrý video, kde dát dohromady to, co jsem rozebrala a nemohla jsem přijít na to, jak to dát dohromady.. ještě, že to youtube existuje :D ale na to bych opravdu sama nepřišla.. a nejsem jediná hele :D ale co mám novýho a fotky zase někdy příště.. třeba zejtra :D já tu ranní nějak nedávám.. no.. taky novinka.. tak pa..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 30. dubna 2015 v 8:43 | Reagovat

Taky bych ranní nedávala kdybych ještě před jednou hodinou nespala, ty jsi prostě noční pták a nic s tím nejde udělat... ??? Té atmosféře se ve tvé práci se nedivím. Vrácené zakázky znamená pozdržení jiné výroby a taky jistě ztráta peněz, což by mohlo nakonec i položit podnik. Ale snad to tak zlé není a nebude. :-) Taky máme v úmyslu podívat se na stavění májky. Rýma nám v tom nebrání, jen aby vydrželo počasí, když hlásí zataženo a déšť...

2 Akim Akim | E-mail | Web | 30. dubna 2015 v 9:28 | Reagovat

To jsem tedy zvědav, co sis to vlastně objednala. :-)

3 Kulíšek Kulíšek | 30. dubna 2015 v 11:01 | Reagovat

Pochlub se, hračičko.. :)

4 Lukas Lukas | Web | 30. dubna 2015 v 13:06 | Reagovat

[3]: to bude určitě nějakej telefon nebo tak něco...

5 pavel pavel | Web | 30. dubna 2015 v 20:25 | Reagovat

Hezky si Jitko užij pervní moje a snad nebude pršet. Já sice rýmu nemá, ale přiskřípl jsem si nerv zádech a to jistě závidět nebudeš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.