když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Květen 2015

debilní sny

28. května 2015 v 0:10 | Evil Industries |  >Má duše
fakt.. čímdál tím lepší, ty vole.. dejte mi nějaký prášky, abych si ty sny zase nepamatovala!! jsem líná psát, ale třeba když se z tohohle vypíšu, že se ty dementní sny zlepší.. no.. ale nevim teda.. dneska mě např. někdo asi jen z prdele třískal potěhem, a když jsem se probrala, byla jsem fakt jak zbitej čokl..
*****
včera byl fakt prdelózní sen.. hmm.. jak jen to napsat.. málem mi z toho mrdlo.. no.. stěhovaly jsme se zpátky do baráku.. jo.. do toho zkurvenýho baráku, ze kterýho jsme s maminou zdrhly před Otepem.. hele.. normálně jsem tam přišla do toho baráku.. tam bylo uklizeno, nikde nebyly zajebaný koberce, nic.. na nábytku nebyla tuna prachu, nikde nebyly sračky a humus.. čistý okna, čistý záclony.. a nejvíc mě dostalo to, že jsem měla ve svým pokoji svůj nábytek, kterej mám tady.. a nahoře na polici byla tak cca třetina plyšáků.. a v tom snu jsem říkala: "jak jsem je tady mohla zapomenout?" :D no mě jebe vážení.. úplně..
*****
pak jsem šla před odchodem do práce za maminou a začala mi říkat, že přemejšlela o tom, že by bylo možná lepší se do toho baráku vrátit.. no nene :D kurva já se stěhovat zpátky nebudu.. fuj.. nojo.. ten barák je velikej.. a tady v týhle prdeli se hodně těžko prodá.. ale jako co s nim, že jo.. máme ho nechat spadnout? tak maminu napadlo, že bychom tam mohly nastěhovat babi s dědou, až nebudou moct se sami o sebe postarat.. taky počítáme s tím, že je dědovi 81 a babi bude teď 78 a prostě nemá na to, se o dědu sama starat, když je sama v prdeli se zdravím.. a měla by babi zahradu, mohla by se na ní vyřádit a my bychom je měly blízko a v létě bychom tam mohly bejt jako na letním bytě.. nápad je to dobrej.. než takovej barák, celej zrekonstruovanej, s obrovskou zahradou, prodat těžce pod cenou.. a 75% baráku je naše.. ale myšlenka, že bychom tam měly bydlet, se mi opravdu kurevsky nelíbí.. ale hlavně.. měli bychom babi s dědou u sebe..
*****
no.. co ještě.. když jsme šly s maminou v neděli do Slavic, tak jsem na poli našla úžasnej šutr.. zase tak čtyřkilovej, ale naprosto úžasnej a já si ho musím vzít domů :D mám i napsanou poznámku, že si ho musím vzít :P hezky jsem si ho schovala, abych ho našla.. snad mi ho někdo neukradne xD i když pochybuju, že zrovna přes to pole chodí hromada lidí a že alespoň jeden z tý hromady je magor do šutrů jako já xD tak to snad bude v cajku a kamínek na mě počká :)
*****
jinak.. včera jsem myslela, že mi Myšáček umře.. on se snaží jít, nebo se postavit na zadní a padá na bok.. neudrží rovnováhu.. to je nějakej problém se středním uchem, ne? tam je přece centrum rovnováhy.. a taky v posledních pár dnech hrozně změnil barvu.. přelínal.. je spíš víc do hněda, než do šeda.. achjo.. fakt nevim, co s nim.. ale nechá se chovat, ňuchá, čučí, co kolem lítá, myslím, že i normálně baští, ale když se snaží postavit na zadní, tak padá na bok.. když se chce rozběhnout, tak to samý.. dneska ráno vylezl na šutr a spadl z něj.. achjoooo.. malinkatý myšatý moje :(
*****
já si jdu radši pustit něco hezkýho, abych si udržela nějaký ty hezký myšlenky.. jo.. třeba se musím pochlubit, že jsem včera skoro stihla normu na jedničkách :) a dneska? dneska se mi to povedlo!! :) norma je 1.427 kusů za směnu.. a já jich tam naházela 1.429 :) byla jsem happy jak dva grepy fakt :D taky jsem zjistila, že mám sehnaný lístečky na jednu akcičku, o který jsem myslela, že se na ní ani nedostanu, tak se mi bude dneska nejspíš hezky spinkat :3 když teda nebudou myšičky nadávat, jako včera celou noc :( tak papa..

