když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Listopad 2015

Hello

28. listopadu 2015 v 12:00 | Evil Industries |  >To nej
*****
přenádherná píseň
opět něco do mého seznamu písniček, který se musím naučit :)

nojo.. žiju

21. listopadu 2015 v 7:25 | Evil Industries |  >Má duše
jo bobánci.. píďalka je líná jako hovado.. událo se toho hodně.. fakt dost.. nevím, jak to všechno sepíšu, ale nějak snad jo.. nějak a někdy.. ehe.. tak bych teda šla na nějaký ty novinky.. přišlo mi první vyúčtování za internet a já jen doufám, že jsem to pochopila dobře.. pro všechny případy jsem tu fakturu vytiskla a zejtra to mastím zaplatit a založit trvalej příkaz..
*****
byla jsem ze včerejška na dnešek v práci.. jojo.. máme to štěstí, že naše fabrika je schopná proplatit 100% za svátek.. přivydělávám si za to moje marození.. a to jdu ještě na šestou noční.. jsem na Blue.. hele.. ta výroba se nám vrátila.. supeeeer.. ale norma se zvedla a trochu je jinej postup, ale jinak to je v cajku.. dělám s novýma zaměstnankyněma.. z ukrajiny.. děsila jsem se toho, ale jsou v pohodě.. dělá se s nima v pohodě, protože zrovna tahle parta umí makat.. tak jsme ráda, že je nemusím někde nahánět v kuřárně a tak podobně..
*****
přesně po měsíci a dni (11/11) mi umřel malinkatej Králíček :( chudáček malej vychrtlej.. to už byla malinkatá kostřička potažená kůžičkou.. malinkýho jsem poslední tejden musela zahřívat v ruce a u krku, aby se mohl hejbat.. úplně ledovej.. krevní oběh v háji.. ale chci, aby byl pohřbenej vedle brášky.. takže jsem mu udělala rakvičku z ruličky, jako jí udělal můj P. Myšáčkovi.. a pak ho na jaře pohřbíme ve Slavicích vedle Myšáčka..
*****
13/11 jsem jela do Brna na Cradle of Filth s Mařenama a Elis.. jelo se z Ag vlakem.. Mára na nás čekal na vlakáči.. bylo to parádní.. :3 nádherná akce.. Fléda je úžasná.. všichni se seznámili s Márou.. pokecalo se o muzice.. o všem.. mám další paličku (od Ne Obliviscaris, kteří maj fakt úchvatnej a zajímavej styl) a trsátko od Knedlůůůů :D úplně super :) můj P. z nich měl na BA trauma, ale to se nedá srovnat, jaký to je v klubu.. byla jsem úplně vyplesklá :D
*****
Mařeny s Elis jeli ještě ten večer dom vlakem ve čtvrt na dvě ráno.. já přespala u Máry.. udělal mi papů.. a ráno mě posadil na vlak do Ostravy (bacha, jela jsem poprví sama vlakem :D) a tam už na mě čekal můj ťuťu :) šla jsem s ním na kolej, s jeho kamarádem jsme prošli nějaký ty knajpy a večer jsme šli na koncert Harlej do klubu Alfa.. poprví v životě jsem byla v Ostravě a vůbec mi nepřipadá, že je to ošklivý město.. mě se tam líbilo :) Ostravskej "Temelín" a to náměstí je parádní :) a okolí kolejí, kde bydlí můj P. :) tak jsem se prošla po jeho škole a pak se prchalo na chystání se na akci.. jooo.. tam jsme se sešli s jeho kamarádem.. kecalo se, paráda.. sice jsme tam dojeli, když už začali hrát, ale šlo to :)
