když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Říjen 2015

oznamy

20. října 2015 v 12:50 | Evil Industries |  >Má duše
něco je v cajku, něco úplně v prdeli.. klasika.. momentálně mi je čtvrtej den blbě a nevim proč.. ale asi na mě leze rýmička, nebo jiná smrtelná nemoc.. už jsem nebyla celou věčnost nachcípaná, tak je to dost možný.. připadám si jako při čtyřdenní kocovině a takovej ten stav těsně před chcípnutím, tak uvidíme..
*****
10/10 mi umřel Myšáček.. můj malinkatej.. prasklý bříško.. prasklo mu to, tak jsem mu to chtěla vymáčknout, ale už to nepřežil.. malinkatej mi umřel v ruce :( prasklo mu to i dovnitř.. měl tam kolem tý boule fialový.. už to bylo hodně veliký.. tak už se netrápí.. myšiška malá.. já ho dala do terárka, myslela jsem, že se z toho ještě vylíže.. Králíček k němu přišel, snažil se ho nadzvedávat.. a pak si na něj lehl.. no.. pak byl problém ho vyndat, protože mi ho Králíček nechtěl dát.. byl z toho dost v prdeli a myslela jsem, že mi taky umře.. vždycky spolu spali v rulíčce.. teď už tam Králíček nespinká..
*****
jeli jsme s P. do Slavic a pohřbili jsme ho tam.. P. mu udělal rakvičku ze dvou ruliček, který jsme ze stran zalepili.. pak jsme ho pohřbili vedle Mindíka.. dala jsem mu tam šutr a kytičku.. no tak čtyři roky je na pískomila docela slušnej věk.. Králíček se z toho snad už trochu oklepal.. už baští normálně.. ale musím mu loupat semínka a oříšky, protože to nepokouše.. ten den, co mi Myšáček umřel, tak přijel za mnou P. a zrovna v ten den měl pro mě dáreček, přívěšek myšičky.. taková docela ironie.. a kus solnýho šutru a puget růží.. moje nunu zrzavý.. nevadí mu za mnou jezdit ze školy přes 500 kiláků :) jo.. taky se za ním chystám na návštěvu, ale bojím se, že se ztratím.. nikdy v životě jsem sama nejela vlakem.. tak se toho děsim.. fakt hodně.. a v pendolinu jsem nikdy nebyla.. bojim.. hlavně se bojim, že dojedu někam do prdele..
*****
mamina viděla, jak jsem v prdeli, tak minulej tejdej jsme jely do Ag a prej si mám vybrat novýho myšoskočka.. ale jeden zverimex bez úspěchu.. další má na starosti ta prodavačka, která mě nařkla, že svý pískouše týrám, páč jim nedávám vodu a pak mi ještě oznámila, že pískouše nemá, protože je nemá ráda.. to je vidět, páč o nich ví naprostý hovno.. no a pak jsme dorazily k tomu třetímu, kde jsem si myšáčky pořizovala.. no a místo zverimexu tam je kadeřnictví.. jsem myslela, že mi mrdne.. ale Králíček by stejně cizího myšáka nesnesl.. nejspíš by ho zakousl..
*****
tak jsem se dívala na fotky různých myšiček.. tak si je prohlížím.. a taky jsem narazila na tarbíka.. neskutečně roztomilý zvířátko :) nejspíš si pořídím dva myšoskočky a dva tarbíky.. ale nejdřív musím pořídit nějaký veliký terárko..
*****
*****
trochu pošuk, ale prej se dá dobře ochočit a dá se s ním i mazlit.. co ještě novýho krom toho, že se tu rozplývám nad obrázkama myšáků? no.. vytiskla jsem si dvě přihlášky na školy.. sice teda opravdu nevím, jak se tam budu dopravovat, ale ono to nějak dopadne.. při nejhorším existujou taxíky a nebo kámoši, ne? a mamina mi koupila krásnej novej batoh.. takže nemá protesty, že půjdu studovat.. a můj P. mi s tím pomůže :) můj blonďatozrzavej čechoslovák :) přeci jen studuje dvě vejšky a s matikou nemá problém.. a podporuje mě.. to je nejdůležitější :)
*****
tenhle vejkend jsem se dokonce konečně seznámila i s jeho tátou :) hrozně fajn :) joo.. a taky se nebudu tuhle dobu vůbec nudit :) pořád se něco děje.. takže.. listopad koncert, prosinec koncert, leden Švédsko.. a tak dále :) dneska si jdu nahlašovat v práci volno, tak mi držte pěsti, aby mi to prošlo :D
*****
co v práci novýho.. nooo.. umím ručně pájet.. konečně.. ano.. taky tomu nemůžu uvěřit :D a minulej tejden jsem byla na desítkách.. už jsem myslela, že se tam snad nikdy nedostanu.. a jo.. paráda :) pak jsem stejně zase byla na mayhemu.. a teď jsem tam taky.. ale prej bych měla jít od zítra na jedničky.. ale nevím.. uvidíme.. ono to tam je fakt každej den jinak, takže v nic nedoufám a nic neříkám.. ale ve čtvrtek byla šichtovnice tak, že jsem měla bejt na mayhemu celej tejden.. a v pátek už tam bylo, že jdu od středy pryč.. tak uvidíme :D myslete na mě :D
*****
noo.. co jsem to ještě chtěla.. Králíčkovi každej den mačkám hnis z ouška.. humus.. můj P. má doma dvě štěňátka.. a už z toho rostou pořádný potvory.. ale jsou ňuňatý :) to jsme taky spolu sbírali jablíčka a dávali je do moštárny, tak mě tu P. zásobuje moštíkem.. :) a furt mě šikanuje, že moc chrápu.. přitom to není pravda.. jen neví, co obnáší střídání směn.. protože ještě nikdy v životě nebyl na noční nebo na odpolední.. hroznej chlap :D ale nemůžu ho odnaučit, aby mě nebudil.. když mi zařve budík na prášek, tak už myslí, že budu vzhůru.. ale já to zapíchnu až do desíti.. dřív mě nikdo z pelechu nedostane.. tak.. zlobí..
teď se půjdu nabaštit, udělat nějaký papů a zase honem do rachoty.. tak papa : )