Dymytry, Harlej, Alkehol, Jaksi Taksi - Plzeň Plaza, 15/5/2015

25. května 2015 v 12:10 | Evil Industries |  >Má duše
to jsem musela jít brzo chrnět v pátek ráno po noční.. abych byla fit.. tak jsem se teda snažila nějak brzo usnout.. skočila jsem na chvilku za maminou a chystala se dom.. a mamina se dověděla, že si zapoměla doma léky, tak jsem jí teda skočila dom pro léky.. řekla mi, co chce donýst a já si to hned napsala do mobilu a mazala jsem s krabičkou.. honem honem jsem nabrala prášky a šla jsem zpátky.. pak zase honem domů, abych už chrněla..
*****
za chvilku telefon od mýho spolupařmena.. tak jsem mu říkala, že se snažim usnout, abych nebyla úplně chcíplá :D tak jsem mu řekla, že se dostanu do Ag.. protože by se musel vracet do tý naší prdele.. tak že jestli se dostanu do Ag.. tak jo.. zjistila jsem si busy od maminy.. tak mi to jelo přesně ve čtyři odpoledne - poslední spoj do Ag.. tak jsem šla chrnět, nevím ani, v kolik jsem měla budík, ale musela jsem stihnout sprchu, umejt hlavu, najíst se, nachystat, vyčistit a nakrémovat botičky, odchlupkat hadry, nalíčit a podobný kraviny.. stihla jsem to akorát.. mamina nezitím přišla z práce.. a já začínala bejt kapánek nervní.. jako vždycky před akcí..
*****
když jsem byla na zastávce, tak na mě všichni lidi tak blbě čuměli.. nojo.. ono to vylezlo ven v minisukni, v koženkový bundě a v kanadách.. no abyste se z toho neposrali hele.. fakt buranov tady.. ale slušelo mi to nejspíš :D vlasy mi doschly venku.. to už v autobuse telefon, kde jsem.. nojo.. jsem mu říkala, že mi jede jenom čtyřka.. tak jsem tam dojela a mezitím dvakrát změnil místo setkání.. nejdřív u Penny.. tak já letím k Penny.. a on mezitím poodjel k Lidlu.. to je naproti přes kruháč.. jenom jsem tam dolezla, tak sms, že je u Lidla :D tak jsem teda šla k Lidlu.. to jsem mu říkala, že na mě musí mávat, páč nevím, jaký má auto.. tak teda mával :D
*****
tak jsme se přivítali, ukázal mi lístky.. no.. elektronický lístky.. normálně A4 vytisklá.. s čárovým kódem.. po cestě mě pozval na mega točenou zmrzlinu.. jsem ho ale upozornila, že jsem se ještě ani nedostala pořádně z toho mýho chrchlání a už žeru zmrzlinu.. no to je fuk.. ale byla dobrá, sice to nemá na tu smetanu se sorbetem, ale taky ušla :) cesta do Plzně utekla.. nebyla jsem tam sto let.. a teď dilema, kde zastavit.. no zapíchl to kdesi za busákem.. prej jestli to nebude daleko.. šmajra.. Plaza je za rohem.. tak jsme tam došli naprosto v pohodě.. to jsme po cestě potkávali hromadu černooděnců a mě začínalo bejt hrozně fajn :) zase mezi svýma ♥
*****
když jsme byli u Plazy, už jsme slyšeli hudbu.. už hráli Jaksi Taksi.. tak se letělo nejdřív na vyvenčení a honem ven.. přes Plazu dozadu.. tam lidí jak nas.. :D to jsme sledovali pár černooděnců, kteří se tam taky hnali.. tak se přišlo na louku.. je to tam hrozně fajn.. sice svítíčko slunilo jako prase, bylo ostrý a bylo vedro, ale lepší, než kdyby chcalo, ne? :) paráda.. u toho zadního vchodu bylo načtení lístků, darování pár letáčků a náramku na ruku.. a mohlo se začít pařit.. :) došli jsme si ještě k nějakýmu baru pro pití.. Kája si dal pivo a já neperlivou vodu.. prej: "já tě na něco pozvu, tak si něco dej.." "tak jo.. neperlivou vodu" "si děláš prdel, ne?" :D
*****
no já ničím jiným, než neperlivou vodou nebo pivem, žízeň nezaženu.. sorry, ale nejsem prase, abych dobrovolně chlastala Plzeň :D tak pak jsem se teda prodírala dopředu.. a zapíchla jsem to v druhý řadě.. pak se to nějak přesouvalo, přesouvalo, až jsem se ocitla u zábradlí.. hned na úvod mě zlili pivem.. jakože mi ho nalili za krk a do kanady xD až skončili Jaksi Taksi (bylo to fajn, ale je to takový do punku a to mi prostě moc neříká.. poslouchat se to takhle naživo dá, ale udělaná z toho nejsem).. zdrhalo se prohlížet okolí a narazila jsem tam na kámošku :) na Markét T. z našeho skleníku :) já jí nejdřív nepoznala :D úplně magor xD hned se mě ptala, kde mám Míšu a Elis.. tak jsem jí říkala, že Míša má školu a Elis by bez Míši nejela.. ani jsme se s holkama o tom koncertě nebavily, já se furt snažila vyzvídat, ale dva poslední tejdny jsem holky vůbec neviděla.. za prva jsem marodila a pak jsem je prostě nepotkala..
*****
*****
*****
pak jsem holkám psala na fb, co teda bude s tou akcí a prej to teda padá.. že na to zapomněly a že Míša má školu, takže nic.. pak už jsem se ale drala honem dopředu, protože za chvíli měli začít hrát Alkehol, tak abych tam byla včas.. no parádní to bylo :D a jakou má nááááádhernou kytaru :3 to jsem se zamilovala :) prostě samý písničky o chlastu.. prostě když se maso peče a pivo proudem teče :D hrozná pohoda xD ti mě tak navnadili, až jsem z toho dostala hlad a ještě k tomu všude začaly vonět klobásy xD to mě dostalo.. tam všude ta zkurvená suchá mlha.. a mě to hrozně vadí na voči.. sice to venku nebylo tak děsný, jako v klubu, ale i tam mě ty voči pálely jako svině.. a oni si normálně stouply nahoru na ty bedny a přímo do těch závojů tý mlhy :D nechápu, jak v tom mohli zpívat..
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
potom hráli moje příšerky Dymytry :) samozřejmě, že hlavně kvůli nim jsem tam chtěla jet.. tak jsem byla nadšenááá :D byla to paráda :) pár týpků, který bych nejraději skopala do hranatý koule, tam ječelo, že už nechtěj přidávat a hučeli a podobný píčoviny dělali.. kurva.. tak když se mi něco nelíbí, tak na tu kapelu táhnu do prdele a nebo alespoň držim hubu.. a ne tohle.. ty vole.. drtivá většina ale ječela, pařila a řvala, že chtěj ještě jednuuuu ještě jednuuu :D
