když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

satan s kýblem popcornu

19. května 2015 v 5:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak co bylo v práci? co by asi tak mohlo bejt v pondělí na ranní, že jo.. děs a hrůza.. moc si toho nepamatuju.. já tam vlastně nebyla.. já spala.. byla jsem zaplá na autopilota.. dodělávala jsem justáž a přitom jsem celej den přemejšlela o tom, že když pojedu do Ag trojkou, tak to nestihnu, páč je to kurevsky daleko.. ale že ve tři jede Pepík a on by mě tam hodil.. ale stejně nakonec vyhrála možnost jet raději v půl druhý.. tak jsem to řekla šéfový, že bych potřebovala vypadnout alespoń ve třičtvrtě na jednu, tak jsem teda šla..
*****
letěla jsem dom.. převlíknout, napustit si vodu do flašky, bagetu vzít s sebou, ukrojit myšičkám rajče, dát je do kýble od popcornu a letět na bus.. no.. tak jsem pádila na bus.. měla jsem to tak nějak akorát.. no.. čekala jsem sice nějakou chvilku, tak si mě alespoň stačili ti čumilové pořádně prohlídnout :D jakoby mě viděli v tý naší prdeli poprví, nebo co.. v Ag jsem letěla rovnou tam.. je to kurevsky daleko.. měla bych to blíž tím druhým busem, páč ten jede až na vlakáč a staví na zastávce, která je naproti veterině.. ale tak.. prošla jsem se.. vyrobila jsem si puchejř jako pětikorunu.. ale je roztomilej.. taková bublina..
*****
myšičky byly úplně zplavený, jaký bylo vedro.. tak jsem jim i otevřela víčko, páč ho měli celý zafuněný.. ale nemohla jsem riskovat, že ti máča vyskočí a nějakej píčus je rozmázne na silnici.. tak jsem jim jen větrala, ale otevřený dokořán jsem je nenechala.. dolezu zplavená na veterinu a tam několik lidí.. v ordinaci někdo.. pak jedna holka s mámou s pejskem na očkování.. jedna paní to samý a pak tam přišla nějaká paní s kočičkou.. všichni načuhovali jak divizny, co to v tom kyblíku mám..
*****
když jsem přišla na řadu, tak jsem hned říkala, že ta moje potvora má to bříško zase šílený.. a že jeho brácha se točí dokola jak káča (neslyší na ouško a pískomil je skoro slepej) a stříká mu krev z ucha.. jo.. absces.. držela jsem myšáky.. Králíček se do mě zakousl jako svině.. Myšák dostal na bříško zase tu žlutou sračku.. jak jsem se dověděla, není to dezinfekce, ale antibiotikum.. no a pak přišla ta horší část.. Králíčkovi se to muselo stříknout do ouška.. znovu se do mě zakousl.. několikrát za sebou.. ale do ouška se mu to dostalo..
*****
stříkačku jsem dostala s sebou.. plnou týhle sračky.. tak jim to mám dávat.. no potěš prdel.. dala jsem jim to večer a teď jim to dám ráno.. pak zase až večer.. neříkal mi, po jaký době jim to mám dávat.. tak takhle to snad bude stačit.. a snad se mi ty potvory myšatý uzdraví.. nojo.. už jsou to taky důchodci.. dom jsem chtěla jet trojkou, ale o vteřiny jsem to nestihla.. a to jsem letěla jak idiot.. ale holt.. je to flák.. tak mi naštěstí jel bus hned za dvacet minut.. tak paráda.. ale myšičkám se v kyblíku už nelíbilo.. ale byly zase úplně paralizovaný od toho veťáka, tak jim to nějakou dobu bylo úplně jedno.. byli ale rádi, že jsou doma.. a já taky.. dala jsem si papání a šla jsem chrnět.. úplně vyplesklá.. teď dám zase myšičkám tu sračku, udělám hami, převleču se a mažu do práce.. a odpoledne snad došperkuju článek o koncertě a pak si tu musím uklidit.. přijde sem zejtra ten týpek na okna si něco změřit, či co.. tak papa :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 19. května 2015 v 9:37 | Reagovat

Je vidět, že máš ta svá myšátka opravdu moc ráda. Držím palce, aby jim mazání a kapání pomohlo a byla zase zdravá a veselá.
A taky ti přeju, aby ti tento týden, s raní směnou, rychle utíkal. :-D

2 Akim Akim | E-mail | Web | 19. května 2015 v 10:30 | Reagovat

Tak snad bude myšákům a králíčkovi fajn. A tobě v práci taky. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.