když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Květen 2016

hydrografika

25. května 2016 v 0:30 | Evil Industries |  >Různé
*****
*****
*****
a ta hudba k těm videím.. juuuu :)

Avalanche

12. května 2016 v 23:00 | Evil Industries |  >To nej
*****
jo, zpívá to ta modrovlasá holka

exot, kam se podíváš

2. května 2016 v 21:10 | Evil Industries |  >Úvahy na téma...
ještě nedavno mi bylo naprosto jedno, co se kolem mě děje a okolí jsem moc nevnímala.. v poslední době jsem ale začala trochu pozorovat, že kolem mě občas i projdou nějací lidi, co na mě blbě čumí a já pak blbě čumim na ně.. svět je parádní sbírka exotů, fakt.. když procházím s maminou přes narvaný náměstí, tak si na mě hromada lidí ukazuje a maj blbý kecy.. na to reaguju tak, že jim nastavim zrcadlo.. prostě jim dám najevo, že kdyby se podívali na svůj zjev, tak by udělali líp.. pak by mohli soudit mě..
*****
všude samá fetka, má to mastný pačesy, špinavý, vytahaný hadry, smrdí trávou na sto honů.. ale ne.. voni vidí kanady, černou sukni a bílej xicht a jsou z toho úplně posraný (jsem zvědavá, jak se budou tvářit na mou novou barvu vlasů, na kterou se chystám :D) ale největší průser světa je samozřejmě můj pentagram na krku.. jo.. to bude vono.. důchodci se přede mnou křižujou, jednou se mi dokonce stalo, že nějaká babka raději přešla na druhou stranu ulice, aby nemusela projít kolem mé osoby xD nemůžu ale říct, že mě to netěší.. v poslední době z toho mám druhý Vánoce snad pokaždý.. jelikož jsem asi od dvacátýho ledna doma na neschopence, tak je to celkem parádní zpestření a já se pak mám alespoň čemu smát.. no ne?
*****
jo.. můj svět je jinde.. mezi tisícovkama metlošů na parádním koncertě, kde se cejtim svá.. kde se můžu uvolnit a nemusim tam myslet na to, že bych mohla někoho pohoršovat.. i když.. i to je celkem fajn :D a když není žádnej koncert v dohlednu a nebo když mi debilní neschopenka nedovoluje vylízt ven na dýl, než na pět hodin, ponořím se do svýho fantasy světa, kde pořád dokola slintám nad Tolkienovými díly, k tomu se nechám unášet mystickou hudbou a dalším balsámem na nervy v podobě melodickýho metalu.. to se mi pak už absolutně nechce vylízt ven :D
*****
no.. a na nějakej větší svět.. na větší dění.. na to se raději v poslední době vůbec nedívám.. raději.. nemám na to nervy.. fakt.. jelikož svět spěje tak trochu víc do hajzlu, tak mě to raději ani nezajímá.. jo.. zajímá, ale nezúčastním se toho.. když s tím někdo začne, tak mi fakt tečou nervy a raději odcházím.. já se totiž snažím dokonce i mluvit slušně a takhle bych musela vyplejtvat můj úctyhodnej sprostej slovník na jedinou debatu.. kdepak.. no prostě.. raději sním, než žiju.. vždyť to je přece neškodný..