*****
jak už jsem psala minule o únorovým koncertě v Ag, tak ty dvě nový písničky jsou prostě naživo luxusní :) "Z pekla" a "Ne nikdy!".. ale stejně drtivá většina všudypřítomných na sobě měla tričko Dymytry, stejně tak jako já :) to vedle mě byla holčina a spolu jsme ječely jak sirény duet :D když se vyřvává, aby hráli dál, tak jsme se obě rozječely jako sirény a pak jsme vždycky řvaly duet :D Karel se na nás díval a prej: "ty vole vy ste sirény, to je hrozný" :D pak jsem se s tou holčinou seznámila.. neskutečně fajn :) tak mám novou spolupařmenku :) jmenuje se Kristýna a pojedu s ní na Brutááááááááááááááááááááál!!!!! :D takže dáme spicha v Práglu a pak pojedeme spolu :3 když měl Miloš sólo, tak jsem zase měla husinu až na prdeli.. to jsme ječeli jak praštěný.. to byla fakt síla :)
*****
hele Artur se do mě nějak zakoukal :D (basák) já fotila fotila a on mi vždycky tak hezky zapózoval a pak jsem si všimla, jak se na mě furt dívá a usmívá :D jako jedinej se mi vždycky podíval do objektivu :) hráli sice málo písniček, protože nebyli jako hlavní kapela, ale to je jedno.. já na ně pojedu stejně zase někam, tak jsem je určitě tenhle rok neviděla naposled :) ti mě prostě neomrzí :) před pár posledníma písničkama nám Protheus říkal: "a podle toho, jak kdo hezky pařil a zpíval, tak ho odměnímeeee" :D a vzduchem začaly lítat trsátka a paličky.. kurva!!!! od Artura jsem skoro chytila černý trsátko.. a já o něj jen škrtla prstama a odcvrnkla jsem ho kamsi do prdele.. letěla jsem za nim, ale to ho hned sebral nějakej týpek vedle mě.. no to bylo kurev, to si nedovedete představit :D
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
potom za nějakou chvíli začali hrát Harlej.. znám od nich fakt ty nejznámější fláky.. ty vypalovačky, co si necháváme zahrát na našich diskárnách.. hrozně dobře se to poslouchalo, ale já bych si dala stejně radši ještě dvě hodiny Dymytry :D hele.. celou dobu jsem vydržela jenom v tričku, jaký bylo teplo.. v Plzni bylo vyloženě vedro v ten pátek.. tak jsem teda začala poslouchat Harlej a slyšela za sebou ten sbor a styděla se, že ty písničky prostě neznám.. a pak to začalo: "chce to holku zrzavouuuuu...." a už jsem byla doma.. jo to mi něco říká :D "já mám rááááááááád.. svařené víno červenééééééé...." já mám rááááád.. zeeelenouuu xD (takhle to zpívám já, kdyby to někdo nepochopil)..
*****
takže jo.. ty nejznámější fláky jsem samozřejmě zpívala.. ale na dost písniček jsem jenom čučela.. protože je prostě neznám.. tak jsem hezky pařila, fotila a tak.. a bylo mi fajn :) potom přišla řada na speciální narozeninovou písničku, ke který se přidal zpěvák z Alkeholu.. bylo to super :) pak chtěli lidi přidávat, tak se přidalo ještě pár fláků.. to už byla tma jak v prdeli, ale bylo pořád teplo.. prostě se nám počásko neskutečně vyvedlo :) a až se setmělo, tak nad podiem byl ohňostroj :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
mezi kapelama jsme se procházeli po okolí, co tam mají hezkýho.. chtěla jsem Áje pořídit DVD Harlej.. myslela jsem, že tam budou mít nějaký výroční DVD, když teda mají těch dvacet let.. ale ne.. nebo možná už spíš nebyly.. tak jsem jí vzala CD Best Off.. pak jsem sháněla nějakej dáreček pro maminu.. napadlo mě, že bych jí mohla dopředu něco vybrat k narozkám nebo k svátku.. svátek má v červenci a narozky v listopadu.. to je dlouho.. takovou dobu bych nevydržela schovávat dárek..
*****
objevila jsem stánek jednoho týpka, kterej tam měl hromadu různých řetízků a přívěšků z takovýho těžkýho kovu.. ale není to chirurgická ocel.. nevím, co to může bejt.. ale rozhodně to není žádnej šmejd.. a mezi přívěskama (fakt nádherný věci) jsem našla štíra.. pohyblivýho!! prostě má kloubky a hejbe se :) tak jsem měla jasno, že mamině musím vzít štíra (její znamení).. je úžasnej úplně :) a ten řetízek jeden krásnej.. ale mě to připadalo moc douhý.. a on je takovej provlíkanej a já nevěděla, jestli to půjde zkrátit.. ale jo.. vyzkoušela jsem dýlku, ukázala jsem mu, o jakej kus ufiknout a jednoduše to přecvakl štípačkama.. to jsem čuměla :D
*****
pak se mě zeptal, jestli nechci náramek.. tak jsem na něj tak koukala.. z toho zbytku řetízku mi udělal náramek :D ale permanentní.. nějak ho secvakl dohromady a já vůbec nevidím, kde ho mohl secvaknout.. je jednolitej.. mám permanentní náramky z Brutalu, tak proč na sobě nemít nějakej permanentní kov :D tak snad nebudu muset jít někdy na nějakej rentgen :P to bych si asi musela useknout ruku..
*****
*****
*****
takže se akce vydařila :) nebejt Káji, tak jedu leda tak do prdele.. a to by mě teda sralo hodně, protože to bylo úžasný :3 i palicí jsem mlátila :D a skákala v kanadách metr do vejšky :D já byla tak rozjařená, že jsem chtěla pařit a pařit a pařit :D a uuuuuž aby byl Brutal.. jo.. to mě to navnadilo.. první akce venku tenhle rok (teda.. když nepočítám pouť).. mohla jsem mít další trsátko od Dymytry.. paličky jsem neměla možnost chytit, ty letěly do dálky.. ale já musím být (jak všeci víme) vždycky minimálně v první řadě abych měla dobrej rozhled a dobrý fotky, takže mám na paličky smolíka.. ale už jednu od Dymytry mám :) ze stříbrskýho koncertu v únoru :) hele.. ale přeci mám úlovek.. červený trsátko od Harlej!! :) tak další do sbírky :) hele mě se snad jednou ten sen o kýbli plným trsátek vyplní :D
*****
*****
dál.. co psát.. nevím.. jak akce skončila, chvíli jsme se procházeli Plzní, ale mířili jsme honem k autu.. byla jsem nějaká vyplesklá, ale naprosto happy.. ale chtěla jsem domů, abych mohla v klidu rozjímat s pohledem doblba.. tak se jelo.. chtěla jsem dát spolupařmenovi něco na benzín a taky za lístek, ale furt že néééé.. že nic nechce, že je rád, že jsem s ním jela.. a že ho holt pozvu na nějaký akci na pivo.. tak jo teda no :D tak jsem holt zase ušetřila.. no.. přijelo se dom a prej jestli nechci jít ještě do Vlčáku na zábavu.. byla tam zábava, ale já byla tak hotová, že neee.. a navíc bych si zkurvila tu pokoncertní euforii těma diskárnama, co tam hráli.. to by jako nešlo..
*****
tak jsem se odporoučela do pokoje.. za nějakou dobu jsem se převlíkla.. dala něco malýho k jídlu, pomuchlala myšičky a začala jsem rozčesávat ten kokon na hlavě, co se mi vytvořil.. pak honem do pelechu.. pískalo mi v uchu.. krásnej pocit :D tak snad se poštěstí a bude co nejdřív podobná akce :) tak čus ;)

