když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Červen 2015

na narozkách

15. června 2015 v 12:20 | Evil Industries |  >Má duše
hmmm.. událo se toho dost, ne, že ne.. ale jak už jste si jistě všimli, jsem neskutečně líná psát.. ale lepší to asi už nebude.. já se v poslední době nemůžu rozhoupat k ničemu.. co novýho? v práci to je na pytel hoven.. mám tři originální kompilace od tří skupin, který mám ráda, deset nových nádherných tričánek, zaplatila jsem nám nový okna, byla jsem na Metalfestu a včera jsem přijela z jedný prdele u Rokycan, kde bydlí teta Hana s Jirkou - trumpetistou z Amátovky.. bydlí v hezkým baráčku, kde není dostatek vody a je to zapadákov, ale až to celý zrekonstruujou, bude to paráda..
*****
Jirka měl oslavu čtyřicátin, takže paráda :D pařba u dechovky.. přijel tam zbytek kapely, ve který dřív zpíval můj děda a pak i teta Hana a vyhrávalo se na celou ves o velikosti pěti baráků až do půl třetí do rána.. sousedi chodili k plotu poslouchat a tancovali :D a? mají novýho "člena".. mě xD hrála jsem na tamburínu.. a je to hrozně fajn a dostala jsem od těch sousedů litrovku ruma :D nedovedete si představit, jak jsem se tam krásně vyjímala :D mezi chlapama v uniformních červených vestičkách a já v těch svých kanadách, černý metalový mini, s tričkem Insomnium a s obráceným pentáčem na krku :D
*****
byla tam Jirkovo přízeň.. bydlí tam s nima jeho mamka, přijelo příbuzenstvo, jedna ta paní byla děsně divná.. jenom tam seděla a tak divně všechny pozorovala, až byla neskutečně na pěst.. a nikomu tam nesedla, tak to nebyl jen můj dojem.. nemám ráda lidi, co se neumí bavit.. fakt ne.. pár lidí mě tam přesvědčovalo, že metal není hudba, že to je jen nějaký blití.. tak jsem svůj milovanej žánr hájila.. a mamina mě podporovala.. protože ví, co já poslouchám, že to fakt není jen to blití a že to není parta magorů, co do těch nástrojů řežou, jak se jim zrovna zlíbí a blejou do mikráku právě spořádanou večeři.. ale že je to parta fakt výbordelných muzikantů a že growling se nedá naučit ze dne na den a je to neskutečnej záhul na hlasivky.. chápu, že se to někomu nelíbí, ale kurva já taky nekritizuju něco, o čem nic nevím..
*****
nooo.. mamina dělala dortík.. krásnej.. ale nestihl ztuhnout, tak bychom ho nepřevezli.. tak zůstal doma a spapáme ho my.. já byla na šestý ranní.. z donucení tak trochu.. ale pak jsem si vzpomněla, jak mi šéfová vyhověla, když mě pustila na ten Metalfest, tak jsem si řekla, že teda půjdu.. ale byla jsem úplně v prdeli.. takže jsem v sobotu odpoledne vypadla z práce, skočila do sprchy a ve tři se jelo do tý prdele :D sestřenka se mě ptala, jestli razím na BFF.. no.. to opravdu nevím.. páč ona teď bydlí blízko Poříčí, tak že se tam prej chystá.. no.. uvidíme.. nevím nic..
*****
byla tam hromada žrádla.. teta napekla hromadu řízků, kotel guláše (k mé smůle vepřovej).. prostě kotel papání všelijakýho.. a všechno se sežralo.. to není možný :D měla jsem jedno velký pívo z domácí pípy :D sestřenky se tam vožraly a zhulily, ale jinak byla prdel :D muzikanti už byli pak taky cáklí jak hovada :D tak ke konci už hráli v leže xD a já fotila, zpívala, cpala se, hrála.. bylo to fajne :) ukázala jsem jim, jak se mlátí hlavou na metal a nikdo nechápal, že musí jít ode mě minimálně metr daleko :D tak čuměli :D
*****
chtěla jsem jim i pustit něco z mýho repertoáru a to jsem si všimla, že nemám mobil.. tak jsem ho hledala.. v autě jsem se dívala.. no.. nechala jsem ho doma, tak jsem si musela nařídit na maminy telefonu budík na prášek.. nejhorší bylo, že jsem jim nemohla pustit něco hezkýho, abych jim vymlátila z hlavy přesvědčení, že metal není hudba :D
*****
tam i zpět nás odvezla Míša, teď se podívám, jak se mi povedly fotečky, nebo spíš až večer se podívám, jak se mi povedly fotečky :D hele jenom jsme přijely dom, už ode dveří jsem viděla svojí Placičku, jak leží na škrabadle a mám několik zmeškaných hovorů a tři zprávy.. nojo.. a kdybych ho měla u sebe, tak na mě každej sere.. :D jinak.. byla jsem i venku s P.. s tím mým zrzavým kamarádem.. bylo hezky, tak jsme se prošli, našli jsme zase hromadu šutrů.. děsný :D a dostala jsem další limonády z Černý Hory.. ty, co jsem ještě neměla.. to je děsnej chlap, tohle :D vždycky mi něco přiveze a já vůbec nevím, co bych mu mohla dát..
*****
co jsem to ještě chtěla psát.. no.. psát článek o MF :D mám zatím napsanou jen stránku.. začátek.. snad budu pokračovat večer :) teď už povalim.. něco si udělat k papání.. tak čus :)

De Ruef Vo De Bärge

11. června 2015 v 0:20 | Evil Industries |  >To nej