když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Dymytry - Stříbro 28/2/2015

2. května 2015 v 14:00 | Evil Industries |  >Má duše
(jsem si říkala, že když už je teda ten květen, že bych to třeba jako mohla dopsat, aby to nedopadlo jako s článkem o DT v Praze)

tak kde začít.. bylo to naprosto úžasný.. úplně moc.. nad mé očekávání :) tohle byl můj třetí koncert Dymytry :) 24/9 2011 v Ag jsem je viděla poprví :) to ještě stál RockStar na svých základech.. teď je dávno zbouranej, přitom se tam každej vejkend něco dělo.. akorát tam lidi prej přestali chodit.. kreténi antikulturní, no.. jooooo.. pak jsem viděla Dymytry na Arakain a Dymytry tour v TC 12/12 2014 :)
*****
tentokrát jeli poprvní na svoje samostatní tour po ČR a Ag byla první zastávka.. tak jsem si v sobotu vstala něco po desátý, což u mě není normální.. vylezu těsně před obědem většinou.. s maminou jsem si dala něco na snídani a já začala šantročit, co si vezmu na sebe.. nakonec jsem na to přišla.. vytáhla jsem tři trička a tři sukně a měla jsem dilema.. vypadalo tohle divně.. tohle taky.. ale pak jsem to našla a vypadalo to celkem dobře.. moje nový šedivý, batikovaný tričánko Sonata Arctica a novou černou mini z Brutalu :)
*****
botičky jsem si hezky vyčistila a nakrémovala na balkoně.. jsou jako nové :) pak jsem něco sežrala, provedla nějakou hygienu.. to jsem si hned po obědě šla mejt hlavu, abych si mohla uplíct copánky a aby mi to do večera stačilo uschnout.. no.. nakonec jsem to stejně musela vyfénovat, abych měla nějaký kudrliny.. honem honem jsem se oblíkla, nalíčila.. a půl hodiny jsem sukni zbavovala chlupů.. na posrání, fakt :D ale stíhala jsem to přesně :D prej po šestý, abych byla u Elis.. to jsem to stíhala.. vyšla jsem z baráku v šest pět..
*****
skoro jsem utíkala :D lidi na mě čuměli jak na kreténa.. nojo.. co to je.. ono to leze ven v minisukni.. buranov.. klasika.. nebo to dělaly ty třpytky na řasách? nevim.. to je jedno.. Elis vynervovaná.. nevěděla, co si má vzít na sebe.. no já jsem ta pravá na rady, co se hadrů týče.. jsem sama v prdeli s tím.. proto já si většinou chystám hadry den dopředu.. no ale nakonec to Elis zvládla a hezky se vyfikla :) "já sem nervní, musim si zapálit.. chceš taky cígo? mám jablíčkový" neměla jsem chuť ani na ovocnou slimku.. to už musí bejt, abych si zapálila.. to když se místnost zahulí a já se z toho dusim, tak si dám práska.. to je asi vše..
*****
cola stačila.. Elis se ještě nalíčila.. "ty vole máš lístek?" "joooo.." před odchodem: "no vidíš to.. tobě říkám, jestli máš lístek a sama bych ho tu nechala" :D pak jsme vyjely.. stavily jsme se pro Mařeny a už honem honem do Ag.. tam nějak hodně lidí.. to jsem ani nečekala.. tak jsem byla zvědavá, jestli v tom kvantu vůbec narazím na někoho, koho budu znát.. no.. přišli jsme tam, USTŘÍHLI ten úžasnej lístek, dali náramek na ruku a pohoda.. já si dala mikinu do šatny.. Elis mi pak říkala, že jsem pako, že jsem si to měla nechat v autě.. nojo.. ale já se děsila, že tam bude taky taková neskutečná kláda, jako v tom ošklivým Tachově :D
*****
ale bylo tam příjemě.. tak akorát.. tak jsem měla jenom mojí Amoňáckou mikinu, kterou jsem po čase odložila a narvala jí do pytle.. hele bomba.. hned zjištění, že za barem je naše A. z práce.. její dcery (dvojčata, co s náma jeli do TC na Arakain a Dymytry) tam jsou taky.. potkala jsem tam naší I. z práce.. na Mišugi jsme taky narazily.. pak tam byla Terezka (z květinářství), nevlastní Milanovo (Tulítko moje bejvalý) brácha u vchodu nám dával náramky na ruku.. pak jsme tam taky narazili na J.G., naší bejvalou kolegyni.. pak jsem tam narazila na Karla :D na mýho spolupařmena na našich akcích :D jsem mu o týhle akci říkala a prej možná přijde.. ale to jsem netušila, že fakt dorazí :D hej to byla prdel :D takových kámošů a známých na jedný akci :)
