když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

přeci jen

30. září 2015 v 13:10 | Evil Industries |  >Má duše
no přeci jen se povedlo a píďalka má novej net.. krása, vážení :D ono to fachá.. včera jsem tu měla technika, kterej mi zapojil ty kablíky k mojí wifince s tykadýlkama.. ale nemá očíčka jako ta v reklamě.. škoda.. ale jde to.. 21,9 Mbit/s jsem si právě změřila.. pff.. vole :D to jde, ne? :D pche.. stabilní za každýho počasí.. ta naše pojebaná anténa na to nemá vliv, takže teď se může v poryvu větru klidně smotat do vrtule.. nojo.. ou tů.. ještě, že jsem se rozhoupala, konečně.. stáhla jsem si nově Skype, abych si mohla s mým P. volat, když bude ve škole a snad už mi nic nechybí.. hh.. ještě bych mohla taky dopsat článek o BA.. jo.. k tomu se rozhoupu..
*****
jo.. jdu zpátky do školy.. dálkově.. na přelomu zimy a jara se podávají přihlášky.. tak to prubnu.. půlka lidí mě podporuje, půlka lidí se mě snaží odpudit.. a naprosto "podpořit" kecama typu: "stejně to neuděláš.." bla bla.. hm.. ale já nejdu dělat zkoušky z matiky.. tak jako proč ne.. s angličtinou mi pomůže P. a ostatní věci si pamatuju ještě dneska.. jen na to nesmím srát.. ale P. mě dokope.. snad.. je s mou chorobnou lenorou již seznámen..
*****
s novým netem, včera zrozeným, stahuju o sto šest.. paráda, viď :D umřel mi telefon.. dva tejdny mám objednanej novej.. no.. víc, jak dva tejdny.. ale včera mi napsal ten prodejce, že on sám ho musí objednat, takže taky čeká, až přijde.. a pak ho pošle mě.. doufám, teda.. jinak mi mrdne.. já chci svojí placičku.. bééhéééhéé.. no.. alespoň, že se ozval.. tak na mě myslete, ať mi přijde..
*****
musím si nechat potvrdit studentskou průkazku, abych mohla jezdit za P.. joo.. cejtim se, jako bych studovala na technický univerzitě :D co jsem to ještě chtěla.. co je novýho.. hmm.. něco musíme udělat s těma káblikama, co se mi tu válí na zemi.. a taky přemejšlim, kam prdnout to otykadlený blikací zvířátko, co mám mezi šutrama.. chudák wifinka.. jo.. předevčírem jsem byla s maminou na baráku se podívat.. no.. bude to ještě všechno zajímavý.. zase jsem si kdesi cosi nafotila.. je to fakt zajímavý.. ani se mi nechce věřit, že jsem tam pět let bydlela..
*****
no.. asi bych měla zvednout prdel a jít něco dělat.. třeba si udělat svačinu a namalovat si obličej na xicht.. tak mizim.. papa.. :P třeba se zase někdy ozvu.. za sto let.. třeba zejtra.. co já vím..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 30. září 2015 v 14:32 | Reagovat

Ještě by to chtělo nějaký přístroj, který by tahal články přímo z tvojí makovičky, aby si je nemusela psát, viď ty lenoro líná. :-P  ;-)  :-D  :-D  :-D

2 Jarka Jarka | Web | 1. října 2015 v 13:32 | Reagovat

My máme internet přes kabel (máme kabelovou televizi) a jsme docela spokojený. Přes počáteční mouchy, si modem poblikává a solidně nám zajišťuje spojení se světem. :-) Wifinku s tykadélky jsi měla vyfotit a přiložit její portrét na blog. :-) Ať ti to v práce rychle utíká a máte normu, na to šup!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.