další fotky tu :)

satan s kýblem popcornu

19. května 2015 v 5:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak co bylo v práci? co by asi tak mohlo bejt v pondělí na ranní, že jo.. děs a hrůza.. moc si toho nepamatuju.. já tam vlastně nebyla.. já spala.. byla jsem zaplá na autopilota.. dodělávala jsem justáž a přitom jsem celej den přemejšlela o tom, že když pojedu do Ag trojkou, tak to nestihnu, páč je to kurevsky daleko.. ale že ve tři jede Pepík a on by mě tam hodil.. ale stejně nakonec vyhrála možnost jet raději v půl druhý.. tak jsem to řekla šéfový, že bych potřebovala vypadnout alespoń ve třičtvrtě na jednu, tak jsem teda šla..
*****
letěla jsem dom.. převlíknout, napustit si vodu do flašky, bagetu vzít s sebou, ukrojit myšičkám rajče, dát je do kýble od popcornu a letět na bus.. no.. tak jsem pádila na bus.. měla jsem to tak nějak akorát.. no.. čekala jsem sice nějakou chvilku, tak si mě alespoň stačili ti čumilové pořádně prohlídnout :D jakoby mě viděli v tý naší prdeli poprví, nebo co.. v Ag jsem letěla rovnou tam.. je to kurevsky daleko.. měla bych to blíž tím druhým busem, páč ten jede až na vlakáč a staví na zastávce, která je naproti veterině.. ale tak.. prošla jsem se.. vyrobila jsem si puchejř jako pětikorunu.. ale je roztomilej.. taková bublina..
*****
myšičky byly úplně zplavený, jaký bylo vedro.. tak jsem jim i otevřela víčko, páč ho měli celý zafuněný.. ale nemohla jsem riskovat, že ti máča vyskočí a nějakej píčus je rozmázne na silnici.. tak jsem jim jen větrala, ale otevřený dokořán jsem je nenechala.. dolezu zplavená na veterinu a tam několik lidí.. v ordinaci někdo.. pak jedna holka s mámou s pejskem na očkování.. jedna paní to samý a pak tam přišla nějaká paní s kočičkou.. všichni načuhovali jak divizny, co to v tom kyblíku mám..
*****
když jsem přišla na řadu, tak jsem hned říkala, že ta moje potvora má to bříško zase šílený.. a že jeho brácha se točí dokola jak káča (neslyší na ouško a pískomil je skoro slepej) a stříká mu krev z ucha.. jo.. absces.. držela jsem myšáky.. Králíček se do mě zakousl jako svině.. Myšák dostal na bříško zase tu žlutou sračku.. jak jsem se dověděla, není to dezinfekce, ale antibiotikum.. no a pak přišla ta horší část.. Králíčkovi se to muselo stříknout do ouška.. znovu se do mě zakousl.. několikrát za sebou.. ale do ouška se mu to dostalo..
*****
stříkačku jsem dostala s sebou.. plnou týhle sračky.. tak jim to mám dávat.. no potěš prdel.. dala jsem jim to večer a teď jim to dám ráno.. pak zase až večer.. neříkal mi, po jaký době jim to mám dávat.. tak takhle to snad bude stačit.. a snad se mi ty potvory myšatý uzdraví.. nojo.. už jsou to taky důchodci.. dom jsem chtěla jet trojkou, ale o vteřiny jsem to nestihla.. a to jsem letěla jak idiot.. ale holt.. je to flák.. tak mi naštěstí jel bus hned za dvacet minut.. tak paráda.. ale myšičkám se v kyblíku už nelíbilo.. ale byly zase úplně paralizovaný od toho veťáka, tak jim to nějakou dobu bylo úplně jedno.. byli ale rádi, že jsou doma.. a já taky.. dala jsem si papání a šla jsem chrnět.. úplně vyplesklá.. teď dám zase myšičkám tu sračku, udělám hami, převleču se a mažu do práce.. a odpoledne snad došperkuju článek o koncertě a pak si tu musím uklidit.. přijde sem zejtra ten týpek na okna si něco změřit, či co.. tak papa :)

