když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Září 2015

přeci jen

30. září 2015 v 13:10 | Evil Industries |  >Má duše
no přeci jen se povedlo a píďalka má novej net.. krása, vážení :D ono to fachá.. včera jsem tu měla technika, kterej mi zapojil ty kablíky k mojí wifince s tykadýlkama.. ale nemá očíčka jako ta v reklamě.. škoda.. ale jde to.. 21,9 Mbit/s jsem si právě změřila.. pff.. vole :D to jde, ne? :D pche.. stabilní za každýho počasí.. ta naše pojebaná anténa na to nemá vliv, takže teď se může v poryvu větru klidně smotat do vrtule.. nojo.. ou tů.. ještě, že jsem se rozhoupala, konečně.. stáhla jsem si nově Skype, abych si mohla s mým P. volat, když bude ve škole a snad už mi nic nechybí.. hh.. ještě bych mohla taky dopsat článek o BA.. jo.. k tomu se rozhoupu..
*****
jo.. jdu zpátky do školy.. dálkově.. na přelomu zimy a jara se podávají přihlášky.. tak to prubnu.. půlka lidí mě podporuje, půlka lidí se mě snaží odpudit.. a naprosto "podpořit" kecama typu: "stejně to neuděláš.." bla bla.. hm.. ale já nejdu dělat zkoušky z matiky.. tak jako proč ne.. s angličtinou mi pomůže P. a ostatní věci si pamatuju ještě dneska.. jen na to nesmím srát.. ale P. mě dokope.. snad.. je s mou chorobnou lenorou již seznámen..
*****
s novým netem, včera zrozeným, stahuju o sto šest.. paráda, viď :D umřel mi telefon.. dva tejdny mám objednanej novej.. no.. víc, jak dva tejdny.. ale včera mi napsal ten prodejce, že on sám ho musí objednat, takže taky čeká, až přijde.. a pak ho pošle mě.. doufám, teda.. jinak mi mrdne.. já chci svojí placičku.. bééhéééhéé.. no.. alespoň, že se ozval.. tak na mě myslete, ať mi přijde..
*****
musím si nechat potvrdit studentskou průkazku, abych mohla jezdit za P.. joo.. cejtim se, jako bych studovala na technický univerzitě :D co jsem to ještě chtěla.. co je novýho.. hmm.. něco musíme udělat s těma káblikama, co se mi tu válí na zemi.. a taky přemejšlim, kam prdnout to otykadlený blikací zvířátko, co mám mezi šutrama.. chudák wifinka.. jo.. předevčírem jsem byla s maminou na baráku se podívat.. no.. bude to ještě všechno zajímavý.. zase jsem si kdesi cosi nafotila.. je to fakt zajímavý.. ani se mi nechce věřit, že jsem tam pět let bydlela..
*****
no.. asi bych měla zvednout prdel a jít něco dělat.. třeba si udělat svačinu a namalovat si obličej na xicht.. tak mizim.. papa.. :P třeba se zase někdy ozvu.. za sto let.. třeba zejtra.. co já vím..

novinky

22. září 2015 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. vidíte dobře.. ještě žiju.. a samozřejmě, že nemám stále novej net..

(edit. napsala jsem celej článek.. pak se na něj podívám ještě jednou a najednou zmizí.. vymazal se kripl.. přijde mi to jako znamení, že bych se na to psaní měla přeci jen vysrat.. nevim, jestli mě to bude bavit to sem psát znova.. no.. možná to udělám.. nejspíš asi určitě.. už mě to sere zas.. už vím, proč jsem přestala psát.. protože si to dělá, co chce..)
*****
hmm.. novej net.. budu ho mít v úterý.. konečně jsem si ho objednala a mám sjednanej termín hned na úterý.. paráda.. budu mít tu wifinu od ou tů s těma očíčkama a tykadlama.. a chci tuhle.. to jsem zvědavá, jakou dostanu.. jestli nějakou jinou, naseru se nanovo.. a to jsem si myslela, že už mě nic nedovede nasrat.. jo.. jenom technika mě sere furt.. a to jsem se tu rozepisovala o tom, jak se snažím nebejt sprostá.. jedna takováhle událost, jako je vymazání článku a je to tu zas.. tak nic.. taková doba snažení a k hovnu..
*****
o čem jsem to jen psala.. jo.. novinky.. v sobotu jsem tu měla první párty u mě.. přišly moje čičiny z práce.. většinou chodíme k Elis, ale tentokrát to bylo u mě.. tak snad z toho nemaj holky újmu, ale vypadaj v pohodě, tak je to v cajku :D no to ste měli vidět :D byla tu moje L., Elis a Miška.. ještě mi tu zbyla hromádka flašek.. bumbalo se suchý víno a sladká zelená.. nejlepší kombinace :D k tomu nějaký ty likéry a tak.. hele.. a ani jedna jsme neblinkala.. protože jsme hodně papaly, takže to bylo v cajku.. poslouchaly jsme hudbu.. dřepěly na balkoně a ládovaly se.. pak jsme si už pozdějš večer přitáhly na balkon snad všechny moje nástroje a začaly jsme hrát :D
*****
Míša se zamilovala do mýho xylofonu (ani se jí nedivím), Elis měla flétnu z TaRocku, dřevěnou, bez zobáčku.. L. nejspíš harmošku.. nebo taky flétnu.. klasickou.. a já harmošku.. vidíte to.. už ani nevím.. a já svině to potají nahrávala :D ale stálo to za to.. je to děsná prdel :D ne.. nedám to sem.. ale byla to prostě prdel.. musíme to co nejdřív zase zopakovat :D ono je to dobrý.. donutí mě to uklidit :D
*****
co je ještě novýho? vracím se na post studenta.. budu studovat v Plzni dálkově.. a budu maturovat z angličtiny.. můj P. mi s tím pomůže.. dál.. v lednu pojedu do Gothenburgu na Gothenburg sound festival!! v prosinci na Nightwish a v listopadu na Cradle of Filth :D já se ale mám, co? :D jinak.. co se nemám je, tak že musím zase s myšoskočkama k veťákovi.. Myšáček má takovou bouli na bříšku, že to snad ani není možný.. a Králiček to ouško má taky hrozný..
*****
dál.. v práci.. šílenost.. alespoň že s holkama tam je prdel.. už jsem myslela, že to tam postřílím, co se tam občas děje, ale nejlepší to je neřešit.. hmm.. jo.. na Brutalu bylo parádně.. můj P. tam byl se mnou.. a přežil to ve zdraví.. prej jen občas má ještě tik v levým oku, ale to se snad časem spraví :D no.. a na Brutalu jsme spolu začali chodit :) a celkem nedavno jsem se do něj zamilovala :) hrozně hodnej kluk :)
*****
přemejšlím, co jsem tu měla dál napsáno.. snad tu většina je.. to by mi taky jeblo, vážení :D a to jsem si řekla, že už nebudu tak sprostá :D