když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

bibi

3. listopadu 2015 v 14:40 | Evil Industries |  >Má duše
achjo.. ta líná píďala zase nepíše.. to je děsný zvíře, už by s tim měl někdo něco dělat.. noo.. nenaděláte nic.. ne, že bych si každej den neříkala, že budu psát a že musím psát a že chci psát.. zbytečný.. jak na to tak koukám, ještě jsem ale nezapomněla psát.. tak je to fajn.. zatim se ještě všema deseti poslepu trefim na správnou klávesu..
*****
přemejšlim, jaký to bude se vrátit do školy.. (mamina mi i koupila bágl, kterej jsem si vybrala, takže se s tím očividně smířila) jestli se budu schopná učit, jestli se dokopu.. znáte mě.. jsem děsně líná.. a je to ještě horší.. moje ňuňu mě nakazilo svým chorobným sledováním Simpsňáků a Futuramy.. konec.. ale já mám jen notebook, neberu si s sebou tablet do kuchyně, na hajzl a do sprchy :D neskutečnej závislák ten chlap :D to se pak mamina nemusí ani ptát, odkud máme ty svoje hlášky, že xD
*****
*****
jojo.. máčk máčk :D ňuňu mi přinesl ze zahrady letošní poslední růže :) píďalka umírá na rýmičku, tak jí tu dělal chvíli společnost.. o vejkendu nám uvařil.. hrozně šiškovnej zrzek :) jee.. to byl tejden.. v pondělí jsem šla normálně do práce.. na noc.. z pondělka na úterý se mi udělalo zle.. o svačině jsem se nechala odvíst dom od mechanika.. jen jsem dolezla domů, vyblila jsem se z podoby a blila jsem celou noc.. paráda.. mám tři kila dole.. dva dny jsem byla jen na vodě a džusu.. a pořád se nějak nemůžu rozjíst..
*****
rozjela se mi chřipka.. naštěstí už nebleju.. ve čtvrtek jdu na kontrolu.. od P. tu mám už jakou dobu knížku, kterou jsem si ještě nepřečetla, svojí jednu rozečtenou a taky mi minulej tejden přišel novej Spark.. jo.. je to fajn, když mám neschopenku a můžu se v klidu vyležet.. to byl humus, když jsem táhla k doktoru a tam všude kolem ty santusáci venku.. fuj.. ještě jsem akorát chytla něco dalšího.. celá nadšená.. nojo.. tak ne neschopenku, ale propustku.. tak budu mít před Vánocema o něco menší vejplatu, ale já si nenechám vyvalit bok.. mě to bylo u prdele, měla jsem 38 a to je u mě teda kurevsky dost..
*****
ten můj ňuňu se pro mě obětoval.. neskutečně.. ještě, že ho mám.. co bych si bez něj počala.. jelikož jsem idiot sklerotickej.. no.. mamina má sedmýho narozky.. vychází to na sobotu.. já mám neschopenku, takže lození po venku nepřipadá v úvahu (a ani bych toho nebyla schopná, je to sice neuvěřitelný, ale nesimuluju).. a já měla vymyšlenej geniální dáreček pro tu mojí maminu.. toho robota Sencor.. jak má ty různý barvičky.. tak jooo.. tak si zajedeme do elektra a do Plzně, nebo do Marienbadu.. a ono hovno.. píďala je chcíplá..
*****
můj ňuňu říkal, že tak v pohodě, že se pro něj můžeme kdykoliv stavit.. a já začala šílet, že se to nestihne.. a tak nechápal.. myslel, že ho chci sehnat mamině k Vánocům a ne k narozkám, který má už tuhle sobotu.. zjistila jsem, že ňuňu pojede do Marienbadu.. toho se musí využít.. tak jsem mu napsala, jestli by mi tam toho robota nevyzvedl.. no musel se stavit u mě pro many, který jsem měla už nachystaný a pak tam jet.. a hned, aby to stihl před zavíračkou.. chuďátko moje.. takový cestování sem a tam.. sehnal.. a přivezl.. moje ťuťu.. tak si taky zasloužil odměnu :)
*****
tak mám dáreček pro maminu schovanej.. a moje zrzavý hodný už je zase na cestě do tramtárie.. měli dvě štěňátka.. a dneska jednoho veze novýmu majiteli.. a já jedu ve čtvrtek na kontrolu a příští tejden nejspíš povalim do práce.. jo.. prospělo mi to.. dost.. kurva a zrovna když je venku tak hezky a je naprosto úchatnej foceníhodnej podzim, tak musim bejt zalezlá v pelechu.. k nasrání :D ale tak.. odpočinek taky dobrej..

no.. a já povalim zase do pelechu a jdu se poddávat nicnedělání.. tak pa :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 4. listopadu 2015 v 12:41 | Reagovat

Tebe šatí, krmí a objímají a ty jen ležíš v postýlce. :D

2 Akim Akim | E-mail | Web | 4. listopadu 2015 v 16:14 | Reagovat

Tak se brzy uzdrav píďalo. ;-)  :-)  :-)  :-)

3 Jarka Jarka | Web | 17. listopadu 2015 v 17:52 | Reagovat

Náš starší syn musel taky minulý týden odejít z práce a taky zvracel a taky měl 38°C horečku, ale snad jen ten jeden den a neschopenku si nebral, i když byl ještě celý vyklepaný. 8-O Toto už jsem taky zažila a děkuji, nechci. je to hrůza-děs. :-? Článek je starší, tak už jsi jistě zdravá. Tak čus bus. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.