*****
pila jsem.. hodně.. fuj :D pak mi bylo samozřejmě zle.. jak jinak :D už si nikdy nedám křídla.. druhej den mě pálela žáha jako svině.. no.. byla jsem opitá ještě po cestě domů.. ale koncert super.. mám podpisy od Harlej :) no a po příjezdu z Ostravy jsem to měla jen tak tak do práce na noční :D to byla paráda.. ještě jsem byla vožralá.. ale zvládla jsem to.. nějak :D pak jsem to tak nějak postupně doháněla, ten spánek..
21/11
joo.. čumim, že tu mám pět dnů rozepsanej článek na záložce, tak to teda mažu dopsat.. jsem po šestý noční a chystám se chrnět..
*****
mám nějaký nový oblíbený písničky.. a tak dále.. nový ukradený pivní podtácky do sbírky, trsátko od Cradlů, paličku od Ne Obliviscaris a ty podpisy Harlej.. paráda, ne? :D veleúspěšný víkend :) v Ostravě jsem se měla parádně.. u nunu na koleji se mi moooc libílo :) a v Ostravě celkově.. kdyby teda tak nechcalo.. v neděli před odjezdem jsme sháněli pro Píďalku nový myšoskočky.. lítali jsme po celý Ostravě, všude možně.. a pak že máme ještě v možnosti jeden jedinej zvěřinec a pak musíme prchat na vlak, abychom se stihli dopravit dom v čase, kdy stihnu šichtu.. a hle.. v tom posledním zvěřinci měli dva myšoskočky.. a co víc.. holčičky!! byly nasáčkovaný v malinkým kokosovým domečku.. prodavačka zjistila, že jsou to holčičky.. okamžitě jsem si je vzala a pak jsem s krabicí z tenkýho papíru zdrhala.. a honem honem na vlak.. začalo chcát.. krabice se mi rozlepila.. a myšičky skoro vypadly..
*****
zajímavější část.. shánění nějaký lepenky nebo lepidla nebo novýho dočasnýho bydlítka.. v jedný sámošce na vlakáči jsme objevili vteřiňák.. teda.. přilepila jsem hlavně sebe :D to už jsme seděli ve vlaku směr domů.. můj P. dostal geniální nápad :D prej: "proč ty potvory nepřilepíš ocasem k sobě? pak by třeba tak nezdrhali.." :D děsnej sadista :D no cesta byla šílená, ještě jsem byla snad vožralá.. mě to tak připadalo :D kocovinu jsem ale neměla.. nebudu už pít křídla a tequilu.. no i když.. :D táta mýho P. na nás čekal na vlakáči.. a hned, že máme jít na večeři.. a ono už po devátý večer.. paráda.. nestihla jsem nic.. ubytovat myšičky, udělat svačinu do práce, umejt se.. hm.. sprcha se konala až následující den ráno po šichtě.. nestíhalo se.. P. a mamina mi museli pomoct :D mamina mi udělala svačinu, P. mi pomohl s terárkem.. já hledala tričko :D firemní jsem si vzala.. magor.. a to jsem na Blue.. ale v tom fofru jsem si to neuvědomila, že tam vlastně můžu bejt v civilu..
*****
ale nakonec všechno dobře dopadlo.. teď mám za sebou šest dní noční.. a já nemůžu.. na Blue jsem stihla normu.. po druhý dneska.. paráda.. ale tak šíleně mě bolí ruce a záda, že asi chcípnu.. a to tam jdu příští tejden zase.. dělám tam s pět ukrajinkama, ale jsou děsně fajn :) ta práce mě děsně baví.. ale asi mě to zabije :D až se probudím, tak se musím asi nejspíš naložit do koňský masti :D tak já už mizím prozatím.. třeba zase něco napíšu.. budu se pokoušet dopisovat rozepsaný články.. ale.. znáte mě.. tak pa :)