novinky - včera a dnes

14. května 2015 v 21:02 | Evil Industries |  >Má duše
jsem líná psát a hapruje mi net.. co víc si přát.. marodila jsem celej tejden.. a ještě teď mě furt bolí v krku.. mám Tantum verde a dobrovolně se s tím dusím.. pak baštím Septolete a tuny zdravotních bonbonů, mám je nasypaný v krabičce s diodama a zobu.. ale snad to bude lepší.. ještě je všude pyl a takový sračky a píďala nejspíš začíná bejt alergik.. teda.. hlavně na trávu.. čerstvou posekanou a i suchou.. k udušení, fakt.. to už mám tak třetím rokem.. v pondělí jsem byla u cvokaře a hrozná pohoda.. ptal se mě, co novýho v práci, tak jsem mu říkala o těch katastrofách tam.. a že to nebude trvat dlouho a pozná se i s mýma kolegyněma a kolegama :D (jen aby si někdo nemyslel, že tam dělám jen s ženskýma, jako si to myslel milý tatar Kulíšek)..
*****
v práci šílený.. jsem na endu.. tam je pohoda.. ale furt jsou všichni hotový.. já se nedivím.. ale už to nehodlám řešit.. akorát mě to dostalo do tohohle stavu.. sice už mi je dobře, ale nevím, jak by mi bylo, kdybych ty prášky vysadila.. riskovat to nebudu, jsem ráda, že mi je dobře.. až na tu mojí ještě úplně nedoléčenou angínu.. jen.. dali mi v lékárně normálně Sertralin, ale od jiný firmy.. tak se děsím, co to se mnou udělá.. vim, co to udělalo, když jsem brala Mirtazapin.. od Orionu ten cucací byl v pohodě.. ale od Sandozu ty tvrdý, tak to byl děs :D třes, křeče, halucinace, slyšiny :D paráda.. celou noc vzhůru.. hlavou mi projížděl vlak.. krása :D tak doufejme, že to nebude podobný :D
*****
v sobotu jsme šly s maminou do Slavic.. bylo krásně.. úplně vedro.. tak jsme i babi donesly kytičku.. a já si udělala z babi a z dědy prdel :D já jim vzala ukázat tu Neocube a ty mačkací míčky.. a já si dala dvě kuličky na uši.. a to vypadá úplně jako kdybych měla propíchlý uši :D no sežrali mi to :D děda mi řekl, že jsem praštěná, že jsem si nechala propíchnout uši, když jsem nikdy nechtěla naušnice, prej co mi jeblo :D :D babi málem trefilo :D hlavně když ví, že já prostě naušnice nikdy nechtěla a ani nechci :D no to potom koukali, co mám za hračičku a co se z toho všechno dá udělat :)
vyfotila jsem babi všechny kytičky, po cestě jsem fotila.. ale ještě jsem ty fotky ani nedala do počítače.. večer jsme si opekli buřtíky a klobásky :) dom jsme se vrátily nějak kolem devátý.. bylo úplně krásně.. ale vedro :D
*****
co dál.. nevím.. net mi hapruje jako svině, tak ani nevím.. včera jsem ale úspěšně objednala okna.. a zrovna jsem taky zjistila, že jsem se přeťukla v rodným čísle.. paráda :D tak jsem jim poslala, že se omluvuju a opravila jsem to :D prostě mi tam skočilo číslo navíc, nevim, jak se to stalo :D :D tak snad to bude v pohodě..
*****
a co dneska.. no.. zajímavej den.. v práci v cajku.. vedro jako svině.. 28° na hale.. máme teploměr na stole.. krása.. a to je květen.. už se nemůžu dočkat těch čtyřicítek :D v práci to uteklo.. pak jsem se chystala jít za maminou do práce. ale nakonec jsem si to rozmyslela a šla jsem rovnou dom.. domlouvaly jsme se, že skočíme s Ri-Vajskýma na hřbitov se rozloučit s Otepem.. tak jo.. v deset.. tak jsem se nechala od Myši a L. odvízt dom, hned jsem zalehla a přemlouvala jsem se, abych usnula.. už už jsem téměř usnula a telefon.. od mýho spolupařmena.. oznámil mi úchvatnou zprávu.. má lístečky na koncert!!!! :D a to už jsme ani nedoufali, že budou, páč jsem pro ně byla v úterý na poště a nic.. nebyly k sehnání.. ale mááááá je ♥ tak pojedeme na akcičku :3 nebudu psát kam a kdy, protože milý Kulíšek by mě byl schopnej doprovodit :D
*****
no.. nějak jsem trochu usnula.. krátce před sedmou.. jen, co jsem usnula, telefon od spolupařmena, v půl osmý budík na prášek a v 9:40 vstávačka a procházka na hřbitov.. přišla jsem tam akorát.. prostě jsem šiškovná.. tak tam všichni dorazili a šlo se.. tak jsme se rozloučili, zjistily jsme s maminou, jak v hrozným stavu ten hrob je a že se už Otep na desku nevejde, tak se bude muset udělat nová.. a taky, že se ta hrobka propadá.. samý lepší.. no.. ale kytice krásná a ten obrovskej věnec taky.. tak jsme zapálili svíčky, šéf z Ri-Vaje měl proslov, všichni koukali, že jsem přišla i já.. bylo se tam jen chvíli.. pak se všichni nasulcovali do aut a jeli zpátky do práce.. já šla dom.. po svejch.. nevešla bych se už do auta.. rychle jsem letěla a hned jsem zaplula do pelechu.. no.. a z pelechu jsem se vykopala v půl šestý a i tak jsem naprosto vyplesklá.. ale dneska naposled.. pak bych měla honem honem usnout, abych se probrala nějak rozumně..
*****
tak já holt zase povalim no.. jsem líná a spíš bych teď chrápala.. dneska fakt jo.. tak holky nebudou jediný, kdo bude mít krizi :D ale třeba ne.. třeba se proberu.. tak já jdu.. čus :)