*****
potom se tam dostal P. :) ten můj zrzavej kamarád ze Silvestra :) to mi psal, jak se tam dostane a tak.. to mu i Elis napsala, protože než jsem odcházela, tak jsem mu chtěla popsat, jak se do toho kulturáku dostane a posílala jsem mu mapu (nikdy nebyl v Ag).. tak jsme ho nějak navigovaly a trefil tam :) ono to tam není nikde označený a je to tak docela blbě zalezlý no..
*****
dorazili jsme na místo, už se dávno hrálo.. super no.. lidí tam bylo fakt jak nasráno, tak jsme si zašli pro pití a už už jsem se cpala dopředu.. to až vepředu jsem narazila na Karla.. jsem si furt říkala, jestli to je on, nebo ne.. a jo.. byl to on :D tak jsme tam spolu pařili :D holky byly furt vzadu a odmítaly se se mnou mačkat vepředu.. to ne.. já to musím mít z první ruky a z první řady, jinak to nejde.. už takhle jsem byla v druhý až téměř v třetí řadě.. peklo pro mě hele :D no.. nevím ani, jestli jsem slyšela ty Modesty and Pride.. protože když jsme tam byli, tak něco hrálo.. jo.. dalo se to dobře poslouchat.. bylo to parádní.. :) byli to ti Booters.. basák s úžasnou pětistrunkou a kytarista s hrozně dlouhýma vlasama..
*****
všichni jsme nedočkavě číhali na Dymytry.. fakt po nich začali hrát.. takže super :) byla to úplně bomba :) furt jsem zpívala, ječela, tleskala, fotila, nahrávala :D úplně úžasný to bylo :) hezky jsem si zapařila :) holky stály pořád opodál, já se vyhejbala kotli, aby mě nesmetli sebou.. skoro se jim to povedlo mě smíst do víru, ale to by mě asi rozlámalo :D chvílema jsem musela vyčuhovat jak divizna, páč se přede mě vždycky musí nasrat nějaký dvoumetrový hovado :D
*****
ty dvě nový písničky, který mají, zní naživo naprosto neskutečně.. při Milošovo sólu na bicí jsem měla úplně husinu.. neskutečnej borec :) hráli písničky ze všech alb.. byla to bomba :) hitovky jako Dejte mi pít, Benzín, Ocelová parta, Dymytry, Captain heroin (ta mě fakt potěšila :)), Dost!, Jsem nadšenej ♥ a hlavně mojí nejoblíbenější Média!!! :) to bylo úžasný naživo :) nádherná písnička, úplně úžasná :D měla jsem hroznou radost :D
*****
uprostřed jedný písničky najednou tma.. ticho.. proud.. začali tam lítat po podiu sem a tam.. všichni začali hrozně ječet.. přítáhli si na podium barový stoličky, vzali si akustický kytary, Miloš sedl za malý bicí, který mu tam přitáhli.. a začali hrát akusticky.. nad nima se rozsvítila taková malá lucernička jenom.. a to bylo něco.. naprosto parádní :) to fakt nikdo nečekal :) takhle nám holt jen ukázali, že jsou opravdu dobří muzikanti :)
*****
po pár flácích se zase rozsvítily reflektory a zase začali hrát normálně.. bylo to hrozně fajn :) měli radost, že jsme zpívali a dělali bordel :D dokonce jsem i chvilku mlátila hlavou.. v mezích, samozřejmě, bylo tam fakt hrozně moc lidí, takže pohyb byl dost omezenej.. byl to úžasnej večer :) až na to, že se tam točila jen Plzeň a Gambrihnus.. fujtajksl.. až na to pivo to bylo úžasný :D a taky jsem blbá, že jsem si dala věci do šatny, když jsem si je mohla nechat v autě a jen přeběhnout.. nojo no.. to ten odbarvenej pruh na hlavě..
*****
jinak mám krásný suvenýry.. hele.. povedlo se mi JEDNOU RUKOU NARÁZ chytit trsátko a k tomu i paličku :D a chvilku jsem se o tu paličku tahala s jednou holkou.. to jsem si furt říkala: "ty vole tahala ses na Brutalu o paličku Amon Amarth se dvěma klukama a nepřepereš jednu holku?" :D no mám jí, že jo :D tak už mám ve sbírce čtyři paličky :D (Pandemia asi z Kladrockfestu 2011, Gurd z Mnichova, kteří hráli před mýma DT taky z roku 2011, ti Amon Amarth z loňskýho Brutalu a letos mám paličku od Miloše z Dymytry :D)
*****
a víte co mám ještě? :D holky se už cpaly zase pryč.. a já se hnala s Karlem kamsi do pryč pro suvenýry, tak jsem si pořídila krásný tričko Dymytry :), Karel si pořídil cédéčko a DVD.. a pak jsme zdrhali s davem, kterej ječel, že se chtěj taky s nima vyfotit :D tak jsme se začali taky cpát dopředu.. no a máme fotku s Dymytry :D :D sice ten, co nás fotil, byl úplně vymengelenej, protože tam nemám všechny členy, ale je to i tak super :) pak se tam přiřítila i Mišuge s Elis, tak mají taky fotku :)
*****