The Son of Flynn

10. listopadu 2015 v 12:50 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
úžasnej film, úžasná hudba :)

bibi

3. listopadu 2015 v 14:40 | Evil Industries |  >Má duše
achjo.. ta líná píďala zase nepíše.. to je děsný zvíře, už by s tim měl někdo něco dělat.. noo.. nenaděláte nic.. ne, že bych si každej den neříkala, že budu psát a že musím psát a že chci psát.. zbytečný.. jak na to tak koukám, ještě jsem ale nezapomněla psát.. tak je to fajn.. zatim se ještě všema deseti poslepu trefim na správnou klávesu..
*****
přemejšlim, jaký to bude se vrátit do školy.. (mamina mi i koupila bágl, kterej jsem si vybrala, takže se s tím očividně smířila) jestli se budu schopná učit, jestli se dokopu.. znáte mě.. jsem děsně líná.. a je to ještě horší.. moje ňuňu mě nakazilo svým chorobným sledováním Simpsňáků a Futuramy.. konec.. ale já mám jen notebook, neberu si s sebou tablet do kuchyně, na hajzl a do sprchy :D neskutečnej závislák ten chlap :D to se pak mamina nemusí ani ptát, odkud máme ty svoje hlášky, že xD
*****
*****
jojo.. máčk máčk :D ňuňu mi přinesl ze zahrady letošní poslední růže :) píďalka umírá na rýmičku, tak jí tu dělal chvíli společnost.. o vejkendu nám uvařil.. hrozně šiškovnej zrzek :) jee.. to byl tejden.. v pondělí jsem šla normálně do práce.. na noc.. z pondělka na úterý se mi udělalo zle.. o svačině jsem se nechala odvíst dom od mechanika.. jen jsem dolezla domů, vyblila jsem se z podoby a blila jsem celou noc.. paráda.. mám tři kila dole.. dva dny jsem byla jen na vodě a džusu.. a pořád se nějak nemůžu rozjíst..
*****
rozjela se mi chřipka.. naštěstí už nebleju.. ve čtvrtek jdu na kontrolu.. od P. tu mám už jakou dobu knížku, kterou jsem si ještě nepřečetla, svojí jednu rozečtenou a taky mi minulej tejden přišel novej Spark.. jo.. je to fajn, když mám neschopenku a můžu se v klidu vyležet.. to byl humus, když jsem táhla k doktoru a tam všude kolem ty santusáci venku.. fuj.. ještě jsem akorát chytla něco dalšího.. celá nadšená.. nojo.. tak ne neschopenku, ale propustku.. tak budu mít před Vánocema o něco menší vejplatu, ale já si nenechám vyvalit bok.. mě to bylo u prdele, měla jsem 38 a to je u mě teda kurevsky dost..
*****
ten můj ňuňu se pro mě obětoval.. neskutečně.. ještě, že ho mám.. co bych si bez něj počala.. jelikož jsem idiot sklerotickej.. no.. mamina má sedmýho narozky.. vychází to na sobotu.. já mám neschopenku, takže lození po venku nepřipadá v úvahu (a ani bych toho nebyla schopná, je to sice neuvěřitelný, ale nesimuluju).. a já měla vymyšlenej geniální dáreček pro tu mojí maminu.. toho robota Sencor.. jak má ty různý barvičky.. tak jooo.. tak si zajedeme do elektra a do Plzně, nebo do Marienbadu.. a ono hovno.. píďala je chcíplá..
*****
můj ňuňu říkal, že tak v pohodě, že se pro něj můžeme kdykoliv stavit.. a já začala šílet, že se to nestihne.. a tak nechápal.. myslel, že ho chci sehnat mamině k Vánocům a ne k narozkám, který má už tuhle sobotu.. zjistila jsem, že ňuňu pojede do Marienbadu.. toho se musí využít.. tak jsem mu napsala, jestli by mi tam toho robota nevyzvedl.. no musel se stavit u mě pro many, který jsem měla už nachystaný a pak tam jet.. a hned, aby to stihl před zavíračkou.. chuďátko moje.. takový cestování sem a tam.. sehnal.. a přivezl.. moje ťuťu.. tak si taky zasloužil odměnu :)
*****
tak mám dáreček pro maminu schovanej.. a moje zrzavý hodný už je zase na cestě do tramtárie.. měli dvě štěňátka.. a dneska jednoho veze novýmu majiteli.. a já jedu ve čtvrtek na kontrolu a příští tejden nejspíš povalim do práce.. jo.. prospělo mi to.. dost.. kurva a zrovna když je venku tak hezky a je naprosto úchatnej foceníhodnej podzim, tak musim bejt zalezlá v pelechu.. k nasrání :D ale tak.. odpočinek taky dobrej..

no.. a já povalim zase do pelechu a jdu se poddávat nicnedělání.. tak pa :)