sen o Otepovi a co mám novýho

7. května 2015 v 15:20 | Evil Industries |  >Má duše
no paráda.. dneska se mi zdálo o Otepovi.. tak mě přeci jen přišel navštívit.. že mu to ale trvalo.. asi se ke mě nějak neodvažoval.. mamině se o něm zdálo hned den na to, co umřel.. mě až dneska ráno.. nevím ani pořádně, o co v tom snu šlo.. ale vím, že tam byl.. vim jen, že jsem zase prolejzala nějakej cizí panelák a chystala jsem se ke svý kámošce Janě (moje kamarádka už od školky, ale už se nevídáme).. určitě jo.. no a prolejzala jsem nepochopitelně zase sklepy u paneláků.. já takhle lezla furt, tak se nedivím, že se mi o tom furt zdá..
*****
no a pak nevím, nějakej střih, nebo co.. letěla jsem dom.. po nějaký cestě, silnici, po louce, do kopce, pak z šílenýho kopce, skákala jsem přes potůček a další sračky a byla jsem doma.. samozřejmě úplně v nějaký prdeli.. nejspíš někde u taťuldy, ale někde jinde.. nevím.. asi jo.. no.. a nevím, jak se tam dostal ten Otep, ale vím, že jsme se spolu bavili úplně normálně.. žádný řvaní, žádný "ty jsi píča/dement/malej zmrd/feťák/magor" ale úplně normálně jsme se bavili.. a po probuzení jsem měla pocit, jako bych mu pomalu odpouštěla.. kdo neví, co jsem si s ním zažila, tak nepochopí.. tak nevím.. ale asi k tomu pomalu spěju.. dejte mi čas.. ještě jsem si ani neuvědomila, že už není.. po probuzení mi bylo i trochu do breku.. vzpoměla jsem si, když mě jednou nechal na poli řídit auto.. nevybavila jsem si ani to, jak mě nutil v dešti vozit dřevo nebo v totálním pařáku sekat trávu..
*****
ach kurva.. co mám říkat dál.. já radši nevím.. chtěla jsem teda původně jen napsat, co mám novýho, ale jelikož mi opět vypověděl službu net, tak jsem se rozhodla něco nacvakat do dokumentu.. takže až tu budete číst "dneska" tak to je včera.. a "včera" je předevčírem.. rozumíme si? fajn.. včera a dneska jsem se dívala na tutorialy, co se týče mojí jedný nový hračičky.. jo.. objednala jsem si Neocube :) konečně viď :D chci jí takovou dobu už.. no pekelná věcička.. hele.. nepořizujte si tu věc, pokud u toho nechcete strávit 80% života.. neskutečná závislost..
*****
pak jsem si pořídila ještě dvě kuličky Mutate ball.. to na mě vyjelo jako reklama na fb.. parádní relaxační věcička :) hrozně krásná :D obojí jsem pořídila na Megadárky.cz.. tam mají takovou hromadu věcí, že to snad ani není možný :) takže si Píďalka udělala kurevskou radost :) pak mi taky přišel balíček z Magnetu.. mám beruškový světýlka :) jo a jak jsem byla v pondělí v Ag pro prášky, tak jsem se stavila u Terky v květinářství a mám nový berušky :) pořídila jsem mamině kytí ke Dni matek :) no krásně jsem si to vybrala, mi Terka říkala :D nojo.. umím sladit kytičky :D
*****

mamušák byla ze čtvrtka na pátek na Májce.. já byla v pr... posteli.. tak jsem čučela na filmy a bumbala čajíčky.. teď v tom hezky pokračuju, tak snad budu v pohodě v pondělí.. zavolala jsem si šéfový, že na to seru do konce tejdne.. nemá to cenu.. znám to, rozjelo by se mi to jako svině a pak bych se z toho nedostala ani po dvou tejdnech.. takže mi je v pelechu fajn.. tak jdu cucat Septolete a zejtra se jde na třídění hadrů.. dělala jsem generální úklid.. takže šuplíky vykydaný.. čtyři pytle bordelu.. nechápu :D zejtra jsou na řadě hadry a pak ty ostatní píčoviny.. asi se opravdu hodně nudim, když jsem se pustila do uklízení.. no tak já jdu pokračovat.. čus :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
z poutě :)
*****
*****
*****
*****
*****
Mutate ball :)
*****
*****
beruškový světýlka :)
*****
*****
*****
*****
*****

