když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

oznamy

20. října 2015 v 12:50 | Evil Industries |  >Má duše
něco je v cajku, něco úplně v prdeli.. klasika.. momentálně mi je čtvrtej den blbě a nevim proč.. ale asi na mě leze rýmička, nebo jiná smrtelná nemoc.. už jsem nebyla celou věčnost nachcípaná, tak je to dost možný.. připadám si jako při čtyřdenní kocovině a takovej ten stav těsně před chcípnutím, tak uvidíme..
*****
10/10 mi umřel Myšáček.. můj malinkatej.. prasklý bříško.. prasklo mu to, tak jsem mu to chtěla vymáčknout, ale už to nepřežil.. malinkatej mi umřel v ruce :( prasklo mu to i dovnitř.. měl tam kolem tý boule fialový.. už to bylo hodně veliký.. tak už se netrápí.. myšiška malá.. já ho dala do terárka, myslela jsem, že se z toho ještě vylíže.. Králíček k němu přišel, snažil se ho nadzvedávat.. a pak si na něj lehl.. no.. pak byl problém ho vyndat, protože mi ho Králíček nechtěl dát.. byl z toho dost v prdeli a myslela jsem, že mi taky umře.. vždycky spolu spali v rulíčce.. teď už tam Králíček nespinká..
*****
jeli jsme s P. do Slavic a pohřbili jsme ho tam.. P. mu udělal rakvičku ze dvou ruliček, který jsme ze stran zalepili.. pak jsme ho pohřbili vedle Mindíka.. dala jsem mu tam šutr a kytičku.. no tak čtyři roky je na pískomila docela slušnej věk.. Králíček se z toho snad už trochu oklepal.. už baští normálně.. ale musím mu loupat semínka a oříšky, protože to nepokouše.. ten den, co mi Myšáček umřel, tak přijel za mnou P. a zrovna v ten den měl pro mě dáreček, přívěšek myšičky.. taková docela ironie.. a kus solnýho šutru a puget růží.. moje nunu zrzavý.. nevadí mu za mnou jezdit ze školy přes 500 kiláků :) jo.. taky se za ním chystám na návštěvu, ale bojím se, že se ztratím.. nikdy v životě jsem sama nejela vlakem.. tak se toho děsim.. fakt hodně.. a v pendolinu jsem nikdy nebyla.. bojim.. hlavně se bojim, že dojedu někam do prdele..
*****
mamina viděla, jak jsem v prdeli, tak minulej tejdej jsme jely do Ag a prej si mám vybrat novýho myšoskočka.. ale jeden zverimex bez úspěchu.. další má na starosti ta prodavačka, která mě nařkla, že svý pískouše týrám, páč jim nedávám vodu a pak mi ještě oznámila, že pískouše nemá, protože je nemá ráda.. to je vidět, páč o nich ví naprostý hovno.. no a pak jsme dorazily k tomu třetímu, kde jsem si myšáčky pořizovala.. no a místo zverimexu tam je kadeřnictví.. jsem myslela, že mi mrdne.. ale Králíček by stejně cizího myšáka nesnesl.. nejspíš by ho zakousl..
*****
tak jsem se dívala na fotky různých myšiček.. tak si je prohlížím.. a taky jsem narazila na tarbíka.. neskutečně roztomilý zvířátko :) nejspíš si pořídím dva myšoskočky a dva tarbíky.. ale nejdřív musím pořídit nějaký veliký terárko..
*****
*****
trochu pošuk, ale prej se dá dobře ochočit a dá se s ním i mazlit.. co ještě novýho krom toho, že se tu rozplývám nad obrázkama myšáků? no.. vytiskla jsem si dvě přihlášky na školy.. sice teda opravdu nevím, jak se tam budu dopravovat, ale ono to nějak dopadne.. při nejhorším existujou taxíky a nebo kámoši, ne? a mamina mi koupila krásnej novej batoh.. takže nemá protesty, že půjdu studovat.. a můj P. mi s tím pomůže :) můj blonďatozrzavej čechoslovák :) přeci jen studuje dvě vejšky a s matikou nemá problém.. a podporuje mě.. to je nejdůležitější :)
*****
tenhle vejkend jsem se dokonce konečně seznámila i s jeho tátou :) hrozně fajn :) joo.. a taky se nebudu tuhle dobu vůbec nudit :) pořád se něco děje.. takže.. listopad koncert, prosinec koncert, leden Švédsko.. a tak dále :) dneska si jdu nahlašovat v práci volno, tak mi držte pěsti, aby mi to prošlo :D
*****
co v práci novýho.. nooo.. umím ručně pájet.. konečně.. ano.. taky tomu nemůžu uvěřit :D a minulej tejden jsem byla na desítkách.. už jsem myslela, že se tam snad nikdy nedostanu.. a jo.. paráda :) pak jsem stejně zase byla na mayhemu.. a teď jsem tam taky.. ale prej bych měla jít od zítra na jedničky.. ale nevím.. uvidíme.. ono to tam je fakt každej den jinak, takže v nic nedoufám a nic neříkám.. ale ve čtvrtek byla šichtovnice tak, že jsem měla bejt na mayhemu celej tejden.. a v pátek už tam bylo, že jdu od středy pryč.. tak uvidíme :D myslete na mě :D
*****
noo.. co jsem to ještě chtěla.. Králíčkovi každej den mačkám hnis z ouška.. humus.. můj P. má doma dvě štěňátka.. a už z toho rostou pořádný potvory.. ale jsou ňuňatý :) to jsme taky spolu sbírali jablíčka a dávali je do moštárny, tak mě tu P. zásobuje moštíkem.. :) a furt mě šikanuje, že moc chrápu.. přitom to není pravda.. jen neví, co obnáší střídání směn.. protože ještě nikdy v životě nebyl na noční nebo na odpolední.. hroznej chlap :D ale nemůžu ho odnaučit, aby mě nebudil.. když mi zařve budík na prášek, tak už myslí, že budu vzhůru.. ale já to zapíchnu až do desíti.. dřív mě nikdo z pelechu nedostane.. tak.. zlobí..
teď se půjdu nabaštit, udělat nějaký papů a zase honem do rachoty.. tak papa : )
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 21. října 2015 v 10:39 | Reagovat

