když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

ach sejtne

18. července 2016 v 13:10 | Evil |  >Má duše
joo.. mám velice zajímavé rozpoložení.. zdají se mi sny, co se mi už hodně dlouho nezdály.. ráno z nich mám tak zasraný pocity, jako jsem už dlouho neměla.. paráda.. ale nic.. jen se směju.. už mě jen tak něco nerozhází.. bejvávalo.. ta pitomá, labilní, naivní pipina je už pryč.. paráda.. se mi zdálo dneska, že jsem se sešla s "Andílkem" :D hovno :D já už dávno vím, kdo je ten týpek z fotek, to jo.. ale ten, kdo se za ten xichtík vydával, to mě už ani tak nezajímá, kdo to je.. jelikož je mi ho tak trochu líto.. jo.. fakt.. i po tom, co mi udělal.. vždyť má jen ten svůj virtuální svět, s virtuální rodinou.. nic víc nemá.. žádný kamarády, se kterýma by šel večer na pivo.. tak co to je za život..
*****
do prdele.. dělám ostudu svýmu nicku.. já to jen ze sebe musela dostat, protože mi to nějak bzučí v hlavě, co jsem se probudila.. stejně nad tím budu přemejšlet.. ach.. snad ale ne, když to tu takhle parádně bleju na blog.. takhle jsem to přeci dělala dřív.. něco mě sralo, nebo mi to překáželo v jakž takž normálním provozu mysli, tak jsem to jebla na blog a bylo to hned lepší.. nojo.. sny jsou svině.. kdyby se mi alespoň zdálo, že jsem byla na Brutalu :D to se mi zdá totiž jenom jednou za dva tejdny xD
*****
od 24/6 mám čtvrtýho myšoskočka :) vypadala jako DEH (dark eyed honey), ale vylezl z ní nutmeg :3 je nádherná :) jmenuje se Tauriel :) jelikož mi mojí nádhernou albínku Nifredil z CHS Dubínek do rána Mimi zakousla, tak mi ťuťu donesl novou myšičku :) a ta se každej den barví a vybarvuje a pořád vypadá jinak :D čím dál tím hezčí :)
*****
ne, nebyla jsem na TaRocku ani na Metalfestu.. minulej tejden jsem byla na šestý noční a tenhle tejden taky.. po ranní jsem ještě šla na šestou noční.. no a hele jak to najednou jde, když jim chčije do bot se zakázkama, co? dřív mi to nechtěli dovolit a teď je to jedno.. tak si nadělávám nějaký ty hodiny, aby se teda neřeklo.. a taky potřebuju něco málo, abych mohla chodit v pátek do školy, když mi pak vyjde třeba odpolední.. teď mi jen zbejvá zjistit, jak to bude s mojí dovolenou.. prej jí budu mít o něco zkrácenou, tak to musím dneska vykoumat, páč jí budu mít za tři tejdny..
*****
včera jsem byla s maminou a s Ríšou v kině na nový Době ledový.. no prdel :D a v sobotu mě Míša a Lálinka přemlouvaly, abych šla k Lálince dom a že uděláme nějakou párty.. obešly jsme se krásně bez chlastu.. protože Míša musela jet autem, že jo.. já už vytlemená a mrtvá v pelechu po tý noční.. ale neee.. jsem líná a mám se okamžitě zvedat a jít, že už pro mě jede :D fajn :D tak jsme jely.. vzala jsem si s sebou Furinku a Míša měla sebou Samíka (bišonek).. no zvěřinec.. Lálinka má dlouhosrstýho králíka Kigitu.. do půl čtvrtý do rána jsme hrály Carcassonne a Monopoly :D a Lálinka mě ještě i nakrmila.. udělala mi květákový karbanátky :)
*****
ještě něco jsem chtěla psát.. ale už nevím co.. měla jsem vytřít chodbu, ale zase jsem se na to úspěšně vysrala.. tak to jdu alespoň vykydat tý mojí černozrzavý kouli :) a večer budeme koupat :) tak pa a nezlobte :P
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 19. července 2016 v 9:57 | Reagovat

Takže spousta práce, ale jinak pohoda, ne? :-P  :-D  :-D  :-D

2 Sandra Sandra | Web | 19. července 2016 v 16:46 | Reagovat

Taky to tak vidím... :-)

3 Gelliah Gelliah | Web | 26. července 2016 v 11:35 | Reagovat

Tolik nočních za sebou o,O...
Jinak proč sem nenapsat, co máš na srdci. Je to tu tvoje, tak proč ne^^.

4 Jarka Jarka | Web | 30. července 2016 v 19:50 | Reagovat

Tak to už se ti dovolená blíží, teď to musí být v práci na zdechnutí. 8-O  :-)
Přeji ti hezké letní dny!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.