Dymytry - Stříbro 28/2/2015

2. května 2015 v 14:00 | Evil Industries |  >Má duše
(jsem si říkala, že když už je teda ten květen, že bych to třeba jako mohla dopsat, aby to nedopadlo jako s článkem o DT v Praze)

tak kde začít.. bylo to naprosto úžasný.. úplně moc.. nad mé očekávání :) tohle byl můj třetí koncert Dymytry :) 24/9 2011 v Ag jsem je viděla poprví :) to ještě stál RockStar na svých základech.. teď je dávno zbouranej, přitom se tam každej vejkend něco dělo.. akorát tam lidi prej přestali chodit.. kreténi antikulturní, no.. jooooo.. pak jsem viděla Dymytry na Arakain a Dymytry tour v TC 12/12 2014 :)
*****
tentokrát jeli poprvní na svoje samostatní tour po ČR a Ag byla první zastávka.. tak jsem si v sobotu vstala něco po desátý, což u mě není normální.. vylezu těsně před obědem většinou.. s maminou jsem si dala něco na snídani a já začala šantročit, co si vezmu na sebe.. nakonec jsem na to přišla.. vytáhla jsem tři trička a tři sukně a měla jsem dilema.. vypadalo tohle divně.. tohle taky.. ale pak jsem to našla a vypadalo to celkem dobře.. moje nový šedivý, batikovaný tričánko Sonata Arctica a novou černou mini z Brutalu :)
*****
botičky jsem si hezky vyčistila a nakrémovala na balkoně.. jsou jako nové :) pak jsem něco sežrala, provedla nějakou hygienu.. to jsem si hned po obědě šla mejt hlavu, abych si mohla uplíct copánky a aby mi to do večera stačilo uschnout.. no.. nakonec jsem to stejně musela vyfénovat, abych měla nějaký kudrliny.. honem honem jsem se oblíkla, nalíčila.. a půl hodiny jsem sukni zbavovala chlupů.. na posrání, fakt :D ale stíhala jsem to přesně :D prej po šestý, abych byla u Elis.. to jsem to stíhala.. vyšla jsem z baráku v šest pět..
*****
skoro jsem utíkala :D lidi na mě čuměli jak na kreténa.. nojo.. co to je.. ono to leze ven v minisukni.. buranov.. klasika.. nebo to dělaly ty třpytky na řasách? nevim.. to je jedno.. Elis vynervovaná.. nevěděla, co si má vzít na sebe.. no já jsem ta pravá na rady, co se hadrů týče.. jsem sama v prdeli s tím.. proto já si většinou chystám hadry den dopředu.. no ale nakonec to Elis zvládla a hezky se vyfikla :) "já sem nervní, musim si zapálit.. chceš taky cígo? mám jablíčkový" neměla jsem chuť ani na ovocnou slimku.. to už musí bejt, abych si zapálila.. to když se místnost zahulí a já se z toho dusim, tak si dám práska.. to je asi vše..
*****
cola stačila.. Elis se ještě nalíčila.. "ty vole máš lístek?" "joooo.." před odchodem: "no vidíš to.. tobě říkám, jestli máš lístek a sama bych ho tu nechala" :D pak jsme vyjely.. stavily jsme se pro Mařeny a už honem honem do Ag.. tam nějak hodně lidí.. to jsem ani nečekala.. tak jsem byla zvědavá, jestli v tom kvantu vůbec narazím na někoho, koho budu znát.. no.. přišli jsme tam, USTŘÍHLI ten úžasnej lístek, dali náramek na ruku a pohoda.. já si dala mikinu do šatny.. Elis mi pak říkala, že jsem pako, že jsem si to měla nechat v autě.. nojo.. ale já se děsila, že tam bude taky taková neskutečná kláda, jako v tom ošklivým Tachově :D
*****
ale bylo tam příjemě.. tak akorát.. tak jsem měla jenom mojí Amoňáckou mikinu, kterou jsem po čase odložila a narvala jí do pytle.. hele bomba.. hned zjištění, že za barem je naše A. z práce.. její dcery (dvojčata, co s náma jeli do TC na Arakain a Dymytry) tam jsou taky.. potkala jsem tam naší I. z práce.. na Mišugi jsme taky narazily.. pak tam byla Terezka (z květinářství), nevlastní Milanovo (Tulítko moje bejvalý) brácha u vchodu nám dával náramky na ruku.. pak jsme tam taky narazili na J.G., naší bejvalou kolegyni.. pak jsem tam narazila na Karla :D na mýho spolupařmena na našich akcích :D jsem mu o týhle akci říkala a prej možná přijde.. ale to jsem netušila, že fakt dorazí :D hej to byla prdel :D takových kámošů a známých na jedný akci :)
*****
potom se tam dostal P. :) ten můj zrzavej kamarád ze Silvestra :) to mi psal, jak se tam dostane a tak.. to mu i Elis napsala, protože než jsem odcházela, tak jsem mu chtěla popsat, jak se do toho kulturáku dostane a posílala jsem mu mapu (nikdy nebyl v Ag).. tak jsme ho nějak navigovaly a trefil tam :) ono to tam není nikde označený a je to tak docela blbě zalezlý no..