Myšáčka je mi líto, ale takovej je prostě život. :-(  :-(  :-(

Ty vogy, ten Tarbík, to je dobrý máčo, to si budete rozumět. :-P  :-D  :-D  :-D

2 Jarka Jarka | Web | 21. října 2015 v 20:00 | Reagovat

Myšáčka je mi taky moc líto, ale už se asi trápil a jestli Králíčkovi mačkáš hnis z ouška, tak to taky není nic pěkného. :-( Myšičky na fotkách jsou kouzelné, ale tarbík mě teda moc neoslovil, je to divné zvířátko na špejličkách. ???  :D Škoda, že máš svého P. tak moc daleko, ale zase si nezevšedníte a pořád se na sebe budete těšit. ;-)

3 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 31. října 2015 v 2:35 | Reagovat

Nejsi sama komu je špatně, mně z toho poslal doktor na nemocenskou. Moje první a snad i poslední :-D. Je to strašná nuda.
Myšky je mi líto. Já pohřbívala naší myšku v krabičce od čaje.
Jakou vodu jim máš zase dávat? To jsem nějak nepochopila.
Já mám činčilu a ta by se měla dožít 15 - 20 let. Při dobré péči prý až 25. Což je moje jediné štěstí, protože až mi Pusinka umře, tak se asi zastřelím.
Užij si to na těch akcích. Já možná pojedu s kolegyní na výlet, tedy snad pojedu, už je to objednané jenom se musím uzdravit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.