no já byla tak rozjařená, že se mi ani nechtělo jet dom :D bylo to super :) jen tam neměli žádný jídlo.. a Píďala měla hlad.. když jsme přijely s Elis dom (vyzvedla nás jedna známá), tak jsme se šly trochu projít po městě a zapíchly jsme to v hospodě :D tam jsme si daly jedno a pak se šlo teda pomalinku domů.. doprovodila jsem Elis dom a pak jsem šla.. byl krásnej vzduch.. a já byla úplně happy :) no co dodat.. snad jen víc takových akcí :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zapomenutelný Zapomenutelný | E-mail | Web | 2. května 2015 v 23:09 | Reagovat

Je bezva, že sis to v únoru užila :D

(tohle mě už párkrát napadlo a nejsem si jistý, jestli jsem se tě na to náhodou už neptal, ale to oko, co máš v menu, je Billovo, že?)

2 stuprum stuprum | Web | 3. května 2015 v 5:44 | Reagovat

Evilka dělá nejlepší reklamy! :)

3 Beatricia Beatricia | Web | 3. května 2015 v 6:01 | Reagovat

Máš krásný úsměv, je v něm znát štěstí a radost. Moc ti to sluší. ☼☼☼

4 pavel pavel | Web | 3. května 2015 v 10:06 | Reagovat

Krásně sis to užila a vypadáš moc hezky. :)

5 Joina Joina | Web | 3. května 2015 v 10:16 | Reagovat

To musela být užasná akce :) A jak se kvůli ní muselo čančat :)

6 Akim Akim | E-mail | Web | 3. května 2015 v 11:03 | Reagovat

Super, že sis to takhle užila. :-)

7 paralelnisvet paralelnisvet | E-mail | 3. května 2015 v 13:22 | Reagovat

hihi, moc se mi líbí ten chaotický začátek. Holky to maj všechny stejně, ať jdou tancovat nebo na drsný hochy. Akorát...my s těma drsnejma se asi spíš nerozbrečíme, že nám suknička nesluší, viď? :D

8 Melissa Melissa | Web | 3. května 2015 v 17:05 | Reagovat

Tak sis to aspoň užila:) :-P

9 H A. H A. | Web | 3. května 2015 v 21:30 | Reagovat

Hlavně , že jsi si to užila , koukám , že to bylo  ve stříbře kousek ode mě (tedy když to beru tak , že bydlím v Plzni ) Já jsem je viděl jednou na Metalfestu . Jinak moc díky za komentář a snad se někdy sejdeme .

10 Jarka Jarka | Web | 4. května 2015 v 10:59 | Reagovat

Vysmátá jak sluníčko a šťastná jak blecha, opravdu takových akcí jen víc! 8-)

11 Lukas Lukas | Web | 7. května 2015 v 16:55 | Reagovat

[10]: no... ani jeden stav by se neměl přehánět - já vždycky říkávám "všeho s mírou"

12 Metallisydän Metallisydän | Web | 13. září 2015 v 21:25 | Reagovat

Škoda, že si nedala větší šanci Modesty & Pride.. je to skvělá kapela, která si nezaslouží být přehlížena. :)
Já je naprosto miluju už od dob, kdy jsem je viděla poprvé jako předkapelu Arakain.
Kluci mě úplně okouzlili. Booters už jsem taky viděla a o Dymytry ani nemluvím kolikrát jsem na nich už byla. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.