*****
dorazili jsme na místo, už se dávno hrálo.. super no.. lidí tam bylo fakt jak nasráno, tak jsme si zašli pro pití a už už jsem se cpala dopředu.. to až vepředu jsem narazila na Karla.. jsem si furt říkala, jestli to je on, nebo ne.. a jo.. byl to on :D tak jsme tam spolu pařili :D holky byly furt vzadu a odmítaly se se mnou mačkat vepředu.. to ne.. já to musím mít z první ruky a z první řady, jinak to nejde.. už takhle jsem byla v druhý až téměř v třetí řadě.. peklo pro mě hele :D no.. nevím ani, jestli jsem slyšela ty Modesty and Pride.. protože když jsme tam byli, tak něco hrálo.. jo.. dalo se to dobře poslouchat.. bylo to parádní.. :) byli to ti Booters.. basák s úžasnou pětistrunkou a kytarista s hrozně dlouhýma vlasama..
*****
všichni jsme nedočkavě číhali na Dymytry.. fakt po nich začali hrát.. takže super :) byla to úplně bomba :) furt jsem zpívala, ječela, tleskala, fotila, nahrávala :D úplně úžasný to bylo :) hezky jsem si zapařila :) holky stály pořád opodál, já se vyhejbala kotli, aby mě nesmetli sebou.. skoro se jim to povedlo mě smíst do víru, ale to by mě asi rozlámalo :D chvílema jsem musela vyčuhovat jak divizna, páč se přede mě vždycky musí nasrat nějaký dvoumetrový hovado :D
*****
ty dvě nový písničky, který mají, zní naživo naprosto neskutečně.. při Milošovo sólu na bicí jsem měla úplně husinu.. neskutečnej borec :) hráli písničky ze všech alb.. byla to bomba :) hitovky jako Dejte mi pít, Benzín, Ocelová parta, Dymytry, Captain heroin (ta mě fakt potěšila :)), Dost!, Jsem nadšenej ♥ a hlavně mojí nejoblíbenější Média!!! :) to bylo úžasný naživo :) nádherná písnička, úplně úžasná :D měla jsem hroznou radost :D
*****
uprostřed jedný písničky najednou tma.. ticho.. proud.. začali tam lítat po podiu sem a tam.. všichni začali hrozně ječet.. přítáhli si na podium barový stoličky, vzali si akustický kytary, Miloš sedl za malý bicí, který mu tam přitáhli.. a začali hrát akusticky.. nad nima se rozsvítila taková malá lucernička jenom.. a to bylo něco.. naprosto parádní :) to fakt nikdo nečekal :) takhle nám holt jen ukázali, že jsou opravdu dobří muzikanti :)
*****
po pár flácích se zase rozsvítily reflektory a zase začali hrát normálně.. bylo to hrozně fajn :) měli radost, že jsme zpívali a dělali bordel :D dokonce jsem i chvilku mlátila hlavou.. v mezích, samozřejmě, bylo tam fakt hrozně moc lidí, takže pohyb byl dost omezenej.. byl to úžasnej večer :) až na to, že se tam točila jen Plzeň a Gambrihnus.. fujtajksl.. až na to pivo to bylo úžasný :D a taky jsem blbá, že jsem si dala věci do šatny, když jsem si je mohla nechat v autě a jen přeběhnout.. nojo no.. to ten odbarvenej pruh na hlavě..
*****
jinak mám krásný suvenýry.. hele.. povedlo se mi JEDNOU RUKOU NARÁZ chytit trsátko a k tomu i paličku :D a chvilku jsem se o tu paličku tahala s jednou holkou.. to jsem si furt říkala: "ty vole tahala ses na Brutalu o paličku Amon Amarth se dvěma klukama a nepřepereš jednu holku?" :D no mám jí, že jo :D tak už mám ve sbírce čtyři paličky :D (Pandemia asi z Kladrockfestu 2011, Gurd z Mnichova, kteří hráli před mýma DT taky z roku 2011, ti Amon Amarth z loňskýho Brutalu a letos mám paličku od Miloše z Dymytry :D)
*****
a víte co mám ještě? :D holky se už cpaly zase pryč.. a já se hnala s Karlem kamsi do pryč pro suvenýry, tak jsem si pořídila krásný tričko Dymytry :), Karel si pořídil cédéčko a DVD.. a pak jsme zdrhali s davem, kterej ječel, že se chtěj taky s nima vyfotit :D tak jsme se začali taky cpát dopředu.. no a máme fotku s Dymytry :D :D sice ten, co nás fotil, byl úplně vymengelenej, protože tam nemám všechny členy, ale je to i tak super :) pak se tam přiřítila i Mišuge s Elis, tak mají taky fotku :)
*****

no já byla tak rozjařená, že se mi ani nechtělo jet dom :D bylo to super :) jen tam neměli žádný jídlo.. a Píďala měla hlad.. když jsme přijely s Elis dom (vyzvedla nás jedna známá), tak jsme se šly trochu projít po městě a zapíchly jsme to v hospodě :D tam jsme si daly jedno a pak se šlo teda pomalinku domů.. doprovodila jsem Elis dom a pak jsem šla.. byl krásnej vzduch.. a já byla úplně happy :) no co dodat.. snad jen víc takových akcí :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****