když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

novinky - včera a dnes

14. května 2015 v 21:02 | Evil Industries |  >Má duše
jsem líná psát a hapruje mi net.. co víc si přát.. marodila jsem celej tejden.. a ještě teď mě furt bolí v krku.. mám Tantum verde a dobrovolně se s tím dusím.. pak baštím Septolete a tuny zdravotních bonbonů, mám je nasypaný v krabičce s diodama a zobu.. ale snad to bude lepší.. ještě je všude pyl a takový sračky a píďala nejspíš začíná bejt alergik.. teda.. hlavně na trávu.. čerstvou posekanou a i suchou.. k udušení, fakt.. to už mám tak třetím rokem.. v pondělí jsem byla u cvokaře a hrozná pohoda.. ptal se mě, co novýho v práci, tak jsem mu říkala o těch katastrofách tam.. a že to nebude trvat dlouho a pozná se i s mýma kolegyněma a kolegama :D (jen aby si někdo nemyslel, že tam dělám jen s ženskýma, jako si to myslel milý tatar Kulíšek)..
*****
v práci šílený.. jsem na endu.. tam je pohoda.. ale furt jsou všichni hotový.. já se nedivím.. ale už to nehodlám řešit.. akorát mě to dostalo do tohohle stavu.. sice už mi je dobře, ale nevím, jak by mi bylo, kdybych ty prášky vysadila.. riskovat to nebudu, jsem ráda, že mi je dobře.. až na tu mojí ještě úplně nedoléčenou angínu.. jen.. dali mi v lékárně normálně Sertralin, ale od jiný firmy.. tak se děsím, co to se mnou udělá.. vim, co to udělalo, když jsem brala Mirtazapin.. od Orionu ten cucací byl v pohodě.. ale od Sandozu ty tvrdý, tak to byl děs :D třes, křeče, halucinace, slyšiny :D paráda.. celou noc vzhůru.. hlavou mi projížděl vlak.. krása :D tak doufejme, že to nebude podobný :D
*****
v sobotu jsme šly s maminou do Slavic.. bylo krásně.. úplně vedro.. tak jsme i babi donesly kytičku.. a já si udělala z babi a z dědy prdel :D já jim vzala ukázat tu Neocube a ty mačkací míčky.. a já si dala dvě kuličky na uši.. a to vypadá úplně jako kdybych měla propíchlý uši :D no sežrali mi to :D děda mi řekl, že jsem praštěná, že jsem si nechala propíchnout uši, když jsem nikdy nechtěla naušnice, prej co mi jeblo :D :D babi málem trefilo :D hlavně když ví, že já prostě naušnice nikdy nechtěla a ani nechci :D no to potom koukali, co mám za hračičku a co se z toho všechno dá udělat :)
vyfotila jsem babi všechny kytičky, po cestě jsem fotila.. ale ještě jsem ty fotky ani nedala do počítače.. večer jsme si opekli buřtíky a klobásky :) dom jsme se vrátily nějak kolem devátý.. bylo úplně krásně.. ale vedro :D
*****
co dál.. nevím.. net mi hapruje jako svině, tak ani nevím.. včera jsem ale úspěšně objednala okna.. a zrovna jsem taky zjistila, že jsem se přeťukla v rodným čísle.. paráda :D tak jsem jim poslala, že se omluvuju a opravila jsem to :D prostě mi tam skočilo číslo navíc, nevim, jak se to stalo :D :D tak snad to bude v pohodě..
*****
a co dneska.. no.. zajímavej den.. v práci v cajku.. vedro jako svině.. 28° na hale.. máme teploměr na stole.. krása.. a to je květen.. už se nemůžu dočkat těch čtyřicítek :D v práci to uteklo.. pak jsem se chystala jít za maminou do práce. ale nakonec jsem si to rozmyslela a šla jsem rovnou dom.. domlouvaly jsme se, že skočíme s Ri-Vajskýma na hřbitov se rozloučit s Otepem.. tak jo.. v deset.. tak jsem se nechala od Myši a L. odvízt dom, hned jsem zalehla a přemlouvala jsem se, abych usnula.. už už jsem téměř usnula a telefon.. od mýho spolupařmena.. oznámil mi úchvatnou zprávu.. má lístečky na koncert!!!! :D a to už jsme ani nedoufali, že budou, páč jsem pro ně byla v úterý na poště a nic.. nebyly k sehnání.. ale mááááá je ♥ tak pojedeme na akcičku :3 nebudu psát kam a kdy, protože milý Kulíšek by mě byl schopnej doprovodit :D
*****
no.. nějak jsem trochu usnula.. krátce před sedmou.. jen, co jsem usnula, telefon od spolupařmena, v půl osmý budík na prášek a v 9:40 vstávačka a procházka na hřbitov.. přišla jsem tam akorát.. prostě jsem šiškovná.. tak tam všichni dorazili a šlo se.. tak jsme se rozloučili, zjistily jsme s maminou, jak v hrozným stavu ten hrob je a že se už Otep na desku nevejde, tak se bude muset udělat nová.. a taky, že se ta hrobka propadá.. samý lepší.. no.. ale kytice krásná a ten obrovskej věnec taky.. tak jsme zapálili svíčky, šéf z Ri-Vaje měl proslov, všichni koukali, že jsem přišla i já.. bylo se tam jen chvíli.. pak se všichni nasulcovali do aut a jeli zpátky do práce.. já šla dom.. po svejch.. nevešla bych se už do auta.. rychle jsem letěla a hned jsem zaplula do pelechu.. no.. a z pelechu jsem se vykopala v půl šestý a i tak jsem naprosto vyplesklá.. ale dneska naposled.. pak bych měla honem honem usnout, abych se probrala nějak rozumně..
*****
tak já holt zase povalim no.. jsem líná a spíš bych teď chrápala.. dneska fakt jo.. tak holky nebudou jediný, kdo bude mít krizi :D ale třeba ne.. třeba se proberu.. tak já jdu.. čus :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 15. května 2015 v 16:52 | Reagovat

Jé, co jé?! Klikla jsem na komentáře a z tvého článku mi zůstal jen nadpis. Tak teď nevím jestli to blbne mě, nebo je chyba někde na trase. 8-O Překvapilo mě, že měl Otep rozloučení až teď, ale je od tebe a maminky hezké, že jste tam šly... Ty problémy v práci jsou nemilé. Doufám, že se brzo poměry zkonsolidují. :-)

2 Kulíšek Kulíšek | 15. května 2015 v 18:32 | Reagovat

To ví celý Tachovsko že v Plzni je koncik :-D Nevím proč bych tě měl doprovázet, já se spokojim s porozumněním :-) Tak ňuf...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.