tudli dudli

6. října 2015 v 21:40 | Evil Industries |  >Má duše
no dneska to pájelo tak děsně na hovno, že to snad ani není možný.. to ste nežrali :D ale je mi jinak mooooc fajn.. jenom je kdesi taková pruda.. ale já to vyřídím.. ne.. nejedná se o práci.. jen milý Kulíšek otravuje s kravinama, tak snad to už bude vyřešený.. jen nemám na kraviny čas, takže až JÁ budu mít čas, tak se to vyřídí, ne že si něco budeš diktovat.. nasrat a rozmazat.. budeš to mít buď na poště (když se budu chtít obtěžovat na tu poštu zajít).. nebo si to prostě vyzvedneš u mě.. ale až příští víkend.. teď nemám čas.. tak..
*****
bla bla bla.. v práci se to jebe.. teda.. sice jen to pájení, ale obtěžuje to minimálně dva lidi ve fabrice.. a to tak, že dost.. obtěžuje to mě, náš firemní telefon a pak J., našeho mechanika.. každou půl hodinu pravidelně jsem lítala pro telefon a volala jsem.. zvednout vlnu, snížit vlnu.. neee.. první rám.. na hovno.. druhej rám.. na pytel hoven :D ale už jsem se tomu pak musela smát.. pak jsem se na to vysrala a prostě jsem to přestala házet do pece.. tak jsem zvědavá, jak to teda dopadlo a co se dozvím, až přijdu na šichtu..
*****
já vždycky chci psát a v poslední chvíli mi utečou veškerý myšlenky a kraviny, co jsem sem chtěla psát.. paráda :D jsem si dneska alespoň volala s mým P. po skypu a teď se mu tu sere technika, tak si teda voláme teď jen po telefonu :D ale někdy to funguje spolehlivě, tak je to fajn :) ukazoval mi svůj pokoj na koleji, na rameni mu seděla jeho Veverka.. ne.. není to veverka, ale osmák, co se jmenuje Veverka :D jako já mám pískouše, co se jmenuje Králíček :D jo.. tomu jsem dneska z ouška mačkala takový humusy.. fuj ee.. vypláchnu mu to ještě dneska řapíkem a uvidím..
*****
a ta posraná galerie tady na blogu mě pěkně sere.. vymazala jsem už tři starý složky s fotkama a pořád se mi sem nevejde jediná fotka.. kurva.. x)) tak na to seru.. paaaa